Uitgaan in het weekend Musis Sacrum «RAIFFEISENBANK Coöp. Boerenleenbank hield jaarvergadering Smidje Verholen en de veedieven van Texas Apollo Homantica Gemeenschapshuis Berg en Dal waar men véél meer doet dan sparen spaarbank en alle bankzaken IN CAPELLE DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 5 MEI 1967 Duel in Diablo Zeebonken Griezel sex in Hollywood Gele tijger van Bangkok De Raiffeisenbank doet alle bankzaken, ook reisdeviezen. Gemakkelijk voor u Loon op Zand Sprang-Capelle Cap#!ï«? Slijmen Loon op Zand Wit-Zwart Jess Remsberg is de man die op een duel uit is. Zijn indiaanse vrouw blijkt vermoord te zijn door india nen. Waarschijnlijk is het 'n wraak oefening omdat hij de vrouw van zijn vriend uit de handen van de apachen heeft gered. Toch verj- trouwt hij het niet helemaal omdat de scalp van zijn vrouw gevonden is bij een soldaat die op ford Concha dienst doet. Samen met zijn vriend besluit hij zich dan als verkenner aan te sluiten bij een konvooi om zodoende de soldaat te kunnen ont moeten. Zondag, maandag en dinsdag Laurel en Hardy gaan een ang stig avontuur tegemoet. Hardy moet op doktersadvies een lange zeereis maken. Samen bouwen ze een boot die bij de tewaterlating onmiddellijk zinkt door de onhandigheid van Laurel. Zij besluiten dan maar 'n oude schuit te huren om daarmee aan de kant te blijven liggen. Zee waardig is hij niet te noemen. Toch kiezen zij het ruime sop. De geit heeft de touwen doorgeknaagd. Wanneer dan ook nog blijkt dat zij een moordenaar als verstekeling aan boord hebben ziet het er hele maal slecht uit voor de dikke en de dunne. Zondag 3 uur. In het centrum van het filmver haal staat de sinistere waarzegster Madame Estrella, die met de hulp van haar zuster, een strip-tease- d'anseres en een mismaakte bedien de een luguber bedrijf uitoefent. Zij hypnotiseert alle mensen die zij meent te kunnen gebruiken. Zij laat hen misdaden plegen om ze daarna te verminken en als dieren op te sluiten. Een van de slacht offers die een danseres heeft moe ten doden en die Estrella nog meer opdrachten wil geven gaat iets ver moeden. Dit leidt dan tenslotte tot de ondergang van Estrella en de verminkten nadat zij een ware ter reur hebben uitgeoefend. Donderdag, zaterdag, dinsdag en woensdag. 18 jaar. Grote aanvoer van gesmokkelde diamanten brengen onrust op de markt. Het syndycaat te Amster dam stuurt een vertegenwoordiger uit om te onderzoeken waar de dia manten vandaan komen. De verte genwoordiger blijkt later een poli- tie-funktionaris te zijn die samen met enkele vrienden in een groot gevaarlijk avontuur terecht komen maar waar hij tenslotte toch onge deerd uitkomt. Donderdag, zaterdag, dinsdag en woensdag. Het Duke City Sextet met Bob Smit is er zaterdagavond weer en deze nog steeds op de zangladder stijgende jongens zullen hun suk- sesnummers naar genoegen van hun fans kunnen spelen. Zondag middag is het de beurt aan The Sound Specials met hun „speciale sound". Zondagavond The All Stars met Ton Kalberg en Frank Scott. IN HOUAND SIANEEN HUIS Vanavond wordt in de zaal van Romantica een groot Prinsjesbal gehouden met muzikale medewer king van The Sound' Specials. Za terdagavond is het gewoon bal met Les Copains en zang van John Des- mares. In het Gemeenschapshuis is het deze week alleen zaterdagavond dansen. De muziek wordt dan ver zorgd door Bloody Opus. Ook aan de Roestelberg is het zondagmiddag weer dansen. De graag gehoorde gasten zijn weer The Envoys. Deze Tilburgers krij gen steeds vastere voet aan de Waal- wijkse beatliefhebbersgrond. De ambtenaar van de KLM te Moskou, die door de Russen werd gevangen genomen, werd zaterdag weer vrijgelaten en is met vrouw en kinderen zondag op Schiphol aangekomen. Hij was goed be handeld, maar wist niet waarom hij was gearresteerd; vermoedelijk als vergelding voor de uitwijzing voor de Rus vorige week uit ons land. In Engeland is een grootscheepse klopjacht begonnen op een gewa pende bende met Goldfinger-allu- res, die maandag bij een overval op een gepantserde auto van de Londense Rothschildbank 140 goudstaven ter waarde van 7 mil joen 850 duizend gulden heeft buitgemaakt. Het was de grootste roof sinds de beruchte grote trein- roof van 1963, waarbij de over vallers er met 22 miljoen gulden in bankbiljetten vandoor gingen. KERMIS LOON OP ZAND De kermis is er weer. Dit jaar is het wat vroeg, maar dat doet aan de gezelligheid eigenlijk niets af. Op het Oranjeplein staan weer spullebazen klaar voor vermaak voor jong en oud. In bar „Grejo" zal een origi neel mortierorgel vier dagen lang, van don derdag 4 uur tot en met zondag a.s. de mu ziek ten gehore brengen. In zaal „De Echo der Duinen" zal de muziek en zang ver zorgd worden door de vanouds daar optre dende Nico Schoolenberg met medewerking van Peter Laurant. In zaal Vermeulen speelt het bekende orkest „The Melody Stars" o.l.v. Sepp Jansen. Er is volop ge legenheid tot dansen. In zaal Concordia spelen donderdag, zaterdag en zondag „The Flying Stars", dat bekend is van de radio. Ook hier dansen. Om de dagen wat geva rieerd door te komen zullen de leden van de postduivenvereniging „De Luchtbode a.s. vrijdag een voetbalwedstrijd gaan spe len tegen de Veteranen van Uno Animo; op het terrein van Uno Animo. De samen stelling van genoemde voetbalwedstrijd voor de Luchtbode is als volgt Leider: G. IJpelaar. K. Aarts; P. v. Don gen, P. v. Noije, W. v. Noije. A. Aarts, J. v. Seters, A. v. d. Velden, H. v. d. Vel den, J. Vera Wzn., A. Beerens en A. v. Laa.rhoven. Reserves: H. M. v. d. Velden, H. v. d. Linden, M. v. d. Velden en H. Maas. De wedstrijd begint om 2 uur, Deze vereniging houdt ook donderdag een kermis- vlucht. P.V. „DE LUCHTBODE" De postduivenvereniging „De Luchtbode" hield zondag 30 april haar vlucht vanuit Noyon, afstand 270 km. Gelost om 7.20 u. Deelname 169 duiven. Aankomst eerste duif 10.43.11 uur. Overduif A. J. van Don gen. De uitslag was als volgt K. v. Esch 1 3 7 8 10 30 40; A. J. van Dongen 2; 'H. v. d. Linden 4 9 22 28 43; A. Aarts 5 41; G. Schoenmakers 6; A. Kuijten 11; 1. van Dongen 12 27; H. Leer- makers 13; Gebrs. Boons 14 17 24 34; M. Vera 15 19 20 21 35; K. Aarts 16 31 37; C IJpelaar 18 26 42; P. Hooijmayer 23 29; M. v. d. Velden 25; H. Vera 32; Gebrs. v. d. Velden 33; A. Leermakers 36 39; A. v. d. Velden 38. SCHUTTERSGILDE ST. HUBERTUS Het schuttersgilde St. Hubertus organi seerde voor de kring Udenhout en omstre ken het eerste Bondsconcours onder de bo men van hun clubhuis. St. Hubertus wist driemaal 12 punten te behalen en kwam hierdoor in het bezit van de bondsmedaille opgelegd. St. Joris Uden hout behaalde de Bondsmedaille vrije hand. VeTder werden de eerste 10 prijzen behaald door: le prijs: Jac. Manie, Sta Maurits; 2. J. Schoenmakers, St. Joris; 3. J. v. Hest, St. Maurits; 4. J. Bruurmijn, St. Hubertus; 5. A. v. d. Broek, St. Hubertus; 6. A. Bink, St. Hubertus; 7. C. Ebbing, St. Hubertus; 8. W. v. d. Broek, St. Hubertus; 9. M. Muyen, St. Antonius, St. Sibastiaan; 10. J. Telen, St. Joris. Dinsdag jl. hield de Coöp. Boerenleen- band ,,'s-Grevelduin-Capelle" in zaal de Ruyter een algemene ledenvergadering. De voorzitter der bank, de heer A. Timmer mans, open deze vergadering met een kort welkomstwoord. Het is jammer, aldus de heer Timmermans, dat deze vergaderingen zo slecht worden bezocht. Als secretaris werd aangewezen de heer v. d. Made. De heer v. d. Heide las vervolgens de notu len van de algemene ledenvergadering van 3 mei 1966. De kassier der bank gaf ver volgens een verslag over het jaar 1966. In de tweede helft van het vorig jaar is weer eens aan het licht getreden, dat de econo mie het zwaar te verduren kreeg. De jaren van ononderbroken hoogconjunctuur met de daarbij optredende spanningen heeft in '66 een ommekeer teweeg gebracht, waardoor de zorgen groter werden dan voorheen het geval is geweest. In velerlei opzicht is in 1966 het economische evenwicht verstoord geworden. Voor onze bank is 1966 een goed jaar geweest. De toevertrouwde spaargelden, in clusief de bijgeschreven spaargeldrente na men toe met f. 20.788,01. Deze toename bleef echter beneden die van het vorig jaar, maar 1965 was dan ook wel een rekord jaar. We schrijven dit o.a. toe aan de con juncturele ontwikkeling, zoals we die heb ben omschreven. Hoewel de prestatie van 1966 die van 1965 niet heeft kunnen eve naren, kan de behaalde spaaraanwas toch alleszins tot tevredenheid stemmen. De an dere toevertrouwde middelen nl. die van de rekening-courant gaven ten opzichte van 1965 een daling van f. 137.252,43 te zien mede tengevolge van de slechte uitkomsten met name in de tuinbouwbedrijven, die in 1966 over het algemeen een zeer ongunstig jaar hebben gehad. De lasten waren sterk gestegen, terwijl de baten beneden normaal bleven. Ten gevolge hiervan heeft men geen verdere investeringen gedaan dan hoogst noodzakelijk; uitbreidingen hebben zo goed als niet plaatsgehad. De debetsaldi in rekening-courant namen ten opzichte van 1965 af met f. 74.769,68, terwijl de voor schotten een vermeerdering vertoonden met f. 168.334,53. De toename hiervan zit voor namelijk in het afwikkelen van reeds toe gezegde posten in de woningbouw en aan kopen van grond door de agrariërs. Tenge volge van genoemde omstandigheden daal de de omzet (ontvangsten en uitgaven) met f. 8. 8.643,287,96 tot f. 31.416.991,06. Na afschrijvingen en reserveringen bedroeg de winst in 't afgelopen boekjaar 16.094,30 gulden. Over het behaalde resultaat hiervan kunnen we alleszins tevreden zijn. Na bij schrijving hiervan op het reservefonds zal dit fonds gestegen zijn tot f. 145.286,17. Het aantal spaarrekeningen bedroeg 1802; het aantal rekening-couranthouders 135, voorschotnemers 147 en leden 305. De voorzitter dankte de kassier, de heer Ver hoeven, voor zijn keurig verslag. Tot lid van het bestuur werd herkozen het aftredende lid de heer van der Heide, die deze benoe ming, onder dankzegging in het hem ge stelde vertrouwen, weer aannam. Tot lid van de Raad van Toezicht wegens aftreding van de heer L. v. Wijlen, die niet meer herkiesbaar was, werd gekozen de heer H. van Dommelen. Alhoewel de heer Van Dommelen niet ter vergadering aanwezig was, kon de voorzitter toch meedelen, dat de heer Van Dommelen een eventuele be noeming zou accepteren. De vergadering besloot vervolgens het voordelig saldo toe te voegen aan het re servefonds. Van de rondvraag werd door enkele leden gebruik gemaakt en de voor zitter kon alle gestelde vragen «naar ieders genoegen duidelijk beantwoorden. In zijn slotwoord deelde de voorzitter mede, dat 't bestuur zal trachten de belangen van de bank in het nieuwe boekjaar zo goed moge lijk te behandelen. Hij bracht ook dank aan de kassier met zijn personeel voor het vele werk, dat zij doen op de bank. Ook mede door Uw beleid, aldus de voorzitter, kunnen wij over een gunstig boekjaar terugzien. Wij hopen, dat ook in het nieuwe boekjaar U allen mede zult werken om de belangen van de bank naar behoren te behartigen. JUWELIER MUDlO AVAN GtNTLE M^=~ 1 -1 op_ -_J. «Ji "U^-4- DODENHERDENKING Woensdagavond had de dodenherden king plaats. Om 7 uur werd in de Ned. Herv. kerk een herdenkingsdienst gehouden, waarin voorging ds G. Wutsten, Hervormd predikant, die naar aanleiding van het ge lezen schriftgedeelte uit Mattheus 24 er op wees dat er voor velen een kloof bestaat tussen de tijd van de oorlog met zijn rechtsverkrachting en vol van gruwel en onze tijd. In de oorlog werd door velen er varen wat het is dat men geen plekje kon vinden waar men rustig het hoofd kon neer leggen. waarop Jezus Christus doelde in 't voorgelezen Schriftgedeelte, waar Hij ge sproken heeft over de tekenen der tijden en waarin de gemeente ziet hoe de wereld reilt en zeilt op weg naar de toekomst van Jezus Christus. Hij wil ons oog geven voor de geweldige verschrikking vóór de komst van Jezus Ghristus niet alleen, maar door alle eeuwen heen. Hoe staan wij tegenover alles wat gebeurde en tegenover de bevrij ding, want wij mogen dit alles niet zomaar over ons heen laten komen. In de oorlog waren er gelukkig die het niet konden ver dragen dat het recht verkracht werd en dan staan we meteen midden in het verzet zegt Ds Wursten. Zij waren bezield van een an dere geest en hebben er alles voor over ge had. Wij hebben de vrijheid altijd weer aan God te danken, wij doen niet aan mensver heerlijking. Wij gaan kapot aan alle mo gelijke vragen, maar God regeerde toen en nu en Jezus Christus, die alles dn Zijn han den draagt, vraagt ons wat wij niet de duur gekochte vrijheid doen, want het wordt steeds duidelijke dat er wanneer er geen verandering komt we dezelfde tijd weer te rug halen en zidh geweldige machten zullen ontketenen. Het appel vanuit het verleden moeten wij richten op de toekomst van Je zus Christus. Hij komt, die alles in Zijn hand blijft houden, om ons ieder af te vra gen wat wij het kostbaar goed van de ver worven vrede en vrijheid hébben gedaan. Hebben wij dat goed gebruikt naar Zijn wil, om daarin God te zoeken, voor de komst van het Koninkrijk van Jezus Chris tus, door de grote verdrukking heen Daarom bidden wij: „Uw Koninkrijk kome toch, O Heer". In deze herdenkingsdienst werd een collecte gehouden voor de geza menlijk militaire fonden. Tot slot werden staande twee coupletten van het Wilhelmus gezongen. Bij de kerk werd vervolgens een stoet geformeerd die een stille tocht naar het Jan de Rooij-monument aan de Tilburg- se weg maakte, waaraan velen deelnamen. Nadat geschaard rond het monument twee minuten stilte in acht waren genomen, wer den door het muziekgezelschap Kunst na Arbeid het Wilhelmus en „Blijft bij mij Heer" uitgevoerd. Hierna werden bloemen gelegd aan de voet van het monument, al lereerst door de loco-burgemeester wethou der Jac. Vos, door de Oranjevereniging, door het Rode Kruis te Waalwijk, de Chr. Besturenbond Sprang-Capelle, de Padvin- dersgroep Jan de Rooij enz. Niettegenstaan de de regen was het een indrukwekkende plechtigheid, die zowel in de kerkdienst als bij het monument grote belangstelling trok. SOLISTENCONCOURS „SIRENA" Het fanfarecorps „Sirena" hield in café W. Kuis een onderling solistenconcours op donderdag 28 april j.l. Als jury fungeerden de heren J. van Loon en A. N. v. d. Heij den uit Vlijmen, terwijl de pianobegeleiding werd verzorgd door de heer A. v. d. Linden alhier. Het hoogste aantal punten werd behaald door E. J. Dekkers, 111%, waarmee deze dn het bezit kwam van de wisselbeker. De overige uitslagen waren H. Wijtmans, le prijs, 110% punt; J. C. Hoevenaar, le prijs, 109 pnt.; J. Spierings, 48. 't Eerste was smidje Verholen deed was zijn koffertje halen en vervol gens op hef koersbord' kijken hoe laat de trein naar Cowtown ging. Er ging er gelukkig een over tien minuten, zodat hij nog juist de ge legenheid had twee kaartjes aan te schaffen, een voor de eerste en een voor de tweede klas. Waarom nu juist twee kaartjes? Ja, dat was heel handig bekeken van die smid en we zullen zien waarom. Hij zette zich namelijk met zijn mooie com- le prijs, 107 pnt.; C. H. de Cloe, le prijs, 97 pnt.; P. v. d. Laar, le prijs, 96 pnt.; C. Groeneveld, le prijs 96 pnt.; A. v. d. Assem, le prijs, 96 pnt.; A. Hoevenaar, le prijs, 100% pnt. en C. W. Hoevenaar, le prijs, 97 pnt.; P. v. Zeist, le prijs, 96 pnt. Het trio Dekkers - Groeneveld - v. d. Laar behaalde eveneens een le prijs met 102'% punt. In groep II behaalde Corrie Klaassen 'n eerste prijs met 98 punten, waarmee zij te vens in het bezit kwam van een beker. C. de Rooij en P. Quirijns behaalden ie der een 2e prijs met resp. 91 en 90 punten. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de dok- tersdienst voor dokter Winkelman warden waargenomen door dokter Van Tuijn te Kaatsheuvel, Vossenbergselaan 21, telefoon 04167-2006. KERKDIENSTEN Zondag 7 mei: Ned. Herv. Kerk Sprang, 9.30 en 6.30 uur: ds G. Wursten, Geref. Kerk Sprang, 9.30 en 4.30 uur: Ds Bakker van Doorn. MUZIKALE WANDELINGEN Het fanfarekorps „Sirena" maakt met Koninginnedag een muzikale wandeling door een deel van de gemeente, 's morgens om 10 uur, waarbij een serenade werd ge bracht bij burgemeester M. van Prooijen, die deze attentie zeer op prijs stelde. De burgemeester sprak er zijn blijdschap over uiit dat het korps op deze nationale feest dag de traditie handhaafde om zijn vrolijke tonen door de straten te doen galmen. Hij dankte het korps hartelijk voor de gebrachte serenade. De drumband en harmonie „Ma rijke maakte in de namiddag eveneens een muzikale wandeling door Sprang, waar voor van de zijde van het publiek grote be langstelling bestond. missarisuniform in de eerste klas. Hij liep weliswaar rood' aan van de warmte en het zweet gutste hem aan alle kanten over het gelaat, maar daarmee liep hij juist flink in de gaten bij de keurige negerbe diende, die koffie en broodjes rond bracht. De smid keek intussen de ogen uit naar het voorbij rollende landschap en toen de wachtende chauffeur voor het station in New York er eindelijk achterkwam, dat zijn commissaris niet meer terug kwam, was de listige smidje Ver- WEDVLUCHT De postduivenvereniging De Luchtvaart, alhier, hield in samenwerking met de post duivenverenigingen uit Waspik en Raams- donk een wedvlucht vanuit Noyon, afstand 272 km. De uitslag was als volgt: A. Klootwijk 1 5 17 20; I. ten Berge 2 8 11 34 35; G. Kemmeren 3 22 24 36; B. Pols 10 13; H. v. Campen jr., 12; J. Schip per 15; A. v. Beek 16 43; B. v. Campen 18; Broeken van Dongen 19 25; P. Zijl mans 21; P. v. d. Elshout 27; M. Baks 29 30; B. Verduijn 32; J. Nieuwenhuizen 33; J. Verschure 37; J. Kuppen 38; A, v. Iersel 39; W. Martens 41; J. v. Strien 42; J. Kie- boom II, 44 46 49; C. Fitters 45; P. Pluijm 47H. Boons 48; C. Blok 50. Zondag a.s. wordt wederom een wed vlucht gehouden vanuit Noyon. BEJAARDENTOCHT Het Bejaardencomité is deze week in ver gadering bijeen geweest om de eerste be sprekingen te houden voor de bejaarden- tocht 1967. Algemeen was men van mening, dat men voor dit jaar nogmaals een tocht door Brabant diende te maken. Het oog is gevallen op de enige jaren terug verregende tocht naar de Wouwse Plantage. De leden van het comité zullen binnen enkele dagen wederom bij de inwoners aankloppen voor een bijdrage om ook dit jaar de tocht weer mogelijk te maken. Het comité ver wacht, dat de inwoners ook dit jaar weer met - gulle hand zullen geven. VIERING GEBOORTEDAG ORANJETELG De 3 samenwerkende Oranjeverenigin gen in deze gemeente hebben op waardige wijze de geboortedag van de Oranjetelg Willem-Alexander gevierd, 's Morgens trad Voor de schoolkinderen in het cultureel cen trum „Zidewinde" op het duo Hermans - Janssen. Vooral .«het optreden van de heer hole al honderd kilometer weg! Hij begreep evenwel heel goed, dat hij onmogelijk zijn hele leven kon blij ven rondlopen in 'n politieuniform en daarm verdween hij op een ge geven moment naar een van de toi letkamertjes, die deze trein rijk was. Daar ontdeed hij zich snel van de twee politieuniformen, en niet zo heel veel later stond hij weer voor onze ogen, gekleed als die goeie, oude bekende smidje Verho len met zwarte broek, grijze jas en pijpDe uniformen borg hij op Hermans met zijn sprekende pop vond gro te bijval bij de schoolkinderen. Zijn com pagnon, de heer Janssen, oogstte grote bij val met zijn goocheltrucjes. 's Avonds vond een groot Oranjebal plaats waaraan mede werking verleende de Tilburgse band „De nieuwe Zes". Het is een geslaagde dag ge worden waarop de oranjeverenigingen met trots mogen terugzien. H.N.C.-NIEUWS Zaterdag a.s. 6 mei speelt HNC 1 de 2e wedstrijd voor het nederlaagtoernooi en wel tegen DVVC uit Dongen. Aanvang 5 uur. HNC 3 gaat op bezoek bij NEO 4. Deze wedstrijd begint om 1.45 uur. De uitslag van de grote verloting van HNC vindt U elders in dit blad. GROTE WIELERRONDE Zondag 7 mei zal de wielerronde van Vlijmen worden gehouden, onder de ren ners bekend als de grootste premie-ronde in Nederland. De beste renners werden uit gezocht bij de amateurs, nieuwelingen en adspiranten. Er zullen 30 adspiranten aan de start komen; aanvang 1 uur. Om half 2 starten 100 nieuwelingen; start 13.45 uur. Om 15.15 uur starten 100 amateurs. Bij de adspiranten gaat de grote belangstelling uit naar Van Esch uit Waalwijk, J. v. d. Wak ker Drunen; F. de Bont Waspik; Van Grinsven, St. Michielsgestel; F. v. d. Leest, Hank. Bij de nieuwelingen gaat de belang stelling uit naar A. v. Delft en J. Klerks, Drunen; G. Verhoeven, Waalwijk; v. d. Dungen Haarsteeg en zeker ook naar de plaatselijke renners B. Alaserij, T. Boelen, N. Henskens en M. Oosterwaal. Bij de amateurs start als grote favoriet H. v. Vught uit Boxtel. Ook 3 renners uit Engeland, D. Cuther, R. Green, R. Holt zullen aan de start verschijnen. De gebroe ders F. en G. Ouwerkerk en de plaatse- in net xoiiertje en nu wuiui ii« ook duidelijk waarvoor hij dat 2e klas kaartje had gekocht. Hij wan delde namelijk de hele trein door en zocht zich ergens achteraan een rustig plaatsje in een tweedeklas- wagen. Nu zou er wel niemand meer zijn, die in hem de dikke, zwaarwichtige commissaris zou her kennen en dat betekende: de vlucht was prima gelukt lijke favorieten P. Deenen, die onder eigen publiek grote kanshebbers zijn. Dan W. Nicols, die er de laatste weken steeds beter inkomt en nu voor eigen publiek een kans kan maken en J. v. d. Pol moet in staat zijn in de prijzen te rijden evenals A. v. d. Aa. Ook gaat de belangstelling uit naar J. v. d. Hoek, Kaatsheuvel en J. Verkooijen, Waalwijk. DOKTERSDIENST Op het weekend zaterdag 6 en zondag 7 mei a.s. zal de döktersdienst, alhier, worden waargenomen door dokter R. Raaijmaekers, Hoofdstraat 68a, Kaatsheuvel, tel. 04167- 2050. Zaterdagmiddag om 4 uur wordt op het terrein van RKDVC te Dru nen de beslissingswedstrijd Beatrix tegen Wit-Zwart gespeeld. Een wed strijd die stellig heel wat publiek naar Drunen trekt. Hoe zal dit duel eindigen Bea trix rekent er vast op dat het Wit- Zwart klopt. In Den Bosch houdt men het zelfs op een royale zege voor de ploeg van Hartman. Wit- Zwart is gehandicapt door het feit dat het niet op volle sterkte kan aantreden. Maar of dit veel ge wicht in de schaal legt zal nog moe ten blijken. Wit-Zwart is altijd al een grillige ploeg geweest, moeilijk te peilen als het gaat om belang rijke beslissingen. Ook in '44 wacht te Wit-Zwart een zware beslissings wedstrijd. Dat was tegen Bavel op het terrein van TSC in Oosterhout. Wit-Zwart won toen met 4—0.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 13