p. f-? wAAlwijkse en lAncstRAAtse couratu RKCtoont veerkracht grote W DESK alleen aan de leiding Zwaar bevochten zege van WSC op Zwaluw VFC (1-0) 12 22' l75-2S l75-2( 12 II 95-11 Drink real American Cola RWB blijft in de running door 1-0 zege op Oss Sparta - R&G GOEDE PRESTATIE VAN SPRANG I - 3 Geen loon naar werken SSC-Zwaïuwen 1-3 Ui/ ROYAL CROWN COLA DESK - Alliance 2 - 0 Opnieuw gelijkspel voor Vlijmense Boys nu tegen St. Michielsgestel Berkdijk-SAB 2-1 MAANDAG 2 NOVEMBER 1964 85e JAARGANG No. 86 gs'W ca Rb,» ,sae stJ n een pi de leuke 3°d en van lang'i stepvoerjii ro°kies |j( blea, grijs' antalon, is en ba gemakkei rkrijgbaai Jren: marii jaar ;95 - kleuter, ïiqué kraan 2 t/mSja apuchon, an „HELA itentedraji 6 t/m 14jai „helanci :wart-wil kelijkte 95 iullover, !i ingebrei i vele hm ar 95 a, met ela Prima b cte 3 t/mHjii ullover, m eid en I vele hm je, met du tra wijd, od, groem f van het Zuióers iiwiiksche Stoomdrukkerij pilM Antoon Tielen MfdredacteurJAN TIELEN Gironummer 1069687 jï blad verschijnt 2 x per week Abonnement: p. week (0.24 1 ct. inc.k.) f 0.23 p. mnd. (1.00 -f 5 ct. inc.k.) 3 JO p. kwrt. (3.00 10 ct. inc.k.) 3.10 p. kwrt. p. post 3.35 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 30 ct. extra) Advertentieprijs: 11 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdensstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres: „ECHO Wederom is R.K.C. er in geslaagd, J dit keer de derde, uitwedstrijd te win- a en daarmee het puntental in ze- wedstrijden op 9 te brengen. Het Het zich aanvankelijk allemaal liet zo florisant aanzien. Een gewij ld elftal houdt n.'l. steeds het ge- nar is dat het samenspel minder sluit m dat het verband tussen de linies ai zuiverheid inboet. Welnu, Wijkmans, in het doel, heeft de geblesseerde Eekels subliem ver- tangen. Er ging een grote rust uit tan zijn optreden, dat al spoedig het nodige zelfvertrouwen aan de verde diging schonk. Verder misten we van Soelen en t, Laak en speelden daarvoor Henk Passier op de rechtsbinnen plaats en leo Pullens uiterst links. En mocht ti zo nu en dan al iets aan de com- linatie mankeren en mocht ook het aiiver aanspelen in de voorhoede ioms te wensen overlaten, vast staat jat alle elf de spelers hebben gewerkt lot de laatste minuut en daarom de «winning ook volkomen verdien- den. Dit gaven ook de sympathieke a sportief spelende Sparta-lui zon- jer aarzelen toe. Een compliment komt ook de ar- liter, de heer de Hoop uit Apeldoorn die streng, doch bekwaam de teu gels in handen hield. Het eerste half uur was de, strijd niet zo hoogstaand, vooral door de vele uitballen. Na enig op en neer gaand spel moest Arie Verhoofstadt bij een snel le Sparta-aanval een hoekschop prijs geven. Wijkmans kon een schuiver doeltreffend onderscheppen. Aan de andere kant leidde samenspel tussen L Pullens en Bart de Peffer een hoekschop op. Zulk samenspel heb- ben wij te weinig gezien en het is on- ïemening dat Bart zijn snelle maat op de vleugel veel te weinig in het spel beft betrokken. Wij noteerden nog een laag schot tan de Peffer, goed door de Sparta- doelman gestopt en een goede com- binatie van Henk Passier naar Ad Duquesnoy. De laatste miste echter le bal. RKC raakte in de meerderheid, uitgedrukt in een tweetal hoekschop pen, Uit een zeer goede scoringskans schoot H. Passier rakelings langs het doel en een uitstekend schot van de Peffer kreeg geen genade in de ogen van de Sparta-doelman. Een der mooiste spelmomenten volgde voor 't doel der gasten, toen Bart de, Peffer «a een snelle RKC-aanval al vallend tegen de lat kopte. Succes 'kwam dan aa precies 30 min. spelen aan de an dere zijde. Even een misstap van Gijs van Dalen en de snelle rechtsbuiten der groen-witten schoot onhoudbaar voor Wijkmans laag in de hoek, 1-0. WoudrichemSprang 34 In een zeer spannende wedstrijd is het Sprang gelukt om weer twee Puntjes mee naar huis te brengen. Als Sprang om half 4 aftrapt zien ®e een op en neer gaande strijd en tóde ploegen proberen zo goed mo- Sebjk te voetballen. In de 15e mi- juut lost de Jong een schot en de Woudrichem-doelman laat de bal Paulides is er als de kippen bij te scoren 01. Maar de stand wordt weer ge- Jjk als Verstraten Woudrichem in 30e minuut doelman Vos geen kans geeft. Even van te voren mis te hij een strafschop. Na rust is het Woudrichem dat fanatiek aanvalt en Sprang in de verdediging drukt. loopt uit tot 31. Maar wie gedacht had dat Sprang verloren ®as kwam bedrogen uit, men bleef voetballen en het Woudrichem-doel jjerd nu onder druk gezet. In de minuut maakte Paulides er van en 5 minuten later kopte Je Rooy uit een corner van Spie- ®igs de gelijkmaker in. 3-3. In de 15e RKC was niet aangeslagen. Stug werd tegenpartij geboden, waarbij zelfs een goed schot en een stevige kopbal van Arie Verhoofdstad kon den worden genoteerd. Pas twee minuten voor rust zagen we Henk Passier op ouderwetse ma nier naar buiten zwenken en zijn af gemeten voorzet deed de bal precies op de voet van Ad Duquesnoy belan den, die keihard inschoot, 1-1. Nog een schuiver van H. Passier en nog een gevaarlijke schuiver van de Spar- ta-rechtsbuiten luidden de rust in. Na de hervatting kwam vooral on ze verdediging in actie en zij namen weinig risico. Het begon met paniek voor het Sparta-doel, met als gevolg een hoekschop. Direct daarop ibracht de Leur redding in een zeer moeilijke positie. Ad Duquesnoy kanjerde als afronding van een snelle doorbraak uist over de lat. Wijkmans onder schepte het leder met bravour. Uit 'n vrije trap kogelde H. Passier enorm hard langs de staander. Er was pre cies 13 min. gespeeld, toen Frans Passier een onverwachte kans handig uitbuitte en zuiver in het doel schoot, 1-2. Een snelle doorbraak van Leo Pul lens resulteerde in een op maat ge geven voorzet. Ad Duquesnoy maak te een sleiding, doch kon de bal juist niet hereiken. Een hoekschop van Sparta leverde een kans op, doch Wijkmans greep in. Weer volgden 2 hoekschopppen voor Sparta en uit de laatste wordt over de lat gekopt. Een onmiddellijke tegenaanval van RKC gaf F. Passier tweemaal de kans om in te schieten. De tweede keer was 't raak. Zo leidde RKC-met precies nogeen kwartier spelen met 3 - 1 en w ijbegrepen, ge zien het steeds resoluter optreden in onze verdediging, dat de overwinning vast stond. Speciaal Gijs van Dalen nam geen enkel risico en kanjerde 3 maal achtereen, onder zware druk, tot hoeksdhop. Nog eenmaal kreeg Ad Duquesnoy van Leo Pullens een haast niet te missen kans gepresenteerd, doch de anders zo kalme afwerker wist er gewoon geen raad mee. Zo won RKC, dat evenmin als Sparta op een kwalitatief hoogstaan de wedstrijd kan terugzien, ruim schoots verdiend, deze tot het einde spannende strijd, waarin de gastheren tot de laatste seconden fel vochten voor een heter resultaat. RKC 2 was vrij, omdat de wed strijd tegen Noad III werd afgelast. Naar wij vernemen zou Noad zich uit de competitie hebben teruggetrokken. Indien dit juist is, betekent dit een strop voor RKC, omdat zij uit een zeer lastige uitwedstrijd bij Noad reeds de heide punten mee naar Waal wijk brachten. RKC 3 verloor ondanks een gro tere meerderheid van Baardwijk 3 met 3 - 2 en moest daardoor iets van haar fraaie plaats op de standenlijst prijs geven. De hoofdklasse-junioren maakten de reis naar Helmond zonder succes. Zij verloren met 3 0 Deze ontmoeting begon ruim 20 minuten te laat daar de gasten door een aanrijding waren opgehouden, maar na de aftrap trok SSC direct fel van leer. Binnen vijf minuten kwam de eerste hoekschop maar werd door v.d. Schans, die deze middag zeer actief was, overgescho ten. De thuisclub bleef het eerste half uur de toon aangeven maar de doel punten blijven uit. Rechtsbu|iiten Ros speelt vooral uiterst zwak. Bij een uitval van de Zwaluwen scoort hun midvoor met een harde kop stoot onhoudbaar het eerste doel punt, tegen de verhouding in. Toch komt SSC zeer verdiend voor rust nog op gelijke voet door goed op zitten van rechtsbinnen J. v. Rooy- en, die wel veel teruggetrokken speelde maar op het juiste moment goed aanwezig was en met een lis tig tikje doelpuntte. Met SSC in de aanval en een onverwachts schot van M. v. d. Schans dat de keeper over stompt breekt de rust aan. In deze eerste helft had SSC zeer zeker een voor sprong verdiend. In de tweede helft komt v. Zeist op de rechtsbuiten plaats. Toch zijn het de Zwaluw naren die in de 10e minuut na rust het eerste scoren. H. la Grauw die weer veel werk verzette probeert nog het onheil te voorkomen. Het zat SSC beslist niet mee. Nog weer een kans voor de gastheren, maar Mary knalt net naast. Daarna een kopbal van v. Zeist, maar die wordt ook gestopt. Deze laatste krijgt nog een kans, maar wacht net iets te lang. Aan de andere kant moet ook Spierings enkele malen optreden om erger te voorkomen. SSC doet wat het kan. H. la Grauw zit vaak in de voorhoede om door te druk ken. Zijn broer op de buitenplaats is er echter geheel uit, in deze pe riode. Be ijdeg asten lukthetbeter. Tegen de verhouding in maken ze het derde doelpunt, en zo verliest SSC weer eens geheel verdiend. Doelpunten beslissen nu eenmaal de wedstrijd. «.«O In een spannende en aantrekkelijke wedstrijd, waarbij periode's van goed voetbal werden afgewisseld met min der goede, heeft WSC verdiend heide punten veroverd. Jammer dat enige verdedigers der rood-witten in spor tiviteit ver af weken van hun andere teamleden, waardoor jammerlijk 5 mi nuten voor tijd een WS'C-er vroegtij dig naar de kleedkamer werd ge stuurd. Om half 3 trapte Fr. Pulles voor WSC af. Direct ontwikkelde zich een fris en snel spel aan waarszijden. De rood-witte veste ontkwam enige ma len op rare wijze een doorboring. Direct daarna een dergelijke situa tie, toen een WSC voorspeler een goed schot op leeg doel, dat zeker een doelpunt zou wezen, tegen zijn rug kreeg en de Zwaluwen behoedde voor een achterstand. Met de regelmaat der klok kwamen ook de rood-witten voor het Waalwijkse doel, en doelman v. d. Anker liet zondagmiddag weer zien, dat hij niet de eerste de beste is. Bij de rust was het duidelijk, dat er in deze wedstrijd weinig doel punten zouden vallen. Er werd vaak aardig samengespeeld, zowel bij RWB als bij Oss, al moet gezegd worden dat het veldspel bij de Os- senaren iets beter verzorgd was. Voor de goals echter werd beic ramuut werd het zelfs 3-4 voor sPrang door een prachtig doél;- P®t van Groeneveld. Woudrichem «te Sprang nu met de rug tegen ®uur. Maar de gehele Sprang- L°« doelman Vos aan het •°°td hield moedig stand. door oeide achterhoeden prima verde digd en ook beide keepers toonden hun kwaliteiten. Vooral doelman Avontuur van RWB, heeft na de rust zijn doel uitstekend schoon ge houden en bij hoge ballen was hij steeds op tijd. De wedstrijd begon met wat ver kenningen en wederzijdse aanval len. Toch werd RWB wel wat ge vaarlijker en diverse aanvallen werden goed opgebouwd, maar de Oss-verdediging stond zijn manne tje. Na 20 min. stopte de Oss-doel- man een pracht schot van Jo Tref fers uitnemend. Hetzelfde deed ook Avontuur aan de overkant na een hard schot van de Oss-linksbuiten. Een goede corner van Pruyssers kopte Timmermans keurig in maar weer greep de keeper goed in. Enkele gevaarlijke pogingen van Han Bruurmijn leverden ook nog niets op en ook de Oss-voorhoede werd tijdig een. halt toegeroepen. Met blanke stand kwam de rust. Na de rust ging de strijd om de punten in een hoog tempo verder en een gevaarlijke Oss-aanval be landde gelukkig in het zijnet. De doelman van Oss redde keurig een hard schot van Han Bruurmijn en even later schampte een kogel van dezelfde speler de verkeerde kant van de paal. Oss werd sterker en kwam gevaar lijk opzetten, maar de RWB-achter- hoede werkte prima. Voor de Oss- verdediging bleef het ook uitkij - ken, want ook de RWB-voorhoede zat niet stil en een goed gericht schot van Han Bruurmijn ging via de lat juist over. Na 25 min. kreeg Timmermans bij de linkse corner- hoek een vrije trap te nemen, de bal kwam hoog voor doel waar Pruyssers met een pracht kopstoot het net liet trillen. 10. Oss kwam nu met man en macht opzetten en de RWB-verdediging moest enkele corners weggeven, maar de meeste waren 'n prooi voor doelman Avontuur. De laatste 10 minuten kwam RWB weer wat los en mocht Huub Bruurmijn, nadat zijn broer was gemangeld een vrije trap nemen, die keihard juist over de lat ging. Ook de laatste Oss-aan- vallen wist RWB af te slaan en zo werden de Besoijenaren weer twee puntjes rijker. Een ondanks de concurrentie be hoorlijk publiek was getuige van een spannende ontmoeting, waarin Oss misschien toch wel een puntje had verdiend. De scheidsrechter hield de teugels in deze overigens sportieve strijd goed in handen. Overige uitslagen: ODC 2—RWB 2 2—2 RWB 3—White Boys 2 4—0 RWB 4—RWB 5 2—1 Voor de rust hieven beide defensies meester van het terrein, ook al door te doorzichtig spel van Ibeide aanvals- linie's, zodat de dubbel blanke stand werd gekeerd waarmede Zwaluw iets meer kreeg dan verdiend was. Na rust wederom hetzelfde spel- beeld, voor beide doelen gevaarlijke situaties, maar het beslissende schot bleef uit en in laatste instantie, waren er altijd nog 2 goede doelwachters Tot 10 min. voor tijd bleef de stand 0-0, maar toeen beging 'n Zwaluw verdediger een grote fout, door de bal voor 't Vughtse doel met de hand weg te werken. De toegestane straf schop werd door captain Brok in een doelpunt omgezet, 1-0. Direct hier op een harde kopbal van Alewijn uit een voorzet van Eibers, die pl.m. 60 cm achter de d.-lijn tot stilstand werd gebradht door de rood-witte keeper, die met bal en al in het net lag. Maar omdat Fr. Pulles op de keeper inliep toen hij daar reeds lag, werd dit doel punt geannuleerd. De laatste 7 min. van de wedstrijd waren minder pret tig. Vermoedelijk konden de Vughte- namen het niet verzetten, om beide punten in Waalwijk te moeten laten, en werd er wat meer op de man ge speeld. Althans vooral door de L- achter en midhalf der rood-witten. Vanzelfsprekend volgde hieruit het incident als boven vermeld. Nadat de WSC-midvoor diverse malen onge straft was nagetrapt, bleek zijn incas seringsvermogen te zijn uitgeput en een scheinbeweging naar zijn tegen stander wat natrappen inhield, be tekende dit het einde voor hem van deze wedstrijd. De resterende 4 min. waren nauwelijks 't noteren waard, en bij het eindsignaal had WSC zijn 1-0 overwinning zwaar bevochten, doch dik verdiend. Geen moment hebben de vele belangstellenden zondag in De Ef- teling de indruk gekregen, dat hier twee ploegen in het veld stonden, die met elkaar zouden uitmaken wie van hen de voorlopige lijstaan voerder zou worden. Dit geldt dan overigens alleen voor de Roosen- daalse ploeg, diew el hard werkte, maar qua spel bar tegen viel. We haasten ons om echter voor één spe ler een uitzondering te maken, na melijk hun kleine maar werkelijk grootse doelman Ginpen, die soms met sensationele reddingen z'n doel menigmaal voor een doorboring heeft behoed. Aan hem danken het de gasten, dat zij niet met een spre kender nederlaag van het veld werden gespeeld, want de cijfers 2-0 waren maar een povere afspiege ling van de werkelijke krachtsver houding. De Desk-voorhoede had menigmaal te kort in afwerking. De Roosendalers gingen overigens bijzonder agressief van start. Al spoedig bleek echter dat er van haar voorhoede weinig gevaar uit ging en de Desk-achterhoede, waar in vooral stopper Soeterboek een dominerende rol vervulde, kon het vrij gemakkelijk af. Het was links half Appels die als eerste het Alli- ance-doel onder vuur nam, maar de goede richting ontbrak. Aan de andere kant moest doelman Tausch voor een onverwachts schot in actie komen, maar dat is dan ook vrijwel alles wat hij deze middag te doen heeft gehad. Zijn collega daarentegen had niet over werk te klagen, maar hij toonde zich uiterst betrouwbaar. Ook de arbiter hielp nog een handje toen hij vergat de voordeelregel toe te passen, waar door hij v. Riel een prachtige kans ontnam. Nadat het Ailliance-doel al vele malen op het nippertje aan doorboring was ontsnapt, kwam dan eindelijk in de 22e minuut het ver diende eerste doelpunt. Een voor zet van links bereikte de geheel vrijstaande rechtsbuiten Soeter boek, wiens bekeken kopbal doel man Ginpen te machtig was. Even later bofte Alliance toen een schot via het hoofd van een der verde digers net naast het doel ging. Dekkers miste nog een open kans door vrij voor het doel naast te schieten. Eerst enige minuten voor rust slaagde Desk er in haar over wicht in een tweede doelpunt uit te drukken, toen een schot van Appels via de paal in het doel carambo leerde. Volgens de grensrechter bui tenspel, maar nu had de arbiter de voordeelregel toegepast bij een overtreding tegen een der Dessers. De tweede helf was aanvankelijk een slappe vertoning met een veel beter Desk, dat echter de fout maakte haar aanvallen te veel op rechts te concentreren. Eenmaal resulteerde dit in een fraaie voor zet van Kees Soeterboek, maar er was niemand present voor de af werking. Er werd bij Desk te kort en te individueel gespeeld. Tenge volge hiervan konden de gasten meer aan het bod komen, maar zij kregen bij de Desk-verdediging geen enkele kans. Plotseling kreeg Desk een bevlieging, welke werd ingeluid met een onverwacht schot van Frans Damen tegen de paal. Even later schoot Dekkers na 'n doorbraak vrij voor het doel nog naast. Een afgepaste voorzet van Frank v. Riel werd door Frans Da- men fraai ingekopt, maar de lat stond een doelpunt in de weg. Doelman Ginpen kreeg nu opeens handen-vol werk. Achtereenvolgens verwerkte hij keiharde schoten van r rank v. Riel en Frans Damen tot Een aanval op links werd beslo ten met een voorzet, die door Soe terboek met een schot werd beslo ten, maar opnieuw dook de Allian ce doelman met succes in de be dreigde hoek. Even daarop kreeg deze knaap een open doekje, toen hij bliksemsnel reageerde op een hoog schot en met een katachtige sprong de bal over de lat tikte. Desk geloofde het nu langzamer hand wel en liet verder de tegen partij aan het woord komen. Verder dan enkele mislukte cornes wist deze het echter niet te brengen te gen de Desk-verdediging. De talloze supporters zowel in Vlijmen als in St. Michielgestel hebben genoten van de zeer span nende en faire wedstrijd. Vlijmen is over het geheel genomen iets meer in de aanval geweest, maar de manen uit Gestel waren voor het doel veel gevaarlijker. Het uitein delijke gelijkspel was dan ook een Uitslag waarmee beide partijen te vreden konden zijn. St. Michielsgestel begon met 'n hoopvolle start en reeds na vijf mi nuten spelen kwam de bal bij mid voor Broesens, die geen fout maak te en de gasten de leiding bezorgde. Vlijmen beantwoordde met enkele snelle uitvallen, maar de Gestelse doelman kende geen genade. Met verre uittrappen stelde hij z'n voor hoede keer op keer aan het werk, zodat de Boysverdediging vaak moesten ingrijpen. Gestel liet zich echter niet in de verdediging druk ken en kwam terug: via de links buiten belandde de bal uit een af gemeten voorzet bij midvoor Broe sens, die opnieuw de Vlijmense goalie wist te passeren: 0-2. Vlij men voelde het gevaar van een ne derlaag. Het thuisfront eveneens en begon zijn favorieten krachtig aan te moedigen. De verdediging' van de Boys kreeg dan ook meer vat op het spel van de tegenstanders en daardoor werd het spel weer verplaatst tot voor het doel van de gasten. Dat resulteerde voorlopig slechts in enkele corners. Iedereen had zich al met een ruststand van 0-2 ver zoend, toen linksbuiten Ekels de monstreerde daar anders over te Met 1-0 voorsprong van SAB ge maakt in de eerste halve minuut van de wedstrijd begon zondag voor Berkdijk een wedstrijd die qua spelleiding- en inzicht van de spelers als de beste tot heden in de ze competitie gespeeld, gerekend mag worden. Dit doelpunt was een grote ver rassing voor Berkdijk. Van grote afstand kogelde een SAB-speler de bal in de richting van het Bern- dijkse doel, kennelijk helemaal niet pogend te scoren en tot eigener ver rassing maar vooral tot verrassing van Berkdijk belandde deze bal door de handen van Doelman Bir- sack in het doel. Berkdijk trachtte deze achter stand zo gauw mogelijk ongedaan te maken, wat hun echter niet luk te. Na een paar voortreffelijke aan vallen van de rechtsbuitenspeler Emmers, waarbij de ene keer de bal via de binennkant van de paal weer weggewerkt werd en een tweede poging op de in het doel staande achterhoedespeler stuitte, ging Berkdijk de rust in met 1 doel punt achterstand. De tweede helft van deze wed strijd was wel wat minder, maar de aanvallen van Berkdijk werden talrijker. Dit moest resultaat heb ben wat dan ook niet uitbleef. Een kwartier voor het einde scoorde Emmers uit een vrije trap de gelijk maker. Even later zorgde Emmers voor het tweede doelpunt. Een cor ner hoog voorgeschoten werd door hem met zulk een kracht gekopt dat er gewoon geen houden aan was. Voordat de keeper ook maar be sefte wat er gaande was, belandde de bal reeds in het net. Dit doelpunt betekende voor Berk dijk de welverdiende overwinning. denken. Hij rukte in één lange rush op naar het middenveld en van gro te afstand gaf hij de Gestelse doel man het nakijken. 1-2. De trainer van Vlijmense Boys bleek de rust goed benut te hebben voor instructies en het doel van St. Michielsgestel werd na de thee dan ook danig onder druk gezet. Een schot van Van Esdonk had beter lot verdiend, toen het tegen de paal kwam. De Gestelse doelman bracht op schitterende wijze redding, toen Van Overdijk zich prachtig had vrij gespeeld en een keihard schot op het doel loste. Det goalie kreeg daarvoor open doekjes van het publiek. Even wisten de mannen uit St. Michielsgestel zich van de druk vrij te maken. Vooral over links wer den aanvallen op de veste van de thuisclub ondernomen. Daarmee namen de Boys echter geen genoegen en opnieuw verzet ten zij de bakens. Van Overdijk schoot juist over. Na 25 minuten spelen kwam dan toch de verdien de gelijkmaker voor de thuisclub: de rechtsachter nam een vrije trap van meer dan 30 meter van 't doel. De Gestelse doelman had kenne lijk niet op een rechtstreeks schot gerekend, want de bal vloog hoog boven hem in de touwen. Van bei de zijden werd nog geprobeerd de eindstand in een overwinning om te zetten. Dat lukt echter niet meer en zo kwam de eindstand in voor beide teams aanvaardbare cijfers: 2—2. BRABANTS ZATERDAGVOETBAL Kogelvangers en Wat-Zwart zijn zaterdag in de afd. Brabant aan de top gebleven van de le klas. Kogelvangers stuurde WHS met een 3-1 nederlaag huiswaarts en Wit- Zwart bleef met 5-3 der meerdere over Tholense Boys. HNC weerde zich bijzonder kranig tegen ONI in 's-Gravenmoer, maar verloor met 2 - 1Olympia werkte zich verder omhoog door een verdiende 1-0 viktorie op Sprang 2. In de 2e klas is koploper SSC 2 weer sterker komen te staan door' een 3-1 zege op Chnisandia 2 in Heiningen. Uitslagen le klas: ONI-HNC 2-1; Sprang - Olympia 0 - 1Vrederust - Roda 2-2; Kogelvangers - WHS 3-1; Wit-Zw. - Tholense Boys 5-3; 2e 'klas: BWR- Se- olto 2 1-1; VVN 2 - Rust Roest 2-8; Chrislandia 2 - SSC 2 1-3; TSC - Dintel- oord 2 2-3 (gestaakt). 3e kl. C: Te Gunners 4 - ONI 2 1-5; Raamsdonk DEB 2 2-0; Dussense Boys 2 - Sprang 3 1-1; Olympia 3 - Wit- Zwart 2 4-3; PTT 2 - SSC 34-4; Roda 3 Dussense Boys 0 3; 3e kl. D: ONI 3 HNC 2 1-1; HNC 3 - Beatrix 0 - 10; Wit Zwart 4-JPS 0-7; PTT Tilburg-Wit- Zwart 3 3-1; Beatrix 2 - Rust Roest 2 2-7.

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 5