t^rinó <~LÖillem, <zJ}[exander ^eorge, Ferdinand Koninginnedag in Waalwijk Oprichting Stichting Woningbouw Drunen door raadsleden toegejuicht DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DINSDAG 2 MEI 1967 Ui Waalwijk PRINS CLAUS DEED VANMORGEN AANGIFTE: VOOR 1967 EN 1968 CONTINGENT VIN 116 WONINGWETWONINGEN TOEGEWEZEN De nieuwe Oranje-telg heeft de naam gekregen: Wil lem, Alexander, Claus, George, Ferdinand. Het prins je wordt Alexander genoemd, zo vertelde Prins Claus vanmorgen tijdens de aangifte op 't raadhuis te Utrecht Communiqué Voor het communiefeest hors d'oeuvre ceótaurant met HOTEL VERWIEL WAALWIJK Soos L'Ecurie organiseert disc- Jockey-wedstrijd Prins Claus Koninginnefeest üy no logen- vereniging Waalwijk e.o. hield jaar vergadering Goedkeuring bouw ULO ontvangen Stichting Diversen Waalwijkse en Langstraatse courant Hoofdredakteur: JAN TIELEN 88e Jaargang no. 35 Als getuigen fungeerden de vice-president van de Raad van State, dr. Beel en de minister-president J. P. M. de Jong. Als ambtenaar van de burgerlijke stand fungeerde Jhr. mr. De Ranitz, burgemeester van Utrecht. Naar traditie toonde Prins Claus de jonggeborene aan de ambtenaren en de getuigen in het ziekenhuis. Voor het raadhuis was een grote menigte samengestroomd, die Prins Claus luid toejuichte. Het afgelopen weekeinde heeft Nederland getoond hoezeer 't mee leeft met het huis van Oranje. In heel het land werd feest gevierd ter gelegenheid van de geboorte van het prinsenkind en de verjaar dag van H.M. de Koningin. Vreugde bij de Koninklijke familie, die zondagmiddag de kraamvisite in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht combineerde met de verjaardagsviering. Dat de nieuwe Oranjetelg een grote rol bij de verjaardag van zijn grootmoeder heeft vervuld, bleek maandagmiddag toen Koningin Juliana na afloop van het défilé voor het paleis, niet zoals gewoonlijk naar binnen ging, maar eerst het Ne derlandse volk, ook mede namens Prins Bernhard, nog eens bedankte voor de vele gelukwensen op haar verjaardag, maar in het bijzonder voor die bij de geboorte van haar kleinkind. Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Dr. van Beurdenstr. 8, Kaatsheuvel Telegramadres: „ECHO" Uit de berichten van de R.V.D. blijkt, dat de gezondheidstoestand van Prinses Beatrix in alle opzich ten bevredigend is. Een gelukkig bericht na de spannende donder dagavond, toen bekend werd dat de verlossing plaats had met de keizer snede en er enige bezorgdheid ont stond voor onze kroonprinses. Het communiqué dat de R.V.D. donder dagavond bekendmaakte, luidde: „Heden, 27 april 1967, heeft hare koninklijke hoogheid Prinses Bea trix in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht het leven geschonken aan een flinke welgeschapen zoon. De bevalling, die langs operatieve weg heeft plaats gevonden, verliep geheel naar wens. De toestand van moeder en kind is bevredigend". De aankondiging van de geboorte was ondertekend door prof. dr. W. P. Plate en de kinderarts dr. J. Drukker. Later werd bekend ge maakt dat het prinsje 7 pond en 350 gram woog en 50 centimeter lang is en dat de geboorte op 3 minuten vóór acht plaats had. een welverzorgde V Specialiteiten eótaurant van de ^anqotraat Grotestraat 208 - tel. 2330 Hors d'oeuvre Uitgebr. Russ. Ei Russische Eieren 1. 7.50 pp. f.5.- pp, f3 25 pp. Bestellingen tot uiterlijk woensdag 1 2 uur. In het kader van de viering van het eerste lustrum van Soos L'Ecu rie, organiseert deze Soos een Disc. jockey-wedstrijd voor de discjoc- keys van alle soosen van Zuid-Ne derland. Om iedereen voor deelname of als belangstellende in de gelegen heid te stellen op deze avond aan wezig te zijn, is de wedstrijd op vrijdagavond gesteld. Aangezien een avond te kort is voor de deel nemers om zich te ontplooien, zo wel als voor de jury om hen te be oordelen, is de wedstrijd over twee avonden verspreid en wel op 5 en 19 mei a.s. De drie besten van 5 mei komen op 19 mei terug voor de fi nale. Uit deze drie finalisten zullen dan de le, 2e en 3e prijswinnaar worden aangewezen. De eerste prijs bestaat uit de L'Ecurie jubileum beker en een geschenk van de Soos. De tweede prijs en de derde prijs zijn eveneens bekers met inscriptie. Deze zijn beschikbaar gesteld door »De Echo van het Zuiden" en het „Brabants Dagblad". Verder krijgt elke deelnemer een herinneringsge schenk. In de jury zullen zitting nebben de heren Jan v. Veen (Ra dio Veronica), Peter Gons (Redak- teur „Echo van het Zuiden"), Har ry Putter (Redakteur „Brabants Dagblad") en Sjoerd Haye van der Werf (eigenaar discobar Pop Shop, Tilburg). „Op een dag als vandaag", zo sprak Prins Claus vrijdag voor ra dio en televisie, „is de vader eigen lijk een heel onbelangrijke figuur. Toch verheugt het me bijzonder het eerste communiqué over mijn vrouw en m'n zoon aan u te kunnen door geven". Prins Claus zei God dank baar te zijn voor de goede afloop. Hij had de flinkheid van zijn vrouw buitengewoon bewonderd. Prof. Pla te, voor wiens deskundige zorg hij grote bewondering heeft, had de verwachting uitgesproken dat het prinselijk gezin spoedig naar Dra- kensteyn zal kunnen terugkeren, zo zei de prins. Vanaf het eerste momeht, aldus de prins, heeft het kind krachtig van zijn aanwezigheid blijk gege ven. Tenslotte sprak hij zijn dank uit aan de bevolking van de drie rijksdelen voor de vele spontane en hartelijke blijken van medeleven, die het prinselijk gezin reeds had ontvangen. Koningin Juliana was donderdag een overgelukkige grootmoeder. Zij had het diner, ter gelegenheid van het Nepalese vorstenpaar verlaten en was naar het Academisch Zie kenhuis gegaan. Bij haar aankomst werd zij luid toegejuicht. Prof. Pla te was woensdagnacht reeds naar de kliniek gegaan. Hij was zijn huis uitgevlucht voor de vele anonieme telefoontjes, die hem uit zijn nacht rust hielden. Zoals reeds op de voorpagina ge meld, is er in alle steden volop feest gevierd. Het gehele weekeinde heeft in het teken van het konink lijk gezin gestaan. Bij de vele ge lukwensen, die de afgelopen dagen zijn gesproken en geschreven, voe gen wij ook graag de onze. Wij kunnen ons niet herinneren dat de verjaardag van H.M. de Ko ningin ooit enthousiaster is gevierd dan ditmaal. He défilé voor 't paleis Soestdijk was geweldig; enorme deelname en een grote vreugde en hartelijkheid straalde over het ge heel. Van alle windstreken waren verenigingen en muziekgezelschap pen en particulieren gekomen. Vooral het nieuwe: n.l. een af- De Kynologenvereniging „Waal wijk en Omstreken" hield zondag een algemene ledenvergadering in haar clubhuis aan de Galgewiel te Waalwijk. Ondanks het zeer mooie weer, was er een grote opkomst. In z'n openingswoord dankte de voor zitter, de heer De Koning, alle le den voor de medewerking welke zij hadden verleend bij de organisatie van de clubmatch. Mede daardoor is deze match wederom een groot succes geworden. Ook bracht hij dank aan het Gemeentebestuur voor de ondervonden medewerking en aan Waalwijks Belang. Wederom werden er een vijftal nieuwe leden aangenomen. Wat be treft de ringdressuur, deelde men mede, dat op 2e Pinksterdag hier mee wederom een begin wordt ge maakt en wel op het terrein nabij de Galgewiel; aanvang 11 uur. Voor de landelijke vereniging van St. Bernards werd aan de Kyn. Ver. hun medewerking gevraagd betref fende de door deze vereniging te houden clubdag. Deze landelijke vereniging wil namelijk in februari 1966 in de Taxandriahal een club dag organiseren. Het blijkt dus dat de Kyn. Ver. wel degelijk de naam van Waalwijk hoog houdt, daar een landelijke vereniging in Waalwijk haar clubdag wil gaan organiseren. Vanzelfsprekend zal de Kyn. Ver. haar volle medewerking hieraan ver lenen en men sprak de hoop uit dat ook andere rasverenigingen van de gelegenheid welke Waalwijk biedt, gebruik komen maken. Prins Claus heeft vanmorgen aan gifte van de geboorte van zijn zoontje gedaan. beelding van de vakopleiding in ons land had enorme belangstelling en groot succes. De jeugd kon zich even vermaken in de vervaardigde speeltuin, die aan H.M. werd ge schonken en die deze weer over droeg aan een kinderspeeltuin in Veen endaal. DE DIENSTEN VOOR HEMELVAARTSDAG ARTSEND IENST Arts: Dr. Langemeijer Apotheek: Nijman. WIT-GELE- EN GROENE KRUIS Zr. J. de Brouwer, Medisch Cen trum, Vredesplein, tel. 2104. PASTORIëNDIENST Pastorie: St. Bernadette, Dr Schaep- manlaan 26, tel. 2021. N.H. KERK, WAALWIJK 9.00 uur: Ds. Ph. Kroes Hemelvaartsdienst N.H. KERK, BESOYEN 30.00 uur Ds. J. Vink N.H. KERK, BAARDWIJK 10.30 uur: Ds. J. van 't Kruis BENOEMD Tot hoofd van de afdeling Socia le zaken der gemeente Alkemade is benoemd de heer J. J. M. Kleijberg, thans ambtenaar bij de gemeente lijke sociale dienst te Waalwijk. GESLAAGD Op het onlangs te Den Haag ge houden examen voor schoonheids specialiste A en B, is geslaagd Me vrouw W. Schouteren-v. d. Geld. STICHTING JEUGDBELANGEN De jaarlijkse algemene vergade ring van de Stichting Jeugdbelan- gen van de parochies St. Jan en Bernadette te Waalwijk, wordt maandag 8 mei in gebouw De Terp gehouden. THE DAFFODILS Het Waalwijkse ensemble „The Daffodils" is vanavond, dinsdag 2 mei, tussen 18.30 en 18.55 uur in 'n radio-programma via Hilversum I te beluisteren. NED. BOND VAN OUDSTRIJDERS AFD. WAALWIJK Nogmaals wijzen wij er op dat de jaarlijkse dodenherdenking dit jaar plaats vindt op woensdag 3 mei a.s. De leden van de afd. Waalwijk worden verzocht tijdig aanwezig te zijn op het Raadhuisplein voor deel name aan de Stille Tocht. Waalwijk heeft op waardige wijze Koninginnedag gevierd. Het hoog tepunt hiervan vormde het massale jeugddefilé dat in de morgenuren voorbij het bordes van het gemeen tehuis trok. Op het bordes hadden plaatsgenomen burgemeester en wethouders van Waalwijk, de ere burgers van Waalwijk, oud-wethou der Fr. Smolders en leden van de diverse Oranjeverenigingen. Het de- filé bood weer 'n kleurrijk schouw spel. Nagenoeg alle Waalwijkse sport- en jeugdverenigingen, afge vaardigden van de scholen en de Waalwijkse muziekgezelschappen namen er aan deel. Vanuit de verschillende stadswij ken waren de deelnemers aan het défilé opgetrokken naar het Vre desplein, waar de stoet werd ge formeerd om op te trekken naar 't Raadhuisplein, dat weldra een zee van vlaggen vertoonde. Toen allen zich voor het bordes hadden opge steld hield burgemeester J. Teijs- sen 'n enthousiaste toespraak waar in hij speciaal de nadhuk legde op de geboorte van de nieuwe Prins en de betekenis hiervan voor de komende generatie. Verder wees de burgemeester op de innige verbon denheid van het Nederlandse volk met het Huis van Oranje en besloot zijn toespraak met een driewerf „Leve Oranje", dat geestdriftig werd overgenomen. Met een grote vlaggenparade werd het défilé be sloten. Onder begeleiding van een muziekcorps of drumband vertrok ken de deelnemers hierna weer naar 'hun eigen stadsdeel om daar de feestelijkheden voort te zetten. Oranjehuis Waalwijk-Centrum Nadat 's morgens om 8.30 uur in de St. Janskerk een H. Mis was opgedragen t.i.v. Koningin Juliana waren er filmvoorstellingen voor de lagere schooljeugd en werd een fiets-oriëntatietocht gehouden voor De gemeenteraad Drunen was vrijdag in openbare vergadering bij een. Aan het begin van de vergadering wijdde de voorzitter, burge meester Stieger, enkele woorden aan de blijde gebeurtenis in het Oranje-huis en sprak de hoop uit dat de jonge prins een gelukkige toekomst tegemoet zou gaan. Bij de ingekomen stukken maakte de voorzitter melding van het feit dat van G. S. toestemming was ver kregen voor de bouw van een ULO-school, waarvoor 1.549.508,- beschikbaar is gesteld. Door de G. S. voorgestelde bezuinigingen zijn niet ingrijpend. Het schoolbestuur kan nu verder gaan met de voorbereiding tot aanbesteding. Het beschikbaar stellen van enkele andere kredieten voor ULO-school, lagere school in de Stations straat en de lagere school in Elshout werden vlot goedgekeurd. Me vrouw Bosman vroeg of het niet mogelijk was een aantal van deze kleinere kredieten samen te voegen, waardoor men een beter inzicht kreeg in de totale behoefte over een heel jaar. Dit bleek om ver schillende redenen niet mogelijk te zijn. Het onderwijs kon wettelijk ieder tijdstip een aanvrage om krediet indienen, terwijl het gemeen tebestuur moest afgaan op hetgeen de inspectie adviseerde. Het ge meentebestuur is wettelijk verplicht binnen een bepaalde datum de aanvrage af te handelen. De woningbouw stond in ideate vergadering wel in het teken der belangstelling. Drie personen kre gen de garantie voor rente en aflos sing ingevolge de wettelijke bepa ling tot 90 pet. van de stichtingskos- ten. Bouwterrein werd verkocht aan J. van Bokhoven en Zn. te Vlij men voor de bouw van 12 woningen aan de Kastanjelaan. Prijs per ter rein 7500,— Aan G. C. v. d. Aa te Elshout voor de bouw van 12 wo ningen aan de Kastanjelaan hoek Wilgenstraat, voor de prijs van resp. j 5500,en 4700,Tevens werd nog grond verkocht aan G. v. d. Aa in Braken Oost voor de bouw van een bungalow en aan N. C. de Wit in Braken Oost voor de bouw van een woning. Aan dé orde werd ook gesteld de bouw van 116 woningwetwoningen. Voor de jaren 1967 en 1968 is aan de gemeente een contigent van 116 woningwetwoningen toegewezen. Dit grote aantal is ontstaan door verho ging van de basiscontingenten van 16 tot 32, terwijl bovendien nog 'n toeslag en een overbruggingscontin gent op het totale aantal der bouw- stroom werd toegewezen. De bouw van deze woningen zal worden ge realiseerd in het bestemmingsplan Vennen Oost. De totale grondkos- ten worden geraamd op 506.688, en de bouwkosten op f 2.712.504, Dankzij de intensieve bemoeiin gen van het gemeentebestuur kon dit contingent worden verkregen. De meeste raadsleden, speciaal de heer Brok had dan ook alle lof voor de wijze waarop deze zaak was aan gepakt. Toch hadden ook enkele le den bezwaren, zo o.a. de heer Snoe ren die een principiële tegenstan der was van onderhands aanbeste den. De heer de Kruiff had enig bezwaar tegen het feit dat het 116 precies de zelfde woningen zouden worden, een beetje verscheidenheid was zeker wel gewenst. De heer v. Helvoirt opperde enkle bedenkin gen tegen de kwaliteit. De voor zitter wees er op dat het meedoen in de bouwstroom met een groot j aantal woningwetwoningen nu een- i maal consequenties meebrengt. Men heeft tesamen met andere buurt- gemeente voor deze woningen een architect, een aannemer en een toe zichthoudend bureau. Men is ge bonden aan een bepaald type, aan de eenheid in een groot aantal en aan de nauwgezette voorschriften met betrekking tot de kwaliteit. Hieraan valt niets te veranderen. De eenheid van woningen in diver se straten kan men doorbreken door ruimtes open te laten voor an dere woningbouw. De prijs wordt zeker wiel gedrukt door de zeer strenge voorschriften daaromtrent en de kwaliteit is een zaak van het toezichthoudend bureau dat door de deelnemende gemeenten daarvoor is aangezocht. Een groot voordeel van deze bouwstroom is dat men voor 2 jaar in een stroom kan doorbou wen en men grote toewijzingen krijgt. Gezien de nog grote woning nood in onze gemeente is dit een van de manieren om daar uit te geraken. De voorzitter hoopte dat men in het najaar aan de bouw zou kunnen beginnen. Een zeer belangrijke stap om in de gemeente dé woningnood te hel pen oplossen is de oprichting van de Stichting Woningnood Drunen Deze stichting zal in de toekomst premie-woningen gaan bouwen voor verhuur. In deze stichting hebben zitting genomen Ir. V. Lammeren, direktie Lips N.V., M. Elshout, di- rekteur Rex Schoenfabrieken en voorzitter Federatie Schoenfabri kanten in Drunen, de heer Gelsing, voorzitter NKV, de heer C. v. Dru nen, voorzitter Boerenleenbank, de heer C. v. Herpt, tuinder te Elshout en de gemeentesecretaris, de heer P. Elshout en de heer J. Vissers. B. en W. schrijven over deze stich ting het volgende: Ondanks al de pogingen is thans de woningnood hoger dan ooit tevoren. Het aantal woningzoekenden bedraagt name lijk 350. Er is in de gemeente een groot gebrek aan huurwoningen voor inwoners met middelbare in komens. Deze categorie zou het best geholpen kunnen worden met zo genaamde premiewoningen. De ge meente is krachtens wettelijke be palingen niet gerechtigd premiewo ningen te bouwen en te exploite ren. Wel kan dit soort woningen worden gebouwd door een woning bouwcorporatie, welke op grond van de Woningwet door de minister is toegelaten. B. en W. hadden reeds eerder plannen de totstandkoming van een woningbouwcorporatie te bevorderen. Het initiatief hiertoe is door hen verhaast, omdat zij thans min of meer onverwacht in de ge legenheid is de geldmiddelen aan te trekken voor dé bouw van een beduidend aantal premiewoningen. De lening dient uiteraard door de inmiddels geformeerde Stichting Woningbouw Drunen te worden aangegaan. De gemeente is gerech tigd de betaling van rente en aflos sing van een dergelijke lening te garanderen. De raad keurde ook het voorstel goed om een garantie te verstrek ken voor de hoofdsom, rente en af lossing van een door de Stichting Woningbouw Drunen aan te gane geldlening voor de bouw van een aantal premie-verhuurwoningen, aan te gaan onder de voorwaarden als hiervoor werden vermeld, terwijl de gemeente als onderpand het recht van eerste hypotheek ver krijgt. Alle leden juichten dit voorstel en initiatief toe. Mevrouw Bosman vroeg nog of de particuliere bouw van premie-woningen hiermede niet in gevaar kwam. De voorzitter wees er op dat dit beslist niet het geval zou zijn. Ook de voorzitter was zeer ingenomen met de oprichting van deze Stichting Woningbouw Drunen waarin vooral ook de industrie op zulk een belangrijke manier mee speelde. Aan B. en W. werd door de raad de bevoegdheid overgedragen voor het nemen van verkeersmaatrege len. Over dit punt werd nog vrij lang gediscussieerd. Speciaal over het feit hoever deze bevoegdheid dan wel reikte. Zo vroeg de heer Nass of hieronder ook viel de aan koop van panden welke uit ver- keersoogpunt beter konden verdwij nen. De voorzitter wees er op dat dit natuurlijk altijd een apart punt van bespreking zou worden. Dit ontlokte de heer Nass de vraag waarom indertijd het pand waarin nu de MeTe gevestigd is, niet is aangekocht. De voorzitter wees er op dat er toen voor dit punt nog geen be stemmingsplan was. De heer Nass wees er ook op dat in de raad de mogelijkheid geopend moest wor den om over diverse punten van gedachten te wisselen, ook al was dit nu niet direct een agendapunt. De voorzitter maakte daar bezwaar tegen, men dient zich te houden aan het reglement van orde welke inhoud dat men steeds schriftelijke vragen kan stellen welke dan aan de orde komen. De voorzitter wees er op dat het hier een raadsverga- meisjes en jongens. Voor de win naar hiervan waren prachtige prij zen beschikbaar gesteld, terwijl alle deelnemers een traktatie ontvingen. Koninginnedag Besoyen Bijzonder veel werk heeft de ver eniging Koninginnedag Besoyen van de viering van Koninginnedag ge maakt. In de voormiddag werden de kleuters en de bejaarden gul ge trakteerd, terwijl 's middags een kinderoptocht was georganiseerd, waaraan medewerking werd ver leend door de drumband van Kracht en Vlugheid en die grote belang stelling trok. Eveneens was er gro te belangstelling vooral van de jeugd, voor de oriëntatie-spertocht en de kinderspelen, die in dit stads deel werden gehouden, 's Avonds kwam jong en oud samen in de zaal van het Willem van Oranje College. Hier verzorgde Rien van Nunen met zijn gezelschap op uit stekende wijze een show die zeer in de smaak viel. Oranje Boven in Baardwijk In dit stadsdeel kwamen alle kin deren van de school voor het Ge meenschapshuis samen om 14.00 u. om vandaar uit, begeleid door de harmonie St. Jan naar de speel weide te trekken. Hier werden voor alle schoolgaande kinderen, kinder spelen gehouden, waaraan voor de winnaars fraaie prijzen waren ver bonden, die na afloop om 16.00 u. Trouw aan Oranje in Waalwijk-Z. werden uitgereikt. Nadat 's morgens om 7.45 uur in de St. Antoniuskerk een H. Mis voor de Oorlogslachtoffers was opge dragen waren er om 13.30 uur op het terrein aan de Vondelstraat kinderspelen voor de meisjes en jongens van de klassen 1 -tot en met 4 van de lagere scholen en om 14.00 uur fietstocht voor meisjes en jongens van de klassen 5 en 6,. De start had plaats vanaf „De Linde boom". 's Avonds om 19.00 uur werd op het terrein ten westen van de St. Antoniuskerk een taptoe ver zorgd door het Jachthoornkorps Cornu Copiae en de Jeugddrum band Ons Genoegen. Deze taptoe trok uiteraard veel belangstelling. Om 20.00 uur werd in zaal „De Lin deboom" een groot Oranjebal ge houden, waar de bewoners van Waalwijk-Zuid op de muziek van de Wavo's konden dansen. Het was gezellig en druk. VOETBALVERENIGING W.S.C. GAAT VOLLEYBALVERENIGING OPRICHTEN Gezien de toenemende belangstel ling voor de Volleybalsport, heeft het bestuur van de Waalwijkse Voetbalvereniging W.S.C. besloten een Volleybalvereniging op te rich ten. De bedoeling is om zowel met een dames- als met een herenafde ling te starten en deel te nemen aan de competitie van de Neder landse Volleybalbond. TOTO VOGELLUST Inzet deze week 351,10 le Prijs: R. Zegers-Elshout, Burg. Verwielstraat 1, Waalwijk; H. van Dongen, Mgr. Prinsenstr. 2, Waal wijk; D. Treffers, Burg. Smeele- laan 124, Waalwijk; L. v. d. Hoven, Putstraat 62, Waalwijk. Geraden 351,10. Zij ontvangen 13,17. 2e Prijs: R. Treffers, Burg. Smee- lelaan 124, Waalwijk. Geraden ƒ351,09. L. v d. Hoven, Putstraat 62, Waalwijk. Geraden 351,11. J. Joore, Grote Kerkstraat 79, Raamsdonksveer. Geraden ƒ351,11. Zij ontvangen 11,71. 3e Prijs: J. Berkelmans, Burg. v. d. Klokkenlaan 13, Waalwijk; L. v. d. Hoven, Putstraat 62, Waal wijk. Geraden 351,12, Zij ontvan gen 8,78. Prijzen kunnen worden afgehaald bij C. v. d. Ven, Grotestraat 75, Waalwijk. Reclames tot donderdag a.s. UITSLAG 5de EN LAATSTE WEEK GILDE-TOTO Inzet 215,80 le Prijs 32,37moet gedeeld wor den door 3 personen: W. Herman, Andr. Zijlmansstraat 24 a, Waal wijk; Joke de Louw, v. Bercken- rodelaan 110, Waalwijk; F. Mahieu, Stationsstraat 96, Waalwijk. Geraden 215,80. Ieder ontvangt 10,79. 2e Prijs ƒ21,58 W. van Es, Gro testraat 33 a, Waalwijk. Geraden 215,79. 3e Prijs 10,79 J. A. van Osch, Grotestraat 119 c Waalwijk. Gera den ƒ215,73. Aan allen die onze toto steunden en de medewerkenden, onze harte lijke dank. U, redactie, onze dank voor de correcte opnamen in uw blad. dering bij de informele besprekin gen kan men zonder zich aan agen dapunten te storen vragen stellen waarop B. en W. zo goed mogelijk zullen antwoorden. De hondenbelasting werd ver hoogd van 5,naar 8,voor een waakhond en van 7,50 naar 10,voor andere honden. Het pand Eindstraat 36 van de ge'br. van Noort werd door de gemeente aangekocht. Het bedrijf van de heer van N'oort zal worden ver plaatst in het kader van de ruil verkaveling naar een kavel in de Hoefkens. De raad deed B. en W. de sug gesties aan de hand om dit pand zodra mogelijk af te breken daar 't zeer ongunstig gelegen is t.o.v. het verkeer. Tevens werd ook nog goed gekeurd het bestemmingsplan Vei lingterrein in de Wolfshoek. Tegen dit plan werd geen enkel bezwaar schrift ingedient. De raad ging hier mee akkoord.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 5