Baardwijk moet de eer aan Kaaise Boys laten: 3-2 Waspik speelde ondanks zege niet erg overtuigend: 1-0 NE0 moet zege laten aan knap spelend Arnemuiden WSC stuurt SET met lege handen naar huis: 3-2 Burg. Moonenschool zaterdag officieel ingebruik genomen Vlijmense Boys verassen door laat zich niet Best Vooruit Kaatsheuvel WAALWIJK HS» HUUR v:^v; Berkdijk en TVC delen de punten White Boys verliest met 4—1 van PCP Hockey Waalwijk klopt Middelburg: 4—0 Gemeente werkt mee aan totstandkoming van monument rijh.-Capelle fir' Riant gebouw Baardwijk heeft het in haar eer ste uitwedstrijd niet al te best ge daan. Een 32 nederlaag is het re sultaat. Het moet evenwel gezegd worden dat een gelijkspel volko men verdiend was. Want Baard wijk had heus het geluk niet aan haar zijde, daar het pechduiveltje haar veel parten speelde. Als de scheidsrechter beginnen blaast, is het direct Kaaise Boys dat ten aanval trekt. Als er 3 minuten gespeeld lost de linksbinnen van de Kaaise Boys een hard schot dat de keeper volkomen verrast. 10. Direct na de aftrap trekt Baard wijk ten aanval; er volgt een hard schot dat tegen de lat ketst, waar bij de bal terug, in het veld springt en in het bezit komt van Kaaise B. De ondernomen aanval levert ech ter niets op. Toch zijn Kaaise Boys in deze periode iets sterker. Na 12 minuten krijgt Piet Verhoofstad 'n geheide kans om te doelpunten, doch de bal glijdt van zijn schoen, waardoor de gelijkmaker uitblijft. In de 17e minuut krijgen Kaaise B. weer een kans en met veel geluk en vliegwerk verdwijnt de bal in 't doel; 20. De Baardwijkers zijn door deze tegenslag iets ontmoedigd, zodat de Kaaise Boys kunnen doordrukken; andermaal door een misverstand in de Baardwijkse achterhoede wordt het 30. Wanneer er 35 minuten gespeeld zijn, krijgt Mosselveld, al leen voor de keeper staande, een pracht kans, maar de bal glijdt van zijn schoen en rolt zachtjes langs de verkeerde kant van de paal. Doch Baardwijk komt terug en het is Mosselveld die beheerst de Kaaise keeper het nakijken geeft; 31. In de tweede helft pakken de be zoekers de zaken wat beter aan, zo dat de Kaaise Boys steeds in de verdediging worden teruggedron gen, Maar het scoren of aanvallen opbouwen wordt dikwijls belet door de de steeds weer vlaggende jonge grensrechter van Kaaise Boys, waar de scheidsrechter aldoor met succes in liep. Na een half uur krijgt W. v. d. Steen een pracht kans de bal over de uitgelopen doelman te wip pen, maar helaas kwam het leder op de bovenlat terecht. Vijf minu ten later zet Baardwijk weer een In Breda heeft het Berkdijk opnieuw niet verder kunnen brengen dan een gelijk spel. Dit ondanks het feit dat de rood-zwar- ten, vooral voor de rust, beslist de betere ploeg vormden. Dat Berkdijk niet verder kwam dan een puntenverdeling vondt voor namelijk zijn oorzaak in een wat nonialant omspringen met de kansen, die him bij her haling werd geboden. Het elftal van TVC startte 'bijzonder overrompeld. Zo gebeurde het dat Berkdijk al in de derde minuut tegen een achterstand aankeek, wanneer de achterhoede even aar zelde met ingrijpen. Maar daarmee hadden de Bredanaars, voorlopig althans, hun kruit verschoten. Het was Berkdijk dat 'het spel volledig in 'handen nam. Lang hoefden we niet op de gelijkmaker te waohten. In de achtste minuut schoot Simon van Laarhoven de bal precies voor de voeten van André Emmers en het was 1-1. Berkdijk bleef aanhouden en aanval op aanval golfde op het Bredase doel af. In de 29e minuut za gen we een herhaling van het eerste Berk- dijkse doelpunt. Opnieuw was 'het Simon van Laarhoven die Andre Emmers in staat stelde te scoren: 1-2. Met dze stand kwam de rust. De tweede helft was echter nog maar 5 minuten oud als Jopie Birzak over een tam schot heen dook .Mogelijk werd hem het uitzicht belemmerd door een kluwen van verdedigers, 2-2. In de overige 40 minu ten 'hebben zowel TVC als Berkdijk alles op alles 'gezet om een gunstiger resultaat in de wacht te slepen, doch 'het bleef 2 - 2. Een uitslag Waar tenslotte Berkdijk dn deze pas begonnen competitie zijn tweede winstpunt aan overhield. aanval op, die door de goed spelen de Mosselveld afgerond wordt met een schitterend doelpunt; 32. Baardwijk blijft aandringen, doch de achterhoede van Kaaise Boys ruimt alles op met verre en doel loze trappen. Als Baardwijk weer een gevaarlijke aanval onderneemt, fluit de scheidsrechter tot ieders verbazing het einde van de wed strijd, daar er nog 5 minuten te spe len waren en ontnam hij Baardwijk, zo mogelijk, de gelijkmaker. PCP dat zondag in Waspik-Bo- ven bij White Boys op bezoek was bleek, althans in deze wedstrijd, haar geschut zuiverder te hebben afgesteld dan de thuisclub. In de eerste helft liepen de Bredanaars tot 2-0 uit, waarop Huub Kuyten uit een vrije trap inkogelde: 1-2. Na de hervatting ging White Boys sterk in het offensief, kreeg ook 'n licht veldoverwicht maar kon haar kansen niet bennutten. PCP daar entegen had bij enkele uitvallen wel succes zodat de stand tot 1-4 kon worden opgevoerd. Uit de tweede wedstrijd van de competitie heeft Waspik de volle winst weten te behalen, maar de manier waarop was beslist niet overtuigend. Cliaam dat als kers verse 4e klasser toch waarachtig niet imponeerde kon slechts met de grootst mogelijke moeite plus een dosis geluk worden bedwongen. Als men weet dat de enige tref fer die Waspik scoorde tot stand kwam uit een ongelooflijk vriende lijk gebaar van een achterspeler van Chaam en dat de rechtsbuiten van Chaam, van Engelen, bovendien zo galant was een strafschop onbenut te laten dan is de dosis geluk toch wel verklaard. Beide aanvalslinies speelden deze middag fantasieloos, zonder enig element van verrassing. Er werd wel hard geploeterd maar juist door de manier waarop miste het spel toch de nodige vaaart. Dat Waspik bij vlagen iets gevaarlijker kon zijn dan Chaam vond zijn oor zaak in het feit dat de blauw-wit- ten op het middenveld met meer overleg te werk ging waardoor de aanvallen meer inhoud kregen. Overigens toonden de beide ver dedigingslinies zich het sterkst. Een paar minuten na de hervatting red. de doelman Rekkers voor Waspik de wedstrijd door met een snelle reactie de strafschop van v. Enge len uit het doel te rammelen. De elfmetertrap werd veroorzaakt door Jos Smits toen deze een ingescho ten bal op de vuist nam om een dreigend gevaar te bezweren. Het winnende doelpunt kwam van Paul Smits in de 80e minuut. Op een me ter afstand van zijn doelman speel de een back van Chaam de bal zo danig terug dat Paul Smits er nog juist met de punt van zijn schoen bij kon komen. Voor de resterende 10 minuten was het toen wel be keken. De eerste Nederlaag aan de NEO- lui dit seizoen toegebracht is niet in de eerste plaats te wijden aan het har de spel van de tegenstanders, maar aan het starre voetbal van de NEO- ploeg zelf. Star voetbal in zoverre, dat met Sprangse aanvallen geen re sultaat kon worden geboekt daar het veel te kort en dorzichtig was. Direct na de aftrap al gaat Arne muiden in het offensief en komt tot enkelé gevaarlijke aanvallen bij het NEO-doel maar de achterhoede weet het gevaar nog te keren vooral dank zij goed spel van Melis, Spierings en Toon de Jong. Na een kwartier zien we ook een goede NEO-aanval waar de afwerking slechts van is. Spoedig hierna scoort Arnemuiden het eerste doelpunt nadat de bal via een achterhoedespeler van NEO bij een aanvaller van Arnemuiden kwam en deze speler zich niet bedacht en hard inknalde: 1-0. NEO probeert nu een tegen offen sief maar komt niet tot scoren. Na dat NEO nog een vrije trap mocht nemen ging Arnemuiden weer in de aanval en weet een corner te force ren. Uit de acties die hieruit voor het NEO-doel ontstaan weet Arnemuiden te scoren: 2-0. Voor de rust weet de Zeeuwse voorhoede nog een prachtig schot te lossen dat tegen de lat komt. Prachtig najaarsweer, schitterend speelveld, faire tegenstanders, al lemaal attributen voor een goede wedstrijd die WSC begon met vier invallers. Wat WSC betreft is dit tot 15 min. na rust een zeer goede wedstrijd geweest en toen Klee- vens 6 min. na rust WSC op 30 schoot, leek het een bekeken zaak, doch 10 min. later was het 32 en werd de situatie wel iets benarder. Om half drie trapt SET af. De eerste 10 min. trekken de Tilbur- gers danig van leer en met snelle aanvallen belagen zij het heiligdom van Versteden, doch slechts 3 cor ners is de schamele oogst van hun activiteit. Ok WSC kwam niet ver der dan doelman Brokken die het ook danig moeilijk werd gemaakt, en alles klaarde tot de 29e min. als een achterspeler der Tilburgers de bal voor het doel liet neer komen en de Mare deze bal op zijn hoofd nam en dit betekende 10. Nu bleef WSC aanvallen en SET moest zich beperken tot verdedigen. 5 min. voor rust wordt Kleevens keurig gelanceerd door de Mare via de voet van eerstgenoemde vliegt de bal hard en laag langs doelman Brokken. 20. Direct hierop weer een pracht combinatie tussen vijf WSC-ers, maar het doelpunt dat hieruit via de onderkant van de lat door de Ronde ontstond werd jam merlijk afgekeurd. Na rust weer een fel en goed spe lend WSC. Na 6 min. krijgt Klee vens weer een pass van v. Bergen. Dit is 30. Vermoedelijk dachten de WSC-ers dat de zaak rond zat, maar dat werd anders in de 10e min na de rust. Een onverwacht schot van v. Poppel dat doelman Verste den verrastte betekende 31. Het werd nog erger. 5 min. later is de stand 32. De duidelijk buitenspel staande Bruyns krijgt de bal en zet deze voor en Kuypers werkt de bal in het doel. Nu werd het uitkijken voor WSC want SET rook énig succes na een zeker schijnende ne derlaag en WSC moet in de verde diging doch tot tweemaal kreeg WSC de gelegenheid de voorsprong te vergroten, doch beide malen was het te hoog. Onder grote spanning komt het einde en heeft WSC na de inzinking in de laatste 25 min. haar overwinning niet meer prijsgege ven dank zij de hechte verdediging. De eerste competitiewedstrijd heeft de Waalwijkse hockeyclub de volle winst bezorgd. Waalwijk trok meteen ten aanval en na 5 min. kon de score worden geopend toen R. Petit uit een strafeorner onhoud baar insloeg. Even later vergroot te V. Bergmans de voorsprong en Fr. de Jongh zorgde ervoor, dat „Waalwijk" met de pauze op flu weel zat. Ook na de hervatting bleven de Waalwijkse heren do mineren, desondanks waren de spo radische uitvallen van de veel ou dere Middelburgspelers gevaarlijk. 5 min. voor het einde scoorde E. Knepflé wederom uit een strafeor ner 4-0. Ook de Waalwijkse dames won nen met 3-0 van Rapidity. De vele NEO-supporters verwachten in de 2e helft een sterker spelend Sprang, wat in 't begin ook wel zi is. Maar verder blijft het NEO-spel ste ken in slecht spel en in de vreemde beslissingen van scheidsrechter. Na 55 minuten weet Arnemuiden via een kopbal het 3e doelpunt te sco ren: 3-0. Maar hierna weet Paulides eindelijk het eerste NEO-doelpunt te scoren en het is 3-1. Vijf minuten voor het einde weet Paulides nog te scoren nadat de keeper van Arnemui den de bal na een schot van Ad Vos niet klem-vast had: 3-2. Kort hierna fluit de scheidsrechter voor de laat ste maal. Het tweede elftal verloor met 5-1 van Olympia. (Van onze verslaggever) WAALWIJK Zaterdagmorgen vond de officiële ingebruikstelling plaats van de „Burgemeester Moo nenschool", een lagere school in Bloemenoord. Deze fraaie school heeft de naam gekregen naar de oud-burgemeester van Waalwijk, die in september 1944 door de Duit sers werd gefusilleerd. Ter gedach tenis van burgemeester Moonen droeg pastoor M. Lam van de St. Antoniusparochie zaterdagmorgen om negen uur een H. Mis op. De kinderen voerden o.l.v. G. Kley- berg enkele moderne gezangen uit. Pastoor Lam vroeg de kinderen in zijn toespraak om goede mensen te worden, net als burgemeester Moonen, die ook onder gevaarlijke omstandigheden bij zijn mensen van Waalwijk is gebleven. Na de H. Mis kwamen de geno digden in het nieuwe schoolgebouw bijeen. Onder hen bevonden zich drs. H. Moonen en mevrouw W. Muyser-Moonen, zoon en dochter van wijlen burgemeesetr Moonen, voorts burgemeester J. Teijssen met de wethouders J. van Heeswijk en C. v. d. Hoven wethouder van Laak was verhinderd) en secreta ris mr. J. Kuypers, de leden van het kerkbestuur, tevens schoolbe stuur uit de St. Antoniusparochie, de hoofden van de andere parochi ële scholen en het personeel van de Burg. Moonenschool. De openingsplechtigheid werd ingezet met een toepasselijk lied van de kinderen, waarna pastoor Lam de zinvolle inzegening ver richtte. De kinderen brachten klas- ge wij ze de kruisbeelden naar hun schoollokalen, waarbij de genodig den in de gelegenheid werden ge steld het moderne bouwwerk te be wonderen. Pastoor Lam schetste in de bestuurskamer de tot standko- ming van de school. In zijn toe spraak verwelkomde hij in het bij zonder de zoon en dochter van bur gemeester Moonen, die door hun aanwezigheid relief aan de opening wilden geven. Pastoor Lam zei, sprekend tot het gemeentebestuur, altijd waardering gehad te hebben voor de wijze waarop het gemeente bestuur de onstuimige groei van de gemeente in goede banen weet te leiden. Het gemeentebestuur heeft niet nagelaten om de kansen die er la gen aan te grijpen. Zelfs als het kwantum te bouwen woningen uit geput was, werd er in Waalwijk toch gebouwd. Het gevolg hiervan was, dat het aantal bewoners van Waalwijk-Zuid zich in korte tijd heeft verdrievoudigd. En om deze nieuwe bewoonde oppervlakte ook leefbaar te maken, moesten er scho len komen. Aanvankelijk noodge bouwen, die thans weer voor ande- Onder ideaal zonnig weer was op de Hoge Heide een groot aantal supporters present, om de Boys aan te moedigen. Deze keer ging het niet zo vlot als vorige week tegen Brabantia en toen een kwartier na de rust Best Vooruit een doelpunt maakte, werd iedereen bezorgd, dat Best Vooruit de Boys op eigen veld weer zou kloppen, want tegen Best Vooruit kwamen de Boys maar wei nig tot winst. Het begin van de strijd was voor de Boys en spoedig moest de doel man van Bst handelend optreden. Maar Best raakte beter ingespeeld en kwam steeds gevaarlijk voor 't doel van de Boys, maar de schoten waren slecht gericht. De Boys gin gen weer in de aanval maar de doel man was op zijn plaats. Best kwam hierna wat meer in de aanval, maar ook bij hen was het juiste schot nog zoek. Men schoot telkens naast of hoog over. Zo kwam de rust met blanke stand 0-0. Na de rust was Best Vooruit het meest in de aanval maar het duur de nog een kwartier voor het eer ste doelpunt kwam. Nadat eerst de linksbuiten tegen de lat schoot gaf hij in tweede instantie een afgeme ten pass aan de rechtsbuiten die beheerst inschoot. 0-1. Toen kwam er wat- vaart in bij de Boys, want men zag het gevaar in. Ze werden flink aangemoedigd door hun sup porters. Na een half uur was het Eekels die gelijk maakte 1-1. Toen zakte Best als een kaartenhuisje in elkaar, en het was weer Eekels die P.V. „NOOIT GEDACHT" Uitslag wedvlucht vanuit Neufvilles J. de Meter 1 3 30 38; M. Roomer 2 7 9 63 64; A. Heyblom 4; C. Verhagen 5; H. Spuibroek 6 54; A. Snaphaan 8 14 31; A. Nieuwenhuizen 10 21 28 44 53 60; A. J. Ophorst 11 24 65; Braspenning 12; G. Rozenibrand 13 29 42 55; A. Spuibroek 15 18 43; P. Blom 16 36 47 51 52 56 59; C. Pullens 17 19 22 39 62; A. v. Tigge- Ien 20 68; J. IJpelaar 23 25 32 40 46; D. v. d. Schans 26 35 69; A. la Grauw 27 50; A. Florijn 33 45 48; G. Molen graaf 34 66; A. Treffers 37; M. 'Netten 41 49; D. Smits 57; P. de Meter 58; Rem meren 61; T. Tactor 67. Vrijdag inmanden voor 'kasvluoht vanuit Mons, tussen half 7 en half 9. 2-1 scoorde. Best probeerde gelijk te maken, maar de Boys-verdedi ging gaf geen krimp. En zo wonnen de Boys thuis van Best Vooruit wat in de laatste jaren niet gebeurde. DRS. H. DE GROOT KAPELAAN ST. JAN TE KAATSHEUVEL Drs. H. G. M. de Groot, die on langs in 'het Bossche bisdom werd ge- incardineerd, nadat hij als priester van het bisdom Santiago in Chili werkzaam is geweest, is mgr. J. Bluyssen met ingang van 16 septem ber benoemd tot kapelaan van de pa rochie St. Johannes de Doper te Kaatsheuvel. KYNOLOGIE Op de internationale hondenten toonstelling welke zaterdag j.l. té Barneveld werd gehouden, behaalde de heer Sj. de Vries uit Kaatsheuvel met zijn Franse bulldog „Duco" een eerste prijs uitmuntend in de jeugd- klasse. UNO ANIMO WON PUPILLEN- TOURNNOI VAN BERKDIJK De R.K. v.v. Berkdijk organiseerde zaterdag een voetbal tournooi voor pupillen. Naast twee teams van Berk dijk namen hieraan deel ploegen van RKC, White Boys, Uno Animo, Dus- sense Boys, NEO en Waspik. Er werd in twee poules gespeeld, waarin als winnaars eindigden Berkdijk A en Uno Animo, Loon op Zand. De fina le tussen deze twee ploegen werd een spannende aangelegenheid, die de Loonse jongens tenslotte met 2 - 1 in hun voordeel beëindigden. RKC klop te Dussense Boys om de derde prijs, White Boys, Berkdijk B en Waspik, behaalden evenveel winstpunten en NEO uit Sprang sloot de rij. Voorzitter H. Goos dankte na af loop scheidsrechters en leiders voor hun medewerking en reikte vervol gens de prijzen uit, waarbij ook de niet-geplaatste ploegen met 'n me daille als herinnering aan dit geslaag de toumooi werden bedacht. re onderwijsdoeleiden worden ge bruikt. Pastoor Lam roemde het werk van architect Magis, die een func tioneel goed doordacht gebouw heeft ontworpen en hij dankte aan nemer De Bont uit Nieuwkuyk, dié zijn werk met grote toewijding heeft vervuld. Spreker was blij dat de hoofden van de verschillende parochiële scholen door samenspel en teamgeest het goed met elkaar weten te vinden. Een speciaal dank woord kreeg mevrouw Vercammen, echtgenote van het hoofd der school die vooral de laatste maanden van voorbereiding veel werk had ver zet. Als blijk van erkentelijkheid kreeg zij een boeket aangeboden. Burgemeester J. Teijssen noemde de school - na zijn woord van com- plimentatie namens het gemeente bestuur - een riant gelegen gebouw, fraai van vormgeving en smaakvol ingericht. Bij de verwezenlijking van de plannen heeft het school bestuur een grote stuwkracht ont wikkeld. Hij beschreef vervolgens het belang van de school, die in dit uitschietend gedeelte van de ge meente in een grote behoefte voor ziet. De burgemeester noemde de opening een adempauze, want vol gende uitbreidingen vergen weer nieuwe plannen. „Moge deze school tot zegen zijn van de kinderen en bijdragen tot de vorming van een nieuwe generatie. Met de naam van Burg. Moonenschool wordt de ze magistraat voor het nageslacht in ere gehouden". Burgemeester J. Teijssen deelde het schoolbestuur mede, dat de gemeente wil mede werken aan de totstandkoming van een waardevol monument van bur gemeester Moonen op het buiten terrein van de school. Zaterdagmiddag kwamen tiental len ouders het fraaie schoolgebouw bezichtigen. Het gebouw, dat om geven is door drie straten, ligt aan een waterpartij. De lokalen zijn zo danig gesitueerd, dat er telkens 2 leslokalen in één unit verenigd zijn; met vervolgens weer een terug springend gedeelte voor de andere klassen. Ook is er een buitenklas, waarin bij goed weer les gegeven wordt. OPENING VAN STOFFENZAAK In de bekende verfwinkel van de heer J. v. d. Pas in de Stationsstr. te Waalwijk, heeft de kleurrijke sortering verfwaren plaats gemaakt voor een even kleurrijke sortering exclusieve damesstoffen. De handel in verfwaren zal echter worden voortgezet. De ingang hiervan is verplaatst naar de Julianastraat, doch blijft in hetzelfde pand geves tigd. De heer en mevrouw v. d. Pas hebben in hun nieuwe zaak een uit gebreide collectie exclusieve da messtoffen geëtaleerd, zodat zeer zeker iedere dame hier een keus kan maken. We zouden deze zaak niet alleen een aanwinst voor de Stationsstraat willen noemen, doch tevens 'n aan winst voor geheel Waalwijk en we wensen dan ook de heer en mevr. v. d. Pas het meest denkbare succes. VROUWENAFDELING NKV WAALWIJK HOUDT VERGADERING Nu de vakanties achter de rug zijn en de scholen weer zijn begon nen, heeft het bestuur van de Vrou wenbeweging van het NKV afdeling Waalwijk besloten een eerste le denvergadering te houden en wel op woensdag 14 september om 8 uur in zaal „De Lindeboom" in de St. Antoniusstraat. KINDEREN BIJ OVERSTEKEN GEWOND Woensdagmiddag brak het 5-jarig meisje M. D. bij het oversteken van de Noordstraat een sleutelbeen. Zij stak de weg vanachter een gepar keerd staande wagen over en kwam in botsing met een auto, bestuurd door G. M. Ook de 5-jarige G. M. liep verwondingen op toen hij zaterdag de weg overstak. M. stak plotseling de Burg. Verwielstraat over en kwam in botsing met de auto van G. de H. Het jongetje liep enige lichte hoofdwonden op en werd in het ziekenhuis behandeld. CONTR6LE OP GEDRAGINGEN WEGVERKEER De Waalwijkse Gemeentepolitie zal naar aanleiding van een kern actie, waarvoor ook via de televisie al reclame is gemaakt, de komende drie weken controle uitoefenen op de gedragingen van het wegverkeer. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: bankbiljet van 100; bankbiljet van 10,-; houten bootje; overall, regenpijp, hond, doos toilet papier, sportbroek en wit truitje, pakje, shag, parapluie, damestas m. inhoud, hond, 2 paar kinderschoen schachten, geel-zwarte step, twee sleutels aan ring. Verloren: rood driewielertje, rose kindervestje, gouden halsketting m. kruisje, portemonnaie, bril, porte feuille, rood geruit étui, zwarte da mestas, regencape, regenbroek, hor loge, kontaktsleutel citroën. INTERLAND VETERANEN- VOETBAL WED STRIJ W Zaterdag 17 september, aanvang 4 uur op het WSC-terrein: WSC- Veteranen tegen Dortmund-vetera- nen. 's Avonds is er groot „feestelijk Interland-Bal" in de Gecroonde Leersse" (de Nijs); aanvang half 9. Als bijzondere attractie: 't uniek orkest met grote bezetting, de be roemde Brabantse „Boeren-Kapel- le" Sophia uit Loon op Zand. JEUGDTOTO BAARDWIJK Er werd deze week een duide lijke stijging geconstateerd wat be treft de inzet. Er werd n.l. niet minder dan f 699,90 genoteerd. Dit betekend dat er een ruime belangstelling bestaat voor onze to to, en dat onze medewerkers, die met de verkoop van de toto's zijn belast, niet op hun stoel blijven zitten. De le prijs f 105,- wordt gedeeld door: L. Dierikx, Coehoornstraat 38, Bergen op Zoom en C. Snoeren, Rubensstraat 9, Kaatsheuvel. De 2e prijs f 70,- is gewonnen door: L. Lombarts-v. Hoof, Baard- wijksestraat 98, Waalwijk. De 3e prijs f 35,- wordt gedeeld door: A. v. Weert, Crispijnstraat 55, Waalwijk, W. H. Pontororing, Ma- riastraat 6, Drunen en F. Kitselaar, Burg. v. Heijstlaan 14, Waalwijk. De prijswinnaars krijgen hun prijs per postwissel thuis gestuurd na woensdag 14 september daar reclame mogelijk is tot woensdag 12 uur bij de heer W. Hoevenaars, Prof. Treubstraat 20, Waalwijk. WAALWIJKSE ZWEMVERENI GING EN REDDINGSBRIGADE De inzet van de 10e jeugdtoto was f 146,80. De le prijs kwam in het bezit van J. Jansen, Felix Tim mermansstraat 20, Waalwijk met f 146,80. Hij ontvangt f 22,02. De 2e prijs is voor C. Kroowijk, Baardwijksestraat 74-76, Waalwijk met f 146,90. Hij ontvangt f 14,68. De 3e prijs is voor M. v. Haren, Paul Krügerstraat 3a, Waalwijk met f 146,68. Hij ontvangt f 7,34. Dit was de laatste toto, wij dan ken alle deelnemers voor hun steun en de aktieve medewerkers voor hun hulp. BEDEVAART Zondag 18 september wordt er een bedevaart gehouden naar O.L. Vrouw van Banneux. Tevens zal daar een ziekentriduum uit Nederland aanwe zig zijn. Diegenen die voor deze be devaart interesse hebben kunnen zich opgeven bij mevr. De Graaff, Anto niusstraat 21b en bij mevr. J. Stam, Prof. Nolenslaan 34. Men vertrekt vanaf de oude kerk in de Antonius parochie en vanaf de kerk te Baard wijk. De terugreis gaat door de Bel gische Ardennen. Kosten f. 11, - p. persoon. AGENDA Woensdag 8 uur: repetitie dames koor in „De Twee Kolommen". Zondag 12 uur: repetitie dames- en herenkoor van „Oefening en Vermaak" in „De Twee Kolommen".

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 6