WAALWIJK DRUNEN enkele MEDEWERKERS Opgelet Opgelet prima thuisstiksters KAAS van jewelste m een MAGAZIJNBEDIENDE Grote belangstelling bij opening „Gecroonde Leersse" V.W. de luxe '64 Bureau 8 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 9 MEI 1966 8 Maria-schooi niet in finale K.R.O.- zangcompetitie Twaalf geslaagde jeugdsportleiders in Waalwijk Kandidatenlijsten verkiezingen Gemeente ambtenaren gaan voetballen Sportsucces voor Andreas Zijlmans- groep Vlijmen Harmonie St. Jan op concours NSU-PRINZ Wij vragen voor direct Fa. C. en J. Peters ORTHOPAEDISCHE SCHOENFABRIEK MOKA Schoenfabriek enkele Gemeente Loon op Zand schilders of halfwas schilders 2 dames of 2 heren, van VoriorOn maandag t/m vrijdag; op a.s. woensdag op de markt in WAALWIJK Jan Tueriings Schoenfabriek „BENIAMINO" géén theorie-verkeerslessen Vamor-rijschool „BRABANT" Het koortje van de Maria-school uit Waalwijk is er vrijdag niet in geslaagd door te dringen tot in de halve finale van het Kinderzang festival 1965, dat door de K.R.O. wordt georganiseerd. Vrijdag werd in de Harmonie-zaal in Tilburg de kwartfinale gehouden. Twaalf ko ren, waaronder dat van de Maria- school en dertien solisten streden voor een plaats voor de demi-finale die op 17 mei in Zeist wordt gehou den. Deze halve finale zal recht streeks door de K.R.O.-radio wor den uitgezonden. Het koortje van de Maria-school is morgenmiddag in het K.R.O.-kin derprogramma De Wigwam, dat van 17.00 uur tot 17.40 uur wordt uit gezonden, te beluisteren. De finale van dit zangfestival dat door de K.R.O. voor de zesde achtereenvol gende maal wordt georganiseerd, wordt op 4 juni gehouden. De finale wordt door televisie en radio uit gezonden. Voor de drie beste koren en solisten stelt de K.R.O. fraaie prijzen beschikbaar. Maandag 2 mei is in de St. Mi- chaëlschool aan de Pastoor Kuy- persstraat het examen afgenomen voor het basisdiploma jeugdsport- leider. Twaalf cursisten waren hier voor opgekomen, welke allen slaag den. Wederom een bijzonder gunstig resultaat van deze door de jeugd- sportraad georganiseerde cursus. De heer Tien, landelijk cursus leider van de N.K.S., wenste als eerste de geslaagden geluk met het 'behalen van dit diploma, waarbij "hij de hoop uitsprak allen nog eens op een volgende cursus te mogen ontmoeten. Hierna reikte de heer Vermeulen uit Eindhoven, Provinciaal cursus leider, die met de docenten de he ren Pijpers en v. Osoh het examen had afgenomen, de diploma's aan de geslaagden uit. De heer Snels, secretaris van de jeugdsportraad, wenste op zijn beurt de cursisten geluk en sprak de hoop uit dat de verworven kennis op de juiste wijze aan de jeugd zal wor den overgedragen. De ervaring heeft mij geleerd dat er overal gebrek is aan goede opgeleide jeugdsport leiders en het verheugt mij bijzon der dat er weer enige bekwame jeugdleiders aan de overigen zijn toegevoegd. De jeugd zal daar wel bij varen, aldus de heer Snels. Hij deelde vervolgens mee, dat de bin nenkort te stichten „Sportraad- Waalwijk" in de naaste toekomst 't cursuswerk nog intensiever ter hand zal nemen en sprak vervolgens de hoop uit dat velen van de gelegen heid gebruik zullen maken om straks aan een vervolg- en/of ka der-cursus deel te nemen. Tot slot vroeg de heer Kipping - met lof geslaagd - het woord, dank te iedereen die aan de totstandko ming van deze cursus had meege werkt, in het bijzonder de heren docenten, die op zo prettige en doel treffende wijze de soms moeilijke leerstof hadden behandeld en bood als waardering hiervoor enige boe- kenbonnen en sigaren aan. Hieronder volgen de namen van de geslaagden: Mej. C. Snels, de heren M. Berg mans, v. Broekhoven en v. d. Broek, P. Hens, Kipping en J. Konings uit Waalwijk, Kusters en v. Turnhout uit Waspik, de Peffer, Th. Snels en De Werd uit Waalwijk. In een zitting van het hoofdstem bureau voor de verkiezing van de 'leden van de raad der gemeente Waalwijk, zijn de op 19 april jl. in gediende Candidatenlij sten voor de verkiezing van de leden van de ge meenteraad op 1 juni a.s. als volgt genummerd: 1. Katholieke Unie. 2. Algemene Werknemerslijst. 3. Protestants Christelijke Groep. 4. Bóeren-Partij. 5. P.v.d.A. 6. Lijst P. Brouwer. 7. C.D.U. Op 14 mei a.s. organiseert de sport- commissie der gemeente-ambtenaren van de gemeente Waalwijk een voet- baltournooi op de velden van 't sport park „Elzenhoven"gelegen bij de Sprangseweg aan de Zanddonkweg, aan deze wedstrijden zal worden deel genomen door teams uit Udenhout, Sprang-Capelle en Waalwijk. Iedere wedstrijd duurt 30 minuten. Voor de winnaar van het tournooi is door oud-wethouder en ereburger van Waalwijk de Weled. heer F. C. Smol ders een fraaie wisselbeker besdhik- baar gesteld. De overige prijzen zijn le Prijs: een bijzonder mooie beker besohikbaargesteld, door de heer K. Pullens, ambtenaar 'bij de Centrale administratie van de gemeentebedrij ven te Waalwijk. 2e Prijs Lauwertak. 3e Prijs Vergulde herrinneringsme- daille. 4e Prijs Verzilverde herrinnerings- medaille. 5e Prijs Bronzen herrinneringsme- daille. Om 13.30 uur vindt de min of meer officiële ontvangst plaats en om 14.- uur precies wordt de bal aan het rol len gebracht, door een vertegenwoor diger van de gemeente. De prijsuitreiking zal plaats hebben in de cantine van het sportpark om 17.30 uur. Tijdens en na de wedstrijden zal het Sportparkpaviljoen geopend zijn. TEXTIELHANDEL „GEBATEX" Zoals we reeds meldden, heeft de Fa. Gennissen-Bank haar zaak heropend in de Winkelgalerij van de Past. Kuypersstraat. Inderdaad is het een prachtige winkel gewor den welke ook nu weer, nu hij ge heel weer is ingericht, voldoet aan de vraag van de klanten. De heer en mevr. Gennissen-Bank recipieerden donderdag van 10 tot 12 uur en mochten een grote scha re leveranciers, zakenrelaties en collega's ontvangen. Vele bloemen en gelukwensen waren het resul taat van deze vernieuwing. De aanpassing door semie-zelf- bediening maakt een betere service mogelijk. Tegelijk is het artikel aanzienlijk uitgebreid om hierdoor aan elke vraag te kunnen voldoen. Al bij al een pracht aanwinst. GEVONDEN EN VERLOREN VERLOREN: grijze kinderfiets, fox- terrier, handschoenen, parapluie, doublé armband met schakels, he- renbril, regenjas, vest, diverse por- temonnaies, zilveren broche, stof zuiger, vistas met inhoud, rode step verzekeringsplaatje van bromfiets, hondje reu, kinderschoentje, kin- dervest, zwarte laarsjes, herenpols horloge, pakje inh. 2 kleedjes, groe ne step, doublé armband, aktetas, inh. opdrachten, benzinebonnen etc. GEVONDEN: Ned. vlag, div. por- temonnaies, jutezak inh. graszaad, kinderschoen, lips-sleutel, ballpoint dameszonnebril, vlaggestok met vlag, bromfietsplaatje, jonge hond, schroevendraaier, windjack, zwart hondje, zwarte nylon jurk. VERNIELINGEN Toen vorige week twee agenten surveillerend door het stadspark liepen hoorden zij glasgerinkel waarna zij op onderzoek uitgingen. Twee jongens van 14 en 15 jaar bekenden, 2 glazen bollen van lan tarenpalen uit baldadigheid kapot geschoten te hebben met windbuk sen. De buksen zijn daarna uiter aard in beslag genomen. DIEFSTAL VERHINDERD De nachtveiligheidsdienst heeft een dezer dagen verhinderd dat er een hoeveelheid benzine gestolen zou worden. Nachtwaker Schalken hoorde bij de Fa. van Hoorn, waar hij zich bevond, geluid waar hij op af ging. Bij het magazijn gekomen zag hij twee auto's met grote snel heid wegrijden. Het bleek dat een ruit was vernield. Waarschijnlijk was het hier om benzinediefstal te doen en heeft men geprobeerd via de vernielde ruit een schakelaar, die zich in het magazijn bevindt om te draaien en zo de benzinepomp in werking te stellen. De politie heeft de zaak in onder zoek. JEUGDTOTO RKC Inzet toto 7 mei 1119.20. le prijs 1119.20. Elk ontvangt 83.94. J.F. v. Delft, J. v. Riebeeck- straat 1, Waalwijk; P. Hermsen, Vughterstraat 201, Den Bosch. 2e prijs: 1119.25. Ontvangt 111.93 J. v. d. Griendt, Victoriestraat 1 te Waalwijk. 3e prijs 1119.29. Ieder ontvangt 18.65. J. H. Bergmans, Westeinde 15, H. Dollekens, v. d. Merwedelaan 36, G. Kuis, Guido Gezellestraat 24 te Waalwijk. Bij het einde van de jeugdtoto van RKC voelt het bestuur zich verplicht allen, die door hun deel name deze actie tot een succes ge maakt hebben te bedanken. Er zal nog een extra toto worden georga niseerd en wel op zaterdag 14 mei a.s. De opbrengst van deze toto is voor het sanatorium De Klokken- berg, waar een speciaal zwembad gebouwd moet worden. Het RKC- bestuur hoopt dat ook deze tot een groot succes wordt. R.K. INVALIDENBOND Lente-toto. Inzet 673.20. le prijs: Wed. de Laat, ïnlaagdijk 61, Haarsteeg met 673,29; F. Hen- sen, Valeriaanstraat, Waalwijk met 673,11. Ieder ontvangt 50.49. 2e prijs: J. v. Tilburg, Torenstraat 5, Dongen met 673.10 Hij ont vangt 67.32. 3e prijs: A. Verhulst-de Barth, Burg. Smeelelaan 78, Waalwijk met 673.40 en H. J. Schilders, Prof. Nolenslaan 12, Waalwijk. Zij ont vangen elk 16.83. Prijzen afhalen tot en met woens dag 11 mei bij J. Timmermans, Mgr. Prinsenstraat 16, Waalwijk. GOUDEN BRUILOFT Zondag 8 mei jl. herdacht de heer en mevrouw W. Bayens-Büys, Ambrosiusweg 11a, de dag dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk tra den. Des morgens om 10.30 uur droeg pastoor Oomens in de Berna- dettekerk een H. Mis op. Er was hierna een druk bezochte receptie in de cantine van schoenfabriek v. Haren. Overigens werd het feest 'n familieaangelegenheid al kreeg het sympathieke paar zeer veel blijken van belangstelling. „PARAMECIUM" VIERDE DERDE LUSTRUM In een gezeHige feestelijke bij - komst in hotel Moonen herdacht de Waalwijkse Aquariumvereniging „Paramecium" haar 15-jarig be staan. De voorzitter, de heer D. v. Gijsel memoreerde de voornaamste bijzonderheden sinds de oprichting op 8 mei 1951, toen promotor J. v. Engelen de aquariumvereniging in het leven riep. Voor „Paramecium" (pantoffeldiertje) hield de heer W. A. Tomeij vrijdagavond een zeer in teressante lezing, waarvan via een prijsvraag de aanwezige leden de titel konden opgeven. De heer Th. de Ronde had hiervoor de beste ti tel nl. „paradijs onder water". Op zaterdag 30 april en zondag 1 mei jl. werden te Mook voor Ro wans en Wildevaartmatrozen van geheel Nederland sportwedstrijden gehouden onder de naam ,Pentalon'. Aan deze wedstrijden is ook deel genomen door de matrozen ter wil de vaart van de Andreas Zijlmans- groep en werden door deze afdeling de volgende successen geboekt: 1 op 1500 m. Ben Verwiel. 1 op 100 meter Arno v. d. Heijden, 3 Joop de Kort. 1 bij hoogspringen John Schoemans. In het totaal klassement wat ook nog omvatte verspringen 'en kogelstoten werd John Schoe mans nummer 2, terwijl de afdeling voor de tweede maal beslag legde op de groepsprijs. Zij sleepten in de wacht: een wisselbeker, een wis- selwing, een schild, 3 gouden me dailles en 1 zilveren. Zo men ziet wordt in de verken nersbeweging de sport zeker niet vergeten. PASTOOR v. d. BREKEL Naar gisteren in de St. Clemens- parochie van de kansel werd mede gedeeld liet de gezondheidstoestand van pastoor v. d. Brekel de laatste tijd te wensen over. Hij is thans opgenomen in het ziekenhuis St. Joannes de Deo te Den Bosch, waar hij vandaag een operatie zal onder gaan. Eveneens werd gisteren medege- ddele dat binnen een paar weken de benoeming van een nieuwe pas toor voor de St. Clemensparochie tegemoet kan worden gezien. Zoais men weet heeft pastoor v. d. Bre kel enige tijd geleden om gezond heidsredenen en met het oog op z'n leeftijd ontslag als pastoor ge vraagd. INSTITUUT VOOR MAATSCHAPPE LIJK EN SOCIAAL CULTUREEL WERK Het actieve bestuur van bovengenoemde sociale werk heeft het voor elkaar gekregen dat èn Casino-directie èn besturen van Cul turele verenigingen in de gemeenten een bij drage in de entreekosten zullen geven. De musical die wordt opgevoerd is Koning Sa lomo en de Schoenlapper met o.a. Jenny Arean. Belangstellenden voor dit bezoek aan het Casino kunnen zich melden bij het buTeau van het instituut aan de Vondelstraat 52 op de Vliedberg, en ook bij de heer C. de Poor ter privé-nummer (222) dit geld ook voor liefhebbers uit Nieuwkuijk, Haarsteeg en Vlijmen. DE TAFELTENNISVERENIGING Op 30 mei houdt de Nieuwkuijkse tafel tennisvereniging Shooting Stars de Groot- Vlijmense kampioenschappen. De wedstrij den zullen spannend worden, wie zal in het bezit komen van de fraaie wisseltrofee voor de vereniging met het grootste aantal pun ten. Er zullen alleen heren-enkelspelen wor den gehouden. Deelname ook voor bonds leden mits zij inwoner zijn vap Grocft-Vlij- AANRIJDING Zaterdagavond om ongeveer 8 uur vond aan de Past. van Akenstiaat nabij de Pro testantse kerk een aanrijding plaats. Een zekere L. uit Drunnen wilde met zijn fiets de Past. v. Akenstraat inrijden, maar juist kwam er uit de ridhting Den Bosch een luxe wagen, een aanrijding was niet te voor komen. L. werd tegen de grond geslingerd. Hulp van een dokter moest worden inge roepen en deze constateerde een hersen schudding en inwendige kneuzingen. L.. werd per ambulance naar het ziekenhuis te Den Bosch overgebracht. De politie was spoedig ter plaatse en stel de een onderzoek in. 50 JAAR BIJ MANDENFABRIEK De heer A. v. d. Bosch kreeg en onder scheiding verbonden aan de orde van Oran je Nassau i.v.m. 50-jarig dienstjubileum bij het mandenbedrijf van Prinsen en Van Hal der-Bros te Haarsteeg. Burgemeester L. M. Schweitzer reikte de onderscheiding uit. Wethouder H. M. v. d. Heijden en gemeen tesecretaris P. M. C. Achter waren even eens bij deze huldiging vertegenwoordigd. Onder overweldigende belangstel ling had vrijdagmiddag jl. de her opening plaats van De Gecroonde Leersse. Honderden kwamen mevr. de Nijs en haar familie gelukwen sen met de totstandkoming van dit fraaie vernieuwde en geheel naar de eisen des tijds ingerichte café- restaurant, annex concertzaal. Namens het gemeentebestuur wa ren er de wethouders van Heeswij k GEMEENTERAAD DRUNEN In een spoedeisende vergadering heeft de raad van Deunen donderdagavond B en W gemachtigd tot het aangaan van geldlenin gen ter voorziening van de behoefte aan kasmiddelen. De bevoegdheid loopt nu tot f 1.500.000,-. In vele gevallen is de gele genheid om aan geld te komen vaak een zaak welke op zeer korte termijnj,en soms onmiddellijk moet worden beslist en het was daarom dat B en W in deze zaak grotere bevoegdheden vroeg. VEILINGVERENIGING DE LANGSTRAAT De veilingvereniging „De Langstraat" gaat in de komende weken haar 50-jarig be- staansfeest vieren. Zij doet dit met een re ceptie a.s. zaterdag in de Hoge Braken. Op 19, 20 en 21 mei zijn er voor de leden met hunne dames alsmede de vele zakenrelaties een drietal feestavonden belegd. SCHAAKEVENEMENT IN DRUNEN Op vrijdagavond om 8 uur in gebouw „De Hoge Braken" te Drunen 13 mei zal de Drunense schaakvereniging „Gambiet" wel ke de laatste tijd nogal van zich doet spre ken door de vele successen, welke zij heeft mogen oogsten, met een dertigtal spelers de strijd aanbinden met de 's Hertogenbossche schaakvereniging H.S.V., een vereniging, welke volgend jaar 60 jaar bestaat, en welke o.a. uitkomt in de eerste kasse Nederland. Voorwaar een moeilijke opgave voor onze Drunense schaakvrienden. Wij wensen hen veel succes. M Op donderdag 26 mei speelt Gambiet in de Hoge Braken tegen de Heusdense schaakvereniging. Hiervoor bestaat ook veel belangstelling omdat „Gambiet" in deze ontmoeting zoveel mogelijk de nieuwe aan winsten wil testen, waaronder veel jeugd spelers. Voorwaar een vereniging waar veel ondernemingslust in zit. AVANTI UNO ANIMO - AVANTI De adspiranten zijn in onze wedstrijd niet tot winst kunnen komen. Al hebben ze met 2-0 voor gestaan. De rust bracht een ge lijke stand van 2 - 2. Na de rust hebben ze geen kans meer gekregen om tot een over winning te komen. De eindstand was in het voor deel van Uno Animo nl. 7 4. AVANTI I - AVANTI II Het was een zeer aantrekkelijke wedstrijd. Het tweede team had vóór de rust het beste gespeeld. Na de rust kwamen ze gelijk op. Het resultaat was 2-2. DESK - AVANTI De senioren deden 't het beste. De wed- stijd was nauwelijks aan de [gang of de stand was al 3-0. Zo iging het door tot de rust met 8-0. Na de rust ging DESK aan de slag, maar de verdediging was te uitstekend. De eindstand was 12 0 voor Avanti. GESLAAGD Aan de Universiteit te Nijmegen slaagde Voor het Doet. pedagogiek, mevr. Brands- Prinssen, alhier. JUBILEUMBOEKJE VEILING DRUNEN Het bestuur van de veilingvereniging „De Langstraat" in Drunen heeft ter gelegenheid van het gouden bestaansfeest - 14 mei in „De Hoge Braken" te vieren - een jubile umboekje uitgegeven. Behalve voorzitter J. C. van Hooren en burgemeester mr. f H. Stieger, president-commissarisvan de Ver eniging, komt hierin de heer C. Gijsman aan het woord, oud-voorzitter van de veiling. Hij vertelt iets over de beginjaren van'ide Yêiling in Drunen. Dat er een flink deel van de inhoud aan dit verleden gewijd is, iaat zich raden. Leuke feiten en [belangwekkende cijfers, dit alles toegelicht met archieffoto's, geven het boekje dat wat het wil zij.n, een lezenswaardige verslag van het succesvolle verleden van de veilingvereniging, het be waren waard. Evenals zovele oude verenigingen tegenwoordig een moeilijke tijd doormaken, zo heeft ook Harmonie St. Jan de laatste jaren een zorg volle tijd. De televisie wordt alge meen als een der hoofdoorzaken beschouwd van de geringe belang stelling van het publiek voor de uitvoeringen van de plaatselijke gezelschappen. Daardoor verslapt vanzelf ook de ambitie van de le den. Vooral de jeugd, die tegen woordig op zovele andere terreinen ontspanning vindt, toont weinig animo. In deze malaise-periode van het gezelschapsleven mag het daar om een verheugdend feit genoemd worden dat er momenteel bij de harmonie „St. Jan" een merkbare opleving van de ambitie valt te be speuren. De nieuwe directeur, de heer Jac. Merkx uit Drunen, heeft zeker een groot aandeel in deze op bloei gehad. Deze bekwame, jeug dige directeur, die reeds verschil lende fraaie concourssuccessen met andere verenigingen wist te beha len, heeft de harmonie „St. Jan", wier bezetting de laatste jaren merkbaar zwakker werd, weer nieuw leven weten in te blazen. Hij heeft van het begin af aangedron gen op deelname aan een concours als een middel tot verhoging van de toewijding van de muzikanten. Op zijn advies en gezien de verheugend goede opkomst de laatste weken op de repetities, is nu besloten op zon dag 5 juni a.s. deel te nemen aan 't Bondsconcours van de R.K. Bond van Harmonieën in Noordwijker hout. Uitgekomen zal worden in de 3e afdeling harmonie met als ver plicht nummer „Arkona", ouverture van M. J. Cerfontaine en als geko zen nummer „Kleine ouverture" van Henk van Lijnschooten. Wij hopen dat de muzikanten van „St. Jan" zich de nog resterende weken met grote toewijding aan de voorbereiding van deze concours deelname zullen wijden. Van een goed resultaat kan voor de toekomst van de harmonie heel veel afhan gen. en van Laak en gemeentesecreta ris mr. Kuypers. Burgemeester J. Teijssen, die was verhinderd had 'n schriftelijke gelukwens gezonden, maar kwam zaterdag nog eens per soonlijk feliciteren hetgeen door de familie de Nijs op zeer hoge prijs werd gesteld. We merkten vrijdag nog o.m. op de hoogeerw. heer de ken Maessen met kapelaan v. Gas tel, alsmede eerw. broeders van de St. Petrusscholen( de naaste buren) en verder waren er veel deputaties van verenigingen die in de Ge croonde Leersse thuis zijn en ver enigingen die in de loop der jaren van de grote zaal gebruik mochten maken.. We zagen verder de direc teur van het kantoor Waalwijk van de Amro-bank, de heer de Waal, ontelbare zakenrelaties, collega's, vrienden en belangstellenden. Allen waren enthousiast over het fraaie, vernieuwde interieur van de zaal en café. Een kleine honderd bloemstukken mocht de familie de Nijs ontvangen. Een bijzonder fraai bloemstuk werd aangeboden door de ondercommandant van de Waal wijkse Brandweer, de heer J. Pot, die zei, te hopen dat de brandweer nooit hier daadwerkelijk zou moe ten optreden, tenzij voor het blus sen van wat hij noemde „kleine binnenbrandjes". Aan het bloem stuk van de eerw. broeders was een fraaie tekening gehecht, voorstel lende een schip met als wens „Goe de vaart". Hoezeer het streven van de fa milie de Nijs om de zaak uit te bouwen naar de eisen des tijds, werd gewaardeerd, bleek uit al de blijken van belangstelling uit eigen gemeente en ver daarbuiten. We spreken gaarne de wens uit dat door dit gemoderniseerd bedrijf 't toerisme in Waalwijk zal worden bevorderd, waar ook de Waalwijkse middenstand wel bij zal varen. vert. M. HOEDEMAKERS Bevernelstraat 21, Waalwijk Telefoon 04160-3086 ANNY BROOS JO HUISKAMP geven kennis van hun voorgenomen huwelijk, dat zal plaats vinden op dinsdag 10 mei a.s. om 9.30 uur in de parochiekerk van St. Jan Baptist te Waalwijk. Kerkstraat 118, Waalwijk R. v. Kessellaan 21, Den Bosch Receptie van 1 tot 2.30 uur in Café Engelen, Wolput 83, Vlijmen. Toekomstig adres: R. v. Kessellaan 21, Den Bosch. o.a. een prima KANTENSCHROOIER-AFMAKER; een hulp in de FINISH-AFDELING en enkele THUISSTIKSTERS. Geboden wordt: een hoog loon en een prettige werkkring. Aanmelden dagelijks aan de fabriek Gasthuisstraat 38 - tel. 2295 - KAATSHEUVEL vraagt voor direct Eventueel machines beschikbaar. Inlichtingen aan de fabriek Gasthuisstraat 126, Kaatsheuvel tel. 04167 - 2182 Na 6 uur: G. Dingemans, Hoofdstr. 107, Kaatsheuvel. Voor Waalwijk: De Brouwer Bremstraat 9 (Bloemenoord) tel. 04160 - 4208 BEKENDMAKING Het hoofd van het bestuur der gemeente Loon op Zand maakt bekend, dat bij besluit van Gedeputeer de Staten van Noord-Brabant van 30 maart 1966, G nr. 45.309, is goedgekeurd 't besluit van de raad van 29 september 1965, waarbij werd vastgesteld een her ziening van het partiële uitbreidingsplan in onder delen kom Kaatsheuvel te noemen: uitbreidingsplan in onderdelen „Oude Omdraaier". Belanghebbenden, die bezwaren tegen het plan bij de raad hebben ingediend, kunnen tegen het verlenen van deze goedkeuring binnen een maand bij de Kroon beroep instellen. Kaatsheuvel, 2 mei 1966 Het Hoofd van het Gemeentebestuur, J. Beerens (l.b.f) TE KOOP van particulier: Am. uitvoering met schuif- dak; 34.000 km. gelopen; z.g.a.n. Heistraat 6, Sprang-Capelle na 6 uur. Wij vragen Schildersbedrijf VAN DER HEIJDEN Stationsstraat 158, Waalwijk PENSION aangeboden voor goede stand te Waalwijk, bij Vrijdagavond tussen Mr. van echtpaar zonder kinderen. Coothstraat en Markt Douche en telefoon aanwe zig; prima keuken; 60. p.p. per week. Geen beroeps pension. Brieven onder nr. 5682 aan het bureau van dit blad. bruine PORTEMONNAIE. Terug te bezorgen tegen flinke beloning. Kasteellaan 21, Waalwijk Klachten over bezorging en aanmelden nieuwe abonné's aan ons bureau. Dr. v. Beurdenstr. 8, tel. 2002 Kaatsheuvel Voor advertenties en abon. ementen blijft ons adres tr Kaatsheuvel: Ook voor alle andere bladen worden advertenties tegen de geldende tarieven opge nomen. Fa. J. A. J. VAN GASTEL ZN. Engelsestraat - tel. 2610 KAATSHEUVEL Vereist: Geboden: vraagt voor spoedige indiensttreding voor het fourniturenrnagazijn enige ervaring in dergelijke functie. zelfstandige werkkring met overeen komstig loon. DINSDAG 10 MEI A. J. T. JANSSEN-DAALEN Waalwijk Telef. 4179

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 8