lAitwïi'mb KAATSHEUVEL 6 6 STASSAR KANTOORBEDIENDE Willem de Bie zilveren jubilaris bij Expeditiebedrijf Pot te Waalwijk Pastorale gesprekken ook in Waalwijk Uw horloge vertelt fjp) wie li limit ccrpibö vrouwelijke 22 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 29 OKT. 1965 22 Hierbij nodigt Siassar vrienden en relaties vriendelijk uit ter receptie bij de feestelijke heropening van de totaal vernieuwde zaak op dinsdag 2 november a.s. van 3-5 uur n.m. J. Tausch Loon op Zand Drunen Sprang Capelle R.K.C. Schoenfabriek J. Rouwmaat n.v. Hoogachtend, JUWELIER - HORLOCER - OPTICIEN Stationsstraat 88, Waalwijk Het zal wel niet vaak voorkomen, dat bij een expeditiebedrijf een zil veren jubileum wordt gevierd. Bij 't expeditiebedrijf van de firma J. Pot te Waalwijk is dit echter a.s. zater dag het geval. Dan herdenkt n.l. de heer Willem de Bie de dag waarop hij vóór 25 jaar bij genoemd bedrijf in dienst trad. Hoewel in Sprang geboren en daar vele jaren gewoond, is Willem de Bie praktisch zijn hele leven in Waalwijk werkzaam geweest. Op 16-jarige leeftijd (de jubilaris is thans 62 jaar) trad hij in dienst bij het expedi tiebedrijf H. van Lier te Waalwijk, waar hij met paard en wagen zijn werkzaamheden verrichtte. Vanaf die tijd kent de heer J. Pot hem al. Toen dit bedrijf werd opgeheven, vond Willem werk bij Nathan de Jong, waar hij knecht werd in de ijzerhan del. In de oorlogsjaren kwam hij bij deze firma echter zonder werk en werd door de bezetters op het vlieg veld te werk gesteld. Dit werk beviel hem echter allerminst en reeds na 14 dagen gaf hij er de brui aan en richt te zich tot de firma J. Pot, waar hij prompt werd aangenomen en waar hij weer met paard en wagen expe ditiediensten kon gaan verrichten. Dit werk deed hij tot na de oorlog, om direct na de bevrijding met vracht auto's te gaan rijden, nadat hij voor chauffeur had geleerd bij de fa. Pot. Als chauffeur werd hij op de ver huiswagens van de fa. geplaatst, om in 1955 bijna uitsluitend te worden belast met machinevervoer, waarbij hij zo goed als geheel zelfstandig kon optreden. Willem de Bie is dan ook bij de schoen- en lederfabrieken in geheel Nederland een bekende en graag geziene figuur, die zich de sympathie heeft verworven van tal loze zakenrelaties van de fa. J. Pot. Ook bij de directie van zijn firma staat Willem de Bie hoog aangeschre ven, om de accurate wijze, waarop hij de zaken behartigde en om zijn grote toewijding aan dit expeditiebedrijf, waarvoor hij zich vele en grote ver diensten heeft verworven. Het zal hem dan ook zaterdag a.s. niet aan belangstelling ontbreken. Nadat hij ten huize van de heer J. Pot, Grotestraat 104, in tegen woordigheid van zijn familie door directie en personeel is gehuldigd, zal er van 16 tot 17.30 uur in de Gecroonde Leersse gelegenheid zijn de jubilaris met zijn zilveren dienst- jubileum te feliciteren. We zijn er van overtuigd dat zeer velen van deze gelegenheid gebruik zullen maken, om de sympathieke Willem de hand te drukken. - Sinds 1960 hebben 400 bedrij ven Nederland verlaten en zich bui ten de grenzen gevestigd. In het lo pende jaar waren het er alleen al 110. Gero, de DAF, Thomassen Drijver en andere zijn van plan filiaalbedrij ven in België te stichten. - Een even brutale als onbegrij pelijke moord op de 62-jarige mej. N. de Groot te Utrecht, stelt de po litie voor een groot raadsel. De vrouw werd gistermiddag met ernstige hoofdwonden dood naast de toon bank in haar kruidenierswinkel aan de Leidseweg gevonden door een le verancier. GEMODERNISEERD APOLLO-THEATER WORDT HEROPEND Als burgemeester L. van Erp vrij dag 29 oktober 's avonds om 8 uur het vernieuwde Apollo-theater offici eel zal hebben heropend, zal Kaats heuvel en naaste omgeving niet meer naar de stad behoeven te gaan om in een modern theater van een film te genieten. Het gemoderniseerde en aan de eisen des tijds aangepaste Apollo- theater van de heer W. Smit aan de Markt te Kaatsheuvel, geeft daartoe dan eveneens ruimschoots gelegen heid. Kort na de oorlog, in 1946, startte bioscoop-exploitant Biemans uit Ois- terwijk met filmvoorstellingen in de voor dit doel te kleine zaal van hotel Smit. Twaalf jaar geleden kwam daarin een belangrijke verbetering, toen de heer W. Smit een nieuw Apollotheater bouwde, waarin de heer Biemans de laatste jaren werd opgevolgd door de Dongense exploi tant, de heer Jansen. Thans gaat eige naar Smit met zijn zoon Jan samen de exploitatie van het bioscoopbedrijf in eigen handen nemen. Daarbij zal het belangrijkste werk op de nog wat smalle schouders komen van de pas 18-jarige Jan, die zelf een enthou siast filmer is en, ondanks zijn jeug dige leeftijd, meermalen blijk heeft gegeven van aanpakken te weten en boordevol plannen zit. Voor de va- cantiegangers in de plaatslijke cam- In de parochie van St. Jan zullen deze winter weer zogenaamde Pas torale Gesprekken worden gehou den. Onderwerp is: „Kerk en We reld". Dit onderwerp wordt in vier punten en dus in 4 gespreksavon- den behandeld, nl.: In de maand november: „Gezin en Kerk". In december: „Werkkring en Kerk". In januari: „De wereld rondom Gezin en Kerk". In februari „Centrale ervaringen in het mens en Christen zijn". Zeer duidelijk is gesteld, dat de gesprekken van informatieve aard moeten zijn. Er zal dus geen intro ductie door een of andere deskun dige geschieden, maar Bisschop en priestei's willen in deze gesprekken werkelijk luisteren naar wat leeft onder de leken. Iedereen is daarom welkom. In het bijzonder zijn welkom, zij, die van de kerk vervreemd zijn, de on- kerkelijken. De priesters hebben zich tevoren op deze onderwerpen bezonnen, één van hen zal aan elke gespreksgroep deelnemen als gespreksleider. Aan een groot aantal parochi anen, van wie gedacht wordt, dat ze er tijd voor hebben, zijn uitno digingen verzonden. Wie echter geen uitnodiging ontvangt, kan zich ook rustig opgeven ervoor. Zij zijn even welkom. Men hoopt enige gespreksgroepen van elk hoogstens 12 deelnemers te kunnen vormen. Waar de gesprekken gehouden worden, kan worden afgesproken, nadat de groepen zijn samengesteld. Het zou bij sommigen der deelne mers misschien aan huis kunnen of anders in een zaaltje van een der restaurants. De parochie St. Jan beschikt zelf niet over vergader ruimte. Onkosten zijn aan de deel name niet verbonden, als alleen het verteer, dat ieder voor zich mis schien zelf wil maken, of de kof fie, die men misschien wil schen ken, wanneer men graag één der gesprekken bij zich aan huis wil hebben. Hel kiezen van een horloge is méér dan alleen een uurwerk kopen. Ce hor'ogcHjuwelier geefl U keuze en een vakkun' dig cd vies. Grotestraat 231, Waalwijk Tel. 2625 De gesprekken mogen niet lan ger duren dan anderhalf uur. Dag, uur en plaats voor het eer ste gesprek worden onderling afge sproken. De Bisschop zelf leidt deze ge sprekken in, in drie grote bijeen komsten: nl., op 29 oktober in Eind hoven in „Het wapen van Eindho ven" (vroeger: Katholiek Leven) om 20.00 uur. Op 30 oktober in Nijmegen in de Stadsschouwburg om 10.30 uur en eveneens op 30 oktober in Tilburg uur. De Bisschop nodigt allen uit, in de Stadsschouwburg om 15.30 on: daar dan te komen luisteren. Hieraan zijn voor allen alleen reis kosten verbonden. Het entree is gratis. Moch men iemand kennen onder de parochianen die graag meedoet, ook al zou deze onkerkelijk zijn kan men hem of haar opgeven op de strook, die aan de gezonden uit nodiging is bevestigd. Heeft men voorkeur, om met be paalde personen te samen in één groep te zitten, kan dit ook op de betrekkende strook worden mede gedeeld. pings verzorgde hij reeds filmvoor stellingen, evenals voor de school jeugd, terwijl hij ook reeds toe was aan het verhuren van films. Onder het waakzame oog van zijn vader gaat hij nu dus in diens theater met zijn circa 400 zitplaatsen een echt bioscoopbedrijf leiden. Heel wat uurtjes zijn er door Jan gespen deerd om het interieur van de zaal in een daartoe passend kleed te steken en voor het aanbrengen van de nieu we apparatuur. Het theater bevat twee nieuwe projectoren, 'n comple te nieuwe geluidsinstallatie, die het sterefonisch geluid zeer dicht nabij komt, en een nieuw filmdoek (cine- mascoop) van maar liefst tien meter breed, dat gedeeltelijk bol staat en daardoor de beste filmweergave biedt. Verder is voorlopig een gedeelte van de stoelen vervangen door conforta- beler zitplaatsen en zullen de verlich ting, de aankleding van de wanden en de vloeren worden aangepast. Zoals wij in de aanhef reeds op merkten, behoeft men voor de bios coop niet meer naar de stad, want door deze nieuwe apparatuur zal ex ploitant Smit alle soorten films kun nen draaien. En hij is dan ook de gelijk van plan daar gebruik van te maken. Dat begint reeds op de ope ningsavond, vrijdag a.s., met de prachtige film; "De val van Rome", in kleuren en cinemascoop, welke rolprent ook tijdens het komende weekend vertoond zal worden. Ver der heeft h ijde films "Zorba, de Griek", "De Rode Lampjes" en "Vliegende kratten" in z'n boekje staan, waaruit blijkt dat hij van plan is rolprenten van groot gehalte te gaan draaien. Ook wat het aantal voorstellingen betreft gaat Jan Smit uitbreiden. Van één voorstelling op zaterdag en twee op zondag tot nu toe, worden er dat thans een op vrijdag, twee op zaterdag, op zondag driemaal en een op dinsdag. Voor alle bioscoopdagen geldt dan als aanvangstijd voor de avondvoorstellingen negen uur. Jan Smit wil de bioscoopbezoekers eerst gelegenheid geven thuis onder het ge not van een kop koffie het t.v.-nieuws te bekijken, zodat ze zich niet be hoeven te haasten voor het pikken van een bioscoopje. Verder zal er be gonnen worden met zgn. nachtfilms en speciale kindervoorstellingen en niet te vergeten een cyclus van betere films, waarvoor de vrijdagavond be stemd zal worden. De bioscoopliefhebbers uit Kaats heuvel en naaste omgeving zulen dus ruimschoots hun hart kunnen opha len. RIKCONCOURS Op zaterdag 30 oktober a.s. orga niseert de RKW Berkdijk een rik- concours in café L. Snoeren. De or ganisatoren verwachten een grote drukte, temeer omdat er is gezorgd voor tal van fraaie en waardevolle prijzen. Aanvang half acht. ANTI-HONGER ACTIE De geldinzameling op maandag avond 18 oktober heeft in Kaatsheu vel f 700. - opgebracht en in Loon- op-Zand f 300, in totaal dus f 1000. Wij zijn verheugd, dat ook dit jaar weer deze gift van f 1000.- namens de gemeente Loon-op-Zand aan de NOVIB-organisatie te Den Haag kan worden aangeboden, om een steentje bij te dragen tot leniging van de nood in de onderontwikkelde ge bieden. Dank aan alle gevers. Dank ook aan het "Roode Kruis", dat dit jaar voor het eerst de inzame ling heeft verzorgd. Jammer, dat een aantal jeugdige collectanten verstek liet gaan. Jon gelui, volgend jaar nog beter! FINALE PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN Van a.s. vrijdag t.m. maandag wordt onder leiding van de b.v. NAS in haar clublokaal, café De Steenbak ker, de finale gespeeld om het per soonlijk kampioensemhap 4e klas mlibre. De deelnemers zijn L v d Wouw, M Timmers, T v Hui ten, DJS, A Emmers HGL, P v d Hout Poedelvrees, F v Dongen, J Hendriks Efteling en A Dankers 't Centrum Loonopzand. Reserve: Chr v Wanrooij HKS. De partijlengte bedraagt 75 car. Wed strijdleider is de heer P v d Velden. De wedstrijden beginnen vrijdag om 7.30 uur, zaterdag om 4 uur, zon dag en maandag om 6.30 uur. JEUGDTOTO HANDBALVERENIGING De inzet voor de jeugd-toto van de handbalvereniging Desk bedroeg vo rige week f 106.70. De prijswin naars waren: le prijs C v d Bruggen v Heeswijkstr 10 en B Dekkers Mgr. Völkerstr 3 beiden K'heuvel, precies geraden, ontvangen f 8; 2e prijs P Collard Anita Waalwijk f 10,67 met f 106.69; 3e prijs J v d Linden Le- liestr. 39 en A Goedhart Mgr Völ kerstr. 132 beiden K'heuvel en Cana- desestr 8 Waalwijk, die f 5.34 moe ten delen met resp. f 106.60 f 106.80. Prijzen af te halen: Jul. v. Stolbergstr. 11, Kaatsheuvel. JUDOKA B. REMMEREN HIELP NEDERLAND WEER AAN DE OVERWINNING Zondag vond in Frankrijk een in terland-ontmoeting plaats tussen ju doteams van Frankrijk en Nederland. Van de Nederlandse ploeg maakte ook deel uit onze plaatselijke judoka B. Kemmeren, die een daverend ap plaus kreeg van het Franse publiek toen hij zijn tegenstander reeds na 25 sec. met een uchi-mata, 10e heup worp, naar de mat bracht. Het Ne derlandse team won deze interland, die gehouden werd onder auspiciën van de intern. I.B.C., met de overtui gende cijfers 4-1. GESLAAGD Onze plaatsgenoot de heer S. D. M. Mateysen, slaagde aan de universiteit le Utrecht voor het examen tandarts. DOKTERSDIENST Komend weekend zal de prak tijk van de doktoren P. Wijten- burg te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loonopzand worden waargenomen door dokter R. Raaymaakers, Hoofd straat 68 a, Kaatsheuvel, tel. 04167- 2050. Op maandmag 1 november neemt dokter De Vries, v. Rijckevorselstr. 6, Loonopzand, tel. 04166-250, de dienst waar voor P. Wijtenburg en R. Raaymaakers. Zaterdag na 12 uur en zondag wordt de praktijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheuvel waargenomen door collega H. Winkelman, Kerk straat 99, Sprang, tel. 04167-2350. AGENDA Apollotheater vrijdag 20 uur, off. opening voor genodigden, zaterdag 18 uur en 21 uur, zondag 15 uur, 18 uur, maandag 18 uur en dinsdag 21 u.: De val van Rome. 14 jaar. zondag en maandag 21 uur: Heb ben de tieners alleen schuld? 18 j. Efteling zondag 12 uur Desk 2 - Sarto 2; 14.30 uur Desk 1 - Mid delburg 1. Café Kerkzicht: zaterdag 19.30 uur: rikconcours RKW Berkdijk. Café Steenbakker vrijdag, zaterdag, zondag, maandag: finale persoonl. kampioenschap 4e klas. 1 ST. HUBERTUSGILDE Dinsdag heeft het St. Hubertusgilde haar jaarfeest gevierd. De morgen werd begon nen met een H. Mis door pastoor Simons, opgedragen voor de overleden leden van de vereniging. De voormiddag werd doorge bracht met een vergadering en een gezellig bijeenzijn der gildebroeders in zaal Con cordia. Later, tegen de avond had een rondwan deling plaats, waarna de leden met hun dames aan een goede koffietafel aanzaten. De muziek van het Sophia's Klein Orkest vermaakte de aanwezigen. Deze statiedag is bijzonder goed geslaagd. Hiermee kunnen de Loonse drie gilden weer een vol jaar vooruit, nu hun feestdagen weer voorbij zijn. MIDDENSTANDSTENTOONSTELLING De Loonse Middenstand zal trachten door middel van een tentoonstelling het kopen de publiek de gelegenheid te bieden hun artikelen in Loonopzand zelf te gaan kopen. Zij heeft daarom plannen gemaakt hun wa ren ten toon te stellen in het Culturele Centrum. Zaterdag van 20-23 uur, zondag van 14-23 uur en maandag (Allerheiligen- zondag) van 14-22 uur, zullen de deelne mende zaken hun produkten daar tonen. De toegangsbiljetten geven tevens recht op mooie prijzen. Hiermede zal bereikt wor den dat beter en net zo voordelig in het dorp gekocht kan worden en men niet zo gauw naar de stad gaat om daar het geld te besteden. Een goede gedachte van deze Middenstandsvereniging. DKTERSDIENST. Het weekend zaterdag 30 en zondag 31 oktober zal de doktersdienst alhier wor den waargenomen door dr. R. Raaijmaa- kers, Hoofdstr. 68 a, Kaatsheuvel, telefoon 04167-2050. Maandag 1 nov. dr. de Vries, tel. 04166-250 GEMEENTERAAD Openbare vergadering van de raad der gemeente Drunen op vrijdag 29 oktober 1965, te 19.30 uur ten gemeentehuize. Agenda 1. Vaststelling notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel van burgemeester en wet houders om medewerking te verlenen aan een verzoek van a. het Schoolbestuur te Elshout tot aan schaffing van meubilair. b. het bestuur van de Albert Schweit- zerschool voor de aanschaffing van leermid delen t.b.v. het 6e leerjaar. 4. Voorstel tot vaststelling van de ver goeding per leerling ex art. 101 L.O.-wet voor 1966 en vaststelling van de voorschot ten voor de diverse scholen. 5. Voorstel tot invoering van een nieu we straatnaam. 6. Voorstel tot verkoop van grond. 7. Voorstel tot aanvulling van het subsi die 1963 en 1964 van het Charitatief Cen trum. 8. Voorstel tot a. wijziging van de bureau-uren voor de burgerlijke stand op de zaterdagen; b. wijziging van de huwelijksrechten (le gesverordening). 9. Voorstel tot aankoop van het pand Heusdenseweg 4 en tot aankoop en door verkoop van het pand Kasteeldreef 20. 10. Voorstel tot het voteren van een cre- diet voor a. voorbereidingskosten t.b.v. rioolwa terzuiveringsinstallatie; b. uitbreiding kleedgelegenheid sport park; c. mechanisering bevolkingsadministra tie; d. bouw van een nieuw pompgebouw, aanleg persleiding, gedeelte stamriool en overstort in uitbreidingsplan Vennen Oost. KINDERKOOR Maandag 6 oktober is 'n zangkoortje op gericht, bestaande uit jongens en meisjes van de lagere school aan de Wilhelminastr. Uit vele enthousiaste ouders is een comité gevormd, waarvan de heer J. Jehoel, hoofd der school, voorzitter is. De muzikale lei ding berust bij de heer Manders. BLIJSPEL VAN TOINE VAN BERGEN Op 19 december a.s. hoopt de toneelver eniging van de jonge boeren en boerinnen in de kleine zaal van de Hoge Braken het blijspel: "De bungalow" van Toine van Bergen te brengen, onder regie van de heer A. Roben. HARMONIE-TOTO. De inzet van de Harmonie-toto Drunen was deze week f 524.96. De eerste prijs ging naar de fam. Wagenmakers Stations straat Drunen, f 65,67; de 2e prijs werd verdeeld over 17 deelnemers die allen f 425 hadden geraden; de 3e prijs ging naar twee eelnemers. AGENDA Zaterdag 30 okt. 8.30 uur: Eén teveel in de harem, 14 jaar, Hoge Braken. Zondag 31 okt.:: 5 uur, idem, idem. 6.15 uur: Bin Lied geht von die Welt, id. 8.30 u.: In de ban van haar driften, 18 j. 11.15- 12.15 u.: Bibliotheek, achter H.B. Maandag 1 nov. 4 uur De lefschopper, alle leeft. Hoge Braken. 6.15 u.: In de ban van haar driften, 18 j. 8.30 u.: Legioen des doods, 14 j. H.B. Woensdag 3 nov.: 18.30-19 u. Bibliotheek ZONDAGDIENST De zondagdienst wordt vanaf zaterdag 30 okt. 13 uur tot maandagmorgen 1 nov. 8 u. waargenomen door dokter H. Verhaak. IN WEISSER RöSSL IN DRUNEN Vier maanden lang is de toneelgroep Ré- védence bezig geweest aan de operette "In Weisser Rössl", die altijd talrijke toeschou wers heeft getrokken. Zaterdag 30 oktober wordt het voor het voetlicht gebracht. On der regie van de heer h. Gelsing en met medewerking van het gemengd koor UDI uit Elshout, hopen de amateurs U een pret tige avond te bezorgen. Doordat de toneel groep Révérence U de omusante operette zal presenteren, zal de jeugdharmonie Dru nen o.l.v. de heer J. Merkx een kort con cert geven. Om het geheel een regionaal tintje te geven, is er na afloop nog Tiroler- bal. Hierbij zij vermeld dat met dit stuk zal worden deelgenomen aan een toneelconcours uitgeschreven door de Ned. Amateur To neel Unie. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de dok tersdienst worden waargenomen door dok ter Winkelman, tel. 04167-2350. KERKDIENSTEN ZONDAG 31 OKTOBER '65 Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kérk 9.30 uur en 4.30 uur Ds. W. R. Barkema OVERDRACHT INSTRUMENTEN MARIJKE Lag het aanvankelijk in de bedoeling de overdracht van de nieuwe instrumenten aan de Harmonie Marijke op maandag 25 ok tober te doen plaats vinden, door omstan digheden heeft dit geen doorgang kunnen vinden en is dit thans bepaald op maan dag 1 november a.s., 's avonds 8 uur, in de zaal van de Chr. Volksbond. SPREEKBEURT Zoals wij reeds mededeelden hoopt a.s. maandag 1 november, 's avonds 8 uur, in het Geref. Kerkgebouw aan de Heistraat, als spreker op te treden Z Exc. Prof. I. A. Diepenhorst, Minister van Onderwijs en Wetenschappen. De samenkomst gaat uit van de A.R. Kiesverenigingen in de Lang straat. Minister Diepenhorst zal de heden daagse politieke vraagstukken toelichten. BUITENKANSJE In het kader van de door de Coöp. Raif- feisenbank "Langstraat-West" gevoerde spaaractie, ter gelegenheid van de opening van haar nieuwe hoofdkantoor te Raams- donksveer, is het eerste gouden tientje uitgereikt aan Jenny Ophorst, Oudestraat 27 te Sprang, geboren 27-11-1961. Deze spaaractie loopt van 23 okt. t.m. 5 november a.s., waarbij iedere spaarder een aardige attentie ontvangt, en aan iedere 50e inlegger een gouden tientje wordt uitgereikt. Iedere nieuwe spaarder ontvangt bovendien een premie van f 2.50. ONGEVAL De jeugdige werkman de J. had dinsdag het ongeluk bij zijn werk op de timmerfa briek de K. te Waalwijk, met zijn hand in aanraking te komen met een zaagmachine, waardoor hem de duim van zijn rechterhand vrijwel geheel werd afgezaagd en hij zich on der heelkundige behandeling moest stellen. DOKTERSDIENST De doktersdienst zal a.s. zaterdag 30 okt. worden waargenomen door dokter Gerlach, tel. 350 en zondag 31 okt. door dokter Wijffels uit Waspik, tel. 250. M.A.C. MARIJKE Op 1 november a.s. hoopt de M.A.C. "Marijke" weer zijn traditionele najaarsrit te houden. Deze rit is uitgezet door de he ren van Beek en zal verreden worden vol gens het KNMV-reglement. De start vindt plaats bij café De Wite Brug, Nieuwevaart. Het inschrijfbureau is geopend vanaf 12.15 uur. Indien het weer medewerkt zal 't een hele drukte worden rondom de Witte Brug. MOTORSPORT Op vrijdag en zaterdag a.s. zal door de betrouwbaarritrijder van de M.A.C. Ma rijke, de heer C. van Beek, worden deelge nomen aan de kampioensrit, uitgeschreven door de KNMV. De rit die nabij Arnhem wordt verreden zal een lengte hebben van 600 km. Ook dit jaar is er weer internatio nale deelname. Er zullen o.a. teams uit Duitsland en Engeland aan de start ver schijnen. Wij wensen de heer van Beek, die in de 250 cc juniorklasse uitkomt, veel suc ces toe. Tot onze spijt moesten wij dit maal de voorbeschouwingen wat kortwieken. De te spelen wedstrij den voor de lagere elftallen en de standen vindt u elders. Een vol gende maal hopenlijk beter. Red. T.S.C.—R.KC. A.s. zondag staat er voor de geel- blauwen Waalwijkers wederom 'n v/edstrijd op het programma. Men trekt dan nl. naar Oosterhout om daar TSC op eigen veld partij te geven. Ofschoon de RKC-ers zon dag j.l. in Middelburg een goed par tijtje voetbal ten beste gaven wach ten ze nog steeds op de eerste over winning. Of da zondag a.s. zal luk ken is nog een open vraag. Wan neer er echter gespeeld wordt als in Middelburg en we hebben wat meer geluk met onze schoten dan is succes toch niet uitgesloten. De Oosterhouters zullen zich echter niet zo gemakkelijk gewonnen ge ven en daarom zullen de Waalwij- kers zich volledig in moeten zetten om 1 of 2 punten mee naar Waal wijk te brengen. Er zullen onge twijfeld vele supporters mee naar Oosterhout gaan om de jongens van het le aan te moedigen. RKC-ers doe dat op een sportieve manier Elzenweg 15, WAALWIJK vraagt voor spoedige indienst treding: voor de afdeling facturering en order administratie. Aanmelden dagelijks aan de fabriek.

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 22