waaLwijkse en langstcaatse coucant KAATSHEUVEL WSC veteranen droegen (1200. af aan Hemofoliekliniek Gymnastiekver. Quickly uit Waspik viert 2e lustrum Frits Hoogerheide trotse bezitter van „de Grote Prijs van Waspik' Kaatsheuvel X' CHARITATIEF VETERANEN TOERNOOI WAS GROOT SUCCES J. KEMPS EN R. ENGEL WONNEN BIJ NIEUWELINGEN EN ASPIRANTEN Feestavond WEDVLUCHTEN A 'Mée 'M MAANDAG 12 JUNI 1967 88e JAARGANG No. 47 Abonnement p. week (0,28+ 2ct. inc.k.) ƒ0,80 p. mnd. (1,20+10 ct. inc.k.) ƒ1,30 p. kwrt. (3,40+10 ct. inc.k.) ƒ3,50 p. kwrt. p. post 4,bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 14 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Bureaus Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167-2002 Telegram-adres „ECHO" Opgericht 1878 Uitgever Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Losse nummers 20 cent Op de terreinen van WSC is za terdag het jaarlijkse Brabantse cha ritatieve veteranen-toernooi gehou den. Eigenlijk was het dit jaar niet de beurt aan WSC, maar door om standigheden gedwongen, kreeg men toch het verzoek dit toernooi te or ganiseren. Het organisatiecomité, met aan het hoofd de heer P. Pot, heeft in een paar weken dit toer nooi op poten moeten zetten. Het is een zeer geslaagd toernooi gewor den met een uitstekende organisa tie, waarover de deelnemers niets dan lof hebben. Hier volgen dan de resultaten: WSC—NOAD 0—1 TSC—Eindhoven 2—0 BaronieLonga 10 RAC—Willem II 1—0 NOADEindhoven 10 RACLonga 21 Willem IILonga 00 RACBaronie 01 EindhovenWSC 12 NOAD—TSC 1—1 BaronieWillem II 10 WSC—TSC 0—1 In groep A moesten TSC en Noad uitmaken, omdat ze gelijk geëindigd waren, via strafschoppen wie de fi nale zou spelen. TSC was beter in het penaltys nemen. Om de derde en vierde prijs werden er door RAC en NOAD strafschoppen genomen. NOAD wist dit met 43 te winnen. De finale TSCBaronie werd een zege voor TSC met 10. Eindstand van het toernooi: 1. TSC; 2. Baronie; 3. NOAD; 4. RAC; 5. WSC; 6. Longa; 7. Willem II; 8. Eindhoven. 's Avonds werd er in „De Ge croonde Leersse" een feestelijk bal gegeven, waaraan door alle WSC- leden met hun dames werd deelge nomen. Eerst sprak de heer Pot 'n woord van dank tot de verenigin gen en stelde, dat de wedstrijden zeer sportief waren verlopen. Hier na sprak Prof. van Krefeld, die als geneesheer-directeur van de Neder landse Hemofoliekliniek te Huizen (N.H.), het batig saldo van 1200,- in ontvangst was komen nemen. Hij vond het een prestatie van WSC om in zo'n korte tijd nog zoveel geld bijeen te brengen en hij dankte al len die hiermee aan meegeholpen hadden. Verder sprak nog de heer K. Schilders, vice-voorzitter van 't bestuur van het Brabants charitatief veteranentoernooi, wegens ziekte van voorzitter J. de Regt. Na de prijsuitreiking en de lote rij was het officiële gedeelte van de avond achter de rug en kon men op de muziek van „The Melody Stars" nog enkele uurtjes op aan gename wijze doorbrengen. GESLAAGD Aan de Katholieke Kweekschool St. Antonius in Dongen, slaagde voor het eindexamen 2e leerkring (onderwijzeres) mej. P. van Boxtel uit Kaatsheuvel. De C.C. Kaatsheuvel en Kaats heuvel-West hielden een tweetal wedvluchten vanuit Limoges en Pont St. Maxence. Limoges met 87 duiven, die za terdag om vijf uur werden gelost, waarvan de eerste duif werd gecon stateerd om 17.9.58 uur en de laat ste op zondag 7.52.57. Uitslag: G. v. d. Linden 1, 7, 14; K. Groenendaal 2; C. v. Ree 3; H. Klis 4; K. v. Boxtel 5; P. Hendriks 6, 27, 28; P. v. d. Velden 8; T. van Wezel 9; P. Nerings 10, 11; A. van Kuijk 12, 17; L. v. d. Velden 13, 18; A. Mertens 14, 24, 25; N. v. Kuijk 16; M. Btokx 19; J. Kemmeren 20; J. Hamers 21, 22, 26; M. v. Corstan- je 23; A. Schepers 29. Pont St. Maxence met 304 duiven die om 6 uur werden gelost en waarvan de eerste werd geconsta teerd om 9.53.38 en de laatste duif om 10.15.2. Uitslag: H. Klis 1; J. Hoevenaar 2, 10, 29, 47; M. Snoeren 3, 32, 42, 50; L. Meijer 4, 12; A. Couwenberg 5, 49, 54; F. v. Woensel 6, 9, 17, 35, 38; C. Spapens 7, 51; P. v. d. San- den 8, 13, 23; J. v. Boxtel 11, 18; P. v. d. Velden 14, 34, 44; L. v. d. Vel den 15, 20, 22, 46; B. Hoevenaar 16; C. M. Snoeren 19; L. Ververs 21; C. v. Ree 24, 40; H. Couwenberg 25, 48, 53; Th. Netten 26; L. Ververs jr. 27; L. v. Boxtel 28, 33, 41, 45, 55; J. v. Wanrooij 30; J. Vërboven 31; K. v. Boxtel 36; M. Brokx 37; J. Snoeren 39; J. Kemmeren 43; B. Masseurs 52. JUDO-NIEUWS Enkele judoka's uit Kaatsheuvel werden vorige week in de sport school Beljaars te Tilburg examen afgenomen. Voor de witte band slaagde G. Damen, voor de gele band H. Damen en M. van Broek hoven. Voor de bruine band de heer R. Rozeman (42), het oudste lid van de Eerste Judoclub Kaatsheuvel en tevens nu het hoogst gegradeerde. Deze laatste werd onlangs Zuid-Ne derlands kampioen van de politie ambtenaren in de halfzwaargewicht klasse. Zij kregen hun opleiding van de heer E. Kemmeren, 2e dan. JUNIOREN-TOURN OOI V.V. BERKDIJK De v.v. Berkdijk organiseerde za terdag aan de Kegelaar een uitste kend geslaagd voetbaltournooi voor B-junioren. Jammer dat de publie ke belangstelling te wensen over liet, want er werd door de jongelui met volle inzet gespeeld, zodat di verse wedstrijden het aanzien ten volle waard waren, terwijl de spor tiviteit in alle opzichten hoogtij vierde. Het was daarom dubbel jammer dat een speler van de ploeg uit Chaam zo ongelukkig kwam te vallen, dat hij een gebroken pols opliep. Na behandeling in het zie kenhuis te Waalwijk, kon hij echter met zijn clubgenoten huiswaarts keren. Het ongeval was niet aan ruw spel te wijten. Spijtig was ook dat enkele ploegen qua leeftijd uit de toon vielen en dus moeilijk te gen hun concurrenten konden op tornen. Het Berkdijk-beStuur had echter de gelukkige gedachte gehad om iedere deelnemende ploeg met een prijs te honoreren, zodat ook 't dappere ploegje van Dussense Boys, dat fysiek duidelijk de minste was en als laatste eindigde, met een bekertje beloond werd. Waspiks snelst groeiende vereni ging, de gymnastiekvereniging Quick ly, gaat het 10-jarig bestaan vieren. Momenteel zijn er niet minder dan 140 leden ingeschreven die ook elke week trouw in de gemeentelijke gym nastiekzaal aan de Wilhelminastraat zich bekwamen in grondgymnastiek, ritmische oefeningen en aan de ver schillende toestellen werken. Mevr. van Diem-Rijken, Nelly Smits en Ria Matijsen hebben voor 10 jaar beslist niet kunnen vermoeden dat hun ini tiatief tot een zo bloeiende vereni ging zou leiden. Quickly bleek echt in een grote be hoefte te gaan voorzien. Aanvanke lijk werkte men met een achttal meis jes onder leiding van de heer A. Kerst. De heer W. Smits werd bereid gevonden als een soort geestelijke vader de groep te gaan begeleiden en BURGERLIJKE STAND over de maand mei 1967 Geboren: Theresia P. M. B., dv. P. Damen-Kipping; Henricus P. C. J. L., zv. P. Dankers-Damen; Hen- drikus C. J., zv. W. Nieuwen'huizen- v. d. Pas; Petrus H. J. M., zv. J. de Kort-v. d. Eerden; Petronella M. I. G., dv. G. Smits-van de Lisdonk; Antonie C. M., zv. M. Hendriks- Vermeulen; Cornelis A. M., zv. M. Hendriks-Vermeulen; Angelique, dv. M. Laros-Gouda; Adrianus A. G., zv. A. v. Lierop-v. d. Velden; Johanna T. A. E., dv. J. Claassen- de Bree; Henricus J. M., zv. H. Voogd-v. d. Linden; Natascha M. B., dv. J. Jonker gouw-Tinnebroek; An na M E., dv. H. Lemmens-Olijslag ers; Adrianus N. W., zv. Dankers- Verstijnen; Willem zv W Pruijssers Strikkers; Johannes M. H. J., zv. H. v. Abeelen-de Benis; Franciscus B., zv. F. Schoots-Cornelissen; Francis cus H. J. B. J., zv. J. Smulders-v. d. Elshout; Carolina A. J. M., dv. J. Beerens-Vastré; Johannes A. M., zv. M. v. Gool-Siemons; Cornelis L. M., zv. C .v. Loon-Schoenmakers; Hui- bert, zv. G. Kerst-Heijblom; Catha- rina, dv. A. Wagemakers-de Haan. Huw.-aangiften: A. A. F. J. Tim mermans 24 j. en M. A. A. Riksen 22 j., beiden te Kaatsheuvel; H. J. M. Geboers 25 j. te Tilburg en A. J. M. Sperber 21 j. te Kaatsheuvel; R. Stadelman 28 j. te Tongeren (B) en R. N. Bulham 20 j. te Kaatsheu vel; L. Kouhli 22 j. te Amsterdam en J. M. v. Wanrooij 24 j. te Kaats heuvel; G. P. Hazenberg 29 j. en M. T. v. Laarhoven 25 j., beiden te Loon op Zand; C. J. M. Óngenae 23 j. te Tilburg en M. C. N. Pagie 23 j. te Kaatsheuvel; T. G. A. Kusten 25 j. en J. C. C. van den Hout 21 j., i beiden te Kaatsheuvel; L. J. Ver- duijn 23 j. te Waspik en P. E. Ros- senbrand 19 j. te Kaatsheuvel. Gehuwd: A. A. H. Kuypers 24 j. en C. M. v. d. Linden 24 j., beiden te Loonopzand; W. J. M. M. Schenk 26 j. te Uden en H.J.G.M. de Bondt 25 j. te Loonopzand; F. J. M. Mi- chielsen 50 j. en W. C. M. v. Roos malen 34 j. beiden te Loonopzand; W. J. J. F. v. d. Boom 31 j. te Til burg en H. A. F. M. Kuijpers 25 j. te Loonopzand; T. H. C. Bonants 54 j. te Tilburg en H. M. F. v. Hoorn 37 j. te Loonopzand; W. P. G. M. Smulders 26 j. te Tilburg en G. J. Dingemans 30 j. te Loonopzand; P. J. de Jong 26 j. te Dongen en M. P. v. Gorkum 26 j. te Loonopzand; M. J. G. Wientjens 33 j. te Helvoirt en M. A. J. P. v. Iersel 27 j. te Loon op Zand; C. H. v. Gorkom 52 j. en M. W. de Jong 44 j., beiden te Loon op Zand; A. J. Smits 28 j. te Drunen en A. J. M. Vastré 24 j. te Loon op Zand; W. C. Maas 19 j. en H. J. Verduijn 20 j., beiden te Loon op Zand; A. Zijlmans 51 j. en J. M. A. Brent 44 j., beiden te Loonopzand; G. H. M. v. Beelen 24 j. te Hillegom en C. M. Graveleijn 19 j. te Loon op Zand; W. Moes 24 j. te Lands meer en J. C. Zwart 23 j. te Loon op Zand; T. M. Muskens 24 j. te Loonopzand en C. J. M. O. v. Hooft 24 j. te Tilburg; C. F. v. Beers 22 j. te Waalwijk en C. C. J. M. Akker mans 20 j. te Loonopzand; T. G. A. Kusten 25 j. en J. C. C. van den Hout 21 j., beiden te Loonopzand; C. J. M. Ongenae 23 j. te Tilburg en M. C. N. Pagie 23 j. te Loon op Zand; A. A. F. J. Timmermans 24 j. en M. A. A. Riksen 23 j., beiden te Loonopzand; C. H. Dekkers 31 j. te Oosteind (Oosterhout) en A. E. Verboven 24 j. te Kaatsheuvel; M. A. M. Voogd 22 j. te Amsterdam en W. J. de Man 20 j. te Kaatsheuvel; A. P. de Vries 25 j. te Loonopzand en S. L. M. Mathon 26 j. te Ooster hout. Overleden: G. v. Vugt 89 j. te Loonopzand; J. A. Sneeboer 43 j. te Amsterdam; J. F. Damen 62 j. te Loonopzand; A. M. Maas 89 j. te Loonopzand. te besturen, een taak welke met de groei van Quickly steeds omvangrij ker werd maar waarvoor hij zich van stonde af aan volledig heeft ingezet. Toen mevrouw Gommers-Hefer de gelederen kwam versterken kreeg zij als le graads gymnaste de functie van groepsleidster gepresenteerd. Ook de heer Fijnenburg uit Breda heeft als leraar gymnastiek de vereni ging enkele jaren geleid. De laatste jaren is het mej. van Suijlekom uit Raamsdonksveer, afgestudeerde van de sportschool Sios te Amsterdam, die de scepter zwaait. Wekelijks oe fent zij met een groep jongens en 5 groepen meisjes van verschillende leeftijden. Omdat de financiële ver plichtingen te groot werden heeft Ouickly zich noodgedwongen uit de landelijke gymnastiekbond moeten terugtrekken. Wel bestaan er contac ten met andere verenigingen in wed strijdverband. Elk jaar ook worden er per groep onderlinge wedstrijden ge houden, met onderscheidingstekenen en een wisselbeker, terwijl er ook van tijd tot tijd demonstratie-avonden voor de ouders worden belegd. Zo als elke jeugdvereniging in Waspik is ook Quickly bij de jeugdraad aan gesloten. De grootste wens van de leden en het bestuur is een brug met ongelijkè leggers te kunnen bemach tigen. Dit toestel wordt door Quick ly hijzonder sterk gemist, omdat men geremd wordt in een oefenstof welke tegenwoordig gemeengoed is. Men zal er voor gaan sparen maar 1.800 gulden is voor Ouickly een groot be drag. Het actieve bestuur, de heer W. Smits, voorzitter; mevr. Van Dijk- Smits, secretaresse; mejuf. Jeanne Smits, penningmeesteresse; mevr. v. Diem-Rijken; mevr. Gommers-Hefer en de heer A. Kools, zijn echter vast beraden in de uitvoering van hun plannen. Hoe dan ook, eerst gaat de Quickly-familie een uitstapje maken met ondermeer een bezoek aan Til- burgs dierenpark en de bosrijke om geving van Elsendorp in Oost-Bra bant. Daarna blijft er nog tijd om te duimen hoe de wensdroom in vervul ling te laten gaan. ORANJEVERENIGING 'WILHEEMINA' In verband met de viering van het 20- iarig bestaan der Oranieverenieing 'Wilhel- mina' werd j.l. zaterdagavond door deze vereniging een cabaret-programma gegeven in het cultureel centrum 'Zidewande' Te ruim 8 uur werd deze avond geopend door de voorzitter der Oranjevereniging, de heer Poldervaart. Snreker heette in de allereer ste plaats welkom het voltallig College van burgemeester en wethouders, de gemeente secretaris en de afgevaardigden van de Oranjeverenigingen Vriihoeve en Sprang. Voorts deed de heer Poldervaart een beroep ou de aanwezigen om hun medewerking te verlenen bii de te houden verloting van de ze avond. Het zal TJ bekend, aldus spreker, dat de leden voor deze avond vrije toegang hebbm. D- kosten, aan dit programma ver bonden, 7' 'U echter zeer hoog, zodat ik hoon dat U allen Uw medewerking zult ge ven bii deze verloting, waaraan zeer mooie priizen verbopden ziin. Het woord werd hierna gevoerd door burgemeester Van Prooijen. Spr. sprak al lereerst ziin gelukwensen uit aan het be stuur bij dit 20-iarig jubileum Uw vereni ging, ging burgemeester Van Prooijen ver der, stelt pt een eer in de verbondenhe'd aan ons Koninklijk Huis te verstevigen. Tot slot sprak burgemeester Van Prooijen ook nsmeus het gemeentebestuur zijn waarde ring uit voor het vele werk. dat de Oranje vereniging 'Wilhelmina' in de afgelopen 20 iaar heeft gedaan en wenste bestuur en leden nog een lan" bestaan toe Hierna i"- het programma TJitgoed voor U" aanvang. Als eerste P-d vw bef vnoii.vt.» de bekende Hammond or-n-ust He-mm Theun'ssen die divers- nopubire m-'-dieën ten gehore bracht. Met veel voldoening heeft men deze veelzijdig" artiest beluis terd. Zeer in de smaak bii het mib'iek viel het ontreden van het Co-ktail Trio. onder leiding van Ad van der Gein. Hun liedjes werden met aandacht aangehoord en na nf- loon oogstte dit trio dan ook wel verdiend anulans De zangeres Trudi Dilé zong en- k»!e üedi"s u't de operette Tm Weiszen Röss"l'. Su-cesvol was daarna het ontreden van de teenaverster Ronny Tober. Biizonder aardig was het ODtreden van The Handy Fools met hun komische varieté-nummer. Tot veVr verrassing trad na de pauze An- dré van Duyn nog op, parodist. Al met al was het een leuk programma. De diverse artiesten werden aangekondigd door Han Bakker, die voor vlotte conferences zorg droeg. Tot slot zij nog opgemerkt, dat de zaal geheel bezet was. Voor de 2e maal in de 16-jarige geschiedenis van de Ronde van Waspik is de fraaie bokaal van het gemeentebestuur, De Grote Prijs van Waspik, definitief in het bezit van een wieleramateur gekomen. Dit keer was het Frits Hoogerheide uit Ossendrecht die tweemaal in successie op magistrale wijze de overwinning voor zich opeiste. Ook in 1966 werd zijn naam in het zilver gegraveerd onder de na men van Jan Jansen, Karei Leyten, André van Aert en Eef Dolman. Van Hoogerheide heeft er voorbeeldig voor gekoerst, want weer bleek de Waspikse ronde met zijn koolaspaadje voor de meeste renners een te zware opgave. Mannen als Minnebo, Bob Kroonen, Kees Koeken, v.d. Vlam en Ted Blom werden met nog zo'n 70-tal andere knapen uitgeteld. In deze slijtageslag bleven er slechts 20 overeind. Het was Jan Pieters uit Maassluis die na 20 ronden het eerste lont in het kruitvat stak. Vijf ronden later streek het kwintet op de solist neer. Dit zestal kreeg 12 seconden toen Piet Kettenis en Jan Pieters uit het peleton ontsnapten. Dit was het sein voor Frits Hoogerheide om het tem po van het peleton op te voeren. Half koers moest de kopgroep voor deze krachtexplosie kapituleren. Kort hier op kwam de eerste schifting. B. Min- nekus, J. Adershof, Piet Legierse, Piet Barendrecht, Frans Hoppe en Frits Hoogerheide vormden 'n mach tige kopgroep. Vier ronden lang streed Piet Ket tenis op zijn eantje op het tweede plan maar slaagde er toch nog in het zestal te bereiken. Eenzelfde kracht toer haalde ook Kees Baars. Het was de hoofdmacht wel duidelijk dat het achttal vooraan serieuze kandidaten werden voor de eerste plaatsen. Daarom bleven de reacties niet uit. Na 55 ronden werd de grondslag ge legd voor de beslissende slag. Minne- kus, Hoogerheide en Baars sprongen weg uit de kop en met nog 18 ronden voor de boeg hadden zij een voor sprong van 20 seconden op Kettenis en Legierse, van 35 sec. op Baren drecht, Jongkind en Hoppe, van één minuut op S. v. d. Burg, K. Frijters en Oomen, van 1 min. en 10 sec. op Pieters en van Dorth, waarna het kleine restant van 11 renners volg de. Lag het veld nu dus lekker uit elkaar, met nog 10 ronden voor de boeg waren alleen de drie vluchters met op een halve ronde Kettenis en Legierse nog op het voorste plan. De rest werd door het leidende trio ge dubbeld en hergroepeerde zich. Van af dat moment was er alleen nog maar de vraag: wie van de drie! Hierop gaf Hoogerheide in de laatste ronde een overduidelijk antwoord. Alsof hij zojuist van start was gegaan nam hij in één ronde 12 seconden op zijn naaste concurrenten, waarvan Minne- kus 2e en Baars 3e, werd. De verdere uitslag 4. Kettenis; 5. P. Legierse; 6. B. Vogelaar; 7. S. v. d. Burg; 8. K. v. d. Knaap; 9. P. Oomen; 10. C. Stultjens; 11. M. Jongkind; 12. J. van Riel; 13. J. Pieters; 14. A. Kroon; 15. F. Hop pe; 16. Barendrecht; 17. J. Pons; 18. B. van Dorth; 19. A. Konings; 20. A. Jongkind. Tijd van de winnaar 2.37.50. NIEUWELINGEN De nieuwelingen stelden de jury wel voor problemen. Een 25-tal ren ners (ook hier moesten ruim 70 ren ners vroegtijdig de strijd staken) kwam in een felle massasprint op de streep af. De beste spurter bleek hier J. Kemps uit Sprundel. Zijn tijd was 1.4.25; 2. M. v. d. Meulen; 3. V. v. d. Meyden; 4. R. Roks; 5. P. de Vos; 6. W. Smeekens; 7. H. Moorhof; 8. J. Selders; 9. A. de Bruyn; 10. K. v. d. Pluim; 11. F. Mansvelders; 12. P. Neeskens; 13. J. Schelling; 14. J. Floren; 15. H. van Bavel; 16. H. Botterhuis. ASPIRANTEN De aspiranten hadden voor hun wedstrijd 33 min. en 28 sec. nodig. 1. R. Engel; 2. H. van Groezen; 3. H. van Dongen; 4. C. van Baagt; 5. B. Jurriaans; 6. K. Bal; 7. N. Ver meulen; 8. T. v. d. Leist; 9. C. van Bostelen; 10. van Rossum. In Algerië zijn Nederlandse be drijven van de Shell olie-maat schappij in beslag genomen. Men vermoedt dat het hier gaat om de sympathie die Nederland voor Is raël is getoond. Weekeinde zijn weer vele doden op de weg te betreuren. In Fries land werden 3 mensen gedood bij een auto-botsing. In Rosmalen is de 77-jarige heer Brok uit Kaats heuvel overreden. Verder werden nog 'n 12 doden gemeld. - De kunstveiling voor Israël te Amsterdam heeft f. 82.000 opge bracht. - Rini Wagtmans heeft de Ronde van Oosterwijk gewonnen. v/53 V* T Huldiging van de winnaar van de Ronde van Waspik. De uitslagen waren: SCO—Nieuwkuijk 0—1; Dussense Boys—Berkdijk A 0—6; Nieuwkuijk Dussense Boys 20; SCOBerk dijk A 0—3; DVVC—Chaam 1—0; Zwaluw VFCBerkdijk B 5—0; DVVCBerkdijk B 10; Zwaluw- VFCJCraam 20; ChaamBerkdijk B 22; DVVCZwaluw VFC 02; NieuwkuijkBerkdijk A 13; SCO Dussense Boys 20. Om de derde en vierde plaats: DVVCNieuwkuijk 21; finale Berkdijk AZwaluw VFC 31. De eindstand was: 1. Berkdijk A 2;. Zwaluw VFC; 3. DVVC; 4. Nieuwkuijk; 5. Chaam; 6. SCO; 7. BerkdijkB; 8. Dussense B. ZIEKENTRIDUUM Onder leiding van pater Huberti- nus Capucijn, zal op 13, 14 en 15 juni a.s. het jaarlijkse triduum wor den voor de zieken en lichamelijk ge handicapten uit de drie parochie's van Kaatsheuvel. Het triduum vindt op uitnodiging van het bestuur van pension Bethlehem plaats in het be jaardenhuis, dat voor dit doel uiter mate geschikt is. Leden van het Rode Kruis, personeel van het Wit-Gele Kruis en A. V. A. dames zullen wor den ingeschakeld. De deelnemers zul len iedere morgen door particuliere autobezitters naar Bethlehem worden vervoerd, waar om 10 uur de dien sten aanvangen. GOUDEN BRUILOFT Vandaag viert het echtpaar J. Oomes (77) en G. v. d. Broek (78) wonende in de Van Heeswijkstraat 45 te Kaatsheuvel het gouden huwelijks feest. PRIE STERWIJDING Op zondag 2 juli, 's morgens om half elf, zullen in de kapel van het missiehuis St. Antonius te Kaats heuvel drie missionarissen van de congregatie der paters van de H. Familie, Henk Dingemans, Cor v. d. Spek en Antoon Verlaan door mgr. Constans Kramer o.f.m. tot priester worden gewijd. - President Nasser heeft nu weer, op aandrang van het parlement, besloten aan te blijven als presi dent van Egypte. Hij heeft alle volmachten gekregen. - Rusland en verschillende Oost- Europese Staten hebben hun di plomatieke betrekkingen met Isra el verbroken en blijven 't beschou wen als aanvaller, die niets van 't veroverde gebied mag behouden. Er staat ons dus nog heel wat te wachten. - De Ned. regering heeft opverzoek van de secretaris-generaal van de V.N. Oe Thant een vliegtuig be schikbaar gesteld voor de chef staf bestandscommissie der V.N. in Jeruzalem. De Friendship 37 is vannacht reeds vertrokken.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 5