wAAlwijkse en lAnqstRAAtse coimnt spel van RKC Spechten (2-2) lauw Geel-keeper redt zijn ploeg tegen van nederlaag (1-1) Riniv. Bracht en W.Soeterboek missen ere-klasse op nippertje Perscommentaar uit buitenland kerst kransjes D 1 Drink real American VAN MIL Weer geen doelpunt van WSC-voorhoede WSC DSC 0 Goede prestatie van Sprang tegen Arnemuiden (4-3) BRABANTS ZATERD AGV OETBAL BANKETBAKKERIJ MAANDAG 14 DECEMBER 1964 85e JAARGANG No. 98 )e tcho vAn het Zuióen Abonnement: Éever iwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen „idredacteur JAN TIELEN lonummer 1069687 blad verschijnt 2 x per week Abonnement: p. week (0.24 1 ct. inc.k.) f 0.20 p. mnd. (1.00+ 5 ct. inc.k.) -H 00 p. kwrt. (3.00 10 ct. inc.k.) 3.10 p. kwrt. p. post 3.35 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 30 ct. extra) Advertentieprijs: 11 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief „ECHO Telegram-adres Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdensstraat 8 Tel. 04167 - 2002 ericht 1878 eer aan de PTT-mannen laten uitslag was hier 5-2. üKC had de aftrap met wind te rn De derde minuut leverde voor j;C de eerste goede aanval op over ito, met een kans die niet benut erd'. Even later een klein misver- ad in onze verdediging, waar uit de Spechten een kans kregen, ich Wijkmans boog het schot om i hoekschop. Er zullen 10 minu- i gespeeld zijn geweest, toen de •echten via de Bie een treffer los- ;!i waarnaar Wijkmans nog greep, ich de bal schoof in de hoek. 1O. HKC kreeg een kans toen na een artier een doelworsteling ont- ond. De doelman van de gastheren :eep nog net op tijd in. De kansen iren aan beide kanten maar dun, jewel het spel goed op en neer RKC had iets overwicht, waar- rjenover de Spechten een beter imenspel demonstreerden. De op- iuw van haar aanvallen was iets eter. Een zeer goed opgebouwde KC-aanval van van Soelen naar luquesnoy en van deze naar van lelvert resulteerde in een hoek- ;hop. Wijkmans schitterde in de min. toen hij een schot van de (echten, waarbij de bal vanwege et gladde veld doorschoot, met jterste inspanning kan stoppen, zij iet ten koste van een corner. De gelijkmaker kwam na 25 min. pelen. Bij een mooie aanval kwam et leder bij van Helvert op de echtervleugel. Deze aarzelde niet, ette de bal voor, de spil kon de i niet bereiken en ging via Bart te Peffer door naar Leo Pullens, tie terstond inschoot. De doelman topte de bal wel, maar liet hem tliieten. De bal rolde in het doel nordat de toesnellende Duquesnoy >r nog aan te pas hoefde te komen. 1-1. Kort voor rust kreeg Leo Pul ls een goede kans maar hij schoot srhard tegen de paal. Tevoren werd sn doelpunt van RKC geannuleerd adat Leo Pulles blijkbaar de bal tan over de doellijn had gespeeld. Iiï de tweede helft hadden de ipechten technisch het beste spel. iooral de twee vleugelspelers ïhitterden van jewelste. Rijnen, de lechtsbinnen, maakte na 7 minu ten een doelpunt, althans volgens ie scheidsrechter. Wijkmans stomp te de bal tegen de onderkant van ie lat en vandaar het veld in. Be tlist geen doelpunt, ook niet vol gens de Spechten-supporters. De leider handhaafde zijn beslissing. 21. Reeds twee minuten later was de vreugde geblust want Ad Duqu esnoy liet een voorzet van Leo Pul les niet onbenut. Met een vrij slap schot werkte hij de bal onder de vallende doelman door. 22. Deze stand bleef tot het einde gehand- haofd, alleen omdat de beide ver dedigingen de aanvallers de baas bleven. Nog een keer wist RKC te doelpunten, wij meenden door Ad Duquesnoy, doch waarom dit doel punt werd geannuleerd begreep niemand. Al met al mogen beide partijen met de winstdeling genoe gen nemen en hebben de RKC-ers een goede prestatie geleverd. Henk Passier, die weer van de par tij was, speelde een verdienstelijke wedstrijd en switchte herhaaldelijk met de andere voorwaartsen. Het voornaamste is dat weer alle spe lers hebben gezwoegd om tot dit fraaie resultaat te komen. RKC 2Uno Animo 2 40 Ondanks 't zeer slechte weer heeft het tweede blijk gegeven in goede vorm te zijn. Voor de rust werd dit niet in doelpunten uitgedrukt. Na de hervatting speelde RKC 2 een voortreffelijke partij. Mande- makers opende de score. 10 en H. Bool zorgde voor 20. Jac. Kuijs maakte er 30 van en in de laat ste minuut kopte Mandemakers bij zonder fraai in. 40. Goed werk, mannen. Nog steeds ongeslagen lijstaanvoerder. Bij weersomstandigheden die bij uitstek geschikt waren voor zeer diöht bij het haardvuur te zitten, in- plaats van zowel voor spelers als kij kers, een zware verkoudheid op te lopen, werd toch op het WSC-ter- rein gevoetbald, zo goed en kwaad als mogelijk was. Het laatste kwartier van de wedstrijd werd de situatie nog erger, want niet alleen de, storm en regen, doch ook de duisternis be moeilijkte het volgen van de wed strijd, dus dat was ook geen winst punt. Over winstpunt gesproken, ook voor WSC geen winstpunt, geen lichtpunt en weer geen doelpunt. Om half 3 trapte de Blauw-witte midvoor af, met storm en regen als bondgenoot. In de eerste speelhelft kwamen de DSC-ers veelvuldig voor het Waalwijkse doel, doch kansen benutten werd achterwege gelaten, net zoals de Waalwijkers, ofschoon ex in het veld, ondanks zware bal en moeilijk te bespelen veld, aardig werd gecombineerd. Maar voor doel was iedereen de kluts kwijt, althans de aanvallers, en het zag er naar uit, dat er zonder te scoren werd gerust, maar de werkelijkheid was toch wel anders. Twee minuten voor de rust kreeg de DSC-aanvaller een pracht kans, doordat hij geheel ongedekt op enige meters van doelman v. d. An ker de bal voor zijn voeten kreeg en rustig kon inschieten, buiten bereik van de WSC-doelman, 0-1. Direct hierop ging men rusten. Eenieder verwachtte nu dat WSC deze wedstrijd zou gaan winnen of minstens gelijk zou spelen, want een 1-0 achterstand met nog 45 min. spelen, met regen en windkracht 9 in de rug, is heus geen onoplosbaar probleem. Doöh dit bleek voor de Tegen de verwachting in heeft Baardwijk in deze wedstrijd een punt moeten afstaan. Baardwijk had de eerste speelhelft voordeel ?an de wind, die bij tijd en wijle ie vorm aannam van een storm. Wie gehoopt had dat dit een kanon- uade op 't Blauw Geel-doel tot ge volg zou hebben, kwam bedrogen uit. Baardwijk bleef volharden in kort spel, zodat de Blauw Geel ach terhoede voor niet al te grote pro blemen werd gesteld. Ondanks een voortdurend overwicht van Baard-j wijk zagen de mannen van Kees Beerens geen kans dit overwicht in een behoorlijke voorsprong om te zetten. Alleen in de 10e minuut Moest Blauw-Geel-defensie. Tot wakers zwichten voor een kopbal van Berry v. Hoof, die een afge meten voorzet van J. Verhoofstad doeltreffend afrondde. Even later heeg Ad Mulders nog een unieke kans de voorsprong te vergroten. Op onnavolgbare wijze glipte hij boor de Blauw-Geel-defensie. Tot teleurstelling van de Baardwijk- aanhang schoof hij de bal langs de verkeerde kant van de paal. Dat de snelle uitvallen van Blauw Geel niet van gevaar waren ontbloot, Meek in de 30e minuut. Een voor zat van links over de volle breedte van het veld werd door de Blauw Geel midvoor van Hooft ineens op ie schoen genomen. Keeper van Geenen had hiertegen geen ver weer. Ondanks verwoed aanvallen van Baardwijk bleef de stand ge lijk tot aan de rust. In de tweede helft behield Baard wijk het initiatief. Herhaaldelijk drong Baardwijk door tot in het doelgebied van de gasten. De keu rig opgebouwde aanvallen strand den in laatste instantie steeds op een Blauw-Geel verdediging. Als laatste man was daar dan nog de Blauw-Geelkeeper Raaymaakers, die deze middag niet was te ver murwen. Dat de spanning er tot de laatste minuut bleef bewijst wel het feit dat ondanks de re gen, die bij bakken neerviel, geen der toeschouwers voortijdig het terrein verliet. Kort voor tijd ontstonden nog verschillende kansen uit één waar van we A. v. Mosselveld dachten te zien scoren. Op het laatste mo ment werd hij echter op onregle mentaire wijze gestopt, zodat de scheidsrechter genoodzaakt was naar de beruchte stip te verwijzen. Aanvoerder Beerens belastte zich met het nemen van de strafschop. Met een formidabel safe wist doel man Raaymakers zijn ploeg echter voor een nederlaag te behoeden, zo dat met gelijke stand beide ploe gen vermseid en doornat de kleed kamers weer konden opzoeken. Rest nog te vermeldden, dat de ze wedstrijd ondanks de barre weersomstandigheden een zeer sportief verloop had en onder de onberispelijke leiding van referee Bosnians het aankijken volledig waard was. WSC-aanvallers wel, want ondanks een offensief van bijna 45 min. op het Kerkdrielse doel, werd 1 goed schot gelost, dat met een 'beetje mas- sel toch wel een doelpunt had kun nen zijn. Het windvoordeel werd ook niet uitgebuit, omdat men ook nu steeds de bal kwam brengen, wat bij voorbaat tot falen was gedoemd, bij een met man en macht verdedigend DSC en ondanks de talloze aanvallen der WSC-ers is de stand bij het eind signaal 1-0 voor Kerkdriel, dat als gelukkigste deze wedstrijd won en 2, ook voor de Blauw-witten kostbare punten mee naar huis nam. Het is mogelijk dat het WSC-ter- rein behoorlijk bespeelbaar was, doch bij amateur-voetbal zijn er wel fac toren die zwaarder wegen, als een voetbalwedstrijd 'bij dit beestenweer kost wat kost door te laten gaan. Zaterdag j.l. heeft Sprang nog net op tijd de twee winstpunten binnen weten te halen. Doordat het veld zeer glad was geworen, door de aanhoudende regen, werd dit geen hoogstaande wedstrijd. Maar hot was er wel te spannerder om. Als scheidsrechter Neeke, om 2.30 uur laat aftrappen, wordt er door Arnemuiden direct al een aanval op het Sprang-doel genomen waaruit haar linksbuiten, zeer on verwachts op het doel schiet en de bal in de bovenhoek verdwijnt. 0-1. Dus meteen al een achterstand voor Sprang. Maar 10 minuten la ter is de stand weer gelijk, als de mee naar voren gekomen rechtshalf Moonen, uit een korte pass van Groenveld, ineens de bal op zijn slof neemt en de keeper van Arne muiden het nakijken geeft: 1-1. Sprang wordt hierna, door het windvoordeel steeds sterker en al les speelt bijna op het Arnemui- dense helft af. Het ver opdringen van Sprang was het gevolg, dat Ar nemuiden door gevaarlijke uitval len weer de leiding nam, door de midvoor 1-2 in de 25e minuut. En deze maakte er in de 30e minuut, nog eens bij een uitval 1-3 van. Voor de rust zien we nog een kans van T. v. Vugt, maar zijn kop bal gaat naast. Na de thee wordt er door Arne muiden fel aangevallen en het Sprang-doel wordt geducht onder vuur genomen. Maar men werkt zich hier prima onderuit. Met goede aanvallen, over rechts wordt nu het doel van Arnemuiden belaagd. Eerst zien we een kogel van M. Spierings die net over gaat. Maar in de 55e minuut is het P- Paulides, die enkele tegenstanders passeerd, en de achterstand verkleind tot 2-3. M. de Jong laat weer eens van zijn gevaarlijke schuivers los, maar zij gaan net voorlangs het doel. In de 65e minuut is het linkshalf v. Vugt, die uit een voorzet van de mee naar voren gekomen spil v. Tiggelen inkopt, 3-3. Het is nu al Sprang wat de klok slaat en het publiek, dat de koude regen trotseert, roept om een doel punt. Zij moesten wachten tot in de 88e minuut, wanneer Spierings over rechts een croner krijgt te ne men, welke hij precies op het hoofd van Paulides plaats en deze met een ferme kopstoot het winnende doelpunt laat aantekenen 4-3. Kort hierop fluit scheidsrechter Veeke voor de laatste maal en gaan elf drijfnatte maar gelukkige jon gens van het veld. Een goede prestatie na eerst met 1-3 te hebben achter gestaan. Proficiat. Het vierde elftal speelde uit te gen PTT uit Tilburg en moest de R1KCONCOURS A,s. vrijdagavond 18 december; zal de supportersvereniging NEO kederom een rikconcours organise ren en wel in het clublokaal café Trompe. De hoofdprijs voor dit concoury is een prachtige kalkoen, tevens zal er aan dit rikconcours een verloting verbonden zijn met eveneens als hoofdprijs een kalkoen. Rikliefhebbers buiten deze hoofd prijzen zijn er nog verschillende mooie prijzen te verdienen zodat de gang naar café Trompe zeker a.s. vrijdagavond waard zal zijn. Aanvang 8 uur. Olympia-WHS, de enige wedstrijd die zaterdag in de eerste klas van de afdeling Brabant werd gespeeld, leverde een dikke zege op voor Olympia. De club uit Dongen speelde nu op volle sterkte. Boven dien werd voor het eerst het vier- twee-vier systeem beproefd. WHS had geen schijn van kans tegen dit fris spelende Olympia. TWEEDE KLAS In de tweede klas wonnen zowel SSC 2 als Rust Roest met duidelijk verschil. SSC 2 overklaste het Oos- terhoutse TSC (4-0) en Rust Roest bleef met 3-0 de meerdere over Se- olto 2. BWR had geen erg prettige dag want toen de Roosendalers in de uitwedstrijd iiegen Chrislandia 2, met 1-0 de leiding hadden moest de wedstrijd voor de regen worden ge staakt. Niet door igingen de wed strijden Dinteloord 2Good-Luck 2 en WHS 2-VVN 2. Stand eerste klas: Grotestraat 234, Tel. 2312 mmm met roomboter bereid ONI Wit-Zwart Kogelvangers Tholense Boys WHS 8—14 9—11 9—11 8—10 Olympia 98 Sprang 298 HNC 8— 7 Vrederust 84 Roda 83 Stand tweede klas: SSC 2 10—16 Rust Roest 915 BWR 9—12 Dinteloord 2 811 The Gunners 2 811 Chrislandia 2 89 Seolto 2 108 TSC 10— 6 WHS 2 1—5 Good-Luck 2 63 VVN2 8—2 Good-Luck 3 70 Uitslagen: le klas: OlympiaWHS 2e klas SSC 2—TSC Rust RoestSeolto 2 Chrislandia 2BWR WHS 2—VVN 2 afgelast Dinteloord 2Good-Luck 3e klas C: ONI 2Dussense Boys 2 RaamsdonkOlympia 3 Dussense BoysSSC 3 3e klas D: HNC 2—Beatrix JPS—HNC 3 PTT (Tilburg)—Sprang 4 Wit-Zwart 4—Rust Roest 2 Beatrix 2Wit Zwart 3 5—1 4—0 3—0 0—1 afgelast. 6—1 2—2 4—2 1—3 2—0 5—2 0—1 2—1 Vrijdag, zaterdag en zondag wer den in café-restaurant City bij de heer Henny de Ruyter. De voorwed strijden voortgezet voor het natio naal kampioenschap hoofdklasse driebanden. Zoals we reeds in ons vorige nummer mededeelden was de jonge Riny van Bracht sterk ge start, en bereikte maandag j.l. in zijn partij tegen de met hem gepro moveerde C. Teurlings reeds een gemiddelde van 0,862. De vraag was nu, of hij erin zou slagen in de res terende wedstrijden een gemiddel de van boven de 0,750 te bereiken waardoor hij zou promoveren naar de Ere-klasse en met o.m. de kam pioen van Nederland Driebanden- Ereklasse, Henny de Ruyter zou kunnen deelnemen aan de nationale kampioenschappen van de beste driebanders van ons land. Hierin is hij jammer genoeg niet geslaagd. De eerste partij van j.l. vrijdag ging tussen Broer van Alphen en W. Soeterboek die eindigde in een gelijk-spel, met voor beide spelers een gemiddelde van o,657 waarbij W. Soeterboek in de 59ste beurt 'n fraaie serie van 5 produceerde. Hierna volgde de partij C. Teur- lings-C. Soeterboek, die door laatst genoemde werd gewonnen met een gemiddelde van 0.581. C. Teurlings bleef op 45 staan en bereikte een gemiddelde van 0,523. De laatste partij bracht vrijdag Riny van Bracht en B. van Alphen tegenover elkaar. Deze partij werd door Riny van Bracht gewonnen in 72 beurten met een gemiddelde van 0.694 en een h.s. van 6 carambols. B. van Al phen bleef hoewel hij in de nabeurt nog 4 carambols produceerde op 43 carambols staan en bereikte een gemiddelde van 0.597. ZATERDAG 12 DECEMBER De eerste partij ging tussen C. Soeterboek en Br. v. Alphen, die door eerstgenoemde werd gewon nen, waarbij moet worden vermeld, de fraaie serie van 8 carambols die Soeterboek in de 58ste beurt scoor de. Na 65 beurten bereikte Cor 50 carambols, van Alphen bleef op 46 car. staan. De hierna volgende partij tussen W. Soeterboek-C. Teurlings werd een overwinning voor W. Soeter boek in 69 beurten een h.s. van 7 car. en het fraaie gemiddelde van 0.725. Dat C. Teurlings echter uit stekend partij gaf, bewees zijn ge middelde van 0,637 met een h.s. van 6 carambols. De partij tussen Riny van Bracht en Cor Soeterboek werd hierna een daverende over winning voor de jonge Waalwijker. In 56 beurten met een gemiddelde van 0,892 maakte Riny de partij uit en liet Cor Soeterboek op 28 caram bols staan. De partij J. v. Alphen-C. Teur lings eindigde na 70 beurten in een gelijk spel met voor beide een ge middelde van 0.714 en voor van Alphen in de zesde beurt een mooie serie van 6 carambols. De laatste partij van zaterdag ging tussen W. Soeterboek en Riny van Bracht. In het begin gingen beide spelers goed tegen elkaar op doch na de 29ste beurt liep Riny iets van zijn tegenstander weg, en hoewel Wim Soeterboek na de 50ste beurt aanmerkelijk inhaalde, werd het een overwinning voor van Bracht, die deze partij met een ge: middelde van 0.704 won nadat hij in de 69ste beurt 3 en in de laatste en 71ste beurt nog 5 carambols scoorde, waarvan de laatste 5 car. de overwinning brachten, daar W. Soeterboek op 47 car. stond. ZONDAG Zondag ging de eerste partij tus sen J. van Alphen en Riny van Bracht, vol spanning werd uitge zien, naar hetgeen speciaal Riny van Bracht zou presteren. Hoewel het hem in het begin niet wilde vlotten, presteerde de jonge crack van 't Zwaantje het, om deze party in 55 beurten op zijn naam te bren gen. Een prachtige prestatie.!! Zijn gemiddelde in deze party was G.909. J. v. Alphen speelde met een gemiddelde van 0.672. De hoog- steserie was eveneens voor Riny v. Bracht, met 6 car. in de 26ste beurt. De partij tussen W. Soeterboek en C. Teurlings werd eveneens een daverende overwinning voor de man uit Kaatsheuvel, die zijn partij in 55 beurten beeindigde, eveneens het faai gem. van 0.909 en een hoogste serie van 6 carambols in de 47ste beurt. Ook C. Teurlings speelde echter een prima 0.781 en een h.s. van 5 car. In de partij J. van Alphen over winnaar in 65 beurten waar tegen over Cor Soeterboek, slechts 33 car. wist te stellen Het gemiddelde van van Alphen was 0.769 dat van Cor Soeterboek 0.507. Hierna (vdlgde de voornaamste partij n.l. tussen W. Soeterboek en Riny van Bracht. In deze partij leek het, of de jonge Riny van Bracht de spanning te machtig werd. Niets wilde luk ken, waarbij kwam, dat vrouwe Fortuna hem totaal in de steek liet. Fraai gespeelde ballen misten op een haar en toen bovendien Wim Soeterboek in de 57ste beurt een fraaie serie van 7 car. liet aanteke nen, was de weerstand van de jonge van Bracht gebroken en op 25 car. bleef hij staan, waarmede hij zijn promotie naar de 'ere-klasse in rook zag opgaan. Het dramatische van het geval was tevens dat én Riny van Bracht én Wim Soeterboek slechts één ca- rambol te kort kwamen om naar de Ere-klasse te promoveren. De laatste partij van deze wed strijden ging tussen C. Teurlings en Cor Soeterboek, die door laatst genoemde met ruim verschil 27-50 werd gewonnen, waarbij het enige vermeldenswaardige is, dat C. Teur lings hierdoor gedegradeerd naar de 1ste klasse, met slechts een car. te kort. Over het geheel is er in deze voorwedstrijden abnormaal sterk gespeeld, hetgeen voor een niet ge ring deel kan worden toegeschreven aan het prima materiaal van de heer Henny de Ruyter. Een woord van hulde mag tevens niet worden onthouden aan de B.V. van den Brant, die deze wedstrij den zo voortreffelijk heeft georgal niseerd. Ook de belangstelling liet niets te wensen over. De einduitslag was als volgt: car. brt. hs gem. matchp. 1 Riny v. Bracht 275 270 6 2 Wim Soeterboek 297 397 7 3 Cor Soeterboek 255 402 8 0.634 6 4 J. v. Alphen 276 403 5 0.684 4 5 C. Teurlings 239 400 6 0.597 1 Hoogste serie: Cor Soeterboek met 8 carambols. Hoogste partij gem. Riny van Bracht en Wim Soeter boek beiden met een gem. van 0.909. 0.743 10 0.745 9 De Nederlanders hebben woens dagavond in het Olympisch Stadion van Amsterdam de vooruitgang van hun voetbal gedemonstreerd. Dat schrijft Brian James van de Daily Mail, een van de vele Engelse jour nalisten die, teleurgesteld over het gelijke spel tegen Nederland, het Oranjeteam een pluim op de hoed steekt. Het was niet alleen intelli gent voetbal, maar ook gevaarlijk en het is slechts aan het doelpunt van Jimmy Greaves te danken dat het Engelse voetbal zijn gezicht redde. Dat zelfde doelpunt temperde de vreugde van de zestigduizend zin gende Nederlandse supporters; het deed echter niets af aan het feit dat de Engelsen alles hadden moe ten geven om aan een nederlaag te ontkomen. Wat de Engelse voorhoede ook deed, de sterke Nederlandse afweer, met de excellerende Pieters Graaf land aan het hoofd, was moeilijk passeerbaar, terwijl de Engelse mid denlinie niet aan een schot toe kwam, doordat zij de handen vol had aan de Nederlandse voorhoede. Een Nederlandse voorhoede die steeds weer dicht bij het heiligdom van doelman Waiters kwam en waarin vooral de linkervleugel met een schitterend spelende Coen Mou- lijn, die telkens verwarring stichtte en een formidabel doelpunt scoorde, uitblonk. Duidelijk teleurgesteld is Brian James over het statische voetbal van de Engelsen, terwijl hij het Ne derlandse team een voorbeeld noem de als eenheid. Wij mogen van ge luk spreken dat wij in rechtsback Cohen een snelle man hadden, want Moulijn was soms ongrijpbaar. Ook in die 32ste minuut na de rust, toen de Nederlanders domineerden, ging Moulijn als 'n bliksemschicht langs Cohen en knalde van 25 meter met de rechtervoet langs Waiters, een schot dat door geen doelman ter wereld zou zijn gestopt. Niet alleen Brian James brengt een saluut aan het Nederlandse elf tal, ook de anderen zijn eensgezind in hun lof voor het oranjeteam. „Qe daden van de geïnspireerde Neder landers verdienen niets dan lof. Deze wedstrijd was een grootse prestatie", zegt Peter Lorenzo in de Sun. „Het resultaat was een waarach tig verjaardagsgeschenk voor de Ne derlanders, terwijl de Engelsen bij zonder tegenvielen", aldus Desmond Hackett in de Daily Express. Eric Todd van de Guardian was even eens waarderend in zijn mening „De Nederlanders speelden zeer en thousiast en met groot vakman- schap" Was men aan Engelse zijde ge-

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 1