Uitgaan in het weekend flïiötlö KAATSHEUVEL DRUNEN is Sacrum Roaantiea Berg en Dal Finale van Waalwijks straattekenwedstrijd „De Amstel" brengt leer met genopt uiterlijk 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 11 AUGUSTUS 1967 10 DE ZEDELOZEN' Op het plein voor de kerk van St.-Jan SNS mi M I I I llll II M "I i MY FAIR LADY My Fair Ladr, de beroemde mu sical van de laatste jaren is ge maakt naar een toneelstuk van G. Bernard Shaw. Vooral Audrey Hep burn en Rex Harrison hebben veel bijgedragen tot deze film waarin Audrey aanvankelijk als een ó#- dinair bloemenmeije opkomt en la ter als weddenschap tussen twee jonge professoren tot een van de lieftalligste meisjes van Londen wordt uitgeroepen. Rex Harrison is in deze musical de professor die dé weddenschap met een vriend' aangaat en Eliza Doolittle van haar afschuwelijke uitspraak van haar moedertaal af helpt en haar een juiste smaak tot kleden bijbrengt. Als hij haar na maanden zover heeft gekregen dat zij perfect spreekt en zich als een dame weet te bewegen en gedragen moeten zijn lessen in praktijk wor den gebracht eh samen mét zijn- moeder gaat Eliza naar de Ascot- rennen waar ze het middelpunt van alle jongemannen uit de hoge krin gen wordt. Bij hun thuiskomst heeft Eliza zoveel tegelijk ervaren dat zij plotseling tot de ontdekking komt dat professor Higgings haar nog steeds als werkobject beschouwt Dan is ze woedend en pakt haar koffers om naar haar vroegere marktplaatsje en huis te gaan. Nie mand wil daar echter meer iets van haar weten. Ze kennen haar niet meer. Maar als ze nu gedacht had dat alleen zij verdrietig is heeft ze het mis. Ook daar komt ze wel achter. Liedjes als Het Spaanse Graan, Als ik straks de kerk maar haal, As 't effe kan, en Zalig zijn, zijn enkele en meest bekende lied jes uit de musical die op een heer lijk luchtige manier naar voren ge schoven worden. Donderdag tot en met dinsdag. REVOLVERS BESLISSEN Een groots opgezette western waarin de duizenden indianen niet ontbreken voor aanvallen op kleine groepen soldaten. Nu zijn het on telbare klompen goud die er de aan leiding toe zijn voor de indianen om aanvallen uit té voeren. De klei ne groep soldaten die dit goud be waken moest zijn in twee groepjes verdeeld enkel omdat een van hén de mening was toegedaan dat hij het goud voor zichzelf mocht be houden omdat hij met enkele an deren het gevonden hadden. De an deren echter houden vol dat het goud aan de regering toekomt zo dat een grote handicap om de in dianen-aanvallen té weerstaan door henzelf willens en wétens wordt opgeworpen. Zondag 3 uur. Pauline, de enige dochter van 'n riike vader, hoopt eens een nuttige taak in de maatschappij te kunnen vervullen en zich niet alleen te con centreren op de voordelen van haar stand. Ze krijgt echter een zware morele klap te verduren wanneer zij wordt aangevallen door een groepje nozems. Nóg erger wordt 't voor haar en voor de betreffende jongens 'als ze op haar school in haar klas twee leerlingen krijgt die tot het groepje nozems behoorden die haar indertijd aanvielen, Vrijdag 11.30 uur 18 jaar. VIVA MARIA Brigitte Bardot en Jeanne Moreau samen in Viva Maria. Deze twee sterren, waarvan men dacht dat ze nooit samen in één jilm zotiden kunnen spelen hebben betvezen bijzonder goede vriendinnen te zijn. Hierdoor heeft regisseur Louis Mal le dan ook een film kunnen maken die bij het publiek ingeslagen is. Het verhaal begint métBrigitte Bardot als een "meisje dat door haar vader opgeleid wordt om te werken met explosieven. Zo gebeurt het 'dat Maria zöals B.B. in deze film heet, samen met een brug ook haar vader in de lucht laat vliegen. Zij komt nu bij "een circus terécht, waar zij mét eën ander meisje dat ook Maria heet (Jeanne Moreau) een nummer gaat vormen. Door 'n toeval waarbij ven 'van hen een kledingstuk verliest vinden dé bei de mèisjès strip-tease uit. Later: worden ze allebei verliefd op de zelfde legionair, die na enige tijd zijn laatste adem uitblaast. Dé bei de Maria's moeten dan beloven de strijd voort te zetten. Donderdag, vrijdag en zondag EEN JONGE WERELD Evenals /Fietsendieven' en ,Twee vröuwen' is'j ,Een jonge wereld' voortgekomen uit de samenwerking van Vittorit de Sica en Cesare Za- vattini. En ook ditmaal gaat het, op direkte wijze, récht Op één men selijk probleem af. Anne en Carlo. Zij een studente in' de medicijnen en hij een schandaaltjesfotograaf. Ze ontmoeten elkaar op het jaar lijkse bal van dé medische facul teit en zien elkaar daarna enige tijd niet meer. In die tijd kopit An ne echter tot de ontdekking dat zij in verwachting is en weet niet wat ze moet doen. Zaterdag, dinsdag en woensdag VROUW IN 'T ZAND De film Soena no Onna; vrouw van zand, van regdssëur ..Hiroshi Teshigahara toont ons duidelijk dat wij, waar het Japanners betreft, niet te maken krijgen met een „na- apersras". maar met een volk dat opnieuw, heeft bewezen de hebbe lijkheden en onhebbelijkheden van de westerse beschaving te kunnen verwerken. De inhoud van de film komt hierop neer; Een onderwijzer loopt op een dag op een verlaten duin. Het is zijn hobby insekten te verzamelen die in het zand leven. Wanneer hij terug wil keren naar huis, blijkt de laatste bus al weg te zijn. Dorpelingen brengen hem onder bij een jonge weduwe, die in éen diepe zandkuil woont. Het huis is alleen te bereiken via een touwladder. Het is de taak van de vrouw, dag en nacht zand te schep pen ten bate van de dorpsgemeen schap. De onderwijzer, die de vol gende morgén wég wil komt tót de ontdekking dat de touwladder weg is en wordt gedwongen tot leven en werken in de diepe zandkuil bij de vrouw. Ontsnapping wordt een obsessie. Op het moment dat de vrouw doop. de dorpelingen uit de kuil wordt gehaald omdat zij zwanger is krijgt de man de kans te ont snappen; men heeft de touwladder laten hangen. Dan pas besluit hij te blijven. Zowel aan het begin als aan het einde liggen de verwachtin gen van de man in de dag van mor gen. Hij heeft niets, geleerd, is niet wijzer geworden. Is alleen zichzelf in zichzelf. Vrijdag, zaterdag. Zaterdagavond treedt het Enclave Combo op. Beslist geen onbekende in Waalwijk. Hun regelmatige op tredens in de Langstraat heeft hen een grote populariteit bezorgd wat ze in feite te danken hebben aan hun goed uitgewerkte mogelijkhe den. Zondagmiddag een optreden van The Ceders die ook nogal wat sukses hebben. Zondagavond The Continentals met zang van Antoi nette Verweijst. Op de tweede zaterdagavond in het dansseizoen een optreden van Les Cruches die vooral bij Roman tica geen onbekenden zijn. Regel matig werden zij door soos St. De- nis uitgenodigd om op vrijdag avond te komen spelen. Ze zijn in middels al wel tot de top doorge drongen en hebben daarmee be hoorlijk wat publiciteit genoten. Zondagmiddag van 2 tot 6 uur aansen in Berg en Dal. The Blue Birds uit Kaatsheuvel zullen de mu ziek voor hun rékeniiig nemen. WAALWIJK - Donderdag is de finale gehouden van de straatteken- wedstrijd, waarvan in het kader van de actie „Vakantievreugd voor Waal wijks jeugd" die voorwedstrijden ge houden werden. De finale vond plaats op het plein voor de kerk van St. Jan. Bij het ter perse gaan van dit nummer waren de uitslagen nog niet bekend. De deelnemers van Besoyen wei den in 't Hertog Janpark beoordeeld door de volgende juryleden; mevr. Wilke, mevr. Van Heijst, mevr. Van der Velden en de heer Wachtels van den Berg. De uitslagen waren als volgt Klasse 1 en 2: Walter Heijs, An- Duidelijk komt het nieuwe leerprodukt van ,,De Amstel" hier in schoen en vel tot uitdrukking toon van Bree, H, v. d. Linden. Klasse 3 en 4: Yolanda Heefer, Fransje Berkelmans en Francien van Balkom. Klasse 5 en 6: Lion Langerhorst, Jacqueline de Rooij, Martin Maar- schalkerweerd. In Baardwijk werden de artistieke prestaties van de jeugd beoordeeld door kapelaan Dekkers, Pieter Ver boom en da heer Embrechts. Hier was de uitslag als volgt: Klasse 1 en 2 Dorine Gorter; Jacqie Heeren, Hubert Lommers en Renée Verhoofstad. Klasse 3 en 4: Albert Stokman, Betsie de Haan, Hannie Trommelen en Francine Duquesnoy. Klasse 5 en 6: Ton Verhoofstad. Mevr. De Bonth en de heren Spui- broek en Korthout wezen in de St. Antoniusparochie de volgende kandi daten als finalisten aan; Klasse 1 en 2Annie, van Heu- men, Peter Ketelaar en Bianca van Warmerdam. Klasse 3 en 4: Lian Ravenstein, Tiny Mulders en Marian van Egge- JpgL SWH gèbnos li'A .aectrofc Klasse 5 en 6: Lia Couwenberg, Conny en Pëtra van Schaik. Bij de voorselectie voor het jeugd- song- en beatfestival werden in de St. Jozefschool 36 deelnemers geklas seerd voor de finale, die morgen avond in „De Gecroonde Leersse" wordt georganiseerd. STUDENT OMGEKOMEN IN VERKEER De 20-jarige student Willem A. M. van Zanten, Reitse Hoevenstraat 5 te Tilburg is in de nacht van dins dag op woensdag om het leven geko men bij een verkeersongeval op de Ringbaan West te Tilburg. Hij reed als duo-passagier op een bromfiets, die bij het oprijden van de helling van het viaduct van de Ringbaan West werd aangereden door een pas serende personenwagen. De brom fiets werd bestuurd door de 25-jari- gë J. M. A. van Kraay, die 'bij dit verkeersongeval lichte verwondingen opliep en opgenomen moest worden in het St. Elisabeth-ziekenhuis. WEDVLUCHT De C.C. Kaatsheuvel en Kaatsheu vel-West hielden een wedvlucht van uit St. Quentin met 751 duiven. Eer ste duif 10.7.56; laatste prijsduif 10,48 50 uui. De uitslag was als volgt; A. v. Wanrooij 1 19; Jac. van Boxtel 2 20; C. van Ree 3 7 11 32; P. van der Velden 4; J. van Woensel 5 15 30 64; H. Snoeren 6; Jan van Boxtel 8 33 43; A. Snoeren sr.; 9. C. Ha mers 10 18 24 38 69; J. Snoeren 12; J. Verbaven 13; K. van Boxtel 14 47 A. Couwenberg 16 50 52; L. van der Velden 17; P. Hendriks 21; J. Du quesnoy 22 41; C. Moreval 23 27 49 53; M. van Corstanje 25 48 57; A. Laros 26 70; M. Brokx 28; M, Voogd 29 40 45 54; G. Savelkouls 31 67; Jo van Boxtel 34 35; C. van Wezel 36; L. van Boxtel 37; J. Mui- zelaar 39; J. Hamers 42 63; J. Snoe ren 44; K. Groenendaal 46; T. Snoe ren 51; L. Ververs 55; B. Hoevenaar 56; L. Meijer 58 66; G. van der Lin den 59; R. van Boxtel 60; J. van Wanrooij 61; L. Lamers 62; Th. Net ten 65; C. v. Dongen 68. PUPILLEN-TOERNOOI IN BERNDIJK De voetbalvereniging Berkdijk ont plooit 'n voorbeeldige aktiviteit voor de jeugd. Nadat het bestuur deze zo mer reeds 'n tweetal juniorentoer- nooien had georganiseerd, heeft men thans een dergelijk evenement voor pupillen op het programma staan, dat op zaterdag 12 augustus a.s. wordt gehouden. Tien elftallen hebben voor dit toernooi ingeschreven, die als volgt in twee poules zijn ingedeeld. Poule A: DVVC, ONI, Baardwijk, White Boys en Berkdijk. Poule B: Sprang, Dussense Boys, Right Oh, EVV '58 en Waspik. De eerste wedstrijden beginnen 's morgens om 11 uur, terwijl onmid dellijk na de finale omstreeks zeven uur de prijsuitreiking zal plaatsvin den. DESK NAAR TOURNOOI IN GORKUM Zondag a.s. gaat DESK naar Gor- kum om deel te nemen aan het zilve ren Mol-tournooi van S.V.W. aldaar. Naast DESK en de organiserende vereniging, die vorig seizoen naar de 2e klas degradeerde, nemen aan dit toernooi deel BVC (De Bilt), le klas en HOV (Rotterdam), 2e klas. Om half 11 moet DESK reeds de spits afbijten tegen de gastheren, waarna om 12 uur BVC HOV volgt. De verliezerronde begint om twee uur en de winnaarsfinale om half vier. De Dessers, die momenteel flink in trai ning zijn en nog 'n zwaar oefenpro gramma voor de boeg hebben, zullen zondag moeten proberen om Zuid I op goede wijze te vertegenwoordigen. Zondag j.l. werd na de rust 'n goede partij gespeeld. In Gorkum kan ook op flinke tegenstand worden gere kend, want vooral S.V.W. kan tech nisch goed uit de hoek komen. Nu 2 wedstrijden gespeeld moeten worden, kan trainer Tausch hiervan profite ren om nog op enkele plaatsen te ex perimenteren. Woensdagavond 16 augustus om kwart voor zeven speelt DESK in Den Bosch tegen het met diverse aanwinsten versterkte BW, dat momenteel getraind wordt door de heer Weber, die RKC verschillen de jaren onder zijn hoede heeft ge had. DOKTERSDIENST Komend weekeinde zal de praktijk van de doktoren R. Raaymaakers te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon op Zand worden waargenomen door dokter P. Wijtenburg, Hoofdstraat 4, Kaatsheuvel, tel. 04167-2550. Zaterdag na 12 uur en zondag zal de praktijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheuvel worden waargenomen door collega H. Winkelman, Kerk straat 99, Sprang, tel. 04167-2350. Voor bevallingen wordt de dienst van dokter Van Tuijn zaterdag en zondag waargenomen door verloskundige M. van Vlerken, Rubensstraat 8, Kaats heuvel, tel. 04167-3666. PASTORIEDIENST Voor geestelijke bijstand kan men zich a.s. zondag van 's middags 12 uur tot 's nachts 12 uur wenden tot de pastorie van de parochie H. H. Martelaren van Gorcum, Erasstraat 6, tel. 04167-2517. AGENDA Apollotheater; Donderdag 20.15 uur, vrijdag 20.15 uur, zondag 18.45 en 21. - uur; „Viva Maria". 14 jaar. Zaterdag 18.45 en 21.- uur, dins dag 20.15 en woensdag 20.15 uur: „Een jonge wereld". 18 jaar. Vrijdag 23.- en zaterdag 23.45 u.: „De vrouw in het zand". Geest. volw. Zondag 15. - uur: kinderfilm met Charlie Chaplin. De Kegelaar: Zaterdag 11 uur: pupillentoernooi v.v. Berkdijk. BEDRIJFS- EN ZOMERAVOND VOETBAL IN WAALWIJK Op zaterdag 19 augustus zal bin nen de grenzen der gemeente Waal wijk een deel van de voorronden om het kampioenschap bedrijfsvoetbal en zomeravondvoetbal worden afge werkt. Bij het bedrijfsvoetbal wordt de afdeling Waalwijk vertegenwoor digd door het team van „Hollandia" uit Drunen. Bij het zomeravondvoet- bal zal uit de afdeling geen elftal deelnemen. „Hollandia" werd inge deeld bij kampioensploegen uit Den Bosch, Oss en Rosmalen. Voor de voorronden zal niet alleen het ge meentelijk sportpark aan de Akker laan in Waalwijk worden gebruikt. Ook in Roosendaal, Eindhoven, Ge- mert en Breda zal worden gevoetbald. In Waalwijk zullen 18 wedstrijden worden gespeeld. Het team van Hol landia komt op 12.35 tegen Rosma len, om 13.45 uur tegen Oss en om 16.05 uur tegen Den Bosch in het veld. De winnaar van deze poule komt een ronde verder. VOLGENDE WEEK START EERSTE FASE VAN AARDGAS IN KAATSHEUVEL EN SPRANG-CAPELLE In de gemeenten Loon op Zand en Sprang-Capelle zal volgende week 'n begin worden gemaakt met de voor bereidingen voor de omschakeling op aardgas. Vanaf die datum trekken er door het verzorgingsgebied van het gemeentelijk gasbedrijf, gevestigd aan de Jan de Rooystraat, enqueteurs die via huis aan huis bezoek aan de weet zullen trachten te komen over welke gasapparaten de huisvrouw beschikt. Men is inmiddels bij dit gasbedrijf al geruime tijd bezig met de technische voorbereiding van de omschakeling. Zo werden er 'n ontvangst/reduceer- station en een distributiestation ge bouwd. Het verzorgingsgebied van de gemeente Loon op Zand omvat de dorpen Loon op Zand, Kaatsheuvel en ook de gemeente Sprang-Capelle. Op 2 januari van het volgend jaar wordt er dan een begin gemaakt met het overschakelen van de eerste sectie van mijn- op aardgas. Vóór die tijd zullen alle belanghebbenden voor een bezoek aan de gemeentelijke toonzaal worden uitgenodigd. Deze wordt in gericht in de vroegere schoenfabriek van de firma Schalken van Vugt aan de Hoofdstraat in Kaatsheuvel. op BINNENLANDS LUCHTNET REEDS 50.000 PASSAGIERS Drie weken voordat de Nederland se Luchtvaart Maatschappij (N.L.M.) het eerste proefjaar afsluit, heeft zij haar 50.000e passagier op het bin nenlandse luchtnet vervoerd. Het was de 35-jarige verpleegster Mirjam Spitz uit Maastricht, die met haar even oude verloofde Ton Hermans 'n dagje vrij had genomen om het nieu we Schiphol te bezichtigen. Zij kwam enkele dagen geleden met het Friend- ship-toestel op Schiphol aan, waar NLM-directeur J. Abspoel haar met een mooie bos bloemen verwel komde en haar als 50.000e een re tourvlucht naar Parijs aanbood. Volkomen verrast door deze ont vangst, vertelde Mirjam Spitz, dat dit de eerste keer was dat zij vloog. Directeur Abspoel verklaarde dat het eerste proefjaar „beslist niet onbe vredigend" verliep. In het bijzonder de vroege vluchten uit Groningen, Twente en Maastricht, waartegen bij de aanvang het sterkst bezwaar be stond, hebben een veel hogere bezet tingsgraad (van 80 tot 1001%) dan verw'acht werd. Op de zuidelijke rou te hadden de vliegtuigen over de eer ste 10 maanden gemiddeld een bezet tingsgraad van 40,6, op de noordelij ke route 49,3. WERKGELEGENHEID Voor het eerst sinds ruim een jaar is de werkloosheid dalende. Het aan tal werkloze mannen is gedaald van 89.200 tot 85.500 (met inbegrip van seizoeninvloeden). Het teruglopen van de werkloosheid deed zich bij al le beroepsgroepen voor. Het sterkst was de daling echter bij de bouw vakkers. De jeugdwerkloosheid neemt echter sterk toe. Eind mei waren er 6100 werkloze jongens en meisjes ingeschreven, eind juli waren dit er al 13.000. ZONDAGDIEN ST Vanaf zaterdagmorgen 11 uur tot maandagmorgen 8 uur uitsluitend voor spoedgevallen dienst: Dr. Overgaag. JEUGD VACANTIE VREUGD De jaarlijkse spelen in het kader van de Jeugd Vacantie Vreugd gaan a.s. dinsdag in Drunen starten. Vo rige jaren was er voor deze spelen een zeer grote belangstelling. De organisatoren hebben ook dit jaar niets nagelaten om de spelen tot een succes te maken. Het program ma is als volgt: Dinsdag 15 augustus: voor alle kinderen. Om 10 uur tekenen op de weg in de Oranjestraat. De kin deren brengen zelf krijt mee. Ver zamelplaats is 't veld bij de Oran jestraat. Om 2 uur rolschaats- en step wedstrijden op de baan rond de St. Jozefkerk. De kinderen bren gen zelf de rolschaatsen of step mee. Je mag ook meedoen met ge leende schaatsen of step. Woensdag 16 augustus: voor alle kinderen. Om half tien zwemwed strijden in het Gemeentelijk Zwem bad. Vertrek om negen uur en plaats van terugkomst om ca. 1 uur Raadhuisplein. Verzamelplaats bij de ingang van het zwembad. De grotere kinderen nemen zoveel mo gelijk hun jongste broertjes en zus jes mee. Woensdagmiddag film voorstelling in de Hoge Braken. Om half twee voor de deelnemende kinderen van de St. Jozefschool. Om half vier voor de deelnemende kinderen van de St. Paulusschool en de Alb. Schweitzerschool. Donderdag 17 augustur: voor de kinderen van 6 tot 10 jaar naar de duinen. Vertrek om 10 uur vanaf het Raadhuisplein. Terugkeer ong. 5 uür n.m. De kinderen nemen bo terhammen en drank mee. Voor de kinderen van 10 jaar en ouder: om half elf oriëntatierit. Vertrekplaats en terugkeer Raadhuisplein. Brood meenemen. Vrijdag 18 augustus: voor alle kinderen. Om tien uur ganzenbor den in de straten van Drunen. Ver zamelplaats om ongeveer half tien op het Plataanplein. Speeltijden van 10 tot 12 uur en van half twee tot ongeveer 4 uur. Tijdens de pau ze gaan we allemaal huiswaarts. Zaterdag 19 augustus: voor alle kinderen. Om 10 uur sportdag. Om half tien gaan we de groepen be kend maken. Zorg dat je niet te laat komt. Plaats: het veld bij de Oranjestraat. Speeltijden van 10 tot 12 uur en van half twee tot onge veer 4 uur. Zondag 21 augustus: om 2 uur prijsuitreiking in De Voorste Ven nen. Deelname-strookjes: plak het deelnamestrookje op een stukje karton. N.B. Wie heeft er gelegenheid aan deze vakantieweek mee te werken? Stelt U zich in verbinding met een lid van het comité. ZOMERFESTIVAL Het zomerfestival wordt in Dru nen zaterdagavond voortgezet met het optreden van de Boerenkapel. A.s. zondag is er i.v.m. de sport- parade rust. SPORTPARADE 1967 Op zondag 13 augustus a.s. zal in het Gemeentelijk sportpark, de sportparade 1967 worden gehouden. Deze sportparade zal door de sport raad jaarlijks worden georganiseerd Doel hiervan is, om de inwoners van Drunen-Elshout, te laten zien, wat er in onze gemeente leeft op het gebied van actieve sport, en om indien mogelijk hierdoor te komen, tot nieuwe takken van sport, welke tot op heden in Drunen nog niet worden beoefend. Voor dit jaar hebben ze (gemeend aandacht te moeten schenken aan de atletiek- sport. In het programma zijn dan ook een aantal loopnummers ge pland, zowel voor dames als heren. Verder staan op het programma o.a. volleybal-, handbal- en een voetbal wedstrijd en ook gymnastiekdëmon- stratie. Het vertrek naar het sport park is gesteld op 1 uur vanaf het Raadhuisplein, terwijl de demon straties en wedstrijden zullen aan vangen om 13.45 uur. De toegang is gratis. Programma: 13.00 uur Vertrek vanaf het Raad huisplein, met muzikale begeleiding via Torenstraat - Hoge Schijf naar Sportpark, bij aankomst défilé voor genodigden. 13.45 uur: Aanvang demonstraties. Oefenveld: Volleybalwedstrijden Quos Ego - Vught. Handbal wedstrij den. Avanti - OSC. Orthen (dames) Op de bij velden zal begonnen wor den met de loopnummers. Van alle deelnemende sportverenigingen op elk onderdeel 2 deelnemers. De vol gende zullen worden gehouden: Dames: 80 m, 2G'0 m, 400 m, esta fette 4 x 100 m. Heren: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 300C' m, 4 x 100 m estafette. 15.30 uur Gymnastiekdemonstraties op het hoofdterrein. 16.15 uur Voetbalwedsrtijd RKDVC tegen Baardwijk. Deze wedstrijd wordt op het hoofdterrein gespeeld. Tijdens de pauze uitreiking der prijzen van de loopnummers. 18.00 uur Einde sportparade 1967.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 10