De Echo van het Zuiden DESK en Vlissingen openen seizoen met puntenverdeling1-1 SSC zet competitie in met 1-0 overwinning op Zuidvogeis Nederlaagtoernooi Baardwijk Neo behaalt zwaar bevochten zege op hardspelend SVV: 1-0 W.Z.V. toernooi behaalt op eigen verdiende 2e plaats Voetbaluitslagen 1 rP BERT VOOGD SPEELDE WEER SPORT STERREN SPREKEN w.s.c. H.N.C. L.A.C. WINT POLOIOERNOOI Zaterdagvoetbal DESIC-verdediging in goede vorm R.W.B. Loost op Zaps! ICorte berichten Capeïie MAANDAG 29 AUGUSTUS 1966 87e JAARGANG No. 68 DESK en Vlissingen hebben de competitie ingezet met een verdeling van de punten, een uitslag welke de krachtsverhouding in het veld over het algemeen vrij goed weergeeft. Vooral voor de thuisclub is dit resultaat bemoedi gend, gezien de povere en weinig imponerende generale repetitie. Na de afgelopen competitie was de ploeg slechts op een plaats gewij zigd. Volledig genezen van zijn enkelbreuk maakte Bert Voogd na enkele jaren weer zijn rentree op de linkshalfplaats en op een alles zins bevredigende wijze. Nadat beide partijen elkaar op alle fronten hadden afgetast, waar in Lugthers met een schot en een kopbal de Vlissingen-doelman op de proef stelde, nam de thuisclub na een kwartier de leiding. Met 'n bekeken hakje bracht Dekkers de linksbuiten, Frank van Riel, in gun stige positie, die doelman Bos on houdbaar passeerde 1-0. De Vlis- singers dienden hierop heftig van repliek, want na een misser van v. d. Schans kreeg de gevaarlijke Rob Moens een fraaie kans. Doelman Tausch redde echter op magnifie ke wijze ten koste van een hoek schop. Het volgende moment was het de DESK-doelman opnieuw die een Vlissingen-doelpunt in de weg stond, toen v, Huizen op rechts inschoot. De gasten behielden in deze periode het initiatief en na een half uur leidde dit tot de ge lijkmaker, toen Moens een zwak moment in de DESK-verdediging afstrafte 1-1. Vlissingen bleef ge vaarlijker en bijna had de doorge broken de Ridder succes, maar op het kritieke moment voorkwam de voet van stopper Soeterboek erger. Uit een van de tegenstoten van DESK ontstond een hoekschop, waaruit Lugters de bal met het hoofd in de benedenhoek priemde. Doelman Bos redde niet afdoende en er ontstond een hevige doelwor- steling, waaruit het Vlissingen-doel aan een groot gevaar ontsnapte. Na een wat lauwe start in de tweede helft, pakte de thuisclub de zaken wat energieker aan. Maar eerst had de paal een Vlissingen- doelpunt in de weg gestaan. Een voorzet van Dekkers werd door de Vlissingen-defensie corner gewerkt die vervolgens door Lugters fraai werd ingekopt, maar doelman Bos grabbelde het leder uit de bedreig de hoek. In de 20e min. schoot H. Damen keihard in, het thuislegioen juichte reeds, maar via de onder kant van de lat sprong de bal weer in het veld terug. In nauwelijks een minuut ontsnapten beiden doelen hierna aan doorboring. Eerst schoot Appels onverwacht hard in, maar Bos weerde af ten koste van een corner. Hieruit kreeg de Ridder de bal te pakken, die vervolgens vrij op Tausch afstevende. Met een snel le reactie weerde deze het schot af. Meteen daarop trof H. Damen aan de andere zijde de paal. Als dezelfde speler even later een schot in de benedenhoek priem de, was Bos opnieuw ter plaatse om DESK van een voorsprong te houden. Rob Moens gaf zichzelf 'n uitbrander toen hij een mooie kans verprutste door naast te schieten. Wat beide partijen verder ook pro beerden, verandering in de stand kwam er niet dank zij het resolute ingrijpen van de verdedigingen. SSC heeft de competitie goed in gezet. In een zeer spannend duel zegevierde de club uit Vrijhoeve met 1-0 over Zuidvogels uit Hui zen. Dit doelpunt ontstond uit een strafschop in de 43e min. van de 2e helft. Maton was, na door Den Rooyen en van der Schans een goede pass te hebben gekregen, doorgebroken doch rechtsachter van Galen van Zuidvogels bracht Maton in het beruchte gebied ten val en onthield Maton van een duidelijke scoringskans. Dit was de Baardwijk wint haar laatste wed strijd van Reusel Sport met 6-4. Als de scheidsrechter beginnen blaast is het Baardwijk dat ten aanval trekt. Na 5 min. volgt een goede combinatie en komt Baard wijk op 1-0. Baardwijk blijft aan dringen, maar de verdediging van Reusel Sport blijft voorlopig nog de baas. Na 10 min. krijgt Baard wijk een kans doch het schot gaat naast. Als er 15 min. gespeeld zijn moet midvoor B. Verhoofstad uit vallen en wordt vervangen door H. Pullens. Na 30 min. spelen trekt Reusel Sport ten aanval en door 'n dekkingsfout kan de R.-binnen de gelijkmaker scoren 1-1. Baardwijk blijft steeds sterk opdringen en door goed samenspel van de voor- waartsen krijgt P. Verhoofstad een kans en met een hard schot geeft hij de doelman het nakijken 2-1. Op dit moment beheerst Baard wijk het gehele middenveld en uit een volgende aanval wordt een voorzet van links benut door H. Pullens 3-1. Enkele minuten later krijgt de midvoor van Reusel Sport de bal uit een vrije trap aange speeld welke hij met de hand even meeneemt, maar de scheidsrechter laat doorspelen, en deze speler maakt er 3-2 van. Hierna is het rust. Als er 10 min. gespeeld is krijgt H. Pullens een kans doch zijn schot gaat voorlangs. Baardwijk komt nu sterk in de verdrukking te zitten en de doelman moet in deze pe riode nogal wat werk verzetten, dat hij dan goed doet. Baardwijk herstelt zich weer en door een pri ma aanval en het doorzetten van H. Pullens is het met een zuiver schot 4-2. In de 20e min. maakt Reusel Sport er door een goede aan val 4-3 van. In deze periode moet ook stopper Wilhelm uitvallen. In RWB—LONGA 5-1 De revanchewedstrijd die Longa heeft aangevraagd voor de neder lagen in de vorige competitie te gen RWB is ook nu voor de Til- burgers niet in een zege geëindigd. Integendeel, de RWB-ers behaal den een grote en verdiende over winning. Voor rust was Longa iets beter dan RWB, dat zonder Han Bruurmijn moest aantreden. Het kwam op 0-1, maar al spoedig was het gelijk en kwam RWB op 2-1. Na de rust had vooral Timmer mans een groot aandeel in de doel punten van RWB. Keer op keer was hij door zijn snel en verras send spel een gevaar voor de Til- burgse verdediging en bracht hij de stand op 5-1. Ook de Besoyense verdediging was deze middag be trouwbaar. SchoonhovenWSC 2-2 Schoonhoven 2WSC 2 2-3 Verslag te laat binnen: volgt don derdag. de 35e min. maakt Baardwijk door Thuhurea er 5-3 van. Reusel Sport laat het er niet bij zitten en in de 40e min. maakt de midvoor een pracht goal 5-4. Baardwijk trekt ten aanval en maakt er nog 6-4 van. Baardwijk, dat weer met enkele jeugdspelers uitkwam, heeft een goede wedstrijd gespeeld, en door hier en daar wat bij te schaven (er moet ook nog met wat inval lers worden gespeeld) geloven wij toch dat Baardwijk haar kaartje kan presenteren voor de a.s. com petitie. JEUGDBELANGEN De Loon op Zandse wandelclub „Ludoka" in de Stichting Jeugdbelangen heeft zater dag deelgenomen aan de wandelwedstxij- den te Raamsdonkveer voor jongens en meisjes van 10 tot 16 jaar. De uitslag was een tweede prijs. P.V. „DE LUCHTBODE" De postduivenvereniging De Luchtbode hield zondag 28 augustus haar vlucht van uit Vilvoorde. Afstand 90 km. Gelost 8.30 uur. Aankomst eerste duif 9.47.17 uur. Laatste prijsduif 9.59.51 uur. Deze was de T.B.C.-vlucht welke eenmaal per jaar wordt gehouden. De uitslag is als volgt van de eerste 75 duiven G. Schoenmakers 1 19; K. Esc'h 2 10 13 33 38 46; A. Kuijten 3 7; A. Leermakers 4 36 54 58; P. Hooymaijers 5 71; H. v. d. Linden 6 8 9 15 53 65 68; C. IJpelaar 11 42; M. Maas 12 26 44 50 57 61; Gebr. Boons 14 21 23 28 34 48; M. Vera 16 18 72; A. Aarts 17 40; H. Vera 20 29 66 70; Gebr. v. d. Velden 22 31; K. Aarts 24 30 49 63; B. v. Iersel 25; G. IJpelaar 27 35 56 67; Ant. v. Dongen 32; A. v. Laar hoven 37 39; P. v. Noye 41 52; A. J. van Dongen 43 74; A. Valk 45 75; H. v. d. Velden 47; L. Beerendonk 51; H. M. v. d. Velden 55 62; M. v. d. Ven 59; J. van Broekhoven 60; C. Schapendonk 64; M. v. d. Steen 69. Eerste overduif M. Vera, 2e K. Aarts. Uitslag juniorenvluOht: 1. A. v. Dongen; 2. A. de Kort; 3. Wouters. - In Peking wordt een tweedaagse demonstratie gehouden tegen Rus land. - Op de Algemene Bank Neder land in Scheveningen is een bankroof gepleegd met 'n buit van f. 90.000,-. De daders zijn inmiddels gearresteerd en het geld is teruggevonden. - In Londen werd door gemaskerde mannen weer met vuurwapens op de politie geschoten. - In Berlijn is het 4-jarig vermist meisje teruggevonden en in Heerlen wordt een 14-jarige jongen vermist. - Berichten, volgens welke aan ko ningin Juliana een vermogen van ve le miljarden wordt toegeschreven zijn door minister-president mr. J. Cals een sprookje genoemd. „Er zijn in Nederland verschillende vrouwen, die een groter vermogen hebben". goed leidende scheidsrechter de Nee niet ontgaan en hij wees dan ook resoluut naar de witte stip. Den Rooyen voltrok het vonnis met een strak schot in de rechterbovenhoek. Het was een verdiende overwinning voor SSC. Na de aftrap neemt SSC direct 't initiatief en zet een goede aanval op. Zuidvogels stevige achterhoede klaart het echter. De Vrijhoevena ren zijn er zich terdege van bewust, dat er voor hen veel op het spel staat in deze eerste wedstrijd. On ophoudelijk trekken zij een aanval en reeds na 5 min. zien we v. d. Broek goed doorbreken doch zijn tamme schot wordt opgevangen door doelman Vlaanderen. Direct daarop zet hij zijn eigen voorhoede aan het werk en Lagrouw en van Peer moeten goed op hun hoede zijn om de zeer scherp opgestelde Muskita en van Galen beletten doelman Spierings te verrassen. In de 9e min. zien we weer een goede aanval van SSC geleid door Den Rooyen en van der Schans. De bal komt in het bezit van Heymans maar zijn schot gaat naast. Even later is het de gevaarlijke Muskita die Spierings test op zijn talenten. Doch deze heeft met de hoge bal niet de minste moeite. Beide doel mannen komen nu beurtelings in gevaar. Doch ook beide ploegen, die beschikken over een goede ach terhoede, weten het gevaar telken male te gezweren. In de 28e min. krijgt Zuidvogels een hoekschop te nemen doch deze wordt over ge kopt. Een 2e hoekschop levert Zuid vogels ook geen succes op. In de tweede speelhelft staat het doel van Zuidvogels gedurende de eerste 20 minuten onder zeer zwa re druk van SSC. Dan komt Zuid vogels ten aanval maar de verde diging van SSC geeft geen krimp. In de 43e min. komt dan het boven omschreven doelpunt. Maton werd in het strafschop gebied ten val gebracht en dit betekent strafschop. Onder grote spanning van het pu bliek plaatst Den Rooyen zich ach ter de bal en met een strak schot in de rechterbovenhoek voltrekt hij het vonnis. Groot gejuich bij SSC- aanhang en teleurstelling bij Zuid vogels, die meenden tenminste een puntje te kunnen meenemen naar Huizen. W. Dekkers van DESK belaagt hier de doelman van Vlissingen. Van een echte mooie voetbalwed strijd hebben de kijkers zaterdag middag niet kunnen genieten. Waar zij wel van hebben kunnen genie ten, was de geweldige inspanning van de NEO-lui, welke dan ook resulteerde in een 1-0 overwinning, een overwinning die zeer zeker verdiend was. Vooral in de eerste helft was Sprang duidelijk beter en speelde technisch ook een veel knappere partij voetbal dan de SW-ers. Di rect na de aftrap ging Sprang al in de aanval en na 15 min. kwam er een goede NEO-combinatie, die ech ter op het laatste moment door de harde achterhoede van SVV werd teniet gedaan. Na wat wederzijdse aanvallen kwam Sprang tot een kort offensief, dat echter niet in een doelpunt resulteerde, wat voor SVV vooral te danken was aan hun keeper. Kort daarna kreeg W. de Rooy nog een prachtige kans, toen hij alleen voor de doelman kwam, maar het leverde niet het gewenste resultaat op, zodat de stand 0-0 bleef. Maar ook bij het NEO-doel kwa men er gevaarlijke situaties, die echter steeds door de achterhoede op vakkundige wijze werden opge lost, waarbij zij opgemerkt dat de butant Van Caem heel goed werk deed. Na de rust kwam SW met een sterk offensief, maar door goed ingrijpen van de hechte Sprangse verdediging, met aan het hoofd stopper van der Schans werden doelpunten voorkomen. Nadat de zeer ijverige de Rooy nog een goede kans onbenut had gelaten, scoorde Ad Vos in de 11e min. van de twee de helft, na een prachtige solo actie, het eerste en - na later zou blijken - enige doelpunt van de wedstrijd. Het hoge tempo werd nu door SVV nog opgevoerd en een prachtig schot van de SW-mid- voor was daarvan het resultaat. Maar Sprang wist zich aan de druk te ontworstelen en ging in de aan val, waarbij Paulides een prach tige kans kreeg, maar deze niet benutte. Kort hierna moest Ad Vos wegens een neusblessure het veld THE GUNNERS—HNC 2—5 G. de Bie 0-1, 0-2 en 0-37 Wirken 1-3 en 2-3; rust; H. Sprangers 2-4 en 2-5. The Gunners rekende tegen HNC buiten de waard. Met veel enthou siasme trokken de HNC-ers tegen de Bredase blauwbroeken van leer. Midvoor de Bie sloeg driemaal echtereen een bres in de defensie van The Gunners. De Bredanaars kwamen daarna wat op verhaal. Maar ook na de rust slaagden zij er niet in de met groot élan strij dende roodhemden het scoren te beletten. Een voortreffelijk begin van HNC in de 4e klas. verlaten, en werd zijn plaats door Cor Groeneveld ingenomen. Nadat Paulides nog een buitenspel-doel punt had geschoord, liep de wed strijd naar het einde en had Sprang de eerste puntjes binnen. Voor a.s. woensdagavond staat een trainingswedstrijd op het pro gramma, tegen de betaalde jeugd van Wilhelmina uit Den Bosch. Vertrek om half zeven bij de vier sprong. TEGENBEZOEK VAN CSCT AAN SSC Het polotournooi dat door de Waalwijkse Zwemvereniging en Reddingsbrigade werd georgani seerd in „Het Hoefsven" te Waal wijk is door het herenzevental van de Rotterdamse vereniging L.A.C. gewonnen. Het herenzevental van de organiserende vereniging W.Z.V. behaalde een 2e plaats die in dit selecte gezelschap een fantastische prestatie betekende. De eeuwige rivalen uit Schijndel reikten door een slechter doelge- middelde niet verder dan de 3e plaats. De wedstrijden hadden een zeer sportief verloop en werden onder zeer goede weersomstandig heden verzwommen. In het Waalwijkse zevental wa ren de volgende spelers opgesteld: W. v. d. Eerden, L. de Leijer, A. v. Rijen, Fr. v. Loon, G. Snels, H. v. d. Meijdenberg, P. v. Oss, P. v. Bracht en M. v. Bracht. Na afloop van de wedstrijden omstreeks 7.00 uur n.m., reikte de voorzitter de heer B. Wolters de prijzen uit in het paviljoen. De ge detailleerde uitslag was als volgt: Poule A: 1 L.A.C.2 W.Z.V.3 Neptunus '58; 4 Zegenwerp; 5 B.R.B. Poule B: 1 Zegenwerp II; 2 Neptunus '58 II; 3 W.Z.V. II. Poule C (dames): 1 B.R.B.2 Zegenwerp; 3 W.Z.V. De afdeling Brabant i'S zaterdag de competitie begonnen, met één wedstrijd in de eerste kl.as: WHC Tholense Boys. WHC - met in de halflinie de voortreffelijk debute rende jeugdige krachten Dijkema en Rijnberg - klopte de Boys met 4-1. Met de rust leidden de Sint Annalanders het 2-1. Zaterdagmiddag speelde SSC vriendschappelijk wedstrijd tegen Nederlandse sportvrouwen en man nen hebben het aflopen weekeinde topprestaties geleverd. De amateur wielrenner Evert Dolman veroverde zaterdagmiddag op de Nürburgring in West-Duitsland de gouden medail le. De Rotterdammer, die voor een grootse afsluiting van zijn amateur- tijd zorgde, had de zege verleden jaar reeds aangekondigd. Dolman zal toe treden tot Pellenaars-ploeg Televi- sier 2 een CSCT uit Treebeek. De Treebekenaren brachten namelijk een tegenbezoek aan SSC 2. De voorzitter van SSC, de heer van det Mast, met enkele van zijn bestuursleden verwel komde bet grote gezelschap uit Treebeek in café „Het Bruggetje". Spreker gaf in het kort een uiteenzetting op welke wijze SSC '55 was ontstaan, nl. uit een combinatie tussen Sparta uit Vrijhoeve en SDO uit Sprang. Van deze fusie hebben wij nimmer spijt gehad, aldus de heer van der Mast. Nadat wij waren opgeklommen tot de hoog ste afdeling van het Zaterdagmiddagvoet bal, kwamen ook de grote moeilijkheden. Wij zijn er echter in geslaagd deze volle dig op te lossen. Ons bestuur is uitgebreid tot 11 leden. Elk bestuurslid heeft zijn ei gen taak en ik mag wel zeggen, aldus de voorzitter, dat eenieder hieraan zijn volle dige medewerking geeft. Dat wij thans de beschikking hebben over een tweetal prach tige sportvelden danken wij niet in het minst aan de grote medewerking die wij, evenals iedere voetbalvereniging ter plaat se, ondervinden van het gemeentebestuur. Zonder zulk een medewerking zou het welhaast ondoenlijk zijn de vereniging in stand te houden. De terreinen worden van wege het gemeentebestuur onderhouden en dit gesöhiedt op voorbeeldige wijze. Onze accomodatie -is nog niet geheel gereed. Ons ontbraken nog een goede kleedgelegenheid en kantine. Deze zijn nu ten enenmale on ontbeerlijk in de klasse waarin wij thans spelen. De gemeente draagt hierin bij f. 30.000 doch van onze zijde diende mén dan een bedrag van f. 10.000 op tafel te leggen. Wij hebben de koppen bij elkaar gestoken en dartk zij de grote medewer king die wij ondervonden was dit bedrag er in 14 dagen. De bouw van deze kanti ne en de kleedlokalen is thans zover gevor derd, dat alles onder de kap is. Veel me dewerking ondervinden wij van de vaklie den onder onze leden. Tot heden hebben wij geen enkele arbeidspost behoeven uit te betalen. Voorts, aldus spreker, heeft het gemeentebestuur de toestemming verkregen tot de bóuw van een sporthal en daarbij zijn wij natuurlijk zeer geïnteresseerd. Ik ben wel erg uitvoerig geweest, aldus de heer van der Mast, maar wellicht kunt U in Uw gemeente ook profiteren van datgene wat ik U van onze vereniging mocht ver tellen. Hierna .namen allen deel aan zeer voortreffelijke koffietafel. Een woord van dank voor de keurige verzorging is hier wel op zijn plaats aan de fam. Kuis. De heer Walstra, voorzitter van Tree beek, deelde mede zeer dankbaar te zijn voor de gulle ontvangst door SSC. Wij heb ben U enkele weken geleden eveneens ont vangen en wij hebben dat gedaan op een wijze die ons paste. Wij zijn een Heine vereniging en wij dienen alles op alles te zetten om het hoofd boven water te houden. U, aldus de 'heer Walstra, ontvangt ons op een manier waar wij klein van worden. Een dergelijk onthaal hadden wij niet verwacht. Het stemt ons prettig, dat wij nu zulke goede kontakten met U hebben mogen leg gen en wij hopen, dat deze onderlinge ont moetingen tot in lengte van dagen zullen mogen voortduren. Spreker overhandigde daarna aan de heer van der Mast een fraai uitgevoerd vaantje. Nadat allen het sportvelden-complex van SSC had bezichtigd werd een wedstrijd ge speeld tussen beide ploegen. Uitslag hier van was een gelijkspel n.l. 3-3. Hierna woonde men de wedstrijd SSC Zuidvogels bij en zij konden hun gastheren deze span nende strijd met een 1-0 overwinning 'be kronen. Ook de avonduren werden bij SSC op vrolijke wijze doorgebracht. „DE LUCHTVAART" De P.V. De Luchtvaart, alhier, 'hield in samenwerking met de Reisduif uit Waspik een wedvlucht vanuit Orleans. Afstand 473 km. Uitslag L. ten Berge 1 5 7 15 27 28 29 30 42; Jac. Verduijn 2; P. v. d. Elshout 3 40 41 45; S. Selders 4 22 38; A. v. Oosterhout 6 23; B. Pols 8 50; A. de Jong 9; B. Ver duijn 10 48; N. Smits 11 37 46 49; Jongeneelen 12 39; A. Kuijten 13; P. Kuijten 14 24 34 36; H. Damen 16 19 32 35; G. Ie Sage 17; P. Nieuwenhuizen 18; W.'de Rooij 20; Fr. Huyps 21; A. Akker mans 25; Joh. Smits 26 47; A. A. de Wit 31; G. Remmeren 33; A. Bakkeren 43 44. Na al het goed van Ada Kok was er zaterdag ook zo'n plak voor Betty Heukels. Het Eindhovense meisje won bij de Europese Zwemkampioen- sehappen in Utrecht (organisatorisch niet zo'n succes) op de 400 meter persoonlijke wisselslag de gouden medaille. In een prachtig gezwommen race weerstond Betty de Oost-Duitse Heidi Pechstein en tikte met een voorsprong van 1 seconde als eerste aan. Ook de estafetteploeg behaalde brons. Toos Beumer, Mirjam Hee- mert, Bep Weetering en Lydia Schaap zorgden op het onderdeel 4 x 100 meter vrije slag estafette voor de vijfde Nederlandse medaille. Zilver ivas er verder nog voor de Ne derlandse wielrijdster Keetie Hage. Dit 16-jarige Zeeuwse meisje werd 2e tijdens de wereldkampioenschap pen wielrenner voor dames. De acht van Argo behaalde tijdens de E.K. roeien op de Bosbaan in Amsterdam brons. Tot slot voetbal. De drie Brabantse ere-divisie ploegen hebben een best weekeinde achter de rug. NAC en PSV behaalden de volle winst tegen respectievelijk GVAV en Telstar, terwijl Willem II in Sittard met 1-1 gelijk speelde. In de ere-divisie gaan Go Ahead en ADO aan kop. Bij de amateurs opende DESK het seizoen. De Kaatsheuvelse combinatie speelde tegen Vlissingen. Beide ploegen deel den de puinten, 1-1. Nog eenmaal wielrennen. Och u weet het toch al: Rudi Altig mag voor een jaar de regenboogtrui dragen. Mis schien weet u dit niet; Leen de Groot won zondag de Ronde van Drunen. Nog dit: bijna had Vlijmen een we reldkampioen. De Brit Lesly West, tweede op de Nürburgring achter Dolman woont namelijk in deze Langstraatse gemeente Ere divisie PSV—Telstar 5—1 SittardiaWillem II 11 SpartaDOS 20 MVV—Go Ahead 0—2 DWSFeijenoord 01 FC TwenteAjax 11 NAC—GVAV 2—0 ElinkwijkFortuna 22 XerxesADO 01 le divisie Zaterdag VolendamHeraeles 22 ZaanstreekGraafschap 11 Blauw Wit—NEC 0—1 SC DrenteVelox 11 RBC—DHC 3—2 Den BoschDFC 41 Vitesse—Volewijckers 10 RCHCambuur 11 SVVAlkmaar 14 EindhovenHolland Sport 31 Zondag RCHEindhoven 20 SVV—Vitesse 4—3 Holland SportDen Bosch 61 AlkmaarRBC 10 CambuurSC Drente 33 VolewijckersBlauw Wit 10 DFC—Zaanstreek 22 DHC—Volendam 2—5 VeloxHeraeles 11 NEC—de Graafschap 20 2e divisie Zaterdag Zwolse BoysHermes DVS 00 WageningenRoda JC 02 NOADLimburgia 22 AGOVV—Wilhelmina 1—3 Helmondia '55Haarlem 24 SC GooilandExcelsior 01 HeerenveenHilversum 10 EDO—ZFC 2—2 BaronieVW 10 Veendam—HVC 1—0 Fortuna VI.—PEC 0—0 Zondag WilhelminaHermes DVS 31 HaarlemZwolse Boys 41 ExcelsiorWageningen 10 HilversumNOAD 11 ZFC—AGOW 2—1 VVVGooiland 50 HVCHeerenveen 11 Fortuna VI.—EDO 1—0 VeendamTubantia 21 PECBaronie 60 LimburgiaRoda JC 33 1 'Ail i u\ iill

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 5