wAAlwijkse en UnqstRMtse couraiu VLIJMEN Tour tot donderdag Nieuwkuijk Heusden Overgangsexamen Or. Mollercollege te Waalwijk MAANDAG 12 JULI 1965 86e JAARGANG No. 53 Drunen Afwezig P. J. van de Wouw Elshout Loon op Zand Dames nieuwe naai- en knipcursus M. Dumoulin tüHia "h Maas, Aefr/timi&fi 'ff J De tcho <\n het Zuióen Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredacteurJAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Abonnement p. week (0.24 1 ct. inc.k.) 0.25 p. mnd. (100+ 5 ct. inc.k.) 1.05 p. kwrt. (3.00 10 ct. inc.k.) 3.10 p. kwrt. p. post 3.35 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 30 ct. extra) Advertentieprijs: 11 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167 - 2002 Telegram-adres „ECHO' JEUGD VAKANTIEWERK Voor het tweede jaar wordt in Vlijmen een jeugdvakantiefestijn gehouden, groten deels in dezelfde vorm als in 1964. Dit jaar is er een bijzonderheid op de acti viteiten; op de drie dinsdagen kan de jeugd van Groot-Vlijmen deelnemen; voor de don derdagen is het alleen vastgesteld voor de jeugd van de parochie St. Jan Geboorte. Programmaboekjes zijn al aan de jeugd op school uitgereikt met een inschrijfformulier voor deelname. Het inschrijfgeld is 35 cent, en per dag zal deelnamegeld worden be taald. Een speurtocht is een nieuwe attrac tie. Dit jaar is er weer van een 60 personen boven 18 jaar medewerking, om alles vlot te laten verlopen. Op maandag 2 aug. gaat het jeugdvakan- tiewerk van start met een ballonoptocht. Van de Vijfhoeven trekt men naar het kerk plein. Hier worden de ballonnen opgelaten ten teken dat de vakantieweken zijn begon nen. Op 3 aug. is er voor de jeugd van Groot Vlijmen een ganzenbordspel. Op 5 aug. straattekenen voor de jeugd van Vlij men, ook voor de meisjes in het Wit Gele Kruisgebouw poppenbureau. Er volgen nog sportwedstrijden en waarschijnlijk wielren nen. Veemarkt, keuze van alle aangevoerde dieren. Ruilbeurs. Poppenkast. Donderdag een uitstapje naar de Drunense Duinen per bus, boven de 10 jaar op de fiets. Hengel- concours zaterdag 14 aug. Zondag wandel tocht over 5, 10 en 15 km. 17 aug. speur tocht. In de avonduren worden de feestwe- ken besloten met het doven van de vlam en de drie grote overwinnaars worden gehul digd. Op maandag en woensdag van elke week wordt het programma op verschillen de punten bekend gemaakt. MAANDVERGADERING DE ZWALUW Zaterdag 10 juli hield de Postduivenvcr. De Zwaluw haar maandvergadering in café A. Klerks. De opkomst was zeer groot toen de waarn. voorzitter opende. Hij hoopte op de medewerking want telkens moesten 500 duiven worden ingckorft. Drie nieuwe le den werden aangenomen. Een beker zal be schikbaar worden gesteld voor de jeugd met de vakantiewedstrijden. Na de rond vraag sloot de voorzitter deze vlotte ver gadering. met een dankwoord voor de grote opkomst. FILM VOOR SPAANSE ARBEIDERS Het Instituut voor Maatschappelijk Werk in Vlijmen organiseert in de komende maan den voor 48 in de gemeente Vlijmen wo nende Spanjaarden vier filmavonden. De eerste is op vrijdag 16 juli in het Lido Thea ter. Deze activiteit wordt ontwikkeld in sa menwerking met het gemeentebestuur. Het Instituut is van plan nog meer activiteiten te organiseren om de buitenlandse werkne mers wat ontspanning te bieden. WEDVLUCHT DE ZWALUW Zondag hield de postduivenvcr. De Zwa luw een wedvlucht vanuit Diest, België, af stand 80 km., los 8.10 uur, eerste duif 9.20.13, laatste prijswinnende duif 9.29.18. Uitslag: Fr. v. Bokhoven 1 4 10; M. Li bregts 2 8 14 38 67 75; J. Beekmans 3; Jo Merkx 5 13 35 40; P. Wijkmans 6 29 58 59 74; H. de Laat 7 30 71; J. v. d. Dun- gen 9 76 78; H. v. Overdijk 11 25 63 80; H. v. Beijnen 12 19 28 44 45 52 66; Sj. v. d. Wiel 15; J. v. Engelen 16 26; A. L. van Heivoort 17 32 72 82; H. Pelders 18; J. de Vaan 20 46 70 81; P. v. Bers 21 27 31 37; A. Parijs 22 41; H. Oosterwaal 23 36 77; M. Nicols 24 33 69; M. Herman 34 60; J. Oosterwaal 38 65; K. Kivit 39 48 49 53 54 64 68; L. Parijs 42 50; Gebr. de Vaan 43 57; J. Peijnenborg 47; R. v. Esdonk 51; Th. v. Bokhoven 55 61; L. Heesbeen 56 62; Arn. Dekkers 73; K. v. d. Wiel 79. Zaterdag 10 juli was er een wedvlucht vanuit Ruffie, Frankrijk, los 6 uur, eerste duif 15.59.02, laatste prijsduif 16.35.55. Uitslag als volgt: K. Kivit 1; R. v. Esdonk; M. Nicols 3 5; Gebr. de Vaan 4; M. Libregts 6. Wedvlucht De Zwaluw junioren Zondag was er een wedvlucht vanuit Gel- dermalsen, afstand 112 km, los 9.40, eerste duif 11.02.35. Uitslag: Gerrie v. d. Hout 1 2 3; H. v. d. Wiel 4 7 8 9; B. Dekkers 5 6; T. v. Engelen 10 11. De Zwaluw kampioenschappen midfond. Duif kampioen: 1. P. v. Bers, 2 6 K. Kivit, 3. Gebr. de Vaan, 4 7 M. v. Dal, 5. H. van Beijnen, 8. M. Libregts. Hok kampioen: 1. K. Kivit, 2. M. v. Dal, 3. P. v. Bers. 4. Gebr. de Vaan, 5 M. Li bregts, 6. H. v. Beijnen, 7. Arn. Dekkers. AUTO- EN MOTORZEGENING Zondag 18 juli a.s. zal op het kerkplein een auto- en motorzegening plaats hebben. De opbrengst is voor een uitstapje van de ouden van dagen. SCHOUW De plaatselijke commissie voor de ruil verkaveling heeft in overleg met het water schap „De Maas en Dieze" bepaald dat schouw over de nieuwe kavelsloten op 2 augustus zal worden uitgevoerd. LOSLOPEND VEE Vooral op de Langstraatweg is het de laatste tijd weer erg met loslopend vee. Dit is voor het verkeer bijzonder gevaarlijk. Let dus op de afrasteringen. JEUGDVAKANTIEWEEK Vlijmen, Nieuwkuijk en Haarsteeg gaan gezamenlijk een jeugdvakantieweek organi seren. Deze zullen plaats hebben op de dins dagen en donderdagen tussen 3 en 19 aug. Een dezer dagen volgt er een programma boekje. Het inschrijfgeld is 35 ct en per dag is 50 ct. verschuldigd. Zij die buiten deze plaatsen de school bezoeken en toch willen meedoen kunnen zich opgeven in de Vijfhocven. GEMEENTERAAD Op 15 juli komt de Raad van Heusden in openbare vergadering bijeen des avonds om 8 uur. De agenda is als volgt: I. Opening, 2. Notulen, 3. Ingekomen stuk ken, 4. Voorstel van B en W tot uitbreiding openbare lagere school met twee lokalen. 5. Vaststelling verordening, bepalende de uren waarop het bureau van de burgerijke stand dagelijks voor het publiek geopend zal zijn. 6. Voorstel tot het stellen van ze kerheid voor betaling hoofdsom en rente van een lening ten behoeve van een door L. W. Beaart te bouwen woning. 7. Benoeming ge meentearbeider A, J. Fitters. 8. Aankoop panden kadastraal bekend sectie A 368 en 369 en ged. perceel sectie A 1680, gelegen aan de Putterstraat. 9. Wijziging gemeente- ontwerp van de lijst van beschermde monu menten voor de gemeente Heusden. II. Vaststelling wijziging wederopbouwplan- nen en van de verordening op de bebouwing en het gebruik van gronden binnen dc wal len. 12. Rondvraag. 13. Sluiting. GESLAAGD Bij het Belgische Muziekcollege te Antwerpen slaagde voor het exa men piano (klassiek) de dames Le- nie v. Leest en Yvonne Zwaneveld beide genoten hun opleiding bij de heer Jo Manders. ROTTERDAMS VACANTIE-OORD TE DRUNEN De vereniging De Brink in Rot terdam, welke vereniging zich be zig met sociaal en cultureel vor mingswerk, zal in Drunen nabij Giersbergen 'n vacantieoord stich ten. In dit vacantie centrum zullen telkens groepen van dertig a veer tig personen jongeren en oudsren kunnen verblijven. Dit vacantie oord zal zijn opengesteld niet al leen voor jongeren en ouderen maar evenzeer voor groepen van alle ge zinten. De bouwkosten van dit va cantieoord dat op advies van de planologische dienst alsmede de gemeente Drunen aan de verharde weg zal komen, zijn begroot op 125.000. BEJAARDEN OP STAP Op donderdag 15 juli zullen de bejaarden uit Drunen en Elshout weer hun jaarlijks uitstapje maken. Evenals vorig jaar zal de reis weer per bus worden gemaakt. In de af gelopen week is voor de bestrijding van de kosten een enveloppe-actie gehouden. HOBBYCLUB Per 1 september zal de hobby club in Drunen weer starten. Deze club welke reeds diverse afdelin gen kent zal op die datum ook starten met een club vliegtuig mo delbouwen. Een mooie hobby die niet alleen veel geduld, kennis en handvaardigheid vereist maar even zeer aan beoefenaar veel voldoe ning en mogelijkheden schenkt. Voor de hobbyclub welke reeds enige jaren in Drunen werkt be staat veel belangstelling en animo. HEEMKUNDIGE TENTOONSTELLING Van 17 t/m 25 juli zal op het ge meentehuis alhier een Heemkun dige tentoonstelling worden gehou den. Op deze tentoonstelling zal naast zeer waardevolle vondsten uit de prae-historie van deze streek ook een overzicht worden gegeven van de ontwikkeling van deze streek en de te verwachte groei en ont wikkeling voor de toekomst. Deze tentoonstelling wordt georganiseerd door de heemkundige kring Onse- noort die hiervoor een speciaal or ganisatie - comité in het leven heeft geroepen. Vorig jaar werd een dergelijke tentoonstelling ge houden in Heusden waar deze zeer lang en veel belangstelling trok. van 17/7 t/m 2/8 Voorgeschreven geneesmiddelen tijdig aanvullen s.v.p. Praktijk wordt waargenomen door Dokter Overgaag Meidoornstraat 30 - tel. 589 Dokter Verhaak Wolfshoek 54 - tel. 223 AFSCHEID MEJ. C. v. d. LEE Vrijdag a.s. 16 juli zal mej. C. v. d. Lee de school en het onderwijs gaan verlaten om na 45 werkzame jaren te gaan genieten van een welverdiende rust. Haar loopbaan begon zij te Best. Zij was daar 18 jaren en na 6 Bossche jaren volgde een benoeming te Elshout, haar geboorte plaats. Wat zij in de loop der jaren in school als onderwijzeres en buiten schoolverband als jeugdleidster, hoofdzelatrice, enz. enz. voor goeds heeft gedaan is moeilijk te ach terhalen en te beoordelen. Vast staat echter dat allen die ooit met haar hebben samen gewerkt en de vele anderen die haar werk hebben gezien en enigszins tot oordelen be voegd zijn, er van overtuigd zijn dat mej. v. d. Lee een onderwijzeres was, die zich met hart en ziel aan de haar opgedragen taak heeft gegeven en juist daarom ook met suc ces gewerkt heeft tot heil van de aa*n haar zorgen toevertrouwde jeugd. Daarom ook zal 16 juli een groots afscheidsfeest worden gevierd, al was zij het liefst met de stille trom vertrokken. Maar een openlijke waar dering heeft zij wel verdiend. Deze zal uitgesproken worden in het parochiehuis. Door de leerlingen wordt een toneelstukje opgevoerd waarin uit het leven en werken van juffr. v. d. Lee het een en ander wordt uitgebeeld en bezongen. Na de middag volgt een tractatie voor de leerlingen. Om de ouders en belangstellenden in de gelegen heid te stellen te zien en te horen wat de kinderen vrijdag te berde brengen, zal zon dagmiddag een herhaling plaats hebben. Er is dan tevens gelegenheid om van de juf frouw afscheid te nemen. AANGIFTE LEERLINGEN Ie KLAS Vandaag, maandag en dinsdag 13 juli is er de mogelijkheid om leerlingen aan te geven voor de eerste klas van de beide la gere scholen om 7 uur n.m. aan de betref fende school. HERNIEUWING DOOPBELOFTEN De jongens en meisjes welke de lagere school gaan verlaten zullen zaterdag a.s. 17 juli, hun doopbeloften hernieuwen. Dit zal de eerste stap zijn naar de open wered. Voor velen zal een andere school een begin zijn en anderen zullen zich aan het werk bege ven. Onder de H. Mis van 17 uur zal de plechtigheid plaats hebben. Voor de ouders van deze jongens en meisjes is er vrijdag avond in de kerk een bijeenkomst om 8 uur. VERTREK NAAR DE MISSIE Reeds eerder hebben wij aangekondigd de benoeming van de eerw. pater Harrie Vermeulen voor de missie in Indonesië. Het Maak nu zelf Uw GARDEROBE Geef U tijdig op voor de in september. Inlichtingen MODEVAKSCHOOL Stationsstraat 29, Waalwijk tel. 4171 b.g.g. 2488 vertrek heeft wat op zich laten wachten, zo als hij zelf zoridag in zijn afscheidspredika- tie zei, doch hij heeft hier nog veel werk mogen verrichten in zijn congregatie (H. Familie). Dinsdag 20 juli a.s. zal pater Ver meulen per m.s. Essen, een vrachtboot, naar Indonesië vertrekken. Zijn eerste aanleg zal zijn Djakarta, om vandaar zijn missiearbeid te beginnen. SPORTDAG BOERENJEUGD Onlangs is besloten in het KLM-gebied (Kaatsheuvel, Loonopzand, De Moer) dc a.s. sportjeugddag te reorganiseren. Op za terdag 21 of 28 augustus a.s. zal alleen een sportdag worden gehouden. Vori jaar is de landbouwdag te Loonopzand gehouden. Dit iaar zal deze in Kaatsheuvel plaats hebben. Begin september zal voor de oudere leden van de Boeren- en Boerinnenbond een ex cursie worden gehouden. P.V. DE LUCHTBODE De postduivenvereniging De Luchtbode hield zondag 11 juli haar vlucht vanuit Vil voorde, afstand 90 km. Deelname 549 dui ven. Gelost 8.30 uur met ZW wind. De uit slag van de eerste 60 duiven is als volgt: Aankomst eerste duif 9.24.31 uur, laatste prijswinnende duif 9.32.29. Overduif L. Beerendonk. P. v. Abeelen 1, K. Aarts 2 30 48 51 53, A. v. Laarhoven 3 13 36, H. v. d. Velden 4 6 9 10 12 15 29 34 49 57, A. Kuijten 5 II 58. M. Maas 7 43 60, J. v. Broekhoven 8 17 22 59, C. IJpelaar 14 28 45, A. Leer- makers 16 20, Z. H. v. d. Velden 18, L. Beerendonk 19, H. M. v. d. Velden 21 31 56, A. Aarts 23 24 27 52, J. v. Dongen 25, Henk v. d. Velden 26, K. v. Esch 32 33 35 41, A. Krol 37, H. Leermakers 38, C. v. Dongen 39, M. Vera 40 44, A. Beerens 42 47, G. v. Abeelen 46 54, G. IJpelaar 50, Gebrs. Boons 55. Serie II M. Maas, Serie III Z. H. v. d. Velden. Afdeling H.B.S. Bevorderd van klas 1 naar 2. N. Bayens, B. v. d. Broek, H. de Cock, M. ten Dam (met lof), Bertie Hobbelman, W. Kolsteren, Willy Leijtens (met lof), J. Marcelis, R. Hoek, F. Knepflé, A. de Kort, A. Leijtens, J. v. Loon, Sj. van Baal, P. ter Berg, P. Bul, J. Didden, W. Hagemans, Annemieke Hol, E. van Huiten, H. de Ruyter, A. v. Wel, P. van Zandvoort, Louise v. d. Bos sche, H. Bijnen, H. v. Eijk, J. v. Gemert, Ria van Heesbeen, Angela Rouwmaat, J. Sebregts (met lof), Gemma Verhoofstad, A. de Vetten, allen uit Waalwijk. A. Ackermans, Wina Egter v. Wis- sekerke, Marianne van Sambeek (met lof), Margriet Vinkenvleugel (met lof), F. Broekman, F. Hom bergen, H. Pennings (met lof), R. Creemers, R. Groot, Annie van We zel (met lof), W. v. d. Wiel, allen uit Drunen. Th. Vollebregt uit Dussen. P. Klijn en Arianne Hagen uit Elshout. Mily Kaptein uit Geertruidenberg. D. Bruysters uit Herpt. R. Murawski, K. Suykerbuyk, en R. de Hart uit Heusden. K. van Gulik, J. Laros, C. van Luxemburg, M. Soeterboek, Sj. v. Boxtel, Sj. v. Dijk, B. v. d. Linden, M. Schilders, Genieke Smit, J. Brock (met lof), Lia Valk (met lof), L. v. Vugt allen uit Kaatsheu vel. J. L. de Bonth, M. v. Eeten en Cl. Schrover uit Nieuwkuyk. Truus Vermuë uit Oud-Heusden. P. v. d. Ven uit Vlijmen. A. van Gorp, Agatha van Irsel en J. v. d. Berg uit Waspik. Afgewezen: 36. Afdeling H-B.S. Bevorderd van klas 2 naar 3. Connie van Doornmalen, H. van Hees wijk, N. Leijtens, J. v. Oud heusden,- P. Pulles, J. v. Sambeek, F. Verharen, H. v. d. Wiel, Marjan de Wit, Noortje van Woerden, Th. Damen, H. v. Nooy, J. Pullens, B. Pijnenborg, J. Trommelen, G. Var- ga, L. d. Vetten, H. de Werd en J. v. d. Wiel uit Waalwijk. J. Vinken vleugel, T. de Vrieze, A. van Rooy, en G. Spierings uit Drunen. W. Ga- briëls, H. v. Nieuwstadt en J. van Wanrooy uit Kaatsheuvel. M. van Luxemburg uit Loon op Zand. J. de Bonth en R. van Beurden uit Nieuwkuyk. B. v. Wezel uit Sprang- Capelle. H. van Nes, T. Dirven, L. v. Helvoirt, J. v. Loon, M. v. d. Ven allen uit Vlijmen. A. de Bont uit Waspik. Afgewezen: 19. Herexamen: 3. Afdeling H.B.S. Bevorderd van klas 3 naar 4. Th. Bink, P. H. Peters, H. van Ber- kum, W. van Gemert, K. de Kort, P. Schoelitsz, D. Somers, Annette van Zeist, F. Broumels, H. Dittmar, Chr. de Graauw, B. Huygevoort en R. van Sambeek uit Waalwijk. H. v. Bokhoven, M. Elshout, Ria Brok, A. v. d. Laar, Chr. Werner en A. Vernooy uit Drunen. Ellen Atman uit Elshout. A. v.d. Lee uit Haar steeg. A. v. Gerven uit Heusden. W. de Jong, Th. Kuys, A. Steffen, Tineke Dirksen, P. Grootswagers, Connie Pepping, Th. v. Vugt, Rikie van Woensel, H. Brock, H. v. Laar hoven, R. van Luxemburg, J. Net ten, P. van Rooy uit Kaatsheuvel, A. v. Iersel uit Nieuwkuijk, A. van Oort uit Raamsdonk, A. Verboord uit Vlijmen, H. v. Iersel, H. Mon- tens, C. v. Dongen, D. Kamp en C. v. d. Berg uit Waspik. Afgewezen: 18. Herexamen: 3. Afdeling H.B.S. Bevorderd van klas 4a naar klas 5a. P. v. Helvoirt, P. Hornman, M. Klerx, R. v. Oudheusden, J. Slaats, A. v. Tuyl, A. Vermeeren uit Waal wijk, K. v. Delft en Maria Elshout uit Drunen, J. v. Mierlo uit Haar steeg, P. Nieuwenhuysen, W. van Nieuwstadt, F. Oosterwaal en L. Roestenberg uit Kaatsheuvel, Sj. Kommers uit Sprang-Capelle, Cors- smit uit Tilburg en P. Kamp uit Waspik. Afgewezen: 5. Afdeling H.B.S. Bevorderd van klas 4b naar klas 5b. H. Fijneman, A. Postema, J. de Rooy, F. de Waal uit Waalwijk, H. v. Hoorn, A. v. d. Sanden en N. de Vrieze uit Drunen, H. v. d. Eeren- beemt uit 's-Bosch, J. v. d. Boom, P. Brock, H. Kuypers en W. Siek- man uit Kaatsheuvel, A. v. Eggelen uit Vlijmen en J. de Bont uit Was pik. Afgewezen: 13. Herexamen: 2. Overgangsexamens Dr. Mollercol lege - Waalwijk. Afdeling Gymna sium. Bevorderd van klas 2 naar klas 3. Gemma Barendregt, J. Cramer (met lof), Christianne Langemeij- er, Katelijn Peters, Carla Roorda (met lof), Willemien v. d. Wiel (met lof), Cia van Zon, Fini van Breugel, W. Didden, C. v. d. Leur, Marian Rouwmaat, en W. Verhelst uit Waalwijk. P. Verhaak, Marijke v. d. Broek en Anneke Vugts uit Drunen. J. Bastiaansen uit Helvoirt. A. v. d. Hoven, Hanny Vesters, H. Knapen, Karin v. Nieuwstadt, Mar- ja Verhoog en J. Wijtenburg uit Kaatsheuvel. K. Klaver, H. Paantjes en B. Schil ders uit Nieuwkuyk. P. de Laat uit Vlijmen. C. Langerwerf en A. Rom- bouts uit Waspik. Afgewezen: 5. Herexamen: 2. Afdeling Gymnasium bevorderd van 3 naar 4. H. Brok, B. v. Gemert, Annelies Hellings, B. Langenhorst, J. Maas, A. v. Riel, Mirjam Somers, Fransje van Woerden, M. IJpelaar, Marijke de Cock, L. Dumoulin, B. v. Heesch, M. Hoevenaars, Marie L. Kemper man, Ans Leijtens (met lof), J. v. Oudheusden, J. Verharen, Th. Ver- wiel en J. Weijers uit Waalwijk. T. van Huiten uit Drunen. Alieske van Alphen uit Geertruidenberg. J. van Halderen uit Haarsteeg. L. Bisselink en W. Wijtenburg uit Kaatsheuvel. J. Jacobs uit Nieuw kuyk. A. Kuysters uit Raamsdonk. B. Kamp en R. v. Dongen uit Was pik. Afgewezen: 9. Herexamen: 2. Afdeling Gymnasium bevorderd van 4 naar 5. H. v. Hoof, F. Kruyssen, en M. Steemers uit Waalwijk. A. v. En gelen uit Elshout. F. Lanen uit Geertruidenberg. Afgewezen: 3. Herexamen: 2. Afdeling Gymnasium: bevorderd van 5 naar 6. W. van Delft, N. Doremans, F. de Jongh, F. Lenglet, J. Leijtens, R. Passier, T. Pullens, Anne Marijke Steemers, allen uit Waalwijk. Lian Knippels uit Drunen. Annette La nen uit Geertruidenberg. J. Sentrop eveneens uit Geertruidenberg. F. van Nieuwstadt uit Kaatsheuvel. C. van Beurden uit Nieuwkuyk. J. de Bont en W. de Glas uit Waspik. Afgewezen: 4. Herexamen: 3. Overgangsexamens Dr. Mollercol lege - Waalwijk. Afdeling M.M.S. Bevorderd van 1 naar 2. Marijke Bertels, Mia Hens, Anne lies Hezemans, Monique Petit, Mar- go Schapendonk, Els Slaats, Tineke Verhoeven, Anja v. Vlimmeren, Joosje Zeegers, Johanna Bruurmijn Tineke Cramer, Ans Fijneman, Re- née Mombers, Anja Paulissen, Ma rian Pulens, Jetje Pulles, Jeanne Roksnoer, Helena Verhagen, An ke v. d. Water en Yvonne Weijers uit Waalwijk. Cobie van Logten, Micky Romsom, Thea Beaard en Sjannie v. d. Pluym uit Drunen. Anny Prinse, Antonet Michielse uit Geertruidenberg. Bernadette Don ders en Anita v.d. Staak uit 's-Her- togenbosch. Margreth Schreuder, Wies Hesselmans, Paula van Spaan donk en Wieke Ververs uit Kaats- uit Heusden. Marian de Nijs, Gem- mie Pepping, Ineke van Boxtel, heuvel. Maria Hornman uit Nieuw kuyk. Afgewezen: 6. Afdeling M.M.S. Bevorderd van 2 naar 3. José v. d. Bogaard (met lof), Je anne Brok, Antoinette van Daelen, Els Duquesnoy, Elly Fijneman, Mie- ke v. d. Heijden, Wilhelmien Ou- werkerk, Ireen Swinkels, Marja Veels. Rin Vnpts Noortje van Well, Iedje Bertels, Huub van Liempt, Henny van Oudheusden, Henny Rijken, Willy Schoenmans (m. lof), Liesan Verhulst, Franci v. d. Wes ten, allen uit Waalwijk. José Je- hoel, Carla Rombout, Marijke Ver- kaart, Marita van Zoom, José van Delft, Lia van Engelen, Berdien v. Helvoirt, Elly v. d. Sanden, Mieke Vermeegen allen uit Drunen. Anne ke Michielse uit Geertruidenberg. Mieke van Nieuwstadt, Mieke v. d. Boom (met lof) en Ineke Vis uit Kaatsheuvel. Afgewezen: 6. Afdeling M.M.S. Bevorderd van klas 3 naar 4. Nellie de Graaff, Liseth Hendriks, Dymphie Hens, Marie José Kobben, José van Roosmalen, Annemies den Teuling, Marijke Weijers, Addie v. Zon, Tineke Beekwilder, Anneke v. d. Broek, Henny de kort, Lia Kort- smid allen uit Waalwijk. Leni Be- aard, Carla van Dun, Rietje Floris, Marjan van Huiten allen uit Dru nen. Bernadette Voragen uit Geer truidenberg. Yvonne van Halder uit Haarsteeg. Coki Fait uit 's-Her- togenbosch. Ineke Heintzberger, Els den Teuling, Henriëtte v. d. Lin den, Elly Schilders, Addie den Teu ling allen uit Kaatsheuvel. Annie van Opzeeland en Wilhel mien van Kuyk uit Nieuwkuyk. Hanny de Bonth, Carla de Ronde, en Marlies Schoonen uit Vlijmen. fgewezen: 7. Herexamen: 2. Afdeling M.M.S. Bevorderd van klas 4 naar 5. Jesephin Govers, Petra van Hees been, Dimphy van der Lee, Lia Leijtens Marlies Leijtens, Lia van Mosselveld, Thea Rombouts, Irene Teijssen, Leowies Verwiel, Maria Vos, Noortje Langemeijer allen uit Waalwijk. Nelly van Doorn, Kate van Dun, Sacha Wijmer en Hanny Vinkenvleugel uit Drunen. Frieda Hagnauer, Annemarie v. d. Linden, Els Nouwens, allen uit Kaatsheu vel. Marian v. d. Ven uit Nieuw kuyk. Afgewezen: 4. R0NDEvFRANKR.20eefc 298km12juli [•JAUXERRE fCourson275km ,Clamecy256km LCorbiqny,226km JAunay jiS.Honoré 4.Mon harons iluzy 102 kmftCharoIles ^Echarmeaux,700m. iLamure.4lkm ,Lozarme20km A Berg LY ON Bcharm. 700m Mcrtarors k Uoom r-^NParijs Totale hoeveelheid voedingsmiddeler voorde ravitaillering) v JP cZP 1 «t.15.000 kleine broodjesin22doqen R0MDEv.FRANKR.21eeh225km.13|Uli PAR'JS VERSAILLES A Dourdan AngerviHei60k-n Pilhiviers 128km ^Chateau-landon92km Montargis Douc'ny AilIantVOkm AUXERRE (DRaviiaillerin DeRonde tel ^inspecteurs v.polih'edie voor de veiligheid vd.rennerszorgeh f RONDE v.FRANKR. 22eeh 38km.14iulf T'JDRIT Eiffel toren^ PARUS Parqdes Princes VERSAILLES Keulen Barcelona M DE RONDE 1065*

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 5