De Echo yan het Zuiden 37 jongens ontvingen diploma van Levensschool - Kaatsheuvel WAALWIJK Brand verwoest twee boerderijen in Kaatsheuvel Gestolen loonzakjes van ziekenhuis weer terecht Kaatsheuvel FEESTPROGRAMMA VULDE DAG De strijd om wereldtitel voetbal RECHERCHE LEVERT KNAP WERK Sportwedstrijden en afscheidsmaaitijd B. Pullens redt kind uit het water Zes-jarig meisje bij aanrijding ernstig gewond Geslaagden Drunen Zwolsman in geldnood R.W-B. in toernooi tweede „eigen op de plaats AFWEZIG Dr. van Daal Italië 1 Dienstplichtigen twee maanden korter dienen Kinderen speelden met vuur Dief bekent reeks inbraken Muziekconcours in Kerkrade geopend Leden „St. Lidwina" Waalwijk e.o. maakten jaarlijks uitstapje MAANDAG 18 JULI 1966 87e JAARGANG No. 56 De tweedejaars deelnemers aan de Levensschool te Kaatsheuvel hebben vrijdag afscheid genomen van dit in stituut, hetgeen gepaard ging met het uitreiken van de getuigschriften. 37 jongens kwamen hiervoor in aanmer king, terwijl zes van hen tevens vol daan hadden aan de strenge eisen voor het sportdiploma. Zoals gebrui kelijk werd dit jaarlijks gebeuren om lijst door een gevarieerd programma, waarmee de hele dag gevuld werd. Om 9 uur kwamen leiders en jon gens in de Levensschool bijeen en werd begonnen met een gesprek over de vraag „wat nu?" De heer A. Her mans, oud-consulent van de levens scholen, gaf op geestige en spitse wijze leiding aan de discussies. In zijn slotconclusie sprak de heer Her mans de hoop uit, dat de herinnering aan wat op de levensschool door jon gens en leiders^ samen gedaan was, zou bijdragen tot een beter besef van verantwoordelijkheid voor het wel zijn van henzelf en van anderen. Na een gezellige onderbreking voor een kop koffie, vonden er on der leiding van het bestuurslid, de heer B. Kemmeren, onderlinge judo wedstrijden plaats. In de serie zwaar gewicht werden Kees Ligtvoet en Piet van der Velden resp. Ie en 2e. In de series midden- en lichtgewicht resp. Theo Ligtvoet en Bert v. Wan- rooij, Gerrit van Riel en Gerard La- ros. Op het terrein voor de school werd de morgen besloten met snel heids- en behendigheidswedstrijden op fiets en brommer, waarbij het ge knetter van de motoren aan deze ac tiviteiten een voor jongens van deze leeftijd zeer stimulerende „muzikale omlijsting" gaf. In de behendigheids- wedstrijden voor brommers was Pe ter van Kuijk no. 1 en Sj. v. Woen- sel nr. 2. Bij de snelheidswedstrijden voor fietsers werden Piet van der Velden en Dick van Gooi 1 en 2. In de hindernisrace plaatste Jan van Dongen zich als nr. 1 en Gerrit La- ros nr. 2. Sportleider van Balen reik te de aantrekeklijke prijzen uit. Rond het middaguur toog het ge zelschap per toeringcar naar Drim- melen voor een boottocht door de Biesbosch, waarbij het weer hen ge lukkig heel goed gezind was. Tegen half zes ging het weer per bus naar Made, waar een gezellige afscheidsmaaltijd plaats vond, waar- De heer B Pullens uit Waalwijk, werkzaam aan de in aan bouw zijnde huizen aan de Teister- bantlaan, zag tijdens zijn werk zaamheden een kleuter aan de kant van de gracht, nabij de Teister- bantlaan, staan, die steeds maar uitriep „Bartje, geef mij een hand je". Hierdoor opmerkzaam gemaakt schoot de heer Pullens ijlings toe en zag in het heldere water een jongetje liggen van naar schatting drie of vier jaar. Zonder zich een ogenblik te bedenken dook hij het water in en bracht het knaapje op het droge. De redding ging nogal met enige moeite gepaard, daar de wal nogal stijl is. Eenmaal ech ter op het droge kwam het ventje spoedig bij. Enkele huismoeders, die de redding vanaf het balkon van hun flat hadden gadegeslagen, ontfermden zich onmiddellijk over het verkleumde jongetje. Aan de redder is de naam van het jongetje nog niet bekend. Voor de heer B. Pullens is dit reeds de vijfde maal, dat hij iemand uit het water heeft gered. Vrijdagmiddag omstreeks kwart over twaalf werd de zes-jarige Ma rijke Mombers uit Waalwijk zo ern stig gewond, dat zij in het zieken huis te Tilburg moest worden op genomen. Marijke liep in de Mr. v. Cooth- straat op het trottoir. Een auto, be stuurd door A. C. M, v. M. uit Waalwijk, reed in noordelijke rich ting van deze straat. Plotseling stak het meisje de straat over, juist voor de auto van M. Deze kon 't meisje niet meer ontwijken. Zij heeft een ernstige hersenschudding, een wond aan het hoofd en een liesbreuk op gelopen en is nog niet bij bewust zijn. bij ook de voorzitter van het bestuur der Levensschool de heer A. J. Wen- nekes, acte de présence gaf. Deze wenste in zijn toespraak de jongens proficiat met het behalen van hun getuigschrift en hoopte vooral dat zij van alle op de school opgestoken ac tiviteiten zich steeds bewust zouden zijn, dat de mens bestemd is om een ander gelukkig te maken. 'Ook sprak hij reeds een zij het nog voorlo pig - afscheidswoord tot kapelaan Pas bij zijn vertrek naar Bergeijk, en schetste diens uitermate grote ver diensten voor het levensschoolwerk in het algemeen, maar wel heel spe ciaal voor de jongens van de school zelf. In het afsoheidswoord van de heer Stokman maakte deze vooral ge wag van de gave van kapelaan Pas om de mens in de priester op de juiste wijze gestalte te geven. Kape laan Pas gaf nooit godsdienstles, maar wist de jongens heel duidelijk te zeggen waar het op aankwam in de verhouding tot God en de even mens. Het officiële afscheid van ka pelaan Pas zal op 21 september a.s. plaatsvinden. Tot slot van de avond reikte de di recteur aan iedere jongen persoon lijk het getuigschrift uit en sprak daarbij de wens uit, dat elke jongen een gelukkig mens zou mogen wor den. „Het ga jullie heel goed, en mocht je ons nog eens nodig heb ben, wij zijn gaarne bereid om je te helpen, als we dat kunnen," aldus de heer Stokman. De diploma's ontmngen: Rens van Boxtel, Jan Brekelmans (met sportdiploma),. Mari Brekel mans, Tijn Damen (met sportdiplo ma), Jan van Dongen (met sportdi ploma), Dicky v. Gooi, Peter Groot- swagers, Ad van Gurp, Gerard Laros V/illy van Meer, Tini Snoeren, Ton- nie Snoeren, Cor Vermeer, Theo Ligtvoet, Rini Netten, Ad Pooters, Henny van Ravesteijn, Gerrit van Riel, Frans Steer, Bert van Wan- rooij, Jac. van Woensel, Leo van Dongen, Hans en Leo v. Eindhoven, Pierre v. Heeswijk, Willy v. d. Hout SPORTRAAD Onlangs werd in Drunen door B en W een sportraad ingesteld bestaande uit de heren A. v. d. Loo, voorz., A. v. d. Pol, secr. en verder de heren G. v. Gorcom, P. v. Herpen, C. Horsten en P. Huwite. Het doel van de sportraad is het sportleven in onze gemeente te bevorderen, alsmede B en W van adviezen te dienen in sport- aangelegenheden. In hotel Royal werd de sportraad voorgesteld aan de diverse ver enigingen. De heer v. d. Loo gaf een uit eenzetting over het doel en de werkwijze van de sportraad en sprak de hoop uit dat er een bijzondere goede samenwerking tot stand zou komen tussen de sportraad en alle verenigingen en instanties waarmede zij in aanraking zou komen. DIPLOMAUITREIKING M.A. SCHOOL Woensdagavond had in de zaal van Gez. Elshout de diploma-uitreiking plaats aan de geslaagden van de Mater Amabilissehool waarvan 15 meisjes uit handen van de heer van Lammeren het diploma mochten ont vangen. De cursisten kwamen uit Drunen en Vlijmen. Bij deze diploma-uitreiking was oök een gezellige avond welke speciaal door de meisjes zelf werd verzorgd. De meisjes uit Vlijmen voerden een blijspel op „Het complot van de vijf". De Drunense meisjes kwamen met een mimispel: „En de man hij vluchtte voort". Een geslaagde avond na 'een geslaagd cursusjaar. BEJAARDEN OP STAP De bejaarden uit Drunen maakten dins dag jl. hun jaarlijks uitstapje. Het ging er weer gezellig naar toe. Men ging naar de Beekse Bergen en 's avonds naar het land goed Schelluinen te Baarle Nassau waar goed werd gegeten en gedronken. De Zwolsmangroep EMS zit krap bij kas als gevolg van een conflict met een van de belangrijkste geld schieters van de EMS, de Westland- sche Hypotheekbank. Deze bank eist van Zwolsman hoge aflossingen op een hypotheek die momenteel ruim 40 miljoen gulden groot is. Zwolsman wil echter meer geld van de Westlandsche hebben. Het con flict is zo hoog gelopen dat de bank een groot aantal huurders van de EMS heeft laten weten dat zij in de toekomst verplicht zijn hun huur niet meer aan Zwolsman maar aan de Westlandsche te betalen. Hier onder vallen ook een deel van de Scheveningse pier-inkomsten. (met sportdiploma), Peter van Kuijk, Kees Ligtvoet, Herman van Loon, Sjef Maas, Jan de Man, Henk Smits, Jan de Vries (met sportdiploma) al len te Kaatsheuvel, Antoon Hooij- maijers en Piet van der Velden te Loon op Zand, Ad Coomans en Ge rard Treffers (met sportdiploma) te Sprang-Gapelle. ft Het pupillentoernooi, dat zater dagmiddag op „Elzenhoven" door RWB werd gehouden, is gewonnen door RKTVV uit Tilburg. De finale tussen RKTVV en RWB was met 11 onbeslist geëindigd, zodat via 't nemen van strafschop pen de beslissing moest vallen. RK TVV kwam met 5 tegen 4 benutte strafschoppen als overwinnaar uit de bus. De eindstanden zijn: Poule A RWB 2 2 2 6 HNC 2 2 0 4 Ons Vios 0 0 2 2 SET 0 0 0 0 Poule B RKTVV 2 RKDVC 2 RKC 0 Concordia SVD 0 van 22 juli tot 14 augustus Plaatselijke collegae nemen waar. De stand in groep A is nu: 1. Engeland 2 11 0 3 2-0 2. Uruguay 2 11 0 3 2-1 3. Frankrijk 2 0 1 1 1 2-3 4. Mexico 2 0 0 0 0 0-3 De stand in groep B is: 1. W.-Duitsland 2 11 0 3 5-0 2. Argentinië 2 11 0 3 2-1 3. Spanje 2 10 1 2 3-3 4. Zwitserland 2 0 0 2 0 1-7 De stand in groep C is: 1. Portugal 2 2 0 0 4 6-1 2. Hongarije 2 10 1 2 4-4 3. Brazilië 2 10 1 2 3-3 4. Bulgarije 2 0 0 2 0 0-5 De stand in groep D is: 1. Rusland 2 2 0 0 4 4-0 2. 2 10 1 2 2-1 3. Chili 2 0 1 1 1 1-3 4. Nrd.-Korea 2 0 1 1 1-4 GESLAAGD De heer C. D. Scholten uit Waal wijk legde met succes het propae- deutisch examen in de afdeling electrotechniek af. Aan de Kath. Leergangen te Tilburg slaagden als leerling-ana liste medische richting, mej. A. A. van Beek te Sprang-Capelle en mej. C. E. N. Vesters te Drunen. Aan de Dr. van Beurdenschool slaagden voor het middenstandsdi ploma de volgende leerlingen: L. Assmann, P. Broumels, L. v. Don gen, F. Hendriks, M. Horsten, J. v. Huiten, A. Kampman, L. Klerx, W. Klijn en W. van de Ven. Slechts één leerling werd bij het mondeling examen afgewezen. BENOEMINGEN Mgr. J. Bluyssen heeft o.m. be noemd tot kapelaan van de paro chie H. Bernadette te Waalwijk, de eerwaarde heer C. J. N. M. Ver- melis, priester van het Seminarie. Tot kapelaan te Drunen (H. Lam- bertus) de eerw. heer F. C. M. van Hintum, priester van het Semina rie, onder gelijktijdig ontslag, op verzoek van zijn provinciaal F. C. Heynis, Tot kapelaan van Bergeijk (H. Petrus) de eerw. heer J. H. A. Pas, die kapelaan was te Kaatsheuvel (H. Johannes de Doper) en de eer waarde heer H. C. H. v. Stappers- hoef, die kapelaan was te Tilburg Allerheiligste Sacrament Tot kapelaan te Vlijmen (Vlied- 2 0 2 0 4 2 0 De wedstrijden om de derde en vierde plaats gingen tussen RKDVC uit Drunen en HNC. Drunen won met 20. De sportiviteitsprijs ging met een medaille naar Concordia-SVD. De dienstplichtigen van de land macht zullen met ingang van het najaar van 1967 ten minste twee maanden korter onder de wapenen blijven. Het merendeel kan na 16 maanden naar huis. Deze maatre gel is een gevolg van de grotere doelmatigheid bij de selectie en de opleiding naar het voorbeeld van de rekrutentraining in Zwitserland. De financiële voordelen van de verkorting (ongeveer 10 miljoen gulden) vallen weg tegen hogere kosten bij de voorselectie van dienstplichtigen. Bij de landmacht zullen straks 5.000 man minder in werkelijke dienst zijn. De dienst tijdver korting zal niet van toepas sing zijn op de marine en de lucht macht. Vrijdagmorgen omstreeks elf uur zijn aan de Hilsestraat te Kaatsheu vel twee oude boerderijen, waarvan de ene onbewoond was, in nauwelijks een half uur tijds tot de grond toe afgebrand. Beide met riet bedekte panden waren door de gemeente aan gekocht en bestemd voor afbraak in verband met het door de an-a.kerp verband met het uitbreidingsplan Pannenhoef. De brand is ontstaan in het leeg staande pand, dat sedertdien een ge liefkoosd object vormde voor de jepgd uit de omgeving om hun nei ging tot slopen bot te vieren. Kort voor het uitbreken van de brand had men een paar kinderen ter plaatse gesignaleerd, die later door de poli tie werden opgespoord. Het waren twee broertjes van 6 en 5 jaar, die in de boerderij met lucifers hadden gespeeld. Toen de Kaatsheuvelse brandweer, die later assistentie kreeg van die uit De Moer, ter plaatse ar riveerde, s dhetnodna,giaf - Mpt riveerde, stond het pand in lichter Vrijdag j.l. werd de recherche in Waalwijk door hun collega's uit Den Bosch opgebeld, dat er op het dak van een woonhuis in Den Bosch een enveloppe was gevonden met ledige loonzakjes van de Deken van Rielstichting uit Waalwijk. Vermoe delijk waren deze zakjes afkom stig van de op 29-30 juni j.l. ge pleegde inbraak in het administra tiegebouw van het St. Nicolaas-Zie- kenhuis te Waalwijk waarbij ruim f 7.000 werd ontvreemd. Tevens werd de recherche uit Waalwijk medegedeeld, dat er en kele dagen geleden een zekere van B. uit Vught was aangehouden, geen onbekende van de politie. De ze man zat opgesloten in het huis van bewaring in Den Bosch en be kende zich aan diefstal te hebben schuldig gemaakt. Aanvankelijk weigerde hij te zeg gen, waar hij het geld verborgen had, wel dat het was verborgen in een garage te Rosmalen. Het onderzoek, dat de Waal wij kse re cherche in die plaats instelde, le verde echter niet het gewenste re sultaat op. Wel kwam zij er langs omwegen achter, dat v. B. na zijn gewone werktijd in een fabriek in Den Bosch, in een jeugdhuis werkte en daar wat knutselwerk verrichtte waar hij zeer handig in was. De recherche stelde zich daarop met de leider van het jeugdhuis in verbinding, die hen opmerkzaam maakte op een kist, eigendom van v. B. Toen de kist werd openge maakt, bleek dat v. B. het gesto len bedrag hierin had verborgen. De bankbiljetten waren in een krant verpakt, terwijl een lederen beurs het zilvergeld bevatte. De gehele buit was in een plastic zak gestopt. Bij natellen bleek het be drag precies te kloppen. Uit de zelfde kist kwam echter nog veel meer te voorschijn o.a. pakjes si- karetten en shag en pakken cho colade, die bleken afkomstig te zijn van diefstallen bij winkels van De Gruyter en De Spar uit Den Bosch en Vught. Tevens bekende v. B. dat hij in de maand juni nog twee diefstallen had gepleegd te Waalwijk o.a. in de bloemisterij van de fa. v. B. waar een radio werd ontvreemd, terwijl door v. B. een spanzaag, een knipschaar en een tang in Waal wijk werd ontvreemd, waarvan de recherche de herkomst nog in on derzoek heeft. Met de aanhouding en in bewa- ing stellen van v. B. blijkt de re cherche een goede vangst te heb ben gedaan. Het zal voor de ad ministratie van het St. Nicolaas- Ziekenhuis een hele opluchting zijn te vernemen dat het bedrag van f 7.000,- weer terecht is, waarvoor de Waalwijkse recherche een woord van hulde niet mag worden ont houden. Zij hebben een knap stuk werk geleverd. Het vijfde Wereldmuziekconcours te Kerkrade begon vrijdag met een galaconcert door 't Concertgebouw orkest. Staatssecretaris Egas sprak het openingswoord. Het concours is voor het eerst onderdak in 'n fraaie hal, waarvan, de grote zaal driedui zend plaatsen heeft. Middelburg is kampioen gewor den in de le klas amateurvoetbal. Het speelde eerst gelijk en zaterdag won men met 3-0 van Quick '20. laaie. De straffe westenwind dreef 'n regen van vonken in de ridhting van de 150 meter verder gelegen andere boerderij, die tijdelijk bewoond werd door het gezin A. Ansems, man en vrouw en twee kinderen. Voordat de brandweer kon beseffen wat er aan de hand was en kans kreeg in te grijpen, hadden de vonken zich in 't droge, rieten dak vastgezet en brand de ook dit pand spoedig als een fak kel. Hoe snel alles in zijn werk ging blijkt wel hieruit, dat men slechts 'n t.v.-toestel, een ijskast en wat kleren in veiligheid wist te brengen. De fa milie, die een andere woning was toegewezen, zou juist dezelfde mid dag gaan verhuizen en had daartoe alles verpakt in de schuur gereed staan. Alles ging echter verloren, evenals wat nieuw, daags tevoren af geleverd huisraad, dat echter nog niet verzekerd was. Ook een niet te gen brand verzekerde personenauto, die de heer A. had verkocht, maar nog niet in handen van de nieuwe eigenaar was overgegaan, werd een prooi der vlammen. Door de felle vuurzee moest de brandweer haar aandacht vooral concentreren op en kele verderop gelegen woningen, waarvan alleen het eerste lichte wa terschade kreeg. De beide afgebran de panden waren verzekerd, doch de inboedel van de heer A. slechts ge deeltelijk. De omvang van de schade is nog niet te bepalen. JUDO-EXAMENS Zaterdag werden in de sportzaal van de levensschool judo-examens afgenomen voor de leerlingen van de Eerste Judoclub Kaatsheuvel en wel voor de witte band, gele band, oran je band en wit jiu-jitsu. De deelne mers, die hun opleiding krijgen van de heer E. Kemmeren, 2e dan, uit Kaatsheuvel werden geëxamineerd door de heer P. J. Beljaars uit Til burg. Voor de witte band slaagden de volgende jongens van 7 tot 9 jaar Theo Wagemakers, Jan Laros, Hans van der Linden, René Bergmans, Ri ni Damen, Harold Rozema, Embert de Nijs en Tjon Bool. Voor de gele band: Anton Megens en Kees Ligt voet. Voor oranje band; Jan Brok ken, Nico Ligtvoet en Jac. van Box tel te Kaatsheuvel. Voor jiu-jitsu de heer Mari van Broekhoven te Loon op Zand. GEMEENTEARBEIDERS GAAN VOETBALLEN Donderdag a.s. om 7 uur gaat een team, samengesteld uit werklieden van de dienst Openbare Werken te Kaatsheuvel een voetbalwedstrijd spelen tegen een team van de plant soenendienst uit Waalwijk. Het tref fen vindt plaats op een terrein aan de Olympiaweg te Waalwijk. TENNIS De uitslag van de finalepartijen, die zondag 10 juli gespeeld zijn in het onderling tournooi van de T.C. Boemerang zijn als volgt: Heren enkel: P. Homman-D. Hom man 6-4, 3-6,6-2. Dames enkel: Mevr. Heintzberger- Mevr. Heys: 6-2, 6-1. Gemengd dubbel: De heer en mevr. berg) (Godd. Voorzienigheid) L. H. v. Zandbergen, priester van 't Se minarie, met gelijktijdig ontslag aan A. J. Widdershoven, O.F.M. GILDE ST. CRISPIJN EN CRIS- PINIANUS VAN BESOIJEN Onder zeer slechte weersomstan digheden had zondag 1.1. om 3 uur de jaarlijkse verschieting plaats van de Louw de Louw beker, die afge lopen jaar in het bezit was van W. de Louw Jr. Uiteindelijk moest de strijd worden uitgevochten door vader en zoon v. Dongen. Na het vijfde kampschot moest vader het van de zoon afleggen en wist Stan v. Dongen voor een jaar beslag te leggen op de wisselbeker. 's Avonds kwamen de gildebroe- ders met de dames nog enkele uren gezellig bij elkaar in de gildekamer, waar de hoofdman onder toepasse lijke bewoordingen de wisselbeker aan de winnaar uitreikte en waar mee dan tevens de kermis 1966 voor het gilde werd besloten. WAALWIJKSE ZWEMVERENI GING EN REDDINGSBRIGADE De uitslag van de vierde jeugd- toto is als volgt: De inzet bedroeg 138,10. De prijzen werden uitgekeerd aan mevr. B. v. d. Eerden-Wiedouw, Ko renbloemstraat 28, Waalwijk, met 137,20, goed voor de eerste prijs van 20,71. De tweede prijs voor Vermeulen, Kasteellaan 53, Waalwijk met ƒ140.10. Deze prijs bedraagt 13.81. De derde prijs, ten bedrage van 6,90, was voor de heer G. v. Bok hoven, Pater v. d. Elzenstraat 2 te Waalwijk met f 140,90. De verrassende teruguitgang ten opzichte van vorige week is waar schijnlijk te wijten aan de vele va- cantiegangers. Wij hopen echter ook deze week weer op de medewerking van het thuisfront te kunnen reke nen. BILJARTTOTO W.B.C. De uitslag van de vierde trekking luidt als volgt: De inzet bedroeg 518,20. le prijs: J. v. d. Houdt, Crispijn- straat 103, Waalwijk, K. Hendriks, Oss, W. v. Erp, Drik v. Erpstraat, Oss, P. Adams, Wilhelminalaan 54, Schijndel, allen geraden 518,20. Zij ontvangen 19,44. Tweede prijs: Mutsaers, Doelen 6 Loon op Zand, geraden 518,19. Hij ontvangt f 51,82. Derde prijs: Th. v. d. Lee, Put straat 78, Waalwijk; geraden ƒ518,17 Hij ontvangt 25,91. De prijzen kunnen worden afgehaald bij dhr. A. Heeffer, Putstraat 28, Waalwijk. Onder een stevige bries ging de reis deze keer per bus naar Drim- melen, waar overgestapt werd op de riante boot „de Zilvermeeuw". Met de deskundige en ervaren hulp van het Rode Kruis was iedereen aldra bij laag tij via een aflopende steiger op de boot. Na het uitreiken van lunchpak ketten met een kop koffie wilde iedereen heet liefst op het boven dek. Daar was het wel koud, maar de rillingen werden beloond met een schitterend gezicht over de Biesbosch. Degenen die beneden moesten blijven, zagen weliswaar alleen de riet-oevers, maar hadden door de gezellige sfeer in de ka juit volop afleiding. De kapitein gaf een duidelijke prettige uitleg van alles wat er te zien was, en vertelde over het ont staan van de Biesbosch, de vele veranderingen die er zijn aange bracht en nog zullen komen. Vervolgens ging de busreis via Made, Rijen, de grote weg Tilburg- Den Bosch, waarbij Helvoirt afge slagen werd naar Cromvoirt, waar in café-restaurant Dré Cales een heerlijk diner genuttigd werd. Na de urenlange tocht op het wa ter liet iedereen zich de voortref felijke gerechten goed smaken. Om ongeveer 7 uur begon de te rugtocht. Iedereen was zeer vol daan over dit jaarlijkse reisje. De ze dagtocht is mede mogelijk ge maakt door de opbrengst van de Lente-toto, waarvoor wij alle me dewerkers nog eens hartelijk dan ken. Invaliden die zich op willen geven als lid van de Bond kunnen dit doen bij het sekretariaat: Mr. van Coothstraat 10, Waalwijk, tel 2978. AGENDA Musis Sacrum: maandag en dinsdag 8 uur: „Eddy gebruikt geweld". De Tour de France is gewonnen door de Fransman Aimar. 2e werd onze landgenoot Jan Jansen. Bij een botsing van twee auto's zijn 3 mensen om het leven geko men. Bij Beest reed een aut<? in het water, twee personen zijn verdron ken. van Hooydonk - de 'heer en mevr. Heys: 7-5, 6-4. Heren dubbel: P. en D. Hornman - Chavanu-Heys6-0, 6-4. Het dames dubbel is niet gespeeld. MAN AANGEREDEN Zondagmiddag omstreeks half 6 werd de 50-jarige v. B. uit Tilburg toen hij met zijn rijwiel aan de hand de weg op het Kraanven wilde over steken, door een uit de richting van Kaatsheuvel komende Belgische per sonenwagen aangereden. De verwon dingen die. 'hij daarbij opliep maakten overbrenging naar het ziekenhuis in Tilburg noodzakelijk.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 5