PM EM sloot In Elshout 200.000ste klant aan WAALWIJK Waalwijks Symphonie Orkest en Kerkkoor concerteren 30 mrt. Kaatsheuvel Concert in r.k. kerk van Besoijen RAAD BESLIST VRIJDAG recreatie centrum in Krijgt Sprang de naam „Zidewinde" CR00TSE BMW SHOW Burgemeester draaide knop om BEZOEK DE MOEITE WAARD 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 21 MRT. 1966 7 Sprang StiSle Omgang afd. Waai wijk BMW-SHOW Baardwijks toneel AGENDA Raad van Vlijmen vergadert dinsdag „De Vrolijke Brommers" kozen een nieuwe voorzitter In de nieuwbouwwoning van de familie H. Kivits aan de Norbertij nerstraat te Elshout heeft burge meester Mr. H, Stieger van Drunen zaterdag j.l. de 200.000-ste aanslui ting op het elektriciteitsvoorzienin- gennet van de PNEM tot stand ge bracht. De burgemeester deed dit voor de hoofdschakelaar om te draaien, waardoor in de door de heer Kivits zelf gebouwde woning alle lampen gingen branden. Burgemeester Stie ger verrichtte deze officiële daad op verzoek van de PNEM-directie, die hierdoor enig cachet wilde ge ven aan het feit, dat een nieuw re cord-aantal aansluitingen werd be reikt. Aan de officiële plechtigheid, ten huize van de heer Kivits ging een ontvangst vooraf in hotel Royal in Drunen in aanwezigheid Van burge meester H. Stieger, gemeentesecre taris M. Elshout en talrijke functio narissen van de PNEM. Tijdens deze ontvangst, haalde Mr. J. A. de Rooy van Zuydewijn, di recteur van de Prov. Noord-Bra bantse Électriciteits Maatschappij enkele geschiedkundige feiten aan uit de nog niet zo oude historie van het bedrijf. In de 52 jaren van haar bestaan heeft de elektriciteits Maatschappij het aantal van 200.000 (laagspan- nings) aansluitingen tot stand ge bracht. De PNEM werd nl. in 1914 opgericht, doch in 1919 werd pas begonnen met het leveren van elec- triciteit. Aanvankelijk lag het in de bedoeling deze electriciteit huis aan huis te leveren. Toen hieraan echter behoefte bleek te bestaan is men hiertoe toch overgegaan. In 1925 werden nog slechts negen gemeenten van stroom voorzien. Een jaar later waren het er echter al veertig. In 1927 werd het aantal van 17.000 laagspanningsaansluitingen bereikt. De 200.G'00 van thans zijn in 127 ge meenten tot stand gekomen. Slechts 14 gemeenten in Brabant bleven voor de eigen electriciteitsvoorzie- ning zorgen. Na de bevrijding wa ren er reeds 70.000 aansluitingen en in 1951 werd het aantal van 100.00& bereikt. In 1959 waren het er al 150.000 terwijl de 200.G'00 van thans overeenkomen met eenzelfde aan tal aansluitingen in de niet aange sloten gemeenten. Hierbij tekende Mr. de Roy van Zuydewijn aan dat de taak van de PNEM echter veel- omvattender is omdat deze maat schappij moet werken in een ge bied waar net aantal aan te sluiten panden veel dunner is gezaaid. Dit heeft tot gevolg gehad dat de kos ten per aansluiting relatief veel ho ger waren. Nog maar een honderdtal panden liggen in het gebied dat de PNEM van electriciteit voorziet, die van stroomlevering verstoken zijn. Dit is een klein aantal, aldus de PNEM directeur omdat een deel ervan als onbewoonbaar te boek staat, ter wijl met name in de Zuidelijke Biesbosch nog woningen liggen, die wel op het leidingennet zouden worden aangesloten, maar waar met de werkzaamheden werd ge stopt, toen bekend werd dat dit deel als waterwingebied voor Rotterdam zou gaan fungeren. De directeur stelde dan ook, dat de electrificatie voor 99,99 procent overal was door gedrongen. In de loop der jaren is het aan tal kilowaturen aan afgenomen elec triciteit vele malen verveelvoudigd. Waren het ed in 1939 12 miljoen in 1965 werden er 498 k.w.u. aan de laagspaningsverbruikers geleverd. Zeer behoorlijk noemde Mr. De Roy v. Zuidewijn de gemiddelde afname per aansluiting van 2200 k.w.u. in 1947 waren het er 1043 en GILDE ST. JAN. Zondag hield het gilde St. Jan haar laatste schietoefening op de 50- meter baan. De einduitslag is 1 A. Wijgerden 700 pt., 2 H. Es- seling sr 612, 3 P. van Nieuwstadt sr 610, 4 W. Vos 608, 5 Fr. vd. Campj 599, 6 G. v. d. Camp 536, 7 P. v. d. Camp 496, 8 R. Esseling 453, 9 H. v. Balkom 419 pt. Op zondag 3 april worden de on derlinge schietwedstrijden weer be gonnen buiten op de wipvogel. C.H.-A.R.-PROPAGANDA In verband met de verkiezingen voor de Provinciale Staten op woensdag a.s. zal he denavond 8 uur in de Ohr. ULO-sohool een propaganda-vergadering gehouden worden, uitgaande van de samenwerkende Protes tants 'Christelijke Partijen, de CHU en A.R. waarin door een forum, waarin o.m. zitting zullen hebben Mr. Scholten en Burgemees ter van Prooijen eventuele vragen zullen be antwoord worden. N.E.O. A.s. vrijdag 25 maart houdt de voetbal vereniging NEO haar voorlaatste rikcon- cours in dit seizoen in café J. Veldkamp. Daar het seizoen ten einde loopt, hoopt men dat alle NEO-supporters zich nog eens van hun goede zijde zullen 'laten zien en allen om half negen aanwezig zullen zijn. in 1964 20G'0. In Drunen ligt het gemiddelde gebruik van 2239 k.w.u. bpven het gemiddelde, 20 procent wordt hier van gesoupeerd voor huisver lich ting en het restant wordt afgeno men voor het gebruik van electri- sche apparaten in de huishouding. Wat de service-verlening van de PNEM betreft, deze achtte de PNEM-directeur nog onvoldoende. De enige toonzaal in Den Bosch kan niet alleen in de bestaande behoefte voorzien. In Uden zal nu een twee de komen en het ligt in het voor nemen in elk district een toonzaal in te richten. Naar de mening van Mr. de Roy v. Zuidewijn was het verbruik in de nachtelijke uren veel te laag, het geen hij weet aan het gebrek van continubedrijven. Ter stimulering van het gebruik, heeft de PNEM in de afgelopen jaren in totaal 50.000 boilers kunnen verhuren. Wanneer het aantal continubedrijven in de Provincie hij dacht b.v. aan che mische bedrijven zou worden uit gebreid, zou de stroomlevering in de nachtelijke uren veel gunstiger kunnen zijn. Wat betreft de uniformering van de electriciteitstarieven, ging Bra bant Nederland beslist vooraf. Hiër- over heeft de PNEM met de ge meenten gesprekken gevoerd. Wij kennen dan ook heden ten dage in bijna heel de provincie een tarief- uniformiteit. GESLAAGD Onze stadgenote de 17-jarige Ma ria v. Huiten, slaagde te Tilburg voor het eenamen Nederlandse Han delscorrespondentie. Zij genoot haar opleiding aan de Avondschool van de Dr. v. Beurdenschool alhier. ST. ELOY Dinsdag zal de afdeling Waalwijk van- St. Eloy haar jaarvergadering houden; aanvang 8 uur. Deze zal plaats vinden in de zaal van de „Gecroonde Leersse" Jan de Nijs, Grotestraat. Op de agenda staan verschillende punten, o.a. de jaarverslagen, be stuursverkiezing en ook zal er een districtbestuurder aanwezig zijn om een voorlichting te geven over de nieuwe C.A.O. De jaarlijkse bedetocht naar Am sterdam van de afdeling Waalwijk en omstreken, is, dank zij de prima organisatie van het Kringbestuur 's-Bosch, uitstekend geslaagd. Jammer dat deze deelname van onze afdeling zo is teruggelopen; van de 400 leden waren er maar 165 deelnemers. Toch zullen deze 165 deelnemers van onze afdeling met de vele honderden van de Kring 's-Hertogenbosch geen spijt hebben gehad deze massale nachtelijke bedetocht te hebben meegemaakt. Het plechtig lof in de St, Catharina- kerk te 's-Hertogenbosch (tot de uiterste hoeken gevuld), de plech tige Eucharistie-viering, waaronder preek door de Zeereerw. Pater Li- beratus O.F. Cap. in de grote St. Willibrorduskerk en de stichtende omgang door de straten van Am sterdam, heeft bij alle een gewel dige indruk achtergelaten. Wij ho pen dan ook dat vele leden volgend jaar daadwerkelijk zullen deelne men, zodat deze oude traditie van geloofsovertuiging nog vele jaren doorgang zal mogen vinden. Garage H. van de Meijdenberg uit Waalwijk houdt van donderdag 24 maart tot en met zaterdag 26 maart in de zaal van hotel „Lido" in Waalwijk een BMW-show. De expositie waarop alle BMW-model- len te bewonderen zijn, is donder dag en vrijdag geopend van 10.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. Zaterdag en zondag geeft de Waal- wijkse toneelvereniging Baardwijks Toneel haar jaarlijkse uitvoering. Gespeeld wordt ditmaal „Het huis op de rots" een thriller in drie be drijven van George Batson. De regie berust bij J. van de Hoven. „Het huis op de rots" heeft een „duister verleden". Als men er bin nen komt voelt meteen dat er iets gebeurd is, iets geheimzinnigs, iets lugubers. Misschien wel een moord, of zelfs wel twee moorden. Wie weet? Een vraag die de toeschou wers tot 't laatste moment gespan nen houdt is natuurlijk de vraag wie de moordenaar is. Spannende momenten gaan aan de onthulling van de moordenaar vooraf. De be zoeker zal dan ook ongetwijfeld 'n plezierige avond beleven aan dit toneelstuk. De rolverdeling is als volgt: Joyce: Jacky Schilders, Simons An- trobus: Herman Kolsters, Kitty Col lier: Mevrouw Ida Vissers, Peter Collier: John Wagtzaam, Jane Pal mer: Mevrouw Mia Diepstraten, sergeant Hale: Lambert Burmanje, Steve Taylor: Kees Hamers. Alle bedrijven spelen zich af in de zit kamer van een landhuisje aan de kust van Cornwall. De decors voor dit spel in drie bedrijven zijn ont worpen door een eigen werkgroep. De grime verzorgt: J. de Goey. Het meubilair en de verdere aankleding van het toneel is van de firma Jan sen uit Waalwijk. ACCORDEON-SUCCES. Drie leerlingen van de Waalwijkse muziekschool hebben op het accorde on-concours dat zondag in Helmond is gehouden drie eerste prijzen in de wacht gesleept. Corry van Kuijk won in afdeling drie, met een vrij nummer de eerste prijs. Anja de Bruin uit Kaatsheuvel behaalde de eerste prijs door het uit het hoofd spelen van een nummer. Ook voor Jos van den Mier den uit Kaatsheuvel was er een eerste prijs. De drie winnaars zijn lid van de Waalwijkse accordeonvereniging Ac- cordeola. De heer M. van Wanroo'y, accordeonleraar aan de muziekschool heeft de leerlingen tot dit succes ge bracht. R.K.C.- JEUGDTOTO De inzet van jeugdtoto no. 3 t.b.v. het jeugdwerk van RKC heeft 'bedra gen f 1193,20. De le prijs is gewon nen door J. Verhoofstad le Zeine 25, J. Dingemans v. Overschiestr. 11 en Th. Span, Gen. Bothastr. 24 WaaL wijk, die ieder f 59.72 ontvangen. De 2e prijs is gewonnen dopr C. de Pef- fer le Zeine 43 die f 119.32 ont vangt. De 3e prijs is voor H. Dolle- kens v Merwedelaan Waalwijk en G. v. d. Kaa Rloosterstr. 61 Loonopzand die f 29,92 ontvangen. GEVONDEN EN VERLORpN Gevonden: hoofddoek, portémon- naie, halsketting, benzinedop, bedek' armband, portefeuille, boekfentas, étui met inhoud, 2 paar damesschoe nen, vulpen. Verloren: benzinedop, regónjaS', regenbroek, pet, maillot, sierdop, vuilnisemmer, leren jas, portemon-* naie, poes, bril. tb Woensdag 8 uur repetitie dames koor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie mannerf- koor Oefening en Vermaak iri De Twee Kolommen. Dinsdag vergadert de Raad van Vlijmen. De agenda is als volgt Voorstel tot aankoop van 'n strook je grond van de heer H. L. J. Keetels, Onsenoortsestraat 40, ten behoeve van de reconstructie van de Klooster straat. Voorstel tot aankoop van een strookje grond van de heer C. H. H. Pulles, Kloosterstraat 2, ten behoeve van de reconstructie van de Klooster straat. Voorstel tot aankoop van het pand Wolput 69 met achterliggende grond van de heer A. v. d. Pol, ten behoeve van de realisering van het 'bestem mingsplan "Nieuw hart der gemeente Vlijmen". Voorstel tot aankoop van het pand Achterstraat 44 met achterliggende grond van de heer G. C. van Esoh ten behoeve van de realisering van de in voorbereiding zijnde nieuwe woonwijk de Vijfhoeven. Voorstel tot aankoop van een 2-tal percelen bouwland, gelegen op het Hoog van de heer J. A. van der Geld, Het Hoog 16. Voorstel tot aankoop van grond van de fam. van der Geld te Nieuw- kuijk. Voorstel tot verkoop van een in dustriehal in het Industriepark Vlied berg aan de N.V. Zeepfabriek "Het Klaverblad" te Haarlem en royement van het lopende huurkoopcontract be treffende vorenbedoelde 'hal. Voorstel tot verkoop van een per ceel bouwterrein aan de westzijde van de Pater van de Elzenstraat in het uit breidingsplan Haarsteeg aan de heer Id. A. van Heist, Haarsteegsestraat 65, ten behoeve van de houw van een enkele zoning. Voorstel tot verkoop van een per ceel bouwterrein aan de zuidzijde van de. Esdoomstraat te Nieuwkuijk, aan de heer'A. M. van Kuyk, Burg. van Houtplein 15, ten behoeve van de bouw van een enkele woning. Voorstel tot verkoop van een per ceel bouwterrein aan de zuidzijde van de Piefer Breughelstraat aan de heer W. van Lieshout, Julianastraat 2, of diéns rechtverkrijgende. Voorstel tot verkoop van twee per celen bouwterrein aan de westzijde van de Pater van Elzenstraat aan de hber J. de Laat, Haarsteegsestr. 51a, HJhier, oj diens rechtverkrijgenden ten behoeve van de bouw van twee dub bele woningen. Voorstel tot verkoop van een per- cëel bouwterrein aan de oostzijde van de Pater van de Elzenstraat aan de heer A. J. de Bonth, Nieuwkuyksestr. 52 alhier, ten behoeve van de houw van een enkele woning. De muziekliefhebbers uit de Lang straat kunnen woensdag 30 maart hun hartje ophalen. In de r.k. kerk van Besoijen verzorgt op die dag namelijk het Waalwijks Symphonie- orkest onder leiding van Jan Plin- singa, in samenwerking met het pa rochieel zangkoor onder leiding van Frans Wilmont en het Hollands Vo caal Kkartet onder leiding van J. Stroomenberg, een concert. Er zullen werken worden uitge voerd van: Gluck, Mozort, Tele- mann, Handel, Beethoven en Fauré. Een bezoek aan dit concert is zeker de moeite waard. Programma's kos ten voor volwassenen 1.en voor scholieren f 0.50. Verkoopadressen zijn: J. Snels, Grotestraat 94, telef. 2912; L. de Louw, Grotestraat 38, tel. 3081; P. van Zon, Burg. Ver- wielstraat 49, tel. 3482; F. Wilmont, Kerkstraat 120, tel. 2839. Hieronder volgen enkele van de werken die woensdag 30 maart wor den uitgevoerd. Chr. W. von Gluck 1714 1787. Belangrijk vernieuwer van de opera. De historische en artistieke be tekenis van deze componist kunnen wij het beste met zijn eigen woor den weergeven: Ik was er op bedacht de muziek tot haar ware taak te beperken: het dienen van de poëzie bij het uit beelden van de gevoelens en van de situatie van het drama. Ook meen de ik mij met alle macht te moeten toeleggen op het streven naar een schonen eenvoud. De „schonen eenvoud" waarover Gluck hier rept, is één der belang rijkste factoren van zijn muziek. Men hoort hem ook in de aangrij pende ouverture voor de opera Iphigennia in Aulis. Daar déze ouverture zonder on derbreking aansluit bij het eerste bedrijf van de opera, heeft Wagner haar voor de concertzaal bewerkt door er een slot aan toe te voegen. G. Ph. Telemann 1681 1767. Vruchtbaarste en veelzijdigste componist van zijn tijd. Zijn streven naar een algemeen menselijke, bovennationale homo gene stijl, die ook bij Bach en Han del niet ontbreekt, zijn kosmopoli tisme, talenkennis en zijn humanis tische vorming maakten van hem een typische 18e eeuwer en voorlo per tot het Weense classicisme. Een van zijn talloze vocalewer ken: Auf lobet den Hern, alle Hei den is hier een treffend voorbeeld van. G. Fr. Handel 1685 1759 Orgelconcert op. 6 No. 4 in Bes gr. Binnen enkele maanden zal het dorpshuis in gebruik kunnen worden genomen en zullen ook de zowel ten behoeve van de bezoekers van het zwembad als van het dorpshuis te ma ken bijkomende voorzieningen, zoals de parkeerplaats en de toegangswegen zijn voltooid, waardoor alsdan een zeer fraai complex zal zijn ontstaan. Het ligt dan ook in 't voornemen van B. en W. - het bestuur van de Stichr ting Dorpshuis Sprang-Capelle kan zich hiermede volledig verenigen - gelijktijdig met de officiële opening van het dorpshuis ook het zwembad officieel in gebruik te stellen. In verband hiermede hebben B. erf W. zich geraden over de vraag of en zo ja, welke naam aan het zwembad zou kunnen worden gegeven. Daarbij is er van uitgegaan, dat het gehele complex, thans nog bestaande uit het dorpshuis en het zwembad, naar mén hoopt binnenkort nog uit gebreid met de sporthal, één cultureel en recreatief centrum in 'onze ge meente zal vormen, waar de inwoners op allerlei manieren ontspanning kun nen vinden. Uit dien hoofde zouden B. en W. aan dit centrum in zijn geheel één naam willen geven. Hoewel het bestuur van de Stich'-' ting Dorpshuis nog geen formeel 'be sluit omtrent de naam van het dorps huis heeft genomen, hébben B. en W. goede gronden te mogen aannemen,1 dat het bestuur deze mening zal on derschrijven en zich zal aansluiten bij, de door de Raad vast te stellen naam. Bij het zoeken naar een geschikte naam hebben B. en W. de 'historische gegevens omtrent de gemeente ge raadpleegd, waarbij de naam "Zide-i wind" naar voren is gekomen. Dit was n.l. de naam van de am bachtsheerlijkheid, die vóór de Sint Elisabethsvloed in 1421 was gelegen tussen de ambachtsheerlijkheden Ne- derveen, Sprang en Besoijen. De heerlijkheden Nederveen en Zi dewinde zijn na deze stormramp van 1421 door de ambachtsheren verlaten om vervolgens slechts geschiedenis te worden. De naam "Zidewinde" vindt zijn vroegste oorsprong in een bin nendijk, die liep van de Zuider Maas- lijk tot aan de Heidijk (thans de Zuid-'hollandsedijk). Uit de kaart behorende bij het hoek "Geografische Geschiedenis van Hol land bezuiden de Lek en de Nieuwe Maas in de Middeleeuwen" door J. C. Ramaer, waaraan deze gegevens zijn ontleend, valt nog af te leiden, dat deze binnendijk op dezelfde plaats moet hebben gelegen als thans de Ju- lianalaan en de Hogevaart. B. en W. zouden het op prijs stel len deze oude naam van deze verdwe nen ambachtsheerlijkheid in het re creatie-centrum te doen voortleven. Immers juist de oude ambachts heerlijkheid "Zidewinde" (ook wel Zijdewinde) omvatte een groot ge deelte van onze huidige gemeente. Daarom zou deze naam, waaronder in oude tijden grotendeels was ver enigd, wat in latere eeuwen weer uit eenviel, doch thans weer als één bur gerlijke gemeente samenleeft, het symbool kunnen zijn van de saamho righeid van de gehele gemeenschap van Sprang-Capelle en daartoe kun nen inspireren. B. en W. stellen de raad dan ook voor aan het gehele complex, omvat tende dorpshuis, (toekomstige) sport hal en zwembad de naam "Zide winde" te verlenen. De verdere agendapunten zijn Aankoop grond van de heer J. P. van Vuuren te Sprang-Capelle. Aankoop grond van de heer C. G. Kien te Amsterdam. Aankoop grond van de heer J. Kerst te Sprang-Capelle. Aankoop grond van de heer L. Sprangers en anderen te Sprang-Ca pelle. Verkoop bouwgrond aan de heer T. N. Heij te Sprang-Capelle. Verkoop bouwgrond aan de heer C. N. Schalkwijk te Sprang-Capelle. Verlenen van bouw- en grondvoor- schotten aan de Woningbouwstichting SprangCapelle voor de bouw van 6 garages tussen de Emmastraat en de Nassaustraat. Wijziging gemeente-begrotingen, dienstjaren 1965 en 1966. De tempo-indeling is als volgt: le deel: Andante - Allegro; 2e deel: Larghetto; 3e deel: Allegro Mode rato. In de originele beschrijving ver schijnt dit werk voor harp of orgel en het heeft er alle schijn van dat het werd geschreven voor een ge vierde harpist in die dagen, een zekere Powell. Eveneens kwam het voor in een van Handels oratoria: Alexander's Feast. Volgens Hawkins zou 't zelfs geschreven kunnen zijn voor harp en luit. De orgelconcerten van Han del vallen op door uitgebreide par tijen van licht en schaduw, die sterk met elkaar contrasteren. W. A. Mozart 1756 1791 Missa Brevis K.V. 220 In dienst van de Aartsbisschop van Salzburg, moest Mozart een reeks Missen componeren; sommige voor bijzondere gelegenheden en andere bestemd voor de gewone zondags dienst. Een gebeurtenis van buitenaf be ïnvloedt plotseling zijn miscompo- sities. In 1772 krijgt Salzburg een nieuwe Aartsbisschop, Hieronimus Colloredo, die wat ongeduldig van aard is en niet van lange Missen houdt, vooral dan niet wanneer hij ze zelf moet celebreren. Mozart lucht, in zijn brief aan zijn leraar Padre Martini te Bologna, zijn hart als volgt: Onze kerkmuziek en die van Ita lië verschillen zeer, dit te meer daar een gezongen Mis ook de plech- tigste, wanneer die tenminste ge celebreerd wordt door de bisschop zelf niet langer dan ten hoogste 3 kwartier mag duren.-Er is voor deze schrijfwijze een bijzondere studie nodig, daar het ook nog een mis met volledige orkestuitvoering moet zijn. Blijkbaar wilde de Aartsbisschop ondanks de verkorte vorm geen af stand doen van glans en prachtige uitvoering. Mozart schijnt echter de „bijzon dere studie" tot voller tevredenheid beoefend te hebben. Als beste bewijs hiervoor mag wel de mis in C Dur K.V. 220 beschouwd worden, die men wegens haar be knoptheid bijna een „Missa Brevis- sima" zou kunnen noemen. Mozart componeerde haar in München, waar hij met zijn vader de uitvoe ring van zijn Opera „La finta Giar- diniera" bijwoonde. Wat dan ont staat, is muziek van eeh hartelijke en eenvoudige stijl, van een levens lustige en gracieuze Mozart; en in de met zon overgoten kerk van Salz burg volstrekt op zijn plaats. Naar aanleiding van de zich voort durend herhalende vioolfiguur in Sanctus en Benedictus, hebben spot vogels onder de kerkmusici deze mis later de „Spatzenmesse" ge noemd. De leden van de Auto- Motor en Bromfietsclub „D.V.B." voor Waal wijk en Omstreken kozen 'n nieu we voorzitter. Eerst nadat de oude voorzitter wegens drukke werk zaamheden, voor deze functie had bedankt en zich dus niet meer her kiesbaar stelde, gingen de leden van de vereniging over tot het kie zen van een aanvulling in het be stuur, en een nieuwe voorzitter. Als voorzitter werd gekozen de heer Antonissen. Deze aanvaarde deze functie en bracht de leden dank voor het gestelde vertrouwen. Ook werd de indeling van het sei zoen gemaakt en daarin zullen de leden crossers dit jaar ook aan hun trekken komen, door het verrijden van enkele Trials. De vereniging hoopt dat vele auto-, motor- en bromfiets berijders in Waalwijk en omstreken, die van trial of oriëntatieritten houden zul len toetreden tot onze vereniging. Zij die willen toetreden of nadere inlichtingen wensen kunnen zich wenden tot de navolgende bestuurs leden: Antonissen le Zeine 34, Van Oos trum Victoriestraat 24, Van Esch Prof. Nolenslaan 57, N. Pols, Sta tionsstraat 108, W. v. Zundert, Gro testraat 140 allen te Waalwijk. In verband met het 50-jarïg jubileum van de BMW- fabrieken, houden wij een IN HOTEL „LIDO" TE WAALWIJK 24 maart van 10.00 25 maart van 10.00 26 maart van 10.00 22.00 uur 22.00 uur 18.00 uur Gaarne nodigen wij U uit voor een bezoek aan deze interessante expositie van de suksesvolle BMW auto mobielen. Automobielbedrijf H. VAN DEN MEIJDENBERG Burg. v. d. Klokkenlaan 25 - 27, Waalwijk

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 7