f WAALWIJK van Kampioen VERS MN m PERS Het Brabants Orkest in Waalwijk 7 7 NU KOPEN, LATER BETALEN GEWOONSTE ZAAK ANTOINETTE BLOM HOOGTEPUNT IN DE ZANG- EN ORGELAVOND De eindstand van Zeist was 1 R. van Bracht 12 346 429 0.806 8 2 A. Hermus 10 324 498 0.650 10 3 M. J. Wijnen 8 322 421 0.764 7 4 C. Soeterboek 8 319 469 0.680 9 5 N. Stikkelman 6 315 496 0.635 9 Geslaagde Ford-show in Gecroonde Leersse kolenhaard Te koop r Voor het concert dat Het Bra bants Orkest o.l.v. de gastdirigent Sef Pijpers op donderdag 28 okto ber 1965 in de Ned. Herv. Kerk te Waalwijk geeft, is het programma als volgt samengesteld: 1. Bach Brandenburgs concert no. 6. John Sekreve en Lucien Joel, altviool. 2. Mozart Serenade voor 8 blazers KV 388. 3. Vivaldi Concert voor 2 celli. Pauze. 4. Schubert Symfonie no. 6. Solistische medewerking zal wor den verleend door de cellisten Jean. Louis Hardy en Ede Szentkeresti. Sef Pijpers werd op 30 januari 1929 te Beek in Limburg geboren. Zijn muzikale leiding ontving hij aan het Stedelijk Muzieklyceum te Maastricht, waar hij van de heer Cardoux hoornles kreeg en van me vrouw Lymey zangonderricht. In april 1950 kwam hij als hoor nist bij Het Brabants Orkest; naast zijn werkzaamheden als hoornist zette hij zijn zangstudies voort bij mevrouw Dresden in Den Haag. Meerdere malen trad hij als zanger op met Het Brabants Orkest. Tegenwoordig vindt Sef Pijpers geen gelegenheid meer zich naast zijn werkzaamheden als hoornist, aan de zang te wijden. Sinds hij in zijn geboortedorp het harmoniecorps dirigeerde, heeft hij zich zelfstandig ontwikkeld tot een van de bekend ste dirigenten van harmonie- en fanfarecorpsen in Nederland. Hij behaalde diverse landskampioen schappen met verschillende corp sen. Hein Jordans geeft hem bij de or kestdirectie technische raadgevin gen. Sef Pijpers heeft reeds meerdere malen Het Brabants Orkest gediri geerd. In 1963 en 1964 volgde hij de di rigentencursus van de Nederland- sche Radio Unie bij Dean Dixon en Franco Ferrara. Ede Szentkereszti werd geboren in het jaar 1936 te Debrecen in Hongarije. Hij genoot zijn opleiding tot violoncellist bij Prof. Anton Friss te Budapest en bij Paul Tor telier in Parijs. Toen hij zeventien jaar oud was, kwam hij in het orkest van Kisz in Budapest bij het orkest van de Ra- vele orkesten meegespeeld. Gedu rende de periode van 1956-1958 in Budapest b ij het orkest van de Aa- dio- en Televisiedienst. In 1959 trok hij naar Frankrijk, waar hij aan 't Schouwburgorkest van Angers ver bonden was. Na een kort verblijf aldaar, kwam hij bij de Philharmo- nia Hungarica en speelde onder lei ding van de dirigent Antal Dorati. Sinds 1 sept. 1961 is hij plaats vervangend solo-cellist van Het Brabants Orkest. Reeds meerdere malen werd Ede Szentkereszti uitgenodigd voor het geven van recitals, o.a. voor Radio Hilversum en o.a.v. de Eduard van Beinumstichting op Queekhoven/ Breukelen. Nu kopen, later betalen wordt in de Verenigde Staten meer en meer de gewoonste zaak van de wereld. Gezien de welvaart meent de ge middelde Amerikaan, dat hij in ie der geval ook in de toekomst meer dar. voeldoende zal verdienen om de schulden, die hij nu maakt, te betalen. In de Verenigde Staten steeg in dc eerste acht maanden van dit jaar het bedrag van goederen of dien sten (reizen) op afbetaling met niet minder dan 42 miljard dollar (ruim 151 miljard gulden) - -een haast onvoorstelbaar bedrag. In diezelfde periode werd 38 miljard dollar afbetaald. De grootste post is uiterlijk de schuld van de auto bezitters; zij stonden eind augustus ,voor zestien miljard dollar meer in het krijt dan op 1 januari. In die periode werd 13.8 miljard afgelost. Jean-Louis Hardy werd op 1 juli 1933 te Parijs geboren en studeerde aan het Parijse Conservatorium cello bij André Lévy en Maurice Marechal. Hij behaalde de eerste prijs voor cello aan het Conservato rium in 1953 en verwierf verder de volgende prijzen en onderscheidin gen: eerste prijs München in 1955; eerste Grand Prix de Musique de Chambre du Conservatoire de Paris in 1956; eervolle vermelding inter nationaal concours Pablo Casals in 1957; erediploma Concours Interna tional Génève in 1959. Na zijn eindexamen aan het Pa rijse Conservatorium in 1953 heeft Jean-Louis Hardy verschillende concertreizen gemaakt door België, Nederland, Luxemburg, Zwitser land, Spanje en Groot Brittannië. In 1961 gaf hij 80 concerten tij dens een tournee door Canada en de Verenigde Staten van Amerika. In het Kamerorkest van Paul Kuentz was hij 10 jaarwerkzaam. Sinds 1956 vormt hij met zijn echtgenote Anne-Marie Bouan een duo, dat regelmatig optreedt voor de Radiodiffusion Télévision Frangaise en Radio Hilversum. Sedert zijn aanstelling als solo cellist van Het Brabants Orkest per 1 september 1961, treedt Jan-Louis Hardy regelmatig als solist met dit orkest op, o.a. tijdens de recente tournée van Het Brabants Orkest in een concert te Frankfurt. 25 JAAR PROCURATIEHOUDER Op 8 november a.s. zal de heer H. Westeburger 25 jaar als procuratie houder in dienst zijn bij de N.V. Blok van Heijst. Die dag zal van 15.30 tot 16.30 uur een receptie worden gehouden in Hotel Verwiel. RECTIFICATIES In ons nummer van donderdag is bij het artikel over Waalwijk verge ten bij de industrievestigingen aan de Elzenweg te vermelden Machinefa briek Wed. Joh. Verhulst en Zonen N.V. In het artikel over de sociale cur- cus is de naam van de docent Maat schappelijke stromingen wat verbas terd uit de zetterij gekomen. Dit moet zijn de heer Hardesmeets. Organist Feike Asma, de deelne- riende koren en het optreden van de oud-Waalwijkse altzangeres Antoi nette Blom, hebben van het zang en orgelconcert in de Grote Kerk aan de haven een volumineuze avond gemaakt, waar men met ge noegen op kan terugzien. Het programma werd ingezet met een vertolking van psalm 87, in een bewerking van dirigent Fr. v. Til burg. Het grote koor, bestaande uit Het Nederlands Hervormd Kerk koor Baard wij k-Drunen, het Ned. Herv. Kerkkoor uit Sliedrecht, het meisjeskoor uit Sliedrecht en 't ge mengd koor „Soli Deo Gloria" uit Herwijnen, voerde vervolgens psalm 150 uit van Cesar Franck. Het or gelspel werd, naarmate het concert vorderde, steeds beter en ook het koor voelde steeds beter aan waar organist Asma heen wilde. Het goe de samenspel werd duidelijk hoor baar in de uitvoering van psalm 117 van Teleman. Met alle aanwezigen werden nog enkele liederen gezongen, waarna Antoinette Blom haar soli inzette met de vertolking van drie bijbelse liederen van Dvorak. Ook zij moest zich even inzingen en de aanwezi gen raakten steeds dieper onder de indruk. In vervoering luisterend, zong Antoinette vervolgens „Ich hebe meine Augen auf", dat met be geleiding van een virtuoos orgelspel een hoogtepunt werd. Na een in drukwekkend gezongen „Steal away", beëindigde Feike Asma het concert met het spelen van 't Ada gio Allegro uit Concerto 10 van Handel, de sonate in E major van M. Chr. Festing en het Scherzo, Menuet en Toccata van A. Claus- mann. Het was een avond om nooit te vergeten. VERNIEUWING De St. Antoniusstraat ondergaat weer een vernieuwing. De van ouds bekende kruidenierszaak van A. van Kempen heeft een grote verandering ondergaan. Donderdag a.s. zal deze zaak heropend worden en zullen de deuren opengaan van een nieuwe Spar-Supermarket. De opening voor 't publiek gaat vooraf door een of ficiële receptie op woensdag a.s. om 8 uur 's avonds. Het is een goede aanpassing in de ze steeds uitbreidende woonkern. STATIEDAG Gilde St. Crispijn en Crispinianus Vandaag vierde het Gilde St. Cris pijn en Crispinianus uit Besoijen de jaarlijkse statiedag. 's Morgens droeg pastoor Ver- biesen in de kerk van O. L. Vr. Onbe- lekt Ontvangen een Gildemis op voor de levende en overleden leden van het Gilde. Na deze H. Mis werd aan de Pas toor de vendelgroet gebracht. In vol ornaat vertrok men om pl.m. 11 uur naar het Gemeentehuis, om op het Raadhuisplein de vendelgroet te brengen aan de beschermheer van het Gilde, burgemeester J. Teijssen, die op het bordes had plaats genomen. Deze statiedag wordt gevierd sa men met de B.V. "De Oude Tol" uit Amhem, die vandaag de gast is van het Gilde. vNED. CHR. VROUWENBOND Afd. Waalwijk en Omstreken Dinsdag 19 oktober hielden de af delingen 's-Hertogenbosch, Tilburg, Oss, Vlijmen en Waalwijk, een geza menlijk avond in gebouw "Bethel" te 's-Hertogenbosch. Spreker was Ds. Van Gelder uit Eindhoven, met het onderwerp "De mens en zijn arbeid". 17 November zal de volgende bij eenkomst zijn in het Willem van Oranje-College te Waalwijk. De ver eniging "Nederl. Fabrikaat" hoopt deze avond te verzorgen. INGEBROKEN In de bakkerij van de fam. Spee kenbrink, gelegen aan de Grotestraat, is zondag ingebroken en voorlopig worden enkele bonboekjes en een transistor radio vermist. De fam. Speekenbrink was zondagmiddag en avond afwezig en bij thuiskomst ont dekten zij onmiddellijk de inbraak. Na aangifte bij de gemeentelijke po litie werd een onderzoek ingesteld. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: kralensnoer, kinder jas, gouden kettinkje met kruisje, hand schoenen, lederen tas met inhoud, kleuterschoen, houten kinderstep, 2 sjaals, herenhorloge. Verloren: diverse portemonnaies, henneptouw, sjaal, visnet, blauwe jack, blauwe regenjas, werkjasje, herenpolshorloge, pakje suède, sleu telring met sleutels, idem. JEUGD-TOTO R.W.B. Inzet f 723.50. Ie prijs, precies geraden P. Dek kers Winterdijk 25 Sprang-Capelle, P. Heijmans Heistraat Sprang-Capel le en H. Konings Grotestr. 34 d te Waalwijk, ontvangen ieder f 36.17. 2e prijs G. Varossieau Winterdijk 3 Waalwijk, geraden f 723.53; hij ontvangt f 72.35. 3e prijs T. de Jong Molenstraat 56 Sprang-Capelle, geraden f 723.41, ontvangt f 36,17. TOTO POSTDUIF De inzet deze week bedroeg 301.50. Het juiste bedrag werd ge raden door: A. Schoemans, St. Antoniusstraat 19 k; M. J. Bergmans, Kerkstraat 113; H. J. v. Schaijk, Dr. Ringers- str. 39 (2 x); P. Berkelmans, Nic. Beetstraat 4; J. R. Korteweg, Gro testraat 33; J. A. v. d. Meijdenberg, Putstraat 30; J. v. Kuijk, Groen straat 7. Zij ontvangen ieder 5.64. De tweede prijs werd gewonnen door A. Duquesnoy Jr., Beatrixstr. 36. Geraden 301.51. Hij ontvangt 30.15. AANWINSTEN OPENBARE BIBLIOTHEEK Grotestraat 96a Waalwijk John Carré, Telefoon voor 'n dode. Een lid van de Engelse contra spionage werdt ervan beschuldigd de moord gepleegd te hebben op een hoge functionaris van het mi nisterie van buitenlandse zaken. C'li. Chilton, De sprong in liet heel al. 3 delen. Verhaal over de ruimtevaart. A. Christie, Een goochelaarstruc. W. Collins, De maansteen. Een grote gele diamant, afkom stig uit het voorhoofd van het beeld van de in India aanbeden maan- goa, wordt meermalen gestolen en bezorgt zijn diverse bezitters span nende belevenissen, waar uiteinde lijk Scotland Yard aan te pas komt. W. Corsari, Die van ons. Een kaleidoscopisch van wat on der jonge Nederlanders in de jaren van Duitse druk leefde aan helden moed en idealisme, aan hulpvaar digheid en opoffering waar het gold vervolgden te helpen en de zaak var. de vrijheid te dienen. W. Corsari, Kinderen en minnaars. Vele zijn de problemen, die kin deren van gescheiden ouders te verwerken krijgen, soms uitgroei end tot angst complexen en vroeg rijpheid en zelfs niet op te lossen in een harmonieus gezinsleven met een tweede vader. L. Couperus, Iskander. Cultuurhistorische roman die met meesterlijke karakter tekening van personen, volken, rassen in grootse taferelen en met suggestieve de tails de grootheid en de ondergang van Alexander van Macedonië uit beeldt. A. J. Cronin, Een man van distinc tie De levensweg van een ontwikke- de welgestelde Schotse arts, die door zijn zelfzucht en onbetrouw baarheid verraad pleegd aan vier vrouwen die zijn leven achtereen volgens beheersen. AGENDA Woensdag 8 uur repetitie dames koor „Oefening en Vermaak" in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie mannen koor „Oefening en Vermaak" in De Twee Kolommen. Dat Rini van Bracht na zijn fraaie successen in de finale van het vorige jaar en in de voorwedstrijden van dit jaar hoge ogen zou gooien in het kam pioenschap van Nederland Hoofd klasse Driebanden was reeds voor de aanvang van deze kampioenschappen in Zeist duidelijk. Ontging Rini van Bracht tijdens de voorwedstrijden juist de promotie naar de ere-klasse, in Hotel Victoria te Zeist speelde hij zo rustig en zo constant, dat hem die promotie geen ogenblik kon ontgaan. Rini van Bradht won in Zeist van alle tegenstanders op één na het was Tini Wijnen, die hem wist te kloppen. Merkwaardig was, dat Tini Wijnen vóór de aanvang van de voorlaatste ronde nog lang niet aan een promotie toe was. Tijdens de partij met Rini van Bracht ontving Tini Wijnen enkele aanwijzingen van de Belgische in structeur René Vingerhoedt. Die ble ken al erg spoedig resultaat op te le veren. Het duel Van Bracht - Wijnen was bijzonder fraai. Hoewel Rini van Bracht die partij verloor (46 om 50 in 52 beurten) bewees hij juist in die partij over de juiste wedstrijdmenta liteit te beschikken. Met deze en andere partijen in ge dachten noemde René Vingerhoedt de jonge Waalwijker in een intervieuw voor de radio "een tweede Ceule- mans". Door zijn regelmatig spel kon Rini van Bracht zondagmiddag de finale rustig beginnen alleen een arbarme- lijk slechte partij zou hem de titel kunnen kosten. Het werd echter een zeer goede partij in 59 beurten moest dr Kok zijn meerdere erkennen in de 18-ari- ge Waalwijker. Rini van Bracht kan terugzien op een enorm goed tournooi. Hij kan nu vooruitzien naar de ere-klasse, waarin hij in het volgende seizoen mag uitkomen. Dat is een gelukwens waard. We zijn er van overtuigd, dat hij een biljartbelofte zal inlossen. Automobielbedrijf "De Langstraat" heeft het afgelopen weekeinde een zeer geslaagde show gehouden van Ford-wagens. Er was een talrijk bezoek, dat deels uit nieuwsgierigen, deels uit geïnte resseerde kopers bestond. Vooral dit laatste was natuurlijk de bedoeling en de heer P. Pot kon na afloop dan ook verzekeren, dat hij goede zaken had gedaan tijdens deze show. Paradepaardjes tijdens deze show waren de Mustang en de Taunus 20 M. De belangstelling van de kopers ging echter in hoofdzaak uit naar de Cortina en de Taunus 12 M. Wat de Cortina betreft is dat geen wonder. Sinds Engeland deze "bom op de Euromarkt" losliet, is er aan de wagen nog heel wat verbeterd en ver fraaid. En de Cortina was bij zijn eerste verschijnen al zo'n succes. Alles aan de Cortina is functioneel. De wagen ziet er uit als een grote wagen met een zeldzame stijlvolle aanblik. Ook het interieur (diep verzonken instrumentenborden in een fraai dash board en "vliegtuigverwarming") geeft een gevoel van luxe. Er is meer dan voldoende ruimte voor 5 volwassen personen. De Cortina is ook bijzonder veilig: door een stugge carosserie en het snel en feilloos stoppen door de krachtige remmen (schijfremmen op de voor wielen). De aanschaffingskosten zijn laag. Tweedeurs kost de Cortina f 6020.- en vierdeurs f 6410,-. De ontwerpers hebben elk overbo dig gewicht geschrapt en in zijn klas se behoort de wagen tot de lichtste en de sterkste ter wereld. De Taunus 12 M wekt met zijn voorwielaandrijving de indruk een sportwagen te zijn. Deze wagen ligt bijzonder vast op de weg. De Taunus 12 M is zeer ruim, met een vloer die vlak, breed en lang is. Doordat de motor, versnellingsbak en differentieel als een compact geheel vóórin zijn geplaatst, is de ruimte verder verbluffend. Ook hier een geheel nieuw ventila tiesysteem. Vooral als Station Wagon is de Taunus 12 M bijzonder fraai. 6 J. van Essen 6 280 499 0.561 6 7 Dr. M. J. Kok 4 321 438 0.732 7 8 A. van Loon 2 314 438 0.716 13 Zondagavond heeft de 'biljartver eniging 't Zwaantje" de jonge kam pioen een spontane hulde bereid. In het inderhaast versierde club lokaal (Café Thalia) waren alle leden van 't Zwaantje aanwezig, toen voor zitter Tom Burmanje de jeugdige kampioen toesprak. Vele bloemstuk ken waren reeds bezorgd. Namens het tweede viertal van 't Zwaantje, waarmee Rini van Bracht in de competitie speelt, bood André Hamers gelukwensen en een bloem- stukje aan, terwijl Jos Klerks namens het eerste viertal sprak. Het districtsbestuur zal in de loop van deze week de kampioen en nieu we ereklasser nog huldigen. DISTRICT WAALWIJK K.N.B.B. Finalewedstrijden Persoonlijk Kampioenschap 4e klasse. P. van Bladel van WZVH kampioen. In het clublokaal van de B.V. HBS (Het Bandspel) bij de heer Fr. v. Hel- voirt, zijn in het afgelopen weekein de de finale wedstrijden gespeeld om het persoonlijk kampioenschap 4e kl. van het district Waalwijk van de KN BB. Na spannende, sportieve wed strijden was het tenslotte P. van Bla del van de B.V. WZVH, die het kam pioenschap behaalde, waarmede hij door de districtsvoorzitter de heer P. van Engelen hartelijk werd gefelici teerd. De heer van Engelen reikte hem tevens de kampioensmedaille van de KNBB uit, alsmede de trophee van het district Waalwijk. Namens de B.V. HBS bood de heer W. Lamers de kampioen bloemen aan, terwijl de heer H. van Helvoirt na mens de hospes een cadeautje aan bood. Voor deze spontane huldiging dankte de heer P. van Bladel met een toepasselijk woord. De uitslagen waren P. van Bladel car. brt. h.s. gem. wp. 492 239 16 2.06 12 H. v. d. Wiel 490 231 18 2.12 10 J. IJpelaar 478 231 19 2.07 8 A. van Mook 494 252 14 1.97 7 Th. Verdonk 437 231 14 1,89 6 G. de Wit 492 248 11 1.99 5 Th. Timmermans 420 247 13 1.70 4 M. de Rouw 416 251 11 1.66 4 Hoogste serie en hoogste partij- gem. P. IJpelaar met serie van 19 car. en gem. 3.08. Gepromoveerd naar de 3e klasse P. van Bladel, H. v. d. Wiel en J. IJpelaar. WIT-ZWART—IIWS 3—5 A. Rozenbrand 10; Vroegop 11; J. de Sage 21; A. van Beek 31; De Wit 3—2; De Wit 3—3; Moer land 34; van der Reest 35. Scheidsrechter J. Romers Sprang- Capelie. r De strijd scheen voor de rust al goeddeels beslist. Wit-Zwart leidde toen met 31. WHS gaf het echter niet op en zette na de rust een of fensief in dat spoedig resulteerde in treffers van linksbinnen A. de Wit. WHS overvleugelde het lam gesla gen Wit-Zwart volkomen. Door mid- voor Moerland nam WHS de leiding met 34. Niets lukte meer bij Wit- Zwart, dat in de laatste minuut de Zeeuwen zelfs nog tot 35 zag uit lopen. THOLENSE BOYS—HNC 4—3 H. Pruijssers 0—1; Berrevoets 1—1; Vijfwinkel 2—1; Vijfwinkel 3—1;D. Sprangers 3—2; D. Sprangers 3—3; Vijfwinkel 43. Scheidsrechter J. Dijkshoorn. HNC nam na ongeveer een kwar tier de leiding door een doelpunt van rechtsbuiten Pruijssers. Tholense Boys antwoordde met 'n offensief dat in korte tijd drie goals opleverde. Het zeer hard werkende HNC slaagde er na de rust in met een kopbal van D. Sprangers naast Tholense Boys te komen 33. Het slot was spannend. Uit een vrije trap schoot de gevaarlijke Vijfwin kel de Zeeuwen naar de overwin ning. Brabants Zaterdagvoetbal VVN en Tholense Boys blijven in de eerste klas van de afdeling Bra bant de toon aangeven. Ook Rust Roest uit Eindhoven begint nu naar voren te komen. Tholense Boys won met 43 van HNC. Sprang 2 liet zich op eigen veld met 10 verrassen door The Gun ners 2. Het enige doelpunt in deze wedstrijd ontstond reeds kort na 't begin. i -Xti. S.ÜÏ - if B LC_CtLl..j_: FRANS BOUWMEESTER IN BREDA NEERGESTOKEN De bekende linksbinnen van Feij- enoord, Frans Bouwmeester, en zijn neef Frans Bouwmeester, jr. eveneens 'n contracspeler van Feij- enoord zijn vannacht beiden ern stig gewond geraakt bij een steek partij op de Havenmerkt in Breda, waarbij voor zover vanmorgen bekend twee Turken betrokken zijn geweest. Een hunner zou reeds zijn aangehouden. OOK ZIJN NEEF GEWOND De ruzie ontstond door een nog onduidelijke oorzaak. Frans Bouw meester sr., de ex-voetbalinternatio nal, was vannacht even het Lido op de Havenmarkt binnengegaan om daar de laatste kermisdag van Bre da „uit te luiden". Bij het verlaten van de zaak werden hij en zijn neef onverhoeds aangevallen. Bouwmees ter sr. kreeg een ernstige steekwond in zijn rechterslaap, tengevolge waarvan hij waarschijnlijk het licht in zijn rechteroog zal moeten mis sen Hij viel bloedend op de grond en strompelde toen naar de nabij gelegen cafetaria Denies op de Prin senkade. In de cafetaria kon Frans sr. nog juist mompelen „bel een am bulance". Daarna viel hij bewuste loos neer in stampvolle zaak. Toen de GGD arriveerde had hij al zo veel bloed verloren, dat een spoed operatie in het St. Ignatiuszieken- huis noodzakelijk was. Zijn neef Frans Bouwmeester jr., die een steekwond in het gezicht heeft opgelopen, bleef gewond op de havenmarkt liggen. Ook hij werd naar 't St. Ignatiusziekenhuis over gebracht. Hij schijnt er iets beter aan toe te zijn dan zijn beroemde naamgenoot. JULIANA REGINA 1965. t* Samengesteld door F. J. Lammers en uitgegeven door Hollandia Baarn. Juliana Regina geeft een jaarlijks overzicht, in beeld en woord, van de gebeurtenissen rond het Konink lijk gezin. Als begindatum werd 1 september 1948 gekozen, terwijl elk deel jaarlijks op 1 september zal worden afgesloten. Hierdoor ont staat een werk van grote historis- sche waarde, dat het hart verkwikt van allen, die zich met liefde en aanhankelijkheid rondom ons Vor stenhuis scharen. Een feit is, dat deze Oranje-kroniek zal uitgroeien tot een indrukwekkende rij delen die alle belangrijke historische mo menten bevat. TE KOOP prima zwarte „ETNA" adres: Schotsestraat 5 Waalwijk wegens gezondheidsredenen: de gehele collectie, bestaan de uit 26 stuks prima vlieg en kweekduiven van de heer A. Spapens te Loon op Zand. Behoorde jaren bij de kam pioenen. Rassen hoofdzake lijk van Koos Aarts te Til burg. De verkoop vindt plaats in Café Echo der Duinen te Loon op Zand op zondag 31 oktober a.s., 11.30 uur v.m. Te bezichtigen vanaf 10 uur.

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 7