Bijeenkomst Ned. Kath. Vakverbond te Waalwijk Verdonk's LOON OP ZAND Sprang-Capelle machine - bankwerki Nieuwkuijk t v e r kopinNiemai? het woonhu 4.45 1.98 p-meter 8 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 2 NOVEMBER 1964 Sprang Capelle Vlijmen Maria Rosalia Heuschen Contreforffahriek W.E.K aankomende een kond Oliekachel 5 Kinderschol £{j brommer Te koop: chauffeur openbare «iMe d ALLEEN DEZE WEEK 15,95 Somn E.M.S. De H< lof ten ftn besc] (bjzenwe 'in Econ «oiden Itlevoe Ae mi widen wnomi- Hetn fed- In hotel Moonen hield het Ned. Kath. Vakverbond op vrijdag 30 oktober j.l. een grote kaderbijeen komst ter bespreking van het regle ment van de plaatselijke centrale. Uit de plaatsen Waalwijk, Was pik, Drunen en Elshout waren de besturen van de vakbonden, onder afdelingen, instellingen in grote ge- talen opgekomen, alsmede de bestu ren van de N.K.V., oud K.A.B. Uit de kring Tilburg waren aanwezig de gesalieerde bestuurder, de oud voorzitter van de Bossche Bond de heer Nous en de kringleider, dhr. Mutsaerts. De vergadering in Waalwijk werd gehouden onder voorzitterschap van de heer A. v. Mosselveld, voorzitter van de afdeling Waalwijk, die de aanwezigen welkom heette. Deze volgden met grote belangstelling de nieuwe samenstelling van de plaat selijke centrale, doch konden de om wenteling van het oude naar het nieuwe niet direct in één keer ver werken, doch zullen met inzet van alle krachten naar het nieuwe moe ten toegroeien. De opzet is, dat de N.K.V. over geheel het land met de centrale's ter plaatse in januari een feit zal zien. Na 't welkomstwoord van de heer v. Mosselveld kreeg de heer Nous het woord, die betoogde dat het hoofdthema van deze avond was het modelreglement voor de plaat selijke centrale. Dit model kan dus plaatselijk worden aangepast. Het oude K.A.B.-bestuur gaat verdwij nen. De samenstelling in het ver leden was, dat men naast de K.A.B. nog een zelfstandige vakorganisatie had. Men gaat nu in de toekomst gezamenlijk het werk doen en het wordt derhalve een eenheid als het over de totale N.K.V. gaat. In vele plaatsen zullen misschien, de oude bestuurders niet terugko men, doch het modelreglement geeft richtlijnen, grote ver schillen te voorkomen. Men zal nu als taak krijgen het plaatselijk re glement samen te stellen. De eerste afgevaardigde naar de Centrale van de vakafdelingen zal zeker een bestuurslid moeten zijn. Wat de tweede afgevaardigde be treft is niet absoluut voorgeschre ven, maar wel wenselijk, om een goede binding te krijgen. In de top maken de voorzitters van de vak bonden het N.K.V. Ook plaatselijk is dit gewenst. Ook verspreide on derafdelingen en instellingen kun nen vertegenwoordigd zijn in de plaatselijke Centrale, al hebben zij geen rechtgevende stem. Het dage lijks bestuur heeft de leiding van de Centrale. Wie onder de medialen vallen, blijft nog steeds een vraagpunt en hierover is nog steeds geen uit spraak gedaan. Wel zullen de me dialen plaatselijk een werkorgaan vormen. De voorzitters van deze groepen zullen als adviserend lid in het bestuur van de Centrale zit ting hebben. De werknemende mid denstand zal worden opgeheven. AT 0°k de A.R.K.A. zal weer tot het N.K.V. toetreden. Nog steeds was er grote ongerustheid of het wel mo gelijk zou zijn met de afdracht van 5 cent (vroeger 7 cent per lid) het plaatselijk werk te kunnen doen. Waarom deze vermindering van 7 op 5 cent, zo vroeg de heer Nous zich af. Na de bevrijding kwam er een uniforme contributie, die ech ter na enige tijd weer verwaterde. Nu, na 15 jaar, is alles veel duurder geworden. De kosten van de vak bonden eveneens, o.a. door verho ging van de salarissen, van prijzen en lasten en om deskundige be stuurders aan te trekken. Daar de contributie echter hierbij achter- bleef, werd een en ander een finan- cieel probleem. Met de kostenstij ging kwam gelijk de nieuwe struc tuur en daarom is het in deze nieu we situatie wel mogelijk met min der afdracht het werk te doen, zo meende de heer Nous. In het verleden deden de vak afdelingen en de K.A.B. dikwijls 't zelfde werk. Van grote ontwikke- lingsavonden is men reeds overge stapt naar gespreksgroepen en ka derbijeenkomsten. In deze nieuwe structuur zijn er echter een aantal mogelijkheden die minder financië le lasten vergen. Als de oude KAB één was gebleven met de sociale bonden, zouden ook zij hebben moe ten komen met een verlaging van de afdelingen. De diocesane bonden zaten al jaren met een zeer groot tekort. Deze toestand was onhoud baar en voor de vakbonden was het niet meer verantwoord zo door te gaan. De nieuwe structuur heeft hierin echter verandering gebracht. Hierna volgde een vruchtbare ge- dachtenwisseling, waarbij de spre ker van de avond, de heer Nous, er op aandrong op rustige wijze naar de plaatselijke verhoudingen te werk te gaan, met het opstellen van het plaatselijk reglement. Richtlijnen hiervoor worden ge geven, afwijkingen kunnen worden bekeken en tenslotte zal de prak tijk leren hoe moet worden gehan deld. Het advies van rechtskundige bijstand aan de leden zal onveran derd doorgaan, alle instellingen zul len blijven werken, al zal hier en daar wel een organisatorische ver andering plaats vinden. De vergadering ging vol goede moed uiteen, maar vol van gedach ten, om de nieuwe samenstelling ter plaatse uit te werken. Er zal nog veel werk te doen zijn in vergade ringen en besprekingen, omdat in januari 1965 de nieuwe structuur zal gaan draaien. Veel verantwoor ding, tact en beleid zijn de bestuur ders op de schouders gelegd, maar door samenwerking en eenheid kan veel tot stand worden gebracht. DR. CH. TEN HORN PLOTSELING OVERLEDEN. Zaterdag is in zijn woning, het kasteel van Loonopzand, plotseling overleden de zo ver trouwde Dr. Charles Henr. Ten Horn, echt genoot van Jonkvrouwe Emilie Verheijen. De dokter was 80 jaar oud en had nog maar pas zijn 25-jarig huwelijksfeest ge vierd. De laatste tijd was hij niet meer zo vlug ter been, daar hij onder behandeling was van een geneesheer. Dat zijn overlijden in de dorpsgemeen schap een schok heeft gebracht laat zich be grijpen. Veel heeft hij op een eenvoudige manier en op een manier welke geen rucht baarheid behoeft, gedaan, want hij was een zeer gevierd man. In het leven van de harmonie Sophia welke aan het kasteel verknocht was - heeft hij aan de zijde van zijn echtgenote veel voor haar gedaan. Andere verenigingen hadden aan hem een grote steun. De morele steun welke hij gaf was er een zoals dat alleen Dr. Ten Horn kon; hij deed het op een geheel eigen wijze. Het gilde St. Ambrosius ver liest in hem ook haar Hoofdman. Voor dit gilde gaf hij zich op bijzondere wijze. Geen enkele vergadering wilde hij missen. Steeds was hij ,bereid achter de leden te staan als het ging over werken en plannen van het gilde. Zijn functie als dokter was een bijzondere functie. Hij was destijds directeur van het St. Canisiusziekenhuis te Nijmegen en stond er aan het hoofd der afdeling chirurgie. Zijn werk in Canisius is een voorbeeld voor velen die hem hebben gekend, want hij was een gevierd dokter. In de verschillende TBC-sanatoria, kin dertehuizen en wat dies meer zij, heeft hij de functies van voorzitter vervuld en hij menige vereniging of stichting op dit ter rein was hij de raadsman bij uitstek. Dit was het resultaat van zijn grote kundigheid. In het Ned. Roode Kruis zowel als in 't Int. Roode Kruis had hij een hoge plaats. In de oorlog 1914-18 deed hij dienst in Po len aan het front. Daarvoor verwierf hij een hoge onderscheiding. Samen met zijn echt genote verrichtte hij veel werk in de oor logsdagen en bevrijdoing van de sreek van Nijmegen.Aan de restauratie van het kas teel van Loonopzand heeft hij met de fami lie Verheijen gen groot aandeel gehad. Een schitterend herenhuis is uit het puin en de stukgeschoten muren herrezen. De oorlog had het kasteel danig verwoest. Gelukkig heeft Dr. Ch. Ten Horn de laatste dagen van zijn vruchtbaar leven op Loonopzands kasteel mogen doorbrengen. 25-JARIG BESTAANSFEEST R.K. VER VOOR E.H.H.O. ST. RAFAEL. Een in het dorp en in de samenleving on misbare vereniging is de Ver. voor Eerste Hulp bij Ongelukken. Het is in Loonop zand de ver. St. Rafael, die nu een kwart eeuw achter de rug heeft. De in 1939 op- gerichtte vereniging onder minder gunstige omstandigheden, want toen stond de mobili- DANKDIENSTEN In de Ned. Her-v. Kerk en de Geref. Kerk zullen a.s. woensdagavond resp. om half 8 en 8 uur dankdiensten voor gewas en arbeid gehouden worden, waarin resp. hopen voor te gaan Ds. P. J. Bos en Ds. W. R. Bar- kema. TONEELUITVOERING. "GEZELLIGHEID" Op zaterdagen 14 en 21 november zal de toneelvereniging „Gezelligheid" in de zaal van de Chr. Volksbond opvoeren de klucht in drie bedrijven "In de Vergulde Os". Zoals gewoonlijk zal het deze avonden zeker weer niet aan belangstelling ontbre ken. BAZAR TEN BATE VAN NEO. Op vrijdag 6, zaterdag 7 en maandag 9 november a.s. zal in het gebouw van de Chr. Volksbond een grote bazar worden ge houden ten bate van de voetbalvereniging NEO. De bazar zal vrijdagavond om half 8 worden geopend door Burgemeester M. van Prooijen. Er zijn diverse attracties voor jong en oud, als rad van avontuur, schiettent, sjoelen enz. waarbij waardevolle prijzen te verdienen zijn. Zaterdagmiddag speciale kinderbazar. Op maandagavond 9 nov. zal ook de trekking plaats hebben van de grote verloting, met als hoofdprijs een koelkast. JEUGD-TOTO WIT-ZWART. De inzet van de jeugd-toto van de v.v. Wit-Zwart was de afgelopen week f 212.60. De le prijs ging naar J. Versteeg Schrevel- straat 21, geraden f 210,90. WELKOMSTDIENST. Zondagavond a.s. om 7.30 uur zal er in de Geref. Kerk aan het bruggetje weer een welkomstdienst gehouden worden, waarin voorgaat Ds. L. Schuurman van Voorburg. Zijn thema luidt "Vraag en antwoord". Mej. Nelly van der Hammen verleent als solo zangeres haar medewerking. Ieder is van harte welkom. DANKSTOND. Donderdagavond half acht zal in de Ned. Herv. Kerk alhier dankstond voor het ge was plaats vinden. Voorganger Ds. Huizin- ga. ORIËNTATIERIT M.C. MARIJKE. J.l. zaterdagmiddag is de jaarlijkse Ma- rijkerit wederom gehouden door de plaat selijke motor- en autoclub Marijke alhier. Door bijzondere omstandigheden waren er ditmaal niet zoveel deelnemers als vorige jaren. Dit is wel zeer te betreuren. Want deze laatste rit van het seizoen van Marijke is wel een der mooiste ritten geweest. De rit zat natuurlijk weer vol haken en ogen, doch eenieder was vol lof over de wijze van or ganiseren en over het uitzetten van deze rit. 41 equipe's hebben er aan deelgenomen en de uitslag was als volgt: 1 A Peters Etten 10 strafpt.; 2 C Magenburg Haastrecht 161; 3 A v d Geer Eindhoven 165; 4 Wierinks Roosendaal 195; 5 C v d Ven Loonopzand 209; 6 J Dingen Eersel 211; 7 A Schaap Papendrecht 237; 8 C Schuurman West broek 252; 9 C Haverhals Capelle 284 en 10 L Stein Capelle 285 strafpt. De poedelprijs' ging naar C. Ernes te Dongen met 675 str.p. NUTSAVOND. In zaal de Ruijter aan de Nieuwevaart 36 alhier zal a.s. woensdagavond 8 uur, de le Nutsavond van dit seizoen worden gehouden. Als spreker zal opreden de heer Simon de Waard, die zal spreken over Hongarije, toe gelicht met dia's. satie en de daaropvolgende oorlog voor de deur, is in de leefgewoonte van dit dorp een eigen plaats gaan innemen. Gids voor allen. Dezer dagen verscheen een feestgids, wel ke gratis huis aan huis wordt verspreid. Het is de bevolkoing zelf, die de vereniging mee in stand houdt. Daarom heeft het uitvoerend comité gemeend de gehele bevolking daarin te laten meeleven. De uitvoering van dit feest heeft plaats op zaterdag 7 en zondag 8 november a.s. en speelt of in het Culturele Centrum. Een comité heeft de uitvoering ter hand genomen om dit feit niet onop gemerkt voor bij te laten gaan. Samen meevieren. Als we de programma-gids doorbladeren zien we een schakering van de gehele be volking van het dorp. In het comité van aan beveling zit Pastoor Mommers, Burgemees ter van Erp. Dr .de Vries en de voorzitter van het district Noord-Brabant dhr. Muller. Het ere-comité bevat de leden van de plaat selijke verenigingen. Ook zien we daarbij nog Dr. Smals uit Nijmegen, en de goed bevriende dr. Nijboer uit Geldrop. Samen met hen is een en ander verwezenlijkt door de plaatselijke middensand, welke op haar beurt de -gids met -haar advertenties vult. Een kwart eeuw. Getracht wordt dit feit op zeer beschei den wijze te vieren. De klank van een mu ziekfeest is reeds verstorven, maar heeft hier een grote indruk gemaakt. De EHBO- vereniging doet het op een geheel andere wijze. Het ligt natuurlijk op een eheel ander terrein. Pastoor Mommers, als do geestelijke adviseur der vereniging, zegt in zijn voor woord, dat 25 jaar lang bestuur en leden dezer vereniging zich ingezet hebben om het nagestreefde doel "mensen die in nood verkeren te helpen en bij te staan", te ver wezenlijken. Velen hebben hiervan persoon lijke voldoening ondervonden. "Al het goe de, aldus de pastoor, in deze periode ge daan, dwingt erkentelijkheid en sympathie af voor onze Loonse burgerij". Hij vertrouwt dat db jubilerende vereniging deee dagen dit zal mogen ondervinden. Even verder lezen we van Burgemeester van Erij: In mei 1940, toen onnoemelijk veel leed over de mensen is gekomen, kreeg de jonge vereniging kans om zich te ontplooien. Zij heeft het ook voluit gegrepen. Zo verwierf zij bliksem snel het medeleven van de bevolking. Thans nog heeft de EHBO nog het zelfde enthou siasme en -hij complimenteert de leiders en haar leden voor hun ideeële doelstellingen. De voorzitter van het feestcomité wijst op de belangrijkheid die de EHBO-ers steeds leverden bij de oprichting en nu. Dit was juist het doel en hiermede heeft zij zich sympathiek weten te maken. Het is geen overbodige weelde dit 25-jarig bestaan te vieren het zilveren feest ie er om te mo gen tonen dat de vereniging dankbaar is voor alles wat zij aan de bevolking heeft mogen bieden. De voorzitter van de vereniging, de heer J. Toorians, behandelt de bestaanszeker heid in de dorpsgemeenschap van zo'n ver eniging. Steeds is er een beroep op de ver eniging gedaan en altijd is er hulp geboden, waar het maar enigszins nodig was. Om dit te kunnen blijven doen zijn de cursussen on misbaar. De huidige vereniging telt 56 gediplo meerde leden. "Onder het patronage van St. Rafaël, die de jonge Tobias door alle gevaren heen loodste, zijn we nu een kwart eeuw verder. Moge het de vereniging ge geven zijn op dezelfde weg voort te gaan. De jubilerende vereniging prijs zich gelukkig dit werk te mogen doen." Hij dankt allen, die het mogelijk maakten dit mooie werk te verrichten in de voorbije periode en de toe komt. Programma. Zaterdag 7 november zal een H. Mis door de geestelijke adviseur worden opgedragen in de parochiekerk om 10 uur, waarna een koffietafel voor de leden, waaronder de nieuwe diploma's weer worden uitgereikt. Om half 3 is het een feestver-gadering, waarbij in het Culturele Centrum de jubilarissen zullen worden gehuldigd. Tevens zal daar -het cadeau van de leden worden overhandigd en de officiële receptie worden gehouden. Op de avond is voor de leden met introducees en genodigden 'n cabaret-varié- té-avond, die wordt verzorgd door de Vier Gebroeders Ramsteijn. Zondag om 2 uur een EHBO-wedstrijd in het Culturele Centrum waaraan door een 15-tal ploegen zal worden deelgenomen. Na de wedstrijd is het prijsuitreiking en trekking van de prijzenloterij. Dinsdagavond 10 november wordt in de grote zaal van het Culturele Centrum een film gedraaid voor iedereen toegankelijk boven de 18 jaar. De entree is geheel gra tis. Vertoond wordt "De Weg", met Loret- to Young en Victor Francen, Aanvang 8 u. Tijdens de receptie op zaterdag en de wedstrijd op zondag zal een tentoonstelling zijn ingericht van het Cult. Centrum, waar bij een demonstratie wordt gehouden van de mond-op-mond-beademing. Wat de jubilerende leden -betreft kunnen we meedelen dat er 2 zijn die 25 jaar lid zijn en diverse 20, 15 en 10 jaar. De voor zitter van de vereniging is naast zijn 25 jaar lidmaatschap ook 25 jaar in deze func tie werkzaam. We geloven we], dat deze dag eenvoudig zal worden doorgebracht, maar een kleine feestelijke viering is hier toch zekerwel op zijn plaats, want een kwart eeuw telt ook mee. P.v. DE REISDUIF Zondag 1 nov. werd de le etappe van de wintervierdaa-gse geopend met de keuring van 2 jonge duiven broed 1964 in café H. Boom-v. d. Wiel. De uitslag was: 1 Jos Kuijs, 2 W Broeren, 3, 4 P Vermeulen, 5 R Berkelmans, 6 H Boom, 7 H Berkel- mans, 8 Th v Overdijk, 9 J Wilhard, 10 C Berkelmans, 11 B v Esdonk, 12 P v Dal, 13 Jo v d Heuvel, 14 H Wilhard, 15 P Diepstraten. EHBO-DIPLOMA. Bij de EHBO te Vlijmen slaagden 15 cur sisten voor het diploma, dat zij uit handen van Burgemeester Mr L. M. Schweitzer modhten ontvangen. Tijdens deze bijeen komst werd mevr. Schweitzer benoemd tot ere-presidente van de EHBO afd. Vlijmen. CARNAVAL 1965. In café Ant. Klerks kwamen de Prins en gevolg, Raad van Elf en de -groepsleiders bijeen, om de carnavalsplannen te bespre ken voor 1965. Onder de aanwezigen waren weer enkele nieuwe geroepen. De kasteleins komen dezer dagen bijeen, dan zal bekend worden -gemaakt waar de Schla-geravond ge houden wordt; datum 14 nov., dan zal het carnavalslied 1965 uit de b-us komen. JAARVERGADERING DE REISDUIF. Zaterdag 31 oktober -hield de postduiven vereniging De Reisduif haar jaarvergadering in café H. Boom-v .d. Wiel. De opkomst was groot, toen de voorzitter de vergadering opende met een welkomstwoord. De voor zitter gaf een kort overzicht over het afge lopen seizoen, dat een bevrdedi-gend verloop had. De secretaris gaf een keurig jaarver slag en de penningmeester gaf een duidelijk kasoverzicht met een flink batig saldo. De voorzitter dankte beide functionarissen. Dan werd gestemd voor 2 nieuwe leden, die met al-g. stemmen werden aangenomen. De voorzitter had de verheugende medede ling, dat de vrachtprijzen volgend jaar 4 ct. per vlucht omlaag zullen -gaan. De voorzit ter reikte vervolgens met een toepasselijk woord de kampioensprijzen uit. Bij de be stuursverkiezing werden de aftredende heren P. Vermeulen en P. Diepstraten met accla matie herkozen. Hierna dankte de voorzitter voor de vlotte afwerking van de agenda en wenste de leden veel succes met de winter- vierdaagse. BENOEMD Met ingang van 1 december a.s. is de heer A. Baeten benoemd tot 11e leerkracht aan de R.K. lagere school op de Vliedberg. BIJZONDERHEID. Als bijzonderheid kan worden gemeld dat dhr. P. van Dijk een mangelwortel wist te telen van 't respectabele gewicht van 30 pond. Ook waren er nog verschillende bij van 20 pond. Met droefheid geven wij U kennis dat, na een gedul dig gedragen lijden en voorzien van de H.H. Sacra menten der Zieken, is overleden onze geliefde moe der, behuwdmoeder en oma weduwe van Josephus Jakobus Tils in de leeftijd van 84 jaar. Curagao: T. Claessen-Tils J. Claessen Wim Kaatsheuvel, 30 oktober 1964 Pension „Rosagaerde" Parklaan 4 De gezongen uitvaartdienst zal plaats hebben op dinsdag 3 november a.s. in de parochiekerk St. Jozef te Kaatsheuvel, waarna begrafenis op het St. Anna- kerkhof te Tilburg. Bijeenkomst dames en heren om 9 uur op „Rosagaer- Rozenkransgebed maandag om 7 uur in de kapel van „Rosagaerde". Voor de spontane huldiging en cadeaiA x> gelegenheid van mijn zilveren dienstiuhii a ontvangen, dank ik de directie van de Xl van Heijst, het personeel van de snijder» 1 -- vereniging hartelijk. 1JetdeB M' BhHltu Waalwijk, november 1964 Besoijensestraat 125 iever: -alffijks' KAATSHEUVEL vraagt Sollicitaties te richten aan kantoor Jan de Rooystraat 45, Kaatsheuvel Telef. 04167 - 2723 GEVONDEN Pincher (teef) M. Hulst Tilburgseweg 9, Sprang TE KOOP: in goede staat zijnde EETHOEK t.w. 4 stoelen plastic be kleed, tafel niet formica blad. Prijs 90.-. 2 Gothische Ligstoelen met binnen veringkussens. Prijs 90.-. Kloostertafel. Prijs 30.-. Schilderij, landschap 10.-. Te koop gevraagd: een in goede staat zijnde Transistorradio. v. Renesse v. Baarstraat 6. te koop, wegens ai» i1'euwÉ centrale verwamjj pzet voor Weinig gebruikt. 0(j Uoc schikt voor kantoor !f magazijn. Te bevragen: Juhanastraat 2, Waali itservee diverse modellen, p, pasvorm, in iedere prj *P klasse. 1—1 «richt ister 1 iiwnijve' le-Ki TE KOOP 2 versnellingen Mr. v. Coothstraat 56 Waalwijk windscherm voor scooter; een groene leren damesjas maat 38 en een kinderledikantje Wendelnesseweg Oost 6 Capelle BIEDT ZICH AAN een bekwaam voor zaterdagdienst, in bezit van alle rijbewijzen. Brieven onder nr. 4775 aan bureau Jan Tuerlings, Kaats heuvel. SCHOENTT A wrujT SCHOENHANDEL Hoekeinde 12 fc ~Z mtbecij kinderd Notarissen H. G. M ft ingen op te Waalwijk en J. War cod uit c te Capelle, zijn voorn Mik om op vrijdag 6 non 'f a.s. bij inzet en op wijd11 november a.s. bij toeslag aan kens des avonds om 1 mingtek precies in café Pu, j Ma; Wendelnesseweg te C; krachtens art. 1223 B; rv-iuciiieiis an. iZ23 b, het openbaar te veil 'Bar h ■k li '*yM V- Ê«v»'«t» met erf en tuin en ra opstallen te Sprang aan de Nieuwevaart l daster Capelle sectie I 1976, groot 10.80 an; woond door B van berg. Betaling koopsoïf1 nen vier weken na slag. Inlichtingen te bek.™ kantore van genoemdei rissen. iministe ïlhij in vier b ai zijn Iade e mgest- (wonin kradh FLANELLEN DAMESPYAMA Heerlijk warm zwanedonsflanel. Fantasiejasje met bobbed kraagje, Schattig dessin. De pantalon in uni- pastelkleuren: bleu, zachtgroen en fraise. Normaal 9.95 ALLEEN DEZE WEEK Q QE IIERENSJAALS De bekende „mohairstyle" in viji fantastisch mooie dessins; 100% zui ver wol. Prachtisch en modern. ALLEEN DEZE WEEK menu lie gerii ia woni-r tianderir it gelukt jende w ||!e prognc ïijvend-ei iid ander Op die k Bogai uien aan ileidooi -i mg eens 1 :slevei pdoen research t - It overhe p jaren M een e: wrbeeld In plaats van kaarten. Op vrijdag 13 november 1964 hopen onze geliefde ouders G. A. STAM en S. J. STAM-KERST hun 40-jarig huwelijksfeest te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen Gerrit en Co Arnold Wim Ad en Ali Bert en Eva Sprang-Capelle, Nieuwe Vaart 17 Gelegenheid tot feliciteren van 3 tot 5 uur in het Bondsgebouw te Sprang-Capelle. Onze ouders F. TIMMERS en C. TIMMERS-v. d. BRUGGEN hopen op vrijdag 6 november a.s. hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Uit dankbaarheid zal om 9.30 uur een plechtige H. Mis worden; opgedragen m de parochiekerk van St. Jozef te Kaatsheuvel. Jo, Kees, Noud, Willie, Lia, Franca Kaatsheuvel, november 1964 Gelegenheid tot feliciteren van 14.0015.00 uur Café-Rest. „De Steenbakker", Horst 8, Kaatsheuvel. KAPMANTELTJE S Speciale aanbieding kapmantelt; in batist en" nylon. Diverse fleurige dessins. NOG EEN WEEK van 3.50 voor 2.95 van 4.50 voor 3.95 van 6.90 voor I TERLENKA GORDIJNVAL Fraaie val met streepmotief; 50 cm. hoog. Schept zeer aparte sfeer. Bovendien: zo gewassen, zo weer droog. Fraai afgewerkte bovenzoom. ALLEEN DEZE WEEK MODERNE STRIJKPLANK Soliede houten plank, 120 x 27 cm, met stevige katoen overtrokken. Stalen onderstel. Crème gemoffeld. Handig verstelbaar in drie verschil lende hoogten. ROESTVRIJ STALEN LEPELREK Voor bakken, koken en braden. Prachtige zesdelige set met ophang- rek. Glanzend zwarte handvatten. ALLEEN DEZE WEEK 11.50 Geldig t/m zaterdag 7 november de pi lls beken tthtshof ®gvan< i van «[f 0.51 olgd; s wee: gebracht. dep „ome n> M" nu

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 8