L. van Eeten vierde 40-jaris jubileum bij Van Gent Gn. N.V. De kermis in Kaatsheuvel M. Amabilisschool vierde 12V2 jarig K'heuvel bestaan Jaarvergadering DESK Jan Hendrik de Rooy-mars in Sprang-Capelle was succes WAALWIJK Abonneert U op dit blad 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 26 JUNI 1967 7 SSC speelt tegen Ned. Militair elftal Handbaïtoernooi voor scholieren was succes Veteranen-toernooi v.v. „Baardwijk" De heer L. van Eeten wordt hjj gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum gefeliciteerd. In verband met het feit dat de heer L. van Eeten op 6 juni j.l. 40 jaar in dienst was bij de fabricage- afdeling van v. Gent en Co. N.V. te Waalwijk, werd hij vrijdag 23 juni j.l. hartelijk gehuldigd. Om 17.00 uur werd de jubilaris met zijn echt genote in de met palmen versierde kantine van het bedrijf ontvangen door de directie en zijn naaste me dewerkers. De eerste die de jubi laris toesprak was de directeur, de heer A. E. van der Lely. „Het is voor mij moeilijk", aldus de directeur, „om over d'e 40 jaar, waarop u in ons bedrijf werkzaam bent een oordeel te geven, daar ik nog slechts enkele jaren met u mocht samenwerken. Wel weet ik, dat u in die 40 jaar uw werk steeds plichtsgetrouw hebt vervuld en er geen aanleiding was tot klachten. Het verheugd mij dan ook, dat ik het mag zijn, die u als eerste met uw 40-jarig jubileum mag felicite ren. U waart een voorbeeld voor de jongeren en u huldigde het standpunt: blijven waar je bent en uw werk dóen op de goede en juis te manier. Namens de directie wil ik dan ook gaarne mijn grote waar dering tot uitdrukking brengen, omdat u 40 jaar lang uw beste krachtep aan dit bedrijf hebt ge geven en u hiervoor hartelijk dank zeggen". Hierna overhandigde de directeur d'e jubilaris de medaille met oor konde van de Maatschappij voor Handel en Nijverheid, alsmede een geschenk onder couvert en sprak de hoop uit dat de goede verstand houding tussen de jubilaris en de directie van Van Gent en Co. nog vele jaren zo mag blijven. Mevrouw van Eeten werd in de hulde be trokken door de aanbieding .van 'n boeket anjers en een grote doos bonbons. Ook haar feliciteerde de directeur met het jubileum van haar man. De bedrijfsleider van de N.V., de heer J. de Rooij, onderschreef de waarderende woorden van de di recteur. Hij noemde de jubilaris mede de kprn van het bedrijf, wen ste hem enkele prettige dagen en hoopte dat de heer van Eeten nog lang in het bedrijf werkzaam zal mogen zijn. De heer W. v. Hemert, was de tolk van de medewerkers van de heer van Eeten. ,,U staat vandaag in het middelpunt van de belangstelling. Een belangstelling die u tenvolle hebt verdiend, om dat u gedurende 40 jaren al uw krachten, ijver en toewijding aan dit bedrijf en aan de afdeling waar in u werkzaam bent, hebt gegeven. Ik feliciteer u dan ook hartelijk en hoop dat u aan de afgelopen 40 jaar nog vele jaren toe zult voe gen. Ook u, mevrouw van Eeten, betrek ik gaarne in deze huldiging en feliciteer u met het jubileum van uw man". Namens alle mede werkers van het bedrijf bood de heer van Hemert d'e jubilaris een schemerlamp aan. Nadat verver singen waren geoffreerd, kreeg het gehele personeel de gelegenheid om de jubilaris persoonlijk te feli citeren, waarna mevrouw v. Eeten mede namens haar man een harte lijk dankwoord sprak. Men bleef hierna nog geruime tijd gezellig bij een waarbij de directie van Van Gent en Co. zich een gulle gast heer toonde. Zaterdag 1 juli a.s. 's middags om 2 uur zal de officiële opening plaas- vinden van de sportaccomidatie van SSC op het sportpark gelegen aan de Bernhardstraat. SSC heeft op zijn sportpark een pracht clubhuis ge bouwd waarin zijn ondergebracht de kleedkamers, scheidsrechter-lokaal en bestuurskamer. Voorts is er een mo dern ingerichte kantine. Dit alles is tot stand gekomen dank zij de belan geloze medewerking van vele SSC- leden en -supporters. Vele uren is aan dit clubhuis ge werkt, maar wat men tot stand heeft gebracht is iets prachtigs. In de toe komst zal SSC de bezoekende clubs op waardige wijze kunnen ontvangen. Deze opening zal worden opgeluis terd door het Waalwijkse Jachthoorn corps Cornu Copiae. Als sluitstuk van deze gebeurtenis zal SSC om 4.30 uur een wedstrijd spelen tegen het Nederlands militair versterkt B-elf- tal. Het militair elftal zal worden sa mengesteld uit de navolgende spelers d. Wekken (Excelsior); Van Stra- V. ten (FC Den Bosch); Van Wijngaar den (Feijenoord); Cracumans (NAC) Hulshof (Ajax); Achterberg (DOS); Van Egmond (Telstar); Geurken (MVV); Pansiers (Xerxes); Kleinjan (DFC); Molenaar (FC Zaanstreek); Koengs (St. Truiden - België); Plag- geman (DOS) en Snoek (NAC). Vooraf aan deze wedstrijd zullen spe lers en begeleiders een koffietafel worden aangeboden, terwijl de spelers van het militair elftal een zilveren servetring als aandenken zal worden overhandigd. De Mater Amabilisschool te Kaats heuvel heeft op 'n prettige en ge slaagde wijze het 12Vi-jarig bestaan gevierd. Nadat de leerlingen en ook diverse oud-leerlingen met hun ver loofden het jubileum vrijdagavond met 'n gezellig bal in zaal Euphonia hadden ingezet, volgde zaterdagmor gen 'n H. Mis van dankbaarheid in de kapel van 'Rosagaerde' en na af loop 'n ontbijt in de huishoudschool. Hoogtepunt was de feestelijke bij eenkomst 's avonds in de zaal van de Gildenbond, die door de leidster van de school, mej. E. Huntjens, met 'n kort woord werd geopend en waarbij zij naast de ouders en verloofden van de leerlingen speciaal burgemeester L. van Erp en diens echtgenote, als mede mej. M. Willemse, medewerk ster van de Nationale Stichting voor Mater Amabilisscholen verwelkomde. Deze laatste hield vervolgens een in leiding, waarin zij het moderne meis je van deze tijd belichtte. Spreekster benadrukte vooral dat de jonge vrouw van thans sterker geëmancipeerd is dan vroeger en neiging vertoont haar stem te laten horen over allerlei za ken, die zich tegenwoordig zo snel voltrekken. Over het wezenlijke van haar bestaan en wat zij moet doen ten opzichte van andere mensen, verkeert het moderne meisje vaak in het onze kere. Mej. Willemse wees in dit ver band op het grote nut van de Mater Amabilisschool, waar men in de ge legenheid is problemen aan te snijden tijdens gesprekken onder elkaar en met de docenten. Voor deze laatsten en het bestuur betekent dit, dat men bij de tijd diende te blijven om hun taak op een aangepaste wijze te blij ven vervullen. Zij hoopte dat dit met dezelfde ambitie als voorheen zou worden gedaan en feliciteerde na mens het nationaal bestuur met dit jubileum. Mevr. U. van der Wee-Brennink- meijer, presidente van de Mater Ama bilisschool, sprak vervolgens 'n dank' woord tot het gemeentebestuur en de werkgevers voor de verleende steun, alsmede tot de leidster en docenten voor hun vruchtbaar werk, waarna zij aan de volgende leerlingen het ge tuigschrift uitreikte Ellie Bergmans, Ria Bergmans, Wil ly Bertens, Bep van Gorp, Ad van Kuyk, Elly van Kuijk, Annie v. Laar hoven, Ria Roeien, Tiny Roeien, Ine van der Velden, Leny van der Velden, Ria van Vught en Emmy van Wezel. De in alle opzichten geslaagde jubi leumviering werd tenslotte besloten met 'n geslaagde toneeluitvoering door een aantal leerlingen van de school. Bezem uit; 't is kermis"zong 20 jaar geleden Kaatsheuvel's 'Bel Can to' heel enthousiast in de zaal van J. van Dun, midden op het kermisplein. En 't Was toen kermis, nog iets anders dan momenteel, wat niet wil zeggen, dat er nu geen kermis meer gehouden wordt, 't Gaat er alleen iets anders naar toe. Maar de drukte is vooral niet minder. Als we nog even terugblikken op het vorig jaar, toen speciaal de beide eerst, stille, dagen veel meer bezoekers brachten, dan jaren terug, met daarop twee overdrukke kermisdagen, dan mogen we constateren, dat Kaatsheuvel nog echt kermis viert. Aan het resultaat van de inschrijvingen van de kermis exploitanten valt dit ook te consta teren. We willen hopen dat het financi eel resultaat voor de exploitanten en de Kaatsheuvelse bedrijven, die met de kermisdagen extra kosten maken gunstig zal zijn. Gunnen we dat allen die van de kermis een extra verdien sten verwachten dit gaarne toe, spe ciaal gunnen we dat onze adverteer ders, die nog extra kosten gemaakt hebben om hun omzet tijdens de ker misdagen te vergroten. Daarom gaan we gewoontegetrouw even een wan deling maken om te zien wat zij met deze dagen extra hebben. We beginnen bij Jan van Eeuwijk, Hotel Berg en Dal, het uitgelezen mooie plekje op de Roestelberg. Het heeft heus geen aanbeveling nodig, want iedereen kent dit aangename verpozingsoord. Jan wacht dan ook rustig de twee eerste dagen zijn be zoekers af, die er rustig hun drankje kunnen genieten. Alleen zaterdag en zondag kunnen dansliefhebbers er hun dansje komen leggen; 't kost er geen cent extra. Van de Roestelberg rijden of wandelen we naar 'De Steenbakker'. Ook daar de eerste 2 dagen geen dansmogelijkheid. Het is er toch druk genoeg zegt Van Berkel. Op zaterdag en zondag kan er vanaf 7 uur en op zondag ook tussen 12 en 2 uur n.m. een dansje gelegd worden. 'Henry and his blue Stars' verzorgen er zowel het amusement- als de dans muziek. Nog even een tripje verder en we zijn bij de heer A. Vughts, het bekende café 'De Efteling' op de provinciale weg, waar we voor amu sement en dans weer opnieuw aan treffen 'The Flying Stars', o.l.v. B. Rozenbrand. Evenals bij de Steenbak ker is de toegang gratis. We wippen even over naar de bedrijven in de kom. Als we bij hotel Smit binnen vallen, de gelegenheid met veel mo gelijkheden, dan kunnen we consta teren, dat hier heel wat geboden wordt. In de grote Bioscoopzaal treedt elke avond de reeds van jaren bekende Bob Smit met zijn Duke City Sextet op, terwijl in de kleine zaal op al deze dagen het Midnight Kwartet met Yvonne de Nijs, bekend van T.V. en radio, optreedt. Daarenboven wordt zondagsmorgens het bekende matinee gegeven met medewerking van al deze artiesten. De kelder is open, schrijven de grote affiches. Na 'n H. Mis in de St. Jozefkerk en 'n gezamenlijk ontbijt in clublo kaal'De Steenbakker', heeft de R.K. v.v. DESK zondagmorgen 'n zeer vruchtbare jaarvergadering gehouden, waarvoor ditmaal 'n grote opkomst was. Het belangrijkste agendapunt, bestuursverkiezing, en het daarbij te geven commentaar, zal hieraan ver moedelijk wel niet vreemd zijn ge weest. Met uitzondering van secreta ris J. Verhiel, die herkiesbaar was, had nl. 'n vijftal bestuursleden, t.w. de heren A. v. Boxtel voorzitter N. Kerssens, J. Ligtvoet, A. v. d. Linden en H. Tiggelman zijn functie beschikbaar gesteld, terwijl ter elfder ure van de heer H. de Nijs bericht was ontvangen dat hij eveneens voor de eer bedankte. Een forse aderlating in de samen stelling derhalve, die het bestuur, na bereidverklaring van de aangezoch- ten, aangevuld wenste te zien met de heren J. van Alphen, B. v. d. Dun- gen, A. van Es (oud-voorzitter), A. Klerks en W. Soeterboek, terwijl voor de vacature H. de Nijs zich oud-se cretaris A. van Laarhoven alsnog be schikbaar had gesteld. De leden had den blijkbaar het volste vertrouwen in de aanbevolen kandidaten, want geruisloos werd het bestuursvoorstel geaccepteerd. De onderlinge bestuurstaken zullen in een binnenkort te houden vergadering worden verdeeld. Vast staat echter, nu de taak van de voorzitter in de toekomst meer eisen zal gaan stellen, dat deze functie over 'n drieman schap zal worden uitgesmeerd, waar bij de heer W. Soeterboek de vereni ging in het algemeen naar buiten zal vertegenwoordigen, bijgestaan door de heren Verhiel en Van Laarhoven. De heer v. Es zal zich in nauwe sa menwerking met trainer Tausch meer met het technische gedeelte belasten, terwijl de heren v. Alphen en Klerks, beiden betrokken bij het onderwijs, met de heer W. Peters de afdeling jeugdzaken voor hun rekening zullen nemen. Naast de andere bestuursle den is er tenslotte nog de commissie van goede diensten, die evenals en waar nodig de onontbeerlijke steun zal verlenen om het DESK-schip in de juiste koers te houden. Secretaris Verhiel en penningmeester Th. Soe terboek kregen 'n warm applaus voor hun uitgebreide jaarverslagen. On danks 't minder gunstige seizoen kon de laatste toch noe 'n licht batig sal do aankondigen. Voor de zaterdag te Sprang-Capelle door de wandelsportvéreniging 'Er op Uit' geor ganiseerde achtste Jan Hendrik de Rooij- mars bestond zowel wat betreft dë deelname als de belangstelling van de zijde van het publiek weer grote belangstelling. Niet minder dan 1631 personen namen aan deze wandeltocht deel. Van heinde en ver waren de deelneemsters en deelnemers gekomen om dit jaarlijkse evenement dat tot een tra ditie is geworden, zoals burgemeester Van Prooijen het in zijn openingsrede noemde, mee te maken. Het was de burgemeester een groot ge noegen de deelnemers en deelneemsters aan deze 8e Jan de Rooij-mars te mogen be groeten. Hij hoopte dat zowel zij die voor de eerste maal deelnamen, als de oude vrienden veel genoegen van de mars zouden beleven en sprak de hoop uit dat het weer, dat tot de start bijzonder mooi was, daar aan zou meewerken. Hij wenste allen een reuze gezellige sportmiddag in het mededingen naar de eerste prijzen. De voorzitter van 'Er op Uit' de heer P. Ha mers heette vooraf het ere-comité en in 't bijzonder burgemeester en mevrouw Van Prooijen hartelijk welkom en herinnerde aan het verscheiden van de voorzitter van het ere-comité wijlen de heer Waverijn. Onder vrolijke tonein van het muziekge zelschap 'Sirena' en de drumband 'Marijke', die de wandelaars vooraf gingen, trokken de deelnemers, veeal in keurige uniformen, van start, onder enorme belangstelling van de zijde van het publiek. De muziekvereni ging 'Kunst na Arbeid' zorgde aan de start voor de muzikale omlijsting. Ook voor de binnenkomst van de deelnemers bestond weer veel belangstelling. Het weer hield zich goed, zodat de groepen in de 5, 10 en 15 km droog aan de finish verschenen, waar In hotel 'Belletable' wordt dans gelegenheid geboden op een mo dern orgel-splendid, voor vele echte dansliefhebbers nog dé echte dansmuziek. Ook de snackbar is er schitterend verzorgd, waardoor de dansers op kracht kunnen blijven. Bij Piet van Dun wordt op zondagmid dag het populaire matinee gegeven door de harmonie St. Jan. Als spe ciale attractie treedt daar de T.V. hu morist Peerke van Bakel op in zijn unieke Brabantse humor. We ver wachten er als steeds veel drukte. Voor de overige kermistijd is de zaal van P. van Dun het bekende eethuis. De Snackbar van Piet met zijn vele specialiteiten heeft bekendheid en ligt midden op het kermisterrein. Euphonia biedt tijdens de kermis 2 dans-avonden n.l. zaterdag en zondag vanaf half acht. The Blue Birds, die zondagmorgen in de zaal van Piet v. Dun musiceren verzorgen er, afge wisseld met muziek van de Boeren- kapel de dansmuziek. Twee bekende dans-ensembles, die weten wat 't pu bliek vraagt. Verder vragen ook de volgende adverteerders onze aandacht. Piet de Jong op het kermisterrein is de ge hele dag tot 's nachts 12 uur open voor zijn diverse delicatessen, in visartikelen, in kermislekkernijen, in dranken van alle soort met de nodige gezellige versnaperingen, die bij een glaasje passen. Wie iets extra's wil besteden van de kermisspaargelden, kan bij de fa P. v. Rooij en bij ju welier Schagen terecht, voor een goed horloge of een gouden sieraad. Het geld voor een blijvend cadeau is steeds goed besteed. We raden de kermisbezoekers aan even een kleine wandeling te maken naar de nieuwe bloemsierkunstwinkel van Jan van Kempen in de Antoniusstraat. Moge lijk dat dit betoverde bloemenparadijs U noopt tot het kopen van een bloem- stukje voor moeder of meisje, bloe men spreken een taal van sympathie en liefde. Moeder gaat natuurlijk gaarne met haar baby, d'r trots, even naar de ker mis. Maar even naar 't Paddestoeltje, dat 'n specialiteit is in baby-kleding. En tot slot: een Eftelingdag is een echte kermisdag voor U en Uw kroost. Allen een prettige kermis. de prijzen door burgemeester Van Prooijen werden uitgereikt. De deelnemers ontvin gen allen ook een herinnerings-medaille en een foto van de nieuwe sporthal. Een groot aantal prachtige bekers waren beschikbaar gesteld, o.m. ook een van het gemeentebe stuur. De voorzitter van 'Er op Uit', de heer Hamers sprak tot slot woorden van dank tot allen die hadden meegewerkt om deze achtste Jan Hendrik de Rooij-mars te doen slagen. De uitslagen waren als volgt: Wandelgroepen 5 kin. 1. Sportvogels, Zuilichem; 2. E.M.S., Almkerk; 3. Ons Verbond, Den Bosch; 4. Marjeu, Woudri- dhem; P. Pro Patria, Sprang-Capelle; 6. Kleuterschool Zonnehoef, Sprang-Capelle; 7. Kleuterschool, Drunen; 8. E.'M.S., Alm kerk. 10 km: 1. De Tippelaars, Kerkwijk; 2. Ons Verbond, Den Bosch; 3. Loduka, Loon op Zand; 4. De Vrolijke Tippelaars, Veghel. 15 km.: 1. Vianen; 2. Loduka, Loon op Zand; 3. W.I.K., Dongen. 25 km.: 1. W.I.K., Lexmond. Niet-wandelgroepen: 10 km.: 1. Ko ning Willem 2 groep, Raamsdonksveer; 2. Pro Patria, Sprang-Capelle; 3. O.N.I., 's-Gravenmoer; 4. E.'M.S., Almkerk. 15 km.: 1. O.N.I., 's-Gravenmoer; 2. Pro Patria, Sprang-Capelle. GESLAAGD Voor het diploma 5-jarige Han delsavondschool zijn geslaagd: de dames A. Mahieu, Waalwijk; M. v. Oosterhout, Drunen; M, Schapen donk, Waalwijk: M. Verheijden, Waalwijk en H. Verschuren, Waal wijk. De heren L. van Cromvoirt, J. van Loon, C. de Nijs en C. Sars allen uit Waalwijk. Voor het eindexamen HBS-A aan het Willem van Oranje College slaagden de volgende candidaten: H. N. de Bruyn, Heusden; A. Heij- boer. 's-Gravenmoer; J. Hoek. Den Bosch; J. L. Johan. Waalwijk; C. A. van Loon. Veen; J. P. de Man, Snrang-Capelle; J. C. Pawlikowski, Waalwijk; T. M. A. van Raak, Til burg; C. A. de Rooij, Sprang-Ca pelle: C. L. de Rooij, Waalwijk; I. A. M. Seheffelaar Klots. Den Bosch; P. van Tilborg, Waalwijk; J. A. R. Uythoven. Genderen; B. c. d'e Vet, Drunen; F. A. Weening, Eethen; A. C. Zuidema, Vught. Afgewezen: een. Te Vught slaagde op het Xaverius College voor Gymnasium A onze stadgenoot de heer J. v. d. Wiel. MOOI GEBAAR VAN DE OUDEN VAN DAGEN VAN WAALWIJK Tijdens het uitstapje van j.l. woens dag door de Ouden van Dagen van Waalwijk naar Rosmalen werd door d'e oudjes zelf het lofwaardige initiatief genomen een collecte te houden om met de opbrengst hier van een klein steentje bij de mo gen dragen in de onkosten van de ze dag. De collecte werd in „De Kentering gehouden en bracht het mooie bedrag van ca. 125,op. Een bewijs hoe tevreden allen wa ren en hoe dankbaar, voor alles wat het comité ieder jaar voor de Waal wijkse bejaarden doet. TEGEN GEVEL AANGEREDEN In de nacht van zaterdag op zon dag om ca 2 uur reden in de St. Antoniusstraat twee militairen on der invloed van sterke drank, met een personenauto tegen de gevel van perceel 48 in genoemde straat. De auto werd bestuurd door A. H. uit Waalwijk. De auto werd zwaar beschadigd, doch er waren geen persoonlijke ongelukken. De Waal wijkse politie heeft het onderhoek overgegeven aan de Kon. Marre- chaussee te Raamsdonksveer. Voor de vijfde keer in successie heeft de Waalwijkse handbalver eniging Tachos een schoolhandbal- tournooi georganiseerd. Circa 500 deelnemers(sters) hebben in de af gelopen twee dagen 200 wedstrijden gespeeld op de plantsoenen nabij de sporthal en gistermiddag ook in de sporthal zelf toen de regen spelbre ker dreigde te worden. Wethouder J, van Hees wijk reikte gisteravond de priizen uit. De uitslagen waren als volgt: Sportiviteitsbeker: Eska, LTS, Waalwijk. Poule A heren: 1 Operatie (Levens school, Waalwijk) 2 Meteoor (LTS Waalwijk); 3 Aktief, (J. P. van Rooij-ulo, Drunen): Poule B en C dames; 1 Volt (Jongerencursus te Waalwijk); 2 Neptunes (ulo „Ma ria Koningin"); 3 DES (ulo „Ma ria Koningin"). Poule D en E heren: 1 Uunitas (Michael ulo, Waalwijk); 2 Animo (Michael ulo, Waalwijk); 3 Eska (LTS. Waalwijk). Poule F en G 1 Vesta (Van Rooy Ulo. Drunen) 2 Vivendi (Huishoudschool, Dru nen); 3 Ivo (Huishoudschool, Waal wijk). Poule LI heren: 1 Quick (Michael ulo. Waalwijk); 2 Soa ,van Rooy-Ulo, Drunen). Poule J: 1 Udi (Ulo Maria Koningin, Waal wijk); 2 Inter Nos (Ulo Maria Ko ningin). Op het Baardwijk-terrein werd afgelopen zaterdag het jaarlijkse Veteranen-tournooi gehouden. De voorzitter hoopte in zijn welkoms woord op een prettige middag. Bij mooi weer en onder veel belang stelling werden de wedstrijden ge speeld. Bij de prijsuitreiking dank te de voorzitter van de Veteranen van Baardwijk de heren scheids rechters voor hun goede leiding, de heer en mevrouw van Mierlo voor het verzorgen van de consumpties. Eerste werd Uno Animo, die voor het tweede achtereenvolgende jaar de wisselbeker mee naar Loon op Zand nam. 2e werd Baardwijk; 3e RWB; 4e Nevelo; 5e WSC; 6e Sport- ver '32; 7e RKC en 8e Heusden. De uitslagen waren: BaardwijkSportver '32 2C' WSC—Nevelo 1—1 RWBHeusden 31 RKCUno Animo 01 RWBSportver. '32 10 HeusdenBaardwijk 01 RKC—Nevelo 1—2 WSC—Uno Animo 0—1 BaardwijkRWB 00 Sportver. '32Heusden 10 WSC—RKC 4—0 Nevelo;Uno Animo 01 GEVONDEN EN VERLOREN Verloren: diverse zwemabonnemen ten. sjaal horloge, kettinkje, trouw ring, collier, zonnebril, weekendtas met inhoud, polshorloge, portemon- naie, 2 honden, handtas met inhoud. Gevonden: zonnebril, handtas, tas, regenjas, sierdop, hond. boekentas, kinderschoen, horloge, portemon- naie. AGENDA Woensdag 8 uur repetitie dames koor om 9 uur mannenkoor van Oefening en Vermaak in „De Twee Kolommen". Zondag 12 uur: repetitie dames- en herenkoor van Oefening en Ver maak in „De Twee Kolommen". Musis Sacrum: maandag en dins dag 8.30 uur „Blanke Venus in het Oerwoud". ONGEVAL Toen mevr, Cl. uit de Brederode- laan vrijdag naar het R.W.B.-terrein reed om te kijken naar de wedstrijd die er gespeeld werd tussen leraren en leerlingen van het Dr. Moller- college, waarbij ook haar man be trokken was, kwam zij met haar fietsstuur in aanraking met de fiets van het naast haar rijdende zoon tje, met het gevolg dat zij kwam te vallen, juist op het ogenblik dat een bromfietser, de heer J. V., de hoek Floris V-laanBurgemeester Ver- wielstraat omkwam, die niet meer kon stoppen en haar aanreed, met als gevolg dat zij 'n grote bloedende wonde aan het hoofd opliep, die zich ernstig liet aanzien. Dokter v. Lennep verleende eerste hulp en daarna werd mevr. Cl. voor nader onderzoek naar het St. Nicolaas- ziekenhuis overgebracht. De zoon tjes bleven ongedeerd. Op het kruispunt Putstraat Parallelweg kwam vrijdagmiddag 'n auto, bestuurd door de heer P., in botsing met een bromfietser, die vanaf de Parallelweg richting Am- brosiusweg reed. De bromfietser is met een enkelfractuur naar het zie kenhuis vervoerd. ikenhuis vervoerd. De wagen van P. bleek niet verzekerd. VOGELLIEFHEBBERS Dezer dagen werd in een tuin on der bossage en bomen langs de Ju- lianastraat een dode volwassen mus en dito duif gevonden, die blijkbaar door een bukskogeltje waren dood geschoten. Hoe is 't mogelijk, vra gen we ons af.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 7