Winkelcentrum Plataanplein Drunen feestelijk geopend w WAALWIJK KAATSHEUVEL Mooie mm» BURGEMEESTER VERHEUGD bijverdienste 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG II JULI 1966 6 Openluchtbal en show waren succes Verfraaiing Aanrander in Waalwijk door politie gegrepen colporteur Ten eeuwige dagen verdoemd Loon op Zand Dodelijk ongeluk in Loon og3 Zand Kermis werd druk bezocht Raad Drunen ver gadert donderdag le klas CARAVANS Fa., CL C. v. d. Roven De negen winkeliers op het plataan plein hebben het feit dat enkele we ken geleden de laatste winkel in dit centrum werd bezet aangerepen om dit centrum met enige feestelijkhe den te openen. In 1964 kwamen deze 9 winkelpanden reeds gereed maar 't heeft plm. 2 jaar geduurd eer alle panden waren bezet. Het waren de Drunense middenstanders die zich aanvankelijk een beetje huiverig toonden voor de vrij hoge huurprijzen van deze panden maar tenslotte wa ren er onder de plaatselijke winke liers drie die hun huivering lieten varen en zich in deze nieuwe wijk vestigden. De anderen waren nieuw komers waarvan enkelen reeds twee jaar in Drunen zaken doen en met veel succes. Burgemeester Stieger toonde zich verheugd over het feit dat de negen van het Plataanplein de gelegenheid hadden aangegrepen om, nu zij enig zins geacclamiseerd zijn er eens echt een feest van te maken. Dit was aldus burgemeester Stie ger, die zaterdag dit winkelcentrum opende niet alleen een zaak van de negen van het Plataanplein maar evenzeer van 't gemeentebestuur dat in de planning van dit winkelcentrum bij de opstelling een belangrijk aan deel heeft gehad. Burgemeester Stie ger sprak er zijn vreugde over uit dat dit winkelcentrum nu geheel is be mand en meer nog om het feit dat deze zaken evenals de andere zaken in Drunen de volle belangstelling hebben van de bevolking en in dit ge val speciaal van deze wijk Braken- West. Over het plan Braken-west deelde burgemeester Stieger mede dat in het plan Braken-west waarvan men met de uitvoering dit najaar hoopt te beginnen nog driehonderd wonin gen komen. Het gehele plan Braken west zal dan 700 woningen omvatten plus een kerk ten school en daardoor in de gemeenschap Drunen een eigen verzorgingswijk zijn. Ook hierin zul len de negen van het Plataanplein 'n bijzonder aandeel hebben. Tevens deelde burgemeester Stie ger mede dat voor de verdere vrfraai- ing van het Plataanplein men momen teel de plannen aan het opstellen is waardoor het plan west een eigen hart zal krijgen dat evenredig is aan het plan zelf. De feestelijke opening van het plein geschiedde door 'het doorknip pen van het lint terwijl op dat zelfde moment het sein werd gegeven aan de aanwezige jeugd op een aantal ballonnen op te laten. Dank zij 'het mooie weer werd dit een fraai ge zicht. De opgelaten ballonnen doen nu mee aan een wedstrijd welke door de negen van het Plataanplein is uit geschreven. Verder werd deze avond nog een echt gezellige Drunense avond waar op muziek en zang de volle aan dacht kreeg. De drumband uit Dru nen en Elshout gaven een show. De zangclub Romantica een concert en de accordeonclub Cresendo een leuk muziekprogramma. Tot slot was het de Boerenkapel die voor een open luchtbal voor de muziek zorgde. De belangstelling zaterdagavond voor 't winkelcentrum en de goed verzorgde etalages was vrij groot. Met deze feestelijke opening hebben de negen van het plein er op bijzondere wijze de nadruk op gelegd dat zij echt tot Drunen behoren. Drunen gaf ze de belangstelling die zij verdienden. Vorige week dinsdag heeft de re cherche van de Waalwijkse Gemeen tepolitie A. M. uit Kaatsheuvel aan gehouden. Hij werd ervan verdacht op zaterdag 2 juli een poging tot aan randing te hebben gedaan. Op de be wuste avond reed M. om half tivaalf op de onverlichte prof. Lorentzweg. Een mevrouw die over deze weg reed werd door M. die zijn wagen gepar keerd had aangevallen. Zij wist de man te ontwijken. Op haar geschreeuw snelde de heer A. S. van de Waalwijkse naöht- veiligheidsdienst toe. De aanrander wist te ontkomen doch de heer S. kon de letters van het nummerbord van de auto nog opnemen. M. die al eer der met de politie in aanraking is ge weest bekende zijn daad en is vrijdag voor de officier van justitie in Den Bosch voorgeleid en ingesloten in het huis van bewaring. MM - - y Burgemeester mr. Stieger knipt het lint, dat de winkelgalerij afsloot, door. GESLAAGD Voor de acte M.O. Lichamelijke Opvoeding slaagde te Amsterdam de heer B. J. Spuybroek te Drongelen. De geslaagde genoot zijn opleiding aan de Christ. Academie voor Licha melijke Opvoeding te Arnhem. GOUDEN HUWELIJKSFEEST H. Stokwielder-Klijn te Waalwijk Zondag vierden de heer en me vrouw H. Stokwielder-Klijn te al hier hun gouden huwelijksfeest. De viering bleef echter beperkt tot de eigen familiekring. In de Bernadettekerk droeg pas toor Oomens ter intentie van het gouden paar, 's morgens een plech tige H. Mis van dankbaarheid op. Na de H. Mis werd in Hotel Ver- wiel een receptie gehouden. Na mens het gemeentebestuur kwam hier wethouder J. van Heeswij k gelukwensen aanbieden, terwijl ook deputatie's van verschillende ver enigingen waarin de bruidegom 'n bestuursfunctie heeft vervuld, kwa men feliciteren. Er werden veel bloemen en cadeaus aangeboden. Het feest werd verder in huise lijke kring gevierd. „WIDELOVADO" HEROPEND Vrijdag had onder grote belang stelling de heropening plaats van de verbouwde zaak van de fa. „Wi- delovado" in de Besoyensestraat. We moeten ons echter veront schuldigen voor een zetfout. Er is in het bericht van vorige week vrij dag iets weggevallen. De elektrici teit is verzorgd door fa. Jac. Op- horst en de winkelbetimmering was van fa. A. J. v. Hilst, terwijl het schilderwerk is aangebracht door fa. W. Hens en Zn. alhier. De heer en mevrouw Bergmans- de Louw, die deze prachtige zaak nu voeren hebben een prachtige winkel gekregen waarvoor een goe de toekomst is weggelegd in dit thans ook sterk uitbreidend deel van Waalwijk. WAALWIJKSE ZWEMVERENI GING EN REDDINGSBRIGADE De uitslag van de 3e jeugdfoto is: De totale inzet bedraagt deze keer f 217,30. De prijzen kwamen in het bezit van mevr. Verhagen, Alber- thing Thijmstraat 3, Waalwijk, die met f 217,36 de le prijs ten bedrage van f 32,59 in ontvangst kon nemen. De 2e prijs was voor J. Bergmans- Horst 17, Kaatsheuvel met f 217,45 en de 3e prijs voor M. Gordijn, Mo lendijk 69, Schijndel met f 217,12. De prijzen bedroegen resp. f 21,73 en f 10,86. Wij hopen ook komende week op uw medewerking te kunnen reke nen. Zaterdag 9 juli j.l. werden in het Gemeentelijk Zwembad „Het Hoefs- ven" te Waalwijk kringwedstrijden gehouden, waaraan door een zes tal verenigingen werd deelgeno men. De deelnemers, ongeveer 250 waren afkomstig uit Tilburg, Oos terhout, Oisterwijk, Dongen, Dru nen en Waalwijk. De deelnemers uit Drunen kwa men voor de eertse maal op offi ciële kringwedstrijden uit en hand haafden zich prima tussen de an dere zwemmers. Ook een 20-tal W.Z.V.-leden streden om de ere plaatsen. Alleen Ine Raaymakers wist in haar leeftijdsgroep op de 50 meter schoolslag een le plaats te bereiken met een tijd van 51 sec. De wedstrijden hadden een vlot verloop en werden onder ideale weersomstandigheden gehouden. ONDERLING HENGELCONCOURS Traditiegetrouw hield op zater dag 9 juli j.l. het personeel van de fa. N. v. d. Ven, Lederwarenfabriek „Het Zuiden", haar jaarlijks onder ling hengelconcours in het viswa ter van de Hengelaarsvereniging „Maar Geduld Hebben". Aan dit concours waren een aantal zeer fraaie prijzen verbonden. Na af loop van de wedstrijd verzamelden de deelnemers zich in het café L. van Cromvoirt waar een welvoor ziene koffietafel gereed stond. Door de heer P. v. d. Ven werden onder een toepasselijk woord de prijzen uitgereikt, bovendien kre gen alle deelnemers nog enkele consumpties aangeboden. Directie en personeel bleven nog lang in gezellig samenzijn bijeen. De eerste drie prijswinnaars waren: le prijs (tevens zilveren wisselbe ker) H. van Turnhout uit Waspik; 2e prijs Fr. de Vries; 3e prijs N. van der Ven. „COWA" ZOMERAVONDCOM PETITIE TAFELTENNIS De „Cowa" zomeravondcompetitie loopt weer ten einde. Op vrijdag 15 juli a.s. om 19.00 uur zullen in de noodkantine van de N.V. Cowa Kon- fektie-atelier de finale wedstrijden worden gespeeld om het bedrijfskam- pioenschap van Waalwijk, waaraan verbonden de „Cowa" wisselbeker. De te spelen wedstrijden op deze avond zijn A.S.O.V. 1 -Landis en Gyr P.V.N.Br. 1 - Lederleeuw. Direkt na de wedstrijden zullen de wisselbekers (voor dames en voor he ren) en de teamprijzen worden uitge reikt door de direkteur van de N.V. Cowa. BOTSING Donderdag reed M. S. uit Waal wijk met zijn auto tegen een boom waarbij hij een bloedneus en enkele gekneusde ribben opliep. S. wilde vanaf het Hoekje de Burg. Smeele- laan oprijden. Bij café van Oers nam hij met flinke snelheid de bocht. Door het natte wegdek schoof hij met zijn wagen naar de bomenrij. Om die te ontwijken gooide hij het stuur om maar werd meteen weer geconfron teerd met een tegemoetkomende wiel- rijdster. Het stuur weer omgooiend kwam hij tenslotte toch tegen een boom tot stilstand. - vingt- vieaif».i -• >r, —-M-—-hv~, j BILJARTTOTO W.B.C. De uitslag van de 3de trekking is als volgt: De totale inzet bedroeg: 400,10. De volgende prijswinnaars kunnen hun prijs afhalen bij A. Heeffer, Putstraat 28. le prijs: Chr. Maas, Mr. v. Cooth- straat 15, Waalwijk; G. Schellekens- Tobias, Asserlaan 288, Tilburg; Jac. Trossél, Grotestraat 279, Waalwijk; J. v. Loon, Anita; G. Blankers, Teis- terbantlaan 14, Waalwijk; N. Hen- kelman, Grotestraat 102, Waalwijk; Mej. R. v. d. Lee, Kerkstraat 17, Nieuwkuijk; Th. Sleenhof, Gener. Bothastraat 18, Waalwijk; K. Hom bergen, Markt 10, Waalwijk; J. v. Berkel, Horst 8, Kaatsheuvel; J. v. d. Broek, Leo XlII-straat 26, Kaatsheuvel; W. v. Oers, Galgewiel, Waalwijk; J. Didden, Besoijensestr. 126, Waalwijk, allen 400,10 gera den. Zij ontvangen 4,60. 2e prijs: IJpelaar, St. Antonius- straat 70 B, Waalwijk; 400,11 ge raden. J. de Kort, Anita 400,09 gera den; W. v. Schijndel, Grotestr. 219, Waalwijk 400,09 geraden; J. van Helvoirt, Mr. v. Coothstraat 69, die 400,09 raadde. Zij ontvangen 10 gulden. 3e prijs: H. v. d. Lee, Putstraat 78 Waalwijk, geraden 400,08. Hij ont vangt 20. ZELFBESCHERMINGSPLOEGEN OEFENDEN De zelfbeschermingsploegen van de gemeenten Loon op Zand, Goirle en Diessen hielden donderdagavond op de Markt te Kaatsheuvel geza menlijk een grootscheepse oefening, waarbij ook de Kaatsheuvelse brand weer werd ingeschakeld. De oefe ning werd ingeluid met enkele da verende explosies, gevolgd door 'n enorme rook ontwikkeling vanaf enkele getroffen panden, welke meteen veel nieuwsgierigen naar de „onheilsplek" lokten. Vervolgens kwamen de circa vijftig B.B.-ers in actie om hun opdrachten met als spectaculairste onderdeel het ber gen van de gewonden vanuit om liggende gebouwen uit te voeren. Geheel vlekkeloos verliepen deze operaties natuurlijk niet, maar naast de hieruit getrokken lering werd hiermee tevens het nuttig effect dezer oefeningen aangetoond. On der de vele belangstellenden be vond zich ook het waarnemend hoofd van de B.B. kring Tilburg, de heer Bijvoet, alsmede diverse B.B. hoofden uit omliggende ge meenten, die, gezien het geslaagde verloop dezer oefening, na afloop van gedachten wisselden over de mogelijkheden en deze gezamenlijke oefeningen in de toekomst te con tinueren. SCHOORSTEENBRAND In de woning van de familie M. aan de Dreefseweg, ontstond rond twee uur in de nacht van donder dag op vrijdag schoorsteenbrand. De gealarmeerde vrijwillige brand weer was, ondanks het nachtelijk uur, snel ter plaatse om het vuur te bedwingen, zodat de schade meeviel en vrijwel tot wat ongemak voor de bewoners beperkt bleef. DIENSTJUBILEUM EN AFSCHEID BIJ GEMEENTEWERKEN In de vergaderzaal van het ge bouw van Openbare Werken, werd vrijdagmiddag het feit herdacht dat de heer Jos. van der Velden 25 jaar bij deze dienst werkzaam was. Na dat de jubilaris met zijn familie was verwelkomd, werd deze door loco-burgemeester J. C. Beerens toegesproken, die daarbij speciaal wees op de activiteit en werklust van de heer Van der Velden. Hij wenste deze geluk met zijn zilveren jubileum en offreerde hem het ge bruikelijke geschenk onder couvert. Ook directeur G. Op den Kamp had niets dan waardering voor 't werk van de jubilaris en hoopte dat dit ook in de resterende jaren tot zijn pensionering zou blijven. Namens de personeelsvereniging feliciteerde de voorzitter, onder het aanbieden van een geschenk. De viering van dit jubileum ging gepaard met een afscheid. Het be trof de heer E. Damen, die de ge meentedienst wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd gaat verlaten. Deze bescheiden, trouwe medewerker werd dank ge bracht voor zijn bijdrage aan de dienst en namens de personeelsver eniging werd hem een geschenk on der couvert overhandigd. Zoals ge bruikelijk bij de dienst Openbare Werken, volgde hierna nog een ge zellig samenzijn van alle perso neelsleden. voor 2 avonden per week. Wij vragen een voor de bezorging van ons blad, in het westelijk centrum van Kaatsheuvel. Aanmelden bij: Bureau Jan Tuerlings Dr. v. Beurdenstraat 8 Kaatsheuvel GOUDEN BRUILOFT Vrijdag vierde het echtpaar Jos van der Mierden (75) en Drika Hoevenaar (71), wonende Leo XIII- straat 22, z'n gouden bruiloft. Eep schare bruidjes begeleidde de fees telijke stoet 's morgens naar de St. Jozefkerk, waar pastoor H. Simkens een H. Mis tot intentie van 't gou den paar opdroeg. Na de feestelijke koffietafel werd rond het middag uur in de versierde ouderlijke wo ning door de voorzitter van 't feest comité namens de buurtbewoners een geschenk onder couvert aange boden. In café-rest. „De Steenbak ker", waar het feest verder werd gevierd, kwamen 's middags vele vrienden en kennissen op de recep tie hun gelukwensen aanbieden, waarbij bloemen en geschenken ui teraard evenmin ontbraken. In de avonduren begaf het gouden bruids paar zich met de familie nog even naar de woning in de Leo XIII-str., waar het Kon. Muziekgezelschap Euphonia dit feest met een klin kende serenade extra luister bij zette. ZANGWED STRIJD IN DE EFTELING In het naturpark „De Efteling" heeft een radio-ploeg van de AVRO afgelopen week opnamen gemaakt van een zangmanifestatie, waaraan door ongeveer 300 kinderen, waar onder de leerlingen van de Maria- school te Kaatsheuvel, werd deelge nomen. Herman Broekhuizen, be kend van t' radioprogramma „Kleu tertje luister", had de leiding van deze opname. De beiaardier Leen van 't Zand verzorgde op een rij dend carillon van de firma Petit en Fritsen uit Aarle-Rixtel de muzi kale omlijsting. De heer Broekhui zen gaf de in de foyer verzamelde kinderen opdracht om zelf een lied je te maken op eigen muziek. Els van Beers uit Kaatsheuvel behaalde de eerste prijs met haar zelf ge componeerde lied, dat zij, zoals ook de andere negen prijswinnaars, voor de microfoon ten gehore mocht brengen. Op zondag 21 augustus 's middags om 17.00 uur zal van deze gebeurtenis onder het motto „Zo zingen wij", een programma worden uitgezonden. WEDVLUCHTEN Uitslag wedvlucht van de post duivenvereniging Kaatsheuvel-West vanuit Herenthals met 447 duiven: le duif 9.38.34, laatste 10.10.22. J. Kemmeren 1, 12, 22, 35, 41; J. v. d. Wouw 2, 32, 44, 48; A. Sche pers 33; J. Snoeren 4, 27, 30, 46; L. Ververs 5, 34, 37; L. van Boxtel 6, 24; F. v. Woensel 7; H. Klis 8, 9, 49; A. Netten 10; J. Monsieurs 11, 40; G. Hendriks 13, 33; A. Couwen- berg 14, 16, 23; A. Ververs 15, 31, 38; G. van Ree 17; R. v. Boxtel 19; M. v. Corstanje 20; A. Dirksen 21; J. Ver boven 25; Gebr. v. Boxtel 26; C. M. Snoeren 28; J. Snoeren jr. 39; J. v. Wanrooij 42, 50; A. Laros 43; C. v. Ree 45. Uitslag wedvlucht van de post duivenvereniging C.C. Kaatsheuvel vanuit Herenthals met 349 duiven: eerste duif 9.39.30, laatste duif 10.02. 50. P. v. d. Velden 1, 7, 20, 30, 34, 46, 48; F. van Woensel 2, 4, 9, 19, 25, 28, 31; C. van Wezel 3, 17, 35; J. Hoevenaars 5, 23, 37, 49; A. Döbler 6, 24, 27; G. Witteveen 8, 10, 13, 15, 40; W. Laros 11, 21, 22; H. Couwen- berg 12; P. Klijn 14; L. v. d. Vel den 16; M. Brokx 18, 33, 47 B. Hoe venaars 26, 39, 43; B. Masseurs 29; J. Hamers 32, 36; C. Moreval 38; P. Nerings 41, 45; L. Meijer.42, 50; J. Roestenberg 44. Uitslag wedvlucht van C.C. Kaatsheuvel en Kaatsheuvel-West vanuit St. Vincent: A. Schepers 1, 4; P. Hendriks 2; J. Dirksen 3, 7; P. v. d. Velden 5, 6; A. van Kuijk 8; H. Klis 9. JUDO-EXAMEN In de sportschool Beljaars te Til burg werden judo-examens afgeno men. Een drietal leden van de Eer ste Judoclub Kaatsheuvel, die hun opleiding genoten bij de heer E. Kemmeren, 2e. dan, slaagden voor de oranje band, t.w. J. van Boxtel, A. Schonis en M. van Heumen. Soldaat Prewitt wordt overge plaatst naar de compagnie van ka pitein Holmes. Deze hoopt promo tie te gaan maken door het regi ment het bokskampioenschap te be zorgen. Prewitt die vroeger als bokser sukses heef gehad, weigert echter te boksen omdat hij eens een vriend blind heeft geslagen. De boksers zijn alle sergeant en zij hebben besloten Prewitt te treiteren totdat deze toestemt. Zelf beheersing wordt in grote mate van hem vereist doch op een gegeven moment komt hij in opstand tegen een sergeant. Warden zorgt echter dat Prewitt de krijgsraad ontloopt. Het zou echter teveel gevraagd zijn wanneer Prewitt gewillig werd. Koppig gaat hij zijn weg en loopt zijn eigen ondergang tegemoet. Dinsdag t/m donderdag 14 jaar FATHER HORNMAN TERUG NAAR DE MISSIE In alle H.H. Missen heeft zondag pater Piet Hornman afscheid geno men van de parochie, .om na een vacantie van zes maanden weer te rug te keren naar zijn missiepost op de Philippijnen. Zijn vertrek is op 28 juli a.s. In zijn predicatie zei hij, dat hij nu 16 jaar geleden zijn priesterwijding ontving als pater van Mill Hill en zijn missiebestem ming. Hij dankte de parochianen voor hun medeleven met de missio narissen uit de Loonse gemeen schap. Het thuisfront is onmisbaar voor de missionering en niet op de laatste plaats het parochiële Missie- Centrum, dat de laatste maanden heel veel werk voor hen heeft ver richt. Het zegde hem een finantiële steun toe. Om in missie-stemming te blijven bij dit afscheid, vroeg de pater het Onze Vader te bidden voor hem. Hij deed het in de taal van zijn eigen parochianen op de Philippijnen. VERKEERSDRUKTE Nu het vacantieseizoen zich gaat aftekenen, is het geboden in de stra ten: Kerkstraat en Hoge Steenweg vooral de grootste voorzichtigheid in acht te nemen. In het bijzonder op zaterdagen en zondagen wan neer het verkeer van en naar de Efteling zeer druk is. Het kan voor komen dat in een uur tijds maar liefst 2500 auto's e.d. passeren, waardoor het bijna onmogelijk is deze straten over te steken. Onge lukken zijn gelukkig nog uitgeble ven, maar dat het bijzonder gevaar lijk is, kan iedereen onderschrijven. De politie heeft hier handen vol werk. Het is dus uitkijken geboden. Op de weg Loon op Zand-Tilburg ter hoogte van het Kapelletje, heeft zich vrijdagavond omstreeks tien uur een nogal gecompliceerd ver keersongeval plaatsgevonden dat 't leven heeft gekost aan de 76-jarige C. van Gils uit Tilburg. De heer v. G. reed met zijn fiets in de richting Tilburg. Hij maakte echter geen gebruik van het aan de linkerzijde van de weg gelegen rij wielpad, maar fietste over 't rech ter weggedeelte Hierdoor werd hij te laat opgemerkt door een auto mobilist, die eerst nog trachtte uit te wijken, maar niet kon voorko men dat zijn auto in aanraking kwam met de fiets van v. G. Ge noemde v. G. werd hierdoor tegen het wegdek gesmakt en bleef op 't rechter weggedeelte liggen. Het rij wiel van v. G. kwam op het linker weggedeelte terecht. Even later kwam uit de richting Tilburg een auto aanrijden. De be stuurder zag het rijwiel op 't weg dek liggen en zwenkte met 'n forse ruk aan het stuur om het rijwiel heen. Hierbij raakte de auto de op het wegdek liggende v. G., die hier door op slag werd gedood. De eerste zondag van de kermis in Waalwijk heeft een gezellig en ordelijk verloop gehad. Zowel op het Vredesplein waar de kermisex ploitanten een goede zaken deden, als in de café's en dansgelegenhe den was het een enorme drukte en er heerste een echte prettige kermisstemming. De matinee's van „Oefening en Vemaak" en van O.O.G. werden overweldigend druk bezocht, doch het moet gezegd, dat beide vereni gingen ieder op eigen terrein voor een uitstekend programma hadden gezorgd. Naar we vernemen heeft de po litie met al die drukte, toch een rustige dag gehad, daar de vreugde door geen enkele weerklank werd verstoord. BEZOEK PRESIDENT VAN TUNESIË De president van Tunesië 'heeft donderdag een bezoek gebracht aan de Philipsfabrieken te Eindhoven. Vrijdag bezocht hij Leiden en Rotter dam. Donderdagavond bood de rege ring hem een diner aan, nadat hij vooraf een langdurig onderhoud had gehad met premier Cals en andere ministers. Zaterdag is president Bourquiba weer vertrokken. PRINSES BEATRIX EN PRINS CLAUS Het jonge echtpaar is in Suriname overal enthousiast ontvangen en heeft tal van ontginningen, scholen, bedrijven enz. bezocht. De raad van de gemeente Drunen komt donderdag in openbare verga dering bijeen. De agenda luidt 1. Vaststelling notulen van de raadsvergadering van 13 juni 1966. 2. Ingekomen stukken. 3. Mededeling van burgemeester en wethouders. 4. Voorstel van burgemeester en wethouders om accoord te gaan met een door Gedeputeerde Sta ten voorgestelde wijziging van de bezoldigingsregeling voor de se- kretarissen en ontvangers. 5. Voorstel om medewerking te verlenen aan een verzoek van 't schoolbestuur te Elshout tot be schikbaarstelling gelden voor de aanschaf van leermiddelen. 6. Voorstel tot verlenging van het algemeen kasgeldbesluit. 7. Voorstel tot aanvaarding van 'n Strookje grond. 8. Voorstel tot a. aanwijziging van het Gemeen telijk grondbedrijf als tak van dienst, bedoeld in artikel 252 der Gemeentewet; b. vaststelling van een Beheers- verordening voor het onder a genoemde 'bedrijf. 9. Voorstel tot vaststelling van een gemeenschappelijke regeling in Stadsgewest Waalwijk. 10. Voorstel tot het vaststellen van a. regelen ten aanzien van het gebruik van gronden en op stallen behorende bij het be stemmingsplan „Uitbreidings plan in hoofdzaak van de ge meente Drunen"; b. een wijziging van de bestem mingsbepalingen behorende bij het bovengenoemde be stemmingsplan. 11. Voorstel tot het voteren van een crediet t.b.v. verlegging spoor wegovergang Badhuisstraat. Een ruime keus van tegen de laagste prijs, vindt U bij Caravans Boten B.B.-motoren Aanhangwagens Hollands Steegje 6, Waalwijk Telef. 3681

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 6