Co-op district Waalwijk huldigde maandagavond A. Kerkhof Installatiebureau vierde 60 jarig J. Zeegers bestaan Ajax in kwart finale van Europa-cup WAAlWljkSÊ 6D lAnCiStPAAtS6 COURAHt Ajax - Dukla Prtag Verlovingsringen KOAABI MEER DAN 30 JAAR BESTUURSLID aa i" bi j ee n k© mst druk bezocht Aardgas Receptie werd druk bezocht Feestavond Na een tractatie en een gratis ver loting, met vele waardevolle prijzen volgde een amusementsgedeelte dat werd verzorgd door het duo „Hij en van 't zelfde". Een cabaret-duo dat met de Brabantse humor veel succes oogstte. De „Wavo's", een orkest uit Kaatsheuvel zorgde voor de muziek. Voor deze bijeenkomst, die werd ge houden in zaal „De Gecroonde Leers- se", was vee] belangstelling. Een be wijs dat de Co-op bloeit. Royale werkruimte voor Amro-bank in Grotestraat Waalwk rif!!PpüMü Bekroon haar ja-woord Fa. J. Tausch De Luchtbode uit Loon op Zand houdt tentoonstelling De film over Sprang-Capelle 5 choc, bollen 2.25 Banketbakkerij J. Boogers 90 WONDERPAN 12.95 nu 6.25 7.45 9.25 W QROTESTRAAT WAALWIJK Veel belangstelling voor toeristische avond in Lido De Echo van het Zuióen Uitgever Waal wij kse Stoomdrukkerij Antoon Tielei. Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Abonnement p. week (0,26+ 2 ct. inc.k.) 0,28 p. mnd. (1,10 -j- 10 ct. inc.k.) 1,20 p. kwrt. (3,25 10 ct. inc.k.) 3,35 p. kwrt. p.post 3,70 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 60ct extra) Losse nummers 20 cent. Advertentieprijs: 13 cent per mm. Ccntractadvertenties: speciaal tarief Telegram-adres „ECHO" Opgericht 1878 BureauxGrotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621 Kaatsheuvel: Dr van Beurdenstraat 8. tel. 04167 - 2002 WAALWDK - Maandagavond heb ben de leden van de Co-op Brabant, district Waalwijk officieel afscheid genomen van de heer A. Kerkhof, die ruim 31 jaar bestuurslid is ge weest van deze organisatie. Reeds in juni was de heer Kerkhof door het bestuur gehuldigd. Toen werd hem de gouden Co-op-speld uitgereikt. Maandagavond werd de heer Kerkhof in het bijzijn van alle leden, dank ge bracht voor het vele werk dat hij voor de Co-op heeft gedaan. De heer J. van den Hoven, voor zitter van het district, schetste de heer Kerkhof als een van de pioniers van de Co-op. „In die moeilijke be ginjaren toen er zelfs nog geen win kel in Waalwijk was, heeft U het klaargespeeld een flinke afdeling op te bouwen. Dat vergde heel wat tijd en inspanning van U. Daarvoor is onze dank groot. In juni heeft het be stuur deze dank op duidelijke wijze laten blijken, vandaag doen we dat in het bijzijn van alle leden", aldus de heer Van den Hoven, die de heer Kerkhof een grote mand gevuld met levensmiddelen aanbood. De heer Kerkhof zei in zijn dankwoord altijd bijzonder de prettige samenwerking in het district gewaardeerd te hebben. Het aanbieden van de mand was een grote verrassing voor hem. Aan deze huldiging ging een jaar bijeenkomst vooraf. De heer W. Broek, directeur van de organisatie Een van de direktieleden van de CO-OP biedt de heer Kerkhof een levensmiddel enmand aan. gaf een uiteenzetting van het werk van de Co-op. Hij wees er op dat het streven is met een zo laag mogelijk prijspeil voor de dag te komen. De Co-op is tenslotte voor de consument. In de toekomst gaat de organisatie ook meer aan reclame doen. Zo ligt het in de bedoeling om straks op de T.V. eigen reclame-programma's uit te zenden. De heer Brock was ver heugd te kunnen meedelen dat het goed gaat. Haalde men vorig jaar 'n omzet van ruim 17 miljoen gulden, dit jaar zal de omzet de 19 miljoen gulden waarschijnlijk te boven gaan. Spreker vreesde een sterke daling De directie-leden van de firma Zeegers met hun echtgenoten. Ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van het Waalwijkse Installa tiebureau van de firma J. Zeegers en Zonen te Waalwijk, hield de directie op woensdag 14 december j.l. in ho tel Verwiel te Waalwijk een overwel digend druk bezochte receptie. On der de zeer velen die de jubilerende directie kwamen gelukwensen be merkten we o.m. Deken Maessen van de parochie St. Jan en Pastoor Ver- biesen van de parochie O.L. Vr. On- bevl. Ontvangen. Namens de gemeente was er de di recteur van Gemeentewerken, de heer Kobben. Verder kwam het bestuur van de plaatselijke middenstand feli citeren. Oud-directeur Van Vliet en de huidige directeur de heer Pelt van Gemeente Water- en Gasbedrijf. We zagen Drs. Smits, secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Noordelijk Noord-Brabant. De directeur van de „Amro" bank kantoor Waalwijk, de heer A. de Waal en verdere ontelbare zakenrela- tie's, vrienden en kenissen van de ju bilerende firma. De zalen van hotel Verwiel leken wel bloementuinen, ter wijl ook vele cadeaus werden aange boden. Kortom het was een receptie, waaruit duidelijk bleek, de grote achting die de firma J. Zeegers en Zonen in brede kring geniet, 's Mor gens was in de kerk te Besoyen door pastoor Verbiesen een plechtige H. Mis van dankbaarheid opgedragen, waarna het personeel (circa 30 per sonen) aanzat aan een welvoorziene koffietafel. Tijdens deze koffietafel werd door de heer H. Verhoeven, boekhouder der firma, namens het personeel een cadeau aangeboden, be staande uit een dia-projector, waar mede de direktieleden zeer waren in genomen. 's-Avonds boden de heren Zeegers het personeel in „Het Lido" een feestavond aan waar het buitenge woon gezellig toeging, mede dank zij het optreden van diverse artiesten van Radio en T.V., w.o. Trea Dobbs, de bekende radio en T.V.-ster en het Duke City Sextet met zang van Bob Smit. Bouk Martens, de Bredase con ferencier praatte de nummers op ge zellige wijze aan elkaar, en daar de directie zich een gulle gastheer toon de, werd het een feestavond die klonk als een klok en 'n waardig slot vorm de van déze feestelijke dag. van de omzet van de brandstofbedrij- ven. Vorig jaar bedroeg de omzet nog 2,5 miljoen gulden. In Brabant zal deze teruggang de eerste jaren nog niet zo sterk te merken zijn, aange zien het aardgas in deze provincie nog niet overal zijn intrede heeft ge daan. De heer Broek besloot zijn in leiding met er op te wijzen dat al de ze successen voor de Co-op hoofdza kelijk mogelijk waren door de ijver waarmee de plaatselijke bestuursleden werken. De heer Kerkhof is hier een goed voorbeeld van. Een ander belangrijk punt was de verkiezing van de Ledenraadsleden. In verband met het splitsen van het vroegere district Waalwijk in twee districten, namelijk Waalwijk en Dru- nen waren er vijf vacatures ontstaan. Gekozen werden: mevr. M. Bool, me vrouw J. Beerens, de heer G. Dinge- mans en de heer F. de Leur, allen uit Waalwijk. De heer Gadellaa, die af tredend was, werd herkozen. Zoals bekend is het kantoor van de Amro-bank N.V. in de Mr. van Coothstraat vorige maand samen gevoegd met het kantoor in de Gro testraat. Deze samenwerking kon eerst worden gerealiseerd nadat 't pand Grotestraat 292 bij het kan toor kon worden getrokken. Na het uitvoeren van een interne verbou wing heeft de N.V. de beschikking gekregen over een royale werk ruimte van waaruit de directie ver trouwt, de belangen van hun ge- zamelijke cliënen naar tevreden heid te kunnen behartigen Teneinde enigermate het hoofd te kunnen bieden aan het steeds nij pender parkeerprobleem, is er ach ter het kantoor een parkeerplaats aangelegd, waarvan de bezoekers desgewenst gebruik kunnen maken. Naast een brand- en inbraakvrije kluis, waarin de safeloketten zijn ondergebracht, beschikt de N.V. thans ook over een nachtkluis, zo dat het mogelijk is om op elk ge wenst tijdstip buiten de uren waar op het kantoor geopend is, geld, cheques of andere waarden zonder tussenkomst van een der mede werkers van de bank, veilig op te bergen. met een hechte band van zuiver goud. Voegloos gesmeed met levenslange garantie. Verlovings- en trouwringen zijn onze specialiteit. Grote keuze in klassieke en moderne modellen. Prijzen, al naar gelang grootte en gewicht, 85.- tot 200.- per paar. Juwelier - Horloger Grotestraat 231 a - Tel. 2625 - Waalwijk De postduivenvereniging ,,De Lucht bode" zal haar jaarlijkse tentoonstel ling weer gaan houden op zaterdag 17 en zondag 18 december a.s. in de zaal van heer Van. Gompel. Zaterdag avond om 6 uur zal de tentoonstelling door de voorzitter van „De Luchtbo de", de heer Walt. Boons worden ge opend. Tegelijkertijd zal in de voor zaal van het café een barakwedstrijd gehouden worden op deze twee da gen. Zaterdagsmiddags zullen de ruim 400 duiven worden gekeurd. Niet al leen van Loon op Zand zullen de bes te duiven geshowd worden maar ook van deelnemers in de C.C. Kaatsheu- ver, die ook Kaatsheuvel, Sprang-Ca- pelle en Dongen omvat. Tijdens deze expositie zullen bonnen worden ver kocht voor eieren en jonge duiven van bekende duivenliefhebbers t.w. van kweekstation FUTURA, Sprang, De Witte Molen uit Meeuwen. De heer Jansen uit Venraay, de heer Trommelen uit Dongen en vele ande ren. De prijzen van de kampioenen zullen door de heer Ververs uit Kaatsheu vel worden uitgereikt, als voorzitter van de Combinatie. Ook zijn er de kampioenen van het afgelopen sei zoen te zien. Tevens kunnen we ver melden dat na de laatste ledenverga dering het bestuur er als volgt uit ziet: W. Boons, voorzitter, H. Vera, secretaris, P. v. Noije, penningmees ter en de leden G. IJpelaar en Jos v. Dongen. Thans zijn de leden van Udenhout uit deze afdeling terugge trokken en in hun eigen combinatie ingeschreven. De Udenhoutse leden zullen op 14 januari a.s. wel in Loon op Zand aanwezig zijn, want dan zul len de kampioenen van 1966 van de afdeling Loon op Zand (waar zij toen neg onder vielen) worden gehuldigd. De in het kader van de landelijke filmaktie van de Nederlandse Blin- denbond opgenomen plaatselijke film zal vrijdag en zaterdag in zijn geheel worden vertoond. Een wel vrijdag in het bondsgebouw om kwart voor 7 en negen uur. Za terdag in het Cultureel Centrum „Zi- dewinde" 's-middags voor de kinde ren om half 2 en 3 uur en 's-avonds om kwart voor 7 en 9 uur. In tegen stelling tot wat in de aankondigin gen stond vermeld wordt zaterdag in de voorstellingen zowel de film van Vrijhoeve als van Capelle vertoond met het algemeen gedeelte waaronder de optocht. Voorverkoopadressen zijn voor Sprang: Kapsalon Pruyssers; voor Vrijhoeve het Cultureel Centrum „Zidewinde" en voor Capelle café Pruyssers. Entree-gelden bedragen voor de kinderen 50 cent en voor de volwassenen f2, - Deze week weekend-reclame 100 gram MARSEPEIN RUMSTAAFJES v/h A. v. d. WATER Loeffstraat 89 Tel. 2985 Voor de Kerstdagen KERSTKRANSEN WEINACHTSTOLLEN SCHUIMKRANSJES DIVERSE TAARTEN cent met gratis receptenboekje. Alles bakken zonder oven. BRAADPANNEN vanaf FRITUURPANNEN vanaf BRAADSLEDEN vanaf OVALE BRAADPANNEN vanaf 13.95 bij Grotestraat, Waalwijk WAALWIJK - Voorde toeristi sche avond die dinsdag in het Lido in Waalwijk werd gehouden bestond 'n grote belangstelling. Tour operation Transmundo uit Eindhoven zorgde in samenwerking met het reisbureau Ruys en Co. uit Tilburg voor 'n goe de voorlichting over Spanje en Ma rokko. De aanwezigen, die werden verwel komd door Kees Schilperoort, Neder lands quiz-master nummer één, geno ten van twee kleurenfilms over de Costa Brava (Barcelona) de Costa del Sol (Malaga) en het eiland Mallorca. Films die alles over de streek toon den en bij de, bezoekers in de smaak vielen. Velen waanden zich waar schijnlijk al in deze zonnige oorden. Als afwisseling tussen de films trad het Spaanse trio Los Pajaras op. Dit trio bracht de originele Spaanse mu ziek ten gehore. De groep wist een Spaanse stemming bij de aanwezigen op te wekken. Zo klonk uit de zaal het „olé olé". Kees Schilperoort leid de na de pauze de quiz waaraan vier dames meededen. De winnares, Lida Embrechts uit Waalwijk, werd een reis naar Mallorca aangeboden. Ook werd er nog een reis onder de aanwezigen verloot. Hostess van Trasmunde voorzagen alle aanwezi gen van goede documentatie en waar nodig, van een mondelinge toelich ting. Jammer was het dat de aanwezigen de grootste moeite hadden om zonder modderspatten het Lido te bereiken. Bij de ingang van deze dancing is een enorm modderbad, dat de toegangs weg onbereikbaar maakt. Auto's die 'n parkeerplaatsje zoeken drijven be zoekers die te voet komen, vaak nog verder de modder in. De eigenaar van het Lido, de heer Van Hooff vertelde ons, dat het niet zijn taak, doch die van de gemeente is om voor behoor lijk begaanbare paden rond zijn zaak te zorgen. Hij zei hier echter wel graag aan bij te dragen want met de ze situatie is volgens hem niemand gebaat. Een 19-jarige jongeman te Nij megen heeft bekend zijn oom, de heer D. Peters te hebben vermoord. Amerikaanse vliegtuigen hebben dinsdag en woensdag woonwijken in Hanoi, de hoofdstad van N.-Viet nam gebombardeerd en grote schade aangericht. Bij Roermond zijn de wegen naar York en Weert geheel overtroomd. AJAX heeft Nederland weer op slag voetbalminded gemaakt. De Am sterdamse top-ploeg is doorgedron gen tot in de kwart-finale van de Europa-Cup voor landskampioenen. De Nederlandse kampioensploeg le verde woensdagavond de pracht pres tatie door in Liverpool de club van die naam, een 2-2 gelijkspel af te dwingen. Aangezien Ajax in eigen huis Liverpool met 5-1 had versla gen, kwalificeerden de rood-witten zich in de kwart-finale. In de hel van Anfield bleef Ajax overeind. Meer dan dat zelfs nog, want de Amsterdammers namen tot tweemaal toe de leiding, door doel punten van Johan Cruyff in de twee de helft. Dat was te veel voor Liver pool. De schande voor een nederlaag zou niet te dragen zijn. Vandaar dat de Engelsen doorvochten tot het bitte re einde. Dat leverde kort voor tijd succes op toen Roger Hunt de gelijk maker achter Ger Bals deponeerde. Ajax was tevreden. Er was niet op winst gespeeld, het doel was de kwart finale en daarin zijn de Amsterdam mers ruimschoots geslaagd. Het valt te begrijpen dat de Ajax-spelers dol van vreugde waren toen de uitstekend leidende scheidsrechter voor de laat ste maal floot. Vanavond zal de Ajax-ploeg in het RAI-gebouw, waar de Zesdaagse draait, worden gehul digd. In de kleedkamers van Liver pool heerste een trieste stemming. Manager Shankley bleef moedig: „Wij HADDEN moeten winnen". Ja, dat wel, maar daar heeft Ajax een le lijk stokje voor gestoken In Genève werd donderdag de loting gehouden voor de kwart-fi- nale om de Europa-Cup. Ajax komt in de kwart-finale uit tegen Dukla Praag, de club die Anderlecht uit schakelde. De verdere loting ziet er als volgt uit: Inter Milaan-Real Madrid CSKA Sofia-Linfield Belfast Celtic Glasgow- Atletico Madrid of Vojvodina Deze laatste twee clubs moeten nog een derde wedstrijd spelen. JUWELIER - Prinses Margriet en mr. Pieter v. Vollenhoven hebben gisteren op pa leis Soestdijk cadeaus van verschillen de deputaties in ontvangst genomen. De Ned. Koopvaardij bood 'n prach tig schilderij aan.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 13