Nieuwe Misliturgie start in Sfeervolle huldiging Gemeenteraad Sprang-Capelle DE SPIN M, enkele flinke krachten A ai DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 2 NOVEMBER 1964 van gewaardeerde zilveren medewerker van „Cowa", de heer C. Swinkels Verf - Behang DEKKERS ADVERTEERT IN DIT BLAD Bureau Jan Tuerlisigs A. en J. de Kort Automi Ch larijki Waalwi lel. 21 Vrijdagavond was de hele Cowa- familie in Lido bijeengekomen voor de huldiging van de heer C. Swin kels (42), bedrijfsleider van dit con fectiebedrijf, in verband met diens zilveren jubileum. De prachtige Lido-zaal was voor deze gelegenheid als het ware herschapen in een bloementuin, de meeste geschonken door leveranciers van „Cowa", an deren door medewerkers en vrien den van de jubilaris. Voorts waren er diverse waardevolle cadeau's en vele telegrammen en brieven als zovele blijken van waardering, die de jubilaris in brede kring geniet. De eerste die het woord voerde was de directeur van het bedrijf, de heer Jos van de Ven. „U hebt", aldus de directeur, „in al die jaren meer dan uw plicht ge daan. U hebt u geheel voor het be drijf ingezet. De samenwerking tus sen ons beiden", aldus directeur v. d. Ven, „was van dien aard, dat wij elkaar altijd hebben begrepen en gestimuleerd om de „Cowa", die bij uw intreden pas 2 jaar was, ver der uit te bouwen tot 't bedrijf dat het nu geworden is. Vele zware moeilijke jaren hebt gij moeten doormaken. Het was toen werken in de kleermakerij en bouwen aan de confectie. Vaak moest er van vrijdag op zaterdag worden ge werkt, omdat 's middags de winkel behartigd moest worden, waar gij ook vaak bijgesprongen hebt, ter wijl er zaterdagsmiddags moest worden gewerkt om de machines na te kijken. Bovendien moesten er zondags patronen worden gemaakt en toekomstplannen worden bespro ken. Kortom, het was een tijd van lang en hard werken. Uw positie van thans", aldus de directeur, „hebt u waarachtig niet voor niets gekregen. Uw plichtsbesef en disci pline verslapte echter nimmer. En niemand kan dit in ons bedrijf uit het begin der jaren beter weten dan ik en mijn vrouw. In de oor logsjaren hebt gij in de moeilijkste omstandigheden uw plicht, ja, meer dan uw plicht vervuld. Een nood lottige V 1 deed bijna al uw enthou siasme vernietigen, maar onversaagd zoals altijd, bent gij daar, zij het niet zonder, kleerscheuren, bovenuit gekomen, om na uw herstel weer met volle moed, vechtlust en door zettingsvermogen door te gaan. Gij zijt uitgegroeid tot mijn rechter hand en vaak waart gij zelfs ook mijn linkerhand. De gehele inzet van jouw persoon en jouw kunnen hebt gij aan de „Cowa" gegeven. Gij waart ook een prettig mens om mee samen te werken. De omgang met andere medewerkers en mede werksters was er een van begrip en medeleven, takt en menselijkheid. Toen jouw positie in de „Cowa" langzaamaan groeide en de leiding van het bedrijf op uw schouders werd gelegd, waart gij inmiddels meegegroeid en had gij u een be kwaamheid verworven waar gij, maar ook vele anderen, trots op kunnen zijn. Van uw prettige om gang met uw medewerkers zal ie dereen die bij ons gewerkt heeft kunnen getuigen. Maar ik, die het meeste en het langste met jouw heb samengewerkt, kan hier het beste van getuigen. Ik had gemeend goed te doen om jouw levensloop bij de „Cowa" vandaag te memoreren, om hiermee de vele kwaliteiten die gij bezit en in deze 25 jaar ten toon hebt gespreid, naar voren te bren gen. Daar dit echter een dik boek zou gaan vormen, wil ik volstaan om enkele facetten in het kort te memoreren. Vijf keer is ons bedrijf verhuisd. Van het woonhuis Grotestraat 252 naar de Vakschool, vandaar naar de 3de klas wachtkamer in het N.S.- station, van het station naar Loeff- straat 93 en later ook naar Loeff- straat 101. Intussen ook nog naar een atelier in Andel. Steeds bent gij met mij en de „Cowa" mede ver huisd. De confectie groeide intussen van kleermakerij naar de broeken- fabrikage, verder naar de confectie- forcé. Daarna werd met de produk- tie begonnen van kostuums, sport- kolberts en Demi's. Op dit moment maken wij een produktie van 1000 kostuums per week. Dit komt neer op 50.000 kostuums per jaar. En nog kunnen wij lang niet voldoen aan de grote vraag van „Cowa"-kos- tuums in binnen- en buitenland. Vele malen moesten wij uitbreiden, doch we hebben nu een bedrijf waar het praktisch en prettig wer ken is voor iedereen. Dit alles, mijnheer Swinkels, is mede tot stand gekomen door uw toewijding, door uw idealisme en door uw vertrouwen en taai volhou den. En nog steeds bent gij een en al activiteit. Gij bent van dit alles de grote uitvoerder geweest en daarom vandaag alle hulde, die jouw toekomt, en ik als directeur van de „Cowa", ben blij jouw vandaag te mogen huldigen en ik wil hier als mijn oudste en eerste medewerker en als mijn grote steun in al die jaren heel hartelijk bedanken. Voor de trouw en de toewijding die gij mij en de „Cowa" bewezen hebt, benoem ik jouw vanaf heden tot procuratiehouder bij de „Cowa". Daarnaast wil ik uiting geven aan mijn dankbaarheid, door jouw een cadeau aan te bieden in de vorm van een prachtige roeiboot met buitenboordmotor. Ik hoop dat gij daar vele aangename uren mee moogt beleven". Zich richtend tot mevrouw Swin kels, zei directeur v. d. Ven: „U bent altijd bescheiden op de achter grond gebleven. Maar ook u wil ik gaarne betrekken bij de huldiging van uw man. U bent immers altijd de grote steun voor uw man ge weest in lief en leed en ik wil hier wel verklaren, want daar ben ik zeker van, dat de jubilaris, uw man, nooit deze positie had kunnen be reiken als u in al die jaren niet achter hem had gestaan. Daarom gaat ook mijn hulde en dank naar u uit en mag ik dan deze hulde en die dank uitdrukken met een fraai bouquet bloemen". „En u, dames en heren, medewer kers en medewerksters en vooral de jongeren onder u, zou ik de ju bilaris van vandaag tot voorbeeld willen stellen. U ziet wat er in de toekomst te bereiken is als u zijn voorbeeld volgt. De heer Swinkels is ook klein begonnen en nu is hij de grote man van de „Co'wa". Pro ficiat, mijnheer Swinkels, ik heb ge zegd". Namens het personeel bood de heer C. v. d. Ven naast hartelijke gelukwensen een gouden horloge aan. Verder werd nog het woord ge voerd door de heer H. v. d. Ven namens de in- en verkoopafdeling, door de heer P. de Kroon namens het kaderpersoneel en door de heer A. v. Bladel namens, de bedrijfs- tafeltennisvereniging. Allen deden hun gelukwensen vergezeld gaan van fraaie geschenken. Het laatste woord was aan de ju bilaris zelf, die zijn hartgrondige dank uitte voor de vele waarderen de woorden tot hem en zijn echtge note gericht en voor de waardevolle cadeau's die hij mocht ontvangen. Hij zei tenslotte diep getroffen te zijn door deze waarlijk grootse hul diging. Van de gehouden receptie werd een overweldigend druk gebruik ge maakt, waarbij velen de jubilaris nog een cadeau overhandigden, ter wijl men hierna nog geruime tijd gezellig bijeen bleef onder de vro lijke muziek van een orkestje en onder het genot van een heerlijk glas. Het is voor de jubilaris en zijn familie, w.o. nog een zwager van de jubilaris, n.l. de heer C. Hommels uit Amerika met zijn echtgenote, die speciaal was overgekomen om mede feest te vieren, een onvergete lijk jubileum geworden, dat hem nog lang zal heugen en hem het be wijs zal hebben geleverd hoezeer „Cowa" van hoog tot laag zijn ei genschappen waardeert. TOELATING NIEUW RAADSLID DE HEER G. VAN DEN DOOL. - AFSCHEID VAN DHR. A. ROS. - GROND AANKOPEN IN UITBREIDINGSPLANNEN VRIJHOEVE EN SPRANG. De gemeenteraad van Sprang-Ca pelle kwam j.l. vrijdagavond onder voorzitterschap van burgemeester M. van Prooijen in openbare vergadering bijeen en werkte de 35 punten tellen de agenda in een balf uur af. Niet dat er geen belangrijke beslui ten genomen zijn, want niet minder dan 15 punten betroffen de aankoop van landerijen en boerderijen enz., die alle werden aangekocht ter realisering van de uitbreidingsplannen Vrijhoe ve en Sprang, welk laatste plan in middels door Ged. Staten ook is goed gekeurd. Na opening, goedkeuring van de notulen van de vorige vergadering en aanneming voor kennisgeving van de ingekomen stukken, werden door een commissie bestaande uit de beren de Vries, de Bie en Kuijsten, de geloofs brieven van bet nieuw benoemde lid van de raad de heer G. van den Dool (S.G.P.) onderzocht en in orde be vinden, waarna tot toelating werd be sloten. Afscheid de heer A. Ros. Burgemeester van Prooijen sprak hierna enige afscheidswoorden aan 't adres van de heer A. Ros. Met de heer Ros, aldus de burge meester, heeft een markant persoon de raad verlaten. Hij was de enige die na het samengaan van de drie ge meenten Sprang, Vrijhoeve en Capel le, tot de gemeente Sprang-Capelle, zitting had in het gemeentebestuur; 2 september 1919 werd de heer Ros lid van de raad van Vrijhoeve-Capelle en spr. noemde het opmerkelijk dat de heer Ros de enige in die gemeente raad was, die vóór de samenvoeging heeft gestemd. Was 't op grond daar van, vroeg de burgemeester, dat hij niet in de nieuwe raad gekozen werd. Eerst op 2 septemer 1945 werd hij weer lid van de tijdelijke gemeente raad. Sedert dien is de heer Ros on onderbroken lid geweest van het col lege, en op een wijze dat hij groot vertrouwen genoot en tot zijn 80ste verjaardag, die hij vrijdag j.l. mocht vieren, is hij lid geweest. Hij heeft zich doen kennen als een man met grote, liefde voor de publieke zaak, met een krachtige geloofsovertuiging en die de beginselen die hij beleed, immer sterk heeft uitgedragen. Hij had een warm kloppend hart voor de economisch zwakkeren. Als nestor van de raad, sprak hij FEUILLETON van „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" door JOHNSTON McCULLEY Vertaling Herman Antonsen 11) „Voor het geval die Driehoeken per ongeluk in uw japon zijn blijven haken, of zo, terwijl u met mevrouw Dwight in gesprek was... en ze er misschien nog ergens aan vast zitten, dan zou ik ze kwijt zien te raken, als ik u was". „En hoe zoudt u dat willen doen?" vroeg ze. „O, op verschillende manieren. U zoudt ze in een van die grote vazen kunnen gooien die in de hal staan. Of ze ergens in 'n hoek gooien, waar ze gemakkelijk gevonden kunnen worden." „Het komt me zo voor, dat u me heel wat goede raad geeft", zei ze. „Ik ben altijd bereid een jonge da me te helpen, niet waar?" Het licht ging weer aan. De gas ten uitten luide hun vreugde. Het orkest begon te spelen en de dansers hervatten hun dans. Warwik liep met het meisje de hal door, tot ze op een plek kwamen, waar ze mevrouw Dwight konden zien. Op de japon van mevrouw Dwight schitterde de Drie hoeken nog in volle glans. „Ha! U hebt ze dus niet te pakken gekregen!" zei hij. „Ze schijnt ze tenminste nog te dragen, is het zo niet?" „Engaat u nu naar huis?" Hij wilde het meisje graag kwijt. Hij wilde zien, de Driehoeken zelf in zijn bezit te krijgen. De Spin zou niet in zijn schik zijn, als John Warwik bij zijn eerste opdracht faalde en War wik wilde ze zelf graag hebben, om dat Dwight dat in zijn beurs zou voe len. „Als u me naar het trottoir wil brengen...", zei het meisje. Warwik ging met haar naar de veranda. De detective was er nog maar liet ben doorgaan. Warwik zag er nog een op het grasveld, dicht bij het huis en hij veronderstelde, dat er ook vrouwelijke detectives in huis wa ren. „Er zitten hier heel wat van die speurhonden", fluisterde hij het meis je toe. „Ze hadden u zeker te pakken gekregen. Wilt u me nu heus niet ver tellen, waarom u die Driehoeken zo graag wilde stelen?" „Omdat ze zoveel waard zijn". „Dat zijn de juwelen der andere dames ook. Waarom hebt u niet ge pakt, wat u krijgen kon? Waarom al leen op die Driehoeken gelet?" „Waarom vraagt u me dat, nu ik toch niet geslaagd ben?... Aha, daar komt mijn auto aan!" Een grote, gesloten wagen kwam voorgereden en Warwik keek naar de man achter het stuur. Het was een van de drie, die hij achter de seringen te grazen had genomen, maar hij deed of hij hem niet herkende. Hij opende het portier en hielp het meisje in stappen en nam de hem toegestoken hand aan. „Ik veronderstel, dat u uzelf als heel handig beschouwt", zei ze. „Helemaal niet." „Mevrouw Dwight mocht u wel dankbaar zijn.als ze dit alles wist." „Maar ik zal het haar niet vertel len. Ik houd niet van bedankjes. Goe den nacht!" De deur sloeg dicht en de wagen verwijderde zich langzaam. Warnik keerde zich om, als wilde hij naar bin nen gaan. Maar plotseling draaide hij zich om en sloop in de schaduwen naar een daar geparkeerde Roadcar sprong er in. Hij wist dat die wagen aan een zijner vrienden toebehoorde. Het volgende ogenblik reed hij de ge sloten wagen achterna. De bemerking van het meisje over zijn handigheid had verdacht geklon ken en hem argwanend gemaakt. Ze namens de raad bij verschillende ge legenheden en steeds op de hem eigen manier, zodat we hem straks toCh zul len missen. De burgemeester bracht de heer Ros gaame namens de hele gemeenschap hartelijk dank voor alles wat hij heeft gedaan en voor de wijze waarop hij de belangen der gemeente heeft ge diend en besloot met de wens dat hem nog een gezegende levensavond geschonken moge worden. Tot onderwijzer aan de openbare lagere school te Capelle werd met al gemene stemmen benoemd de heer E. O. van Setten te Zuidwolde. Tot controleur op de plaatselijke belastingen werd, eveneens met alge mene stemmen, benoemd, de gemeen tebode, de heer P. J. v. d. Schans. Aan mej. J. G. van Rijswijk werd in verband met haar vertrek eervol ontslag verleend als ambtenaar van de burgerlijke stand, en aan dokter N. L. Gerlach, als arts belast met de ar menpraktijk, waarbij de voorzitter dokter Gerlach dank bracht voor de wijze waarop hij deze functie vervul de en voor de diensten aan de ge meenschap bewezen. Besloten werd tot zekerheidstelling als bedoeld in artikel 7 van het Be sluit bevordering eigen woningbezit, voor de heer C. Metzke. De woning v .d. Duinstraat 86 werd onbewoonbaar verklaard met 'n ontruimingstermijn van driemaanden; op een vraag van de heer de Raat deelt de voorzitter mee, dat als tijde lijke oplossing voor de bewoners een noodwoning in de Trampad werd be schikbaar gesteld, maar deze werd niet aanvaard, omdat de bewoners binnenkort bij hun zoon zullen gaan inwonen. Het voorstel tot verpachting van 'n perceel grond aan de heer G. A. Stam voor één jaar, werd goedgekeurd, ter wijl tevens werd besloten tot ontbin ding van een pachtovereenkomst met mevr. J. J. van Dijk-Verhagen c.a. Hierna werden een 15-tal voorstel len tot aankoop van grond, boerde rijen en woningen met verlening van schadevergoeding, ter realisering van de uitbreidingsplannen Vrijhoeve en Sprang goedgekeurd, namelijk van de heren G. van Beek voor f 7000; C. Braspenning voor f 2021; C. Faro voor 3064; L. Metzke (met grond ruil) voor f 27.136; mej. D. voor de Poorte voor f 27.000; mej. T. E. de Rooij voor f 1215; C. A. Spierings voor f 16.000; J. P. van Suijlekom voor f 1500; H. A. van Vuuren voor f 2200; H. J. A. C. Wittebol voor f 16.000; mej. R. A. Konings voor f 25.000; D. Smits voor 112.500; mevr. M. Vos-v. Beek voor f 13.510; H. A. Werther te Haarsteeg voor f 7693 en J. v. Wijlen voor f 10.375. Verder werd een voorstel tot het aangaan van een overeenkomst inzake de beëindiging van pacht met de heer C. A. Spierings goedgekeurd, waar voor een schadevergoeding zal wor den uitgekeerd van f 6500. Aan het Rijk werd een gedeelte van de Veerweg met berm verkocht, be nodigd voor de aanleg van een oprit naar de nieuwe brug over het Oude Maasje te Capelle, voor 737.50 en aan de PNEM een perceeltje grond voor de bouw van een transformator- huisje voor f 1000. De begroting voor 1964 van het voor enige maanden ingestelde grond bedrijf der gemeente werd aangebo den, om in de volgende vergadering te worden behandeld. Tot slot werden enige wijzigingen van de gemeentebegroting '64 goed gekeurd, waarna de voorzitter, onder dank voor de snelle afhandeling van de agenda, de vergadering sloot. had niet gehandeld als iemand, die een opgedragen taak slecht vervuld had. Ze was te gewillig het huis uit gegaan. Hij sloeg de kraag van zijn jas op en reed voorzichtig achter de limousine aan op voldoende afstand om niet opvallend te zijn. 'Hij was blij, dat die wagen niet de stad inreed, waar het verkeer zo veel drukker was. In stille straten echter ontdekten ze wellicht ook weer eerder dat ze ge volgd werden. Bedaard reed de wa gen een met bomen omzoomde avenue in. Zou ik het mis hebben? dacht Warwik. Ik denk van niet. Maar dan bemerk ik het gauw genoeg. De wagen draaide een zijstraat in. Daar was het donker. Warwik doofde zijn eigen lampen. Hij waagde het er op, wegens rijden zonder licht be keurd te worden. Hij reed de wagen wat dichter achterop en zag hem eten oprijlaan inzwenken. Warwik stopte in de nabijheid ten holde verder. Hij zag, hoe de limousine voor een villa, 'n eindje van de straat gelegen, stil hield. Over het gras sloop hij er ge ruisloos heen. Het meisje stapte uit en ging naar binnen. Een man volgde haar. De chauffeur reed de wagen achter het huis, stopte ten doofde de lichten. „Dievenhol!" mompelde Warwik. "Ze gaan de buit verdelen.Ik moet dat eens afkijken!" Met ingang van 29 november, de eerste zondag van de Advent, zullen in de Nederlandse kerkprovincie tal rijke wijzigingen worden ingevoerd in de H. Mis en bij de toediening der Sacramenten. Het Nederlandse epis copaat heeft hiertoe besloten. De wij zigingen hebben zowel betrekking op de volkstaal, die overal gebruikt zal worden behalve in de canongebeden, als op structurele veranderingen, wel ke volgens de laatste instructie uit Rome officieel pas volgend jaar maart zouden kunnen worden inge voerd. De vernieuwingen kunnen worden toegepast in de parochie, waar zulks na een goede voorbereiding mogelijk is. Aldus deelt de Nederlandse com missie voor Liturgie mede. Toen de laatste instructie van de postconcilaire commissie voor de li turgie als datum van invoering van de wijzigingen in de structuur van de H. Mis maart 1965 noemde, ontstond in Nederlandse liturgische kringen eni ge teleurstelling, omdat men had ge hoopt in de advent de vernieuwing der liturgie breder aan te pakken. Uit Overleg met Rome bleek ech ter, dat de nationale bisschoppen-con ferenties deze datum zeer soepel kon den hanteren. Instructies De commissie maakt verder bekend, dat de preisters spoedig nadere in structies zullen ontvangen. De com missie treft op het ogenblik voorzie ningen om de teksten en aanwijzingen voor de viering van de vernieuwde misliturgie tijdig beschikbaar te stel len. De völkstaal wordt dan in de gele zen H. Mis en de gezongen H. Mis op Nederlandse teksten gebruikt vanaf het begin van de H. Mis tot en met de voorbeden (voor de Offerande) bij Orate Frates, Secreta en Sanctus en vanaf h:Pater Noster ;0tU van de H. Mis. De H. Mis eindigt met de ze? De Latijnse hoogmis, zoals diej, derland een plaats verworven W blijft mogelijk en aanbevolen naast feestelijke viering, waarin de vo taal gebruikt wordt. Een spreiding van deze typ£n viering wordt aanbevolen. 8 BENZINE EN HAARDOLlF GOEDKOPER Huisbrandolie (centrale ^TOWljinj stijgt in prijs). Autobenzine, haardolie en j troleum zijn met ingang van 1 november, goedkoper. Daan worden huisbrandolie voor verwarming, gasolie (onder dieselauto's), smeerolie en stookoli duurder. Deze prijsveranderingen vrijwel alle oliemaatschappijen^ lijke mate en tegelijkertijd doon-« ren, zijn namelijk een gevolg vard gemeenschappelijk Euromarkt-inw recht op olieprodukten, dat zond van kracht werd. De prijsverhogii voor gasolie en huisbrandolie is gevolg van prijsstijgingen op de reldmarkt, die worden IJze Stat - Het wapen der Kon. Maij chaussée bestond dinsdag Het is pledhtig herdacht in Utreckti tegenwoordigheid van prinses ft trix. - De Olympische Spelen te To kio zijn door 7 miljoen personen zocht. - Men weet dat Boltini aan Ai ton Geesink f 100.000 en e< had aangeboden, als hij elke van het a.s. seizoen 5 a 10 mini wilde optreden. Geesink heeft dit, grijpelijk uit Osaka (Japan) gei gerd. een ut en SCHOONMAAK ARTIKELEN Schildersbedrijf Stationsstraat 31 Waalwijk Telefoon 2705 Plasti-Color Dealer Voor advertenties en abon nementen blijft ons adres te KAATSHEUVEL Dr. v. Beurdenf.tr. 8 tel. 2002 Kaatsheuvel Ook voor ale andere bladen worden advertenties tegen de geldende tarieven opge nomen. Klachten over bezorging en aanmelden nieuwe abonné's aan ons bureau: Dr. v. Beurdenstraat 8 SCHOENFABRIEK TROKED vraagt voor de afdeling SNIJDERIJ Zij die in deze afdeling goed willen werken, kunnen een prima loon verdienen. Aanmelden dagelijks aan het bedrijf, afd. Personeelszaken Stationsstraat 30 - Waalwijk hoc lires ti inderhc imakei in sti Hij zag de chauffeur naar binnen gaan en sloop toen om het huis heen. „Ik zal naar binnen moeten?" mom pelde hij. „Eerste optreden als inbre ker! Moet er toch aan wennen. Voor taan mijn gewone bezigheid, niet waar?" Hij voelde aan een raam en be merkte dat bet gemakkelijk open ging. Zonder enig geraas kreeg hij het raam open en trok het rolgordijn omhoog. Even later was hij in de ka mer. Het was er zo donker, dat hij niets kon zien. Tastend langs de wand kwam hij aan de deur. Omzichtig maakte hij die open, gereed om te vechten als dat nodig bleek. Hij bevond zich nu in een gang en aan het einde ervan zag hij licht door een kier. Uit die richting hoorde hij ook stemmen. Warwik sloop naar die deur toe. Hij kon zich nergens in de gang verschuilen als er iemand uit die kamer kwam. Maar hij moest wat te zien of te horen krijgen! Bij de deur gekomen, 'bukte hij zich en keek door het sleutelgat. Het meisje zat nog met haar avondmantel om haar schouders. Verder waren de drie mannen in het vertrek. Ze zaten om een tafel heen en aan het hoofd daarvan zat een man met een welvarend uiterlijk, die het meisje aankeek. „En nu ter zake", zei hij, „ben je geslaagd?" "Ja" „Dus je hebt de Drie Driehoek: Prachtig!" „Het was niet zo heel lastig". „Heb je het net zo gedaan, alsje van plan was?" „Ja. Die John Warwik heeft ai wel aan me vastgeklampt, na sprek voor het huis afgeluisterd li hebben, maar ik ben er toch in f slaagd, vlak bij mevrouw Dwight li komen juist voordat de lichten werden uitgedraaid." „Dus helemaal geen gehad?" „Geen schijn zefs. Ik 'haalde Drie Driehoeken van haar japon® stak er het nagemaakte ding meteen weer op. Ze heeft mijn vingers li- gevoeld. Toen 'ben ik naar de voordeur ge gaan, maar daar ving Warwik me «F en dwong me te blijven, tot het li» weer aanging. Ik denk wel, dat een poosje de stad uit moeten... °J uw kosten. Hij heeft ons allemaal ge zien, bedenkt u dat wel... hij®131' ons zoeken. Ik zou zijn gezicht eens willen zien, als hij er ac e' kwam, hoe ik hem er tussen heb Se nomen." (Wordt vervolg AL telt wol zelf een vl •f een aar kelen. K Merne eiile aan: 1(8 gram

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 2