HEMA Een grandioze presentatie bijeengebracht op 20.000 m2 showroom. 72 VESTIGINGEN Van 10 tot 17 toegang V herenpullpolo X O 75 herenshort modieuze badmuts werphengel-set OO 50 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 4 JUNI 1965 Een ongekende verscheidenheid uit de toonaangeven de landen op het gebied van meubelarchitectuur Prachtige modelkamers in klassieke en moderne stijlen. MEUBELFABRIEKEN TE WAALWIJK recht tegenover warenhuis Het edele maferiaol von deze geloogd eiken eetkamer komt door beheerste vormgeving voortreffelijk tot zijn recht. De robuuste uit voering verleent het geheel de glans ven feodale kastelen. Weldadige, comforta bele rust spreekt uit de ze zitkamer in eigen tijdse stijl. Chique en smaokvol door mees- terlij k samengaan van kleur en vorm. De vor stelijke vierzifsbank is prachtig gebogen. Los se schuimrubberkussens, brede armleggers: - een toppunt van zitcomfort. Moderne teak eetka mer. Een uitzonderlij ke klasse.' Straklijnig, functioneel o. a. door de met ska!leder be klede heerlijk zittende stoelen. In het rionte wandmeubel vindt U een enorme bergruim te, ingedeeld naarge- bruiksbestemming. Bijpassende barkast: 345.- Klassieke, noten. "Queen Anne''-huiska mer, voorde liefhebbers van het stijlmeubel een rijk bezit. Sierlijk ge lijnd, het edele mate riaal subliem verwerkt. Prachtig dressoir met o. a. drie laden, tofel met tuimelblad en vier elegante stoelen met moquette-bekleding: "Queen Anne "-salonmeubel. Een uniek fraaie kast met hoge gebruikswaarde Ruime vitrine voor Uw mooiste glas, porcelein, kristal etc. Extra handig: vier ruime laden. Uitvoering in prachtig getekend notehout. "Windsor", een uit Engeland afkomstige stijl. Slavonisch edel ei ken werd voor deze gedistingeerde eetka mer verwerkt tot een constructief en artis tiek feilloze creatie. De "broodkast", roy aal van ofmetingen en welovcrdacht van inde ling, is gedecoreerd met prachtig gesneden panelen. WAALWIJK GROTESTRAAT 299 TEL. (04160) 3355 MAASTRICHT St.-Jacobstraat 4 b/h Vrijthof tel.(04400)10944 Spreiding betaling mogelijk Franco thuisbezorging Toonzalen ook op maandagen en zaterdagen geopend Twee dagretours vergoed bij minimaal 350 gld. aankoop Sfeervolle salon in Franse stijl. Eenweergaloos fraai ameublement van vorstelijke allure. Schitterend gedessineerde velours d'Utrecht en bijzonder verfijnd snij- werk vormen een harmonieus samenspel. Constructie en afwerking getuigen van hoogstaand vakmanschap. 1, V Lycra badpak met alle wasmiddelen te wassen en in een ommezien droog. Marine broekje met witte top en koordgarnerlng. Top met beha- vorm in de nieuwste modelijn en diep uitgesneden rug, n maten 38-44 94 Helanca damesbadpak 100% Helanca, marine broekje met embleem, horizontale strepen, uitgewerkte behavorm en nieuwe modelijn met diep uitgesneden rug, maten 38-42 dameszomerpullover katoen, St. Tropez met zakje, kontrast-stiksel, korte mouwtjes en ronde hals Roland weekend-shirt 100% katoen, zelfstrijkend, was> en kleurecht, met borstzak. In verschillende kleuren. 100% Rhodia-zijde, In mals, bordeaux, marine, bord/blauw of groen/marine gestreept 100% katoen, krimpvrij, was- en kleurecht. Elastische band in taille en 2 achterzakken met klep en knoopje. In wit, grijs, khakl, beige/bruin damesshort krimpvrij, kleurechte poplin, In wit, beige, zalm, bleu, koren, rood, geel en turquoise. Maten 36-48 herensportpantalon 100 katoen, krimpvrij, was- en kleurecht. Met treksluiting.en 2 opgestikte achterzakken. In zandkleur en khakl Nieuw! Zories-strandslippers rubber slippers met kruis- of teenband. Keuze uit vele kleuren 10 verschillende dessins In diverse kleuren, v.a. 1t/m (zie afbeelding) 4-dellg. In houten doos. Split-cane, 2 topeinden, totale lengte 2.25 meter. Verwlselbare greep en accesoire8: snoer.dobber, haspel en haakjes kampeer- en logeerbed 190 x 70 cm. Hoogglanzend verzinkt frame en verstelbaar hoofdeinde. Extra zwaar canvas overtrek in uni ijzersterke molen zoutwater-proof, dus In zee bruikbaar. extra lange slaapzakken poplin in diverse dessins of effen rode of blauwe nylon, 200x75 cm., 1100 gram Rhovyl van 35.- sporttassen o.a. in vrolijke ruitdessins, leuke modellen, van 1.50 tot 4.50. De afgebeelde tas Reuze badlaken vele dessins en fraaie donkere kleuren. Indanthren, dus was- en zonbestendig

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 4