ÜLVIK WAALWIJK peet 10 x RAAKAANBIEDING U slaagt zeker bij: peet Waalwijk Groot succes voor Kaats heuvels handbaltournooi Q f* nu S.SO Burgemeester v. Erp reikte prijzen uit JE UGDDRUMBAND „ONS GENOEGEN" Sprang-Capelle Sprang CapeSie Loon op Zand Reisclub „Olympia" viert eerste lustrum Verf - Behang DEKKERS L. Hoeben n.v. Vermist roodbonte koe Zout Alarm mooie jonge graskaas thans 1.98 M Schom- melpiank 3.95 Veer boot 3.15 Drink- rietjes Bood- schaptas nu 3.75 Piastic bal nu 89 ct Limonade glazen 6 stuks 1.50 Sporttas 3.50 Bad- 'MSP mintonset 'mÈÊ'é Terras stoel 14.95 Ligstoel 12.95 14.75 De warme zon heeft zaterdag geen afbreuk kunnen doen aan het enthou siasme van de schooljeugd uit deze gemeente, die zich op het Prins Mau- ritsplein uitleefde in het jaarlijkse schoolhcindbaltournooi, dat door de handbalvereniging Desk weer op voorbeeldige wijze werd georgani seerd. Dank zij deze perfecte rege ling konden de 60 wedstrijden tus sen de 28 teams precies volgens het vastgestelde tijdschema worden afge werkt. Het warme compliment, dat voorzit ter Vlak zijn mensen na afloop gaf, was dan ook welverdiend. In zijn dankwoord betrok hij zeer terecht ook de scheidsrechters, die onder deze hoge temperatuur zoveel meters had den afgetippeld, verder het onderwij zend personeel, E.'H.B.O., rijkspoli tie voor de beschikbaar gestelde kan toorruimte, en last but no least het gemeentebestuur, dat twee imposan te wisselbekers had geschonken voor het winnende meisjes- en jongens team van de lagere scholen. Burgemeester L. van Erp was per soonlijk aanwezig om deze trofééën aan de meisjesploeg der openbare school uit De Moer en het A-team der St. Jansschool te Kaatsheuvel uit te reiken, en te verklaren dat men deze wisselprijzen gaarne beschikbaar had gesteld om aan dit sportevene ment meer gestalte te geven. Hij sprak zijn grote waardering uit voor het recreatieve werk van de organise rende vereniging, die daarbij ook nog voor 'n mooie prijzentafel had ge zorgd. De stand in de poules was Poule A: 1. St. Jan A, Kaatsheuvel, 8 pnt.; 2. St. Jan D, 5 p.; 3. Leonar- dusschool A, Kaatsheuvel, 5 p.; 4. Openbare school, Lage Zandschel, 1 p.; 5. Mariaschool B, Kaatsheuvel, 1 pnt. Poule B1Emiliusschool A, Loon op Zand, 5 p.; 2. St. Jan B, 4 p.; 3. Mariaschool A, 3 p.; 4. Wilhel- minaschool Zuidhollandsedijk, 0 p. Poule C: 1. Leonardusschool B, 2. Emiliusschool B, 4 p.; 3. Openbare school De Moer, 2 p.; 4. St. Jan C, 0 P. Eindstand jongens: 1. St. Jan A, 2, Emiliusschool, 3; Leonardusschool 4; St. Jan B. Eindstand meisjes: 1. Openbare school, De Moer; 2. Gerlachussohool Loon op Zand, 3; Mariaschool, Kaatsheuvel. Eindstand, dames-junioren: 1. Huishoudschool A, Uloschool Pi us X, 3. Huishoudschool B. Eindstand heren-junioren: 1. Le vensschool A, 2. Uloschool Pius X, a-team; 3. Uloschool B-team; 4. Le vensschool B. Tijdens de opening van SL-'66, een tentoonstelling van hedendaag se Nederlandse schoenen en leder waren in het schoenenmuseum te Waalwijk werd door burgemeester Teijssen in zijn toespraak de voor malige voorzitter van het museum bestuur, de heer J. van Heesbeen als grondlegger genoemd van het museum. Dit moet op een vergis sing berusten en waarsohijnlijk is de heer burgemeester hieromtrent niet juist ingelicht. De grondlegger van het museum is nl. de eerste di recteur, mijn onlangs overleden broer, de heer Antoon Hendriks ge weest. Dit moet de tegenwoordige voorzitter van het museumbestuur toch ook geweten hebben. De lezers hebben meermalen in uw blad kunnen lezen dat dit museum ontstaan is uit de hobby van de heer Hendriks De schoen door alle tij den Zijn grote liefde voor het schoenmakersvak, gepaard gaande met een bijzonder vakmanschap en een fijn gevoel voor schoonheid en cultuur heeft hem er toe gebracht al zijn vrije tijd belangeloos te ge ven voor het tot stand komen en het in stand houden van zijn geliefd museum. Zeer zeker had hij hierbij de hulp nodig van het museumbe stuur doch zonder de heer Hendriks die hiervoor het initiatief heeft ge nomen zou dit museum er niet ge weest zijn en zeer waarschijnlijk ook niet zijn gekomen. Een Waalwijks burger die zijn stad zulk een cultuurgoed heeft nagela ten mag toch zeker wel de eer wor den gegeven die hem toekomt. Mevr. A. van Bladel-Hendriks Naschrift van de redactie Bij de opening der SL-'66 heeft de tegenwoordige voorzitter van het museumbestuur de heren J. van Heesbeen en A. Hendriks, als eerste voorzitter en directeur van het schoenenmuseum, de hun toeko mende lof toegezwaaid. De Edelachtbare Heer Burgemees ter heeft bij de opening er zijn vreugde over uitgesproken dat de heer J. van Heesbeen, die wegens gezondheidsredenen ontslag nam als voorzitter van het museumbestuur, weer in goede gezondheid aanwezig was en hem als mede-grondlegger en eerste voorzitter van liet schoe nenmuseum geëerd. GESLAAGDEN MULO-EXAMEN De volgende leeringen van de Nuts-Uloschool te Waalwijk slaag den dezer dagen te 's Bosch voor het Mulo-examen: P. G. Vermeer, Waalwijk - aanvul lend Mulo B. L. P. Heurter, Waalwijk; C. F. de Rooy, Waalwijk; J. Rosenbrand, Sprang-Capelle; H. Schimmel te Waalwijk allen voor het diploma B. GESLAAGD Aan de Chr. Kweekschool in Go- rinchem slaagde voor het diploma onderwijzeres mej. Ada de Jong uit Waalwijk. Uitslag eindexamens Dr. Moller- college. Afdeling: H.B.S. A. Piet v. Helvoirt, Marcus Klerx, Wim Klerx, Ron v. Oudheusden, Henk Schrauwers, Joost Schuur man, Jos Slaats, Anton v. Tuyl en Ton Vermeer en allen uit Waalwijk. Kees v. Delft, Maria Elshout, Nico Swinkels uit Drunen. Johan van Mierlo uit Haarsteeg. Reny v. Beek, Piet Nieuwenhuy^en, Wim Nieuw- stadt, Frans Oosterwaal en Ton Roestenberg allen uit Kaatsheuvel. Sjaak Kommers uit Sprang-Capelle Frans Corssmit uit Tilburg en Peter Kamp uit Waspik. Afgewezen: één Zaterdag 11 juni j.l. werd in Ho tel Moonen te Waalwijk, door de Nederlandse Vereniging tot Bevor dering van het Administratief-Eco- nomisch Onderwijs „St. Genesius". afgenomen het examen machine- schrijven volgens het tien vinger systeem. Aan de 21 onderstaande candida- ten kon het diploma worden uit gereikt: Marianne v. d. Berg, Francien van Loon, Lia Gadellaa, Jan Spitters, Nelly Vrijhoeven, Lia Lodenstein, Catharina Kelder, Roeleke Mayers en Jacqueline de Rouw allen uit Waalwijk. Hettie v. Berkel, Marthina v. d. Hoven en Liesbeth van Riel allen uit Kaatsheuvel. Mieke Kraak, Ineke Mandemakers beiden Sprang-Capelle. Ria v. Son en Josepha v. Broekho ven beiden uit Drunen. Sylvia Heim en Antonia Klijn bei den uit Elshout. Gerreke Kuikman en Jettie v. Dig gelen beiden uit Genderen. Wim Branderhorst uit Eethen. Geslaagde genoten hun opleiding bij de heer L. van de Leur, Mr. v. Coothstraat 75, Waalwijk, waar van af heden nieuwe candidaten zich weer kunnen opgeven. Zie hiervoor de advertentie el ders in dit blad. Het bestuur van de jeugddrum band „Ons genoegen" is veel dank verschuldigd aan de Waalwij kse burgerij, die met milde hand de donateursactie heeft gesteund. Het ouder-comité heeft met hun hel pers en helpsters bergen werk ver zet, maar niet tevergeefs. Het was af! Aan het bestuur is toegevoegd de heer H. Meijs, die t.z.t. de func tie van secretaris zal bekleden. Het bestuur is thans als volgt samen gesteld: K. C. Mekel, voorzitter; Broeder Hendrik, wnd secretaris; C. v. Hilst, penningmeester; leden: de dames v. Hilst en de Folter en de heren H. Meijs en P. Brouwer. Het eerste succes is weer behaald. Op een concours te Nieuwendijk behaalde „Ons Genoegen" zaterdag j.l. een tweede prijs met een to taal van 271% punt. De tambour- maitre eindigde met 24% punt als derde. Wanneer men bedenkt, dat er in totaal 13 drumbands waren, terwijl er slechts twee eerste prij zen werden gegeven mag „Ons Ge noegen" met een tweede prijs heus niet ontevreden zijn. Met vertrou wen kan de jeugddrumband uit zien naar het volgende concours in Retie. K.J.M. AFD. WAALWIJK ORGANISEERDE RALLY VOOR BROMFIETSEN Zondag 12 juni organiseerde de Katholieke Jonge Middenstand af deling Waalwijk een rally voor bromfietsen. De deelname bleef jammer genoeg beneden de ver wachting. Slechts 27 bromfietsen lieten zich door het slechte weer niet afschrikken en begonnen op de speelplaats van de St. Petrus- scholen om twee uur, waarbij zij om de minuut vertrokken aan de 53 km lange rit. Deze ging door Sprang, Kaatsheuvel, LoonopZand, Udenhout, Bos en Duin, Cromvoirt, Nieuwkuyk en Drunen, wederom naar Waalwijk. Gelukkig klaarde het weer 's mid dags wonderwel op, hoewel de deel nemers, die via een routebeschrij ving hun weg vonden, veel last van de regen hadden. Er waren slechts 3 uitvallers. Er waren 14 posten uitgezet, waar de deelnemers werden gecontroleerd ven waar het tijdschema in de gaten werd gehouden. In Drunen konden de brommers even uitrusten, alvo rens aan het laatste gedeelte naar Waalwijk te beginnen. Bij de prijs uitreiking bleek dat er door de Waalwijkse Middenstand zoveel prij zen geschikbaar waren gesteld, dat de jury besloot om er enkele ach ter te houden en deze later te be nutten voor een verloting. De eerste prijs, een beker met in scriptie plus twee radio-bouwpak ketten ging naar Paul van Hest uit Waalwijk.. De tweede prijs een bromfiets buitenband werd door Frans van Delft uit Drunen gewonnen., ter wijl de derde prijs naar A. van Hoof uit Waalwijk ging. De damesprijs - een complete make-up set was voor Corry Els hout uit Drunen, terwijl Lou van Helvoirt uit Waalwijk in aanmer king kwam voor de pechprijs. in het eigen „home" van de KJM bleef men na de prijsuitreiking nog geruime tijd gezellig bij elkaar. En hoewel de deelname wat te genviel kan van een zeer feslaagde rally worden gesproken. ZEER GESLAAGDE COLLECTE UITSTAPJE OUDEN VAN DAGEN Hoewel de gehouden collecte t.b.v. het uitstapje van de ouden van Da gen van Waalwijk ze:v geslaagd mag worden genoemd was de op brengst ervan nog niet voldoende om de reis van de oudjes geheel te bekostigen. Dank zij echter de gulle gaven uit het bedrijfsleven is het comité in staat gesteld de ouden van Dagen ook dit jaar wederom een dag te bezorgen, die zal klin ken als een klok. Zoals bekend gaat de reis naar Boekei waar in Hotel „Nia Domo" de oudjes feestelijk zullen worden, onthaald. Het cabaretgezelschap Gebr. van Engelen zal medewerking verlenen. WAALWIJKS SYMFONIE ORKEST CONCERTEERT IN „LEDO" Op woensdag 22 juni 1966 zan het Waalwijks Symfonieorkest o.l.v. haar dirigent Jan Plinsinga een zomerconcert verzorgen in de gro te zaal van café-restaurant „Lido" aan het „Hoefsven" te Waalwijk. Solistische medewerking zal wor den verleend door: Frans Wilmont - orgel Leo de Vetten - fluit Gerard Dierick - hobo Het programma luidt als volgt: 1 Ouverture Titus - van W. A. Mo zart. 2 Concert voor fluit, hobo en or kest - van G. Th. Teleman. 3 Concert voor orgel en strijkor kest - van G. Fr. Handel. 4 Symfonie „La Reine" - van Jos Haydn. De „Philicorda" voor het orgel concert werd welwillend beschik baar gesteld door de firma Simons te Tilburg. Aanvang van het concert 20.15 uur precies. Voorverkoop kaarten: Verwiel's Lederwarenhuis, Grote straat 264, Waalwijk, tel. 2123. Geen besproken plaatsen. VOORLICHTINGSAVOND VAK OPLEIDING VIA LEERLINGEN STELSEL In samenwerking met bestuur en directie van de LTS Nijverheids school voor Waalwijk e.o. organi seert de Stichting Vakopleiding ,,'s-HertogenbosCh", (regionaal or gaan voor de Vakopleiding volgens het Leerlingstelsel) een voorlichtings avond voor de ouders van leerlingen, die dit jaar de dagopleiding aan deze LTS gaan beëindigen. De avond zal gehouden worden op dinsdag 14 juni a.s. des avonds om half acht in de kantine van de Nijverheidsschool te Waalwijk. De heer J. de Kort, voor zitter van het schoolbestuur zal de voorlichtingsbijeenkomst openen De meeste leerlingen die de dagLTS verlaten gaan werken en komen dan in het zgn. Leerlingstelsel. Wat de vakopleiding volgens dit stelsel in houdt, hoe het werkt, het doel ervan, de taak van de ouders enz. wordt dan toegelicht door de heer C. J. van Gin- neken, de in het gebied Waalwijk e.o. werkzame regionale consulent. Te vens is er gelegenheid tot het stellen van vragen. SUCCESVOLLE POEDELS Op de tentoonstelling voor honden van alle rassen te Nijmegen behaalde mevr. v. Bokhoven met haar poedels mooie successen. Colinda werd kam pioen, terwijl White Jacky van de Molenvliet de kwalificatie 2 uitmun tend kreeg. De heer Wijkmans werd met Siri- cit van de Molenvliet reserve kampi oen terwijl de heer van Veldhoven met Corine van de Molenvliet de kwalificatie ZG kreeg. In Essen is op zondag 5 juni een clubmatch gehouden voor poedels. Hier werd de heer Blom met White Margy van de Molenvliet kampioen. De heer Wijkmans behaalde de kwa lificatie 2 U met Siricit. Mevr. van Bokhoven kreeg voor White Jacky de kwalificatie U en voor Colinda Uitmuntend reserve. AGENDA Woensdag geen repetitie voor da meskoor van Oefening en Vermaak. Zondag 12 uur repetitie mannen koor in De Twee Kolommen. OPDRACHT Door het 'bestuur van de Deken van Rielstichting te Waalwijk is aan de Brabantse kunstenaar Egbert Dek kers opdracht gegeven tot het ont werpen van glas- in betonramen voor de in aanbouw zijnde kapel van het nieuwe streekziekenhuis. Bovendien zal deze kunstenaar de drie ingangs partijen van het ziekenhuis met figu ratieve betonelementen opsieren. Egbert Dekkers vervaardigde o.a. ook de prachtige glas in loodramen van de St. Antoniuskerk te Waalwijk. De zomerse dagen van de afge lopen weken werden zaterdag ver stoord door hevige onweersbuien. In Twente, Rotterdam en Tilburg had men te kampen met overstromin gen. Ook de spoorwegen ondervon den veel moeilijkheden. Er zijn 15 mensen verdronken en 8 op de weg gedood. CHR. ULO-SCHOOL De Vereniging voor Chr. ULO voor Sprang-Capelle en omgeving houdt vrijdag 17 juni a.s. 's avonds om 7.30 uur haar algemene ledenvergadering in het school gebouw. BEDANKT Ds. J. Broekhuis te Waverveen heeft voor het beroep (toezegging) naar de Ned. Herv. gemeente bedankt. OPENING NED. HERV. JEUGDCENTRUM Het Jeugdcentrum van de Herv. Kerk zal a.s. zaterdagmiddag officieel worden geopend, met een dankdienst in de Ned. Herv. Kerk die om half drie aanvangt en waarin hoopt voor te gaan de vroegere pre dikant en initiatiefnemer Ds. P. J. Bos v. Ameide. Na de kerkdienst zal het Jeugdcentrum door de jeugd der gemeente worden ge opend, terwijl daarna het centrum zal wor den bezichtigd en 's avonds in een speciale samenkomst door de jeugd de geschiedenis van de tot standkoming in beeld gebracht zal worden. Het mooie ge'bouw, dat onder architectuur van de heer Mouthaan door gemeenteleden voor het overgrote deel in vrije tijd kosteloos werd gebouwd, is een aanwinst voor de Herv. gemeente van Sprang en biedt een uitstekende gelegen heid voor alle kerkelijke verenigingen, zo wel als voor het houden van conferenties en weekenden voor de Herv. jeugd uit het land. GESLAAGD Dhr. A. J. Maijers (Johzn.) slaagde een dezer dagen te Arnhem voor het 2e gedeel te Hoger-Radio-teohnicus. De hoogste klassen der Koningin Juliana- school (OLS) hopen a.s. vrijdag onder lei ding van onderwijzend personeel en ouder commissie een schoolreisje te maken naar Harderwijk. Er zal een rondvaart worden gemaakt over het IJsselmeer; een bezoek worden gebracht aan het zeebad Veluwe- strand; 'n bezoek aan «het robarium, enorm zwembassin met zeeleeuwen en aan het dol finarium, waar dolfijnen, de clowns der oceanen, spelen en zwemmen in glas helder zeewater. Wij wensen hen allen een pretti ge dag toe. GESLAAGD Aan het Dr. Mollercollege te Waalwijk slaagde voor het einddiploma onze plaats genoot de heer Sj. Kommers. Voor het ULO diploma slaagden de heer Been en mej. N. Paans. Voor het toelatingsexamen voor de HBS te Waalwijk slaagden de leerlingen van de Kon. Julianaschool Thea van Beek en Lia Muis. DE M. VAN PEER WISSELBEKER De P.V. de Luchtvaart hield jl. zondag een wedvluobt vanuit Orleans, afstand 472 km, om de M. van Peer wisselbeker. De uitslag was: A. Klootwijk 1 7; C. Blok 2 12 17; B. Pols 3 8 10; P. Nieuwenhuijzen 4 9; B. van Campen 5; G. Ie Sage 6; H. van Campen 11; A. van Beek 13; A. van Oosterhout 14; L. ten Berge 15 16. De wis selbeker is dit jaar voor A. Klootwijk. Voorts werd een wedvlucht gehouden in samenwerking met de PV de Reisduif uit Waspik vanuit Pont St. Maxence, afstand 312 km. De uitslag was: G. Kemmeren W 1 15; A. Kuijten W 2 20 35 39 42 44; P. v. d. Elshout W 3 10; A. Klootwijk C 4; S. Selders W 5 25 32 41; EI. de Jong C 6 8; C. Bldk C 7 14; B. van Campen C 9; B. Verduijn W 11 45; A. van Oosterhout C 12 22; C. de Cloe C 13 49; A. Kuijten W 16; Jac. Rozenbrand C 17; C. Fitters W 18; Dr. Smits W 19; A. A. de Wit W 21 38; N. Smits W 23 30 31 34 47; B. Pols C 24 26 27 43; G. Treffers C 28; H. van Campen C 29; J. van Tilborg W 36 37 40; P. Nieuwenhuijzen C 46; Th. van Dongen W 48. UNO ANIMO VETERANEN Te Arendonk in België werd een vete- ranentournooi gehouden. Uno Animo be haalde hier de derde plaats. No. 1 werd SET, Tilburg, 2. Vorsselaar, België, 3. Uno Animo en 4. Arendonk. Na afloop was er in zaal „De Wildeman", de prijsuitreiking en een koffietafel met een gezellig bal na. Het slechte weer bracht de Uno-veteranen pas zondag in de kleine uren thuis. Het was een pracht tournooi. De jubilerende Uno-veteranen, die dit jaar 5 jaar bestaan zullen zaterdag 18 juni a.s. een tournooi houden op eigen terrein. Hier nemen deel: Baardwijk, Nevelo uit Oisterwijk, TAC, Hieronymus, SET, SVG allen uit Tilburg en twee elftallen van Uno. Elke deelnemende vereniging ontvangt een aandenken, 's Avonds zal om 7 uur de prijs uitreiking plaats vinden met een koffietafel en em gezellige avond. Zondag 19 juni neemt de jeugd van Uno deel aan 'n tournooiwedstrijd te Den Haag. Op het weekend 25 en 26 juni zal in Loon op Zand een pupillentournooi worden gehouden, onder leiding van de junioren afdeling van Uno Animo. P.V. DE LUCHTBODE De P.V. De Luchtbode 'hield zaterdag jl. een vlucht vanuit Orleans, afstand 472 km. Deelname 44 duiven, gelost 6.15 uur met ZW wind. Aankomst le duif 13-6-28 uur. De uitslag was: M. Vera 1 4 5 7 8 9; Gebr Boons 2 11; H. v. d. Linden 3; K. v. Esch 6 12 (overduif); M. v. d. Ven 10. Zondag werd de vluoht gehouden vanuit Noyon, afstand 271 km. 152 duiven. Gelost om 8 uur. Aankomst le duif 12-19-14 uur. Laatste prijswinnende duif 13-25-18 uur. De uitslag was: H. v. d. Linden 1, M. Vera 2 3 14 17; Gebr. v. d. Velden 4 11 36 38; B. van Iersel 5 15; A. Kuijten 6; Henk v. d. Velden 7; A. Aarts 8 21 23 27 32; Ant. van Dongen 9; K. Aarts 10 24; C. IJpelaar 12 25 35; P. Hooijmaijers 13; M. v. d. Steen 16; J. van Broekhoven 18 22; H. Dékkers 19; Gebr. Boons 20 33 34; G. Schoenmakers 26; K. van Esch 28; J. van Dongen 29; A. Beerens 30; A. van Laar hoven 31; G. IJpelaar 37. M. 'Maas, over duif. GILDE ST. HUBERTUS Zondag j.l. namen de schutters van St. Hubertus deel aan het nationaal sc'hietcon- cours georganiseerd door Pro Patria te Oosterhout. De volgende prijzen werden behaald: 4e korpsprijs opgelegd geweer; 7e korpsprijs opgelegd geweer; 5e korpsprijs vrije hand geweer; le prijs Blazoen J. W. Aarts; 5e prijs vrije hand personeel; 9e prijs opgelegd personeel en 11e prijs vrije hand personeel waren ook voor J. Aarts. De reisvereniging „Olympia", ge vestigd in café v. d. Heuvel, Olym- piaweg te Waalwijk gaat op zater dag 23 juli haar eerste lustrum feestelijk vieren. De dag zal worden begonnen met een reis naar België, waar o.a. Ant werpen en Turnhout zullen worden bezocht, terwijl tevens een bezoek zal worden gebracht aan het be kende vermaakcentrum „Zandho ven". Ook de dames van de leden zullen van de partij zijn. Het gezelschap hoopt 's avonds om 20.00 uur weer in het vereni gingslokaal terug te zijn, voor het houden van een onderlinge feest avond, terwijl naast het 5-jarig be staan der vereniging, ook het 5-ja- rig bestaan van café v. d. Heuvel en het 35 jarig huwelijksfeest van de heer en mevrouw v. d. Heuvel zal worden herdacht. Twee leden van het huidige be stuur n.l. de heer C. v. d. Sanden (voorzitter) en J. Pelders (pen ningmeester) zijn onafgebroken 5 jaar zodanig aan de vereniging ver bonden, die aanvankelijk werd op gericht uit personeel van de Fa. Oomens te Baardwijk en momen teel niet minder dan 30 leden telt. Voor „Olympia" alle réden dus om feest te vieren. SCOOTER-RIJDER ICON JONGEN NIET ONTWIJKEN De 11-jarige S. uit Waalwijk heeft zondag na een botsing met een scoo ter een shock opgelopen. De jongen werd naar het Elisabethziekenhuis overgebracht toen bleek dat er com plicaties waren opgetreden. De jongen reed met vrienden op het rijwielpad in de Akkerlaan. Bij de Coubertinlaan gekomen sloeg S. plotseling linkaf waardoor de uit de- zélfde richting naderende scooterrij der Z. uit Rosmalen de jongen niet meer kon ontwijken en S. greep. De knaap werd zes feter weggeslingerd. Z. werd door zijn uitwijkingsmaneu- vre van zijn scooter geslingerd en 'be landde in een sloot maar liep geen verwondingen op. Dr. Langemijer was snel aanwezig voor eerste hulpverlening. Vijftien personen zijn door weers verandering verdronken. Zes van hen vonden de dood in de Veluwe. Op de weg zijn, zover bekend, acht personen omgekomen waaronder 3 uit Tilburg. Voor de voetbal-to to is dit jaar 48 miljoen gulden ingelegd. en SCHOONMAAK ARTIKELEN Schildersbedrijf Stationsstraat 31 Waalwijk Telefoon 2705 Plasti-Color Dealer BUNGALOWTENTEN HUURTENTEN LUCHTBEDDEN SLAAPZAKKEN KAMPBEDDEN TUINSTOELEN KOOKTOESTELLEN Zuid Ned. Dekkleden en Tentenfabriek Korte Schijfstraat 10 TILBURG Tel. 04250 - 34840 in omgeving Drongelse Veer: W. Kuijsten v. d. Duijnstraat 121 Sprang-Capelle HUUB van den HOUT denkt deze week speci aal aan hen, die het met een minimum aan zout willen of moeten doen: met héél weinig zout en tóch zo smakelijk als jonge graskaas maar kan zijn. Heel 't gezin kan er van meesmuilen. Normaal 2.20 per pond En als vader met Vader dag persé iets pittigers wil hebben: onze feest- kaas is beslist een trak tatie voor hem! Vakantietip 3; 2 blikjes ras-echte Franse paté voor 2.48 in totaal, (vier ons tezamen!) Nu gekocht straks „meegenomen"!!! Stevig beuken hout. Compleet met touw Kan varen en rijden, de kleuters zijn er lang zoet mee Met een rietje smaakt de limonade dubbel lekker Gevlochten tas, van binnen ge voerd •vMvK Grote bal in diverse helle kleuren Heldere glazen met fleurig decor in ruit of effen kleur, met voorzakje H Twee rackets met shutle; Ut JjpS compleet in f draagtas Royale maat, met plastic be spannen; stapelbaar Beukenhout Fleurige loper met voetsteun

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 6