De Echo van het Zuiden Gehandicapt RKC levert goede prestatie DESK wijst concurrent Veerse Boys naar het tweede plan [2-0] Eerste overwinning op eigen terrein: Vlijm.Boys-UNA 2-1 Grote nederlaag van Baardwijk op eigen terrein RWB behaalt voor tweede maal winst op RKSVA (3-1) WSC In bezit van de rode lantaarn Drink real American Cola Fel duel om de punten bij SSC-Zwart Wit (0-2) 4 Sprang moet punten bij Roda Boys laten (3-1) Ogen vragen brillen van STASSAR BBS-i MAANDAG 21 DECEMBER 1964 85e JAARGANG No. 100 TOP—RKC 1—1 E en op papier danig verzwakt RKC heeft TOP te Oss een gelijk spel afgedwongen en de manier waarop dit gebeurde was typisch RKC-stijl. Nog steeds zonder kanthalf Arie Verhoofstad en zonder stopperspil van de Leur, die deze week in de wedstrijd van het Nederlands ama teurelftal een hoofdblessure opliep en reeds na 20 min. moest uitvallen en ook zonder Bart de Peffer die door een beenblessure uitviel heb ben de geelblauwen er een eer in gesteld om door eendrachtig samen werken, deze handicap te overwin nen. Zij zijn daarin geslaagd en hoe? Ad Duquesnoy opereerde als stopperspil en hij stond of gleed vaak als een rots in de bran ding. Met machtige kopstoten en onnavolgbare slidings kapte hij de meeste aanvallen af, daarbij uitste kend gesteund door de beide backs Bakkers en van Daalen. De beide kanthalfs v. Soelen en J. Timmer mans hebben gewerkt als paarden, de eerste meer aanvallend, Timmer- verdedigdend. De voorhoede be staande uit Leo Pullens, Bart de Peffer (voor rust al vervangen door Theo v. Ravenstein), Frans Passier, Henk Passier en Leo van Helvert heeft zonder buitengewone dingen te doen een goede wedstrijd ge speeld. De gevaarlijkste speler was ongetwijfeld de snelle van Helvert waarmee de linksback van TOP, v. Dinther, heel wat te stellen had. Hierbij kan doelman Wijkmans met ere genoemd worden. Na een aarzelend begin volgde snel een herstel en wat hij er naar mate de strijd verstreek uitranselde vormde zonder twijfel een belang rijke bijdrage tot het succes. De eerste 10 minuten gaven een slap op en neergaand spel. Het eer ste werkelijke gevaar kwam van de Top-linksbinnen, G. v. Dinther, die na fraai solospel een onverwacht schot loste, dat precies langs de paal achter ging. Een onverwachte hak- bal van Henk Passier uit een voor zet van v. Helvert gaat juist over de lat. Een goede kans van v. Hel vert kan de Top-doelman door kor daat ingrijpen nog juist afkappen. G. v. Dinther, die graag schoot, zag de bal juist over de hoek verdwij nen. In de 18e minuut kreeg RKC een prachtkans op een voorsprong, doch Top wist reddend op te tre den in een doelworsteling. Na 20 min. raakte Bart de Peffer gebles seerd en werd hij vervangen door v. Ravenstein. Hij toonde zich weer de gevaarlijke doorzetter steeds loe rend op een kansje. Top krijgt nog 'n hoekschop en 'n vrije trap, die goed door Duquesnoy kon worden onderschept. Er waren precies 39 minuten gespeeld, toen van Soelen uit een vrije trap de bal in de doel- mond bracht. Even een aarzeling in de Top-verdediging, waardoor v. Ravenstein op zijn gemak de bal in de hoek kan lepelen. 01. Weer kwam de iets te zelfzuchtige Top- linksbinnen v. Dinther vrij voor Wijkmans en weer ging de bal over de lat. Nog één hoekschop weet Top te forceren en nog een goede kans van RKC, na gevaarlijk uitlopen van de Top-doelman, gaat verloren en dan is het rusten. Iedereen was benieuwd of Top na rust zou doordrukken en of RKC het zou houden. Welnu Top heeft het geprobeerd maar het offensief werd glansrijk door de RKC-verde- diging opgevangen en in een tegen offensief uitgewerkt. Eerst kopt A. Ouwens naast. Toen kreeg RKC 'n hoekschop, waaruit H. Passier bij na doel trof; het werd weer een hoekschop; opnieuw kopt Ouwens uit een vrije trap naast ons doel. Wijkmans grabbelt de bal weg. Zelfs de Top-rechtsback werkt zich mooi vrij, doch schiet over. Een snelle rush van v. Helvert brengt groot gevaar, doch de doelman kan redden ten koste van een corner. Aan de andere kant schiet de Os- se rechtsbuiten L. Ouwens precies voor ons doel langs. In de 19e min. krijgt RKC weer een goede kans, doch deze wordt gemist. Top for ceert enkele hoekschoppen zonder gevolgen, terwijl Wijnen een aan val afsluit met een schot naast de paal. Wijkmans werpt zich twee maal ver uit zijn doel op de bal. Leo Pullens faalt na een mooie doorbraak met de afwerking. RKC gaat zwaar in de verdediging. Wijk mans plukt een bal kundig uit de hoek. Als de Top-suporters reeds alle hoop hebben opgegeven komt er een misverstand in de RKC-ver- dediging bij het nemen van 'n eigen vrije trap. Meer een gevolg van al te grote ijver dan van de zaak rus tig bekijken. Twee RKC-ers staan elkaar in de weg en de handige G. v. Dinther schiet de terugketsende bal laag en onhoudbaar voor Wijk mans in de hoek. 11 met nog 8 minuten te spelen. Hoewel Top nog herhaalde pogingen aanwendt om de kansen te doen keren, geven de RKC-ers geen krimp meer en stel den de eerlijk verdiende halve winst veilig. De reserves van RKC hebben de mooie kans op het kampioenschap een stuk verbeterd door NOAD 3 met lege handen naar Tilburg te rug te sturen. Ook het derde bracht van Veerse Boys de winst mee. 13, en gaan ook aan de leiding. In een sannende en na rust ze nuwslopende wedstrijd heeft lijst aanvoerder Desk een van haar concurrenten voorlopig naar het tweede plan verwezen. Tot de laat ste minuut bleef het echter een levensgroot vraagteken of de over winning een feit zou worden. De krappe 1-0 voorsprong, waarmee Desk tot dat moment leidde, leek vooral het laatste kwartier allesbe halve veilig. Veerse Boys zette vooral in die periode de Desk-ver dediging onder druk en dikwijls met kunst- en vliegwerk moest de ze het gevaar bezweren. Pas in de laatste seconde wist rechtsbuiten Kees Soeterboek zich handig van zijn tegenstander los te maken en zijn voorzet bereikte de vrijstaande linksbuiten Frank van Riel, die de bal onhoudbaar tegen het net plantte. Derhalve een iet wat geflatteerde 2-0 overwinning van de thuisclub. De eerste helft kende over het al- gqfmeen weinig hoogtepunten erl de beide soliede verdedigingen had den het toen ook niet al te moei lijk. Vooral doordat de Desk-vleugel te weinig in het spel betrokken werd, ging er van deze voorhoede maar betrekkelijk weinig gevaar uit. Bovendien staken Frans Da- men en Walter Dekkers niet in hun beste vorm. Maar ook de voorhoede der gasten vormde vor de Desk verdediging voorlopig geen pro bleem, hoewel de linkervleugel door haar knap spel toch alle aan dacht vergde. Het eerste gevaarlijke moment ontstond voor het doel der gasten bij een hoge voorzet van Herman Damen, maar daar bleef het voorlopig bij, evenals bij een tweetal cornes, die evenmin suc ces opleverden. Beurtelings hadden beide ploegen het initiatief, zonder echter de gelegneheid te krijgen tot een schot te komen. Na ruim een half uur dreigde er gevaar voor het Desk-doel, toen de gasten op enkele meters van de doellijn een indirecte vrije trap mochten nemen, maar ook deze kans wisten zij niet uit te buiten. In de 40e minuut wist Desk eindelijk de leiding te nemen via een door Kees Soeterboek ingescho ten bal. Wel wist een der Boys-ver dedigers de bal nog uit het doel te werken, waarover de meningen of deze de doellijn gepasseerd was uit eenliepen, maar de scheidsrechter wees resoluut naar het midden. Des ondanks behield de strijd gelukkig een sportief karakter. i Ooir in dr tweede helft hebben beide p i n elkaar met alle spor tieve w. s besteden. Vooral de gasten r ien nu diverse malen via hun jarlijke voorhoede en goed stuw .de halflinie voor het Desk-doel, dat tot driemaal toe op het nippertje aan een doelpunt ont snapte. De Desk-verdediging moest enkele malen aan de noodrem trek ken om zich de uitstekend combine rende gasten van het lijf te houden. Maar ook de Desk-linkervleugel en speciaal Frank v. Riel vroeg alle attentie van de Boys-verdediging, men hield het spel echter te kort. Walter Dekkers liet o.a. een prach tige kans om zelf te schieten onbe nut door nog door te geven aan zijn buurman. In de laatste tien minu ten begonnen de gasten nog eens aan een overdonderdend offensief en ieder ogenblik werd toen de ge lijkmaker verwacht. De Desk-ach terhoede gaf echter geen duimbreed vrijheid, al bofte deze toen een fraaie kopbal uit een voorzet van links over het doel vloog. Uit een der tegenstoten van Desk volgde toen, zoals gezegd, de definitieve knock-out voor de gasten, want de soms wel wat al te strak leidende arbiter gaf zelfs geen gelegenheid meer om af te trappen. Het was een van de beste ploegen uit het zaterdagvoetbal dat alles heeft moeten geven tegen een hard werkend SSC om de punten mee naar huis te kunnen nemen. Er was dan ook spanning genoeg om de koude wind volkomen te vergeten. De wedstrijd was ongeveer een kwartier oud toen bij een felle aan val van de bezoekers deze werd af gerond met en hard schot dat on houdbaar in het net verdween. SSC trok daarna alle registers open en bracht de Zwart-Wit ach terhoede danig in het nauw. Bij een schermutseling voor hun doel kro pen de gasten door het oog van een naald, toen linksbuiten de Raad bijna op de doellijn nog faalde. Bij een van de aanvallen, die volgde werd aan SSC een strafschop toe gekend. Dit zou dan de gelijkmaker moeten worden, maar het schot stuite af tegen des tegenstander en werd verder weggewerkt. Het wil de weer niet lukken deze middag. De bezoekers deden alle moeite om hun voorsprong te vergroten, en gingen daarbij vaak niet zo zacht te werk. J. v. Beek evenals v. Peer moesten daardoor worden opgelapt, maar de stand bleef 0-1. Tot een paar minuten voor rust. Een ver schot zou doelman Spierings zeker hebben gestopt als niet het leder juist de schoenen raakte van v. Peer waardoor de bal van richting ver anderde en in de niet verwachte hoek in het doel rolde. Daarna was het rust. Wat beide ploegen daarna nog probeerde om te scoren, de achterhoeden bleven de situatie meester. Enkele vrije trappen zet ten ook geen zoden aan de dijk, zodat Zwart Wit een zwaar bevoch te overwinning behaalde na zware tegenstand te hebben ondervonden in Vrijhoeve-Capelle, vot ral daar SSC tot het laatste fluitsignaal staande bleef. Ondanks de koude waren er vele supporters langs het veld van Vlij- mense Boys. Ook uit Zeelst waren er vele gekomen om UNA aan te moedigen. Het begin was hoopvol voor UNA, want vrij onverwachts scoorde de rechtsbinnen van UNA 0-1, nadat zijn verdediging de bal van de Vlij- mense aanval had afgenomen. Daarop gingen de Boys opnieuw in de aanval, maar de verdediging van UNA gaf geen krimp. Een onverwacht schot van Eekels, dat met grote snelheid op het doel zoefde, maakte de UNA-goalie be kwaam onschadelijk. De gasten kwamen ook nog dicht bij een doelpunt, maar de lat bracht redding voor de Boys. Opnieuw begonnen de gastheren aan het offensief; dat leverde een schot van Van Overdijk op, dat te gen de paal belandde, daarna een kopbal van Esdonk, dat tegen de lat kwam. De gelijkmaker zat in de lucht. Verschuren probeerde het zonder succes, maar de jeugdige linksbuiten Joosten was er bij de volgende aanval als de kippen bij en bracht de stand op 1-1. Dat was na veertig minuten spelen en met een voortgezet offensief van de Boys kwam de rust. Na de thee pakte UNA, dat zijn tweede plaats kennelijk wilde be houden, stevig aan. De Boys verdediging keerde ech ter alle gevaar en met verre scho ten zette linksachter Parijs ineens de linksbuiten Van Overdijk aan het werk. Deze bracht de bal keer op keer voor het doel, maar de af werking ontbrak dan mede door goed ingrijpen van de UNA-verde- diging. Deze speelde kennelijk op een gelijk spel. Dat betekende, dat BaardwijkConcordia SVD 14 De nederlaag destijds in Den Bosch, heeft Concordia met dezelfde cijfers revanche genomen. Reeds na 5 minuten werd het duidelijk dat Concordia in dit belangrijke duel hoge ogen zou gooien. Op dat mo ment maakte B. Tinus gebruik van een serie fouten in de Baardwijk defensie om zijn ploeg aan een 1-0 voorsprong te helpen. In laatste instantie had doelman van Geenen het gevaar misschien nog kunnen keren, doch hij liet de bal door de handen glippen. Baardwijk was duidelijk ongesla gen door dit onverwachte en vlug ge succes van de tegenstander. Vooral in de verdediging onder vond men de weerslag hiervan. Men begon onzeker te spelen doch voor hands zag Concordia geen kans door te dringen. Doelman van Gee nen werd niet al te zwaar op de gekende penalty benutte H. Bruur. mijn uitstekend 21. Na de rust ging RWB het eerste kwartier door om de score op te voeren en dit lukte na 10 minuten toen Han Bruur mijn van Timmer mans een mooie bal kreeg aange speeld en de keeper kansloos liet 3-1. De teugels werden nu bij RWB gevierd, waarom eigenlijk?, en de strijd ging gelijk op. RKSVA kreeg nog enkele kansen maar goed verdedigend werk en niet in het minst door keeper Avon tuur, gaf haar weinig gelegenheid tot scoren. Aan de andere kant kreeg RWB, vooral door de buiten spelers, de mooiste kansen maar iets te zelfzuchtig spel bracht ook hier geen wijziging in de stand. In elk geval een zeer sportieve wedstrijd, met een goede en pittige eerste helft en een wat minder ge speelde tweede helft. De leiding was bij de heer Muy- senberg in goede handen. Verdere uitslagen: RWB 4Raamsdonk 3 35 Be Ready 3RWB 5 21 Supporters voor de wedstrijd ODCRWB kunnen zich opgeven bij de bekende adressen. Verder willen wij de supporters er op attenderen dat de toto-formu lieren uiterlijk donderdag om 7 uur ingeleverd moeten zijn. Altijd al is RKSVA voor RWB 'n lastige tegenstander geweest en dat was ook nu weer het geval. In een zeer hoog tempo ging het van start en was het de eerste twintig minu ten duidelijk sterker dan RWB. En binnen de vij en twintig minuten lag al het eerste doelpunt achter keeper Avontuur, toen een voorzet van links door rechtsbinnen ineens en oerhard werd ingeschoten. RWB probeerde wel op te bouwen, maar kwam vooralsnog niet verder dan de Avanti-verdediging. Luid aange- woedigd door de Schijndelse sup porters en luid bezongen kwamen de blauw-wiitten terug, maar de RWB-verdediging ving nu de aan vallen bekwaam op. En toen het zelf in de aanval ging zag het dat °ok de RKSVA-verdediging wel was te verslaan, want daar moest wen met terugspelen of enkele pa- uiekcornes de zaak klaren. De stand werd na 25 minuten gelijk, toen een Prachtig schot van Huub Bruur- ®'jn vlak langs de paal doel trof 1-1. Nu was te zien dat Avanti zich een te hog tempo had aangemeten want RWB werd sterker en was 'eel in de aanval. Kort voor rust Witnamen twee Schijndelse verde digers door haken Timmermans, tot Vak voor het doel doorgedrongen een scoringskans, en de terecht toe- WSC—Margriet 2—3 Een wedstrijd, die reeds voor rust beslist had kunnen zijn in het voor deel van WSC, werd toch nog een nederlaag, doordat na rust de WSC- voorhoede te doorzichtig voetbalde en weinig geluk had, anderzijds om dat de WSC-doelman enkele onge lukkige momenten had. Het ziet er na deze nederlaag voor WSC erg donker uit. Om half drie trapt de geelwitte midvoor af en we zien aan weers zijden een fris en enthousiast spel, en dat beide partijen alles wilden geven om te winnen. Reeds in de 8e min. scoorde WSC via v. Oud- heusden die hard inschoot na zich keurig te hebben vrijgespeeld. In dezelfde minuut moet de Osse-doel- man een prachtsafe verrichten door een schot van P. Hens uit de hoek te stompen. De Ossenaren komen dan ook voor het WSC-doel en ook v. d. Anker moet reddend op treden. Doch in de 15e min. belandt een in directe vrije trap tegen de WSC-lat en springt de bal via een Osse spe ler in het doel. 11. Twee minuten later profiteert P. Hens van een misverstand in de Oss-defensie door de bal over de doelman te lepelen, 21. Ieder moment wordt het der de WSC-doelpunt verwacht maar keeper, backs en de lat stonden voor rust verder succes in de weg. Doch van die winst was na 2 min. niet veel over, een onbedui dend schot beoordeelde de WSC- keeper verkeerd en via zijn handen ging de bal over de lijn. 22. De nu nog resterende 43 min. volgde de ene aanvalsgolf op de andere op het strafschopgebied van Margriet af en wat zich op de doellijn af speelde is ook niet te beschrijven, maar toen het laatste fluitsignaal klonk, gingen elf geelwitte voet ballers juichend van het veld, want zij wonnen deze wedstrijd en gaven de rode lantaarn over. WSC-ers, nog is niet alles verlo ren, nog 10 wedstrijden zijn er te spelen en misschien denkt vrouwe Fortuna nog eens aan jullie, proef gesteld, zodat tot aan de 25e minuut verder onheil voor Baard wijk uitbleef. Toen werd de Baard wijk-verdediging wederom op de proef gesteld en moest doelman van Geenen wederom zwichten voor een naar veler mening houdbaar schot van F. v. d. Heuvel. De Concordia-defensie bleek daar entegen niet te vermurmen en steeds wisten de trapvaste verdedi gers tijdig de bakens te verzetten, hiervoor in de gelegenheid gesteld door te kort en onsamenhangend voorhoedespel van Baardwijk. De hoop dat na de hervatting, Baardwijk alsnog succes zou hebben in het streven een gunstig resul taat te bereiken, werd spoedig de bodem ingeslagen. Het was weder om Concordia dat al spoedig de stand op 3-0 bracht, doordat doel man van Geenen zich liet verrassen door een afsandsschot van B. Tinus. Enkele omzettingen in de Baard- wij kploeg leidden niet tot resultaat Baardwijk bleef het antwoord schul dig op het 4-2-4 systeem der gasten. Enkele malen drong Concordia n°g gevaarlijk op en uit een van deze aanvallen bracht v. d. Putten de stand op 4-0 voor Concordia. De Bosschenaren lieten toen de teugels wat vieren, zodat B. v. Hoof de gelegenheid kreeg met een kop bal uit een voorzet van v. Mossel veld de eer te redden. De oorzaak van deze grote neder laag moet gezocht worden in gebrek aan schotvaardigheid en doortas tendheid. Voorts door tactische fou ten ten opziche van het 4-2-4 sy steem der gasten. Er zal de komen de wedstrijden uit een ander vaatje getapt moeten worden, wil Baard- wij k niet tot de uitzichtloze midden moot gaan behoren. het Margrietdoel, want naar het scheen namen de Margriet-mensen als genoegen met deze stand. Geluk hadden de WSC-ers zeker niet, doch ook met de kansen werd nonchalant omgesprongen. Doelman v. d. An ker loste enkele gevaarlijke situa ties door tijdig uitlopen op, maar verkeek zich 8 min. voor tijd op een voorzet van links en de toelo pende rechtsbinnen kon gemakke lijk in het lege doel koppen. 2-3. De laatste 8 min. speelden zich in J.l. zaterdag heeft Sprang in een fors gespeelde maar sportieve wed strijd de eer aan Roda moeten la ten. Het schijnt Sprang toch moeilijk te vallen, om op een glad geworden veld, tot hun normale spel te ko men en het directe spel van Roda Boys was daarom ook het gunstig ste. Als om 2.30 uur Sprang mag aftrappen zien we een tegen elkaar opgaande strijd met afwisselende kansen voor beide doelen. Tot in de 20e minuut Chr. v. d. Schans de bal doorspeelt naar P. Paulides en de ze de stopper plus doelman op een prachtige manier passert en hier mee Sprang del eiding geeft. Hierna komen er nog vele kansen o.a. van Chris v. d. Schans alleen voor de doelman maar zijn schot is te zacht en een kopbal van Pau lides, die net over gaat. Ook Roda Boys komt dicht bij een doelpunt als Gij be doorbreekt, maar tegen de paal schiet en een volgende aanval doelman Vos redding brengt. Maar voor rust komt er in de stand geen wijziging meer. Na rust zien we weer hetzelfde spelbeeld, men geeft elkaar niets toe. Roda Boys is misschien iets gevaarlijker door hun directer spel, maar de Sprang achterhoede klaard het wel. Vooral doelman Vos en Tig- gelen zijn in goede vorm. Maar in de 70e minuut komt Roda Boys op een gelukkige wijze aan de gelijkmaker, als hun rechtsbuiten de bal tegen linksachter Groene- veld opschiet en met veel effect in het doel beland 1-1. Hierdoor wordt Roda Boys aangemoedigd en komen flink opzetten. Sprang wordt in de verdediging gedrukt, en er komen gevaarlijke momenten voor 't doel, waar doelman Vos enkele fraaie reddingen moet verrichten om een doelpunt te voorkomen. Maar in de 83e minuut is het Gij- be, die uit een voorzet van rechts de uitgelopen doelman Vos het na ken gaf 2-1 laat aantekenen. Sprang probeert nog om terug te komen, maar de Roda achter hoede geeft geen krimp. In de 88e minuut komt Roda Boys zelf op 3—1, als hun linksbinnen van dicht bij inschiet En als enkele minuten later de scheidsrechter voor het laatst fluit, heeft Roda Boys, door hun resoluter spel, verdiend gewon nen. Jammer jongens, maar met 2 punten achterstand op de nu lei dende ploegen Dinteloord en Roda- Boys, is er nog van alles mogelijk. WHS—HNC 2—2 Spannende, gelijkopgaande wed strijd. Rechtbuiten A. de Wit gaf WHS na circa twintig minuten de leiding. Kort daarna werd het door De Wit 20. Nog voor de rust scoorde linksbinnen L. Verduin voor HNC met een fraaie kopbal uit een voorzet van rechtsbinnen K. Man- demakers. 21). Ongeveer zeven minuten voor het einde was het succes opnieuw aan de zijde van de Sprang-Capellena- ren toen spil Mosselman een straf schop veroorzaakte, die door F. Mandemakers werd ingeschoten (2-2). Beatrix 2HNC 3 li Het bestuur van HNC deel mede dat het dinsdagavond om 7 uur trainen is voor de junioren en om half negen voor de senioren. BRABANTS ZATERDAGVOETBAL In de eerste klas van de afdeling Brabant heeft ONI zaterdag zijn voorsprong op de concurrenten de Boys wat meer accent op de aan val konden gaan leggen. Een boog schot van Esdonk belandde op de lat. Het was Van Overdijk, die de balans definitief in het voordeel van de Boys deed doorslaan. Het was ongeveer een kwartier voor tijd, toen hij de bal goed kreeg aange speeld, twee verdedigers omspelen de en de UNA-goali het nakijken gaf: 2-1. UNA antwoordde bijzonder fel met een golf van aanvallen. Naar mate het einde naderde, slonk de hoop bij de UNA-spelers op een ge lijk spel. Daarvan profiteerden de Boys door opnieuw de aanval over te nemen. En zo kwam het einde van deze wedstrijd, waarin de Boys erin geslaagd zijn opnieuw spanning in de kopgroep te brengen en de fraaie vierde plaats te behouden. RaamsdonkWaspik 11 Talrijke Raamsdonkse en Was- pikse supporters waren bij deze wedstrijd aanwezig om hun elftal aan te moedigen. De eerste helft gaf een gelijkop- gaand spelbeeld te zien waarbij de Waspikse aanvallen ietwat gevaar lijker waren dan die van Raams donk. Beide partijen kregen beste kansen, maar de juiste afwerking ontbrak. De eerste helft van de wedstrijd zou een dubbelblanke stand opgeleverd hebben als niet Willy Vervoort in de allerlaatste minuut van deze helft voor het op revanch beluste Waspik, de Raams donkse defensie doorbrak en 0-1 liet aantekenen. Een kwartier na rust kwam Raamsdonk echter plotseling in z'n goede vorm van het begin van deze competitie terug. Een goede com binatie, waarop een mooie voorzet van Marius van Dongen. Frits Rek kers zou deze bal inschieten, maar hij werd daarmee geholpen door 'n Waspik-speler, die, weliswaar in 'n moeilijke situatie verkerende, de bal in paniek in eigen goal schoot: 1-1. De ene Raamsdonkse aanval kwam na de andere en Waspik had ongeveer een kwartier lang niets in te brengen. Vele schoten werden afgevuurd in d richting van het Waspik-doel. Enkele ballen gingen net over of net naast, dan weer werd de bal door een van de Was pikse achterhoede spelers uit het gevaarlijke strafschopgebied wegge schoten. Het zag er naar uit dat Raamsdonk een tweede doelpunt zou maken, maar vrouwe Fortuna stond aan de Waspikse zijde, terwijl de in goede vorm stekende Waspik se keeper Rekkers op zijn juiste plaats stond. De stand bleef 1-1. WAALWIJK vergroot door een 9-0 viktorie op Vrederust. Met de rust leidde ONI met 20. In de tweede helft kon den de met tien man spelende Ber gen op Zomenaren de ONI-ers niet meer weerstaan. Het regende toen goals. Tholense Boys nestelde zich op de tweede plaats. De Tholense Boys klopten Roda in Oosterhout met 4-1. Het was geen prettige wedstrijd. In St. Annaland was WHSHNC een Vrijwel gelijkopgaande wed strijd. In de tweede klas speelde Rust Roest zich met glans naar de top. De eindhovenaren klopte in Oos terhout TSC met 8-1, na met de rust al met 4-0 te hebben voorgestaan. The Gunners 2 bleef met 2-1 de baas over Good-Luck 2, dat de wed strijd met tien man moest uitspelen toen doelman Jansen aan het hoofd

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 9