Gemeentebegroting na uitvoerige beschouwingen aangenomen Mej. A. Figee vierde zilveren iubileum bij André van Hilst PULLES- HEESBEEN Automatiek AFSCHAFFING HONDENBELASTING IN DRUNEN VERWORPEN s.s.c, Investeringsplan van tien jaar goedgekeurd Woningbouw Sport Belastingen Diversen WAALWIJK In de raad: voorbereiding bestemmingsplan kom Kaatsheuvel Loon op Zand Drunen Sprang-CapefSe Sprang Interland-wedstrijd SJ EP" A-elf tallen in Tilburg Voetbalsport B.K.C. H.NLC. N.E.O. koude en warme hapjes Door direktie en personeel gehuldigd Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk g|£°> fAlllt If AU UCT ^IIBUCÜ lï^EU IfüB GIlAf* O EITElOll A E2I 1 Waalwijkse en Langstraatse courant Dr. van Beurdenstr 8, Kaatsheuvel If^ ifAlf Uk I AiillUtN vMll lf SklvBfAll O FtDllUMifl 8 wfVI Hoofdredakteur: JAN TIELEN Telegramadres: „ECHO" 88e Jaargang no. 10 Nadat de raad der gemeente Drunen had geluisterd naar de uit voerige nieuwjaarsrede van de voorzitterwelke in dit blad staat toegelichten verder de verschillende agendapunten snel had afge werkt werd op zeer uitvoerige wijze tot in de nacht de gemeentebe groting en de belastingvoorstellen behandeld. Talrijke sprekers ga ven op deze begroting en de nota van aanbieding hun beschouwing, terwijl tevens voor diverse sprekers er gelegenheid was om speciale punten te belichten. Het was de heer Snoeren die de rij opende met op de eerste plaats lof te brengen voor de samenstellers, terwijl hij verder vaststelde dat 1966 een jaar was geweest met weinig hoogtepunten voor de gemeente Drunen. Eén hoogtepunt wilde hij noemen, hl. de raadsverkiezing waarin vooral nieuwe groepen blijk hadden gegeven gezien de wijze waarop zij hun verkiezing-propa- gande hadden gevoerd en Drunen in het geheel niet te kennen. De heer Snoeren vond het ook vreemd dat op de begroting slechts rekening was gehouden met de bouw van 33 woningwetwoningen, terwijl de voorzitter reeds enige tijd geleden het cijfer 80 had laten vallen. Tevens wees hij erop dat de 33 mogelijk wel verhoogd kon worden met de 14 welke Drunen aan een nabuur gemeente had afgestaan. bouw van een groter contigent wo ningwetwoningen nog niet worden gesproken. Wel wees spreker er op dat voor premie-woningen en de zgn. vrije-woningen reeds plan nen op stapel staan welke op korte termijn vermoedelijk kunnen wor den afgerond. Met het investeringsplan van 5 miljoen heeft het gemeentebestuur een plan willen opstellen voor de komende 10 jaar, de kleinere kapi taals werken en de noodzakelijke werken konden dankzij het voor delige saldo nu toch worden uitge voerd, terwijl de financiële positie voor de komende jaren hieronder zeker niet slechter behoeft te wor den, Door het drukken van vele kosten en een zuinig personeelsbe leid kon een dergelijk overschot worden bereikt. Van de dringend uit te voeren werken noemde spre ker o.a. de aanleg van het wandel pad in Elshout, de verlichting van de nieuwe Badhuisstraat en aanleg voetpad aldaar, verbreding Stati onstraat en aanleg van jeugdacco- modaties. Wat betreft de belastingverla ging merkte spreker op, dat hij niet kon instemmen met de afschaffing van de hondenbelasting en de ver hoging van de straatbelasting voor onbebouwde percelen te hoog vond. De post voor gemeenschapshuis Elshout meende spreker wel te kunnen begrijpen, maar de post voor gemeenschapshuis Drunen was hem een raadsel. De heer Snoeren kende n.l. in Drunen geen gemeen schapshuis. De heer v. Venrooy kon, nadat hij de begroting 1967 een knap stuk werk had genoemd, de lans breken voor Elshout-riolering in Elshout, alsmede een wandelpad aan de zuidzijde, was geen lux meer, maar een noodzakelijkheid. Spre ker vroeg ook speciale aandacht voor de post sociale uitkeringen, welke vermoedelijk, mede door het inwerking treden van de bijstands wet, zeer hoog was opgelopen. Het werk van de commissie voor de bijstandswet noemde spreker zeer moeilijk. De heer Brok, die voor wat de algemene beschouwing zich aan sloot bij de vorige sprekers, wees ook op de noodtoestand in de wo ningbouw, terwijl hij tevens de aandacht vroeg voor de plaatselijke aannemers, wanneer er objecten waren waarvoor deze belangstel ling hadden. Ook voor de afgelegen gebieden vroeg de heer Brok aan dacht, voor wat betrof de voorzie ning van wegen. Voor wat betrof de subsidies wilde spreker ook bij zondere aandacht vragen voor de volleybalclub, die er met 75,— maar sober afkwam. De heer Nass had ook alle waar dering voor deze begroting met een voordelig saldo van 147.&00,ook al kwam dit saldo dan ook mede tot stand door de verhoogde uit kering uit het gemeentefonds. De belastingvoorstellen lagen de heer Nass niet zo prettig, temeer omdat hij gezien het enorme investerings plan plm 5 miljoen nog geen duidelijk beeld had over de financiële positie der gemeente in de komende jaren. Dit toch was beslissend voor de toekomst en hij zag graag op dit punt enige toe lichting. Ook de subsidie van de volleybal club vond de heer Nass maar aan de schrale kant, terwijl hij tevens pleitte voor een subsidie aan het Schoenenmuseum te Waalwijk. Over het beheer van de Hoge Bra ken was de heer Nass het niet eens. Hij vond het maar raar, dat de leider van dit geval in Tilburg zat, hoe deskundig deze man mis schien ook mocht zijn. Dat de ge meente een commissie wilde be noemen voor het opvoeren van het peil der films, was alleen maar toe te juichen. Voor het gasbedrijf met een ver lies van 13.000,was waakzaam heid geboden. Verder vroeg de heer Nass nog aandacht voor de Vogel vereniging „De Edelzangers", wel ke in Drunen een buiten-voliere wilde oprichten. De heer v. d. Wiel, die alle waardering had voor de begroting vond er enkele rare pun ten in. Zo o.a. de bouw van de sport hal. Deze stond in 1963 al in de begroting als een spoedgeval, in 1964 stond hij er op als een gym nastieklokaal en nu in 1967 weer als sporthal. Spreker dacht wel dat het de aandacht zou hebben van het gemeentebestuur, maar vroeg zich toch wel af hoe vaag of concreet de plannen nu wel wa ren. Spreker had ook gehoord van een sportraad, maar hij zag gaarne dat dit college wat verder werd uitgebouwd. Voor deze raad lagen nog vele taken te wachten. De heer van de Wiel wees er ook op, dat 63% van de Drunense be volking de leeftijd 1 tot 30 jaar heeft, juist de tijd dat men het meest aan sport doet. Gaarne zag hij daarom dat de sportraad eens een enquette liet houden om aldus een beter inzicht te krijgen in de behoefte welke er zijn. Spreker juichte het toe dat bij het geven van de subsidie speciaal de jeugd aan haar trekken kwam, maar ook hij vond de subsidie voor de vol leybalclub veel te laag, daarbij aan tekenend dat deze club hem niet had benadert. Ook de woningbouw, o.a. van 30 of 33 woningwetwoningen vond de heer van de Wiel pleitte ook voor was toch eerder gesproken van 80 woningen. De verhoging van de straatbelasting met 100% vond de heer van de Wiel zeer hoog en met de afschaffing van de hondenbe lasting was hij niet gelukkig. De heer van de Wie! plette ook voor een begrotingscommissie en de kos ten onderhoud sportpark 32.000, vond hij een hoog bedrag. De heer de Kruiff vroeg extra aandacht voor een leeszaal, waar aan volgens hem een grote behoef te Was. Vreemd vond hij ook de post van 8.000,vermoedelijk niet te innen huren. Spreker had berekend dat dan plm. 8 woningen gemiddeld leeg moesten staan. Dit zou zeker in de tijd van woningnood, welke Drunen nog niet te boven was, niet voorkomen. De heer van Helvoirt vroeg de aandacht voor de Duinweg en het onderhoud van de niet-verharde wegen. De voorzitter beantwoordde na zich met de wethouders en verdere deskundigen te hebben beraden, uit voerig de talrijke vragen. a) De woningbouw: Drie jaar geleden kon Drunen profiteren van de zgn. doorstroom-bouw van welk plan Drunen ook in 1967, mits een en ander zou kunnen doorgaan, zou profiteren. De investeringsstop wel ke is gekomen voor de gemeenten, heeft hier een spaak in het wiel gestoken en deze doorstroom-bouw voor Drunen en diverse kleinere gemeentes een wankele basis ge geven. Over dit punt zijn nog be sprekingen gaande en het heeft alle aandacht zodra echter geen zeker heid is verkregen kan over de De sporthal had in deze vergade ring de aandacht gekregen van ve le leden, hierover zijn reeds studies gaande, maar spreker was het met de heer Nass eens, dat het meer een financieringsprobleem dan een plannenprobleem was. De subsidie aan de volleybalclub Was een sub sidie per lid van 3,voor ver dere tekorten kon de club zich ver voegen bij de sportraad, die 2.400,- had gekregen voor verdere verde ling. Een uitbreiding van de sport raad zou te overwegen zijn, het houden van een enquette was al leen maar toe te juichen en een jaarlijks verslag van de werkzaam heden der sportraad achtte de voor zitter zeer gewenst. Het wijzigen van de belasting voorstellen van B. en W, moest de voorzitter de raad ontraden, maar deze waarschuwing hielp niet veel. De raad stemde tegen het voorstel om de hondenbelasting af te schaf fen, terwijl tevens werd aangeno men het voorstel dat nieuwe voor stellen omtrent de grote van deze belasting zullen worden ingediend. Het voorstel van de heer Pijnen borg om de verhoging van de straatbelaiting niet dqor te laten gaan op onbebouwde percelen werd door de meerderheid van de raad niet goedgekeurd. De heer Pijnen borg werd in zijn voorstel gesteund door de heer Snoeren, welke eer- dier hiervoor had gepleit en ,de heer van Helvoirt. De andere agendapunten welke eerder aan de orde kwamen werden zoals gemeld vlot afgehandeld. Het betrof hier een geldlening van 408.000,voor de aankoop van een boerderij en de omschakeling naar aardgas- te kunnen financiëren. De raad besloot tevens om over te gaan tot een rechtsgeding voor ont eigening in het industriegebied met de belofte dat B. en\y. nog eens sullen trachten tot een minnelijke schikking te komen. De voorzitter had hierop goede hoop. Tevens werd aangenomen een politieveror dening, waarbij het mogelijk is hondenkennels buiten de bebouw de kom te houden. VOGELS ONTVREEMD Bij zeker P. R. in de René de Clercqstraat te Waalwijk werden in de nacht van 27 op 28 januari een aantal vogels ontvreemd. De politie heeft de zaak in onderzoek. DIEFSTAL VAN MATERIALEN Bij de in aanbouw zijnde woning van Dr. Verhoeven in de Smeele- laan te Waalwijk zijn in de nacht van 31 jan. op 1 febr. diverse ma terialen ontvreemd. Afgaande op de nagelaten sporen is de diefstal vermoedelijk gepleegd, door per sonen afkomstig van buiten de ge meente Waalwijk. In de hedenavond te houden raads vergadering stellen burgemeester en wethouders de raad voor te besluiten dat een bestemmingsplan wordt voor bereid. Momenteel is het gebied, on geveer omsloten door de Roesten bergstraat - Mgr. Völkerstraat - Van den Elzenstraat en de Voortstraat, opgenomen in het partiële bestem mingsplan kom Kaatsheuvel. Burgemeester en wethouders zijn van mening dat een herziening van de bestemming voor dit gebied ge wenst is, waartoe de raad via de wet op de Ruimtelijke Ordening kan be sluiten. Een dergelijk besluit voor komt, dat burgemeester en wethou ders thans bouwvergunningen zouden moeten afgeven die in strijd zijn met de toekomstige bestemming. Verder zal de raad het onteigeningsplan „Pannenhoef I ter voorlopige goed keuring krijgen voorgelegd. Het par tiële bestemmingsplan „Kaatsheuvel- Zuid 1963" is voor- een belangrijk gedeelte reeds uitgevoerd en voor 't overige gedeelte in uitvoering geno men. Met alle eigenaren van in dit bestemmingsplan gelegen eigendom men is overeenstemming bereikt over aankoop van hun eigendommen, be- halve met twee ervan. Van de bij hen in bezit zijnde eigendommen zijn kleine gedeelten noodzakelijk voor de aanleg van een overstortriool en voor woningbouw. Met de betrokken ei genaren hadden reeds veelvuldig be sprekingen plaats om tot aankoop te geraken, echter zonder resultaat. Ter verkrijging van deze gronden is het daarom gewenst, dat de gemeente een onteigeningsprocedure begint en wordt de raad voorgesteld dit ontei geningsplan voorlopig goed te keu ren. Daarna zullen belanghebbenden in de gelegenheid worden gesteld be zwaren tegen het plan in te brengen. JEUGDBELANGEN Het stichtingsbestuur van de Jeugdbe- langen heeft alle zorg besteed aan de car navalsdag voor de gehele Loonse jeugdge meenschap op zaterdag a.s. 't Doet niet al leen 'n beroep op de jongsten, die aan de op tocht kunnen meedoen, maar vooral op de ouderen die 's-avonds het bal meemaken van het Rainbow Kwintet. Een bezoek aan bet Culturele Centrum is beslist de moeite waard, want er is ook een Disco-bar inge richt. Hiermede steunt men het belangrijke werk van de stichting dat immers veel kost, doch dat alles doet voor elke jongen of meisje in het dorp. Het kan niet zonder 'n goede steun in de rug doordraaien, daar om is deze carnaval een bijzondere gelegen heid om het belangrijke werk van de stich ting te waarderen. SPORTCLUB VOOR MEISJES IN DE K.P.J. Voor de meisjes vanaf 12 jaar is er ge legenheid zich op te geven voor de sport club van de KPJ. Ook kunnen er meisjes j aan deelnemen die geen lid van de KPJ. I zijn. Het is de bedoeling, dat het een aparte club wordt, als er voldoende leden zich aan- melden. Men krijgt er de gelegenheid tot gymnastiekoefeningen. Tevens kan men bij I de handbalclub, dus er is afleiding genoeg. Opgaven kunnen geschieden bij de sport- 'eidsters T. v. Rooy, Bergstraat en R. Ver meulen, Kasteellaan. DOKTERSDIENST Het weekend zaterdag 4 en zondag 5 fe bruari zal de doktersdienst alhier, worden waargenomen door dokter A. de Vries, Van Rijckevorselstraat 6, Loon op Zaïjd, telef. 04166-250. ZONDAGDIENST j Vanaf zaterdagmorgen 11 uur tot maan dagmorgen 8 uur, uitsluitend voor spoed gevallen, dienst: Dr. Overgaag. „HET MIKPUNT" Sociëteit „Het Mikpunt" houdt zaterdag haar grote carnavalsbal in de kleine zaal van de Hoge Braken. Medewerking verle- nen The Unchained. Het bal begint om 7 uur. vooral ook de mode groter is dan ooit. Het is begrijpelijk dat de mode-industrie zich richt op de klanten die de grootste groep vormen: de jeugd. Het resultaat is model len voor heel slanke figuurtjes en daar moeten, die niet meer zó slank zijn, heel voorzichtig mee zijn. Jong zijn is heerlijk; jong blijven is levenskunst. We blijven jong door actief te zijn, zowel door ons dagelijks werk, als door interesse in wat er buiten ons kringetje gebeurt. Heel belangrijk is of we ons goed bewegen. En hartelijk ge lachen werd er, toen mevrouw Gillavrij liet zien hoe mensen uit een auto stappen. Haar vlotte voordracht en geestige opmer kingen maakten de avond tot een van de beste van het seizoen. E.H.B.O.-WEDSTRIJDEN In „Zidewinde" werd woensdagavond 'n kringwedstrijd gehouden door de EHBO- verenigingen uit Waalwijk, Drunen en Heusden. De jury voor de beoordeling van deze kringwédstrijd werd gevormd door: mej. A. Leytens, A. van Nunen en J. Ver meer. De wedstrijd bestond uit 't behande len van een schedelbasisfractuur en arm breuken. De uitslag was dat de EHBO-af- delingen uit Waalwijk en Heusden elk 147 punten behaalde en Drunen 141. De leider van de afdeling Drunen werd als beste ge kwalificeerd. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de dok tersdienst worden waargenomen door dok ter K. van Tuijn te Kaatsheuvel, Vossen- bergselaan 21, tel. 04167-2006. KERKDIENSTEN Zondag 5 februari. Ned. Herv. Kerk Sprang, 9.30 en 2.30 uur: Ds. Huizinga van Capelle. Geref. Kerk Sprang, 9.30 en 4.30 uur: Ds W. R. Barkema. Geref. Kerk Capelle, 9.30 en 3 uur: Ds. H. Torenbeek van Den Ham. BEROEPEN PREDIKANT Voor de Ned. Herv. gemeente van Sprang zal hedenavond om half 8 in een Dienst des Woords voorgaan de beroepen predikant, ds Wursten van Woerden. Na de dienst zal i er gelegenheid zijn met de beroepen pre dikant kennis te maken. TILBURG Woensdag 15 februari wordt in het gemeentelijk sport park in Tilburg de interlandwed strijd sresneeld tussen de UEFA- ieup"delftallen van Begië en Neder land. Deze wedstrijd wordt in Til burg gesneeld in het kader van het 40-jarig bestaan van de Tilburgse J uniorencompetitie. In het Belgische elftal staan ver schillende spelers opgesteld, die in het betaald voetbal uitkomen. De leden van de juniorencompetitie, ook uit de Langstraat, hebben tegen een minimum-entree toegang. Ook leerlingen van de scholen kunnen tegen deze gereduceerde prijzen de wedstrijd bezoeken. Dit geldt ook voor de ere-divisiewedstrijd Wil lem IIFeijenoord. Inlichtingen kan men bij de direktie van het Gemeentelijk Sportpark aan de Goirleseweg krijgen. Aangezien er met carnaval voor RKC geen competitiewedstrijd is vastgesteld, speelt RKC zaterdag middag om 3 uur een vriendschap pelijke thuiswedstrijd tegen Con cordia uit Den Bosch. Concordia is voor RKC geen onbekende tegen stander, want reeds in de 3e klas is er tegen en gespeeld. Vorig jaar is Concordia gepromoveerd naar de tweede klas. Dat zij zich in de ze klasse thuisvoëlen blijkt 'wef uit hun positie op de ranglijst. Zij bezetten namelijk de tweede plaats met nog zeer goede vooruitzichten voor promotie. RKC staar in haar afdeling op de eerste plaats, het zal dus waarschijnlijk een gelijkop- gaande strijd worden. Eveneens spelen de reserves van beide vereniging om 3 uur tegen elkaar. HNCNivo Sparta, Zaltbommel, is zaterdag het topduel in de vierde klas. Winnen de HNC-ers (leze ontmoeting, dan zijn zij, met nog twee wedstrijden te spelen heel dicht bij het kampioenschap ge komen. De uitwedsctrijd tegen Nivo Sparta eindigde in een gelijkspel. Speelt HNC met het enthousiasme en de overgave als tegen Zwaluwse Boys, dan twijfelen we er niet aan of ook de Spartanen moeten het loodje leggen. De wedstrijd die heel wat toeschouwers zal trekken begint om half vier. De overige elftallen zijn vrij. Op haar sportpark aan de Wil- helminastraat hoopt SSC a.s. zater dag de strijd aan te binden tegen de landskampioenen van het vo rige seizoen, Voorwaarts uit Vrie zen veen. Genoemde club speelt momenteel niet zo sterk als vorig jaar, doch men dient rekening mee te houden met haar kracht. SSC speelt momenteel onder zwa re druk.Om te behoren tot de top- ploegen van haar afdeling is het voor de Vrijhoevenaren elke week een zware opgave om de wedstrijd- balan-s in eigen voordeel te doen overslaan. Niettemin mogen we za terdag op een overwinning reke nen voor SSC. Het publiek kan er op rekenen a.s. zaterdag een goede en sportieve wedstrijd te zien. De leiding is in handen van de heer Beks uit Wouw. Aanvang 3.30 uur Het eerste elftal van Sprang zal a.s. zaterdag in een uitwedstrijd uitkomen tegen Roda Boys. Gezien het resultaat van vorige week, 'n gelijkspel tegen Arnemuiden, zal nu zeker geprobeerd worden om de overwinning te behalen. Als er met dezelfde inzet wordt gespeeld kan het ook niet missen. De wed strijd begint om 15.30 uur en de bus vertrekt 2.30 uur. Het verdere programma luidt: Wit-ZwartSprang 2 Past Boys 2Sprang 3. Sprang 4HNC 3 Grotestr. 235 - Waalwijk Wij hebben (leze week hard qewerkt om onze AUTOMATIEK te moderniseren en aan de eisen van de tijd aan te passen! WTij bieden nu een keur van als van ouds «-> Kom even smullen van al de heerlijkheden -<-*» Nu ook: GEBRADEN HANEN kant en klaarin plastic-verpafcking; echt iets om mee te nemen. Saté Kroketten - Nasi-iballen - Bami - Fricandellen - Slaatjes - warme Worstjes - Braadworstjes - Gehakt ballen enz. enz. Als specialiteit: warme WORSTEBROODJES BAZAR LOONSE DIJK Op vrijdag 3 en zaterdagdag 4 februari a.s. houdt de Vrouvenvereniging ,Lydia', aan de Loonse Dijk haar jaarlijkse ver koopdagen, met zijzondere attracties. Vele prachtige cadeaus zijn reeds ontvangen, dus het kan er - zoals altijd - weer erg ge zellig worden. HEROPENING NUTSBIBLIOTHEEK De nutsbibliotheek die geruime tijd ge sloten is geweest, wegens gebrek aan plaats, zal thans wederom worden heropend. Men heeft nl. de beschikking gekregen over een ruime lokaliteit in het cultureel centrum „Zidewinde". Het Nutsbestuur heeft zorg gedragen voor een ruime keuze boeken van meer dan 1000 stuks. In de bibliotheek vindt men boeken voor teeners en volwas senen, romans, detectives, oorlogsliteratuur etc. Het leesgeld bedraagt 10 cent per boek per week. Voor de nieuwe boeken, waar van eveneens een ruime collectie aanwezig is, bedraagt het leesgeld 15 cent per week. Uitlening vindt plaats elke woensdagavond i van 7 tot 8 uur. Het zal het leesgrage pu- bliek zeer verheugen, dat deze bibliotheek thans wederom heropend wordt daar men j ook in eigen gemeente goede leeslectuur j kan verkrijgen. PLATTELANDSVROUWEN De afdeling Sprang-Capelle van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen hield haar maandelijkse bijeenkomst in „Zidewinde". Spreekster was mevr. Mac. Gillavrij-Ver- linde uit Den Bosch, die op zeer boeiende wijze het onderwerp behandelde: „Jong blijven en oud worden". De geboortegolf van 1965 - 1966 heeft tot gevolg, dat de in vloed van de jeugd op allerlei gebied ,ntaar (Van onze verslaggever WAALWIJK - Donderdagmorgen herdacht mej. A. Figee het heugelijke feit, dat zij 25 jaar werkzaam was bij André van Hilst N.V. in Waalwijk. Mej. Figee is hoofd van de factureer- afdeline. Door direktie en personeel werd zij op het kantoor gehuldigd. Nadat de heer Kemps de aanwezi gen had verwelkomd sühetste de heer A. van Hilst, als oudste direkteur, in het kort de 25-jarige periode, die mej. Figee bij het bedrijf heeft door gebracht. Hij roemde haar trouw aan de firma en stelde haar als voorbeeld voor het gehele personeel. „U bent de eerste van het vrouwelijke kan toorpersoneel, die een zilveren jubi leum viert. De groei van de zaak en in het bijzonder van het kantoor hebt U meegemaakt. De direktie is u voor dit alles bijzonder dankbaar", aldus de heer Van Hilst die mej. Figee de zilveren medaille van de Mij. van Handel en Nijverheid met het daar bij behorende getuigschrift overhan digde. Namens de direktie bood hij een geschenk onder couvert aan. Ook de heer Am. van Hilst sprak woorden van felicitatie. Hij bena drukte voor al de goede sfeer waarin op het kantoor steeds wordt gewerkt. Aan deze prettige verhouding heeft vooral mej. Figee toe bijgedragen. De heer A. Leijtens produratiehou- der, sprekend namens het kantoor personeel en de buitendienst roemde de capaciteiten van de jubilaresse. Een zilveren jubileum voor een dame noemde hij een zeldzaamheid. Ook de heer Leijtens vond de prettige ver houding die mej. Figee steeds wist te scheppen, tekenend voor haar ka rakter. „In die 25 jaar heeft nog nooit iemand woorden met u gehad", aldus de heer Leijtens. Als dank bood hij haar een poTta- ble-radio aan. De heer Sulsters over handigde namens het personeel van de magazijnen een reiskoffer. De bij eenkomst werd behalve door direktie en personeel ook door de moeder van de jubilaresse bijgewoond. Na afloop van het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 17