Burgemeester L. v. Erp stelde recreatie-kerktent ingebruik WAALWIJK KAATSHEUVEL Br. Mattheo nam afscheid van Past. Kuypersschool W. v. d. Heijden 10% KORTING PERFECT AAN DUINLAAN IN KAATSHEUVEL t gesloten HYPOTHEKEN P.H. JANSEN 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 3 JULI 1967 6 WAALWIJK Jos Klijberg overleden Woensdag uitreiking diploma's VAS in het Lido Geslaagden VAS Industrie-vorming A. v. d. Wiel AFWEZIG Heropening Café ,,'t Snoekske" Heropening „Old Dutch" Succes voor A.C. Waalwijk GERHARDUS JOHANNES VAN OOSTRUM 3 juli 1967 5 juli 1967 7 juli 1967 Raiffeisenbank overgeplaatst Volkswagen '57 kinderwagen Stationsstr. 92A op stoomgoed bij Zaterdagmiddag heeft burgemees ter L. van Erp van de gemeente Loon op Zand een recreatie- annex kerk- tent in gebruik gesteld. Deze tijdelij ke ruimte heeft een plaatsje gekre gen aan de Duinlaan in de directe omgeving van de twee campings ,,'t Hoekske" en Duinjust". Het initia tief om tot de bouw van deze ruimte te komen, is van het Interkerkelijk Overleg in Kaatsheuvel uitgegaan. De uiteindelijke verwezenlijking ge schiedde in samenwerking met de VVV te Kaatsheuvel. Beide campings aan de rand van het natuurgebied trekken jaarlijks steeds meer bezoe kers. In het verleden was echter nadruk kelijk komen vast te staan, dat het daar vooral tijdens regenachtige da gen en ook in de avonduren nogal eens aan ontspanningsgelegenheid ontbrak. De plaatselijke VVV zag hier een kans zich verdienstelijk te maken. Het initiatief van het Inter kerkelijk Overleg was dan ook aan leiding eens samen te gaan praten en naar aanleiding van dit gesprek werd een recreatiecommissie in het leven geroepen. Burgemeester Van Erp wees in zijn toespraak op het steeds toenemende recreatieve leven in zijn gemeente, waartoe dit object ook een belangrijke bijdrage gaat leveren. Door het luiden van een bel en ter wijl onder tromgeroffel vier vlaggen werden gehesen, verrichtte hij de ope ning van de ruimte. Tevoren had de heer H. W. Dek kers namens het Interkerkelijk Over leg de aanwezigen verwelkomd en dank gebracht aan allen die aan de realisering hadden meegewerkt, in het bijzonder de diverse kerken te Kaats heuvel en het gemeentebestuur voor Waalwijk Vanmorgen is in het ziekenhuis te 's-Hertogenbosch vrij onverwacht de heer Jos. Klijberg hij voorzitter van de Internationa- De heer Klijberg was in Waalwijk een bekend en alom gewaardeerd figuur. Hij is geruime tijd directeur van Timtur N.V. geweest. In het maatschappelijk leven be kleedde hij vele functies. Zo was hij voor zitter van de Internationa le Schoen- en -machineteritoonstel- ling in 1925 en vice-voorzitter van de SLEM in 1953. Hij ruste in vrede. de aangebrachte voorzieningen. De KGV-drumband onder leiding van de heer Freijters gaf op beide campings een show en na de opening werden in de tent de tien mensen voorgesteld, die zich voor de bewoners van de bei de campings verdienstelijk zullen gaan maken. De recreatiecommissie zal namelijk met de hulp van vier vrijwilligers enig ontspanningswerk in de tent gaan or ganiseren. Zo is er van 1 tot en met 17 juli voor de jongste jeugd een at tractie in de vorm van het optreden van de kindercircussen „Atleta" uit Warmond en „Pinkeltje" uit Hooge- veen. Een kleuterleidster zal tijdens regenachtige dagen verder zorgen, dat de kleuters worden bezig gehou den. De oudere jeugd kan er verder tafeltennis spelen en andere binnen sporten beoefenen. Bij mooi weer staan er wandeltochten, een autoral ly en volksdansen op het programma. Op woensdag 5 juli a.s. te 20.00 uur zal de Edelachtbare heer J. L. P. M. Teijssen. burgemeester van Waalwijk, in het Lido te Waalwijk de diploma's uitreiken aan de leer lingen uit Dongen, Drunen, Kaats heuvel, Loon op Zand en Waalwijk, dit dit jaar zijn geslaagd voor het examen van het onder auspiciën van de Stichting Vakopleiding Schoenindustrie staande leerling stelsel. De leerlingen aan wie het diploma zal worden uitgereikt heb ben hun opleiding onderscheiden lijk ontvangen bij de navolgende ondernemingen Aero Schoenfabriek N.V, te Don gen; Jac. Bergmans Holland N.V. te Waalwijk; N.V. N'ed Schoenen unie Bloch Stibbe-Hollandia te Waalwijk; N.V. Ned. Schoenenunie Bloch Stibbe-Hollandia te Dru nen; Fa. J. Brok te Waalwijk; Cas telij n Beerens N.V. Lederwaren- fabriek te Waalwijk; Fa. van Dron- gelen te Sprang-Capelle; Ivo van Haren's Schoenfabrieken N.V. Ite Waalwijk; Jaconella Schoenatelier te Waalwijk; Gebr. Jacobs te R'veer; W. Klerkx Zn. Schoenfabriek N.V. te Rijen; Schoenfabriek A. J. de Kort N.V. te Waalwijk; Mar- tino Schoenfabriek N.V. te Kaats heuvel; Stoomschoenfabriek Neer- landia te Loon op Zand; Fa. A. van Rial-IJpelaar te Loon op Zand; Schoenmakers Schoenfabrieken NV te Kaatsheuvel; Upper Ten Luxe Schoenfabriek te Dongen; M. J. Vesters Schoenfabrieken N.V. te Kaatsheuvel; Lederwarenfabriek 't Zuiden te Waspik. OVERGANG NUTS-ULO Bevorderd van 1 naar 2: Kees Baijens, Barbara Bertsch, Al- bert van Essen, Henk van Heesch, Annie van Heijst, Frits Keijlard, Johan Kuysten, Ad Mandemakers, Joesoef Marasabessy, Jim v. Meec- keren, Samad Ohorella, Jannie Pij nenburg, Gerrie Roomer. Pieter de Rooij, Hassan Ruhuputty, Oemar Santi, Leo Simon, Rudie Thijssen, Henk van Velthoven, Peter Ver hoeven, Henny van der Vliet, Jo- sien Wijnman te Waalwijk. Ans de Rooij uit Capelle. Niet bevorderd: 13. Van 2 naar 3: Nel van de Akker, Lia Blom, Corrie Gravelijn. Margré van Hemert, Bea van Heijst, Addie van de Hoeven, Henk Keylard, Hub de Kort, Peter Kuysten, Roeleke Maijers, Sjaak v. Riel, Ida Routier, Jan Scholt, Gerda Somers, Laszlo Sipos, Rob Westen- burger te Waalwijk. Dik de Jong, Reinder van de Mast, Irene Meijer en Gerry Versteeg te Sprang-Ca pelle. Niet bevorderd: 6. Van 3 naar 4: Koby Borowicz, Clemens v. Bracht, Wiet Donders, Henk Dudok, Ko Heij, Harry Hoffmans, Marian v. d. Linden, Jeroen Langbroek, Leonie de Nijs, Rosa Tuhumury, Jan van der Wiel, Ellen de Wind, Wilma v. Zoest te Waalwijk. Rietje de Bie, Greetje'van de Mast, Cathy Verha gen, Ina Vos te Sprang-Capelle. Voorwaardelijk: Marian van Hilst KAATSHEUVELSE KERMIS WERD DRUK BEZOCHT De Kaatsheuvelse kermis heeft weer haar beslag gehad. Dank zij het uitzonderlijk fraaie weer was er voor dit jaarlijks volksfeest een bijzonder grote belangstelling, die zoals ge woonlijk op zaterdag en zondag haar hoogtepunt bereikte. Maar ook op donderdag en vrijdag was de toeloop aanzienlijk groter dan de laatste ja ren gebruikelijk is, waaruit blijkt dat de liefde voor dit gebeuren nog steeds aanwezig is. Het gedrang rondom de attracties bewees dat de bezoekers niet alleen gekomen waren om te kij ken. Er werd flink geprofiteerd en de meeste exploitanten waren dan ook goed tevreden met het financiële re sultaat, ook de zaal- en caféhouders hadden niet over gebrek aan klandi zie te klagen. Mede vanwege het dor stige weer kwam men soms handen tekort om de vele klanten aan hun natje te helpen. Wanklanken zijn er, voor zover bekend, niet geweest. Het geheel is in een prettige sfeer verlo pen en de politie had dan ook een gemakkelijke taak. DIAKEN- EN PRIESTERWIJDING Zondagmorgen werden in de kapel van het missiehuis der paters van de H. Familie „St. Antonius" te Kaats heuvel drie missionarissen van deze congregatie, Henk Dingemans, Cor van de Spek en Antoon Verlaan, tot priester gewijd, terwijl A. van Hest m.s.c. de diakenwijding werd toege diend. De plechtigheid werd verricht door mgr. C. Kramer O.F.M., terwijl de paters H. van Heijst, rector A. Pfaff en J. Veuger respectievelijk als presbyter-assistent, diaken en subdi aken fungeerden. Studenten van het missiehuis verzorgden de liturgische gezangen op nederlandse tekst. Aan het slot van de plechtigheid hield mgr. Kramer een hartelijke toespraak waarin hij de jonge priesters en hun familieleden van harte gelukwenste. KINDERCIRCUS PRESENTEERDE ZICH Gedurende de perode van 2 tot 8 juli en van 9 tot 16 juli zijn afwis selend de kindercircussen „Atleta" uit Warmond en „Pinkertje" uit Hoogeveen te gast in het natuurpark „De Efteling". Iedere middag om half twee verzorgen zij een ongeveer driekwart uur durende voorstelling met een speciaal aangepast program ma. Zondagmiddag beleefden we de ouverture van deze reeks voorstellin gen in de aan ongeveer 700 bezoe kers biedende 3-masttent, die op de speelwei is opgesteld. Ondanks de tropische temperatuur was de ruimte bij deze eerste voorstelling vrijwel vol ledig bezet en kreeg het hooggeëerd publiek door „Atleta" een program ma voorgeschoteld, dat er in alle op zichten zijn mocht. De ,Twee Heila's' dansten gracieus op de gespannen staaldraad, „De Rollers" brachten grondacrobatiek, Miss Irma verbaas de iedereen met de gedresseerde bok Oscar en de hond Toto. Kunstenaars in de dop toonden zich ,De Marcia's' op de houten rol en „De Stanley's" op een- en tweewielige fietsen. Een programma voor de jeugd van tegen woordig zou niet volledig zijn zonder een beatdans en daarvoor zorgden de „Atleta-girls". Een circus zonder clowns is natuurlijk ondenkbaar, en „De Andreo's" presenteerden derhal ve een serie grappen en grollen, die de lachspieren van de kinderen danig in beweging brachten. uit Waalwijk. Henny Verhulst uit Waspik en Carl Simons uit Drunen. Niet bevorderd: 3. GESLAAGD Zaterdag 1 juli j.l. werd in Hotel Moonen te Waalwijk, door de Ne derlandse Vereniging tot Bevorde ring. van het Administratief Econo misch Onderwijs „St. Genesius", afgenomen het examen machine- schrijven volgens het tienvinger- systeem. Aan de 20 onderstaande candidaten kon het diploma wor den uitgereikt: Gerard Mahieu, Hannie Treffers, Janny Verduyn, Rina Kuysten, Jan- ny Copal, Jos Damen, Marijke van Daal, Harry van Heeswijk, Mar ja Jacobs, Peter Konings, Bert Lam- booy en Elly Adriaanse allen uit Waalwijk. M. Strenge, C. de Zeeuw, Jan van Hoorn. Mevr. A. Smits- Oerlemans en Joke Kamp allen uit Waspik. Beppie Laros en Maria Muizelaar uit Kaatsheuvel en Ulie Aarts uit Heusden. Geslaagden genoten hun oplei ding bij de heer L. van de Leur, Mr. van Coothstraat 75, Waalwijk, waar vanaf heden nieuwe candida ten zich weer kunnen opgeven voor rie nieuwe cursus, beginnende half augustus. Zie hiervoor verder de advertentie elders in dit blad. Op het onlangs te Utrecht gehou den apothekers - assistents-examen slaagde onze stadgenote mej Marie- jan van den Bogaart. Zij genoot haar opleiding aan de R.K. Leer gangen te Tilburg. Te Amsterdam slaagde voor het examen MOC onze stadgenote mej. R. Pel. De heer P. C. M. van Heivoort, werkzaam ter gemeentesecretarie, af deling bevolking slaagde dezer dagen voor het examen M.S.A. Voor het diploma kinderverzorgster slaagde in Tilburg mej. A. Hovers uit Waalwijk. Donderdag 29 juni slaagde onze stadsgenoot Ad Peijenborg te Voor burg in Vught voor 't diploma ver pleegkunde B. Zaterdagmorgen vond in de Stads schouwburg in Tilburg de diploma uitreiking aan 7 geslaagden van de cursus Industrie-vorming van de Sticht. Vakopleiding in de Schoen industrie plaats. De geslaagden zijn de heren: F. v. d. Aa uit Esch (Bata-Best), M. Beerens uit Drunen (Rex-Drunen), P. Dekkers uit Drunen (Fr. Vesters en Zn, Drunen), M. Hulsenboom uit Waalwijk (Blok van Heijst uit Waalwijk), W. JanSen uit Groesbeek (Ravo, Ravenstein), M. Kemps uit Best (Bata-Best). TANDARTS van 10 juli 1967 tot en met 19 juli 1967 en van 24 juli 1967 tot en met 31 juli 1967 Halfjaarlijkse controles van juli worden verwacht in au gustus. AGENDA Musis Sacrum: maandag en dinsdag 8.30 uur: De Slag om Bastogne. Woensdag 8 uur: repetitie dames koor en om 9 uur mannenkoor in „De Twee Kolommen". Zondag 12 uur: Kermismatinee der Liedertafel „Oefening en Vermaak" in Musis Sacrum - Musical-program. Op woensdag 5 juli hoopt Broe der Mattheo, onderwijzer 5e klas aan de Pastoor Kuypersschool, zijn 65ste verjaardag te vieren. Hij zal dan na 45 jaar onafgebroken onder wijs geven van een welverdiende rust gaan genieten. Woensdag 28 juni heeft de Pastoor Kuypers school op grandioze en spontane ma nier afscheid van hem genomen. De dag begon met een H. Mis uit dankbaarheid in de kerk van St. Antonius. In zijn preek sprak pastoor Lam over het werk van de broeders, niet alleen als onderwij zers maar ook als missionaris. Hij dankte Broeder Mattheo voor het vele goede werk wat hij voor de jeugd gedaan heeft en in het bij zonder voor de jeugd van de Anto- niusparochie. Door de kinderen van de hele school werden de gezangen In het Waalwijkse landelijk ge bied langs het Afwateringskanaal Den Bosch-Drongelen ligt een zeer intiem café. Het is het café dat zeer veel mensen kennen op de weg naar Doeveren en waar me nigeen zijn dorst lest tijdens het vissen 's zomers of in het najaar bij het jagen. Het café dat in de jaren 1932-'33 aan de voet van de dijk langs het kanaal is gebouwd door wijlen de heer Cornelis Klerks velen ken den hem als Baqrdwijks (politie agent is thans bewoond door zijn zoon de heer Antoon Klerks, die er sedert 1950 de kastelein is. Dit bedrijf is thans geheel veran derd in een zeer gezellige uitspan ning, waar het goed is even te toe ven. De gelagkamer is vriendelijk ingericht, terwijl ook buiten het terras naast het café en de speel tuin voor menigeen een verposing kunnen bieden. De gunstige ligging voor de vis- liefhebbers heeft de zaak ,,'t Snoek ske" een bekendheid gegeven, want het zijn niet alleen de vissersver enigingen „Visscherslust" in Waal wijk en ..Maar Geduld Hebben" in Baardwijk, dj? alle steun geven bij het houden van concoursen op het kanaal; ook de visclubs van de on derscheidene fabirieksvereniglingen doen mee om hun leden juist daar afwisseling te bieden na de arbeid. De ligging is goed, maar de weg daarheen is nog niet wat het zijn moet. Als de Rijkswaterstaat maar toestemt, zal de weg snel genoeg gereed \zijji, .want de Gemeente Waalwijk doet alle mogelijke moei te ook voor het achterland te zor gen. De naam Valkenvoortseweg", zoals de weg langs het kanaal heet, is er een met een prachtige histo rie. Het is bijzonder mooi eens via Doeveren naar Heusden te rijden in dit zo prachtige poldergebied. De verandering gaat gepaard met een heropening van het café op woensdag 5 juli a.s. De heer en mevrouw Klerks verwachten velen. SLAGERIJ DEKKERS HEROPENT Woensdag 5 juli zal een geheel gemoderniseerde slagerij Dekkers aan de Putstraat 83 worden her opend. Tevens zal deze slagerij dan door mevr. Dekkers aan haar 23- j arige zoon Jan worden overgedra gen die met zijn lange ervaring en kennis de zaak wel zal weten te leiden. Voor een groot gedeelte van de bevolking van het Laageinde is deze slagerij de dichtsbijzijnde win kel waar zij hun aankopen kunnen doen. Op de scheiding van oud- Waalwijk en nieuw-Waalwijk zit deze zaak op een uiterst centraal punt. De druk beklante zaak vol doet met de modernisering van het pand aan een behoefte van de klan ten. Het entree voor de klanten is veel ruimer geworden en inplaats van een toonbank is er nu een grote koelvitrine geplaatst waardoor de klanten hun waar voor zich uitge stald zien. Ook is er een geheel nieuwe vloer gelegd en is de win kelruit vergroot. Het interieur heeft hiermee een grote verandering on dergaan die alleen maar ten goede van de zaak en de klant komt. Aan nemersbedrijf W. A. Dekkers uit Kaatsheuvel en Schilders,bedr. Wijk- mans uit Waalwijk droegen zorg voor de uitvoering. Onder grote belangstelling opende vrijdagmiddag de heer en mevrouw Hooymayer-v Engelen in de Stations straat te Waalwijk hun geheel gemo derniseerd en naar de eisen des tijds ingericht café, dat zij de naam gaven van „Old Dutch", tot heden was de ze naam ,,'t Centrum". Het gehele interieur is zodanig ge moderniseerd en verfraaid, dat men grote bewondering moet hebben voor mevrouw Hooymayer die haar eigen ideën volgde en een zaak van allure tot stand bracht, waar het gezellig toeven is, een sieraad voor de Stati onsstraat niet alleen doch voor geheel Waalwijk. Velen kwamen de heer en mevrouw Hooymayer dan ook feliciteren met de totstandkoming van hun mooi-ge- zellig café. Er waren veej bloemen en geschenken van leveranciers en klanten van deze bekende zaak, die blijk geeft de tijd te verstaan. verzorgd. Daarna gingen alle jon gens en meisjes naar de feestelijk versierde zaal ,,De Lindeboom" van de heer J. Timmermans. In zijn welkomswoord sprak het hoofd van de school, Broeder Gabinus. een woord van dank en bewondering voor de onuitputtelijke ijver van Broeder Mattheo en sprak de wens uit dat hij nog veel jaren mag ge nieten in „deez' schoenenstad, die hij zozeer heeft liefgehad". Vervolgens zong klas 5 het wel komslied samen met alle kinderen van de school. Namens de kinderen sprak Adrie de Folter. Hij bedank te Broeder Mattheo en hoopte dat hij in goede gezondheid van zijn pensioen mag genieten. Hij over handigde een draagbare radio. Door elke klas afzonderlijk werd het feestprogramma verder verzorgd met muziek, versjes en toneel, met als slot een keurig uitgevoerde vlag- genparade door de hoogste klas. Op het einde van de bijeenkomst sprak Broeder Mattheo op zijn be kende humoristische wijze een woord van dank tot zijn collega's en tot de kinderen en kon zich nog moeilijk voorstellen hoe het na de vakantie zou zijn zonder les te kun nen geven. Broeder Mattheo heeft een in drukwekkende staat van dienst. Hij werd geboren in Schiedam in 1902. Bezocht de Kweekschool van de Broeders in Maastricht en slaagde in 1922 als onderwijzer. Hij was werkzaam in Maastricht, Bussum en in Waalwijk aan de Petrusschool. In 1931 ging Broeder Mattheo naar Indonesië en werd daar leraar aan een ULO- en Kweekschool. In ok tober 1933 werd Broeder Mattheo hoofd van de school in Maastricht. Later is hij nog hoofd van de school geweest in Den Haag, waar hij zeer veel en goed werk verrichtte voor cie Haagse jeugd tijdens de Tweede Wereldoorlog. Vanaf 1960 is hij werkzaam geweest aan de Pastoor Kuypersschool. AC Waalwijk heeft zaterdag 1 juli met 7 atleten deelgenomen aan de Zuidelijke individuele jeugdkam pioenschappen. Deze kampioenschap pen werden georganiseerd door AV Volt te Tilburg. Er op lettend, dat deze kampioenschappen open stonden voor jeugd tot en met 19 jaar, de zg. A-junioren en dat de deelnemers van AC Waalwijk de 16 jaar nog niet hebben bereikt, kwamen ze tot goede prestaties. Vier Waalwijkse rekords sneuvelden. Op de 4 x 100 meter meisjes estafette werd de ploeg van AC Waalwijk 4e met een tijd van 52.5. Een nieuw Waalwijks rekord. De ploeg bestond uit de meisjes Nel lie Demmers, Willie Demmers, Truus de Ruyter, Diliëtte Verhoeven. Jozef Mahieu leverde een goede prestatie op de 800 meter jongens, een 6e plaats in de finale met een tijd van 2 min. 6,6 sek., een nieuw Waalwijks rekord. Jan Bouman die ook deelnam aan de 800 meter jongens liep deze afstand in een nieuw Waalwijks re kord jongens C 2 min. 12,5 sek. Truus de Ruyter maakte een mooie vertesprong 4.66 meter een nieuw Waalwijks rekord. Ook de senior-atleten van AC Waalwijk kwamen tot goede presta tie in Putte. Op dé 3000 meter werd B. Ketelaars 6e tijd 10.03; J. Klerks 7e tijd 10.34; J. Maas 15e tijd 11.30 Op het nummer 800 meter dames be zette A. Ketelaars de 5e plaats. VERKEERSONGEVAL In de nacht van zaterdag op zon dag vond in de Besoyensestraat te Waalwijk een botsing plaats tussen een personenwagen, bestuurd door J. B. uit Den Haag en een scooter, bestuurd door P. M. uit Kaatsheu vel. De scooterrijder liep daarbij 'n gecompliceerde bovenbeenbreuk op. J. B. verkeerde onder invloed. Met diepe droefheid geven wij U kennis dat, na voor zien te zijn van de H. Sacramenten der zieken, in de leeftijd van 74 jaar is overleden 4 dagen na zijn vrouw Goverdina Cornelia Pennings Wij zien hierin een vingerwijzing van God, hoe zeer Vader en Moeder met hart en ziel verbonden zijn. Nijmegen: F. van Oostrum Waalwijk: J. N. Klerx-van Oostrum A. Klerx Hennie - René N. J Nootenboom-v. Oostrum B. Nootenboom Waalwijk, 1 juli 1967 Loeffstraat 16 De plechtige H. Mis van Requiem zal worden opge dragen woensdag 5 juli a.s. om 19.30 uur in de pa rochiekerk van de H. Antonius van Padua te Waal wijk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op het r.k. kerkhof van de parochie van de H. Clemens. Avondmissen: maandag en dinsdag om 19.00 uur - Antoniusparochie. De overledene is opgebaard in de rouwkapel van 't St. Nicolaasziekenhuis te Waalwijk. Bijeenkomst in de St. Antoniuskerk om 10.20 uur. WILLEN EVENTUELE GETUIGEN van de aanrijding, dinsdag avond 20 juni jl. om 19.50 uur op de Elzenweg, waar ik op mijn bromfiets aange. reden werd door een grijze V.W.-bestel met huif, zich met mij in verbinding stel len H. LAMMERS Aug. Sniedersstraat 13 Waalwijk WEGENS VAKANTIE is ons kantoor te Waalwijk op maandag woensdag vrijdag en maandag 10 juli 1967 woensdag 12 juli 1967 vrijdag 14 juli 1967 „LANGSTRAAT-WEST" Vanaf heden is ons SCHILDERSBEDRIJF GLAS- en VERFHANDEL TE KOOP VERDONK Hoekeinde 12, Waalwijk tel. 04160 - 3320 TE KOOP in goede staat zijnde Pater v. d. Elzenstraat 26 Waalwijk op nieuwbouw 80 90% van de stichtingskosten. Ook op bestaande pan den 90%. Lage rente, aantrek kelijke condities, geen bemiddelingskosten. Dr. Ariënsstraat 5 Tilburg - te lef. 2093# naar Telefoon 2413 Ons privé-adres is: Mr. van Coothstraat 88 Hoogachtend Schildersbedrijf Glas- en Verfhandel Stationsstraat 92 A Mr. van Coothstraat 88 Te koop opvouwbare SCHILDERS EZEL met materialen. Antieke mah. houten TAFEL (ovaal) J. de Bruijn Westeinde 13, Waalwijk dat door U zelf gebracht en gehaald wordt te WAALWIJK Grotestraat 361 tel. 4589 Grotestraat 95 Bloemenoordplein 42

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 6