1 wm! wi]kse en UnqstRMt.se coiiRant RKC moest Vlissingen Ie zege laten (4-1) Berkdijk - Chaam 2-2 DESK verstevigde leiderspositie Baardwijk won van WSC (1- eerste derby 3) st 1 Drink real American Cola Ruime 4-0 zege van RWB op Blauw Geel Sprang nu np tweede plaats ROYAL CROWN stijSklokkon NICOLA AS ASSAR MAANDAG 23 NOBEMBER 1964 85e JAARGANG No. 92 yjjj 1 De tcho van het Zuióen Uitgever faal wij ksche Stoomdrukkerij Antoon ïieler. [(ofdredacteur JAN TIELEN tjtonummer 1069687 blad verschijnt 2x per week Abonnement p. mnd. (1.00 8 et. inc.k.) ƒ1.08 p. kwrt. (3.00 10 ct. inc.k.) 3.10 p. week (0.24+ let. inc.k.) ƒ0.25 p. kwrt. p. post 3.35 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 30 ct. extra) Advertentieprijs: 11 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tariel Opgericht 1878 Bureaux: Giotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160- 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdensstraat 8 Tel. 04167 -2002 Telegram-adres: „ECHO" RKC moest eervol bukken voor Vlissingen in een uitermate goede .1 sportieve wedstrijd. Wij nemen ie hoed af voor dit Vlissingen, zo- sis het gisteren speelde. Wat een irhoede, wat 'n prachtig positie- el. Nee, onze verdediging al [et ze dan eens een steek vallen ;on op deze voorhoede maar geen tat krijgen. Hadden de gastheren, ipeciaal Rob Moens, niet zoveel op legde kansen gemist en zou doel en Wijkmans niet zo geschitterd lebben, dan zou de rood-witte sco re zeker het dubbele zijn geworden. Maar ook de RKC-ers hebben doelrijpe kansen gemist en toen 't B minuten na rust, na een over- licht van RKC van zeker 20 minu ien, door Leo v. Helvert 21 werd, Bi periode waarin de uitstekende verdediging van Vlissingen in pa niek geraakte en de bal bij herha- ling werd uitgetrapt of hoekschop pen werden prijs gegeven, toen zat Ie gelijkmaker in de lucht en be- fon het talrijk enthousiaste thuis- legioen toch te twijfelen, hoe goed kun mannen vóór de rust ook ge speeld hadden. Scheidsrechter L. J. Schuurman liet ook in Vlissingen bijna een half Bir wachten. Hij had nu niet de te, maar de trein gemist. Voor de wedstrijd werd de oud- ipeler Jan de Noyer, die wegens 'n tnieblessure zijn schoenen aan de kapstok moest hangen, in aanwezig- leid van zijn echtgenote gehuldigd ip het veld, in aanwezigheid van de aanwezige bestuursleden van Vlis singen en RKC, de scheidsrechter, supportersvereniging van de V.C. Vlissingen en de beide elftallen. Er »erd gesproken door de voorzitter van Vlissingen, de aanvoerder van iet 1ste elftal en de voorzitter der Supportersvereniging. Hij mocht geschenken in ontvangst nemen en zijn vrouw bloemen. RKC, dat van een en ander lucht had gekregen, verraste door een sympathieke toe spraak van haar vice-voorzitter, de keer J. v. Heeswijk, die namens EC een reuze boeket crysanthen ianbood. De wedstrijd was nog maar even begonnen, of het werd al duidelijk Jat ons een snelle en goede wed strijd te wachten stond. Het samen spel, soms kort, doch meestal met lange passes, was zo razend snel, doch ook op afstand zo weergaloos zuiver, dat het RKC-doel regelma tig duchtig in gevaar verkeerde. De twee donkere jongens, J. Lilipaly rechtsbinnen en Fr. Salawane, 1.- buiten, swichten dat het een lust was en vonden elkaar zo voortref felijk, dat ons de schrik om 't hart sloeg. Daar tussendoor schakelde middenvoor Rob Moens met zulke gave passes, dat het ook voor ons een lust om te zien was. Zulk spel beeft RKC tot nu toe in de le klas aog niet ontmoet. In de 12e minuut leidde dit klas- sespel van Moens, samen met Sala wane, tot een zeldzaam fraai doel punt van de laatste; 10. Onmid dellijk daarop weer zo'n zelfde aan val, doch nu werd naast het doel geschoten. De derde keer waren de leur en Wijkmans geslagen, doch au redde Gijs v. Dalen op de doel lijn. Dan komt de grote kans voor EC. Leo Pullens schoof de hal voor de voeten van de geheel vrij voor doel staande Ad Duquesnoy, doch deze faalde in de afwerking. De rechtsbuiten van Vlissingen, H. v. Oosterhout, kreeg ook een uit stekende kans, maar hij raakte het leder slecht. Een hernieuwde fraaie Vlissingen-combinatie leidde tot 'n keurig doelpunt, maar de scheids rechter had tevoren reeds gefloten voor een overtreding door RKC. RKC zat zwaar in de verdrukking tot driemaal moest Wijkmans •"grijpen bij acties van Salawane. Een goed door v. Helvert opge bouwde aanval deed de bal bij v. Soelen belanden, die naast schoot. Uit een goede voorzet van Jan Tim- Hermans kopte Ad Duquesnoy juist "aast. Fantastisch solo-spel van Rob Moens de grote goalgetter van 't zuiden lokte Wijkmans uit het "Ml, maar zijn ontzettend hard schot deed de bal in het zijnet smo ren. We noteerden een razendsnelle vlissingen-aanval waaruit werd "aast geschoten, gevolgd door een vrije schietkans van Moens, die nu '"de veilige handen van Wijkmans schoot. Na 36 minuten was een aar zeling van Bart de Peffer oorzaak fa' deb al bij Salawane terecht kwam, die snel doorliep en laag en •lard in de hoek schoot; 20. Moens stelde met een keihard schot de deklat op de proef. Toen U'js v. Daalen na een mooie om- haalbal te lang treuzelde met af- geven, kostte hem dit het bezit van ®t leder. De geraffineerde aanval v® Vlissingen kon Wijkmans nog ®aar juist onderbreken. Met enkele 'cgenaanvallen van RKC brak de r"st aan. Wie dacht dat RKC de schrik te pakken had, kwam bedrogen uit. Na de rust kwamen ze pas goed los en aanval op aanval golfde in het rood-witte doelgebied. Zij bleven ruim 20 minuten in de meerderheid, waarbij hoekschop op hoekschop ge forceerd werd. Een enorm schot van Ad Duquesnoy haalde doelman Bos uit de hoek. Tussen de bedrij ven door wist Moens te doelpunten, doch hij had de bal met de hand meegenomen, wat de scheidsrech ter niet was ontgaan. Dan kwam in de 22e minuut een tegenpunt door Leo v. Helvert, maar RKC slaagde er niet in door te drukken en ge leidelijk nam Vlissingen weer deel aan de strijd en Gijs van Daalen bracht weer redding in de doel- mond. Dan kwam de genadeslag voor RKC, toen een onfortuinlijk in de rug geschoten bal door Moens werd opgevangen en terstond inge schoten; 31. Fraai aanvalsspel van Vlissingen bracht drie man vrij voor 't RKC- doel. Toch ging de bal nog naast. Wijkmans kreeg handen vol werk. Toen 5 minuten voor het einde Sa lawane zeer prachtig terugspeelde op de goed meegekomen K. Huser, schoot deze keihard laag in de hoek. Wijkmans viel nog uit, doch kwam een fractie van een seconde te laat; 41. Nog in de laatste minuut ko gelde Moens vrij voor Wijkmans naast het doel. R.K.C. 2—BARONIE 3 3—1 Een matige wedstrijd van onze reserves leverde toch winst op, dank zij doelpunten van F. Passier, v. Ravenstein en Henk Passier. Spe ciaal Henk Passier speelde een nut tige wedstrijd; zijn afdwalingen naar de buitenlijn, steevast gevolgd door goed geplaatste voorzetten, le verden voortdurend gevaar op. Ook Nol Timmermans kan op een goede partij terugzien. R.K.C. 3—DUSSENSE BOYS 2 6—0 Dit was de wedstrijd van Ad Ee kels, die een viertal doelpunten voor zijn rekening nam. Door een misverstand in de ach terhoede van Berkdijk, belandde 'n kopbal van Berkdijks rechtback in eigen doel en Chaam zou zeker de overwinning in de wacht hebben ge sleept als zich later in de wedstrijd niet hetzelfde had voorgedaan, maar dan bij onze gasten. De rust ging in met 10 achter stand voor Berkdijk. Dit doelpunt werd gemaakt door de rechtsbuiten van Chaam in de 20ste minuut. Deze schoot van vrij grote afstand de bal over de hoofden van de kop- lustige Berkdijkers tegen de bin nenkant van de paal, via welke de bal in het doel belandde. Berkdijk, dat in deze eerste speel- helft, qua techniek beduidend min der was dan Chaam, begon zich te realiseren dat het veel beter moest gaan spelen, wilde het niet met een verpletterende nederlaag verliezen. De aanvallen die Berkdijk daarna dan ook ondernam, liepen evenwel alle op niets uit. Een prachtige en harde voorzet, opgevangen door Emmers, die de bal naar het doel kogelde, werd door de uitstekend keepende Chaamse doelman wegge werkt. Een tweede poging even la ter door Berkdijk ondernomen, miste zijn uitwerking door een mis rekening van de midvoor, die de bal meters miste. In de tweede helft had Chaam aan overwicht belangrijk ingeboet. Berkdijk gaf de op de eerste plaats in deze competitie staande ploeg bijzonder goed partij. Een pass van Berkdijks linksbuiten Waits resul teerde in een doelpunt, waardoor de stand op 11 kwam. Even later nam Chaam de leiding, doordat Berkdijks rechtsback v. Wanrooy de bal in eigen doel kopte en hierdoor de stand op 1—2 bracht. Deze voor sprong hield tot ongeveer 10 minu ten voor het einde stand. Een cor ner voor Berkdijk was aanleiding tot de gelijkmaker. Linkshalf Ver- duyn maakte van een prachtige voorzet gebruik om de stand op 2-2 te brengen. Hij kopte de bal en deze verdween via het hoofd van de Chaamse linksback in het doel. Na dit doelpunt leek het, of beide partijen hun energie verbruikt had den. Het spel werd chaotisch en ruw en was er nu op gericht om zo veel mogelijk tijd te rekken. Dien tengevolge eindigde deze spannen de wedstrijd toch nog op een min der spectaculaire wijze dan aan vankelijk verwacht was. R.K.V.V.U.—Desk 1-2 Desk heeft zondag, mede door het falen van haar directe tegenstan der haar leiderspositie belangrijk verstevigd. De Kaatsheuvelse ploeg heeft het echter door het onvoor stelbaar enthousiasme van deze nieuwe tweede klasser na rust al- Deze eerste Waalwijkse derby kenmerkte zich door twee verschil lende speelhelften. Domineerde Baardwijk voor rust met mooie vlotte combinaties en legde zij be slag op het middenveld, na rust was dit juist anderom, zodat een gelijk spel de verhouding beter had weer gegeven, doch aangezien het benut ten en afstraffen van verdedigings- fouten een der voornaamste facto ren in het voetbalspel zijn, mogen wij wel vaststellen dat de geel zwarten daar meer zicht op hadden dan de gastheren, zodat deze over winning van dit standpunt uit be keken, ook verdiend is. Om half 3 trapt v. d. Lee af, bij rustig herfstweer en aanwezigheid van een talrijk publiek. De eerste 10 minuten zijn wel vrij gelijkop- gaand, doch langzaam nemen de gasten het middenveld in beslag en komen steeds voor het oranje-zw. doel, wel niet zonder gevaar, doch te ver doorgevoerd samenspel en goed verdedigingswerk van WSC met doelman v. d. Anker aan het hoofd, levert voor Baardwijk geen succes op. Toch zullen de bewoners van Waalwijk-oost op winst komen in de 20e minuut. Uit een vrije trap, juist buiten het strafschopge bied, wordt door Mosselveld goed ingeschoten, doch indien doelman v. d. Anker het uitzicht niet volko men was belemmerd, zou dit schot zeker geen doelpunt zijn geweest, doch nu verdween de bal langs de paal in het WSC-doel; 01. De Baardwijkers boffen kort hier op, als hun linksachter de bal wil wegwerken, doch de bal tergend langzaam buiten bereik van doel man v. Geenen juist naast gaat. Even dachten wij dat de wedstrijd haar gezicht zou verliezen, doordat enkele spelers mee interesse bleken ken te hebben in hun tegenstanders danv oor de bal, doch dit was na enige tijd toch weer normaal en er deed zich verder geen enkel onbe hoorlijkheid meer voor. Wij zien Mosselveld voor open doel hard overkogelen, wat trouwens ook an dere teamgenoten doen, zodat de rust met een 1-0 voorsprong voor Baardwijk en ruimer cornerverhou ding. Drie minuten voor rust moet M. v. Veldhoven zich laten vervangen door Rik Kleevens, zodat na rust de oranje-zwarten met nog een in valler meer de strijd moeten aan binden. Vanaf de aftrap neemt WSC het initiatief en zal dit behouden tot 't einde, doch doelpunten om de wed strijd te winnen zal Baardwijk ma ken, zodat ook tegen de verhouding in de geel-zwarten op 20 komen door een snelle aanval door 't mid den; de bal wordt goed naar van Hoof geplaatst, die langs doelman v. d. Anker in de verste hoek schiet 02. Vanaf dit moment is WSC ge- durend voor het geel-zwarte doel, waar de veteraan Huub Leijtens 't niet te moeilijk heeft tegen de jon ge WSC-aanvallers. Doch in de 12e minuut na de hervatting is alles weer mogelijk voor de WSC-ers. Uit een mooie voorzet van W. Ei bers kopt R. Kleevens buiten be reik van de wanhopig springende doelman v. Geenen deze voorzet in de uiterste hoek. Met 12 is alles mogelijk, vooral nu de WSC-ers blijven aanvallen. Niet dat de Baardwijkers dit zonder meer zul len nemen, zeker niet, want hun aanvallen zijn zeer gevaarlijk, doch zoals reeds gezegd, te kort, daar er zeer weinig schoten komen en voor de rest weet goalie v. d. An ker wel raad. De wedstrijd is zeer levendig en vlagen van zeer goed voetbal zijn van beide partijen te constateren. Het was ook zeer jam mer voor de spanning dat twee mi nuten voor tijd, door onnodig treu zelen van de WSC-verdediging, Baardwijk 31 maakte, wederom door v. Hoof en de uitslag wel ge flatteerd werd. Over het algemeen een vrij goe de wedstrijd, die met uitzondering van enkele gevallen, sportief is ver lopen en door de geel-zwarten door benutten van defensiefouten, ver diend werd gewonnen. lesbehalve gemakkelijk gehad De betere techniek en grotere eenheid deden de balans echter in het voor deel van Desk- doorslaan, terwijl de doellat van de gastheren oor zaak was dat hun nederlaag niet in sprekender cijfers werd uitgedrukt. Al spoedig na het aanvangssig- naal van scheidsrechter Peters toonde Desk haar technisch surplus Met knap spel van voorhoede en halflinie werd de Unitas-verdedi- ging in talloze moeilijkheden ge bracht. Reeds *na vijf minuten zag deze achterhoede geen oplossing voor een van die problemen, de bal werd slecht weggewerkt en Frans Damen schoot ijzig kalm hard langs de paal in 0-1. Door de gladheid van het terrein tastte de Desk-verdedi ging één keer mis en kreeg Unitas een kans. C. Laros wierp zich ech ter in de baan van het harde schot. Even later schoot de Desk-rechtbui- ten Kees Soeterboek juist over, maar het volgende moment gaf hij de bal afgepast door aan Walter Dekkers, die handig de Unitas-doel- man passeerde 0-2. Met snelle Met de ruime cijfers van 40 won RWB verdiend deze wedstrijd. Vooral voor rust was 't van weers zijden aantrekkelijk voetbal, ge speeld in een flink tempo, goed op gebouwd, maar waarin RWB uit stekend de kansen benutte. Blauw- Geel schoot te onbesuisd en haar kansen vlogen hoog over of naast. Het was bij RWB al direct na 't begin duidelijk te zien dat het deze middag de huid duur zou verkopen. Er werd hard gewerkt, de achter hoede sloot goed en in de voorhoe de werd met een herstelde Maijers weer op de linksbuitenplaats, vaak goed en snel gecombineerd. Na 20 minuten kwam RWB op 10, toen Han Bruurmijn goed in schoot, de keeper de bal terug- stompte en Timmermans vervolgens inknalde. Twee minuten later was het al 20 door een prachtig schot van Han Bruurmijn en 10 minuten voor rust verhoogde hij, via een mooie pass van zijn broer Huub, de score tot 30. Blauw-Geel trachtte wel telkens de bakens te verzetten, EN ANDERE Waalwijk - Stationsstraat 88 maar kwam doorgaans niet verder dan de backs en in laatste instan tie stond doelman Avontuur zijn mannetje. Na rust speelde RWB het eerste kwartier rustig verder en eenmaal kopte Han Bruurmijn de bal tegen de lat. Na 15 minuten nam Huub Bruurmijn een corner zó scherp, dat deze haast ineens in het doel vloog. Een Blauw-Geel-back gaf 't laatste tikje en het was 40. De Veghelnaren kwamen toen sterk opzetten om de eer te redden, maar zij kregen weinig kans hier voor. De uitvallen van RWB bleven het gevaarlijkst, maar doelpunten kwamen er niet meer. Jammer was het dat Huub Bruurmijn kort voor tijd door een ongelukkige val moest uitvallen en waarschijnlijk 'n lich te hersenschudding opliep. De lei ding was in goede handen. Overige uitslagen: RKDVC 2—RWB 2 3—2 RWB 3—Be Ready 2 5—0 RWB <+-RK!c 4 0—7 Dussense Boys 3RWB 5 52 combinaties stevende de Desk-voor hoede steeds weer op het vijande lijke doel af, maar bij de vele scho ten ontbrak juist dat beetje geluk om deze in doelpunten te doen ver anderen. Aan de andere kant gleed opnieuw een bal juist naast de Desk-verdediging en Hendriks bracht met een strak schot de stand op 1-2. Tot tweemaal toe genoot hierna de Unitas-doelman Bakker bijstand van het houtwerk. Eerst keukte Frank v. Riel de lat, terwijl even later Walter Dekkers 'n fraai schot op dezelfde plaats richtte. Na dat v. Wezel aan de andere kant bij een corner fraai had gered, brak de rust aan. Na de hervatting kreeg doelman Bakker opnieuw tot tweemaal toe de hulp van de lat, waardoor het moreel der Unitas zienderogen steeg. Zij hadden van gladde com binaties echter geen kaas gegeten, doch compenseerden dit door een ongelofelijk enthousiasme, waar door de kwaliteit van het spel aan merkelijk daalde en Desk in de verdediging moest. Daarmee brak 'n kwartiertje van doelman Tausch aan, die eerst met een razendsnelle reactie een onverwachte en van dichtbij afgevuurde kogel uit een hoekschop uit het doel houdt, ter wijl hij even later, toen een bal in de bovenhoek dreigde te slaan, op veerde om deze over de lat te wer ken. Ook back van der Schans moest nog een keer redding bren- gen. n RKWU brak nu alles af in haar stormloop naar voren en de tech niek van Desk kwam niet meer aan bod. De Kaatsheuvelse jongens begonnen nu echter ook verbeten te vechten en aangezien het gebrek aan kunde zich bij de gastheren be gon te wreken, kwamen zij niet tot de verhoopte gelijkmaker. Onder de grote spanning kwam het ein de. RaamsdonkSET 1—3 Raamsdonk-SET was een span nende wedstrijd. Tijdens de eerste helft ging 't er hard, maar sportief naar toe, waarbij aan beide zijden veel goede kansen werden gemist. Raamsdonk wist na 5 minuten 't eerste de score te openen door Fr. Rekkers. Deze 1-0 voorsprong werd tevens de ruststand. Na de rust kwam Raamsdonk steeds sterker opzetten en het zag er naar uit dat deze voorsprong snel vergroot zou worden, maar de goede afwerking liet steeds te wen sen over. Er was nog ruim een kwartier te spelen, maar aan de stand was nog niets veranderd. Toen kwam ech ter plotseling voor Raamsdonk de genadeslag. De voorsprong van 1-0 werd echter in een paar minuten omgezet in een achtersltand vati 1-2. Een fout van de deze keer toch al in slechte vorm stekende, keeper Jan Bouwens, die uit zijn doel ge lopen was, werd door de rechtsbui ten van Gooi van SET afgestraft 1-1. Vlak daarop kon keeper Bouwens een ver schot in de linkerboven hoek net uitslaan, maar J. Kuijpers was er als de kippen bij om deze bal alsnog achter de keeper te wer ken: 1-2. Hiervan was Raamsdonk een beetje onthutst. Bij een vol gende aanval van SET moest een van de achterhoede-spelers de bal alsnog achter de keeper te werken: 1-2. Hiervan was Raamsdonk een beetje onthutst. Bij een volgende aanval van SET moest een van de achterhoede-spelers de bal voor 't Raamsdonk-doel wegschoppen. Na enkele minuten kwamen de Raamsdonkse jongens er echter weer bovenop. De reeks aanvallen begon opnieuw en men hoopte zelfs weer op een gelijk spel. Ook aan deze droom werd echter in de laatste minuten een eind gemaakt door J. Kuijpers, die wederom een fout van de Raamsdonkse keeper afstrafte en de eindstand op 1-3 bracht. Zaterdag j.l. heeft Sprang in 'n zeer aantrekkelijke wedstrijd, kop loper The Gunners verslagen en zich daardoor zelf op de tweede plaats van de ranglijst genesteld. Na eerst een half uur gewacht te hebben op scheidsrechter, die in 'n verkeerde bus was gestapt en zo doende in Helvoirt terecht was ge komen, kon er om 3,15 uur begon nen worden. In het begin trachten The Gunners met hun 4-2-4 systeem de Sprang verdediging uit elkaar te halen. Maar deze hebben dit direct door en sluiten hun doel goed af. Bijna nam The Gunners in de 10e minuut de leiding, maar linksachter Groe- neveld redde op de doellijn. Aan de andere kant deed de Jong enkele minuten later hetzelfde. Uit een vije trap een tiental meters buiten het strafschop gebied, schoot hij oerhard in 1-0. Tien minuten later maakte er Spierings met een geweldig af standschot 2-0 van, en dit bleef zo tot aan de rust. Na de thee kwam The Gunners sterk opzetten, maar gevaarlijk worden konden zij niet, daar de Sprang-achterhoede bijzonder goed verdedigde en daar achter nog al tijd een betrouwbare doelman stond. In de 65e minuut liep Sprang uit tot 3-0 door een prachtig doel punt van Paulides uit een pass van v. d. Schans. De Rooy maakt er in de 75e mi nuut 4-0 van toen The Gunner- doelman een kopbal van Paulides voor zijn voeten slaat en hij ge makkelijk scoort. Hierbij blijft het tot het einde van deze sportieve en goed ge speelde wedstrijd wedstrijd. Het tweede elftal speelde tegen HNC en moest de punten bij de gastheren laten door een 2-1 ne derlaag. Het derde speelde een thuiswed strijd tegen The Gunners 4 en won met 40. HNC—Sprang 2 2—1 Een voorzet van linksbuiten P. Sterrenburg resulteerde na ruim 10 minuten in een doeltreffende kop bal van linksbinnen L. Verduin. Bijna stond het 2-0 toen 'n schot van Verduin tegen de paal kwam. Sprang trachtte gelijk te maken, maar slaagde er niet in door de hechte defensie van de thuisclub te komen. HNC behield ook in de tweede helft het initiatief. Na ongeveer een kwartier was het opnieuw raak toen midvoor Kees Mandemakers goed profiteerde van een pass van Sterrenburg 2-0. De Capellenaren hadden toen het heft stevig in han den. Eerst kort voor het einde kon Sprang de achterstand terugbren gen tot 21, HNC 3—ONI 3 3—3 RodaWit-Zwart 44 Wit-Zwart nam door midvoor J. le Sage de leiding (0-1). Het hard werkende Roda maakte via de rechtbinnen Smans gelijk. Toen was het weer de beurt aan Le Sage die op fraaie wijze profiteerde van een pass van linksbinnen H. v. Beek 1-2. Voor Roda kans kreeg met succes een tegenzet te doen gaf voor de derde maal Le Sage de Oosterhoutse keeper het nakij ken 1-3. Fel kwam Roda terug en uit een vrije trap kogelde spil Evers nog voor de rust nummer 2 in het Capelse doel 2-3. Linksbinnen De Ronde speelde Roda naar 3-3 en wat later hadden dé Oosterhouters de leiding toen één van de achterspelers van Wit- Zwart de bal in eigen doel plaatste 4-3. Hardnekkig verdedigde de Oos terhoutse ploeg de kostbare voor sprong. Maar in de laatste minuut werd 't bij een hoekschop toch nog 44. Linksbuiten M. Priest trok de hoekschop zo uitgemeten voor het doel dat midvoor Le Sage deze met een prachtige doeltreffende kopbal kon afronden. Wit-Zwart 2—DEB 2 6—0 BeatrixWit-Zwart 4 120 BRABANTS ZATERDAGVOETBAL ONI heeft zaterdag in de eerste klas van de afdeling Brabant Ko gelvangers van de bovenste plaats verdrongen. Met 2-0 bleef ONI baas over de club uit Willemstad. Tholense Boys leed op eigen veld een verrassende 5-1 nederlaag te gen WHS. Niet minder merkwaardig was de strijd in Dongen, waar Olympia na een 2-0 voorsprong met 2-5 klop kreeg van Vrederust. In de tweede klas had SSC 2 't voor het zeggen tegen Good-Luck 3 dat er met 8-0 aan moest geloven. Ook het Eindhovense Rust Roest was danig op schot, getuige de 9-1 overwinning op Chrislandia 2. BWR won de moeilijke uitwed strijd tegen WHS 2 met 2-1 en be houdt daarmee een goede kans op het kampioenschap. The Gunners 2 bleef eveneens in de kopgroep; de Bredanaars hadden het niet gemakkelijk tegen het kra nige Seolto 2, maar zij zegevierden tenslotte toch met 1-0. Good-Luck 2 kwam er een tikje beter voor te staan doordat het met 2-0 meester bleef over TSC in Oosterhout. Geen succes had WN 2 tegen Dinteloord 2; de Klundertse reserves verloren namelijk met 2-0, wel een eervolle nederlaag overigens. Stand eerste klas: ONI Kogelvangers Wit-Zwart i ia 7—12 8—11 9—11

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 5