„WAALWIJK Philipswerkers (Volt) uit Oosterhout naar Breda T Smidje Verholen en de strijd tegen Mars Wereldrecord „grot-zitten" 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 8 AUGUSTUS 1966 3 In gebruikneming Gereformeerde kerk hervormde stichting voor maatschappelijk werk geparkeerde auto kreeg Mijnheer Robert is teruggekomen Ruim tweeduizend woningen meer gebouwd Nog dit jaar 12% miljoen inwoners Jan Janssen gelooft het niet Voetbaluitslagen Loon op Zand Jack Brabham won grote prijs van Duisland In de laatste week van septem ber zal de nieuwe Gereformeerde Kerk aan de Ambrosiusweg in ge bruik worden genomen. Dit is voor hands door de Kerkeraad besloten, als er zich inmiddels geen tegenslag voordoet. De juiste datum kon men ons vooralsnog niet meedelen, even als het juiste uur. Deze datum en dit uur zullen wij echter in een on zer volgende nummers publiceren. Door de Hervormde Stichting voor Maatschappelijk Werk, die uit gaat van de Diaconieën van de Her vormde Gemeenten Baardwijk-Be- soijen, Waalwijk en Drunen, is be noemd als maatschappelijk werker de heer P. B. Huisman uit Gronin gen. De benoeming is ingegaan per 1 augustus j.l. '"«BW VEEL SCHADE In de nacht van zaterdag op zon dag omstreeks half één, ontdekte de heer C. A. V. uit Oudheusden, dat zijn personenwagen zwaar be schadigd was. De wagen, die in de Grotestraat stond geparkeerd, bleek zowel aan de achter- als aan de voorzijde in elkaar te zijn gereden. Van de dader ontbreekt elk spoor. BROMFIETS DOOR BUS VERPLETTERD Twee Waalwijkse bromfietsers zijn zondagavond ternauwernood Voorlopig zullen 25 personeels leden van Volt n.v. te Oosterhout worden overgeplaatst naar Philips in Breda. Dit is meegedeeld door Philips n.v. in Eindhoven. Of er binnenkort nog meer Volt-perso- neelsleden naar de Baroniestad zul len gaan en zo ja, hoeveel, kon op dit moment nog niet worden mee gedeeld. Als reden voor de overplaatsing wordt opgegeven dat het Philips- bedrijf in Breda, dat deel uitmaakt van de E.L.A.-hoofdindustriegroep (Elektrische, akoestische apparaten) gebrek aan personeel heeft, terwijl er in Oosterhout ruimte is in de personeelsbezetting. Volt-Oosterhout is evenals Volt- Tilburg een dochteronderneming van Volt n.v. te Tilburg, die op haar beurt een onderdeel vprmt van de Philips-hoofdindustriegroep Radio en Televisie. Het is reeds bekend dat Philips met name de produktie van t.v.-toe stellen aan het inkrimpen is. Dit omdat de markt blijkbaar verzadigd is en er voornamelijk nog toestellen moeten worden geproduceerd ter vervanging van oude apparaten. Bovendien schijnt de handel een afwachtende houding aan te nemen in verband met de kleuren-t.v. die, naar verwacht, binnen afzienbare tijd haar intrede zal doen in Neder land. De herziening van de t.v.-produk tie heeft, zo is al gebleken, zeer in grijpende [gevolgen. Zo zal de Phi- lips-vestiging in Waalwijk worden gesloten. Van de kleine honderd personeelsleden in dit bedrijf zullen de meesten gaan werken bij andere Philips-bedrijven in Eindhoven en Breda. Of de overplaatsing van Ooster- houts Volt-personeel naar Breda verband houdt met de beperkte pro- FEUILLETON door: Joseph Hocking 17) „Ik zou wel eens willen weten of de predikant soms zoons heeft, die ik zou behoren te kennen!" dacht hij bij zichzelf. „In het dag boek worden ze niet vermeld en in de brieven ook niet. Ik moet heel omzichtig trachten, dat te weten te komen". Maar op het kleine kerk hof vond hij al dadelijk de oplos sing van zijn moeilijkheid, want de eerste grafsteen die hij zag, droeg de naam van de enige zoon van Die trich Borlas, de predikant, en dat kind was slechts zes jaar geworden. „Als die geleefd had, zou hij juist zo oud zijn geweest als ik! Mijn heer Borlas zal dus ook zo jong niet meer zijn". Hij kwam aan de kerkdeur en ging naar binnen. De kerk en het huis waren blijkens de architectuur in dezelfde tijd gebouwd. De kerk was niet groot, maar zag er bijzon der netjes en stemmig uit. „Waar zou mijn bank ergens zijn"? vroeg hij zich af, het rustige don kere gebouw rondziende. Hij vond de bank al spoedig. De kussens, die er in lagen, waren verschoten en blijkbaar jarenlang gebruikt. Daar aan de dood ontsnapt. Op de hoek van de Grotestraat en Putstraat kwamen zij met hun bromfiets te vallen op het door de regen glad geworden wegdek. De bestuurder kon zijn duo-passagier nog net weg trekken voor een naderende BBA- bus. Beide personen liepen geen verwondingen op. De brommer werd door de bus echter verpletterd. DUO-PASSAGIERE BIJ VAL PARTIJ LICHT GEWOND De op de duo van een scooter zit tende mej. F. S. uit Waalwijk, heeft vrijdag een lichte hersenschudding opgelopen. Dit gebeurde bij een on geval op de kruising Ambrosiusweg en Ir. Lelystraat, waar de bestuur der van de scooter M. v. D. uit Drunen een overstekende wielrij der, H. van L. uit Waalwijk, niet meer kon ontwijken. Mej. S. werd naar het ziekenhuis overgebracht. Na een onderzoek kon zij echter naar huis terugkeren. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: damestas, pijp, hond, boekentas inh. schüdersgereedschap, kofferrek auto, ladder, Dafsleutels, drie platen rubber, diverse porte- monanies, kindefiets. Verloren: halsketting, tas met inhoud, portemonnaie, tas, school rapport, jack, jas, b.b. f 100.-, da meshorloge, gouden ring. AGENDA MUSIS SACRUM: maandag en dinsdag: „Een revolverheld keert terug". duktie van t.v.-toestellen, is niet met zoveel woorden gezegd. Het is wel voor de hand liggend. Hetzelfde maakten de personeelsleden van Philips-Waalwijk mee, die zich door sluiting van het atelier genoodzaakt zagen in Eindhoven te gaan werken of zelfs geheel ontslag te nemen. Het moederbedrijf van Volt n.v. in Tilburg, gaf al eerder een ver mindering van het aantal perso neelsleden te zien, aldus blijkt uit het jaarverslag van de Kamer van Koophandel voor Tilburg e.o. over 1965. In de Tilburgse Volt-bedrij- ven heeft de laatste tijd vooral een afvloeiing plaats gehad van Belgi sche arbeidskrachten. Het aannemingsbedrijf Gebr. van Straten uit Eindhoven is thans bezig met de bouw van een nieuw Phi- lips-industriecomplex aan de Kapit- telweg en de nieuwe Kadijk in de wijk Hoge Vucht te Breda. Daar worden behalve microfoons en elektrotechnische apparaten, ook onderdelen gemaakt voor grote t.v.- toestellen ten behoeve van medische en industriële doeleinden. Een in dustriehal is al in gebruik genomen. Twee andere staan onder de kap. Het gehele complex zal eind volgend jaar gereed zijn. Er zullen daar dan naar schatting 300 mensen te werk gesteld kunnen worden. Philips Breda telt nu circa 150 personeelsleden. Prof. Kors, oprichter van de KRO en oud-voorzitter van de Ra dio-Unie is zaterdag op 80-jarige leeftijd overleden. Het laatste weekend heeft weer talrijke slachtoffers op de weg ge bracht. had Robert Reichmann als jongen naast zijn vader gezeten. Hij vond een kerkboek op de bank liggen en sloeg het open. In schooljongens handschrift stond op de eerste blad zijde: Dit boek behoort aan Robert Reichmann von Brennhorst, gebo ren 7 november 19 Hij huiverde bij het lezen van die eenvoudige woorden. Ze waren ge schreven door de man, die in de wildernis in zijn armen gestorven wasHij bladerde het boek door en vond er een stukje papier in, waarop Robert zijn talenten als te kenaar de vrije teugel had gelaten. Het was een onbeholpen krabbel van een man in kerkelijk gewaad, die op een preekstoel stond. Hij keek verder en las met belangstel ling de verschillende grafschriften ter nagedachtenis aan zijn voorge slacht, die grote weldoeners der kerk bleken té zijn geweest. „Ik heb blijkbaar eerbiedwaar dige voorvaders gehad", mompelde hij .„Het zal een hele toer zijn hen te evenaren. Maar als ik de oude kronieken geloven mag, dan gingen ze toch zelden nuchter naar bed en hadden nog wel meer op hun kerf stok. Maar enfin. van de doden mag geen kwaad gezegd worden!" Na een poosje verliet hij 't kerk je en zodra hij buiten kwam, hoor de hij een heldere meisjeslach. Die kwam uit de richting van een met klimop begroeid huis aan het einde In juni 1966 zijn volgens gege vens van het CBS 10.468 nieuwe woningen gereedgekomen. In juni 1965 werden 9.270 nieuwe wonin gen opgeleverd. In de jaren 1960 t.m. 1964 kwamen in de maand juni gemiddeld 7.500 woningen gereed. Het aantal in het eerste halfjaar van 1966 gereedgekomen woningen be draagt 53.591 tegen 51.114 in de overeenkomstige periode van 1965. Dit betekent, dat in dit tijdvak er meer werden voltooid dan in het zelfde tijdvak van 1965. Gemiddeld kwamen in het eerste halfjaar van de jaren 1960 t.m. 1964 36.557 woningen gereed. Van de in juni 1966 voltooide woningen wer den er 1.740 uitgevoerd in systeem bouw. In het eerste halfjaar van '66 kwamen 9.081 systeemwoningen gereed. Sedert juni 1945 zijn nu in totaal 1.363.223 woningen uitge voerd waarvan 153.885 in systeem bouw. In juni 1966 werd een aan vang gemaakt met de bouw van 10.349 woningen (juni 1965 13.194) De groei van onze bevolking in 1965 met 164.000 zielen was iets ge ringer dan in 1964. In dat jaar be droeg de' aanwas namelijk 170.000, wat in absolute zin het hoogste cij fer was dat ooit in een jaar was voorgekomen. In de loop van dit jaar zal het inwonertal van ons land de 12.5 miljoen passeren. Het immigratiesaldo was belang rijk hoger, het geboorte-overschot echter aanmerkelijk lager. Het sterf tecijfer steeg iets nl. van 7,7 in '64 tot 8,0 in 1965. Opvallend was de daling van het geboortecijfer van 20,7 tot 19,9. Het aantal geborenen nam zelfs in absolute zin af, on danks de toegenomen bevolking. Dit is des te opmerkelijker omdat het aantal huwelijken in verhou ding tot de totale bevolking de laatste jaren steeds is gestegen als uitvloeisel van het op de huwbare leeftijd komen van het hogere aan tal geboorten tijdens en na de oor log. De 27-jarige David Lafferty, we reldkampioen grotbewoner, heeft een verblijf van 130 dagen in een van de kerklaan, waaruit hij op maakte, dat dit de pastorie moest wezen. „Wat zegt u. Robert Reichmann weer thuis! Maar dat meent u toch zeker niet, mijnheer Borlas?" Onwillekeurig hield hij zich wat schuil achter een dikke heg en zag een heer op jaren in gesprek met 'n jonge vrouw, wier gezicht hij niet kon onderscheiden. „Peters heeft het in elk geval verteld. Hij meende, dat ik het be hoorde te weten en nog twee ande re bedienden zijn het hier komen vertellen. Mijnheer Arthur is de laan uitgestuurd en juffrouw Diel loopt te huilen van blijdschap". „Dan.dan gaat u zeker zelf ook naar het Huis?" „Ik.ik.weet nog niet precies wat ik doen zal. Je weet ook wel, dat Robert me vlak voor zijn ver trek grof beledigd heeft en hijhij zal toch eerst zijn verontschuldigin gen moeten aanbieden, voordat ik er heen kan gaan". „Wat. na zoveel jaren? Dat meent u toch zeker niet?" „Ik ben een ouderwets man, Ber tha. en ik ben, geloof ik, tóch ruim van opvatting.maar Robert Reichmann heeft zich nooit een zier om mij bekommerdzich nooit aan mij gestoorden ik geloof dat zijn vader groot gelijk had met hem het land uit te sturen". „Maar slecht was hij toch niet? grot, 120 meter diep, beëindigd. Hij was wat bleekjes en vroeg aller eerst een glas bier. Zijn grootste zorgen waren de vochtige atmos feer en de verveling geweest. Dui zenden belangstellenden waren er getuige van toen Laferty in 't dag licht trad. De voormalige luchtmachtofficier begon zijn eenzaam avontuur op uitdaging van de eigenaar van de grot, die 500 pond sterling uitloofde voor honderd dagen ondergronds en vijf pond voor elke dag langer. Lafferty nam 200 boeken mee naar beneden. Hij heeft ze aUemaal tweemaal gelezen bij het licht van 850 kaarsen. Iedere vierkante cen timeter van de grot, die niet al te groot is, heeft hij onderzocht en steeds weer ontdekte hij iets nieuws. Maar 't belangrijkste vindt hij wat hij van zichzelf heeft ont dekt. „Een menigte dingen, die ik vroeger onderging zonder er bij stü te staan, zal ik nu waarderen, dat verzeker ik u", aldus Lafferty. VERDWAALDE POOLVOS WERD IN GELDERLAND GESCHOTEN Een inwoner van Alphen aan de Maas, de heer Jagtenberg, heeft on langs op jacht in het Land van Maas en Waal, een dier geschoten dat naderhand een poolvos bleek te zijn. Het dier leek veel op een Keeshondje, maar het had de staart van een vos. In Artis kwam men tot de conclusie dat de heer Jagten berg een poolvos had neergelegd. Hoe het dier in het Land van Maas en Waal terecht is gekomen, is nog steeds een raadsel. Jan Janssen is ontgoocheld. Hij gelooft de berichten uit zijn vader land niet zo erg. U kent de beslis sing van de K.N.W.U. Janssen te schrappen voor deelname in de na tionale wegploeg aan de wereld kampioenschappen op de weg. Aan leiding voor de uitsluiting was het optreden van deze op dit ogenblik ongetwijfeld beste voor ons land in buitenlandse dienst rijdende top- coureur in de strijd om de nationale titel. Janssen arriveerde verleden week aan het Adsteegcircuit 5 mi nuten te laat met als oorzaak naar zijn zeggen een lekke band. Janssen reed enkele kilometers, on danks een fikse achterstand op de Ik mocht hem tenminste heel wat beter lijden dan Arthur". „Ronduit gezegd, ik niet. Arthur behoort wel niet tot onze gemeente, maar ik ken hem als een degelijk jongmens, dat een uitstekend land heer zou zijn geweest. Ik voor mij ben niet zo heel gerust over de toe komst. Een vos verliest nu eenmaal wel zijn haren, maar niet zijn stre ken. Ik ben bang voor de invloed van de nieuwe landheer op de ge meente. Daarom zou ik blij zijn geweest met Arthur Reichmann als landheer". „Het komt me voor, dat u niet veel waarde hecht aan het berouw! Dat zou niet stroken met de leer, die u predikt. Want al kom ik wei nig hier in uw kerk, ik geloof toch dat u ook de zondaars tot berouw en bekering opwekt!" „Ja.dat wil zeggen. ja natuur lijk doe ik dat! Maar kijk eens Bertha, ik heb Robert Reichmann van jongsaf gekend en hij is me al tijd een doorn in het oog geweest. Als hij werkelijk spijt van zijn ge drag had gehad, waarom heeft zijn vader hem dan al niet eerder te ruggeroepen? Maar hij stuurde hem zijn toelage geregeld, om hem toch maar uit de buurt te houden, ondanks het verdriet, dat hij er van ondervond, zo alleen te zijn op zijn oude dag. Ja, 't zal mijn plicht wel zijn. een bezoek te gaan bren gen, maar dan denk ik toch wel, reeds eerder vertrokken groep, maar stapte later af. De K.N.W.U. nam dit niet en besloot Janssen niet op te nemen in de nationale ploeg, voor de strijd om de wereldtitel. Janssen, die door zijn vrouw van de uitslui ting op de hoogte werd gesteld, liet blijken nog steeds hoop te hebben op uitverkiezing voor de strijd op de weg, die dit jaar in Duitsland wordt verreden. Zondag won Jan overigens een internationaal cri terium in Flavignac voor de Frans man Pingeon. Tweede divisie Hermes DVS—PEC 2—1 Zwolse BoysRoda JC 01 WageningenLimburgia 10 NOADWilhelmina 02 AGOVV—Haarlem 0—0 HelmondiaExcelsior 20 SC GooilandHilversum 00 HeerenveenZFC 02 Tubantia—FC VVV 1—2 BaronieHVC 11 VeendamFortuna VI. 11 COMPETITIE-INDELING SEIZOEN 1966—1967 Eerste klas (standaard-elftallen) 102 Berkdijk, Boeimeer, Dussense Boys, DVVC, Groen Wit, Jeka, Korvel, PCP, Riel, SAB, TVC '39, White Boys. 103 Audacia, BMC, Helvoirt, Hulsel, Jong Brabant, Nemelaer, Nevelo, Nieuwkuijk, Óisterwijk, Were Di, Sproordonkse Boys, Wilhelmina Boys. 110 Concordia SVD 3, ESV 2, St. Mich. Gestel 2, ODC 2, Óisterwijk 2, Rho de 2, SCB 2, Schijndel 2, Vlijmense Boys 2, Zwaluw VFC 2 113 Berghem Sport 2, DSC 2, GW 2, Herpinia 2, Leerdam Sport 3, Mar griet 2, Nooit Gedacht 2, TEC 3, Vlijmense Boys 3, Zaltbommel 2 ZATERDAGVOETBAL Eerste klas Beatrix '63, BWR, The Gunners 2, Kogelvangers, Olympia '60, ONI, Sprang 2, Tholense Boys 2, VVN, WHS, Wit Zwart dat ik heel ronduit mijn mening zeggen zal!" „Daar bent u de geestelijke vader van uw gemeente voor, zou ik den ken", meende Bertha. „Zeker.en daarom is het mijn plicht, hem ernstig te vermanen!" „Ik dacht daarnet aan het verhaal van de verloren zoon. Die kreeg anders geen al te strenge verma ning van zijn vader", zei Bertha on deugend. „Omaar dat wil niet zeggen dat. dat.och dat kan ik je zo niet met een paar woorden uitleg gen, lieve kind!" „Als u de gespannen verhouding wilt laten voortbestaan, dan moet u hem zeker een preek geven", zei het meisje. „Maar ik ben van plan hem nu dadelijk een bezoek te gaan brengen". „Dat zou ik niet doen als ik jou was", zei de predikant. „Ik ben er zeker van, dat je vader het niet zou goedkeuren". „Maar we zijn als kinderen met elkaar opgegroeid en ik heb hem altijd als een grotere broer be schouwd", protesteerde het meisje. „Maar nu ben je geen kind meer, Bertha en ik weet zeker, dat je va der het met mijn raad eens zou zijn. Iedereen heeft het natuurlijk over hem en als jij dan de eerste de bes te dag daar op bezoek ging, dan zouden alle babbelkousen van de hele gemeente aan het praten slaan. GOUDEN BRUILOFT Vandaag 8 augustus herdenkt het echtpaar Brands-Verhoeven, Kloos terstraat 40 te Loon op Zand de dag, waarop zij 50 jaar geleden in het hu welijk traden. Ter hunner intentie werd hedenmorgen om 10 uur in de parochiekerk een plechtige H. Mis van dankbaarheid opgedragen, ter wijl om half 5 in Bos en Duin een re ceptie werd gehouden. Met zijn zege op de Nürburgring in Duitsland heeft autocoureur Jack Brabham zijn voorsprong in het klas sement voor 't wereldkampioenschap nog verder vergrootZijn rivaal we reldkampioen Jim Clark, die - ken nelijk bij Brabhams gratie - in de training voor de snelste ronde had mogen zorgen, kon ditmaal de Aus traliër, die in 1959 en 1960 met een Cooper winnaar van de wereldtitel werd, niet bedreigen. In de laaste fa se van de strijd raakte de Lotus van de „Flying Scot", die enkele weken geleden op Zandvoort een groots ge vecht leverde met Brabham, van de baan. Clark, die ongedeerd bleef, moest daarna opgeven. De uitslag van de 27e Grote Prijs van West-Duitsland luidt 1. Jack Brabham (Australië) met Repco-Brabham de vijftien ronden (342,15 km.) in 2 uur 27 min. 3 sec. (gemiddelde 139,6 km. p. uur); 2. John Surtees (G.B.) met Cooper Ma- seratie 2.27.47,4; 3. Jochen Rindt (Oost.) met Cooper Maseratie 2.29- 35,6; 4. Graham Hill (G.B.) met BRM 2.33.44,4; 5. Jackie Stewart (G.B.) met BRM 2.35.31,9; 6. Lo renzo Bandini (It.) met Ferrari 2.36.14,0. Stand wereldkampioenschap 1. Jack Brabham 39 pnt.; 2. Graham Hill 17 pnt.; 3. Jochen Rindt en John Surtees beiden 15 pnt; 5. Jackie Ste wart 14 pnt.; 6. Lorenzo Bandini 12 pnt. Jullie zult elkaar toch wel binnen kort ontmoeten, maar dat moet dan op een andere manier tot stand ko men". „Wat kunnen mij alle kletspraat jes schelen", riep het meisje uit. „Als ik wist, dat hij het graag had, dan ging ik er zeker heen. Maar hij zal het misschien druk hebben en daarom doe ik allicht beter door maar naar huis terug te keren. Dat neemt niet weg, dat ik vader mor gen vroeg meeneem. Hij heeft altijd veel van Robert gehouden". „O, dat is wat anders. Als je va der meegaat, kan niemand er iets van zeggen. Wat ik zelf doen zal, weet ik nog zo net niet. Hij heeft me in elk geval beledigd en behoort zijn excuus te komen maken. Ik weet wel, dat hij nu de landheer is en zo meer.en dat het mijn plicht is, een bezoek te gaan brengen alles goed en wel, maar ik ben nu eenmaal een ouderwets mens, Bertha". „Het zal voor de hele gemeente hier een grote verandering geven, nu hij terug is", zei Bertha. „Vast en zeker.ik hoop maar, dat het een verandering ten goede is. We zullen maar vertrouwen". Brichtauer had onwillekeurig ge luisterd en alles kunnen verstaan. (Wordt vervolgd) 'I -I I 113. Intussen waren in de radiostu dio de eerste gramofoonplaten ver vaardigd en tot zijn grote vreugde ontving Verholen daar het eerste exemplaar van. Een mooie, glan zende schijf, voorzien van een fraai etiket, waar in Russische letters op te lezen stond wat het eigenlijk was. Er kwam zelfs een plaatje in de krant van een blij lachende smidje Verholen, die trots deze gra- mofoonplaat in zijn stevige handen hield. „Kom mee, heer Smit Verho len," zei de hoge Piet toen. „We gaan nu zelf naar het IJzeren Gor dijn om eens te zien wat voor ge volgen de uitzending van het vo gelgezang op de verschillende troep onderdelen heeft." „Gaan we met de auto?" vroeg de smid. „Welnee man!" lachte de hoge Piet. „Hoe kan dat nou? Dat zou toch veel te lang duren. Nou, ik kan wel zien, dat jij er geen idee van hebt, hoe groot de afstanden zijn in ons land. Haha, we gaan vliegen. Anders duurt het veel te lang." De auto van de hoge Piet bracht het tweetal snel naar het vliegveld en natuurlijlc beschikte de hoge Piet over genoeg invloed om onmiddellijk te kunnen beschikken over een vliegtuig. Zo komt het, dat wij hier het toestel al ronkend zijn weg zien banen door de wolken in de richting van het IJzeren Gordijn. „Ik wou toch nog wel eens één ding weten," zei smid je Verholen, die naast de hoge Piet in een geriefelijke cabine zat. „Hoe denkt U dit zaakje in te kleden? Als wij straks die mooie zangplaten van de vogelen des vredes laten horen, wat zal er dan gebeuren? Wat moeten die Amerikanen en Engelsen dan wel denken? Die zul len op hun beurt wel denken, dat dit een propagandastunt is. En. als we het IJzeren Gordijn aan de kant schuiven, dan denken ze mis schien, dat het een aanval is die beraamd wordt." „Hoe zouden ze dat nu kunnen denken?" vroeg de hoge Piet verbaasd. „Ze weten nu toch zo langzamerhand wel hoe vre delievend wij zijn.."

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 3