wAAlwijkse en UnostPAAtse coupAnt Opstanding Uitgaan in het weekend Luxor Lido K Hit do Lssrsysifrgisiti Musis Sacrum Romantica Roestelberg Pasen is het feest van de verrijzenishet feest van de Opstanding. Alles wat was, wordt door Pasen uitgewist, het oude is gestorven, het nieuwe doet in een stralend licht zijn intrede. De gevallen mens maakt plaats voor de nieuwe, gelouterde mens, geboren uit het God delijk offerbloed van Christus. We lezen dit elk jaar weer, we horen het elk jaar opnieuw vertel len en we zijn daarom misschien licht geneigd om Pasen te zien als de herdenking van iets dat negentien eeuwen geleden plaats vond; de herdenking van het lijden en sterven van Christus, waaraan wij nu geen deel meer hebben. Als Pasen inderdaad niet meer dan een herdenking was en geen stralende realiteit, dan zou 't Christendom bijzonder zwakke papieren hebben, en reeds lang door de tijd zijn overleefd. Pasen is een realiteit, andaag evengoed als 19 eeuwen geleden; niet in de stoffelijke zin, want men behoeft niet eerst te sterven, om tot opstanding te kunnen komen, de geestelijke opstan ding is elke dag mogelijk. En deze geestelijke opstanding is het her nieuwd menszijn in Christus. Zij betekent een diepere geestelijke le vensbeschouwing, het begin van een nieuw leven, waarin hemel en aarde een nieuw aanzien hebben. Pasen betekent de opstanding door de liefde, want het was de liefde van Christus die de wereld tilde uit de duisternis van het boze. En zoals de liefde de doornenkroon op het hoofd van Jezus toeliet, maar ook ten grondslag lag aan het verblindende licht van de verrijzenismorgen, zo moet ook onze op standing tot een nieuw leven in het teken van de liefde staan. Die liefde betekent verdraagzaamheid, hartelijkheid, offervaardigheid, medeleven, zelfverloochening, tegen verlies kunnen, de mindere kun nen zijn, tevredenheid, zuiverheid en plichtsbetrachting. Pasen wordt geen feit, door alleen maar de kerkgang op deze dag, noch worden we aan de opstanding deelachtig door een stemmige dienst of een preek van de pastoor of de dominee. De opstanding is geen automaat-artikel, dat met Pasen vanzelf in het laad je valt en zich prettig laat consumeren. Aan Pasen gaat de totale aflegging van de oude mens vooraf, de schuldbekentenis aan de voet van het kruis en het vaste voornemen om Christus' kruisdood waardig te zijn. De opstanding van de Paasmorgen kan alleen de overwinning zijn van een gevecht met ons zelf, zoals ook Christus in Gethsémané vocht met Zichzelf. Voor ieder van ons heeft dit gevecht andere aspecten, een andere intensiteit en een ander kritiek punt. Maar voor elk van ons is de overwinning weggelegd, indien we de zin en de betekenis van de Paasmorgen willen verstaan en de kleine vonk van onze lief de aan het vuur van Christus' liefde willen doen oplaaien tot een hel dere, warme vlam. Zalig Paasfeest! Vlijmen Waspik Sprang Halve dagen werken Ook dat kan mevrouw en het is de moeite waard om te in formeren wat u in die tijd bij Hollandia kunt verdienen. Capelle Drunen Elshout DOORBRAAK Een straalvliegtuig kan met een enorme klap de geluidsbarrière doorbreken. Even trilt alles om je heen. Een kracht, sterker dan de snelheid van het geluid. Iets dergelijks gebeurde op die eerste paasmorgen in Jeruzalem. Toen trilde ook even de wereldconstellatie. De wachters bij het graf sloe gen teg ende grond. Een Mens, sterker dan de dood. Een doorbraak, dwars door alle menselijke theorieën heen! Dood, ellende, tegenslag en leed zijn voortaan geen eindpunt meer. Er speelt nóg een tafereel. Het doek gaat weer open. Een nieuwe Mens in een nieuwe wereld. Een nieuw perspectief, een hoopvolle toekomst, waar mislukking succes wordt, ivaar de stervende graan korrel herleeft in rijke vrucht. Een nieuw uitzicht voor wie in Zijn voetsporen wil treden. Geen pechvogels meer; maar gelukzoekers, die zeker weten, dat het pa radijs bestaat. Geen definitief menselijk echeque, maar een bevrijden de toekomst! Luistert zondag naar deze Vrijheidsboodschap van Pasen! Niet koken niet tafel dekken niet afwassen dat is „een pRettiq weekenö" voor uw vrouw Restaurant „De Gouden Leeuw" HOTEL VERWIEL - WAALWIJK Naast andere gerechten worden ieder weekend een 8-tal „SPECIALITEITEN uit verre landen" zowel a la carte alsook in aantrekkelijke ALL - IN MENU'S van 10.resp. 12. gereserveerd. Soep (keuze uit 4 soorten) Pikante Specialiteit (keuze uit 5 resp. hierbij 1 glas wijn, bier of frisdrank Nagerecht (keuze uit 3) een lekker kopje koffie toe en bedieningsgeld is bij alles inbe grepen in het ALL - IN - MENU. Voor de kleintjes zijn er speciale KINDERMENU'S. Decente backgroundmusic zorgt voor de gezelligheid. Een "family comedy", zo zou men John Wayne's nieuwste film "McLin- tock, de Geweldige" eigenlijk het bes te kunnen noemen. Het is het verhaal van de stugdrinkende, vechtlustige George Washington McLintock, een machtige veefokker - gespeeld door John Wayne - een geweldige fi guur, die als enige krachtfiguur te genover zich in de kleine gemeen schap alleen vindt zijn eigen vrouw. Deze rol wordt gespeeld door Mau reen O'Hara, die indertijd eveneens met Wayne samen een Academy A- ward won voor John Fords klassieke film "The quiet man". De geschiedenis werd in zijn geheel opgenomen in Arizona, een centrum van veehouderij, waar een stadje werd opgebouwd, typerend voor de tijd van de eeuwwisseling. In de film spelen verder mee Patrick Wayne, de zoon van John Wayne, Stefanie Powers, Jack Kruschen, Chill Wills en Yvon ne De Carlo. En alsof twee Waynes nog niet genoeg waren voor dit verhaal van actie en humor, werd er een derde aan toegevoegd in de persoon van Mi chel Wayne, ook al zoon van John, die de film produceerde. Het verhaal is van James E. Grant, die ook het verhaal leverde voor de befaamde film "Alamo". Deze film zal donderdag, zaterdag en Eerste Paasdag worden getoond. Eerste en Tweede Paasdag, 's mid dags om drie uur, weer de traditionele avonturenfilm. Dit keer "Het teken van Zorro", met Tyrone Power en Linda Darnell in de hoofdrol. Aan de degen van Zorro worden heel wat te genstanders geregen, voordat 't recht heeft gezegevierd. Tweede Paasdag en dinsdag draait in Musis de uitermate spannende film "De Zevende Dageraad". Het is een verhaal van deze tijd, waarin vrienden uit de strijd tegen Japan in Malakka tegenover elkaar komen te staan in de vrijheidsstrijd van de Ma- leisiërs tegen Engeland. De voornaamste rol is in handen van William Holden en dat alleen al zal vele filmliefhebbers uitnodigen deze film, gebaseerd op de roman "The durian tree" van Michaël Keon, te gaan zien. toont zaterdag en Eerste Paasdag Ed dy Constantine in de film "Eddy in de olie". Tweede Paasdag en dinsdag de politie-documentaire "Politie dossier zedenmisdrijven", waarin in een drietal gevallen het werk van de politie wordt uiteengezet. Romantica is op Paaszaterdag van af zes uur gesloten. Op maandag, Tweede Paasdag, wordt er een groot Paasbal gehouden, waarvoor "The Five Chumps" de mu ziek verzorgen. Er wordt gezongen door Jules Hussmeijer. Dit gezelschap zal weer voor een prettige dans-sfeer zorgen. Zaterdagavond is er in Lido een soirée dansante. De entree is vrij deze avond. De muziek is van het Duke City Sextet (zang van Rob Smit), evenals Eerste Paasdag 's middags en 's avonds tijdens het thé dansant en soirée dansante. Tweede Paasdag wordt de muziek tijdens het thé dansant en soirée dan sante verzorgd door het Satume Kwartet, dat onder leiding staat van Jimmy Einmahl. Zondagmiddag kan de wandelaar bij J. van Eeuwijk aan de Roestelberg uitrusten, terwijl "The Rainbow Quartet" speelt en Jan Jansen zingt. Tweede Paasdag kan dat bij de Ha- maij-muziek van "De Gibama Ha waii's", die onder leiding staan van Ben v. d. Broek. Ik kan 't niet, is geen reden om niet naar Hollandia te gaan. Als u zelf maar wilt, wordt 't u geleerd door bedreven mensen. Stap óók over op Hollandia. - Drs. Nederhorst wordt leider van de P.v.d.A. en Mr. Toxopeus leider der liberale fractie in de Twee de Kamer. Minister Marijnen wordt lid der Tweede Kamer en volgt wijlen de heer van Eupen op. De heer Roolvink is voorzitter der A.R.P. geworden. De nieuwe ministers zijn woens dagmiddag op paleis Soestdijk door H. M. de Koningin beëedigd. VRIJDAG 16 APRIL 1965 85e JAARGANG No. 29 rcho van het Zuióen Uitgever Waal wij kse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Opgericht 1878 Bureaux Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621 —Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167 - 2002 Abonnement p. week (0.24 1 ct. inc.k.) 0.25 p. mnd. (100+ 5 ct. inc.k.) 1.05 p. kwrt. (3.00 10 ct. inc.k.) 3.10 P- kwrt. p. post 3.35 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 30 ct. extra) Advertentieprijs 11 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Telegram-adres „ECHO' WEDVLUCHT DE REISDUIF De Postduivenvereniging De Reisduif hield een wedvlucht vanuit Baarle Nassau, waarvan de uitslag was als volgt Gvd Wiel 1; S v d Ven 2, 17, 21; C Berkelmans 3; B v d Le e 4; P Diepstraten 5, 10, 15; J v d Heuvel 6, 16, 26, 28, 35; Adriaansen 7; H Wilhard 8; H Boom 9; H Berkelmans 11,. 18. 25, 29, 32; R Ber kelmans 12, 13, 14; P Herman 19; J Kuijs Vb 20; Th v Overdijk 22, 34; P v Dal 23; B Herman 24; R de Vaan 27; Nic v Dal 30, 36, 37; P Vermeulen 31, 33. Zondag a.s. wedvlucht van de Reisduif vanuit Duffel België. Inkorven zaterdagmid dag van 1 uur tot half drie in café H. Boom- v d Wiel. WEDVLUCHT KLEINE KRING Vanuit Baarle Nassau, door de Kleine Kring, Drunen, Nieuwkuijk, Heivoort, Haarsteeg en de Reisduif Vlijmen. Uitslag als volgtL Hogedoorn He 1, 5; Ger van Heivoort Ha 2; B v d Wiel Ha 3; J Vugts He 4; J v Huiten He 6; G v d Wiel V 7; P Klerks Ha 8; S vdVen V9; R v Dal Ha 10, 15; W Kastelijn He 11; Cor v Heivoort Ha 12; A Peijnenborg He 13; G Smits Ha 14. WEDVLUCHT DE ZWALUW. Vanuit Chatelet; inkorven zaterdagmid dag van 2 tot 4 uur in café H. Boom-v. d. Wiel. VOETAL. Reusel Sport - Vlijmense Boys. Zondag spelen de Vlijmense Boys een uit wedstrijd tegen Reusel Sport, de ploeg die nog goede kansen heeft naar het kampi oenschap, maar dan moet van Vlijmen ge wonnen worden en dat zal niet meevallen, want de Boys zijn weer aardig in vorm en zullen ook hun best doen om nog een paar plaatsen te stijgen op de ranglijst. Daarom zal het zeker een spannende strijd worden. Supporters, allen zeker weer present in Reusel, om uw favorieten aan te moedigen. Aanvang half drie. JONGE BOEREN VERGADERDEN. Waspikse jonge boeren zoeken nauwere samenwerking met de Mij. voor Landbouw te Sprang-Capelle. Dit mocht duidelijk blij ken op de bijeenkomst van de organisatie, waarop het zomerprogramma werd opge steld en waarbij ruim 80 van de leden tegenwoordig was. Ook dhrn v. d. Schans en v. Baardwijk, resp. voorz. en secr. van de Mij. v. Landbouw afd. Sprang-Capelle, waren tegenwoordig. Besloten werd om o.m. een werktuig- en erfwedstrijd te organise ren, waarbij dhr. G. A. Ras, landbouwas- sistent Seegeren en contactman J. Kamp zullen jureren. In groter verband van rayon De Maaskant zal worden deelgenomen aan tuinwedstrijden, zowel voor boeren als boe rinnen. Tevens kwam de organisatie van de kringsportdag ter sprake, die op 23 mei in Waspik wordt gehouden. De heer J. van Hooren hield een spreekbeurt over de film: Mensen van morgen, met welk onderwerp hij op de kringwedstrijden te Ulvenhout een 5e plaats veroverde. MEDISCHE DIENST. Gedurende het a.s. weekeinde zal de dokterspraktijk worden waargenomen door dokter Gerlach te Capelle, tel. 350. KERKDIENSTEN. Ned. Herv. Kerk, Goede Vrijdag 19.30 uur Ds. Rebel; le Paasdag 9.30 en 14.30 uur Ds. Rebel. VOETBAL. White Boys speelt zaterdag al een com petitiewedstrijd op eigen terrein tegen SAB uit Breda. Tweede Paasdag spelen de Boys in een uitwedstrijd tegen TVC te Breda. Waspik ontvangt 2e Paasdag het sterke Bavel. Een dergelijke tegenstander pleegt Waspik steeds te inspireren, zodat we op een interessant duel mogen rekenen. GESLAAGD. Voor het j.l. zaterdag te Schiedam ge houden examen voor het diploma gymna- stiekleidster, slaagde onze dorpsgenote mej. Lucie Vos Md. DOKTERSDIENST. De doktersdienst is als volgt van zater dag 17 april 12 uur t.m. Eerste Paasdag 18 uur, zal de praktijk worden waargeno men door dokter H. Winkelman, Kerkstr. 99, Sprang, tel. 04167-2350. Van Eerste Paasdag 18 uur t.m. dinsdag 20 april 8 uur, door dokter K. van Tuijn, Vossenbergselaan 21, Kaatsheuvel, telefoon 04167-2006. KERKDIENSTEN. GOEDE VRIJDAG-AVOND Ned. Herv. Kerk 7.30 uur Ds. P. J. Bos. Gercf. Kerk 8 uur Ds. Schaafsma van Rotterdam. ZONDAG 18 MAART 1965 (Eerste Paasdag) Ncd. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk 9.30 uur en 3 uur Ds. W. R. Barkema. TWEEDE PAASDAG ONTMOETINGSDAG VOOR JONGEREN! TE SPRANG EN TE WAALWIJK. De provinciale commissie van Noord- Brabant van de Hervormd-Gereformeerde Jeugdbond nodigt alle jongeren, die ten zui den van de "grote rivier Rijn-Lek" wonen uit, om de ontmoetingsdag voor jonge men sen bij te wonen. Zij worden geconfronteerd met een ge weldige zaak, n.l. met de opstanding van Christus. Het programma luidt 10.30 uur: Kerkdienst in de Herv. Kerk van Sprang, waarin de oud-jeugdpredikant Ds. A. Schipper zal voorgaan. Na de kerkdienst wordt er koffie aange boden, waarna men naar Waalwijk gaat, om gezamenlijk de broodmaaltijd te gebruiken in de Chr. H.B.S. (Willem van Oranje College). Brood meebrengen! 2.00 uurMiddagprogramma: opge bouwd rond het thema: Ik leef... en gij zult leven! Ter opening een woordspel, waarin op suggestieve wijze wordt uitgebeeld, wat wij van het leven maken. Dit wordt versterkt door geluiden via een bandrecorder. Daarna gaat men uiteen in discussiegroe pen en bespreken enige bijbelgedeelten. In de zaal zijn enige wanden aangebracht, waarop het "leven" is uitgebeeld. De heer Jan van Rossum leert de bezoe kers enige liederen, die in het slotdcclama- torium samen gezongen worden. 4.00 uur: Slotappèl, door de jeugdpredi- kant Ds. K. J. Jansen. Komt allen naar deze jongeren-ontmoe tingsdag in Sprang en in Waalwijk- Eventuele inlichtingen zijn te verkrijgen bij Ds. K. J. Jansen, "De Crocus", Doe veren, telefoon 04162-354. DOKTERSDIENST. Gedurende het weekeinde zal de dok tersdienst worden waargenomen door dok ter Gerlach, tel. 350. ZONDAGDIENST. Vanaf zaterdagmiddag 1 uur tot dins dagmorgen 8 uur, uitsluitend voor spoed gevallen, Dienst: Dr. Verhaak. ROMANTICA. Het meisjeskoor Romantica heeft haar tweejarig bestaansfeest wel op een zeer uit zonderlijke wijze gevierd. Men begon reeds met deze viering in maart j.l. toen gestart werd met een actie voor uniformen en een goede geluidsinstallatie. Deze actie slaagde bijzonder en zondag j.l. presenteerden de meisjes zich in hun fraaie uniformen, tijdens het matinee dat t.g.v. het tweejarig bestaan werd gegeven. Dit matinee dat zeer veel belangstelling trok, was zeer goed verzorgd. Onder leiding van Jo Manderse brachten koor en solisten een aantal zeer populaire en leuke liedjes, die ook bijzonder in de smaak vielen. Het was alles jammer dat in de kleine zaal van de Hoge Braken een en an der - door dat het rumoer van buiten zo gemakkelijk doordrong, niet geheel tot zijn recht kwam. Een matinee in de grote zaal was zeker op zijn plaats geweest en zou de aanwezigen in staat gesteld hebben volledig van net gebodene te genieten. 's Middags werd door het koor het feest voortgezet met een speurtocht en 's avonds was er een Top en Flop-forum, dat zeer in de smaak viel. Jury-leidster was mevr. I.ombarts, die op een voortreffelijke wijze deze avond wist te leiden. Een avond om te herhalen. HARMONIE DRUNEN Harmonie Drunen, alsmede de Jeugd- harmonie, gaven zondagavond in de Har moniezaal voor haar donateurs, alsmede voor leden van de stichting Vrienden van de Harmonie, hun jaarlijks concert. De har monie stond onder leiding van haar diri gent Anne de Vries en de jeugd-harmonie onder leiding van Jacq Merkx. De belang stelling voor dit jaarlijks concert was vrij groot. Zowel het groot orkest als de jeugd- harmonie gaven een uitstekend concert en oogstten een verdiend en dankbaar applaus. Voor de aanwezigen was het een bijzonder gezellige en genoegelijke avond. ST. HUBERTUS-GILDE. Het schietseizoen werd dit jaar voor het St. Hubertus Gilde in Drunen geopend met een concours, waaraan deelnamen de gilden uit Baardwijk, Elshout en Drunen. In totaal namen 43 schutters aan dit festijn deel, terwijl na een spannende strijd Dru nen de wisselbeker wist te behalen. De uit slag van het personeel schieten was: 1 G v Sluisveld Elshout; 2 Chr Klerks Elshout; 3 B Kleijberg Baardwijk; 4 S v Huiten Baard wijk; 5 J v Bijnen Baardwijk. VERKEERSDIPLOMA Burgemeester Stieger reikte zaterdag morgen op de diverse lagere scholen een aantal verkeersdiploma's uit aan kinderen welke op een kortgeleden gehouden jeugd- verkeersexamen waren geslaagd. De Albert Schweitzerschool nam dit jaar met 13 leer lingen deel, die allen het diploma behaal den, met een gemiddeld aantal fouten van 1, en tevens ook de wisselbeker behaalde. Aan de school in de Wilhelminastraat be- I haalden 56 jongens het diploma en bij de meisjesschool in de Stationstraat behaalden 70 meisjes het diploma; op beide scholen was het gemiddelde aantal fouten 3,4. JONG DRUNEN 2e Paasdag is er weer een dansavond voor le leden van het Ontspanningscentrum Jong Drunen. Deze avond zal de muziek verzorgd worden door de bekende Rowdies. Aanvang 8 uur, Hotel Royal. HANDBALCLUB Op maandag 12 april j.l. vond in de "Voorste vennen" te Drunen de oprichtings vergadering plaats van de Drunense Dames- handbalclub Avanti. De opkomst was over weldigend groot. In totaal meldden zich reeds 43 dames en meisjes aan en nog steeds komen er aanmeldingen binnen. Het initiatief tot de oprichting ging uit van de Drunense Jeugdcentrale en het be stuur der RKDVC. Onder de coördinerende leiding van Kapelaan Peeters werd een voor lopig bestuur gevormd dat de oprichting voorbereidde. De vergadering, welke een vlot verloop had, bracht op een zeer duide lijke wijze aan het licht dat er een zeer grote behoefte bestaat aan een veldsport voor da mes le Drunen. De voorzitter memoreerde dat het gebrek aan speelvelden -het grote struikelblok was geweest, maar door de aan leg van het prachtige sportpark is deze moeilijkheid nu voorbij. Alleen geldelijke moeilijkheden zullen in het begin nog over wonnen moeten worden. Nadat de voorzitter in een vlot tempo de verschillende agendapunten had afgewerkt, werd overgegaan tot de stemming welke als resultaat had: voorzitter A. J. Pol; vice- voorzitter J. Schlcgers; secretaresse mej. M. Deekes, penningmeesteresse mej. J. Wil- lemse en leden de dames T. van Spijk en D. v. d. Besselaar. De dames G. Rentink, I. Vincentie en R. Brok werden gekozen voor andere nog te verdelen functies in de vereniging. De heren v. d. Wiel en ter Borg stelden zich ter beschikking om de training te verzorgen. Namens het Ncd. Handbal Verbond wa ren de heren de Rooy en Haantjes aanwe zig. Beide heren betoogden zeer verheugd ie zijn met de oprichting van deze nieuwe vereniging in de afd. West-Noord-Brabant van het NKV. Zij zegdep alle mogelijke medewerking toe bij de beginmoeilijkheden. De goed geslaagde vergadering werd door de voorzitter besloten met een woord van dank aan alle aanwezigen en aan allen die hun medewerking bij de oprichting hebben verleend. Belangstellenden kunnen zich nog opge ven op het adres Wilhelminastr. 51. VERKEERS-DIPLOMA. Door de E.A. heer Burgemeester werd aan alle deelnemers aan het verkeersexamen, 16 jongens en 19 meisjes, hefdiplma uit gereikt. De burgemeester dankte de Zuster voor de moeite die zij had gedaan om de klas de verschillende begrippen bij te bren gen en opperwachtmeester de Klerk voor de aanwijzingen wat betreft de practische oefe ningen. Hij spoorde de leerlingen aan het geleerde nu ook vooral in practijk te bren- gen. Drie leerlingen waren geslaagd met lof, d.w.z. dat zij het theoretische en practi sche gedeelte zonder fouten hadden ge maakt. Behalve het diploma ontvingen allen nog een spedje van het Vervond voor Vei lig Verkeer. ZUSTER PETRA OVERLEDEN. Bij de eerw. Zusters van de Mariastich- ting is bericht ontvangen dat zuster Petra, die meer dan 30 jaren hoofd der school is geweest te Elshout, en de laatste 8 jaren in het moederhuis te Maastricht verbleef, al daar op 77-jarige leeftijd is overleden. N. K. V. In café van Oorschot hielden de leden van het N.K.V. voor de eerste maal sinds de structuurwijziging een algemene vergade ring. Door de heer Mutsaers, afgevaardigde van de kring Tilburg, werd uitvoerig inge gaan op de nieuwe werkwijze van het NKV cn op de juiste samenstelling van 't bestuur in de afdeling Elshout. De verschillende vra gen over de algemene Bijstandswet werden op duidelijke wijze beantwoord. Een geluk kige omstandigheid vond men wel dat de secretaris van de afd. Elshout de heer Joh. van Venrooy, als afgevaardigde van het ge meentebestuur zitting heeft in het college der bijstandswet, zodat de leden steeds alle inlichtingen kunnen verkrijgen. Binnenkort zullen de leden ook een circulaire ontvangen over de Stichting eigen woningbezit. De heer Mutsaers spoorde de leden aan zich op de hoogte te stellen van alles wat in de kringen van het NKV gebeurt en tesamen op de contactavonden de belangrijkste vraagstuk ken te bespreken. Het bestuur van de afdeling Elshout is als volgt samengesteld G. Schapendonk voorzitter, Joh. van Venrooij secretaris, A. van Heesbeen penningmeester, J. Kruijf vice-voorz., P. van Dommelen, H. de Gouw en W. Groot commissarissen. Ter vergade ring was ook de adviseur, kapelaan H. Ra makers aanwezig, terwijl de .E. heer pas toor Oderkerk bericht van verhindering had gestuurd. Tracteer U haar eens zaterdags of zondags (tussen 12 14 uur en 18 21 uur) op een „GEZELLIG ETENTJE UIT" in het 3)

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 13