Nationaal ballet brengt in Tilburg „Romeo en Julia19 WAALWIJK W Mf Mulders' Rijwielhandel versberg KAAS? 224®.- tot 793.- M. v. d. Hammen Zn. PREMIERE VOOR HET ZUIDEN Mevr. Zweedijk nam afscheid als kleuterleidster in Capelle Bungalowtenten N.V. Schoenfabriek A. H. AUSSEMS voor alle afdeliogeo Ons zigzag-programma loopt van BATAVUS Kaatsheuvel Ir. HL Slits met pensioen als Rijks- tuïnbouwconsulent goed Bureau i dan Tuerlings meisje of jonge vrouw te 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 20 FEBR. 1967 3 22 februari Dantzig „St. Chrisïoffel" organiseert in Tilburg toeristische filmavond Vlijmen Er. W. Eschauzier spreekt voor leden KNM TP-Waal wijk Sprang-Capelle Sprang Capelle batikstel onderhouden WOONHUIS zit-slaapkamer Laageinde 20 d Waalwijk Chr. van Osch Stanzmessenfabriek n.v. Pfaff Naaimachinehuis „Romeo en Julia", het beroemde liefdesdrama van Shakespeare heeft verschillende komponisten en cho reografen geboeid en ze er toe ge bracht van dit toneelspel een ballet te maken. De Nederlandse choreo graaf Rudi van Dantzig is er een van hen. Hij heeft op muziek van Serge Prokofiev het ballet „Romeo en Julia" gemaakt en daarmee is hij de eerste Nederlander die de choreografie voor een avondvullend ballet heeft gemaakt. Het Nationale Ballet, dat al eer der met veel succes „Het Zwanen- meer" in ons land en ook in 't bui tenland heeft gebracht, heeft ge merkt dat deze grote balletten door het tegenwoordige publiek met suc ces worden ontvangen. „Het Zwa-, nenmeer" bijvoorbeeld is al meer dan honderd maal door het Natio nale Ballet gebracht. Rudi van Dantzig, die zich begin 1966 begon bezig te houden met „Romeo en Julia", heeft de muziek van Prokofiev voor zijn ballet ge kozen. Prokofiev, die deze muziek in 1938 componeerde, heeft bewust gezocht naar specifieke thëatermu- ziek. Voor het eerst was deze mu ziek te beluisteren op de première van „Romeo en Julia" in de choreo grafie van Lawrowskij in 1940 in het Kirow-theater van Leningrad met Ulanowa als Julia en Sergejew als Romeo. Van Dantzig, die in sep tember met de repetities begon, heeft van het begin af aan nauw sa mengewerkt met de dekor- en kos tuumontwerper Toer van Sehayk, die voor al zijn balletten voor de dekors en kostuums heeft zorgge dragen. Deze samenwerking had 't grote voordeel dat het ontwerp van het dekor nauw aansluit met de choreografie. De honderden prach tige kostuums maken dat samen met de indrukwekkende dekors, dat dit ballet een van de grootste pro- dukties is die men in een Neder lands theater heeft aangetroffen. malen op de planken hebben ge bracht en dat verder zie bijvoor beeld de West Side Story veel kunstenaars heeft geïnspireerd tot eigen interpretaties, zal dus nu in Nederland ook in de ballet-versie te j zien zijn, een gebeurtenis waar bal- letminnend Nederland al lang naar heeft uitgekeken. De landelijke première is op 22 februari a.s. in de Stadsschouwburg in Amsterdam. De tweede voorstel ling van „Romeo en Julia" betekent tevens een première voor het zuiden van ons land. Op vrijdag 24 februari a.s. wordt nl. een voorstelling gegeven in de Stadsschouwbrug te Tilburg. Daar mede komt Tilburg direct na Am sterdam en vóór alle andere schouw burgen in ons land. Voor de hoofdrollen van „Romeo en Julia" zullen drie verschillende bezettingen beschikbaar zijn. Zowel in Amsterdam als in Tilburg zal Yvonne Vending de rol van Julia vertolken, terwijl Romeo gedanst wordt door Simon André. Gehoopt wordt, dat „Romeo en Julia" eenzelfde succes zal behalen als „Het Zwanenmeer". De nu 33-jarige choreograaf Rudi van Dantzig, heeft in de afgelopen jaren al internationale naam ge maakt met verschillende balletten. Zijn eerste ballet, „Nachteiland", is ook in Engeland uitgebracht, even als zijn ballet „Jungle". Verder staan op zijn naam „Disgenoten", „Monument voor een gestorven jon gen", „Ombre", „De Finse auto" en „Mozart-symfonie". Van Dantzig ontving in het Parijse Theatre des Nations de Prix de la Critique voor zijn ballet „Nachteiland". Van be gin af aan heeft hij gewerkt onder de directrice van het Nationale Bal let, Sonia Gaskell, eerst bij het Bal letrecital, later bij het Nederlands Ballet. Het verhaal van Romeo en Julia zal velen al bekend zijn. Het is een liefdesdrama, dat zich afspeelt in de Italiaanse plaats Verona in de 15de eeuw. Twee families zijn van ouds her eikaars grootste vijanden. Maar wat geen vijandschap kan verhin deren, een jongen van de ene fami lie, Romeo en een meisje uit de an dere familie, Julia, vatten een grote liefde voor elkaar op, een liefde echter, die op een drama uitloopt. Romeo en Julia komen op een on gelukkige manier aan hun einde, maar hun dood brengt wel de beide families, die merken dat verbitterde ruzies elkaar alleen maar ongeluk aanbrengen, weer tot elkaar. Dit gegeven, dat Nederlandse to neelgezelschappen al verschillende TILBURG - Nu de vakantietijd zich weer aankondigt, is iedereen druk bezig plannen te maken. Het valt vaak niet gemakkelijk een de finitieve keuze voor een vakantie bestemming te maken. Wellicht kan de filmavond, die de N.R.v.K. „St. Christoffel" komende donderdag avond 23 februari in de zaal van de N.K. Harmonie, Stationstraat, Til burg, organiseert, deze keuze ver gemakkelijken. Op deze toeristische avond kan men alle informaties inwinnen over de St. Christoffel-reizen. Er zullen uitstekende films worden vertoond over Wenen, Praag, Rome, Napels, Adriatische Rivièra, Lourdes en Fa- tima. De direktie van deze reisorga nisatie zal trachten de vakantiebe stemming 1967 bij de bezoekers te laten „leven". Kaarten voor de „va kantie-avond" kan men krijgen bij 't reisbureau „Ruys en Co", Spoor- laan, Tilburg en 's avonds aan de zaal. „St. Christoffel" heeft in den lan de reeds een faam verworven met de zogenaamde combinatiereizen. De vakantiebestemming kan met de toeringcar bereikt worden of met 't vliegtuig. Vertrekt men met de toe ringcar, dan kan de terugreis per vliegtuig worden afgelegd. Omge keerde volgorde van vervoer is eveneens mogelijk. Ruys en Co. heeft ook een groot „pakket" jon gerenreizen ter keuze, iets wat „St. Christoffel" uitgebreid in haar va kantieprogramma voor 1967, 't toe ristische jaar, weet te brengen. Op dinsdag 21 februari a.s. zal Ir. W. A. Eschauzier uit Vught, des avonds om 20.00 uur voor de leden van de afdeling Waalwijk en Om streken van de KNMTP in de zaal van Hotel Verwiel een voordracht met kleurendia's houden over „het Gazon". Alle facetten over dit onderwerp zullen door spreker onder de loupe worden genoemen zoals: grondbe werking, aanleg van het gazon, be mesting en onderhoud. Tevens zul len vele nuttige wenken worden gegeven o.a. over onkruidbestrij- ding, het maaien en ontluchten van het gazon, de diverse soorten gras zaden, enz. enz. die de aanwezigen een inzicht zullen geven, hoe zij goede resultaten met hun gazon kunnen krijgen. De avond begint om 20.00 uur precies. Op een Ikebana-avond van de afdeling Waalwijk en Omstreken is de wens naar voren gekomen om met een kleine groep een cursus te kunnen volgen in het Japans bloemschikken. Deze wens zal nu kunnen worden vervuld. Een cursus met ongeveer 15 deelnemers zal 60,p.p. gaan kosten. Een deskundige op dit gebied, zou hiervoor dan 5 middagen om de week naar Waalwijk komen en op zo'n middag 2 lessen geven. Dames, die hiervoor interesse hebben, kun nen zich opgeven bij: Mevrouw J. Bernhards-van Dalen, Wittenhorst- laan 4, Waalwijk, tel. 04160 - 2518. STILLE OMGANG Afdeling Waalwijk en Omstreken In de nacht van zaterdag 4 op zon dag 5 maart a.s. trekt de afdeling Waalwijk en Omstreken, samen Donderdag j.l. nam Mevr. Zwee dijk, na een 2-jarig dienstverband, afscheid als hoofdleidster van de openbare kleuterschool „Prinses Bea trix"Dit afscheid geschiedde in een bijeenkomst van 't gemeentebestuur, oudercommissie en vele ouders van de kleuters, in de school aan de Schrevelstraat. Mevrouw Oerlemans, voorzitster van de Oudercommissie, sprak een kort welkomstwoord, waar in zij in het bijzonder welkom heette, burgemeester Van Prooijen, de heer Poldervaart, hoofd der L.O. school; de tijdelijke opvolgster van Mevrouw Zweedijk, Mevr. ten Berge en de kleuterleidster van de andere kleuter scholen in de gemeente. Het woord werd allereerst gevoerd door burgemeester Van Prooijen, die mevr. Zweedijk namens het gemeen tebestuur dank bracht voor al datgene wat zij voor de openbare kleuter school had gedaan. Wij vinden het erg jammer, aldus spr., dat U de school gaat verlaten. Ook de inspectrice van het kleuteronderwijs, aldus burge meester Van Prooijen, heeft veel lof voor het werk dat U voor deze school hebt gedaan. Vervolgens werd mevr. ten Berge door burgemeester Van Prooijen aan de ouders voorgesteld. Mevr. Zweedijk werd door de burge meester een boekenbon overhandigd. Het hoofd der openbare lagere school, de heer Poldervaart, dankte mevr. Zweedijk voor de goede samen werking die er steeds had bestaan tussen de leerkrachten van beide scholen. Spr. overhandigde haar als dank voor haar vele werk aan de kleuterschool verricht met een prach tige langspeelplaat. Tot slot werd een dankwoord ge sproken door mevr. Oerlemans de ouders en oudercommissie. Spr. gaf daarbij een overzicht wat door mevr. Zweedijk gedurende deze twee jaren aan 't kleuteronderwijs was verricht. Als dank voor alles wat zij voor de kinderen had gedaan, zomede voor 't welzijn van de school was verricht overhandigde mevr. Oerlemans na mens de ouders 2 mooie Delfts-blau we wandborden. Voorts heette mevr. Oerlemans de opvolgster van mevr. Zweedijk welkom n.l. mevr. ten Ber ge. Spr. hoopte dat mevr. ten Berge het net zo goed naar de zin zou heb ben op de kleuterschool als de schei dende mevr. Zweedijk en dat de sa menwerking dienovereenkomstig zou zijn. Tot slot was het woord aan mevr. Zweedijk. Zij dankte voor de goede woorden en voor de prachtige ca deaus. Met veel plezier heb ik deze kleuterschool gedurende deze twee jaren geleid. Ook de schoolschoon- maakster werd in haar dankwoord be trokken. Hierna was er gelegenheid om het werk van de kleuters te be- zichtingen. met de afdeling Den Bosch naar Amsterdam, waar wordt deelgeno men aan de Stille Omgang. De kos ten voor de deelnemers komen op 6,50. Jongens geneden de 16 jaar krijgen 2,reductie. De kosten van het lidmaatschap zijn 1,per jaar. Voor deelneming aan de Stille Omgang kan men zich opgeven bij de volgende adressen: Dussen: P. Schellevis, Muilkerk 10a; Waspik: J. Brokx, Bernhardstr. 22; R'-veer: M. Heesters, Julianalaan 98; K'-heuvel: M. Trimbach, Willem II- straat 1; Drunen: L. v. d. Putten, Stationsstraat 42 en J. Merkx, Be- atrixstraat 11. Waalwijk:J. Ammersdorfer, Hoek- einde 19; M. Schellekens, Burg. v. d. Klokkenlaan 59; A. Boons, Gro testraat 11; J. de Kort, Westeinde 56; Van Kol, Mgr. Prinsenstr. 14a; C. Mahieu, Ambrosiusweg 13; M. van Daelen, Baardwijksestraat 141; H. Sabel, van Wielesteinstraat 19; J. van Beurden, Vondelstraat 7; J. Schapendonk, Aug. Sniederstraat 12; W. IJpelaar, Kamperfoeliestraat 20; H. v. d. Geld, St. Crispijnstraat 73, H. v. Oudheusden, Mr. v. Cooth- straat 30. RHEUMA-FONDS Waalwijk kent dit jaar eerder dan anders de collecte voor het Natio naal Rheumafonds. Landelijk is de ze huis-aan-huis-actie in de week na Pasen. Door omstandigheden was de organisatie hiervan, mevr. Peeters uit de Dr. Mollerlaan, ge noodzaakt de collecte te verschui ven naar de week tussen 6 en 13 maart. Aan de actie werken 70 vrij williger (sters) mee. KUNST EN KRACHT Wederom hebben een groot aan tal jongens en meisjes van Kunst en Kracht voor een deskundige ju ry getoond dat zij voldoen aan de vaardigheidseisen, die door de R.K. Gymnastiekbond voor de verschil lende groepen worden gesteld. De uitslagen van het j.l. zaterdag ge houden examen waren: Jongens Asp. B: 15 geslaagden en 4 afgewezen. Jongens Asp. A: 12 geslaagden en 1 afgewezen i Meisjes Asp. B: i 15 geslaagden en 5 afgewezen Meisjes Asp. A: 17 geslaagden en 1 afgewezen Meisjes Jun. B: j 7 geslaagden en geen afgewezen 1 Meisjes Jun. A: 2 geslaagden en geen afgewezen Meisjes keurklasse: i 1 geslaagd en geen afgewezen Met deze 69 nieuwe geslaagden zijs thans verreweg de meeste jon gens en meisjes van Kunst en Kracht in het bezit van een of meer vaardigheidsemblemen. VROUWENBEWEGING NKV Vorige week dinsdag hield het NKV haar ledenvergadering. De voorzitster opende met de Christe lijke groef en heette alle hartelijk welkom, bijzonder pater Floriberth die die avond kwam spreken over Oost-priesterhulp. Hij sprak over het leven en wer ken daar in de dorpjes waar bijna nooit een priester komt maar waar hij met zijn kapelwagen naar toe gaat om daar de R.K. te bezoeken en de gelegenheid te geven de Godsdienst-oefeningen bij te wo nen. Dit alles werd toegelicht door prachtige kleuren dia's, die ons lie ten zien hoe het er daar allemaal aan toe gaat. Onder de pauze was er een verloting voor het werk van de pater. Na afloop dankte de voor zitster namens alle dames patef Floriberth voor zijn interessante avond en wenste hem veel succes als hij over een paar weken er met zijn wagen weer op uit trekt. Het was een avond die bij de dames zeer in de smaak viel. KONINKLIJK ONDERSCHEIDEN Vrijdag 17 februari j.l. werd de heer S. Oorbeek onderscheiden met de ere-medaille in brons in verband met zijn 40-jarig dienstverband bij de N.V. Zaadhandel en Zaadteelt v/'h A. Hobbel te Vlijmen. De heer H. Dappen, algemeen directeur van de Vlijmense N.V., sprak de jubilaris toe. „Dertig van de 40 jaar ken ik U als een plichtsgetrouw werknemer, daarom deze grootse huldiging". Hij ontving namens de directie een geschenk onder couvert en een horloge met inscriptie. De heer A. Bechtold, magazijnchef, dankte de jubilaris voor zijn goede samenwerking en overhandigde hem een fraai geschenk. Namens de firma Mom- mersteeg, groothandel in zaden, trad de heer Van Heivoort op, die hem eveneens een fraai geschenk aanbood. De heer S. Oorbeek dankte tenslotte, diep onder de in druk, alle spreken voor de mooie woorden en de prachtige cadeaus. JONGERENSOOS ZELFSTANDIG De Jongerensoos in GrootVlijmen zal een eigen bestuur krijgen. Op verzoek van de jongeren zelf werden 13 jongens en meisjes uit eigen gelederen geselecteerd, die voor lopig als groep optreden. Zij, die lid willen worden, krijgen veel reductie op de soos- avonden. JEUGDTOTO VLIJMENSE BOYS Uitslag 5? week. De inzet bedroeg f. 546,20. Ie prijs: Betsie van Heivoort. Vlijmen ge raden f. 547,25. 2e prijs: P. Fortuijn, Dru nen, geraden f. 547,68. 3e prijs: A. v. d. Ree, Klundert, geraden f. 548,70. Uitslag 6e week. De inzet bedroeg f. 590,60. Ie prijs: 3 winnaars, 1. Van Woerkum, Den Bosch; 2. L. v. Overdijk, Vlijmen; 3. M. Scheffers, Vlijmen, geraden f. 590,60. 2e prijs: P. van Dal, Vlijmen, geraden f. 590,59; 3e prijs: H. Thomasse, Naarden, geraden f. 590,67. BILJARTCOMPETITIE GR. VLIJMEN De uitslagen van de 19e ronde vaq de biljartcompetitie Groot Vlijmen is als volgt: Klasse A: DVS - De Knoeiers, 4-8; De Muntel - BW, 6-6; Avanti - 't Hoekje, 9-3; 't Centrum- De Missers, 6-6; ONA- DPL, 10-2; Gevertjes - Onzenoort, 10-2. Klasse B: De Knoeiers 3 - 't Centrum 3, 5-5; DPL 2 - De Muntel 3, 6-4; De Knoei ers 2-DVS 2, 3-7; BW 2-De Muntel 2, 6-4; De Missers 2 -'t Centrum 2, 8-2; Onzenoort 2 - Gevertjes 2, 10-2. De stand na 19 ronden: ^Issso 1. ONA," 138 pnt.; 2. BW, 125 pnt.; 3. 't Centrum, 123; 4. DSS, 110; 5. Avanti, 107; 6. DPL, 106; 7. De Knoeiers, 106; 8. 't Hoekje, 104; 9. Onzenoort, 101; 10. De Missers, 99; 11. De Muntel, 91; 12. Gevertjes, 75; 13. DVS, 70 punten. Klasse B: 1. BW 2, 114 pnt.; 2. Onzenoort 2, 107 pnt.; 3. 't Centrum 2, 101; 4. DPL 2, 95; 5. De Muntel 3, 93; 6. De Knoeiers 3, 92; 7. De Missers 2, 86; 8. De Muntel 2, 82; 9. De Knoeiers 2, 81; 10. DVS 2, 81; 11. DSS 2, 81; 12. 't Centrum 3, 81; 13. Ge vertjes, 77 punten. REVUE Door een 90-tal deelnemers van het Sprang-Capelse Verenigingsle ven zal op 3, 4, 10 en 11 maart as. in het cultureel centrum „Zade- winde" een grote revue ten tonele worden gebracht. ZENDINGSAVOND In het Hervormd Jeugdcentrum zal a.s. woensdagavond een Zendingsavond worden gehouden. De heer Van Beek uit Zeist zal daar vertellen over het werk in de zen- dmgslanden, terwijl ook dia's van de zen dingsterreinen vertoond zullen worden. Ter afwisseling zal door het jeugdkoor Klein Excelsior, onder leiding van de heer H. J. Overweel, zang ten gehore gebracht wor den. OFFICIËLE OPENING CLUBHUIS NEO Vrijdagmiddag a.s. om half 5 zal burge meester M. van Prooijen de officiële ope ning verrichten van het nieuwe clubhuis op het terrein van de voetbalvereniging NEO aan het Molenplein. Het bestuur van NEO zal na de opening een receptie houden, UITVOERING HET ROZENKNOPJE De gem. zangvereniging 't Rozenknopje hoopt a.s. vrijdag, 24 februari, in het cul tureel centrum „Zidewinde" de jaarlijkse uitvoering te geven. Men heeft het pro gramma voor dit jaar anders ingedeeld dan men voorheen deed. Het accent valt nu meer, wat de zang betreft, op het aan de vereniging verbonden jeugdkoor. De Rozen knopjes hebben onder leiding van de heer Van Gestel ingestudeerd het kinderzangspel in drie bedrijven „Onrust in Dommeldam". Het tweede gedeelte van deze avond zal worden verzorgd door de toneelafdeling van de Rozenknop. De leden dezer afdeling zullen opvoeren het spel in drie bedrijven „Polly Perkens" vrij naar Douglas Murray door Gerard Nielen. Men kan ervan over tuigd zijn, dat het weer een ouderwetse Rozeknop-uitvoering zal worden en we kun nen daarom eenieder aanraden deze uit voering bij te wonen. Kaarten zijn vanaf 7 uur aan de zaal verkrijgbaar. De aanvang is vastgesteld op hal 8 precies. BRAND Hoog opstijgende enorme zwarte rookwolken lokten zaterdagmiddag rond twee uur veel belangstellenden naar het centrum van de Hoofdstraat. Naast de fourniturenhandel van de N.V. A. Ververs aldaar, bleek' n hoe veelheid afvalstoffen van dit bedrijf door nog niet opgehelderde oorzaak in brand te zijn geraakt. Aangezien de windrichting gunstig was en er geen gevaar bestond voor de aangren zende bebouwing, behoefde de plaat selijke brandweer zich alleen tot de brandhaard te beperken, waardoor in betrekkelijk korte tijd het geval af gerond kon worden. GEMEENTERAAD Donderdag 23 februari om half 8 komt de gemeenteraad in de verga derzaal van het gebouw Openbare Werken in openbare vergadering bij een. Op de agenda staan o.a. de vol gende voorstellen: vaststelling van 'n verordening tot heffing van opcenten op de hoofdsom van de personele be lasting voor het belastingjaar 1967- 1968 en dit aantal opcenten vast te stellen op 200; verlenen van mede werking aan het bestuur van de R.K. Stichting L.O. St. Jozefparochie voor het aanbrengen van een nieuwe ver warmingsketel in de H. Mariaschool en het aanbrengen van stalen ramen in de St. Bernardusschool; vaststel ling van het bedrag per leerling voor het gewoon openbaar lager onderwijs en het bijzonder uitgebreid lager on derwijs voor het jaar 1967; het ver lenen van een voorschot op de exploi tatievergoeding 1967 aan de besturen van de bijzondere kleuterscholen; het nemen van enige besluiten in verband met de omschakeling van mijngas op aardgas; uitvoering van riolerings werken; aanschaffing van een nieu we boekhoudmachine; enkele wijzi gingen van de begroting 1967 en het doen van een aantal grondtransacties. Als afsluiting van een bijna 30- jarige ambtsperiode zal Ir. H. J. A. Slits met ingang van 1 maart 1967, wegens het bereiken van de pensi oengerechtigde leeftijd, zijn functie als Rijkstuinbouwconsulent neer leggen. Ongetwijfeld zullen velen, die de heer Slits in zijn werk hebben ont moet het op prijs stellen bij zijn heengaan persoonlijk afscheid te nemen. Daartoe bestaat gelegen heid tijdens een receptie op 22 fe bruari a.s. tussen 15.30 en 17.00 uur in het Casino te Den Bosch. TE KOOP: 's Avonds na 7 uur. v. Berckenrodelaan 51 Waalwijk TE KOOP met inrit en 650 m2 grond, gelegen langs de Bosscheweg onder de gemeente Drunen. Leeg te aanvaarden. Hoge hypotheek beschikbaar. Brieven onder nr. 5971 aan het bureau van dit blad. JONGEMAN zoekt in Waalwijk. Brieven onder nr. 5970 aan het bureau van dit blad. Voor advertenties en abon nementen blijft ons adres te Kaatsheuvel: j Dr. v. Beurdenstr. 8, tel. 2002 Kaatsheuvel Ook voor alle andere bladen worden advertenties tegen de geldende tarieven opge nomen. Klachten over bezorging en aanmelden nieuwe abonné's aan ons bureau. Zuid Ned. Dekkleden- en Tentenfabriek L. HOEBEN N.V. Korte Schijfstraat 10 TILBURG Tel. 04250 - 34840* Kinderloos echtpaar zoekt die op een dag per week (donderdag of vrijdag) in 't huishouden helpt. Wij geven hoog loon. Goede behandeling vanzelf sprekend. Aanmelden: Mevr. Gertrud Hellfritzsch v. Assendelftstraat 32 Waalwijk W.M.F. HARDPLEET en W.M.F. CROMARGAN verkrijgbaar bij: JUWELIER - HORLOGER ELZENWEG 31 WAALWIJK TEL. 3425 voor direkt gevraagd 'personeel Loon nader overeen te komen Past. Kuij persstraat 24 Waalwijk - tel. 04160 - 2292 Wij geven ook zilverzegels A.S. WOENSDAG OP DE MARKT IN WAALWIJK Deze week: 3 PAKJES MARGARINE „fijnste kwaliteit" voor 99 CENT Met ingang van 27 februari a.s. wordt ons bedrijf overgeplaatst van de Besoijensestraat 45a naar Door deze uitbreiding hopen wij U in de naaste toekomst een nog betere service te kunnen bieden. Telefoon 04160 - 2724 Waalwijk ELEKTRISCH, COMPLEET MET KOFFER PFAFF STATIONSSTRAAT 81, WAALWIJK Telefoon 04160 - 3173 Crispijnstraat 69 71, Waalwijk Telefoon 3214

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 3