wAAlwijkse en LAnqstRAAtse couRAnt KAATSHEUVEL X Uitgaan in het weekend Musis Sacrum Luxor Lido Diploma-uitreiking Mater Amabilisschool en jongerencursus Roestelberg VRIJDAG 23 JUNI 1965 ■- 86e JAARGANG No. 56 WELKOM Loon op Zand werken Halve dagen Vrijh.-Capelle Raamsdonk De tcho v<\n het Zuióen Uitgever Waalwij kse Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredacteurJAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Abonnement p. week (0.24 1 ct. inc.k.) 0.25 p. mnd. (100+ 5 ct. inc.k.) 1.05 p. kwrt. (3.00 10 ct. inc.k.) 3.10 p. kwrt. p. post 3.35 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 30 ct. extra) Advertentieprijs: 11 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief „ECHO Telegram-adres Tel. 04160-2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167 - 2002 Grotestraat 205, Waalwijk Opgericht 1878 V AC ANTIEPROBLEMEN IN DE LEVENSSCHOOL Maandagavond werd in de Le vensschool een ouderavond gehou den, waarvoor de opkomst van de ouders zeer goed was. Als voornaamste punt stond op het programma een discussie over vacantieproblemen: wat gaat mijn zoon doen tijdens de vacantie, wat mag ik wel en wat kan ik niet goed vinden, verloofden samen op va cantie, kamperen e.d. Twee concrete problemen wer den de ouders als discussiestof voor gelegd. Woordvoerders(sters) van de diverse discussiegroepen gaven hierna de mening van de groep. Er werd geluisterd naar een band opname van een soortgelijke dis- Dagelijks verse GEBRADEN HANEN Ook aan huis bezorgd. CAFÉ-REST. P. VAN DUN Kaatsheuvel cussie over hetzelfde onderwerp, gehouden in een groep eerstejaars deelnemers op de school. De ouders kwamen zo tot de verrassende ont dekking, dat hun meningen toch niet zo sterk verschilden met die van de jongens. De heer Annegarn gaf hierna 'n uiteenzetting over de wijze, waar op de levensschool de gebruikelijke rapporten ontvangt. De groei en de vooruitgang van een jongen, zo als die op een levensschool worden beoogd, zijn immers niet in exacte waarderingscijfers uit te drukken, In plaats van het geven van rap porten wordt dan ook op de levens school met iedere jongen een ge sprek gehouden, waarin getracht wordt hem duidelijk te maken hoe „het er bij staat" en tot welke me ning de leiders bij hun observatie gekomen zijn. Tot slot van deze zeer geanimeer de, goed geslaagde ouderavond wer- de de filmpjes vertoond, die tijdens de in mei en juni gehouden vor- mingsweken te Scheveningen wer den gemaakt. GOUDEN BRUILOFT Dinsdag vierde het echtpaar J. de Vries-van Wezenbeek (77 en 79 j.) Julianastraat 30a, zijn gouden brui loft. Met een H. Mis om 10 uur in de parochiekerk van St. Jan, werd de feestdag ingezet. De drumband van de harmonie Apollo opende de feeststoet, want de bruidegom is al meer dan 60 jaren lid van deze harmonie. In café De Steenbakker, waar 't feest werd gevierd, maakten zeer velen van de gelegenheid gebruik om het gouden paar gelukwensen aan te bieden, waarbij de nodige geschenken niet ontbraken. Na mens de buurt bood de heer C. Grootswagers een fraai radiotoestel met tafeltje aan. Het spreekt van zelf dat er van Apollo 's avonds nie mand ontbrak om Jan en z'n vrouw een klinkende serenade te brengen. In zijn toespraak bracht de voor zitter de verdiensten van de brui gom voor het korps extra naar vo ren. Het cadeau, een pendule, was geen bedekte aansporing, want Jan is nog steeds een der eersten ter repetitie. zien. Ook het verslag van de pen ningmeester vertoonde een opti mistisch beeld. Besloten werd om in september weer een jeugd-toto te organiseren. Voorzitter Vlak, 2e secretaris A. bestuursleden herkozen, terwijl in v. d. Ven en J. Ebbing werden als de vacature van secretaris, wegens het zich niet meer herkiesbaar stel len van deh eer W. v. Uhm, werd voorzien met de benoeming van de heer A. Meeuwsen. De tussentijdse benoemingen in het bestuur van de dames T. Kemmeren en R. de Lan- née werden door de vergadering be krachtigd. Een vlotte rondvraag besloot de voorzitter met een op wekkend woord. SCHOOLHANDBALTOURNOOI De handbalver. Desk, organiseert zaterdag 24 juli a.s. het tweede schoolhandbaltournooi op het Prins Mauritsplein. Namen vorig jaar 24 teams van 9 scholen deel thans schreven 11 scholen met 28 teams in. ingedeeld in 7 poules. Om half twee begint men en om circa half zes hoopt men de prijzen uit te rei ken. JAARVERGADERING V.V. DESK De voetbalvereniging Desk houdt a.s. zondagmorgen haar jaarverga dering. Traditiegetrouw is er eerst een H. Mis in de St. Jozefkek en gezamenlijk ontbijt bij De Steen bakker. Van de agendapunten zal de bestuursverikezing wel de aan dacht hebben. Van de aftredende leden hebben zich de heren N. Kerssens en G. de Nijs herkiesbaar gesteld, doch van voorzitter A. van Es en vice-voorzitter H. Vis is be richt ontvangen, dat zij wegens drukke werkzaamheden hun be stuursfunctie niet langer kunnen vervullen en bij de komende ver gadering zullen aftreden. DUIVENSPORT De C.C. Kaatsheuvel en Kaats heuvel-west hielden gezamenlijk 'n wedvlucht vanuit Duffel, waarvoor 721 duiven werden ingemand. De uitslag was: R. v. Boxtel 1, Th. Netten 2 12 21, Jos v. Wanrooij 3 26 51, Th. v. Laarhoven 4 55, A. Montee 5 67, M. de Benis 6, P. v. d. Velden 7 11 23 27 29 44 45 46, G. Witteveen 8 40, J. v. Kuijk 9, L. v. d. Velden 10 28, M. v. Cor- stanje 13, A. Mertens 14, C. Ha mers 15, L. v. Boxtel 16, L. v. We zel 17 41, P. Nerings 18, L.Musters 19, M. Snoeren 20, Jac. Hoevenaar 22 33 50 62, A. Groenendaal 24, P. Klijn 25, Jos Kemmeren 30, J. Kem meren 31 59, A. Couwenberg 32 37 57 58, J. Verboven 34 70, Gebr. v. Boxtel 35 60, S. Döbler 36, J. Boer 38, H. v. Son 39, J. v. d. Wouw 42 63, F. v. Woensel 43 68, C. Snoeren 47 66, J. Kemmeren 48, M. Brokx 49, F. v. Woensel jr. 52, P. Dirk- sen 53 65, Jos Dirksen 54, J. Snoe ren 56, D. Snoeren 60, J. Couwen berg 74, J. v. Woensel 69. DOKTERSDIENST Komend weekend zal de prak tijk van de doktoren P. Wijtenburg te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon op Zand worden waargeno men door dokter R. Raaymaakers, Hoofdstraat 68a, Kaatsheuvel, tel. 04167 - 2050. Zaterdag na 12 uur en zondag zal de praktijk van dokter H. Win kelman te Sprang worden waarge nomen door collega K. van Tuijn, Vossenbergselaan 21, Kaatsheuvel, te. 04167 - 2006. AGENDA Apollotheater: zaterdag 20 en zon dag 18 uur: „Kid Galahad", 14 jaar. zondag 20.30 uur „Eddie in volle vaart", 14 jaar. Steenbakker: zondag 11 uur jaar vergadering r.k. v.v. Desk. Pr. Mauritsplein: zaterdag 13.30 u. schoolhandbaltournooi. SCHOOLSPORTDAG Woensdagmiddag werd in De Ef- teling een sportdag gehouden voor leerlingen van de lagere scholen en de levensschool. De uitslag waren: 60 m. hardlopen meisjes: 1. Wilma Papen, Kaatsheuvel, 2. Ria de Bie, de Moer, 3. Anneke Heijs, Kaats heuvel. idem jongens: 1. Leo v. Eijndhoven, Kaatsheuvel, 2. Jac. Jansen, Loon op Zand, 3. Dick v. Gooi, Kaatsheu vel. 25 m. vrije slag meisjes: 1. Ditte Wooning, Kaatsheuvel, 2. Ria van Heumen, Kaatsheuvel, 3. Lia v. d. Griendt, Loon op Zand. idem jongens: 1. Jac. Jansen, Loon op Zand, 2. J. Nieuwenhuizen, Loon op Zand, 3. Tonny Snoeren, Kaats heuvel. 50 m. schoolslag meisjes: 1. Ietje Dirksen, Kaatsheuvel, 2. Josien v. Riel, Kaatsheuvel, 3. Gerry Bra- bers, Loon op Zand. Idem jongens: 1. H. Pooters, 2. Jac. Heijs, 3. Jan Brekelmans, Kaatsheu- vel.Verspringen meisjes: 1. Wilma Papen, 2. Karin Didden, 3. Anneke v. Wezenbeek, Kaatsheuvel. Idem jongens: J. v. Oostrum, 2. W. v. d. Meer, 3. J. v. d. Linden, Kaats heuvel. Einduitslag meisjes1. Maria- school, Kaatsheuvel, 2. Theresia- Het is ons een genoegen te kunnen mededelen, dat wij op vrijdag 23 juli a.s. des voormiddags 9 uur onze JUWELIERSZAAK openen. Door overplaatsing van onze zaak - van de v. Bercken- rodelaan naar de Stationsstraat 34, Waalwijk - krijgen wij de beschikking over meer ruimte, hetgeen er zeker toe zal bijdragen, dat wij onze cliënten nog beter dan voorheen van dienst kunnen zijn. Aanbevelend, G. BOTH-v. d. HOEVEN Stationsstr. 34, Waalwijk 8 Waalwijk, juli 1965 X school, Kaatsheuvel, 3. St. Ger- lachusschool, Loon op Zand, 4. Her- Jozefschool, Kaatsheuvel. Jongens: 1. St. Emiliusschool, Loon op Zand, 2. Bernardusschool, Kaats heuvel, 3. Openbare school, de Moer 4. Levensschool, Kaatsheuvel. TOCHT VOOR BEJAARDEN Dinsdag heeft de tocht voor de Loonse bejaarden plaats gehad. Ln drie bussen ver trokken zij 's morgens om pl.m. 10 uur om de Kempenroute van de A.N.W.B. te volgen. Na enige jaren van strubbeling is het dit jaar weer gebleken dat een tocht zeker op zijn plaats is voor de oudjes. Spontaan is er dit keer geldelijk bijgedragen, zelfs op een heel bijzondere manier. Het bestuur dankt daarom reeds bij voorbaat allen die dit mo gelijk hebben gemaakt. De eerste aanleg was in St. Oedenrode, waarna de middag werd doorgebracht in Someren. In de loop van de namiddag werd Diessen bereikt, waar in de Harmoniezaal een diner werd aangeboden, dat buitenge woon goed verzorgd was. Na het diner de den de oudjes hun best met zang en toneel schetsjes en de beentjes gingen er nog van de vloer; ze werden jong opnieuw! Tijdens het diner heeft de voorzitter dhr. H. v. d. Heuvel de bejaarden toegesproken. Hij hoopte dat in de toekomst dergelijke ritten nog meer zouden worden uitgevoerd. Ook sprak de heer Harrie van Breugel na mens alle oudjes. Hij duidde op de goede verhouding onder de leden van de Bond en het bestuur, maar speciaal richtte hij zich tot de leden omdat het noodzakelijk was, dat zij eens bij elkaar kwamen om elkaar te steunen, eens met elkaar te praten, de zie ken eens te bezoeken en elkaar te helpen waar nodig is, dan pas komt de Bond van Bejaarden tot zijn recht. Op oudere leeftijd heeft men elkaar nodig. Aan deze rit is erg spontaan meegewerkt. Er zal weer lang over gesproken kunnen worden. DOKTERSDIENST. De doktersdienst zal het weekend zater dag 24 en zondag 25 juli a.s. worden waar genomen door dr. R. Raaijmaakers. Hoofd straat 68a te Kaatsheuvel, tel. 04167-2050. R.K. BOERINNENBOND De sportclub van de Bocrinnenbond mag uitkomen op de Interkring Sportdag te Oss, welke gehouden zal worden op 5 sept. Deze uitverkiezing hebben de meisjes te danken aan de goede prestaties gedurende dit sei zoen. Zo behaalde zij o.a. op de sportdag te Esbeek een 4e plaats in het algem. klasse ment. Vico Torani en Catharina Valente. De vorig jaar overleden Koning van Griekenland stuurde Malando per soonlijk een aanbevelingsbrief, omdat hij "Ole Guapa" zo mooi vond. En het bewijs dat Malando ook in Waalwijk succes heeft is wel de enor me belangstelling die hij mocht ge nieten in januari, toen Malando voor het eerst in Waalwijk optrad. Hij komt nog eens. Hij heeft zijn succes aangevoeld. In Nederland treedt hij steeds verder op de voorgrond mede dank zij het feit dat hij al de muziek zélf componeert en niet uit het Rum- ba- en Tangojland komt, dit zegt ons Nederlanders toch wel iets. Een re cord dat nog niet gebroken is, is dat hij duizend gouden platen in zijn be zit heeft uit alle delen van de wereld. Gaat uzelf overtuigen en u zult hem graag wéér eens terug zien komen. Ook dat kan mevrouw en 't is de moeite waard om te informeren wat u in die tijd bij Hollandia kunt verdienen. JAARVERGADERING HANDBAL VERENIGING DESK Voorafgegaan door een H. Mis in in de St. Jozefkerk en een geza menlijk ontbijt bij „De Steenbak ker" waar ook de jeugdleden aan zaten, hield de handbalvereniging Desk zondag haar algemene jaar vergadering. De voorzitter, de heer A. Vlak, kon in zijn openingswoord alle le den dank zeggen voor de medewer king in het afgelopen jaar ontvan gen. Hij verwachtte echter, dat er volgend jaar nog meer inspanning geleverd zou worden, met name door de jeugdcommissie, in verband met het vertrek van de Broeders, waaraan de vereniging steeds zo'n, grote steun heeft gehad. Verder hoopte hij, dat het tweede school handbaltournooi a.s. zaterdag goed zou slagen en er weer nieuwe le den te boeken zijn. Het jaarverslag van de secretaris toonde aan, dat de vereniging er zijn mag en men op het afgelopen jaar met tevredenheid mag terug- De geslaagde derdejaars leerlingen Het bestuur van de Mater Ama bilisschool te Kaatsheuvel had voor de afsluiting van het schooljaar en de uitreiking van de diploma's dit maal voor de variatie als plaats aangewezen de zaal van het Cultu rele Centrum te Loon op Zand, waar de leidster, mej. Broers dins dagavond circa 150 belangstellen den kon verwelkomen. De voorzitster, mevr. U. v. d. Wee- Brenninkmeijer, reikte aan 10 meis jes als derdejaars het diploma uit. Getuigschriften werden uitgereikt aan 44 eerstejaars en 27 tweede jaars en deze cijfers wijzen op de vooruitgang en interesse voor de school. Onder de titel „ège maoksel' en met naaidocente mej. Dirks als la dyspeaker gaven enkele meisjes van de naaicursus een geslaagde show van door hen vervaardigde kleding. Bijzonder veel werk hadden leid sters en meisjes van het amusante gedeelte gemaakt, waarin toneel, zang en declamatie elkaar afwis selden. Vooral de imitaties van de derdejaars in de docentenparade waren, mede dank zij de rake tekst van frater Angelico, bijzonder ge slaagd. De volgende derdejaars ontvin gen het diploma: Lia v. Mosselveld, Noortje de Kok, Jeanne Dingemans, Joke Aalberts en Marjan v. Box- tel-v. d. Elshout te Kaatsheuvel, Bettie v. Hooren, Noortje de Kort, Jeanne Rekkers, Dinie Wouters en Ellie Brabers te Loon op Zand. JONGERENCURSUS Woensdag werden in het clubhuis van de Mater Amabilisschool de getuigschriften uitgereikt van de jongerencursus, die onder leiding staat van mej. Robbe. Het getuig schrift van de 2-jarige cursus ont vingen: Luci de Benis, Riet Berg mans, Mientje Hoevenaar, Corry Laros en Hanne v. Riel te Kaats heuvel. Getuigschriften van het eerste jaar: Tonnie de Beer, Paula v. Bij- nen, Jeanne v. Bavel, Hennie van Heumen, Truus Molenschot, Jeanne Damen, José Toonen, Ria Damen, Ria Klijn, Elly Rombouts, Mieke I Kemmeren en Gerda Molenschot te Kaatsheuvel, Dinie Moonen te Loon op Zand. Twaalf meisjes gaven zich op voor de 2-jarige cursus, dit dank zij de plaatselijke bedrijven (12), waar men het nut inziet om de meisjes deze cursus te laten volgen. Na de sluiting werd een tocht ge maakt naar Nijmegen, waar een etentje werd aangeboden en na een bezoek aan het Katholiek Militair Tehuis 's avonds werd gedanst met de militairen. INTERPOL DOSSIER 444. De mysterieuze Julia Manton... Zij vermoordt 'n figuur uit de onderwe reld. De politie noemt het "een mis daad uit liefde". Zij wordt tot 3 jaar veroordeeld. Zij zit die drie jaar uit en zegt niets... Totdat Commissaris Masson wordt geïnterviewd. Interpol! In deze film wordt u geconfron teerd met Interpol, geheime agenten en sluwe gangstersen een vrouw Juliall! Zondag, toegang 14 jaar. i GISTEREN, VANDAAG EN MORGEN. Sophia Loren en Marcello Mastroi- anni hèt paar van deze week. Drie ver schillende vrouwenfiguren...... Drie velschillende situatiesis 3 maal Sophia èn Marcello. Allereerst Adelina. Na de oorlog verkoopt zij zwarte sigaretten, een boete volgt die zij niet kan betalen en haar echtgenoot moet er voor zorgen dat zij uit de gevangenis blijft. Arme Carmine. Maar hij weet een oplos sing Anna. Een ontgoochelde vrouw van een schatrijk industrieel. Zij wordt verliefd op een schrijver voor wie de geest alles betekend en de ma terie niets. Wat zal er met die liefde gebeu ren? Tenslotte Maria. Licht en frivool gaat deze Romeinse door het leven. Zij woont op een flatje en haar buren zijn oude brave luidjes wier kleinzoon seminarist is. Helaas, de toekomstige priester ontmoet zijn pittig buur vrouwtje en zijn fantasie slaat op hol. Rusooni, vaste vriend van Maria pro beert de seminarist van enkele dwaze ideeën af te brengen en hierdoor ont staan kostelijke verwikkelingen om dat Maria een gelofte doet, die voor iemand die van de liefde leeft, wel bijzonder moeilijk te houden lijkt. Donderdag tot en met zondag, 18 jaar. DE DOOD LOERT TUSSEN KHASBA EN KHARTOEM Deze kleurenfilm geeft een beeld van de verbeten strijd tegen de slaven handel. Arabische fanatici zowel als de zakenwereld willen Generaal Gor» don beletten de slavenhandel de kop in te drukken. Het schijnt hun te ge lukken, maar 'n kleine groep vluch- telingen die met eigen lijfsgevaar eerst het binnenland invlucht om aan de slavernij te ontkomen zorgt voor een verrassing die even plotseling als doeltreffend is. De ervaren soldaat Baker heeft de leiding genomen door het jonge luitenantje Murchison van diens rang te verstoten, waarmee hij ook de woede van Miss Woodville voor lief moet nemen. Als hij het le ven redt van de kleine Asua geloven ze in hem en na nog enkele zeer span nende avonturen weten ze zich vrij van slavernij. Een zeer merkwaardige arrestatie volgt van... Baker. Hij liet de Britten de stad opnieuw heroveren zodat de slavenhandel onmogelijk werd, en wordt met een arrestatie be loond. Baker houdt echter moed omdat hij weet dat luitenant Murchison voor hem zal getuigen en...... dat Miss Woodville op hem wacht. Voor allen boven 14 jaar. Zaterdag tot en met dinsdag. Nog steeds vakantie en dus... kunt u nog steeds een gezellig uur door brengen met "The Swinging Fellows met zang van Johnny Eikholt. Ook als U geen vakantie hebt, kunt u er zondag van gaan genieten. MALANDO. Hij komt weer. Nadat hij in janu ari van dit jaar hier in Waalwijk voor de eerste maal optrad mogen wij hem thans voor de tweede maal begroeten. Malando, de naam zegt het al, Rum ba... Tango. Malando, een degelijke Hollandse jongen, die geboren in Rotterdam, met de naam Arie zijn leven tegemoet ging. Hij was nog jong, toen men hem al als "erg muzikaal" typeerde. Hij nam pianolessen en in zijn H.B.S.- tijd stichtte hij een eigen orkestje. La ter ging hij spelen bij de Jumping Jacks, het sextet waar later zijn grote Tango en Rumba orkest uit groeide, dat nu 13 leden telt. Argentinië, het Tango en Rumba- land bij uitstek, erkent Malando als een van de beste tango- en rumba componisten ter wereld. Niet alleen in Argentinië, doch over de hele we reld vindt men hem 'n groot musicus. Bewijs? In Japan zijn 20 maal zoveel platen van hem verkocht dan in Ne derland. Vele bekende zangers en zan geressen heeft hij begeleid. Enkele zeer beroemde zijn Josephine Baker, P.V. NOOIT GEDACHT Uitslag concours vanuit Vilvoorde, afstand 95 km, gelost 1 uur, le duif 3 uur. P v Dongen 1, 33; T de Jong 2, 9, 54a; H Nieuwenhuizen 3, 4, 15, 87; A v Gooi 5, 42, 51, 62; Joh Sterrenburg 6, 61, C Pul lens 7, 65; G Rozcnbrand 8, 13, 19, 20, 40, 45, 92; A Spuijbroek 10, 47, 78; A Tactor 11; H Hendriks 12; A v d Schans 14, 41; A Treffers 16; M Mcsch 17, 54, 71; J van Zeldst 18, 50, 60, 70; G v Leent 21, 49, 55; A Heiblom 22, 29, 36, 64; A Nieuwenhui zen 23, 25, 26, 37, 84, 86; H Vos 24, 28, 37, 74, 85; H Dekkers 27, 32, 39; A van Zeist 31, 72, 83, 99; A Lagraauw 30; A Snaphaan 35, 91; F Kuiten 38; A M de Jong 43, 44; H Suijbroek 46, 68, 80, 81, 95, 100; L Vos 33a, 52, 69; D v d Schans 53, 57, 73, 75, 82, 96, 104; G Molegraaf 56, 102; A Vos 58, 59, 90; M Treffers 63, 99: A Roomer 66, Kemmeren 67; Jac Op- horst 76; C v Tilburg 77; T Blom 78; E Braspenning 36a, 79; P de Meter 88, 93, 97; Jo Sterrenburg 89, 94; G Geenen 101. A Spierings 103; P Nieuwenhuizen 105; M Netten 106. A.s. vrijdag inmanden jonge duiven voor Neufvilles. GESLAAGD De heer H. J. Snijders te Raamsdonks- veer slaagde aan het Koninklijk lechnicum PBNA te Arnhem voor het examen Adspi- rant Bouwkundig Opzichter Tekenaar. 1 OPPER TH. OUD OVERLEDEN De opperwachtmeester der Rijkspolitie, Th. Oud, is zondag op 46-jarige leeftijd vrij plotseling overleden. Opper Oud die sinds 1 jan. 1965 R'veer als standplaats had, is op donderdag 22 juli met korpseer begra ven. "OP DE KOFFIE". Zondagnacht rond half 1 vervoegden zich een 6-tal jongelui op het politiebureau te R'veer, die de wens te kennen gaven daar eens koffie te komen drinken. Aanleiding hiertoe was dat één van hen diezelfde avond op de kermis te Geertruidenb. verbaliseerd was wegens het rijden zonder licht op een brommer. Door deze persoon was reeds een uitdaging gedaan, deze zaak wel eens af te komen rekenen op het bureau. Rond mid dernacht vervoegden zich inderdaad een 6- tal brutale vlegels met hun brommers op het politiebureau te R'veer, die ondanks de waarschuwing der Rijkspolitie toch het bu reau wilden binnendringen. Zij kwamen ech ter bij adjudant v. d. Mooren wel degelijk "op de koffie". Hij had de situatie snel doorzien en wist, zij het dan niet zonder weerstand, een zekere M. S. uit Raams donk, J. D, M. J. v. E. en W. D. uit Waspik in te sluiten wegens huisvredebreuk en open lijk verzet tegen de rechterlijke macht. De politie ziet zich de laatste tijd herhaaldelijk getergd door vergaande brutaiteit der op schietende jeugd, die niet ontziet de politie uit te jouwen en een uitdagende houding aan te nemen. De politie die zich gelukkig gesteund ziet door het eerzame publiek, zal niet schromen met de meest rigoreuze mid delen tegen deze belhamels op te treden. Voor zetfouten in telefonisch op gegeven advertenties wordt gécn reductie of herplaatsing gegeven. De Administratie van „De Echo van het Zuiden"

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 9