Belangrijke jaarvergadering St. Willibrordus KAATSHEUVEL P. BROUWER Neem óók TWIN prettig rollen, lekker roken! Sprang-Capelle Zilveren jubilaris bij Zuivelfabriek St. Jan te Waalwijk Plechtige uitvaart en begrafenis Frans Bataille Huldiging van 19 jubilarissen 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 31 JAN. 1966 2 vWMM'. HALF ZWARE SHAG 'V, - |nM j.gruno m v i 7 - - 50 gram - uit verse voorraad f 1,25 Sprang Capelle Vrijdagavond jl. hield de afdeling Waalwijk van de Ned. Kath. Bond van Werknemers (sters) in Indus triële Bedrijven „St. Willibrordus" een belangrijke goed bezochte jaar vergadering. In zijn openingswoord noemde voorzitter A. v. Seters het een treu rige samenloop van omstandigheden dat, nu zich boven de industrie donkere wolken samen trekken en zich in de verhouding tussen werk nemers en werkgevers een crisis dreigt te ontwikkelen, de afdeling Waalwijk van St. Willibrordus trou we leden gaat huldigen, die ook in het verleden de moeilijkheden niet uit de weg zijn gegaan. Doch, aldus de voorzitter, „wij verkeren niet in een wanhoopsstemming, wij blijven er rustig onder". Overigens verheel de de heer v. Seters niet dat er iets gaande is. We staan op een keer punt en zullen moeten strijden voor de volledige erkenning van de vak beweging, een erkenning die de vakbeweging na de oorlog nog niet gekregen heeft. Hoewel het momen teel nog bekvechten is, kon dit ech ter wel eens tot een conflict leiden, aldus de voorzitter, die verder con stateerde dat er de laatste jaren 'n diepe kloof is ontstaan tussen de werkgevers en de werknemersorga nisaties. Hoewel er nu nog een zgn. „vrije liefde" tussen beide partijen bestaat, met alle gevolgen van dien, meende de voorzitter dat de vakbe weging bij de werkgevers geen ver trouwen meer wekt en in haar po sitie is uitgehold en ondergraven. Wij zijn te goeder trouw geweest, aldus de heer v. Seters. De samen werking in de Stichting van de Ar beid was een bewijs van onmacht. Telkens moest de regering uitkomst brengen. Spreker betoogde dat de vakbeweging maar een streep moet zetten onder de Stichting van de Arbeid. We hebben recht op volle dige erkenning, doch om die te handhaven zullen we moeten vech ten. Nader ging de heer v. Seters in op.het probleem georganiseerden ongeorganiseerden. „Wij zijn niet meer bereid voor de ongeorgani seerden op te komen en er voor te betalen. Wij zullen rustig onze plicht doen en staan geheel achter onze leiding". Tenslotte sprak de heer v. Seters de hoop uit, dat de werkgevers hun verstand zullen bewaren. Hij ves tigde de aandacht van de aanwezi gen op de speciale bijeenkomst die op maandag 31 januari a.s. in het Gemeenschapshuis te Baardwijk zal worden belegd en waar de leden volledig over de gang van zaken zullen worden ingelicht en waar zal worden verteld wat gedaan moet worden. Hierna gaf de secretaris, de heer M. W. Vervloet, een uitvoerig ver slag van de werkzaamheden van de afdeling in het afgelopen jaar. In 459 gevallen kon door het afdelings bestuur hulp worden verleend. Het financieel verslag, uitgebracht door penningmeester J. Verhelst, toonde aan inkomsten een bedrag van 34.304,79 en aan uitgaven een bedrag van 34.279,60, zodat er sa men met het beginsaldo aan het ein de van het jaar een batig saldo was van ƒ290,86. In het afgelopen jaar was het ledental van 545 tot 500 ge daald, doch in de afgelopen weken konden weer 32 nieuwe leden wor den geboekt. De voorzitter spoorde allen aan, er aan mede te helpen het leden aantal zoveel mogelijk op te voeren. De periodiek aftredende bestuurs leden, de heren J. Verhelst en M. Pelders werden herkozen. Hierna kreeg de' districtsbestuur der van de Bond, de heer J. Th. J. Rijnhart de aangename taak 19 ju bilarissen te huldigen. Na een pro pagandistisch woord, richtte hij zich vooral tot de oudere jubilarissen en sprak hen zeer waarderend toe. Hij prees de moed, die deze heren 50 en 40 jaar geleden konden op brengen om lid van de Bond te worden, vaak met gevaar voor ont slag. Hij wenste de afdeling geluk met het grote aantal trouwe leden, waarbij hij een bijzonder compli ment richtte aan de vrouwen van de jubilarissen. Refererend aan de brochure van pater Hoefnagels, meende de districtsbestuurder dat er nog heel wat te doen is in ons land, voordat er een normaal soci aal peil is bereikt. Hij wenste de jubilarissen geluk en reikte hierna de insignes uit. De 25-jarige jubilarissen waren: A. J. Heshselberth, H. Leijtens, G. H. Ligtvoet, M. H. Sleenhoff en C. W. v. d. Velden. 40 Jaar lid waren: J. Brekelmans, W. H. Buys, H. T. Castelijns, J. N, v. Hoof, A. H. v. Kuijk, F. T. Lom- barts, A. J. Kelder en F. M. Ver donk. De 50-jarige jubilarissen, t.w. G. van Assen, G. J. Bruysters, A. C. Demmers, A. v. Ham, L. Schapen donk en A. Schuurmans kregen van districtsbestuurder Rijnhart 'n fraai Delftsblauw wandbord aangeboden. Nadat alle jubilarissen bij monde van de heer v. Seters door het af delingsbestuur waren gefeliciteerd, werd tot slot het strijdlied aange heven, waarna deze vergadering met gebed werd gesloten. BRABANTS COMITÉ VOOR HUWELIJKSGESCHENK Het Brabants Comité voor de orga nisatie van het provincie-aandeel in de nationale manifestatie ter gelegen- hei van het huwelijk van prinses Bea trix, is als volgt samengesteld Mr. dr. R. M. A. A. Geuljans, bur gemeester van Breda, voorzitter; J. H. M. Quadekker, Breda; G. L. W. Slie pen, Breda; J. B. Legaune, Breda; W. J. Clarijs Helmond; prof. dr. J. P. A. Coopmans, Den Bosch; A. H. Dirk- sen, Roosendaal; P. J. J. Jacobs, Eindhoven; F. H. Verbunt, Tilburg, J. J. Wisse, Bergen op Zoom; E. van Eyndhoven, Tilburg; P. van de Broek Den Bosch. TEXTIELBONDEN STELLEN WERKGEVERS ULTIMATUM De drie vakbonden van werknemers in de textiel en confectie-industrie "St. Lambertus", "Unitas" en "De Eendracht", hebben het sociaal werk gevers verbond voor de confectiein- dustrie een ultimatum gesteld. Als het verbond voor vrijdag 4 februari de vakbonden niet schriftelijk heeft la ten weten, dat het zijn standpunt in zake de kwestie georganiseerden-on- georganiseerden herziet, zal met in gang van maandag 7 februari worden gestaakt. Op donderdag 3 februari a.s. zal de heer P. Brouwer te Waalwijk, de dag herdenken, waarop hij vóór 25 jaar in dienst trad bij de Melkfa briek „Wami" later overgenomen door de melk en Zuivelfabriek St. Jan. i De jubilaris die zich in de loop der jaren heeft opgewerkt van melkbezorger tot chef-controleur v. d. buitendienst, kwam bij genoemd bedrijf in dienst in een geweldig moeilijke tijd. Hij was pas één week in dienst of er kwam distributie van zuivelprodukten. Daarbij kwam dat hij moest optornen tegen niet min der dan 68 zelfslijtende melkbezor gers, met een vervoermiddel dat be stond uit een houten kar met ijzer beslagen wielen. Zijn klanten wa ren verspreid over geheel Waalwijk. Zijn taak bestond destijds dan ook uit bijna uitsluitend pionierswerk. De heer Brouwer pionierde echter met succes, want na 8 jaar, waren reeds een groot aantal van de thans bestaande melkwijken gerealiseerd en konden aan andere bezorgers worden overgedragen. Toen de „Wami" steeds bleef groeien benoemde de toenmalige di rectie, de heer Brouwer tot chef controleur van de buitendienst, en toen „St. Jan" de „Wami" overnam, bleef de jubilaris in deze functie gehandhaafd. Naast deze veelomvattende func tie, vond de jubilaris nog tijd en ge legenheid zich op maatschappelijk terrein verdienstelijk te maken. Hij stimuleerde o.a. de wieier- en wan- 1 delsport, is Wijkhoofd Bescherming Burgerbevolking, voorzitter van de jeugddrumband „Ons Genoegen" voorzitter van de Waalwijkse Krachtsportcombinatie, 't gefuseer de orgaan van gewichtheffen, wor stelen, judo etc. Hij dirigeerd de pas opgerichte Waalwijkse accordeon-vereniging „Accordiola", waarvan hij samen met de heer van Wanrooij leraar aan de Waalwijkse muziekschool de oprichters zijn. Reeds meer dan 26 jaar is de heer Brouwer lid van de Waalwijkse Ge meenteraad en is lid van de com missie voor grond en pachtzaken uit P. Brouwer dit college. Het zal de heer Brouwer op don derdag 3 februari daarom zeker niet aan belangstelling ontbreken. FUPHONIA HIELD STATIEDAG Het Kon. Muziekgezelschap „Eu- phonia" hield zaterdag z'n statie dag. Tijdens de muzikale rondwan deling, waarmee dit jaarlijkse feest traditiegetrouw werd ingezet, be gaf het korps zich naar het Prins Bernhardplein om een zilveren ju bilaris, de heer M. van Wezenbeek, af te halen. Terug in zaal Euponia werden eerst enkele gezellige uur tjes doorgebracht met kaartspel enz. waarna men met de dames ge noot van een uitstekend verzorgd diner. Van 'n korte pauze tijdens dit etentje maakte voorzitter W. v. Nieuwstadt gebruik om jubilaris v. Wezenbeek te huldigen en te dan ken voor diens belangrijke muzi kale bijdrage aan het korps gedu rende 25 jaren. Een cadeau vorm de het stoffelijk blijk van waarde ring, terwijl mevr. v. Wezenbeek met bloemen in de hulde van haar man werd betrokken. De heren W. Dingemans en P. Donders, die ge durende 12y2 jaar lid van Eupho- nia zijn, werden daarvoor eveneens met een passend geschenk bedacht en de dames bloemen. Voor het amusante gedeelte van deze geslaagde statiedag zorgden tenslotte een orkestje en cabaret ensemble. VOLKSUNIVERSITEIT Op dinsdag 1 februari houdt drs. R Blomsma te Berkel voor de le den van de Volksuniversiteit in het missiehuis St. Antonius een voor dracht, welke als titel draagt „Cha- na, een land in wording". De vroegere Britse kolonie Goud kust aan de Golf van Guinee werd op 6 maart 1957 onafhankelijk in een voor Afrikaanse begrippen vrij grote welvaart. De basis voor die welvaart bood de verbouw van ca caobonen door tienduizenden klei ne boeren. De grote uit de cacao- export voorgekomen reservefond sen boden president Nkrumah ge legenheid de uitvoering van een aantal ambitieuze plannen te en tameren. Hij vestigde een sterk centraal gezag door middel van zijn politie ke partij. Deze is momenteel de enig toegelaten partij, die alle op positie heeft weten weg te vagen. Het verband tussen politiek en stambindingen heeft hier een rol gespeeld. Het lijkt er op, dat Nkru mah het maatschappelijk bestel van Chana probeert te moderniseren, maar op Afrikaanse wijze, nl. door de vele diverse stammen samen te brengen in een soort nationale stam met hemzelf als nationaal „stam hoofd". Ghana is een land volop in be- - De koninklijke familie is voor een korte vacantie naar Lech in Oos tenrijk vertrokken. Gemeld wordt voorts, dat prinses Margriet dit jaar in 't huwelijk treedt met mr. Pieter van Vollenhoven. Onder zeer grote belangstelling had zaterdag jl. in de parochie van St. Jan te Waalwijk de plechtige uitvaart en begrafenis plaats van de heer F. Bataille, die op 25 januari 1966 in het ziekenhuis te 's-Herto- genbosch overleed op ruim 64-jarige leeftijd. Onder de velen, die het stoffelijk overschot naar zijn laatste rustplaats begeleiden, merkten we o.m. op: superieuren en medewerkers van de overledene bij Van Haren's Schoenfabrieken, waar de heer Ba taille vele jaren werkzaam was en een vooraanstaande positie bekleed de. Verder waren er deputaties uit de muziek-, zang- en sportwereld, waarvoor de overledene zich tijdens zijn leven bijzonder interesseerde en grote verdiensten verwierf. Naast de familie waren er dan nog ontel bare vrienden en belangstellenden. Vanaf de woning in de Kerkstraat werd de lijkwagen geflankeerd door bestuur en leden van het r.k. Kerkkoor van St. Jan, waarvan de overledene tientallen jaren een zeer gewaardeerd lid was. In de in diepe rouw gestoken St. Janskerk droeg Deken Maessen, ge assisteerd door kapelaan Weiling en aalmoezenier v. Berkel, de plechtige H. Mis van Requiem op, waaronder het parochieel kerkkoor, onder lei ding van directeur G. Duyvelaar, op treffende wijze de drie-stemmige mis van Perosi uitvoerde. Nadat Deken Maessen achter in de kerk de absoute had verricht, zong 't zang koor op ontroerende wijze „Beati Mortui" van F. Mendelssohn, dat op allen een diepe indruk maakte. Vervolgens had de begrafenis plaats op het parochieel kerkhof. De heer Frans Bataille was een man van eenvoudig geloof, van op rechte naastenliefde en van grote plichtsbetrachting. Zijn echtgenote èn kinderen verliezen in hem een zorgzame echtgenoot en vader. Na de H. Mis maakten zeer velen gebruik óm de zwaar beproefde weduwe en haar kinderen in „De Twee Kolommen" te condoleren. Frans Bataille ruste in vrede. IIIWIIIII 11.11 II IIIWI weging op alle mogelijk gebied. De afhankelijkheid van cacao als be- staansbron heeft het land de laat ste tijd in financiële moeilijkheden gebracht. Door het oprichten van industrieën en door de bouw van een grote stuwdam met hydro-elek- trische centrale in de Volta-rivier en de daaruit voortvloeiende goed kope electrische energie hoopt Cha na een wat steviger economie op te bouwen. Dit gaat in een land met een groot gebrek aan technische krachten en modern denkend kader gepaard met heel wat moeilijkhe den. Er werken daarom heel wat adviseurs uit de westelijke wereld en het Oostblok in Ghana. Ook een groot aantal Nederlanders dragen hun steentje bij aan de ontwikke ling van dit land met zijn gastvrije bevolking. J. DAMEN (H.G.L.) DISTRICTS KAMPIOEN HOOFKLASSE LIBRE Tijdens het gepasseerde weekein de werden in hotel-restaurant Eu- phonia de wedstrijden gespeeld om 't persoonlijk kampioenschap hoofd klasse libre van het district Kaats heuvel, welke dank zij een betere gemiddelde geëindigd zijn met een overwinning voor J. Damen van de b.v. H.G.L. Tot de laatste partij bestond er nog onzekerheid omtrent de uitslag, omdat Damen op dat moment één verliespartij noteerde, terwijl zijn enige concurrent en directe tegen stander, H. Dekkers, nog geen pun ten had verloren. Voor de schaarse bezoekers dit tournooi kenmerk te zich door een povere belangstel ling bleef er dus tot het laatst spanning, welke na enkele beurten ook verdween toen de toekomstige kampioen pas in deze partij z'n v/erkelijke capaciteiten ontplooide en met een serie van 90 duidelijk afstand nam van zijn tegenstander. Wel probeerde Dekkers nog wat van zijn achterstand af te knabbe len, maar het verschil was te groot geworden om dit nog te overbrug gen. In 15 beurten maakte Damen de 250 vol, wat tevens het hoogste partijgemiddelde (16.66) van dit kampioenschap betekende. Dekkers mocht de eer van de hoogste serie met 93 car. voor zich opeisen als kleine compensatie. Kwalitatief bleven de deelnemers tijdens dit tournooi aan de zeer ma tige kant en er vielen dan ook maar liefst drie degradaties te noteren. Voor 'n aangename verrassing zorg de overigens Ant. v. Wanrooij, die np. 'n tweejarige afwezigheid weer aan de wedstrijdtafel was versche nen. Hoewel hij duidelijk nog niet aan zijn oude vorm toe was hoe kan het anders en het pechdui- veltje bovendien nog een woordje meesprak getuige z'n slechts ene winstpartij, wist hij zich toch in de hoofdklasse te handhaven. Nr. de gebruikelijke bedankjes aan het adres van de organiserende ver eniging Euphonia, hospes v. Moos- dijk en de deelnemers, reikte dis- trictvoorzitter J. van der Kaa de bondsmedaille uit aan kampioen Damen met een stimulerend woord en de beste wensen voor het ge westelijk kampioenschap. De einduitslag was: 1. J. Damen,HGL 2. H. Dekkers, Efteling 3. J. v. Berkel, NAS 4. P. v. Boxtel, KOT 5. A. v. Wanrooij, HKS 6. H. Snoeren, KOT gem. pnt. 9,25 8 8,49 8 6,61 5 6,24 5 8,00- 2 5,99 2 REUSEL SPORT—DESK 1-9 DESK trad zondag voor 'n oefen partij te Reusel aan zonder Lugters en Cees Soeterboek, zodat we Ap pels weer in de halflinie aantrof fen en junior Henk Netten op de rechtsbuitenplaats debuteerde. Het veld was behoorlijk bespeel baar, maar wel zeer zwaar. Aan- vankfelijk paste Reusel Sport zich het best aan op dit terrein en zij namen met 'n verrassend afstands schot van de linkshalf 'n 1-0 voor sprong. Geleidelijk aan namen de Dessers het heft in handen, maar voorlopig wist de Reusel-verdediging stand te houden. Met 'n schot vanuit een moeilijke hoek wist Dekkers het Reusel-net te vinden en juist voor het rustsignaal namen de Dessers de leiding met 2-1. Na de rust liet Netten zich ver vangen, omdat hij het veld wat te zwaar vond en het tempo voor de rust behoorlijk hoog had gelegen. Nu kwam Kees van Wezel op de rechtsbackplaats en verhuisde Ver. wyst naar de rechtervleugel. Nu kwam de Des-ploeg op volle toeren en werd Reusel Sport met grote cijfers verslagen. Er waren enkele prachtige goals bij. De negen doel punten kwamen van Dekkers (2) Verwyst (2) Frans Damen (2) Fr. van Riel (2) en aanvoerder Her man Damen 1. Al was de tegenstand deze zondag niet groot, het was toch een zeer goede oefening, zodat de spieren weer eens flink in beweging kwa men. RWB 2—DESK 2 0-1 De Des-reserves speelden bij de Rood-wit-blauwen te Besoyen en wisten met de on-even goal te ze gevieren. TH 166 BEGRAFENIS D. C. VAN CAEM Op de algemene begraafplaats aan de Til- burgseweg werd j.l. donderdagmiddag ter aare besteld het stoffelijk overschot van wij len de heer D. C. van Caem, die maandag in het prot. ziekenhuis te Den Bosch op 88- jarige leeftijd overleed. De overledene was niim 34 jaar lid van het college van nota belen bij de Ned. Herv. Kerk, dat hij steeds met veel trouw heeft gediend. D rouwdienst in de aula werd geleid door Ds. P. J. Bos, die sprak naar aanleiding van Psalm 116. Aan de groeve werd naast Ds. Bos nog het woord gevoerd door de heer Jac. van der Schans namens de colleges van Kerkvoogden en Notabelen, waarin hij met dankbaarheid gewaagde van het vele dat hij in het belang der Herv. gemeente heeft ge daan. De oudste zoon van de overledene, de heer C. H. van Caem, dankte voor het mede leven, in 't bijzonder Ds. Bos en de colleges van kerkvoogden en notabelen. ZANGAVOND Voor de zangavond in de Ned. Herv. Kerk jl. zaterdagavond georganiseerd door de Bijbel Kiosk Vereniging te Amsterdam, be stond grote belangstelling. Het ruime kerk gebouw was goed bezet en de aanwezigen zullen er geen spijt van göhad hebben want het was een zeer mooie avond. Met begeleiding op het machtige kerk orgel door de bekwame organist Jan Bone faas, werden verschillende liederen in sa menzang gezongen onder leiding van Kees Deenik, de bekende radio-zanger, terwijl deze oök enkele solo's ten beste gaf. De Chr. gemengde zangverenigingen Looft den Heer en Excelsior verleenden hun mede werking onder leiding van de dirigenten Christ en Groen, terwijl de plaatselijke pre dikanten Ds. Bos en Ds. Bakema de opening en sluiting verrichtten. De heer Bekker, pro- paganist van de B.K.V. sprak een propa gandistisch woord en wekte op tot steun aan het werk dezer vereniging, speciaal voor de vérspreiding van de bijbel in Hongarije, waartoe ook een mooie langspeelplaat met christelijke liederen ten verkoop werd aan geboden. AANRIJDING Zaterdagmiddag had een aanrijding plaats op de viersprong aan de TilburgseAeg. - Een Convair va nde Lufthanse die op weg was van Frankfurt naar Hamburg en die in hoofdzaak zwem sters en zwemmers aan boord had, die aan de wedstrij'den te Bremen zouden deelnemen waar de Convair 'n nood landing maakte is op dit vliegveld neergestort en in brand gevlogen; alle 46 inzittenden vonden de dood. De Nederlandse zwemster Marian ne Heemskerk zou met dit vliegtuig meereizen om bij de wedstrijden te genwoordig te zijn en had reeds een kaartej genomen, maar besloot vlak voor het vertrek op een andere wijze naar Bremen te reizen en is zo de dood ontsnapt. Doordat een luxe auto komende uit de richting Kerkstraat de provinciale weg over stak zonder voorrang te verlenen, botste de motorrijder W. uit Waalwijk in volle vaart op de auto, waardoor hij enkele meters werd weggeslingerd en met een hersenschudding naar het ziekenhuis te Waalwijk moest wor den overgebracht. De voertuigen werden beiden zwaar beschadigd. Ds. J. FOKKEMA OVERLEDEN Ds. J. Fokkema, vroeger predikant bij de 'Ned. Herv. Kerk alhier, ds j.l. donderdag avond in het rusthuis "De Lichtenberg" te Amersfoort op 72-jarige leeftijd plotseling overleden. Ds. Fokkema woonde donderdag avond nog een vergadering te Utrecht bij.. Ds. Fokkema was niet van huis uit her vormd; hij was een zoon van het geref. schoolhoofd in Arum. Na zijn diensttijd was de overledene ambtenaar bij de raden van arbeid in Sneek en daarna in Goes. De theologische studie lokte hem, maar pogingen om in Kampen of in Amsterdam (VU) de gereformeerde theologische studie te volgen mislukten. De zaak-Geelkerken had tot gevolg dat ds. Fokkema overging naar de hervormde kerk en sloot hij zich aan bij de Geref. Bond. Hij studeerde theologie aan de Rijksuniversiteit te Utrecht en werd in 1930 predikant van de Ned. Herv. ge meente te Sprang, om 2 jaar later naar Am stelveen te vertrekken en tenslotte diende hij van 1937 -1946 de Herv. gemeente te Delft. Bij de eerste verkiezingen na de bevrij ding werd Ds. Fokkema tot lid van de Twee de Kamer voor de A. R. Partij gekozen, in verband waarmee hij vervroegd emirdtaat kreeg. Hij bleef enige jaren in Delft wonen en was daar lid van de gemeenteraad. In 1959 nam zijn Kamerlidmaatschap een ein de omdat hij om zijn leeftijd niet herkies baar werd gesteld; hij diende daarna nog kerken als predikant-voorganger. In Ede was Ds. Fokkema nog lid van de raad en wet houder van onderwijs. Hij was ook een be kend spreker voor de A. R. Partij. WELKOMSTDIENST Op zondag 6 februari a.s. 's avonds 7.30 uur wordt in de Geref. Kerk aan 't Brug getje een korte welkomstdienst gehouden, waarin zal voorgaan de interim-pastor Ds. B. A. Bos, die mediteert over "Die honger heeft kan eten". De Chr. gem. zangver. Looft den Heer uit Sprang verleent haar medewerking. Ieder is van harte welkom. OLIEBOLLENACTIE De gem. zangvereniging 't Rozeknopje zal ter versterking harer financiën op zaterdag 5 februari a.s. een oliebollenactie organise ren. Het bestuur der vereniging zorgt voor een goede vrijetijdsbesteding, zulks getuigt ook de instandhouding van een jeugdkoor. Steunt daarom allen zaterdag de actie. ONGEVAL De heer T. alhier is vorige week te Rot terdam van een met hout geladen auto ge vallen en kwam zo ongelukkig terecht, dat hij in het Dijkzicht ziekenhuis moest worden opgenomen. TEER-AVOND De biljartclub gevestigd in café Haven zicht zal vrijdag 4 febr. zijn jaarlijkse teer- avond houden. Een gezellig stukje muziek zal de feestvreugde verhogen.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 2