wAAlwijkse en LanqstRAAtse courAnt Woensdag 29 juli draait de Acht van In kader van Bijstandswet streeksamenwerkino Uitstekend geslaagde Praktijkwedstrijd C. Dekkers herkozen als voorzitter R.K.G. Prof-kampioen Jo de Roo Initiatief B. en W. Loon op Zand Hondensport in Waalwijk MAANDAG 27 JULI 1964 85e JAARGANG No. 58 Op persconferentie Wereldordening Onderlinge afhankelijkheid Een proefrit kost U NIETS! Pols en van Heijst Laaisfe keer NEDERLAND IN TIEN JAAR EUROPA CUP Zware indeling voor S.S.C. in de 2e klasse A Sprang-Capelle De Uitgever Waalwijksche Stoomdrukker^ Antoon Tieler. Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week het Zuióen Abonnement p. mnd. (1.00+ 5 ct. inc.k.) ƒ1.05 p. kwrt. (3.00 10 ct. inc.k.) 3.10 p. week (0.24 1 ct. inc.k.) 0.23 p. kwrt. p. post 3.35 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 30 ct. extra) Advertentieprijs: 11 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tariel Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2611 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdensetraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres: „ECHO" De Gaulle Doos op West-Duitsland Donderdag heeft de Franse President de Gaulle weer een pers-con- fcrentie in scène gezet om zijn opvatting over de rol van Europa (lees Frankrijk) in de wereld uitïen te zetten. In het verleden zijn de Gaulle's persconferenties heel erg vaag ge weest, zodat de generaal nog alle kanten uit kon. Daarvan is hij teruggekomen tijde is de uiteenzetting van donderdag. De Franse president is duidelijk te curgesteld over de resultaten van de Frans-Duitse samenwerking. Het zint hem kennelijk niet, dat Erhard en Schroeder niet de lijn van Adenauer hebben doorgetrokken. Adenauer heeft onlangs nog een vertwijfelde poging gedaan om samen met Strauss het beleid van de bondsregering om te buigen, maar het lukte „der Alte" niet. Dat heeft Generaal de Gaulle blijkbaar verdriet aangedaan. Volgens hem heeft het Frans-Duitse vriendschapsverdrag sinds het anderhalf jaar geleden getekend werd, geen enkel resultaat gehad. De generaal dreigde, dat 't Fran se volk twijfel zal krijgen over de bestaanredenen van dit verdrag, als dat zo doorgaat. De Europese samenwerking zou er wel eens door in gevaar kunnen komen. Het succes van de Neder landse diplomatie, een wig te drij ven tussen Bonn-Parijs, zou dan wel eens het einde kunnen bete kenen van de Europese integratie, bedoelde de Franse president klaar blijkelijk. Hiermede is het gevaar van de opvattingen van de Gaulle duide lijk gedemonstreerd: Frankrijk is niet bereid „politieke" offers te brengen voor de Europese integra tie. De Gaulle wil niet af van zijn coijceptie van de wereldordening. Hij bracht die nog eens duidelijk naar voren: op het eind van de 2e Wereldoorlog was de wereld in twee kampen verdeeld: Rusland en zijn satellieten aan de ene kant, Ameri ka en zijn satellieten aan de andere kant. Europa was toen, aldus de Gaulle duidelijk ondergeschikt aan de Ver. Staten. Aan beide kanten is in die situ atie wijziging gekomen: China ge hoorzaamt niet langer de Sowjet- Unie, de Russische satellieten even min en Europa behoort onafhan kelijk te worden van Amerika. Daarbij zal Frankrijk de spil wor den van Europa's onafhankelijkheid. Frankrijk, dat als enige continen tale Europese mogendheid de be schikking heeft over een eigen „force de 'frappe". Een force de frappe, die momenteel bijna 150 Hiroshima-bommen sterk is. In '70 zal de sterkte 200 0 van die bom men sterk zijn. In wezen is die mededeling een lachertje. Wanneer die 2000 Hiro- sjima-bommen worden vergeleken met de immense nuculaire bewa pening van Amerika en de Sowjet Unie vallen zij volkomen in het niet. Het is de tragiek van de wereld van vandaag, maar het is werke lijkheid. Een beetje tegenstrijdig in zich: de vernietigingskracht van de 2000 bommen is zeer groot; maar ze valt in het niet bij die van de grote wereldmachten. De Gaulle vraagt van Europa de afhankelijkheid van Amerika te vervangen door een afhankelijkheid van Frankrijk. De Duitse regeringsleiders vin den, zoals minister Luns dat enke le jaren geleden al poneerde, een uitsluitend aangewezen zijn op de Franse force de frappe, een illusie. Zij beseffen heel goed, dat de aan wezigheid van de Amerikaanse di visies in West-Duitsland de enige werkelijke garantie bieden voor de zelfstandigheid van de bondsrepu bliek. Europa moet zich realiseren, dat een eigen atoommacht, die de vergelijking met die van Rusland en Amerika kan doorstaan, grote som men geld kost. Die grote sommen op tafel te leggen via de belasting heffing kan wellicht wel een land, waar de overheid de propaganda- kanalen kan openzetten, zoals in Frankrijk, maar de overige Europe se landen zijn daartoe niet bereid. Zij sluiten meer aan bij de op vattingen van wijlen President Kennedy, die van mening was, dat er een onderlinge afhankelijkheid bestaat tussen Europa en Amerika. Het is de conceptie van een Atlan tische gemeenschap, waarin Ameri ka de verdediging voor zijn reke ning neemt en waarin het handels verkeer wordt vrij gemaakt, zodat zonder de Amerikaanse belangen te schaden, Europa een groot deel van de ontwikkelingshulp voor zijn rekening neemt. En die opvatting is veel gezon der dan die van President de Gaul le. Het is het juiste antwoord op de uitdaging van Rusland, die - nu er eenmaal een machtsevenwicht in de wereld bestaat - zich richt op de economische verheffing van de vroegere koloniale gebieden. Ook de Europese opvattingen van de Gaulle zijn op de persconferen tie van donderdag nóg eens op ta fel gekomen: er moet een samen werking komen van onafhankelijke Europese regeringen. Het is vol gens de Franse president niet reëel nu reeds te veronderstellen, dat een Verenigd Europa tot de mogelijkhe den op korte termijn behoort. Deze uitlating moet wel een klap in het gezicht zijri van allen, die sinds de Tweede Wereldoorlog een supra-nationaal Verenigd Europa hebben nagestreefd. Dat verenigd Europa is - economisch - op de goe de Wég. Politiek gezien is hét dopr de uitlatingen van president de Gaulle, door diens bótte halstarrig- heid, verdei- weg dan ooit. De tragiek van dit allés is, dat de Franse politiéke partijen, die zelf schuldig zijn geweest aan qle chaos waarin de Gaulle de macht kon verkrijgen, thans in Frankrijk de enige oppositie tegen de gene raal vormen en vrij wei machteloos zijn. Het ziet er somber uit voor Eu- '/opa. V 1 - Brabant-winnaar, Frans Ouwerkerk, triomfator in de Omloop van de Kempen, André v. Middelkoop, alle drie geboren en getogen in Rotter dam, ze zullen er stuk voor stuk zijn. Fried Liebregts en Piet Deen en zullen voor Vlijmen aan start ko men, terwijl ook Wim v. Heijst uit Haarsteeg op het programma staat. Om half drie dan de grote man nen. met een aantal Tour de France renners als Guillaume van Tonger- loo, Willy Vannitsen, Willy Bock- lant (winnaar van het Ardeens Weekeinde, George Groussard, vele dagen in trui-dagen, zijn broer Jo seph Groussard, die vorig jaar Mi- laan-San Remo op zijn naam bracht, Karl Heinz Kunde, de Duitse licht gewicht en zijn landgenoot Hans Junkermann, de Spaanse klimmer Fernando Manzaneque, allemaal Tourridders die hun Nederlandse collega's uit die 22 dagen nu op ei gen terrein zullen ontmoeten. De „gple"-trpi-drager Jan Janssen, de ..knechten" van Anquetil die Jo de Roo en Ab Geldermans heten, de doorzetter Huub Zilverberg en na tuurlijk de jongens van Pellenaars met Jo de Haan, Rik Wouters, Henk Nijdam, Bart v; d. Vèn en mogelijk ook Peter Post, die naar de ronde van Portugal gaan, zullen er zijn. Ook de „ouwe taaie" Wim van Est, evenals de winnaar van de ronde van Luxemburg, Arie den Hartog, met zijn ploegmaten Cees Lute en Bas Maliepaard. Verder de Italiaan Carmino Preciosi, de neo-profs K. Tolhoek, Henk de Jong en Marinus v. Ginneken. De baanrenners Joop Captein, Henny, Marinus en Miel Sèvereijns en natuurlijk ook Bart Solaro, Piet Rentmeester en Piet Steènvoorden. Met zulk een rennersveld moet er strijd geleverd worden en de wie- lerliefhebbers zullen weer 'n prach tige .dag. tegemoet gaan sm siorie (door Ad. Vingerhoets) Denk bij u zelf aan rijen mensen die opgepropt bij elkaar staan (óf is het hangen?), liters bier die door dorstige kelen gespoeld worden, meters worstebrood die hun wég vinden in de hongerige magen. Stop daar vierhonderd wielrenners bij (in uw gedachten dan) en u weet dat we de Acht van Chaam bedoelen. Woensdag a.s. is het dan weer zover, de zoveelste Acht kan weer draaien. 's Morgens om half negen gaat 't spel op de wagen en zal burgemees ter A. Schram het startschot lossen voor 150 nieuwelingen. De jeugdige wielerridders zullen 80 km. onder de wielen door moeten gaan, voor dat de winnaar bekend is. Voor ve len zal de opgave te zwaar zijh, slechts de allersterksten kunnen in Chaam overeind blijven. Krijgen we weer zoals vorig jaar een. voot- sprongzege? Toen immers reed (je sterke noorderling Tij mén Groén een minuut voorsprong, voor de rest finishte. De Belg Juul v. d. Fla^s Het college van B. en W. van de gemeente Loon op Zand is van me ning, dat in het kader van de Al gemene Bijstandwet wellicht in de toekomst een regionale commissie van advies kan worden ingesteld. Voor het moment ziet het college van B. en W. nog geen heil in de instelling van een gemeentelijke commissie van advies, omdat er nog veel te weinig ervaring is met de nieuwe wet. Wel stellen Burgemeester en Wet houders van Loon op Zand voor een College van Bijstand in het le ven te roepen. In dit college zal een hd van het college van B. en W. de voorzittershamer hanteren en de overige vijf leden zulllen door B. en W. worden aangewezen. DIENST SOCIALE ZAKEN In verband met de voorstellen over de uitvoering van de Algeme ne Bijstandwet delen B. en W. van Loon op Zand aan de raad mee, dat aJ de Instelling van een Dienst So ciale Zaken, met eigen begroting ®n financiëel beheer, wefiselijk oor deelt. B. en W. vragen de raad ter zake een principe-besluit té nemen. AGENDA De agenda voor de raadsvergade ring, die woensdag 29 juli e.k. zal worden gehouden is als volgt: 1. Ingekomen stukken: 2. Voorstel tot het vaststellen van enige begrotingswijzigingen. 3e1 wij ziging begroting gasbedrijf 1964: be treft revisie motorwagen. 18e wijz. gem. begroting 1964: als voren. 19e wijz. gem. begroting: aanvul lend crediet reconstructie Zuid- hollandsedijk, Lage Zandschel, en Wittedijk. 20e wijz. gem. begroting 1964: ver nieuwing leermiddelen openbare lagere school Lange Zandschel. 3. Voorstel tot onbewoonbaarver- klaring van woningen. 4. Voorstel tot het doen van grond- transacties 5. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een crediet van f 29500.- voor het aanschaffen van een veeg- machine ten behoeve van de Dienst voor Openbare Werken. 6. Voorstel tot het treffen van maatregelen in verband met het inwerking treden van de Algemene Bijstandwet. 7. Rondvraag. werd tóen tweede. Bij de nieuwelin gen ontbreken deze tweéj. G'foën werd vorige week nieuwelingen kampioen van Nederland, op dezelf de manier waarop hij in Chaam won; Van der Flaas, wonende in het, Nederlandse deel van Baarle, is reeds een gevreesd amateur, die meer dan tien overwinningen boek te in het nog lang. niet beëindigde seizoen. Een open strijd dus. Favorieten Hier komen er een aantal. E. Kos ter, Leeuwarden; G. Thijssen, Groes- beek; René Pijne, Woensdrecht (reeds 17 overwinningen); Riny Wagtmans, Zundert; de Belg Jack Frijters; de sterke Piet de Wit, Wor- mer. Ook heel wat knapen uit ons ver spreidingsgebied komen in de vroe ge morgen aan start, B. van Son, i Haarsteeg; J. Schoènmakers, Kaats heuvel; M. Heesbeen, Loon op Zand; M. v. d. Griendt en Manus v. Vught uit Vlijmen (laatstgenoemde was vorige week nog winnaar in Made): P. v. d. Linden, Kaatsheuvel. Om half 12 komen dan de 150 amateurs aan de beurt. Zes Belgen met Juul v. d. Flaas als kopman en drie Engelsen geven de zaak een in ternationaal karakter. De amateurs, die 120 km. moeten afleggen, zijn met zoveel kanshebbers, dat 't maar een gok is wie er met de bloemen naar huis mag gaan. Zal het Tijmen Groen zijn, de winnaar van vorig jaar bij de nieuwelingen? Missqhien Walter Heeren uit 'St. Willëbrord, die vorige maal de snelste amateur was en die nu gereed staat opi naar de beroepsklasse over te stappen? De snelle Jopie Kersten uit Nijme gen heeft evenveel kanS als de fiet-r sende onderwijzer Roel Hendriks uit De Wijk. Gaby Minneboo (Heen- vliet), Jac. v. d. Kloot (Zundert), Nico Lute ('s Gravenland), Karei Leijten (Breda), de Nederlandse kampioen Evert Dolman, ronde van Op hei smoorhete Adsteeg-pqr- cours is zondagmiddag de 27-jarige Zeeuw Jo de Roo op eclatante en overtuigende wijze wegkampioen van Nederland geworden met bijna zes minuten voorsprong op hot pelo ton mqt dé coryfeeën, waarvan ver schillende bekenden uit course ge- •zet móesten worden voor het aan nemen van dranken buiten de ver- zqrginggplaats. Van de dertigdui zend toeschouwers hadden er rond de jury tent velen bezwaren tegen de resolute houding der course-com- missarissen, maar de bewondering en het enthousiasme voor De Roo waren er niet minder om. Uitslag: 1. en kampioen van Ne derland Jo de Roo, 255 km. in 6.35.25; op 9 sec.: 2. Kees Haest; op 2.32: 3, Rik Wouters; op 2.46: 4. Kees v. Amsterdam; op 5.11: 5. Arie den Hartog; 6. Huub Harings; op 5.18: 7'. Jac. v._ d. Klundert; 8. Maar ten Breure; 9. Jo de Haan; 10. Dik Groeneweg; 11. Bas Maliepaard; 12. Piet Rentmeester; 13, T. Sijthof; 14. Kees van Espen; 15. Jaap Kersten; 16. Wim de Jager; 17. Henk de Jong; 18. Piet Damen; 19. Wim Zwaneveld; 20. Henk, Nijdam; 21. Dick Entho ven, allen zelfde tijd; op 6 min.: 22. Ab Donker. Duizenden Kilometers Wlmvaar DKW-SPORT Uw DKW-dealer Is: Stationsstraat 108 Waalwijk Telefoon 2749 Zondag 26 juli organiseerde de Waalwijkse Hondensport- en Dres- suurvereniging „Hondensport", ge vestigd in Café „de Galgenwiel" een nationale praktijkwedstrijd. Aan deze wedstrijd namen een 6- tal honden deel, die gerekend kun nen worden tot de besten van het land. Als keurmeesters fungeerden de heren J. v. d. Kaa uit Kaatsheu vel, P. Schreurs uit Maasniel en N. Kroot uit Waalwijk, die zich uit stekend van hun taak hebben ge kweten. De belangstelling was voor deze wedstrijden bijzonder groot en de verrichtingen der honden was die belangstelling meer dan waard. Tij dens de wedstrijden gaf o.m. blijk van belangstelling de heer Vic. Tim mermans uit Waalwijk, die zijn ter rein steeds belangeloos beschikbaar stelt. Verder merkten we op: de dierenarttsen Zijlmans uit Sprang- Capelle en v. Huiten uit Waalwijk. Ook enkele bestuursleden van de afd. Noord-Brabant van de KNPV waren op de terreinen aanwezig. Aanvankelijk zouden acht honden aan de wedstrijden heben deelge nomen, doch de heer E. J. Aalten uit Zeist had verstek laten gaan, terwijl de heer Sweres uit Breda wegens ziekte van zijn hond van deelname moest afzien. Dit neemt echter niet wag dat er voor de hon denliefhebbers zeer veel viel te ge nieten. Het bestuur van de organiserende vereniging had voor fraaie waarde volle prijzen gezorgd, terwijl er ook geldprijzen waren. Voor iedere deel nemer wachtte er een paar dames schoenen. Verder waren er diverse extra prijzen, w.o. 'n prachtige arm bandhorloge voor de beste rashond, die werd gewonnen, door de hond van de heer J. Meulendijk uit Val- kenswaard. Na afloop van de wedstrijden wer den de prijzen uitgereikt in 't Café „de Galgenwiel". Vooraf richtte de de voorzitter van de organiserende vereniging, de heer A. Verhoeven, een woord van dank op de eerste plaats aan de deelnemers die van heinde en ver met hun honden naar Waalwijk zijn willen komen, aan de heren keurmeesters, die zich op zo'n schitterende wijze van hun lang niet gemakkelijke taak hebben gekwe ten, aan de heren die zich voor het zgn. pakwerk beschikbaar stelden en die wel de zwaarste taak tijdens de wedstrijden voor hun rekening hadden genomen. Bij deze warmte bijna ondoenlijk. Verder dankte de voorzitter allen die het organiseren van deze wedstrijden hebben moge lijk gemaakt en hieraan hun steun hebben verleend. Ook de heer v. Oers mocht hartelijke dankwoorden in ontvangst nemen. Nadat ook de keurmeester, de heer J. v. d. Kaa, een enkel woord van dank had ge sproken, mede namens zijn collegas had de prijsuitreiking plaats. Met grote voldoening kan de Dres- seervereniging „Hondensport" uit Tijdens de jaarvergadering van eerste klasser RKC heeft de heer C. Dekkers, die herkozen werd tot voorzitter,, meegedeeld, dat hij ge durende het komende verenigings jaar de voorzittershamer zal over dragen. In principe besloot de jaarverga dering van RKC dat dat dan zal zijn aan de'heer Fr. Kelder. Eercier. was de jaarvergadering, me gehouden wérd in het clubpa viljoen in het Olympia-sportpark, geopend door de heer Dekkers, die daarbij speciaal aandacht besteedde aan het behalen van het eersteklas serschap, de terugkeer van de RKC- jeugd naar de hoofdklasse en het behalen van in totaal acht kampi oenschappen in het afgelopen sei zoen. Eendracht is het enige dat nodig is om het bereikte resultaat te be vestigen en op 26 augustus 1965 het zilveren jubileum in succesvolle omstandigheden te kunnen vieren. Het jaarverslag van secretaris J. Pullens en L. v. d. Hoven voor de jeugdcommissie werden zonder eni ge moeilijkheden aanvaard. De pen ningmeester had ook geen moeite met zijn jaarverslag, evenmin met zijn begroting voor 1964/65. Aan het ontwerp voor een nieuw reglement zal in een speciale ver gadering aandacht worden besteed. Er waren geen tegencandidaten en de herverkiezing van de aftre dende bestuursleden H. Pullens, A. v. d. Hoven en L. de Vaan stond dus al bij voorbaat vast. MOEILIJKER Moeilijker kon de ledenvergade ring tot een beslissing komen over de handhaving van de elftalcom missie. Er was een sterke stroming, die de samenstelling van het elftal uitsluitend in handen van de trai ner wilde leggen. Tenslotte werd met 54 tegen 31 stemmen besloten de elftalcommis sie te handhaven. In de elftalcom missie werden gekozen A. de Kloe, C. de Kloe en J. Duquesnoy. Een voorlopig comité werd aan gewezen in verband met de vie ring van het aanstaande zilveren jubileum. Het Zilveren Schoen-tournooi, dat wordt gehouden op 16, 23 en 30 augustus en op 6 september zal een neder laagtoernooi zijn. Deelgeno men zal worden door Taxan- dria uit Oisterwijk, Vlijmense Boys, Veerse Boys, Best Vooruit en RKC zelf. Waalwijk op deze praktijkwedstrijd terugzien. De uitslag was als volgt: 1. C. v. d. Oetelaar, Nuenen, 337 punten 2. G. Leene, Eindhoven 302 Va punten 3. J. Meulendijk, Valkenswaard 301 y2 punten 4. Th. Janssen, Dieteren-Susteren 287 y2 punten 5. P. Babijn, Biggekerke 272 y2 punten 6. Th. Nooyen, Helmond 271 punten Nu de Europa-Cup der voetbal kampioenen aan zijn tiende jaar be gint, heeft „France Football" eens nagegaan welke landen het in de negen voorgaande seizoenen 't verst gebracht hebben in dit tournooi. Daarvoor gaf het vier punten aan een land, waarvan de representan ten def inale wonnen, drie punten voor een verloren finale, twee pun ten voor het bereiken van de demi finale en één punt voor het berei ken van de kwartfinale. In totaal namen in die negen ja ren 31 landen met 119 verschillende clubs deel aan Europa Cup I. Men zal begrijpen dat de statistiek van „France Football" tot dezelfde con clusie leidde als waartoe kortgele den Ir. A. v. Emmenes kwam: een duidelijke Latijnse suprematie. Dank zij Real Madrid, dat op zijn eentje meer punten veroverde dan enig ander land en om het in Tour de France-termen uit te druk ken dus de groene trui van het puntenklassement draagt, prijkt Spanje bovenaan met 29 punten, ge volgd door Italië (17), Portugal (11) West-Duitsland (10) en Frankrijk (9), zodat dit tournooi wel een spe cialiteit van de zuidelijke landen mag heten met als enige uitzonde ring West-Duitsland. Vervolgens ko men Engeland (8) en Schotland (7) met daarna voor Nederland (5) een hoogst eervolle achtste plaats, die ons land deelt met Oostenrijk, Zwit serland en Joegoslavië. Gerenom meerde voetballanden als Tsjecho- slowakije (0), België (4), Hongarije (3) en Zweden (2) blijven onder ons puntental, dat bereikt werd door een halve finale van Feijenoord benevens kwartfinales van Ajax, Sparta en P.S.V. Opmerkelijk is, dat in het eerste jaar de nationale kampioensclub Willem II er niet voor voelde en zijn plaats in de Europa Cup afstond aan PSV, nummer drie uit de kam pioenscompetitie. De Eindhovenaren durfden het avontuur wél aan. Te genwoordig zou een kampioensclub niet licht voor zijn plaats bedanken. De indeling voor SSC ziet er als volgt uit. C.S.V.A.-Amstelveen GVW -V eenendaal HCSC-Den Helder Hoogvliet-Hoogvliet Kozakken-Boys-Werkendam NDSM-Amsterdam Noord wij k-Noordwij k Rij nsburgse-Boys-Rij nsburg SSC 55-Vrijh. Capelle ZCFC-Zaandam Zuidvogels-Huizen Zwaluwen-Vlaardingen Zwart-Wit-Rotterdam Spakenburg-Spakenburg We zien dus dat er 26 wedstrij den te spelen zijn met zeer verre reizen, die ook zeer vermoeiend zul len zijn. Komen we hier echter dit jaar door, dan zal het misschien volgend jaar beter gaan, daar er dan een 2e klasse bijkomt, dus dan heeft men inplaats van 3 afdelingen 2e-klasse er vier. Mannen, zet je schrap. P.V. NOOIT GEDACHT Uitslag concours vanuit Neuvil- lis op zaterdag 25 juli. Gelost om 9 uur, eerste duif om 10.43 uur. M. Netten 1 52 57 78 84 103; Joh. Sterrenburg 2 53 64 68; J. Pols 3 9; P. Meter 4 46 87; A. Vos 5 17 55 56 90 97 109; C. Pullens 6 18 49; Jac. Ophorst 7 36 37 39 45 61 82 83 99; H. Dekkers 8 23; A. M. de Jong 10 16; C. v. Tilborg 11 98; G. Rozen- brand 12 13 14 15 30 32 92; D. v. d. Schans 19 47 76 80; A. v. Zeist 20 34 42 58; A. Snaphaan 21 67 113; D. v. Os 22 44 110; C. Verhagen 24 81; E. Braspenning 25 66; M. Treffers 26 27 28 40 59 60 73 77 79; G. van Leent 29 85; A. Tactor 31; A. Spui- broek 33; M. Mesch 38 41; G. Ge nen 35 89; J. Kramer 43; H. Spui- broek 48; P. v. Dongen 50 88; P. Hendriks 54 63; H. v. Zeist 61 105; P. Ros 62; A. J. Ophorst 65 69; N. Treffers 70 93; W. Nieuwenhuizen 71; A. Spierings 72, 96; G. Mole- graaf 74 94; A. v. Tiggelen 75; T. de Jong 86; A. Heiblom 91; A. Tref fers 95; Jos. Rozenbrand 100; A. Nieuwenhuizen 101 104; F. Tactor 102; A. v. d. Schans 106 108; A. Flo rijn 107 111 112. A.s. vrijdag inmanden voor St. Ghislai'n 157 km. Uitslag concours vanuit Bordeaux afstand 860 km. Gelost vrijdag 6 u. Deelname 33 duiven. Bij sluiting van het concours op zaterdag wa ren slechts 4 duiven geconstateerd. Uitslag: Jac. Ophorst 1 3; H. v. Seist 2; P. Meter 4.

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 1