DESK behouden in le klas na gelijkspel tegen Veerse Boys Dongen en Baardwijk komen niet verder dan 1-1 draw Voetbaluitslagen KAATSHEUVEL RKC laat zich door Terneuzen volle winst ontnemen2-1 ™RWB moet de eer aan fel strijdend Axel laten: 1-2 Tent voor kerkdiensten en ontspanning bij campings J. v. Mosseveld opende nieuw restaurant in Kaatsheuvel 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 24 APRIL 1967 3 Wit-Zwart SSC2 kampioen I in afdeling Recreatie programma Sluiting firma Stokkermans-Siegl definitief Waspik Staatsgreep in Griekenland IN KAATSHEUVEL De ongeveer 2000 belangstellen den hebben weinig gelegenheid ge had zich tijdens deze ontmoeting op te winden. Het was immers over 't algemeen een saaie en bij momen ten zelfs vervelende ^vertoning, die men het beste doet zo spoedig mo gelijk te vergeten. Het ene puntje dat de thuisclub nodig had om zich definitief veilig te stellen, is er ten slotte uitgekomen en daar was het uiteindelijk om begonnen. Maar wanneer de gasten, die diverse be kwame voetballers in hun gelede ren hebben, niet zo ontstellend non chalant met de kansen omgespron gen hadden, dan waren de beide punten ongetwijfeld naar Raams- donksveer verhuisd. Tot een neder laag lieten zij het echter ook niet komen, hetgeen ook niet overeen komstig het spelbeeld zou zijn ge weest. Qua spel waren de gasten immers ongetwijfeld beter, maar zij namen er duidelijk hun gemak van. De Desk-formatie vertoonde deze middag bij vlagen een schromelijk gebrek aan tempo, waardoor de voorhoede telkens volkomen werd afgedekt door de Veerse defensie, die dan ook vrijwel nimmer met problemen werd geconfronteerd. Tengevolge van een dekkingsfout in de Desk-defensie kregen de Veer se Boys reeds in de 7e minuut de gelegenheid om de leiding te nemen door Zijlmans, die van dichtbij kei hard inschoot. Nadat de doorzichti ge aanvalsacties van de thuisclub steeds weer op de Veerse defensie waren vastgelopen, kreeg Dekkers toch plotseling gelegenheid voor de gelijkmaker te zorgen, toen hij vol- BETAALD VOETBAL EREDIVISIE AjaxGVAV 0—1 FeijenoordFortuna '54 3—0 Go Ahead—ADO 1—1 DOSXerxes 1—2 Willem IIElinkwijk 0—2 PSVNAC 3—3 SittardiaFC Twente 2—0 Sparta—DWS 1—0 MVV—Telstar 3—1 le DIVISIE SC DrenteBlauw Wit 1—2 RBC-FC Zaanstreek 1—1 FC Den BoschVolend'am 3—0 V itesseHeracles 1—1 RCHde Graafschap 1—4 SVV—NEC 1—1 Holland SportVelox 0—0 Alkmaar—DHC 0—2 de VolewijckersEindhoven 1—0 SC Cambuur—DFC 3—1 2e DIVISIE FC VVV—Zwolse Boys 5—1 HVCWapeningen 2—2 Fortuna VI.—NOAD 4—0 V eendamAGOVV 2—1 BaronieHelmondia 2—1 TubantiaSC Gooiland 2—0 EDOHeerenveen 1—1 ZFC—RODA JC 0—2 HilversumLimburgia 0—1 ExcelsiorWilhelmina 1—1 PECHaarlem 1—4 AMATEURVOETBAL le klas E UNAHelmond 1—1 BoxetlMiddelburg Sparta '251TOP 1—2 0—3 DESKVeerse Boys 1—1 VlissingenTSC 1—1 de SpechtenBudel 3—0 2e klas A SchijndelWoenselse Boys 3—4 (na verl.) 2e klas B RKVVU—RAC 1—2 RWB—Axel 1—2 Uno AnimoRood' Wit 5—4 TerneuzenRKC 2—1 ODIOInternos 2—0 Hulst—DOSKO 2—5 3e klas B JulianaDSC 2—1 RKSVAZwaluw VFc 1—1 Margriet—UDI '19 OSS '20—ODC 0—4 C'—l BW—OJC 1—1 RhodeHaarsteeg 1—0 3e klas C DongenBaard wij k 1—1 4e klas B RKJVVZaltbommel 3—0 4e klas E SVGOirsdhot Vooruit 0—2 De laatste thuiswedstrijd van RWB tegen Axel is op een kleine neder laag uitgelopen. De gehele wedstrijd heeft RWB een meerderheid gehad en was het doorlopend in de aan val; toch wist Axel te winnen. Be halve het goede keepen van de Axel-doelman, speelde ook de stop per van de Zeeuwen een prima par tij. Wel dient gezegd, dat zij her haalde malen geluk hadden toen di verse ballen tot twee- of driemaal toe afstuitten op Axel-spelers en daardoor zekere doelpunten wer den voorkomen. De grote fout bij RWB was het steeds weer door het midden spelen van de bal, inplaats van via de vleugels het spel open te trekken. komen vrij voor doelman Schippe ren verscheen. In plaats van be heerst deze kans te benutten, schoot hij onbesuisd tegen de Veerse doel man op en de nul bleef op het sco rebord. De Desk-defensie, waarin stopper Soeterboek node werd ge mist, maakte intussen de nodige dekkingsfouten, echter zonder na delige gevolgen. Kort voor de rust, toen Dekkers een goede kans kreeg, maakte een der gasten hands in 't beruchte gebied en C. Laros knalde de strafschop oerhard tegen 't Veer se net. Het verloop van de tweede helft is gauw verteld. Zoals gezegd, kre gen de Veerse Boys enkele uitste kende kansen om de voorsprong te vergroten, maar men vond 't blijk baar niet nodig hiervan gebruik te maken. De Desk-voorhoede kreeg, mede door te zelfzuchtig spel van Dekkers, vrijwel geen gelegenheid de Boys-defensie te verontrusten. Alleen Laros stelde doelman Schip peren met een onverwacht schot op de proef, maar voor de rest was er voor hem geen werk aan de winkel. Niemand was er rouwig om toen de arbiter het eindsignaal gaf, waar mee deze competitie voor Desk werd afgesloten. Als het aan het aantal toeschou wers gelegen had, die mee waren gegaan, zou RKC beslist niet ver loren hebben, maar het pakte alle maal anders uit. Vanaf het begin is RKC de mindere geweest van Ter- neuzen en slechts af en toe wisten zij een gevaarlijke aanval op te zet ten. Een pluspunt was er ongetwij feld wel, in vergelijking met vorige week tegen Axel: deze keer werd er, ondanks het verlies, duidelijk beter gespeeld. Enfin, misschien zal het a.s. zondag tegen Uno Animo wel lukken. Door de overwinning van RAC op RKVVU, staan RKC en RAC nu op gelijke hoogte met alle- bij nog twee wedstrijden voor de boeg. Het belooft dus een alleszins spannend competitieslot te worden. De eerste aanvallen waren voor Terneuzen en meteen moest de ach terhoede alle zeilen bijzetten om doelpunten te voorkomen. Maar na zeven minuten was het al raak toen Wisse] uit een kopbal doelman v. d. Anker verraste en 10 scoorde. RKC moest hierna natuurlijk in de aanval, maar de aanvallen liepen vast in de Terneuzen-achterhoede, met aan het hoofd de goede doel man Roose. Als even later Terneu zen een vrije trap te nemen krijgt, wordt deze goed genomen, maar gaat juist over. RKC drong weer aan en dit vond zijn hoogtepunt in een schot van H. Passier, dat beter lot verdiend had. Rechtsbinnen Lauret begon aan een solo-actie, maar eer hij echt gevaarlijk kon worden, greep v. d. Anker goed in. Na 35 minuten kwam dan eindelijk de gelijkmaker, toen C. Beerens na goed doorzetten van A. Duquesnoy Een verdiende zege voor Wit- Zwart, dat vooral het eerste half uur van de wedstrijd tot fraai sa menspel kwam. Door een goed ge richt schot van linksbinnen A. Ro- senbrand nam. Wit-Zwart na een kwartier de leiding 01. ONI kreeg maar zeld'en de kans gevaarlijk te worden omdat Wit-Zwart het mid denveld uitstekend bezet hield. Na de rust was het spel van minder gehalte. Niettemin bleken de aan vallen van Wit-Zwart het gevaar lijkst. Lang kon ONI stand houden, maar toen de op halve kracht spe lende Albert van Beek de score op 02 bracht, was de strijd beslist. Door linkshalf Joop le Sage liep Wit-Zwart tegen het einde uit tot 03. Scheidsrechter J. de Nijs uit Kaatsheuvel leidde de wedstrijd uitstekend. Het tempo lag in deze, voor beide partijen van geen belang zijnde wedstrijd, niet erg hoog. Tot een kwartier vóór rust ging het spel op en neer, toen werd RWB sterker. Middels een prachtig doelpunt van Huub Bruurmijn kwam het even voor rust op 10. Na rust zagen we een steeds aan vallend RWB, maar het werd na 10 minuten gelijk toen een slap schot door keeper Avontuur geheel ver keerd werd beoordeeld. Enkele mi nuten later was het al i2, toen de bal een paar centimeter over de doellijn rolde. Wat RWB ook pro beerde, voorbij de Axel-keeper kwam het niet meer, al had de Zeeuwse ploeg hiervoor dan het no dige geluk nodig. De reserves van SSC hebben jl. zaterdag de kampioensvlag kunnen hijsen. Zij behaalden tegen JPS uit Tilburg een 11 gelijk spel en door dit resultaat zijn zij de kam pioen van hun afdeling geworden. Tot nu toe hebben zij slechts één wedstrijd verloren. Nadat JPS had afgetrapt, waren de eerste aanvallen voor deze ploeg. Hoewel hun aanvallen aardig van opzet waren, konden zij toch geen enkel voordeel opleveren. SSC kon in deze periode nog moeilijk los komen. Na ongeveer een half uur werd een der voorwaartsen van JPS in het beruchte gebied te hard van de bal gezet en dit koste SSC een strafschop, die door JPS werd benut. Wat SSC ook probeerde, men kon vooralsnog in deze 01 ach terstand geen verandering brengen. Na de rust was het al in de aller eerste minuut raak. Direct na de aftrap ondernamen de SSC-ers een goede aanval, die geleid werd door C. v. Zeist. Deze loste 'n hard schot, waarbij de bal tegen de lat kwam. Het terugspringende leder werd op gevangen door v. d. Wiel, die zich geen ogenblik bedacht en met een strak schot wist hij de stand op 1-1 te brengen. SSC nam het heft nu stevig in handen, maar wat men ook probeerde, het bracht geen re sultaat. Het einde van de wedstrijd kwam dan ook met een 11 gelijke stand. 11 kon scoren. Hierna ging 't weer goed tegen elkaar op, maar voor dat het rust was wist Dooms van een goede kans te profiteren en dat betekende 21. Na rust ging Terneuzen in het zelfde tempo door en bijna was het 31, toen Isebaert een schot los liet dat op de lat terecht kwam. Terneuzen probeerde via de vleu gelspelers Isebaert en Wissel tot aanvallen te komen, maar in laatste instantie werden deze toch door de achterhoede onschadelijk gemaakt. RKC bepaalde zich, hoe gek het ook moge klinken, meestal tot verdedi gen, hoewel dit andersom had moe ten zijn. Ruim 10 minuten voor tijd moest v. d. Anker, na een botsing, het veld verlaten en werd zijn plaats ingenomen door Wijkmans, die de wedstrijd rustig uitkeepte. Over en weer waren er nog wel enkele kansen, maar gescoord werd er niet meer en veroorzaakte aldus een stille aftocht van het grote le gioen supporters. Op initiatief van het Interkerkelijk overleg in Kaatsheuvel en met mede werking van de plaatselijke V.V.V. zal er tussen de campings ,,'t Hoek- ske" en „Duinlust" in Kaatsheuvel 'n grote tent geplaatst worden. Vanaf 1 juli zullen hierin ten behoeve van de bewoners van deze campings zondags r.k. en protestants-christelijke kerk diensten gehouden worden en 's-avonds dagsluitingen. Daarnaast zullen 4 jongens 'en meisjes, die zich hiervoor vrijwillig hebben beschikbaar gesteld, in deze ruimte ontspannings activiteiten organiseren voor de cam pingsbewoners gedurende de door-de- weekse dagen. Het was voor de V.V.V. Kaatsheu vel geen prettige gewaarwording dat de campingbewoners steeds maar op de kampeerterreinen blijven rondhan gen, zich verveelden en nauwelijks oog hebben voor het prachtige na tuurschoon tussen Kaatsheuvel en Loon op Zand. Daarom zal naast de tent tevens een kiosk worden opge trokken, bedoeld als een servicecen trum. Op de eerste plaats is het een hulp-VVV-bureau, waar wandelkaar- ten enz. te bekomen zijn. Men zal er echter ook terecht kunnen voor zijn krant, tijdschrift, een pocket en der gelijke en natuurlijk voor inlichtin gen. Ook de kiosk bij een kampeer- centrum is van confessionele origine. Beven de grote rivieren bestaat al vele jaren een protestantse Bijbelkios- kenvereniging en het is dan ook op aandringen van de protestanten dat deze kiosk 'n plaatsje zal krijgen. Wat het recreatieprogramma in de tent betreft kan gezegd worden, dat jong en oud hierin volledig aan hun trekken zullen komen. Tot half au gustus zal o.a. een kleuterleidster aanwezig zijn om de kinderen met Baardwijk heeft zondag in Dongen een goede gelegenheid voorbij la ten gaan om op beide punten beslag te leggen. Waneer we hieraan toe voegen dat Baardwijk zeker niet de mindere was en in het algemeen 'n duidelijk overwicht had, dan is het zonneklaar dat het in de ploeg aan een afmaker schort. Technisch zit er in de Baardwijkploeg voldoende, maar er ontbreken een paar stevige doordrukkers in de voorhoede, want iedere keer als het er op aan kwam, faalden de voorwaartsen van Baard wijk. Dongen speelde over het alge meen wel enthousiaster, maar ook bij hen mankeerde het aan de juis te afwerking. De wedstrijd begon met een of fensief voor Baardwijk, dat aanlei ding gaf tot een tweetal corners, die niets opleverden. Een voorzet van Ad Mulders werd door Brands hoog overgeschoten; even later volgde 'n aanval van Dongen, waarbij de bal door de Baardwijkse keeper goed werd onderschept. Na 40 min. spe len kreeg Ad Mulders de bal aan gespeeld en met een goed schot gaf hij de keeper van Dongen het na kijken; 01. Direct hierna was het rust. Na rust hetzelfde spelbeeld met een op- en neergaand spel; hierbij Mr. P. K. van Ginneken uit Til- burg, bewindvoerder van de schoen fabriek A. C. Stokkermans-Siegl in Kaatsheuvel heeft bij het Geweste lijk Arbeidsbureau in Waalwijk voor de 44 personeelsleden van bo vengenoemd bedrijf ontslagvergun ning aangevraagd. Volgens Mr. van Ginneken is dit een voorzorgsmaat regel. Een definitieve beslissing werd overigens nog niet genomen. Voort bestaan van het bedrijf is afhanke lijk van het verstrekken door een bank van een vrij aanzienlijk aan vullend krediet. De directie van de bank zal volgende week maandag uitsluitsel geven. Zoals vorige week werd' bekend, had de direktie van de schoenfabriek Uit Kaatsheuvel voor 21 van de 65 werknemers ont slag aangezegd. Inmiddels zijn de ze afgevloeid. Surcéance van betaling werd vo rige week verleend. Mr. van Gin neken zei zich echter niet aan de Indruk te: kunnen onttrekken dat het uiteindelijk toch in een liquida tie zal uitmonden. Als dit het geval mocht zijn, zullen de voorraden worden opgewerkt, waarna tot slui ting zal worden overgegaan. voorlezen, spelletjes en knutselwerk prettig bezig te houden. Op het dag programma bij ongunstig weer staan binnensporten zoals tafeltennis. Bij mooi weer gezinswandeltochten, een autorally, volksdansen en een kinder circus. Vanaf 1 tot 17 juli zullen na melijk twee kindercircussen uit Hoo- geveen en Warmond als extra-attrac tie twee voorstellingen per dag geven op de Efteling en twee in de cam pingtent. 's Avonds komen de oude ren aan bod met bonte avonden, films en dansavonden, waarin de vier jonge vrijwilligers eveneens de hand zullen hebben. Op deze wijze hoopt men het verblijf in de Kaatsheuvelse campings voor hun bewoners tot een prettige belevenis te maken. kreeg Baardwijk veel scoringskan sen, doch door nonchalant spel gin gen deze kansen verloren. Na 30 minuten volgde een aanval van Dongen en met een prima schot gaf de rechtsbinnen de Baardwijk-kee per het nakijken; I4. Hiermee kunnen beide elftallen tevreden tevreden zijn, want het was duide lijk te zien dat het in deze wed strijd alleen ging om het prestige. De heer van Mosseveld heeft zijn derde zaak geopend. Naast zijn ca fetaria in Loon op Zand en een cafe taria in Kaatsheuvel, heeft deze on dernemer thans een exclusief restau rant op de hoek Van Heeswijkstraat - Pr. Irenestraat te Kcuxtsheuvel ge opend. In deze zelfde ruimte was voorheen zijn cafetaria onderge bracht. Thans, na de verbouwing, is 't interieur onherkenbaar veranderd. De heer v. Mosseveld heeft nu de beschikking over een klein zaaltje, waarin 18 personen kunnen dineren en een twee zaaltje - de eigenlijke restaurant-ruimte - waar 36 perso nen kunnen genieten van de exclusie ve Franse keuken van het restaurant. Tussen deze twee zaaltjes in ligt de garderobe en de ingangspartij, waar voor een klein halletje werd aange bouwd. De zaal ip de Irenestraat za1 in gebruik blijvm als café. Het is ook de bedoeling daarin feesten en nar- tijbn te houden. De vroegere aardap- pelschrapruimte is nu verbonden met het café en kan bij feesten worden gebruikt als intiem danshoekie. De exploitant heeft voor zijn restaurant, getuige de luxueuse inrichting, het beste van het beste aangeschaft. Ook voer wat de keuken betreft, heeft hij zo goed mogelijk willen doen. Deze belangrijke ruimte is modern en effi ciënt ingericht en de kok die er de scepter zwaait, de heer Beks, heeft internationale ervaring. Hij is gespe cialiseerd in de Franse keuken en gaat elk iaar drie weken naar Frank rijk om zich op de hoogte te stellen HEREN-SENIOREN II VAN HANDBALVERENIGING DESK KAMPIOEN Door een overtuigende 16-9 over winning op medegegadigde voor de titel, Dongen, is het tweede herense- niorenteam van DESK zondag kam pioen geworden in de veldhandbal- competitie van de le klas, afd. West- Noord-Brabant. In het clublokaal van café ,,De Steenbakker", werd aan dit succes uiteraard 'n gepast feestelijk tintje gegeven, waaraan later ook heren-senioren I, die Volt met 7-6 onder de duim hielden, met genoegen deelnam. Bovendien zal dit succes vcor het eerste team 'n stimulans zijn op 7 mei tegen S.O.A., eveneens tot winst te komen, waardoor her kam pioen wordt van de 2e klas van het district en promoveert naar de le klas. In dat geval kan ook de promo tie van het tweede naar de 2e klas 'n feit worden, hetgeen vorig iaar, toen eveneens het kampioenschap werd behaald, niet kon doorgaan om dat ook het eerste team in deze klas bleef „hangen". KONINGINNEDAG De vereniging Nederland en Oranje zal ter viering van Koninginnedag op 1 mei a.s. om 10 uur een aubade organiseren voor en door de jeugd bij het gemeentehuis. Me dewerking verleent de harmonie. Na afloop kindertractatie. Om 2 uur start er bij de Theresiakerk een oriëntatierit voor fietsers vanaf 13 jaar. Vanaf de blokhut gaat een oriënëtatie-speurtocht beginnein, ook om 2 uur, voor kinderen van 10, 11 en 12 jaar. Om 7 uur prijsuitreiking bij café De Statie. In verband met de voorjaarskermis van de j harmonie kon Ned. Oranje geen avond- i programma verzorgen. Bij de geboorte van i een prins(es) zal een kinderoptocht worden geformeerd, waarna tractatie. van de laatste ontwikkelingen op kookgebied. Zoals een goede kok be taamt, heeft de heer Beks, die lid is van de Nederlandse Club van Chef koks, natuurlijk ook eigen specialitei ten, zoals „La potee Bourgiugnonne" en „Le toumedos Prince Albert". De heer Van Mosseveld heeft ook een ober-kelner aangetrokken, die in eer ste klaszaken gewerkt 'heeft, waaruit blijkt dat hij er echt iets aparts van heeft willen maken. Het restaurant draagt de naam „Leon". Zo heette ook de frites-wagen, waarmee de heer Van Mosseveld in 1947 te. Loon op Zand zijn succesvol zakenleven be gon. In 1960 verhuisde hij naar Kaatsheuvel en begon een cafetaria in het pand, dat hij nu heeft laten verbouwen tot restaurant. Deze over gang maakte hij met het oog op de Efteling en omdat in Kaatsheuvel de behoefte aan een friteszaak aanwe zig was. Vorig jaar opende hij een nieuwe zaak in Loon op Zand en eind 1966 verplaatste hij zijn snackbar in Kaatsheuvel. Voor de toekomst heeft hij nog plannen te over. Achter zijn beide zaken in Kaatsheuvel ligt nog grond genoeg vcor eventuele uitbrei dingen, die hem in staat stelt een zaal te bouwen, waarin voor circa 600 be zoekers ruimte is. VIERING KONINGINNEDAG Op Koninginnedag, welke op 1 mei a.s. zal worden gevierd, zullen door het Oranje Comité weer enige evene menten worden georganiseerd. In de voormiddag zal de burgemeester in de Gildenbond deputaties van kinderen der diverse scholen ontvangen, die liederen of voordrachten zullen bren gen. In Loon op Zand start bij de scholen om 10. - uur een kinderop tocht. In de namiddag wordt een fiet- senrally georganiseerd, waaraan kin deren vanaf de 5e klas en verder jon gelui tot en met 17 jaar kunnen deel nemen. Zowel in Kaatsjieuvel, Loon op Zand als De Moer kan men zich bij de hoofden der scholen opgeven, waar ook gestart wordt. Voorts vindt in de namiddag op het Wdlhelmina- p'lein te Kaatsheuvel een sportdemon- stratie plaats, terwijl op het Pr. Mau- ritsplein een show wordt gegeven door de ponyverenigingen uit Loon op Zand en De Moer. Ten slotte is er 's-avonds natuurlijk muziek in di verse gelegenheden. JAARVERGADERING ST. WILLIBRORDUS Donderdag 27 april a.s. houdt de Kath. Bond van Werknemers in in dustriële bedrijven 'St. Willibrordus'. afd. Kaatsheuvel, in de Gildenbond haar jaarvergadering. De agenda van deze bijeenkomst, die om 20. - uur aanvangt en waarvoor ook de echtgenoteen en verloofden zijn uitgenodigd, vermeldt o.a. jaar overzicht, financieel verslag en ver slag controle-commissie en bestuurs verkiezing. Verder zal de heer Van Hilst nog 'n korte toespraak houden en zal er een discussie worden gehou den over algemene bondsaangelegen- heden. Vrijdag-morgen heeft het Griekse leger een staatsgreep gepleegd. Mi litairen van de legerstaf hebben de regering-Kanellopoulos, die 18 da gen geleden na veel geharrewar gevormd werd, afgezet en de macht overgenomen. De staatsgreep is een verstevi ging van de macht van koning Kon- stantijn, die bij het leger hoog staat aangeschreven. Volgens de leger- radio in Athene volgde de staats greep op een decreet, dat de ko ning niet als mede-ondertekenaars premier Kanellopoulos en. de minis ters van Binnenlandse Zaken, uit vaardigde. Hierin werd verklaard, dat enige onderdelen van de grond wet in gevaar werden gebracht door politieke onenigheid. MUTATIES CENTRAAL ORANJECOMITEE In verband met de drukke werk zaamheden heeft de heer Arde Vries uit Loon op Zand ontslag genomen als voorzitter van 'het Centraal Oran je Comité voor de kerkdorpen Kaats heuvel, Loon Op Zand en De Moer. Tijdens een dezer dagen gehouden vergadering heeft burgemeester L. v. Erp als nieuwe voorzitter geïnstal leerd de heer W. Soeterboek te Kaats heuvel, tot nu toe vice-voorzitter. De ze laatste functie zal in het vervolg vervuld worden door de heer G. F.ij- kemans uit Loon op Zand. Door het vertrék van de heer C. de Been was de functie van secretaris eveneens va cant geworden. Hiervoor werd aange wezen de heer P. van Oevelen uit Kaatsheuvel, terwijl als 2e secretaris zal fungeren de heer E. Tulfer. Bij deze bijeenkomst ging burgemeester Van Erp nader in od de taak van het Oranje Comité. Ondanks dat nieuwe stromingen ontstaan meende hij dat meer dan ooit zinvol is zorg te dra gen, dat de verbondenheid met het Huis van Oranje bij gelegenheid van feestelijke gébeurtenissen op waardi ge wijze wordt getoond. HARMONIEËN MAKEN MUZIEK BIJ GEBOORTE PRINS(ES) Op de avond van de dag waarop de officiële bekendmaking van de ge boorte van een prins of prinses vóór 19.00 uur bekend is gemaakt, zullen de plaatselijke harmonieën in Kaats heuvel een muzikale rondwandeling maken. Na afloop hiervan omstreeks 20.30 uur zal voor de ambtswoning van de burgemeester op het Wilhel- miinaplein aan het gemeentebestuur een serenade worden gebracht. Ook in Loon op Zand zullen de feestklan ken van de muziekgezelschappen door het dorp galmen. De kinderen van de lagere- en kleuterscholen werden ge trakteerd op beschuiten met muisjes.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 3