waaLwijkse en UnqstRAAtse couRAnt Dr. L. van Daal vierde zaterdag zilveren artsenjubileum r WAALWIJK J. van Geenen (O.O.G.) kampioen driebandeniklas B - Waalwijk Ondercommandant J. Pot 40 jaar bij Waalwijkse brandweer PATIËNTEN BODEN CADEAU AAN IVlijSpaal Dank Ambassadeur Buil van Canada naar Waalwijk? A. J. Kleijberg - Kamer van Koop handel - overleden Deze week collecte voor bejaardenreis Eerste Kamerleden J. Teijssen en P. Coppens stelden minister vragen Antwoord G.S. op vragen KVP-fractie- leider J. Teijssen G '67 neemt vaste vormen aan Laatste nieuws Politie is grafschenner op het spoor Orkestklas Veld- hovense muziek school musiceerde in Waalwijk MAANDAG 24 APRIL 1967 88e JAARGANG No. 33 Uitgever Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Losse nummers 20 cent Abonnement p. week (0,28+ 2ct. inc.k.) ƒ0,30 p. mnd. (1,20+10 ct. inc.k.) ƒ1,30 p. kwrt. (3,40+10 ct. inc.k.) 3,50 P- kwrt. p. post 4,bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 14 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaus Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167-2002 Telegram-adres „ECHO" WAALWIJK Dokter L. S. M. van Daal heeft zaterdag zijn zilveren artsenjubileum gevierd. Door de patiënten van deze Waalwijkse arts was een comité gevormd om zo dit jubileum enige luister bij te zetten. De feestelijke dag werd ingezet met een H. Mis in de St. Jan. De ken P. Maessen hield een treffende feestpredikatie. Het parochieel zang koor voerde onder leiding van G. Duijvelaar een Gregoriaanse mis uit. Rond het middaguur kwamen ve len dr. Van Daal en zijn huisgeno ten feliciteren. Zo zagen we burge meester J. Teijssen vergezeld van enkele wethouders, artsencollega's Deken, Maessen, personeel van het St. Nicolaasziekenhuis en tal van anderen uit medische kringen. Ook het uit 15 personen bestaande feest comité maakte zijn opwachting. Na mens de bijna 3000 patiënten voer de mevr. M. Maas-Beijersbergen 't woord. ,.Een zilveren jubileum is een mijlpaal. Je werkt 25 jaar op kan toor, op fabriek of werkplaats en dan kun je bogen op een 25-jarige staat van dienst, zoals dat heet. Maar, als je 25 jaar lang jezelf met liefde wijdt aan een taak om de evenmens te helpen in zijn nood, dan wil dat nog wel een tikkeltje meer zeggen. 25 jaar lang heeft U dag en nacht klaar gestaan voor uw patiënten en wel op een manier zoals weinigen U dat zullen nadoen. Normaal ge sproken kon niemand vergeefs een beroep op U doen. Ongetwijfeld is het U in die 25 jaar ook niet altijd voor de wind gegaan. Ook U heeft uw zorgen en tegenslagen gehad. Maar, wat er ook gebeurde, had 'n patiënt U nodig: U kwam. Het kon wel eens middernacht zijn, maar ergens had je altijd de zekerheid: hij komt en hij doet voor je wat ie kan. Je ligp natuurlijk wel het risico d'at het je een doosje aard beien of een schaa] koekjes kostte, maar dat nam je dan op de koop toe. Je zou ook kunnen verwachten dat U met een levende kip aan kwam zetten. Dat zou ook niet de eerste keer zijn Het behoeft geen betoog dat wij, uw patiënten, U hiervoor zeer dankbaar zijn en wij hopen, dat het U gegeven mag. zijn uw praktijk nog vele jaren uit te kunnen oefe nen. Liefst in een goede gezondheid. Uiteraard hebben wij gemeend' 't niet bij woorden te moeten laten en wij dachten dat het op zijn plaats was U een stoffelijk blijk van waar dering aan te bieden namens alle patiënten. Daarnaast wil ik er met graagte aan toevoegen dat ook de heer Litmaath uit Utrecht het zeer op prijs heeft gesteld ook zijn bij drage te leveren aan het cadeau. Een verrassing zal het uiteraard niet voor U zijn. U heeft de keuze namelijk zelf gemaakt en d'ie is ge vallen op een Alpenkreuzer. Ik mag U hierbij een miniatuurtje ervan aanbieden. Het geval zelf was een beetje te groot om mee naar bin nen te nemen, maar het is inmid dels gearriveerd en U zult het zo aanstonds kunnen bewonderen. Gaarne hopen wij dat het U ge geven mag zijn in uw spaarzame vrije tijd van uw Alpenkreuzer 'n Dr. L. van Daal, temidden van zijn familieleden voor de tent, het ge schenk van zijn 3000 patiënten. intens genoegen te beleven", aldus mevrouw Maas. In zijn dankwoord zei een ont roerde dokter Van Daal, die sinds 13 jaar zijn artsenpraktijk in Waal wijk uitoefent, dat hij naar deze dag had toegeleefd. 'Bijne had ik 't niet beleefd, maar het is toch ge lukt deze 25-jarige mijlpaal te mo- gebereiken". Hij ging de eerste ja ren van zijn artsenloopbaan na toen hij als ambtenaar in dienst was van ziektewet en ziekenfonds, maar „het beter maken van mensen voldoet mij toch beter". Ik heb mijn werk altijd als een liefhebberij beschouwd en dit heeft mijn taak gemakkelij ker gemaakt". Dr. Van Daal vond het werk van het comité prachtig en hoopte het geschenk in gezondheid te kunnen gebruiken. Na de huldiging werd de Alpenkreuzer, die achter in de tuin stond opgesteld met de comitéleden bezichtigd. Later op de middag moest dr. Van Daal vele handen drukken van de talrijke belangstellenden die hem iijd'ens de reeeptie kwamen compli menteren, terwijl veel geschenken, bloemen en schriftelijke gelukwen sen werden aangedragen. De heer W. F. Buil, de Canadese Ambassadeur in Nederland, heeft zich in principe bereid verklaard 'n bezoek aan Waalwijk te brengen. In Waalwijk n.l. besteedt Mode huis Van Dijk in de Stationsstraat in zijn etalage veel aandacht aan Canada. Momenteel worden foto's tentoongesteld in verband met het 100-jarig bestaan van de Staten bond van Canada. Verder heeft de heer Van Dijk een foto-expositie in voorbereiding over de wereldten toonstelling van Montreal, die op 28 april wordt geopend. Om vol doende materiaal voor zijn exposi ties te verzamelen, stond de heer Van Dijk in contact met de Cana dese Ambassade. Hieruit resulteer de de uitnodiging aan de Ambassa deur, met als gevolg dat de heer Van Dijk een schriftelijke bevesti ging kreeg, dat op een nader te be palen datum dit bezoek zal plaats hebben. In het clublokaal van de B.V. KNA, bij de heer J. Timmermans in de St. Antoniusstraat werden in het afgelopen weekeinde de wed strijden gespeeld om het persoon lijk kampioenschap drie-banden klasse B van het district Waalwijk KNBB. Het zijn spannende en sportieve wedstrijden geworden en het ge lukte tenslotte de heer J. van Gee nen van de B.V. OOG het kampi oenschap op zijn naam te brengen. Voor deze prestatie werd hij na af loop door de ere-voorzitter van het district Waalwijk, de heer Tom Burmanje, hartelijk gehuldigd'. De voorzitter van het district, de heer van der Maade, was n.l. door uit- stedigheid verhinderd. Naast welgemeende felicitaties aan het adres van de kampioen, bpod' de heer Burmanje hem tevens het districtstrofee en het daarbij behorende diploma aan. De deel nemers kregen allen een compli ment voor de uiterst sportieve en vriendschappelijke wijze, waarop deze wedstrijden zijn gespeeld. De heer Timmermans werd dank gezegd' voor het beschikbaar stellen van zijn prima materiaal en voor de gastvrije ontvangst van de deel nemers. De B.V. KNA kreeg een pluim voor de prima organisatie en de aanwezigen werd dank gebracht voor de belangstelling. Namens de spelers bood de heer G. Gouda de kampioen enkele flessen spiritua- len aan, terwijl de heer J. Timmer mans mede namens zijn vrouw eveneens een cadeautje aanbood, niet alleen aan de kampioen, maar ook aan de als no. 2 geëindigde, Th, Timmermans. De uitslag was als volgt: J. van Geenen 135 325 0.415 4 12 Th. Timmermans 138 379 0.364 5 12 W. Sohoelitsz 124 394 0.314 5 10 M. Bleij levens 128 435 0.294 3 8 W. Pullens 116 431 0.269 4 6 M. van Heesch 113 475 0.238 5 4 G. Gouda 93 416 0.221 4 2 C. Halenbeek 87 415 0.204 3 2 Hoogste serie: M. van Heesch, Th. Timmermans en W. Sohoelitsz met 5 carambols. Hoogste partijgem.: 0,571. Tournooigem.0,285. Gp 61-jarigg leeftijd is ten zijne huize plotseling overleden de heer A. J. Kleijberg. De heer Kleijberg kwam in 1947 in dienst van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken voor Noordelijk Noord-Brabant. Hij bekleedde de functie van chef de Bureau van de Kamer en was in het bijzonder belast met de uit voering van de vestigingswetten en de administratie. Gedurende vele jaren heeft de overledene het se cretariaat vervuld van de Commis sie Vestigingswetten der Kamer en tevens was hij plaatsvervangend secretaris van dë commissie Mid denstandszaken. Sinds 1962 was de heer Kleijberg districtcommissaris van 't Borgstel lingsfonds voor de Langstraat en 't Land van Heusden en Altena en als zodanig belast met de leiding van de uitvoerend'e werkzaamheden terzake. In de parochie van O. L. Vr. On bevlekt Ontvangen was de heer Kleijberg hoofd van het College van Collectanten. De heer Kleijberg was gehuwd en vader van vijf kin deren. De plechtige uitvaart en be grafenis zal plaats hebben op dins dag 25 april in de parochiek van O. L. Vr. Onbevlekt Ontvangen om 10.30 uur. Het jaarlijks uitstapje van de Waalwijkse Ouden van Dagen is vastgesteld op woensdag 21 juni a.s. De reis gaat ditmaal naar „De Kentering" in Rosmalen, waar de oudjes een koffietafie zal worden aangeboden, benevens de nodige consumptiebonnen en waar men ge zellig zal samennzijn. Zoals ieder jaar zal het Cabaretgezelschap van de Gebr. v. Engelen uit Waalwijk voor het amusement zorgen. Vanaf maandag 24 april t/m zater dag 29 april zal in Waalwijk voor dit doel een huis-aan-huis-collecte worden gehouden en 't comité dat zich ieder jaar belangeloos beschik baar stelt, vertrouwt dat de gehele Waalwijkse bevolking gaarne het zijne zal willen bijdragen, om hun oudjes op 21 juni a.s. een genoeg lijke dag ee bezorgen. AGENDA Woensdag 8 uur: repetitie dames koor in „De Twee Kolommen". Zond'ag 12 uur: repetitie mannen koor in „De Twee Kolommen". Vragen van de heren Coppes (KVP) en Teijssen (KVP) op 18 april 1967 medegedeeld aan de Minister van Economische Zaken: 1. Wil de Minister een overzicht verschaffen van de vermindering van dte werkgelegenheid in de tex tielindustrie in Midden-Brabant se dert 1 januari 1965 2. Kan de Minister mededelen, aan welke oorzaak of oorzaken deze vermindering van de werkgelegen heid is toe te schrijven 3. Kan de Minister instemmen met cie zienswijze, d'at nu zich in dit gebied kennelijk moeilijkheden van structurele aard voordoen, welke moeilijkheden nog zijn vergroot doo minder gunstige conjuncturele ontwikkelingen een complex van beleidsmaatregelen onmisbaar is om de economische ontwikkeling van dit gebied te bevorderen 4. Wil d'e Minister voor dit gebied dezelfde maatregelen van toepas sing verklaren als reeds getroffen zijn ter bevordering van de econo mische ontwikkeling in het noor den des lands, in Zuid-Limburg en in andere stimuleringsgebieden en ris wellicht nog getroffen zullen voorden ter bevordering van de eco nomische ontwikkeling van Twente, welk gebied ook in belangrijke ma te te kampen heeft met een sterk teruglopende werkgelegenheid in de textielindustrie 5. Wil de Minister mededelen, of hij eveneens maatregelen op het ge bied van de economische mededin ging denkt te bevorderen om de moeilijkheden in de textielindustrie op te vangen en verdere moeilijk heden te voorkomen Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant hebben geantwoord op 'n zevental vragen, die de KVP-frac- fievoorzitler in de Provinciale Sta ten, de heer J. Teijssen. burgemees ter van Waalwijk, schriftelijk heeft gesteld over de gang van zaken rond het ontwerpstreekplan „Westbra bantse Riviermonden" waarvan de statenleden uit Perspublicaties ken- n"<! hebben moeten nemen. Het antwoord van G.S. op de vra gen van de heer Teijssen was wei nig zeggend. Het ontwerp Streek plan is, zo zeggen G.S. op de door Provinciale Staten voorziene wijze aan hun inzichten getoetst, met na me door raadpleging van de vaste commissie voor de ruimtelijke or dening der Staten. Deze commissie is reeds in een vroegere stadium over het ontwerp-streekplan ge raadpleegd. Dat overleg heeft er toe geleid', dat in het oorspronkelijke ontwerp nog een aantal wijzigingen is aan gebracht. Het definitieve ontwerp, zoals dat op 24 april ter visie komt, is thans ook aan de leden van de Provinciale Staten toegezonden. Indien n.a.v. het ter visie gelegde ontwerp bezwaren bij de Provin ciale Staten binnenkomen, zal op nieuw overleg worden gepleegd met de vaste commissie voor d'e ruim telijke ordening. G.S. zijn van mening dat op deze wijze de wet op de ruimtelijk or dening een juiste toepassing vindt. Tenslotte antwoordden zij op de vraag of het ontwerpstreekplan een hogere waardering zou hebben ge kregen indien het zou overeenstem men met d'e inzichten van de Sta ten, ontkennend. RAADSVERGADERING De eerstvolgende vergadering van de raad van de gemeente Waalwijk wordt dinsdag 2 mei a.s. gehouden. DE NCVB AFD. WAALWIJK EN OMSTREKEN Op woensdag 19 april hield de Vrouwenbond een vergadering in 't Willem van Oranje College. Na de gebruikelijke opening door de Pres. mevrouw Barkema kreeg Drs. N. Scheps uit Heerlen het woord voor zijn lezing: Rondom de troon van de Oranjes. Hij schetste de plaats van een koninkrijk tussen de vele republieken in Europa De eerstvolgende vergadering zal zijn op Woensdag 17 mei, dan zal Ds. Van Dam uit Geldrop spreken over: Op Bijbelse sporen, tevens zullen dan dia's vertoond worden. Voor de maand juni stata een ex cursie op het programma. Dinsdag 6 juni zal er een tocht worden ge maakt naar het kasteel Haarzud- len in de voormiddag, in de namid dag zal nog een andere beziens waardigheid aan de beurt komen. TOTO VOGELLUST De inzet was deze week 340, Ie prijs W. van Baardwijk, Hoog- einde 27, Waalwijk met 340,11. Hij ontvangt 51, 2e prijs B. Treffers, Burg. Smee- lelaan 124, Waalwijk met 340,16. Hij ontvangt 34, 3e prijs E. van Boven-Kaarsma- kers, Poolsestraat 8, Waalwijk met 340,20. Hij ontvangt 17, Prijzen kunnen worden afgehaald bij C, v. d. Ven, Grotestraat 75. Re- klames tot donderdag a.s. De „Grasduiner" staat dit jaar in het teken van aktie en men heeft het de naam G '67 meegegeven. Di verse brieven kwamen bij de lei ding van de grasduiners binnen, waarin om geldelijke hulp werd ge vraagd. Uit de vragen om hulp werd een keuze gedaan en een zie kenhuis in Tanzania kreeg de voor keur. De Grasduiners hebben er hun schouders onder gezet en men hoopt dit jaar nog een behoorlijk bedrag aan het ziekenhuis te kunnen over maken. Bij de laatste gesprekstocht werd door iedere groep naar voren ge bracht: „Iets doen voor anderen, iets doen waar de nood het grootst is". Dit doel komt momenteel tel kens weer naar voren. Het staat in het middelpunt van de belangstel ling. De Paus heeft het er over. De regering ijvert er voor en de Ka mer spoort tot grotere spoed aan. We lazen in de laatste editie van de Grasduiner dat de eerste aktie 70,opbracht, zodat het begin is gemaakt. Ze houden nu weer een aktie-avond. En ook deze avond moet weer wat opbrengen voor het ziekenhuis in Tanzania. De bijeen komst is gesteld op 12 mei a.s. Op deze vrijdagavond wordt in de „Ge croonde Leersse" een dansavond ge houden, waarop het bekende orkest „The Melody Stars" is uitgenodigd. Doordat dit alles van de jongelui zelf is uitgegaan, is de verwachting natuurlijk wel dat iedereen aanwe zig is. De kaartverkoop begint al deze week. De entreeprijs is gesteld op 2,50. De leiding zegt er trots op te gaan dat zoveel jongeren zelf over de brug durven komen. Daar bij is ook gebleken dat de buiten wereld deze aktie een warm hart toedraagt. GILDE TOTO De inzet was deze week 197,60. Ie prijs Joke de Louw, van Bere- kenrodelaan 110, Waalwijk met 197,35. Zij ontvangt f 29,74. 2e prijs J. Timmermans, Mgr. Prinsenstraat 16, Waalwijk. Gera den 197,29. Hij ontvangt f 19,76. 3e prijs A. Kooien. Besoyensestr. 33, Waalwijk met 198,Hij ont vangt 9,88. „DE KEUKENHOF" Heerlijk genietend van de lente- pracht van het Hollands landschap, trok zaterdag een groot aantal le den van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw- en Plantkunde, onder 'n zwaar bewolkte hemel, langs bin nenwegen naar de Keukenhof. Te Katwijk werd even halt gehouden voor een kopje koffie. Velen kon den niet aan de bekoring weerstaan om even een wandeling te maken langs het strand. Daarna werd de tocht voortgezet en spoedig lag de Keukenhof, nu in een stralende zon, voor hen. De omslag van het aprilnummer van „Groei en Bloei" geeft wel een kleurige afbeelding van de Keuken hof, maar de werkelijkheid is toch nog onuitsprekelijk grootser en mooier. Ieder kon nu vrijuit genie ten van de kleurenpracht, 't Weer hielp ook een handje mee. Blij en voldaan werd de terug tocht aanvaard. Het was 'n mooie dag geweest, vooral voor degenen die voor het eerst meegingen. De welkome geste van de chauffeur om velen vlak bij huis af te zetten, werd zeer op prijs gesteld. Wellicht vindt het bestuur een gelegenheid om de- vele dia's te vertonen, als herinnering aan deze mooie tocht. KYNOLOGENVERENIGING WAALWIJK EN OMSTREKEN Op zondag 30 april a.s. houdt de Kynologenvereniging Waalwijk en Omstreken in haar clubhuis Café De Galgenwiel een algemene leden vergadering, die om 12 uur precies aanvangt. Tijdens deze vergadering zal o.m. het verslag van de gehouden club match worden uitgebracht. Het be stuur rekent er op dat alle leden deze vergadering zullen bijwonen. De rijkspolitie in Brabant, Zee land en Limburg heeft vanmorgen een grootscheepse opsporingsactie ingezet. Vannacht is namelijk de vermoedelijke grafschenner gesig naleerd, die de laatste maanden op kerkhoven in de zuidelijke provin cies vernielingen heeft aangericht. Op een kerkhof in Nieuwenha- gen in Zuid-Limburg, werd van nacht (opnieuw bij volle maan) een knaap, vermoedelijk tussen de 25 en 30 jaar en gekleed in een lichte regenjas, aangetroffen door 'n voor bijganger. Toen de voorbijganger het kerkhof betrad, waarop reeds 2 graven waren vernield, sloeg de jongeman hem met een loden pijp neer. Toen de man uit een lichte ver doving bijkwam was de grafschen ner verdwenen. In geheel Zuid- Ne derland en West Duitsland wordt nu naar de man uitgekeken. In de aula van de Waalwijkse Mu ziekschool gaf de orkestklas van de Veldhovense Muziekschool za terdagmiddag een zeer geslaagd concert. Het jeugdconcert werd ingeleid door de direkteur van de Waalwijk se Muziekschool, de heer H. Timm. Vooral van de zijde van de jeugd bestond er voor deze „voorspeel middag" grote belangstelling. Onder directie van Piet 't Hart gaf het jeugdorkest uit Veldhoven 'n ga ve uitvoering van een viertal wer ken n.l. Suite voor Schoolorkest van Teleman-Keuning; concert in C gr. van J. Haydn, waarin Hans Bakker op voortreffelijke wijze de piano- so'o vertolkte; Suite voor School orkest „Tussen Londen en Parijs" van Handel-Lully en tot slot de Miniatuur Symphonie van Jurriaan Andriessen. Kennelijk speelden de jeugdige musici met veel plezier en de uitgevoerde werken stonden wat klank betreft op een zeer behoor lijk peil en verwierven een dank baar verdiend applaus. Namens alle aanwezigen sprak aan het slot de heer H. Timm een dankwoord tot de bekwame dirigent de heer 't Hart en tot zijn jeugdi ge executanten, waarbij hij tevens de hoop uitsprak, dat we over twee jaar in Waalwijk zover zullen zijn, dat in Veldhoven een tegenbezoek kan worden gebracht. C.D.U. Dhr. J. Smits, voorzitter van de Christendemocratische Unie, de alge meen secretaris mr. W. van Es en de perschef J. W. Heliman hebben zich uit het bestuur van de C.D.U. teruggetrokken. LENTE-TOTO „ST. LIDUINA" De inzet van de lente-toto van de Invalidenbond „St. Liduina", be droeg dit weekeinde 751.10, door 897 deelnemers bijeen gebracht. De eerste prijs was voor P. v. d. Ven en v. Hagelstein, beiden Kraaijen- hoflaan 11, C. Timmermans, Mgr. Prinsenstraat, allen te Waalwijk. Zij ontvangen 37.55. De tweede prijs werd gewonnen door M. Jansen te Waalre en R. Bergmans te Kaatsheuvel. Ook zij ontvangen ieder 37.55. De derde prijs gaat naar Jacq. v. Helvoirt, Stationsstraat en H. Bee- rings, Oranjeplein, beiden te Waal wijk. Zij ontvangen ieder 18.78. Regelmatig hoort men van jubilea bij de Brandweer, doch 'n jubileum van 40 jaren moet wel tot de zeld zaamheden gerekend worden. De ondercommandant van de Waal wijkse Vrijwillige Brandweer, de heer J. Pot, hoopt op 27 april a.s. het feit te herdenken dat hij vóór 40 jaren tot lid van de Waalwijkse Brandweer werd benoemd. Als pompbediener, vroeger motor-driver genaamd, begon Jaap Pot, zo is hij beter bekend, zijn loopbaan. In de twintiger en dertiger jaren heeft hij diverse rangen doorlopen, waar na zijn benoeming als ondercom mandant volgde. In de oorlogsjaren heeft hij, voor al bij het opruimen der puinhopen en het hulpbieden aan de gewon den op de ramplaatsen, vele ver diensten verworven. Door de voort schrijdende techniek worden steeds meer eisen gesteld aan de brand weerman. Om „bij te blijven" heeft hij steeds de vele cursussen op brandweergebied gevolgd. Mede on der zijn leiding is de brandweer van Waalwijk op een hoog peil van kennis en paraatheid gebracht. Een en ander heeft men reeds vroeger bemerkt als de brandweer van Waalwijk met le en 2e prijzen van de wedstrijden thuis kwam. Onlangs heeft men de le prijs behaald bij de quiz-wedstrijden van de kring Midden Brabant. Gedurende de laatste 20 jaren van zijn ondercommandantsehap, is het brandweermaterieel aan de eisen van de tijd aangepast, mede dank zij de medewerking van het College van Burgemeester en Wethouders van Waalwijk en de Gemeenteraad. Om zijn vele verdiensten zal er op die dag om 5 uur een huldiging op het stadhuis plaats hebben. Hier na vindt er een receptie plaats, waarop men de jubilaris zal kun nen complimenteren met zijn jubi leum. Wederom een blad aan de eiken boom van verdienstelijke Waalwij- kers.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 5