De Echo van het Zuiden Ds. P.J. Bos opende zaterdag Hervormd Jeugdcentrum Sprang E.H.B.O.-ers Waalwijk-Waspik in demonstratiewedstrijd WAALWIJK Paul id es n.v. Burgem. van Prooijen legde eerste steen van NEO-gebouw RWB maakte het Budel zeer moeilijk PEUGEOT TRABANT Brabants zaterdag elftal verloor met van Zuid-KRVB- team Kabouterafdeling neemt hut feestelijk in gebruik WAALWIJK II BEHAALDE ie PRIJS weer geopend Door gemeentenaren zelf gebouwd afwezig Kleine zege brengt Budel bij titel kandidaten electromonteurs P. Orban Garagebedrijf H. Doevedans f MAANDAG 20 JUNI 1966 87e JAARGANG No. 48 Voor het stichtingsbestuur van het Her vormd Jeugdcentrum Sprang zowel als voor de hele hervormde gemeente, was het za terdag een blijde dag. Het tot in alle on derdelen moderne jeugdcentrum, gebouwd onder architectuur van de heer J. G. Mout- liaan en voor het grootste deel daargesteld in vrijetijdsbesteding dooi- een groot aan tal medewerkers en medewerksters van de Hervormde gemeente, werd zaterdagmid dag officieel geopend. De dankdienst die in de Ned. Herv. Kerk werd gehouden en waarin voorging de initiatiefnemer tot het mooie gebouw en stimulerende kracht ge durende de tijd dat aan het centrum door zovelen werd gewerkt. Ds. P. J. Bos, die voor enkele maanden naar Ameide vertrok, stond geheel in het teken van dank aan God bovenal, maar ook aan allen die aan het grote en grootse werk hadden mede gewerkt, in de eerste plaats de architect de heer Mouthaan, die na afloop van de sa menkomst door Ds. Bos namens het stich tingsbestuur een gouden horloge met ket ting werd aangeboden. Bij de aanvang van de samenkomst heet te Ds. Bos allen hartelijk welkom en sprak er zijn dankbaarheid over uit dat de archi tect de heer Mouthaan en de medewerkers van het eerste en het laatste uur tegen woordig waren. Met inzet van alle vrije tijd hebben zij hun krachten gegeven aan de bouw van het jeugdcentrum en met ons, al dus Ds. Bos, mogen zij zich thans verheu gen deze dag te mogen beleven.. Door het eensgezind optrekken en de bekwame lei ding van de heer Mouthaan zijn er geen grote moeilijkheden geweest. Verder heet te Ds. Bos hartelijk welkom de officieel ge nodigden die aan de uitnodiging van het bestuur gdhoor hadden gegeven, waarvoor hij hen dankte en de hoop uitsprak dat zij in hun vreugde mochten delen. Persoonlijk was Ds. Bos dankbaar, al had hij Sprang verlaten, dat hij tot en met deze dag als voorzitter van het stichtingsbestuur mocht aanblijven. Wij zijn samengekomen, aldus Z.E. om dank aan de HeTe te brengen voor Zijn weldaden. Na Psalmgezang en Schriftlezing, zei Ds. Bos, dat men voor dat het Herv. Jeugdcen trum officieel werd igeopend, de Here wilde danken voor Zijn zegen bij het werk. Architect Mouthaan en een naam wil Ds. Bos toch noemen, de heer Broeks, waren steeds op het werk aanwezig. Vele jonge ren en ook ouderen, hebben 2 jaar lang in hun vrije tijd dit grote en grootse jeugd centrum gebouwd. Hulde aan alle mede werkers! Ds. Bos zei diepe bewondering te hebben voor het werk van de heer Mout haan, evenals voor de grote financiële ak- tie 'in de gemeente die f. 16.000. - op bracht. Ds. Bos bracht verder dank aan het col lege van B en W en de gemeenteraad voor de ontvangen subsidie. Hij herinnerde aan de verliezen die geleden werden, de mede werker dhr. van Oosterhout, en de leden van het stichtingsbestuur de heren Bos en Timmermans, die wij met weemoed ge denken, aldus Ds. Bos. Verder zegt Ds. Bos dat de opening van 'het jeugdcentrum slechts een begin is, waarover wij ons ver heugen. Maar het gaat niet alleen om het gebouw, maar om het werk dat er in zal geschieden. Ds. Bos deelde hierbij mede dat 's-avonds om half acht door de jeugd 'n dankbeeld zou worden opgevoerd, waar bij men zou kunnen zien wat de jeugd van Sprang kon presenteren. Aan het slot van deze samenkomst richtte Ds. Bos zich nog met een zijzonder woord van dank namens het stichtingsbestuur en de gemeente tot de architect, de heer Mout haan, en bood hem een gouden horloge met ketting aan, als tastend bewijs van hun grote waardering. Vervolgens ging men naar het gebouw, waar op symbolische wij ze door de heer Mouthaan onder het zin gen van een voor dit doel vervaardigd Lied, dat o.l.v. de -heer Overweel door het meis jeskoor „Klein Excelsior" werd gezongen een brug werd neergelaten, die voor de in gang was aangebracht. Bij monde van mej. C. van den Hoven, werd de heer Mout haan, door eem viertal dames in oud Bra bantse klederdracht een oorkonde overhan digd, waarna op het podium van de grote zaal het stichtingsbestuur de gelukwensen werden aangeboden door een groot aantal genodigden en belangstellenden uit de ge meente, waaronder het college van B. en W., deputaties van kerken en verenigingen enz. Ieder had de gelegenheid het mooie gebouw te bezichtigen. Naast de moderne vergaderzaal die plm. 250 personen kan bevatten, heeft het gebouw enkele kleine H. E. II. LANGEMEIJER Arts vanaf woensdagmorgen 11 uur tot donderdagmorgen 11 uur. Voor spoedgevallen wordt waargenomen door de plaat selijke collegae. In Hengelo is een bus tegen een auto gebotst, waarbij de bus in een sloot terecht kwam en 17 per sonen werden gewond. in totaal 65 bedden, een moderne keuken, douches enz. De totale kosten van het ge bouw, dat met het nieuwste sanitair is in gericht, bedragen ca. twee ton, waarbij men toch gevoegelijk anderhalve ton voor gratis arbeid mag rekenen. Ook van leveranciers heeft men veel medewerking gehad, zo le verde de firma C. Nieuwenhuizen al de vloerbedekking voor de slaapzalen -tegen inkoopsprijs, terwijl het gratis werd geleigd. Het gebouw mag dan ook zeker een grote aanwinst voor de gemeente genoemd wor den. 's-Avonds werd door de jeugd een op voering gegeven van de activiteiten der laat ste jaren, waarvoor grote belangstelling be stond en waarbij -het gebodene zeer dn de smaak viel. Vanwege de grote belangstel ling zal deze opvoering worden herhaald. Er zijn nog nooit zoveel Duit sers over de grens gekomen, maar door 't vrij slechte weer ook spoe- zaa-ltjes, een tweetal slaapzalen, samen met A i.n f7-»toaI fi1*» m nrlernP iV#vn Dit weekend werden 3500 pa rate troepen uit de garnizoenen Arnhem en Steenwijk gereed ge houden, om zo nodig naar Amster dam te worden gedirigeerd om eventuele relletjes mede direct de kop in te drukken. Uitzending is gelukkig niet nodig gebleken. Burgemeester v. Hall van Am sterdam heeft in tegenspraak van minister Smallenbroek verklaard, dat hij 11 mei en 31 mei aan de mi nister versterking heeft gevraagd, speciaal marechaussée, maar dat hij daarop slechts wat rijkspolitie heeft ontvangen. Kamerleden zullen hierover vra gen stellen aan de minister. Vrijdagavond organiseerde de af deling Waalwijk van de R.K. E.H. B.O., onder leiding van de heer F. Nieuwenhuizen, voorzitter van de afdeling Waalwijk, demonstratie wedstrijden op het Raadhuisplein. De verkenners van A.Z.G. werk ten als bereidwillige slachtoffers mee om de vier ploegen, twee uit Waalwijk en twee uit Waspik, in de gelegenheid te stellen hun op drachten uit te voeren. De jury, die de prestaties van de vier groepen moest beoordelen, be stond uit Dr. Hermans en vier ka derinstructeurs. De te behandelen gevallen be stonden uit verwondingen die dage lijks kunnen voorkomen, zodat het voor de toeschouwers tevens een aansporing was een E.H.B.O.-cur sus te volgen. Door het regenachtige weer viel de publieke belangstel ling helaas wat tegen hoewel er rondom de „gewonden" steeds een kring van toeschouwers de hande lingen van de E.H.B.O.-ers volg den. Na afloop van de wedstrijd hield Dr. Hermans in Hotel Ver- wiel een nabeschouwing, waaruit onder meer bleek, dat het noodza- gelijk is dat de oefenavonden steeds bezocht moeten worden om zodoen de de parate kennis van de E.H. B.O.-ers, ook onder omstandighe den van deze avond, waarbij pu bliek aanwezig was en zodoende meer concentratie van de helper wordt verwacht, bij te houden. Na deze bespreking bracht de voorzitter Dhr. F. H. M. Nieuwen huizen een woord van dank aan Dr. Hermans en de overige jury leden en overhandigde hen een kleine attentie. Verder dankte hij de heren van de schminkploeg uit Den Bosch die voor het klaarma ken van de slachtoffers hadden ge zorgd. Aanvankelijk was gerekend op een deelname van 8 ploegen. Van de ingeschreven ploegen meldden zich afdelingen Dongen en Loon op Zand af. Dit neemt niet weg dat de demonstraties geslaagd mag he ten en dat de helpers sters) hun parate gennis hebben kunnen ver hogen. Daarna ging de voorzitter over tot het bekend maken van de prij zen. Waalwijk 2, behaalde met 195 p. de eerste prijs bestaande uit een zuiltje. Waalwijk 1, behaalde met 154 p. de tweede prijs. Waspik 2, met 15G' p. de derde prijs. Waspik 1, met 105 p. de vierde prijs. De heer Ketelaars, aanvoerder van Waalwijk 1, behaalde de corn- mandantsprijs en mocht de, door Waalwij ks Belang geschonken, be ker in ontvangst te nemen. De laatste kans die Budel in de ze competitie nog had om gelijk bovenaan te eindigen met Longa en Uno Animo heeft het tegen RWB benut. Dit gebeurde in een spannende wedstrijd, waarin Budel heel hard heeft moeten vechten om de punten. Overigens heeft het ons niet kunnen overtuigen, want qua voetbal was RWB niet de min dere. We zagen bij Budel zeer wei nig opgebouwde aanvallen, maar men bracht gevaar door de verre trappen naar voren. RWB heeft de gehele wedstijd hard gewerkt en voor al het eerste half uur na rust bracht het met goede aanval len gevaar voor Budel. In de eerste helft ging de strijd op en neer en brachten de voor hoeden aan weerskanten kansen die op een na onbenut bleven. Wel kon Budel enkele corners nemen, maar deze werden, mede door goed werk van doelman v. d. Heijden, afgeslagen. Na 35 min. kwam Bu del op 0-1 toen stopper Snels juist niet bij de bal kon en de Budel- midvoor deze gemakkelijk in het bezit kreeg. Na rust trok RWB fel van leer en herhaaldelijk was er gevaar voor het Budel-doel. Eenmaal kreeg de actieve van de Gouw een goede kans, maar zijn schot was iets te slap. Vlak daarop bracht hij 'n goe de bal bij Huub Bruurmijn, die hard inschoot 1-1. Had RWB toen even doorgedrukt dan was Budel verslagen geweest, want de achterhoede keeg het zwaar te voorduren. Toch wist men zich wat los te werken en een kwar tier voor tijd scoort de linksbui ten onverwacht en keihard in 1-2. RWB kreeg nog enkele kansen, maar de Budel-verdediging kon het met wat geluk klaren, evenals trou wens de RWB-verdediging. Zo be hield Budel haar kans op het kam pioenschap dat in een halve com petitie zal moeten worden uitge maakt. VOETBALUITSLAGEN Tweede klasse A GeldropBladella 31 LongaBest Vooruit 20 Uno AnimoTaxandria 21 RWB—Budel 1—2 BRABANTS ZATERDAGVOETBAL BWR eerste klasser BWR uit Roosendaal is zaterdag gepromoveerd naar de eerste klas van de afdeling Brabant. De Roo sendalers wonnen na verlenging de wedstrijd tegen SSC 2 op het ter rein van Good-Luck in Raamsdonks- veer met 1-0. In de derde klas E is ONT 2 uit 's Gravenmoer kampioen geworden. De ONI-ers wonnen met 4-2 van Rust Roest 2 uit Eindhoven. Electromonteurs Wij bieden U In de afdelingen nieuwbouw en reparatie van electro-moto- ren en ander sterkstroomappa- ratuur, zijn enige plaatsen open voor Ook personen met enige tech nische aanleg die omgeschoold willen worden, kunnen wij te werk stellen. hoog loon uitstekende sociale voor zieningen en een aange name werkkring Kerkstraat 13 15, SPRANG-CAPELLE Telefoon 04167 - 2351 GESLAAGD De jongedames Ietje Bertels, Hen- ny v. Oudheusden, Ine Sars en Me- lanie Stokwielder, allen lid van de balletgroep van „De Terp", behaal den in Tilburg het diploma voor de Ille graad van de Royal Academy of Dancing, ballet in education, children's grade. Zij werden hier voor opgeleid door mej. Y. Remmen tijdens de balletclubs van „De Terp" Voor het instructeursdiploma van de Bond Ned. Autorijschoolhouders, slaagden de heren Ad. Bergmans en Jan Lammers uit Waalwijk. Geslaagd voor het diploma drie jarige Middelbare Handelsavond school zijn: Uit Waalwijk: de dames D. Hurk- mans, M. de Vocht, A. van Wezel, E. van Helvoirt, Chr. Hoevenaars, R. Pullens, D. v. d. Water, de heren J. Broumels, C. Verschure, M. Verschure, A. Beerens, H. Boons, J. v. d. Broek, K. Dekkers, J. Klerx, A. Timmermans. Uit Kaatsheuvel: de dames N. Bo- gers, J. v. Rijswijk, M. Snaphaan. Uit Drunen: Mej. J. Rechters, en de heren J. v. Delft, W. Portier, R. Smits, W. v. Krugten. Uit Waspik: de heer A. v. d. Flier. Uit Nieuwkuyk: Mej. T. v. Mier. lo. Uit Sprang-Capelle: Mej. T. Stein en de heer A. Kuijsten. Afgewezen: 4. GESLAAGD VOOR N.O.-AKTEN Nederlands Genootschap tot Op leiding van Leerkrachten bij 't Nij verheidsonderwijs. Geslaagd voor de R.K. Avondopleiding N.O.-akten eerste gedeelte: H. v. Son, Nieuw- kuijk, A. Verhoeven en J. de Kruijf, beiden Drunen. Tweede gedeelte akte N.I. P. v. Loon, Loonopzand, H. Spuijbroek, Sprang-Capelle. Tweede gedeelte metaal: M. de de Ronde, Waalwijk. Derde gedeel te akte N.I. P. v. Vuuren, Waal wijk. Akte N.H.A. Pullens, Waal wijk. UITSLAG EINDEXAMENS Dr. MOLLERCOLLEGE Afdeling H.B.S.-B Hannie Fijneman, Albert Poste- ma, Jaap de Rooy en Frans de Waal, allen uit Waalwijk; Harry v. Hoorn, Antoon v. d. Sanden en Nettie de Vrieze, allen uit Drunen; Jos v. d. Boom, Henk Kuypers, Willy Siek- man en Pierre Valk, allen uit Kaats heuvel; Adriaan Timmermans uit Herpt, Herman v. d. Eerenbeemt uit 's-Hertogenbosch, Jan Verhoeven uit Heusden, Paul Broek uit Els- hout, André v. Eggelen uit Vlijmen en Jan de Bont uit Waspik. Afgewezen: één. HERENKAPSALON Grotestraat 215, Waalwijk BERNADETTE PAROCHIE Mgr. J. Bluijsen heeft benoemd tot kerkmeester der parochie H. Bernadette te Waalwijk, de heren L. Hermans en B. Andela. GECOMBINEERDE PLUIMVEE- KONIJNEN- EN KANARIETENTOONSTELLIG De gecombineerde Pluimvee- en Konijnenvereniging Waalwijk en Omstreken en de Eerste Waalwijk- se Kanarievereniging, hebben be sloten gezamelijk een tentoonstel ling te organiseren. Deze tentoonstelling zal zeer groots worden opgezet en zal wor den gehouden van vrijdag 2 decem ber t/m zondag 4 december 1966 in de grote zaal van de „Gecroonde Leersse" te Waalwijk. Verkoop en Service Laageinde 103, Waalwijk Tel. 2665 I» I» I' s I» is vanaf a.s. dinsdag 21 juni Donderdag 16 juni waren vele NEO- supporters op het voetbalterrein aan wezig om getuige te zijn van het leg gen van de eerste steen voor het nieu we kleedlokaal en de kantine. De voorzitter bracht allereerst de dank van het bestuur over aan alle leden, die daadwerkelijk aan dit gebouw meewerken, de timmerlieden en met selaars, de gravers en steenkruiers, maar ook aan hen die achter de schermen hun werk verrichten, zoals de dames, die voor koffie zorgen, de leden van de bouwcommissie en de heer W. van Willigenburg, die de al gehele leiding had. Vervolgens sprak de voorzitter er zijn vreugde over uit, dat burgemees- ZOMERCONCERT DOOR WAALWIJKS SYMFONIEORKEST Op woensdag 22 juni a.s. zal het Waalwij ks Symfonieorkest onder leiding van Jan Plinsinga een zo- merconcert geven in het „Lido" te Waalwijk. Aanvang 20.15 uur pre cies. Solistische medewerking wordt verleend door: Frans Wilmont - orgel; Leo de Vetten - fluit; Gerard Dierick - hobo. 1 Ouverture „Titus" van Mozart. 2 Concert voor fluit-hobo en or- gest van C. Ph. Teleman. 3 Concert voor orgel en strijkor kest van G. Fr. Handel. 4 Symfonie „La Reine" van Haydn. Donateurs van het orkest krij gen op de entreeprijs van f 2,50 voor 2 personen 50% reductie op vertoon van de donateurskaart '65/ '66. Jeugdkaarten voor jongelui tot 18 jaar f 1,- p.p. Voorverkoop kaarten bij: Verwiel's Lederwarenhuis, Grote straat 264, Waalwijk (tel. 2123). Omstreken en de Eerste Waalwijk DE N.C.V.B. AFD. WAALWIJK EN OMSTREKEN De laatste vergadering van de Vrouwenbond voor de grote vakan tie werd gehouden op 15 juni j.l. Op deze avond hield Ds. Jansen uit Doeveren een buitengewoon goede lezing over „Gezin en Welvaart". Hij betoogde, dat de welvaart, zo als wij die nu beleven, een geschenk is waarmee de mens naar het hoog ste ideaal moet trachten te leven, daarbij de grote Gever niet ver getend. Het gezin, waarin wij leven, moet het vaste steunpunt zijn om ons evenwicht te bewaren. Van de gelegenheid tot vragen stellen, werd druk gebruik gemaakt. De presidente, mevrouw Barkema, dankte Ds. Jansen hartelijk voor z'n boeiende uiteenzetting. Daarne werden de plannen voor het 10-jarig bestaan verder ont vouwd Wie op de feestavond van 16 november mee wil doen, wordt ver zocht zich op te geven bij het se cretariaat. De tweede verloting had goede resultaten. Na de grote vakantie start men weer op 28 september met 'n voor dracht met dia's van de Blindenin- richting, ons allen bekend „Barti- meus". De Nederlands Christen Vrouwen Bond wenst al haar leden te Waal wijk en omgeving een prettige va kantie toe. GEMEENTERAAD OP REIS De raad van de gemeente Waal wijk heeft vorige week vrijdag het jaarlijkse uitstapje gemaakt. Men bezocht de haven in Cuyk aan de Maas en het Cultureel Centrum in Venray. Behalve de raad en het college van B. en W., maakten ook enkele hoofden van dienst de tocht mee. Zaterdag j.l. werd een van de kel ders onder de St. Janskerk feeste lijk als kabouterverblijf in gebruik genomen. Deken Maessen opende de hut, nadat hij de tekeningen die de kabouters voor deze gelegenheid hadden gemaakt, bekeken had en de sleutel achter een van de teke ningen vond. Deken Maessen vergezelde de ope ning met treffende woorden. „Vroe ger waren de kabouters en gidsen bloeiende afdelingen, die plotseling verdwenen. Het werd tijd dat in de St. Jansparochie deze tak van jeugdwerk weer tot volle bloei kan komen", zei Deken Maessen onder meer. De genodigden, w.o. Drs. Noor man van de Dussen en Dr. Kramer van het bestuur en vertegenwoor digers van de diverse afdelingen van de A.Z.G., alsmede de ouders van de leidsters, werden hierna naar bin nen geleid. Aalmoezenier v. d. Broek zegen de het verblijf en de insignes, die de leidsters bij de instllatie wer den opgespeld. Mej. A. van Lier, diocesane com- missaresse, installeerde vervolgens mej. Ted de Kort als groepsleidster, waarna mej. de Kort de drie kabou tersleidsters, J. van de Rijken, J. van Hoof en J. van Helvoirt instal leerde. De groepsleider van de A.Z.G., de heer M. Hooymaaier, uitte zijn dank aan de genodigden, de heren Ver- wiel, Heeren en Spapens, die voor de inrichting van het verblijf zorg droegen, de heer Gerard Hens die de schilderingen aanbracht. Ook Mej. de Kort sprak nog een woord van dank. ter van Prooyen bereid gevonden was de eerste steen te leggen. „Tijdens Uw ambtsperiode", aldus de voorzit ter, „zijn er heel wat bouwwerken verrezen in Sprang-Capelle, waarvan U zoal niet de motor, dan toch in ie der geval de animator was. Het is voor Neo een grote eer, dat het eerste gebouw waarvan U de eerste steen legt ons clubhuis is". Nadat de burgemeester zijn bouw- vakcapaciteiten had gedemonstreerd, dankte hij NEO, dat hem met dit werk had vereerd. Het leggen van de eerste steen is eigenlijk afkomstig van het leggen van de hoeksteen, zo verklaarde de burgemeester. En deze hoeksteen was de voornaamste van 't hele gebouw, waarop heel 'het bouw werk rustte. Het leggen van de hoek steen was dan ook een zeer belang rijk werk en een grote eer voor dege ne, die dat mocht doen. Dat NEO dit gebouw geheel met eigen krachten bouwt is een teken van de goede geest die in de vereniging heerst. En goede verenigingen zijn noodzakelijk in een gemeenschap, in het bijzonder voor 'het opvangen van de jeugd en haar sportiviteit en ge meenschapszin bij te brengen. Nadat de voorzitter burgemeester v. Prooy en had bedankt voor zijn bereidwillig heid en de hoop had uitgesproken ook in de toekomst op zijn medewer king te mogen rekenen bleef het ge zelschap is een der kleedlokalen nog enige tijd in vrolijke stemming hijeen, waarbij- de „moeders van NEO" de burgemeester een fraaie plant aanbo den en de heer van Willigenburg de aanwezigen de verzekering gaf, dat hij een uitnemend bouwwerk zou af leveren. SPRANG-CAPELLE Slechts een honderdvijftig toeschouwers waren zaterdagavond bij de op het terrein van de VV HNC gespeelde wed strijd tussen een Zuidelijk KNVB- elftal en het Brabants Zaterdag elftal. De regen heeft ongetwijfeld velen er van weerhouden de ont moeting te gaan zien. Maar ondanks het slechte weer was het een in teressante wedstrijd. Het Brabants afdelingselftal verloor met 5-4. Een eervol resultaat. STERKER Het KNVB-elftal leek veel ster ker. In dat elftal stonden spelers opgesteld van SSC, Sprang, Woud. richem, SVV, Altena en Sleeuwijk. En in het begin zag het er werke lijk niet rooskleurig uit voor het in rode shirts gestoken Brabants Zaterdagelftal. Rechtsbuiten W. de Rooij van Sprang verraste al spoe dig keeper Schouten van HNC 1-0. De WHS-er A. de Witte maakte de schade goed 1-1. Maar daarna nam de blauw-zwarte KNVB-ploeg het heft in handen. De subliem spelen de Y. v. Straten van Woudrichem joeg de bal drie keer langs Schou ten 4-1. De „Brabanders" gingen solider spelen toen J. Ie Sage van Wit-Zwart beheerst doelpuntte 4-2. WIJZIGING Na de rust namen in het afde lingselftal J. v. d. Linden van HNC en doelman Kraak van Wit-Zwart de plaats in van G. Enslin van Rust Roest en A. Schouten van HNC. De rood-witten speelden toen een sterke partij. De KNVB-ers kon den niet voorkomen dat J. Ie Sage na goed voorbereidend werk van rechtsbinnen A. v. Beek van Wit- Zwart de stand op 4-3 bracht. Steeds weer kwam het Brabants Zaterdagelftal gevaarlijk terug. En toen rechtsbuiten S. Berrevoets van Tholense Boys de bal vrij kreeg was het opnieuw raak 4-4. Van 4-4 naar 4-4, knap werk van de afdelingsploeg. Kort voor het einde evenwel sloeg de balans toch nog door tengunste van het KNVB-elf tal, dankzij een treffer van J. La- grouw van SSC 5-4, Was voor de rust de KNVB-ploeg het sterkst, na de rust had het af delingselftal het meest te vertel len. Met een gelijkspel zouden de rood-witten beslist niet teveel heb ben gekregen. Scheidsrechter P. Drop uit Sprang-Capelle leidde de wedstrijd correct.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 5