Burg. M. v. Prooijen opende zaterdag het fraaie clubgebouw van SSC'55 J. Muller onderscheiden met ere-medaille in zilver 1 Raad Loon op Zand vergadert donderdag i—i— m m s i DOOR LEDEN ZELF GEBOUWD Gedenksteen SSC—(Villi tair elftal 40 JAAR BIJ G. MAAS, LEDERHANDEL Vertrouwenspositie 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 3 JULI 1967 7 Huldiging Vfijh.-CapelSe Sprang-Capelle Slijmen Loon op Zand m m ssp Zaterdagmiddag is op stijlvolle wijze het nieuwe sportcentrum van S.S.C. '55 geopend. Zij, die deze middag de opening bijwoonden, heb ben met eigen ogen kunnen constateren dat S.S.C. werkelijk iets groots tot stand heeft gebracht. Het nieuwe clubgebouw is tot in de puntjes verzorgd. De kantine is zeer smaakvol ingericht, evenals de be stuurskamer, de kleedkamers en het scheidsrechterlokaal. Nadat alle genodigden om 2 uur hun plaatsen in de kantine hadden ingenomen, o.m. burgemeester Van Prooijen en echtgenote, wethouder Jac. Vos en echtgenote, de voorzitter van het zaterdagmiddagvoetbal, de heer Remmers en echtgenote, Ir. Hopster, hield de voorzitter van S.S.C., de heer v. d. Mast, zijn openingswoord. „De wijze waarop wij elders werden ontvangen en de vele andere facetten van het voetbal zijn voor ons 'n aansporing geweest ook iets in die richting te gaan doen. Veel is er over gesproken en vele ideeën zijn ter tafel gekomen. Toen wij ons zelfbouwplan gereed hadden, hebben wij telefonisch contact opgenomen met de burgemeester en hem gevraagd of wij dit plan met hem konden doornemen en toen wij daarop terstond toe stemming kregen, zijn wij direct dit plan met de burgemeester gaan bespreken. Ik herinner me nog al te goed toen wij met twee perso nen hierover gingen spreken en onze gedachten toen misschien nog onuitvoerbaar bleken, wij schromend het gemeentehuis binnen gingen, maar ik herinner mij nog vëel beter dat wij, na het gesprek met de burgemeester, buiten kwamen en boordevol met ideeën zaten en onze opzet door dit gesprek rotsvast was komen te staan. Direct daarna zijn wij begonnen en vandaag, sportvrienden, is het zo ver. Thans meen ik te mogen stellen, dat in onze vereniging de noodza kelijke basis is gelegd om van hier uit verder te gaan, want het is vaak zo: als men het één doet, wordt het ander noodzakelijk. En wij hebben zeer zeker nog wensen die niet al tijd eenvoudig zijn. Wij vinden het noodzakelijk dat ons hoofdveld wordt voorzien van een lichtinstal latie. De voorzitter van het zater dagmiddagvoetbal heeft onlangs meegedeeld, dat er in het seizoen 1970'71 een eerste klasse zal won den gevormd. De verenigingen die daarbij zullen zijn, dienen na 't sei zoen 1969-'70 tot de 4 eerst geklas- seerden te behoren. En ik meen, in dien wij daarbij zijn, wij alles zul len moeten doen om alles dan ook goed in orde te hebben". De heer v. d. Mast ging verder nog in op de mentaliteit van de spe lers in het algemeen. Bij een totstandkoming, aldus de heer v. d. Mast, in vrije tijd van zulk een gebouw, moet men een speciale groep mensen hebben die zich ex tra willen inspannen en bereid zijn zeer veel te verdragen. Ook wij heb ben medewerking gekregen van zul ke personen. De voorzitter bood de heren P. Treffers, J. Koenen en W. van den Hoek een armbandhorloge aan. Voor aleer thans wordt overge gaan tot onthulling van de gedenk steen door burgemeester v. Prooij en,' wil ik nog in het kort een over zicht gevèn van datgene wat in de laatste jaren in Sprang-Capelle on der leiding van burgemeester Van Prooijen is tot stand gekomen op 't gebied van sport en recreatie. Daar is in de eerste plaats het culturele centrum Zidewinde met het zwem bad en nog onlangs kon de nieuwe sporthal in gebruik worden geno men. De heer v. d. Mast deelde de burgemeester mede, dat de vereni ging ook hem als aandenken aan deze dag iets wilde overhandigen. Wij hebben het gezocht in het een voudige en bieden u een zakhorloge met S.S.C.-inscriptie, voorzien met ketting, waaraan een kleine bal hangt, aan. De gedenksteen waar voor wij u vragen deze aanstonds te willen onthullen, is voorzien van inscriptie van een Latijnse spreuk, door u zelf uitgesproken tijdens de ingebruikstelling van de sportacco- modatie van onze zustervereniging „Sprang". Nadat de vlag was weggenomen, waarmee de gedenksteen was om hangen, kon men de spreuk „Viri- bus Unitis" lezen. Burgemeester Van Prooijen sprak o.m. als volgt: „De laatste tijd heb ik vele gebouwen mogen openen, die verband hielden met de sport. Was het eerst de kantine van NEO, daarna was het de sporthal en thans is het dan uw clubhuis. Het is van daag een dag van vreugde nu u dit gebouw in gebruik kunt nemen. Er is hier werkelijk iets groots ver richt De wijze waarop dit gebouw tot stand is gekomen, is iets, waarop u trots kunt zijn. Trots zijn wij als gemeentebestuur op uw leden die dit gebouw tot stand hebben ge bracht door hun zelfwerkzaamheid. We weten wat wij aan uw vereni ging hebben. Het is daarom ook zo, dat het gemeentebestuur steeds gaarne zijn medewerking heeft ge geven aan uw plannen, die toch ook vooral gericht zijn op de jeugd. De overheid dient dit werk te stimu leren. In een grote stad heeft men meer gelegenheid voor de vorming van de jeugd en daarom dienen wij voor het platteland ook onze mede werking té verlenen. Dat het ge meentebestuur waardering heeft voor al uw werk, moge blijken uit het geschenk dat reeds is aange bracht in deze kantine, namelijk 'n klok. De spreuk „Veribus Unitus", wat wil zeggen „met vereende krachten", is door uw vereniging reeds bewaarheid, gelet op datgene wat nu tot stand is gekomen". Burgem. Van Prooijen dankte het bestuur recht hartelijk voor het aangeboden geschenk. De heer Remmers, voorzitter van het zaterdagmiddagvoetbal van de K.N.V.B., feliciteerde namens de K.N.V.B. de vereniging S.S.C. met dit prachtige clubhuis. Wij kennen uw vereniging zeer goed. Wij, van de K.N.V.B., zijn blij met een ver eniging als S.S.C. in de hoogste af deling van het zaterdagmiddagvoet bal. Wij weten hoe u werkt in dit Brabantse deel der provincie. En uw werk waarderen wij dan ook ten zeerste. Namens de afdeling Noord-Bra bant van de K.N.V.B., sprak Ir. Hopster enkele waarderende woor den aan het adres van S.S.C. Als aandenken bood spr. de vereniging een Delftsblauw wandbord aan. Namens de supportersvereniging werd het woord gevoerd door dhr. v. Oosterhout. Spr. waardeerde de goede samenwerking tussen S.S.C. en de supportersclub. Namens ge noemde club bood hij de vereniging de gordijnen en achtergordijnen voor de bestuurskamer aan. De heer v. Heeswijk van de V.V. „R.K.C." sprak een kort woord, waarbij hij o.m. liet uitkomen de goede relatie die er tussen zijn club en S.S.C. bestaat. Spr. sprak de hoop uit, dat deze relatie nog lang zal mogen voortduren. Hij overhan digde de voorzitter van S.S.C. een waardebon, waarvoor het bestuur iets kon aankopen voor het nieuwe clubhuis. De heer v. d. Mast sprak daarna een dankwoord tot de sprekers. On der de vele aanwezigen merkten wij op, vertegenwoordigers van de voetbalclubs NEO, HNC en Wit- Zwart uit Sprang-Capelle; RWB en RKC uit Waalwijk; Good Luck uit Raamsdonk. Onnodig te Vermelden dat de kan tine was opgesierd met vele bloem stukken, die waren aangeboden ter gelegenheid van deze opening. Als sluitstuk van deze openings plechtigheden werd om 4.30 uur 'n voetbalwedstrijd gespeeld tussen S.S.C. en een militair elftal. De mi litairen waren in hun sterkste op stelling naar Vrijhoeve gekomen en het was dan ook geen wonder dat tegen een dergelijke ploeg voor SSC weinig winst zou zijn te behalen. Alhoewel de 19 uitslag zou doen vermoeden dat er weinig zou zijn te beleven geweest, is het tegendeel minder waar. Natuurlijk domineer den de militairen over 't algemeen, maar S.S.C. heeft toch een pittig partijtje voetbal laten zien. Het ge heel werd muzikaal omlijst door 't Jachthoorncorps „Cornu Copiae" uit Waalwijk. Vooraf had dit corps een kleine rondwandeling door Vrijhoe ve gemaakt. De raad der gemeente Loon op Zand komt op donderdag 6 juli a.s. te 19.30 uur in openbare vergadering bijeen in het gebouw van openbare werken te Kaatsheuvel, waarbij o.a. zal worden behandeld; een voorstel tot het verlenen van garantie der tij dige betaling van rente en aflossing ener lening aan te gaan door enige aspirant-bouwers van woningen aan de Leo XlIIstraat en de Zwijsenstr.; ruiling van grond met de Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten; behandeling van een beroepschrift in gevolge de Woningwet van N. de Jong te Loon op Zand, aan wie een vergunning tot het bouwen van een schuur, bestemd voor ku'ikenmesterij, op een perceel aan de Klokkenlaan- Galgeneind is geweigerd, aangezien het bouwplan in strijd was met het geldende bestemmingsplan en omdat het bouwwerk niet voldoet aan de bouwverordening dezergemeente voorstel tot het verklaren, dat worden voorbereid twee herzieningen van be stemmingsplannen, t.w. voor de be bouwde kom Loon op Zand en voor de bebouwde kom Kaatsheuvel. Deze beide kommen zullen planologisch en stedebouwkundig moeten worden aan gepast bij de steeds groeiende ont wikkeling van deze twee woonkernen. Voorts moét de sanering van beide Burgemeester van Prooijen feliciteert de voorzitter van SSC '55, de heer v. d. Mast. centra in deze kommen hierbij worden betrokken. Ruiling van een strook grond met A. J. M. v.d. Velden te Kaatsheuvel; voorstel tot onteigening van enige perceelsgedeelten, waar over de gemeente moet kunnen be schikken om uitvoering te kunnen ge ven aan het resterende gedeelte van het partiële bestemmingsplan „Kaats heuvel-Zuid 1963"; wijziging van de overeenkomst met de Maatschappij Aardgas, waarbij het afzonderlijk sluiten van een verzekering voor het tijdelijk specifieke risico, verbonden aan het ombouwen van gasapparaten of het in snel tempo aansluiten van n'ieuwe toestellen, wordt vervangen door één verzekering; wijziging van de Wachtgeldregeling voor de ge meente, idem van het algemeen amb tenarenreglement en van de arbeids overeenkomsten-verordening voor het personeel in dienst van de gemeente, idem van de salaris verordening; vast stelling van de verordening, regelen de het toekennen van een tegemoet koming in bovenmatige ziektekosten aan gepensioneerden, wachtgelders e.a. en vaststellen van een nieuwe verordening, regelende het toekennen van een spaarpremie aan het gemeen- tepersoneel; voorstel tot het verlenen van een jaarlijks subsidie van 1500 aan het katholiek instituut voor ge zinsverzorging te Waalwijk in de kos ten van huishoudelijke hulpverlening aan alleenwonende bejaarden; verle nen van medewerking ingevolge art. 72 der Lager-Onderwijswet; tenslot te het aangaan van een overeenkomst voor levering en afname van gas met de N.V. Nederlandse Gasunie. P.V. „NOOIT GEDACHT" Uitslag wedvlucht St. Denis van j.l. za terdag, afstand 359 km., deelname 145 duiven. Eerste duif 12-33-44 laatste prijsduif 12-55-55 uur. P. Blom 1-14-16-24; C. v. Tilborgh 2-13; G. Rozenbrand 3-8-18-21-26-28-36; F. Tactor 4;. A. M. de Jong 5-10-11; IJpe- laar 6-23; J. v. Zeist 7-15-20-30-33; W. Nieuwenhuizen 9; A. Spierings 12-31-34; J. Kramer 17; D. v. Os 19-27-32; A. Nieuwenhuizen 22-35; M. Netten 29. Dinsdag inmanden Angelême tussen 7-8 uur. Vrijdag inmanden voor Duffel vanaf 7 uur. GESLAAGD De heer Gerrit Rijken slaagde aan de hogere landbouwschool te Dordrecht voor het eindexamen. Voor het examen carrosseriebouwer slaagde te Rotterdam de heer M. H. van Loon. CHR. STREEKHUISHOUDSCHOOL Alle leerlingen van de chr. streekhuis- houdschool die de tweejarige primaire dag opleiding volgden zijn geslaagd. Ook alle leerlingen die het examen assistente in de huishouding aflegden slaagden. Burgemees ter M. van Prooijen en de heer A. Korte- weg, secretaris van de Brabantse maatschap pij van landbouw, reikte dinsdag 27 juni in de zaal van de school aan de geslaagden in tegenwoordigheid van de ouders van de leerlingen de diploma's uit. Drie leerkrach ten namen afscheid van de school: mevr. Floor, mejuf. Griessen en de heer Mohr. Na de uitreiking van de diploma's trad de dansgroep „Krishma Devi" op uit Til burg met dansen uit Bali, Celebes en Java. Het gezelschap speelde ook reeds voor de Westduitse televisie in Berlijn en voor de Nederlandse televisie. De geslaagde zijn: Tweejarige primaire dagopleiding: Marian Bosch, Suze Bauman, .Willy Brocks, Marijke Brouwer, Henny Ha- verhals, Teuni Haverhals, Corrie Hoefnagel, Ria Hoefnagel, Eva Lesage, Ina Mes, Willy van Oversteeg, Janny van Pelt, Ria Riet veld, Josien van Rooij, Willy Ros, Ineke Snijders, Rina Spierings, Thea Spuybroek, Woutie Spuybroek en Jannie Wervers uit Sprang-Capelle; Corrie v. Eersel en Aren- da Melsen uit 's-Gravenmoer; Willy Ver- duyn uit Waspik. Assistente in de huishouding: Ella Bosch, Co van Caem, Alice Geenen, Rikie Klien- loog, Marijike Mandemakers, Gerda Rosen- brand, Go Timmermans en Corry Vos uit Sprang-Capelle; Dinie v.d. Bos en Betsy de Ropi uit Waspik; Nel van Drongelen uit 's-Graven.möer; Willy Broeks uit Kaafsheu- vel. AMBTSDRAGERS HERV. KERK SPRANG Bij de jl. vrijdagavond gehouden ver kiezing van ambtsdragers bij de Nêd. Herv. Kerk te Sprang werden gekozentot ouder ling de heer H. Quirijns en tot diaken de heer J. Kuijsten. AFSCHEID JUFFROUW JANE Woensdagavond jl. is er in de Chr. Kleu terschool te Capelle een afscheidsavond ge houden. Het afscheid betrof het vertrek van mevrouw J. Voorsluijs-Tenet (beter bekend als juffrouw Jane), welke als leidster drie jaar aan bovengenoemde school verbonden is geweest. Het was tevens de afsriheidavond van de oudste kleuters, die nu naar de la gere school gaan. Voor de pauze speelden de oudste kleu ters enkele spelletjes en een toneelstukje voor een bijzonder goed bezette zaal. Prac- tisch alle ouders van de' schoolgaande kleuters waren aanwezig, verder de ouder- commissie, bestuur van de school en colle ga's van andere scholen. Na de pauze ver toonde de heer A. van Wijlen enkele films, die bijzonder werden gewaardeerd door kleuters en andere aanwezigen. Vervolgens speelden de kleuters een hoepelspel, dat ge wijd was aan het afscheid van juffrouw Jane. Van de kleuters ontving zij een prach tige broodplank met houtsnijwerk en een kapstel. Mej. van Vuuren dankte mevr. Voorsluijs namens alle andere voor alles wat zij voor de kleuters gedaan had. Ook de voorzitter van het bestuur de heer Hol lemans, hield een speech, waarin hij zei dat ook het bestuur het jammer vand dat juf frouw Jane de school ging verlaten, maar de reden waren goed te begrijpen. Als dank bood hij haar een enveloppe met inhoud aan. Daarna was het woord aan de ouder commissie, die juffrouw Jane hartelijk dankte voor de prettige samenwerking en haar een boekenbon aanbood.. De avond werd besloten door een ver rassing voor beide leidsters, daar aan het slot nog een cadeau aan mevr. Voorsluijs én mej. van Vuuren werd aangeboden door de kleuters die naar de lagere school over gaan. Aan de nieuwe leidster, mej. R. van der Giessen uit Den Bosch werden ter verwelkoming bloemen aangeboden. Mej. v. d. Giessen heeft deze avond kennis kunnen maken met ouders, bestuur, oudercommis sie, collega's en natuurlijk met de kleuters. Het was een goed geslaagde avond, waar op mét plezier teruggezien kanworden. GESLAAGD Op de Nijverheidsschool voor Waalwijk en Omstreken slaagde de Vlijmenaren: voor metaalwerker J. v.d. Berk en J. v. Kuvk; voor timmeren A. v.d. Bosch. PROGRAMMA JEUGD VAKANTIE WERK 1967 Zaterdag a.s. is er bij wijze van opening een wedstrijd tussen teams van Vlijmen- Haarsteeg tegen Vliedberg- Nieuwkuijk. De teams worden via de scholen samengesteld. Verder zaterdag 8 juli openingsspel Hard tegen Hart op het plein te Vlijmen kinderen van de klassen 5 en 6 van 19.30 tot 21.00 u. Dinsdag 11 juli 's-morgens een zogenaam de sportdag voor jongens en meisjes van 4 tot 9 jaar, 's-middags.poppenbureau op het sportpark jongelui van 10 tot en met 13 j„ H.L.O. proeven, u kunt er een officeel di ploma mee verdienen. Donderdag 13 juli gaan er bussen naar het jeugdcurcus in Haaren, kinderen van klas 1 tot en met 6 mogen mee. Zaterdag 15 juli draait 's-mor gens de veemarkt weer, verleden jaar waren er ruim 90 dieren, 's-middags het hengel- concours in het Drongelskanaal. Dinsdag 18 juli het bekende dobbelspel, er staan 15 posten. Donderdag 20 juli weer drie akti- viteiten, de kinderen van 4 tot 9 jaar kun nen 's-morgens aan de straattekenwedstrijd mee doen, 's-middags poppenkast voorstel ling, en voor de jongelui van 10 tot 13 jaar wandeltocht. Dinsdag 25 juli de bekende duinentocht voor jongelui van 10 tot en met .13 jaar. Donderdag 27 juli een van de spannendste dagen van het jeugd-vakantie- werk namelijk De Olympische Dag met 's-avonds het bekend maken van de prijzen en de sluiting van het vakantiewerk op het kerkplein. Allemaal in Olympische sfeer compleet met Olympisch vuur, vlaggen, lauwerkransen en de gele trui opgeluisterd door de Harmonie Concordia met toespra ken en sluiting. WEDVLUCHT DE ZWALUW De Postduiven vereniging De Zwaluw hield een wedvlucht van uit Tergnier, Frankrijk afstand 265 km., los 9.40 uur. Eerste duif 13-10-49, laatste prijs duif 13- 47-50, de uitslag was als volgt: H. v.d. Wiel-Zn 1; R. v. Esdonk 2; Jan Dekkers 3-4; Jos Kuys 5-20-23-24-25; M. Nicols 6-14-15; J. v.d. Wiel 7; K. Kievit 8-10-13-16; Jo v.d. Hout 9; Lamb. Parijs 11A. Dekkers 12-26;P. v. Beers 17; T. v.d. Venne 18; A. Parijs 19; Jo Merkx 21; M. Li'bregts 22. Uitslag junioren De Zwaluw, Tregnier: Hanny v.d. Dungen 1; Hans Parijs 2. PV DE LUCHTBODE De Postduiven vereniging De Luchtbode hield zondag 2 juli haar vlucht vanuit Duf fel, afstand 72 ikm., deelname 559 duiven, gelost om 8.30 uur met zw. wind, aankomst eerste duif 9-25-51 uur. De uitslag was; IC v. Esch 1-41-66-89-101-113; A. v. Laar hoven 2-8-9:10-12-33-39; G. Schoenmakers 3-20-22-76-97-122-139-140; J. v. Dongen 4-56-64; B. Wartenberg 5-18-29-87; A. J. v. Dongen 6-32-49-118; B. v. Iersel 7-17- 137; G. IJpelaar 11-13-30-40-51-53-61-67- 81-90-131-136; H. vd. Linden 14-16-31-85; M. v.d. Velden 15; A. de Kort 19-124; H. v.d. Velden 21-34-45-62-73-108-121-127; A. Beerens 23-37; Hooijmaijers 24-50-60- 99-114-119; W. v Noije 25-43-52-55-77- 96;96 A, Kuijten 26-35-59-100-103-111-114 Geibr. Boons 27-36-58-68-71-88-92-102-104 -120; Henk v.d. Velden 28-62-69-74-91- 133; C. IJpelaar 38-42-80-82-93-116-125; H. Leermakers 44-106-110; J. v. Broekho ven 46-72-84; M. Maas 47-98; H. Leerma kers 54-78; K. Aarts 57-65-126; J. v. Don gen p.n. 70-86-112; M. Vera 75-123; Wou ters 79-130; P. v. Noije 83-134 en over- duif. W. v.d. Velden 94; A. v. Laarhoven 94; J. v. Seters 105-115-129; H. Vera 107- 109; C. v. Dongen 128; Gebr. v.d. Velden 131; J. Vera 135. H.M. de Koningin heeft prins Claus benoemd tot lid van de Raad van Staten. Oud-minister Vondeling en z'n echtgenote hebben een auto-onge luk gehad, waarbij beiden, vooral de echtgenote, vrij ernstig zijn ge wond. Zij worden in 'n ziekenhuis verpleegd. (Van onze verslaggever) WAALWIJK - Vrijdag herdacht de heer Muller het heuglijke feit dat hij 40 jaar werkzaam was bij de fir ma G. Maas, lederhandel in de Gro testraat. Door direktie en personeel werd de heer Muller, die tevens met pensioen ging, hartelijk gehuldigd. Hij mocht hierbij tal van geschenken ontvangen. Loco-burgemeester J. van Heeswijk, die namens het gemeente bestuur aanwezig was, speldde de ju bilaris de ere-medaille in zilver ver bonden aan de Orde van Oranje Nas sau op. „Toen U 40 jaar geleden bij wijlen mijn vader de positie van boekhou der - administrateur aanvaardde, was zijn bedrijf slechts 10 maanden oud. U heeft dus van praktisch het begin tot op vandaag aan de gang hiervan Uw medewerking gegeven, accurates se en vooral plichtsbetrachting", al dus de heer Maas, direkteur, „Nooit mogen wij vergeten het vele en moeizame werk dat in de begin jaren door onze voorgangers is ge daan. Er werd niet op tijd gekeken, met veel eenvoudigere bedrijfsmidde len als op de dag van vandaag moest men toch zijn taak verrichten en zor gen dat alles in orde kwam. U heeft toen op Uw plaats nooit verzaakt. Uw werk van die tijd getuigt van een in zet die het mede mogelijk heeft ge maakt dat het bedrijf toch is kunnen blijven groeien. Uw taak, begonnen als boekhouder administrateur, kon spoedig nu vol ledig worden gespecialiseerd op de boekhouding en op deze plaats heeft U ons grote diensten bewezen vooral omdat Uw werk zo uitmuntte door 'n grote perfectie. In een bedrijf als het onze waar de leiders hun taak met in- en verkoop - dus voornamelijk buiten de deur - moeten verrichten is de zekerheid van een uitsluitend en gaaf werkstuk dat U hen hebt gege ven een vertrouwenspijler geweest waarop kon voortgebouwd worden, den. 'Dankbaar zijn wij ook voor de pret tige manier waarop U met alles heeft samengewerkt en voor het behoud van f at.v Op de foto de heer Muller met echtgenote en dochter. Op de achter grond de direktieleden G. en A. Maas en mevrouw Maas. de aangename sfeer toen jongere om U heen kwamen. Als U nu morgen van een verdiende pensioentijd gaat genieten dan kunt U ook terugzien op 40 jaar evolutie en wel op allerlei gebied. Belangrijker is de sociale evolutie die ook U van nabij heeft be leefd. Het is ook voor ons een grote voldoening dat er een tijd gekomen is waarin een werknemer allereerst als mens op volle waarde wordt ge acht en geloof me,,wij waren zeer in genomen toen wij voor onze oudste medewerkers een pensioenfonds uit eigen middelen hebben kunnen arran geren maar vooral ook dat wij allen gerijpt zijn met de gedachte dat iets dergelijks menselijk gezien heel ge woon is. Uw pensionering die nu begint en naar ik hoop door U gretig zal wor den aanvaard, moge U vooral verge zeld gaan van een goede gezondheid. Ik zou in deze dankwoorden zeer veel tekort schieten als ik Uw vrouw hier in niet zou betrekken. Ook U mevr. Muler onze hartelijke dank voor alles. Bij Uw jubileum en tevens afscheid hebben wij gemeend U een cadeau onder couvert als symbool van dank en respect te mogen aanbieden en wensen dat U hiermede nog aange name genoegens zult kunnen arran geren", aldus de heer Maas. Wethouder J. van Heeswijk, die de burgemeester verving, zei dat het ge meentebestuur het op prijs stelt om bij jubilea aanwezig te zijn. Hij noem de de heer Muller een goed vakman, die als eenling heel de administratie begonnen is. Met, in en door het be drijf bent u gegroeid tot een vertrou wensman van de direktie. Vandaag staat u aan het begin van een nieuw leven. Het eindpunt van uw oude sluit u af", aldus de heer Van Hees wijk, die vervolgens de jubilaris meedeelde dat hem de ere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau was toegekend. Namens het personeel sprak de hr. T. van der Pluijm, die vooral de prettige samenwerking roemde. Hij vond het terecht dat de heer Mul ler vandaag in het zonnetje werd ge zet. Als dank bood hij een geschenk aan. Tot slot dankte de heer Muller voor alle belangstelling. Hij hoopte dat de zaak nog jaren zou mogen groeien en bloeien. Hij roemde voor al de wijze waarop de direktie steeds met het personeel omging. Na afloop van het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 7