D.V.S.V. vierde gouden jubileum dit weekeinde op grootse wijze Schoenenmuseum donderdag op T.V. WAALWIJK Doe!man Boeve (VV0G) hield SSC van grote zege af: 1-0 Jubilerende P. Kelder onderscheiden met ere-medaille in zilver W.K.A.- SCHILD UITGEREIKT ■UB* DRUK BEZOCHTE RECEPTIE BIJ „GOUDEN" DVSV t 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 23 JAN. 1967 6 Piet kelder SO jaar lid Mr Bernsen De leden Qouden bruiloft in Loon op Zand Maria Pefronella Maas Begroting Sprang- CapelBe sluitend Burgem. Teijssen „veel gepresteerd" OiOiGa Feestavond Gouden klooster- feest in Waalwijk Vrijdagavond had in de achterzaal van café Jan Passier de jubi leumvergadering plaats van de toneelvereniging D.V.S.V. Deze ver gadering vormde de inzet van het gouden bestaansfeest dat zaterdag uitbundig is gevierd. Op deze vergadering was het ook dat de heer Piet Kelder door de vereniging, het feestcomité 'en de voorzitter van het provinciaal bestuur van de Werkgroep Katholiek Amateur toneel, Mr. Bernsen, gehuldigd werd. Eveneens werd Mej. Adrie Franken in de huldiging betrokken door het feit dat zij 12V.2 jaar als secretaresse aan de vereniging was verbonden. De vergadering werd geopend met een jubileumtoespraak door de voorzitter, de heer M. Sleen)10ff. Hij heette de leden, erelid Piet Kel der en de heer Bernsen met ge noegen welkom. „Een gevoel van dankbaarheid aan de pioniers en oprichters, aan de mannen en de vrouwen die hun beste krachten hebben gegeven, moet bij ons de boventoon voeren. Het is onmoge lijk alles naar voren te halen wat in de 50 jaren die achter ons lig gen naar voren te halen. Ik wil wel hulde brengen aan regisseur Harry Swinkels, die zich ai 10 jaar voor onze vereniging inzet. Hulde ook aan grimmeur Jo de Goey, die vaak in moeilijke om standigheden z'n werk moest doen", aldus de heer Sleenhoff. Hij ver volgde: ,,Op een feest mogen wen sen kenbaar gemaakt worden. On der. andere vragen wij om meer belangstelling van de Waalwijkse bevolking en van de jeugd meer in teresse voor het toneel", aldus de heer Sleenhoff, die besloot met de woorden dat er werkelijk reden was om te feesten, te feesten in on derlinge vriendschap. Namens het feestcomité voerde daarna voorzitter Frans Snels het woord. „Ongetwijfeld zullen velen gelukwensen aangeboden worden en ik ben blij dat ik de spits af mag bijten. Het is niet mijn bedoe ling het lief en leed van de vereni ging op te halen maar de vereni ging te complimenteren met het gouden bestaan", aldus de heer Snels, die met het comité veel werk heeft en nog moet verzetten. Hier voor dankte de heer Sleenhoff het feestcomité, ook al wist deze nog niet wat de vereniging te wachten staat. Een voorproefje echter toon de dat het feest fantastisch zal wor den. Voorzitter ging hiermee meteen over tot de huldiging. Kort en krachtig zei deze het een waar ge noegen te vinden een van de op richters de heer Piet Kelder te mo gen huldigen. „Ik hoef niet te zeg gen, Piet wat je al niet hebt ge daan voor onze vereniging. Je hebt alle ups en downs meegemaakt. Steeds ben je op je post gebleven. Vooral in het crisisjaar 1953 heb je veel steun aan het'bestuur ge geven toen dat in mijn persoon 'n nieuwe voorzitter kreeg. Nu mag je het genoegen smaken dat het weer goed gaat in onze vereniging. Hartelijk dank voor alles wat gij gedaan hebt". Hierna overhandigde de heer Sleenhoff de heer Kelder een geschenk onder couvert en een kist sigaren. Voor Mej. Adrie Fran ken kwam de huldiging als een verrassing. Zij wist zelf niet dat zij al 12y2 jaar aan de vereniging haar medewrking verleent. De heer Sleenhoff zei tot de slot som te zijn gekomen dat zij in al die jaren een grote steun is ge weest. Niet alleen als secretaresse, maar ook als speelster heeft zij grote verdiensten voor DVSV ge had. Er werden haar een byouterie- doo^, en bloemen overhandigd. Nadat dit gedeelte van de huldi ging voorbij was kreeg de heer Bernsen het woord. „Als mij de vraag wordt gesteld in een jubi leumboek te schrijven doe ik dat graag. Als me dan ook nog ge vraagd wordt op een jubileumbij eenkomst te spreken wordt het iets moeilijker. Vooral op een jubileum bijeenkomst kan ik niet al mijn kruit gaan verschieten. Het is wel zeker dat een vereniging moet le ren van het verleden. Stond vroeger gezelligheid en vriendschap op de voorgrond en bleef een vereniging daarop overeind, nu kan dat niet meer. Tegenwoordig is het de liefheb berij iets te doen voor ontspanning. In de vrije tijd dient er ontspan ning te zijn. Ontspanning die ge paard moet gaan met inspanning. Men kan niet zomaar toneel spe len. Maar u hebt in rw 50 jarig be staan getoond met uw tijd en tijds geest mee te zijn gegaan". Hierna ging de heer Bernsen over op de jubilarissen. Voor Mej. Franken bestaat er helaas geen medaille. Uiteraard wil ik u wel van harte feliciteren met uw jubileum. Voor de heer Piet Kelder wordt het een zwaardere zaak. Een 50-jarig ju bileum komt niet vaak voor. U, mijnheer Kelder, bent een van de fundamenten van het gebouw dat, DVSV heet. Teruggaand naar 1917, de le wereldoorlog en de 2e we reldoorlog wil zeggen; moeilijke tijden. Er zijn echter meer moeilijk heden geweest. En u hebt DVSV steeds geschraagd waarop èn de vereniging èn de WKA zeer trots is. U hebt trouw aan de vereniging en trouw aan een ideaal getoond. „Voor degene die 50 jaar aan een toneelvereniging is verbonden, is er zoals u weet, een medaille met bij behorende oorkonde, die ik u hier bij gaarne overhandig. Ook voor de vereniging is er een onderschei ding: n.l. het W.K.A.-schild, even eens met oorkonde, dat aan vereni gingen die 50 jaar bestaan wordt uitgereikt en, naar ik hoop, een plaats zal krijgen daar waar het al gemeen gezien kan worden", zo be sloot de heer Bernsen zijn toe spraak. De heer Piet Kelder sprak een kort dankwoord, waarin hij toezeg de alles te zullen blijven doen wat in zijn vermogen ligt. Mej. Franken dankte eveneens voor de haar ge^ brachte hulde. Ook de leden kregen de gelegen heid te spreken. Regisseur H. Swin kels zei ondermeer: „Hoewel ik Piet geen 50 jaar ken, spreekt de over levering boekdelen. Ik wil je met je 50-jarig jubileum mijn welge meende gelukwensen aanbieden. Ook Adri Franken mag ik geluk wensen met haar 12% jaar zwoegen voor de vereniging. Nu, bij deze ju bilea, wil ik zeggen: Op naar de 75 jaar"; De voorzitter van het feestcomité, de heer Snels, vond het nog een be hoefte te zeggen, dat een feest bou wen erg moeilijk is. „Het feestcomi té hééft bijzonder goed samenge werkt en het feest zal goed worden, maar een kleine blijk van waarde ring aan mej. A. Leijtens vind ik wel op zijn plaats. Zij heeft enorm hard meegewerkt", aldus de heer Snels. Na afloop van 't officiële gedeel te van de vergadering, bleven be stuur en leden nog gezellig bijeen. Zaterdagmidag volgde een druk be zochte receptie, waarover u elders meer leest. Mr Bernsen speldt de heer Piet Kelder de onderscheiding op Donderdag is in het T.V.-pragram- ma „van Gewest tot Gewest" een plaats ingeruimd voor Waalwijk. Vorige week heeft een T.V.-ploeg namelijk opnamen gemaakt in het schoenenmuseum. Om 19.15 uur wordt op Nederland 1 deze filmop name vertoond. In de Bergstraat, waar het oude buurtschap nog zo bestaat als tijdens en na de oorlog Bergstraat, deel Kerkstraat en Klokkenlaan, gaat men op 13 februari a.s. een gouden brui loft vieren. Het bestaande comité heeft reeds de nodige stappen onder nomen om het echtpaar Adr. J. Snoe ren 81 en Henrica J. Snoeren-Brehm 76 een mooi feest voor te bereiden. De eigenlijke feestdag is 13 februari. Hierop zijn de beide zeer vitale oud jes 50 jaar geleden in het huwelijk getreden. De bruidegom is een echte inwoner van Loon, terwijl de bruid afkomstig is van Roosendaal. Zij hebben 7 kin deren welke momenteel allen gehuwd zijn en in de directe omgeving wo nen. Een er van woont in Christ- Church in Nieuw-Zeeland. Het feest zal worden gevierd bij de heer Ver meulen op vrijdag 17 februari d.a.v. Van kindsbeen af is de heer Snoeren werkzaam geweest als echte hand schoenmaker. Hij werkte reeds vroeg in het hedrijf van Adrianus Brands, die uitsluitend vetlederen schoenen maakte. Later bij de invoering van de machines werkte hij bij de fa. P. Homman alhier vanaf 1926. Deze Adrianus Snoeren is de laatste van de 6 kinderen die zijn gouden huwe lijksfeest gaat vieren; zij zijn allen nog in leven en zo rond de 80 jaar. De heer Snoeren is groot gebracht - dit is aardig te vermelden - op „De Kraaienheuvel" in 't land van Kleef. Van de bruid is nu nog een broer in leven. Zij waren met z'n drieën. Tot zijn 80e verjaardag heeft Janus ge werkt bij de fa. G. v. Lier vanaf '38. De laatste jaren deed hij heel veel boodschappen voor deze firma, om dat hij bekend stond, en nu nog, als een zeer gedienstig persoon op wie men zich met een gerust hart kon verlaten. Kortom deze twee zeer ge zonde oudjes zullen straks een feest gaan vieren dat hen waardig is, daar voor zorgt het comité. Vooral zij hen nog vele jaren van voorspoed en ge zondheid toegewenst. Na een langdurige ziekte overleed toch nog onver wacht, tot onze diepe droefheid, in het St. Nicolaas- ziekenhuis, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder echtgenote van Johan Christiaan Leendert de Vos in de leeftijd van 71 jaren. Waalwijk: J. C. L. de Vos G. J. de Vos M. de Vos-Verhoeven en kinderen J. G. de Vos P. M. de Vos-Duquesnoy H. Chr. de Vos M. de Vos-Scheepers en kinderen Waalwijk, 22 januari 1967 Pieter Vreedestraat 35 De plechtige requiemmis zal gehouden worden op woensdag 25 januari a.s. om 9.30 uur in de parochie kerk van de H. Bernadette te Waalwijk, waarna be grafenis op het r.k. kerkhof van St. Jan te Waalwijk. Avondmissen: maandag en dinsdag om 19.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de avondmissen bij de kerk. GESLAAGD Onze stadgenoot Sander J. Derck- sen (22 jaar) slaagde heden aan de Vrije Universiteit te Amsterdam voor het Doctoraal examen Ge neeskunde. Te Tilburg slaagden als gezins verzorgster de dames Betsie van der Leest te Drunen en Mientje v. Eggelen uit Nieuwkuyk. RWB JEUGDTOTO De inzet was deze week f 1041,50. le prijs A. Heeren, Paul Krüger- straat 22 en J. Snijders, Klaproos straat 108, beiden te Waalwijk. Zij hebben geraden f 1041,51 en ont vangen ieder f 78,11. 2e prijg F. Gevers, Besoyensestr. 112, geraden f 1041,60 en T. Mande- makers, Besoyensestraat 107, gera den f 1041,4C\ Zij ontvangen ieder f 52,08. 3e prijs H. Sleenhof, Hoogeinde 32, Waalwijk, geraden f 1041,61 en N. Pol, Putstraat 112, Waalwijk, ge raden f 1041,39. Zij ontvangen ieder f 26,04. Reclames tot en met woensdag avond bij J. Mayers, Grotestraat 53. De Jeugdcommissie dank U allen hartelijk en hoopt de laatste twee weken weer op u.w medewerking te kunnen rekenen. We kunnen nog hoger GEGUND Door de gemeente Hoeven is ge gund aan Aann. bedr. van den Els- hout en de Bont N.V. te Waalwijk, het leggen van een hoofdriool in wegen en bermen te Hoeven voor de prijs van f 85.500,- KVP-BIJEENKOMST In Hotel >.De Twee Kolommen" zal vrijdag 27 januari a.s. een korte Vrijdagavond komen de leden van de reed bijeen voor een openbare ver gadering. Op de agenda staat onder meer: vaststelling van een aantal on derwij svergoedingen, verhoging sub sidie verleend aan diverse instellin gen werkzaam op het gebied van de vorming van de leerplichtvrije jeugd, wijziging voorwaarden voor het ver krijgen van een recht van voorkeur op aankoop van gemeentelijke bouwter reinen, vaststelling begroting grond bedrijf voor 1967, vaststelling ge meentebegroting 1966, 1967. Bur gemeester Van Prooijen zal hierbij 'n inleidend woord spreken. De begro ting is voor dit jaar sluitend. ,,Uw vereniging heeft gedurende 50 jaren een belangrijke bijdrage geleverd tot de bevordering van het culturele leven in onze gemeen te en de vrijetijdsbesteding metterdaad uitstekend beoefend. Uit de St. Paulusvereniging voortgekomen heeft U zich weten te presen teren als een verenigingdie plaatselijk, regionaal en zelfs landelijk veel, heel veel heeft gepresteerd, ondanks de moderne publiciteits media, als daar zijn radio en televisie, die de cultuur als het ware in de huiskamer brengen", aldus burgemeester J. Teijssen, die ver gezeld van wethouder Van Heeswijk, de toneelvereniging DVSV zaterdag j.l. in de Gecroonde Leersse kwam feliciteren met haar gouden jubileum. In onze sportprognose hebben wij reeds duidelijk gesteld, dat wij voor de wedstrijd tegen VVOG de balans in het voordeel van SSC zouden la ten doorslaan. Inderdaad is dit ook geschied. Doch het is voor SSC een benauwde 1-0 zege geworden. Het dient echter meteen gezegd te wor den, dat doelman Boeve van VVOG in zeer grootse vorm stak. Hij be heerste als het ware het gehele strafschopgebied. Meerdere malen werden vinnige schoten op zijn hei ligdom afgevuurd maar steeds toon de Boeve zich een doelman van kla- se. Aan hem is het dan ook zeker te danken, dat SSC geen grotere overwinning heeft behaald. Een 'n ruimere zege heeft er voor SSC ze ker ingezeten. Maar hun rechtsbui ten Van den Broek faalde deze mid dag volkomen. Bij SSC was de achterhoede in uitstekende vorm. Doelman Spie- rings heeft niet zoveel werk te ver werken gekregen, want het was tel kens Henk van Peer met zijn secon danten die alles netjes en zeer zui ver wegwerkten. VVOG kwam en kele keren gevaarlijk voor het SSC- doel, maar zij vonden op hun weg een, zoals reeds is opgemerk, een in beste vorm stekende SSC-defensie. Ook de middenlinie van der Schans en den Rooijen leverden goed werk. Het zal M. v. d. Schans zeker grote voldoening hebben geschonken, dat hij in de 12e minuut van de tweede helft zijn club naar 1-0 kon schie ten. De punten zijn voor SSC weer binnen, en zij blijven daarmede be horen tot de ernstigste gegadigden voor de afdelingstitel.. Over de wed strijd het volgende: Arbiter van Oijen laat om 3 uur aanvang nemen met de wedstrijd en meteen zijn de SSC-ers in de aanval. Hoewel men enkele malen gevaarlijk voor het doel van VVOG komt brengt dit nog geen voordeel omdat, zoals boven reeds is aange haald, doelman Boeve in uitsteken de vorm verkeert. De aanvallen van VVOG zijn echter te doorzichtig en steeds weer kunnen van Peer en c.s. rustig ingrijpen en meteen hun ei gen voorhoede aan het werk zetten. Doch ook bij SSC kan men niet pro fiteren van het grote veldoverwicht, dat men steeds heeft. Reeds na het eerste fluitsignaal in de tweede helft trekt SSC vinnig ten aanval. Enke le hoekschoppen worden genomen, maar zonder resultaat. In de 12e minuut is het echter raak. Vanuit de achterhoede wordt via Heymans en den Rooijen een mooie aanval opgezet. Ook M. v. d. Schans is goed meegekomen en den Rooijen bedient hem op maat en met een goed en hard schot wordt keeper Boeve gepasseerd. Het einde komt dan ook met een magere overwin ning voor SSC. Een overwinning die volkomen verdiend is maar die met iets betere afwerking van de gebo den kansen toch zeer zeker tot 3-0 opgevoerd had kunnen worden. Rest ons nog te vermelden dat de lei ding van arbiter van Oijen in uit stekende handen was. Door deze media wordt het ama teurtoneel in de mogelijkheid van haar bestaan aangetast", aldus de burgemeester, en in verband hier mede vroeg hij zich af, of wat meer concentratie niet mogelijk was. Hij hoopte echter dat het ama teurtoneel in de toekomst zal kun nen blijven bestaan, hetgeen hij voor de gemeenschap zeer belang rijk achtte. Namens het gemeente bestuur dankte hij DVSV voor wat deze vereniging gedurende 50 ja ren voor Waalwijk heeft gedaan. In zijn woord van dank en hulde betrok burgemeester Teijssen naast het bestuur, ook de acteurs en ac trices van DVSV en tevens de op eenvolgende regisseurs. Hij hoopte tenslotte dat de vereniging tot nieu we bloei zal komen en ook in de toekomst nog veel voor het ama teurtoneel zal kunnen betekenen. Een speciaal woord van hulde richt te de burgemeester tot de heer P. Beider, de gouden jubilaris van DVSV. „Als medeoprichter hebt gij 50 jaren lang het wel en wee der ver eniging meebeleefd. 25 jaar als voorzitter of bestuurslid en vele jaren als actief speler. U is gedu- de burgemeester, „die dank zij uw rende 50 jaren de schakel en de motor van DVSV geweest", aldus initiatief, geweest is wat ze moest zijn. Naast tal van andere activi teiten, gaf u 50 jaar lang uw krach ten aan het amateurtoneel, hetgeen zeer zeldzaam voorkomt. Vrijdag avond mocht u reeds een onder scheiding ontvangen van de „Werk groep Katholiek Amateurtoneel" èn het is mij daarom een eer en een genoegen u thans te kunnen mede delen dat het H. M. de Koningin heeft behaagt, u te onderscheiden met de ere-medaille in zilver, ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau, waarmede ik u eveneens van harte geluk wens". Nadat de burgemeester de konink lijke onderscheiding op de borst van de kennelijk verraste heer Kel der had gespeld, was het de voor zitter van DVSV die de burgemees ter dankte, niet alleen voor zijn vandaag betoonde belangstelling, doch tevens voor de financiële steun van de gemeente aan de amateurverenigingen, die deze ver enigingen in staat stelt het hoofd boven water te houden. Onze ver eniging is er rots op", aldus de heer Sleenhof, "50 jaar op cultureel ge bied iets aan de gemeenschap te hebben kunnen bijdragen en deze daardoor te hebben kunnen die nen". Namens de zustervereniging OOG waarmee DVSV prettige contacten onderhoudt, sprak de heer Hessel- berth. „Slecht ingewijden kunnen weten wat u voor het amateurto neel in het algemeen en voor DVSV in bijzonder hebt betekend en kun nen uw prestaties op de juiste waarde schatten". Spreker wilde op deze receptie, niet verder uitwijden over de hui dige deceptie, die het amateurto neel doormaakt. Hij sprak echter de hoop uit, dat er in de toekomst optimistischer geluiden zullen kun nen worden gehoord. Wat de ko ninklijke onderscheiding van de heer Kelder betreft, deze noemde hij volkomen verdiend en van har te gegund. Namens OOG bood hij de jubi lerende vereniging een geschenk onder couvert en de heer Kelder een rokertje aan, met de beste wen sen voor de toekomst. Ter receptie zagen we verder o m. Deken P. Maessen, Pastoor W. Lam, kapelaan van Gastel, pater van der Schoot, een deputatie van Waalwijks Be lang, vertegenwoordigd door de heren J. de Korf en A. Tielen, waarvan eerstgenoemde het woord voerde. Ook zagen we het bestuur van Baardwijks Toneel, afgevaardigden van de Pluimvee- en Konijnenver- eniging „Waalwijk en Omstreken", het bestuur van de jeugddrumband „Ons Genoegen", afgevaardigden van de Voetbalverenigingen RWB, RKC en WSC, van de Liedertafel „Oefening en Vermaak", van de harmonie St. Crisp ij n, van 't jacht hoornkorps Cornu Copiae, van de bouwvakarbeidersbond St. Jozeph, het oud lid en medeoprichter van DVSV, de heer Nic. van Gorkum, een afgevaardigde van het NKV, vele oud-leden, donateurs en be langstellenden, die de jubilerende vereniging en de heer Kelder kwa men gelukwensen. Verder waren er vele bloemen, als evenzovele be wijzen van waardering voor het gouden DVSV. Na deze druk bezochte receptie vertrok de jubilerende vereniging naar het clubhuis bij de heer J. Passier, waar de dag met een ge slaagde feestavond werd besloten. Op zaterdag 18 en zondag 19 maart a.s. zal DVSV in de zaal van „De Gecroonde Leersse" als jubileum stuk het blijspel „Een geboren leu genaar" van Keith Waterhouse en Willig Hall in de Nederlandse be werking van Paul Rodenko, wor den opgevoerd. - Zes Indiase meisjes hebben zich in Madrid in een put verdronken omdat ze bang waren voor hun examen te zakken. - De 45-jarige vrouw (met 9 kin deren) van de bouwvakker Pfeif fer te Sittart, heeft bekend haar man te hebben doodgeschoten. uiteenzetting worden gegeven van de plannen van de KVP voor de komende jaren. Leden- sympathisanten en oppo santen zijn uitgenodigd deze uit eenzetting die om 19.30 uur begint, bij te wonen, waarna er ruimschoots gelegenheid zal zijn om van ge dachten te wisselen met enkele kandidaten op de Brabantse lijst van de KVP. Op zaterdag 21 januari 1967 mocht Br. Marcellinus Verhagen het feit herdenken, dat het 50 jaar gele den was, dat hij intrad bij de Con gregatie van de Broeders van Maas tricht. Ongeveer 20 jaar van zijn arbeidzaam leven heeft hij in Waal wijk doorgebracht. 's Morgens om half tien vond 'n plechtige Eucharistie-viering plaats, opgedragen door de Hoogeerw. heer Deken Maessen. Verder werd dit feit op feestelijke wijze herdacht in de kring van zijn medebroeders. De Broeders hopen de bescheiden jubi laris nog lange jaren in hun mid den te mogen hebben. AGENDA Woensdag 8 uur: regetitie dames koor van „Oefening en Vermaak" in „De Twee Kolommen". Zondag 12 uur: repetitie mannen koor van „Oefening en Vermaak" in „De Twee Kolommen". Musis Sacrum: Maandag en dinsdag 8.30 uur: „Het komplot der geweldenaars". O.W.v.O.C. O.W.v.O.C. is er zaterdag niet in geslaagd van Sarto 2 te winnen en zo de eerste plaats in te nemen. In een uiterst spannende wedstrijd werd eervol met 2-1 verloren. In de eerste set zag' het daar nog geens zins naar uit. O.W.v.O.C. won ge makkelijk met 15-6, maar de vol gende twee sef werden door Sarto gewonnen met 15-12 en 15-13. Za terdag speelt O.W.v.O.C. tegen Odulphus 3. AANRIJDING In de nacht van zaterdag op zondag omstreeks half 1 reed de 19-jarige bromfietser J. uit Kaatsheuvel in de Smeelelaan te Waalwijk, tegen een daar geparkeerd staande auto van de heer P. uit Waalwijk. J. bekwam daarbij een hoofd- en enkele lichte schaafwonden. Bij onderzoek bleek dat J. onder invloed van sterke drank verkeerde en bovendien, dat hij de bromfiets in Loon op Zand had ge stolen. TREKKING WEERMANTOTO De eerste prijs groot f. 100, - wordt verdeeld onder: mevr. P. Nijman-De Jong, Julianastraat 26, Waalwijk; P. H. M. van Ree, Nieuwstr. 33, Waal wijk. M. Genissen, Pastoor Kuijpers- straat 26, Waalwijk. De overige uitslagen van de Weer mantoto publiceren wij in de editie van a.s. donderdag. Nog tweemaal speelt deze weer mantoto en wel: zaterdag 28 januari en zaterdag 4 februari a.s. Neem uw kans nog waar. Speel mee ten bate van de A.Z.G. Niet afgehaalde prij zen kunnen in ontvangst worden ge nomen donderdagavond van 7.30 tot 10 uur aan het hoofdkwartier, Win terdijk 30a, Waalwijk. - In Enschedé, Middelburg en Woerden zijn kortere werktijden aangevraagd voor totaal 3700 werknemers. - De Nederlandse tanker Jacobus Verolme" is door een ontploffing bij de Kanarische eilanden gezon ken. Alle opvarenden op één na (40) zijn door een Pools passa gierschip gered. - In China worden door de voor- en tegenstanders van Mao-Tse- Toeng heftig gevochten. - Soeharto heeft meegedeeld dat onlangs gevonden documenten be wijzen dat Soekarno schuldig is aan de staatsgreep van oktober 1965.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 6