Jan Derksen coacht onze baanrenners naar succes bij wereldkampioenschap Jeugd Vakantie Vreugd 1967 in Drunen werd groot succes PRAATJE IN HET STADION Veiligheidsrif te Waalwijk WAALWIJKSCHE STOOMDRUKKERIJ ANTOON TIELEN Cjdbooiid-aanliönLii^Ln^dn <z 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 21 AUGUSTUS 1967 6 Goede verdiensten helpen prestatiepeil omhoog Goede kansen De verrassing Sterke achtervolger Loon op Zand Drunen Jammer H. Soeterboek uit Kaatsheuvel wint Hert-wissel trofee Waspik Doop Willem-Alexander Waalwijk AFSTAND HOUDEN IS NOODZAKELIJK De Wielrennerij maakt in ons land duidelijk een bloeiperiode door. Zowel op de baan als op de weg worden door Nederlandse wiel renners - amateurs en profs - prestaties geleverd, die jonge jon gens er toe stimuleerden om het ook eens op de racefiets te probe ren. Er zijn maar weinig wielrenners, die alleen maar op de baan rijden, vooral omdat het daarop als prof moeilijk is een goede boter ham te verdienen. Toch floreert in ons landje de baansport als haast nooit te voren. De verantwoordelijke man daarvoor is de oud wereld- kampioen op de sprint Jan Derksen, die nu al enkele jaren de baan renners onder zijn hoede heeft, daartoe aangesteld door de KNWU. In het Olympisch stadion maakten we een praatje met Derksen over de kansen van de Nederlanders, die juist bezig waren met de trai ning voor de wereldkampioenschappen, die van 23 tot en met 29 augustus op die zelfde baan worden gehouden. „Vroeger waren Arie van Vliet en U de grote Nederlanders in de baan wielrennerij, we hebben toen een hele poos malaise gehad en nu fietsen onze jongens weer in het voorste gelid mee, hoe komt dat?" vroegen wij. „Nou, kijk", zegt Derk sen, „dat is natuurlijk voor een groot deel toeval, er is talent. Maar heel belangrijk is, dat er voor de jongens wat te verdienen is in hun sport, ook voor de amateurs. In dat opzicht zijn wij bijgekomen bij het buitenland. Als er niets te verdie nen was zouden ze ook niet zo veel en grondig trainen en dat is de ba sis voor ieder succes". „U hebt laatst voor de televisie gezegd, dat doping voor baanren ners niet nodig is, omdat ze maar een korte krachtsinspanning hoeven te leveren. Toch is het voor ver- scheidenen gebruik bij de Neder landse kampioenschappen, wat is uw commentaar daarop?" „Ik blijf er bij, dat de jongens 't niet nodig hebben. Het valt me hard tegen dat ze het hebben ge bruikt. Stom van ze, want ik heb ze er voor gewaarschuwd en ge zegd, dat ze het niet nodig hebben". Over de kansen van de Neder landers in de wereldkampioenschap pen op de baan is Jan Derksen ook duidelijk. Hij meent, dat er ver scheidene goede kansen op wereld titels zijn, vooral voor Tiemen Groen bij de achtervolging voor profs. De grootste concurrent voor het Friese idool acht hij de Belg Bracke. die hij hoger aanslaat dan de wereldkampioen van vorig jaar Leandro Faggin, die ook dit jaar weer kampioen van Italië is ge worden, maar een behoorlijke leef tijdshandicap heeft. Om nog even bij de profs te blijven, daar ziet Derksen een spannende strijd ont branden achter de motoren, waar bij onze landgenoot Jaap Oudkerk, die vroeger als achtervolger ook heel wat successen behaalde, een reële kans heeft. Maar de concur rentie is groot, vooral van Belgi sche zijde met titelverdediger De- loof en de mannetjesputter Proost en verder de Duitser Schultze en de meervoudige wereldkampioen op dit nummer de Spanjaard Timoner, die echter zijn beste dagen heeft gehad. Frans Mahn, de 34-jarige Neder landse sprintkampioen bij de profs, was in een behoorlijk tempo rondjes aan het rijden in het Olympisch Stadion, warm ingepakt in een dik trainingspak, terwijl de tempera tuur op de zonovergoten wieler baan omstreeks de dertig graden was. Hij deed het om wat pondjes lichter te worden, maar ondanks al die moeite zal hij weinig kans heb ben tegen dë Italiaanse troeven, van wie Santé Gaiardoni als num mer één wordt getipt door Derksen, vóór Beghetto en Antonio Maspes, ook al in de dertig, die aan een come-back bezig is. Ook op het sprintnummer bij de amateurs is er geen Nederlands succes te verwachten. We zagen, hoe Jan Jansen het een paar keer moest afleggen tegen de Australiër Johnson, die best eens voor een verrassing zou kunnen zorgen. Hij wordt in zijn kwaliteiten aan de Franse favorieten Moreion en Tren- tin en de Rus Omar Phakadze ge lijk geacht. Tegen dit geweld zal ook Koopman het niet kunnen bol werken. Maar op de andere num mers zijn onze kansen haast des te beter „Het zou me heel erg ver wonderen". zegt Jan Derksen, „als Piet de Wit geen wereldkampioen wordt achter dë motoren, hij heeft geen tegenstanders van gelijke klas se". Maar even later vertelde de coach van de baanrenners, dat de Italianen altijd met verrassingen plegen te komen, vooral bij de ama teurs. Een grote troef is ook Ger Bon gers bij de achtervolging voor ama teurs, die op de toch niet zo snelle baan van het Olympisch stadion al tijden heeft gemaakt van omstreeks 1 de 4 minuut 55 seconden over de 4 km. Het is jammer, dat op dit num mer Fedor den Hertog niet zal starten, die liever zijn training con centreerde op de rit op de weg om het wereldkampioenschap. Bij de Ned. kampioenschappen kwam hij tot 4.56,2, ook een tijd van wereld formaat. De tweede Nederlandse vertegenwoordiger zal nu Frans v. d. Ruit zijn, die het tot 5.03,- heeft gebracht. De grote concurrenten voor Bongers zijn ongetwijfeld de Tsjechen Daler en Kolar, die vorig jaar in Frankfort tweede en derde werden. In Tokyo werd Daler Olym pisch kampioen. Dat de 20-jarigë Bongers tot de eerste drie zal ko- ORIËNT ATIETOCHT HANDBALVERENIGING Voor de leden, jongens en meisjes, van de adspiranten van de handbalvereniging Uno Animo is zaterdagmiddag een wandel- oriëntatietocht gehouden door het dorp. De leiders van deze handballende jeugd heeft het seizoen op een zeer prettige manier ge opend. Ondanks het slechte weer is de eerste wandel-oriëntatietocht een groot suc ces geworden. De deelnemers en deelneem sters hebben zich buitengewoon goed gege ven om de tocht tot een goed einde te bren gen. De start was bij de heer J. van Don gen aan de Willibrordusstraat, waar ook de finish was. De leiding, de heren Beerens, A. v. Dongen en P. v. d. Hoven, heeft het erg druk gehad. De leider van deze tocht, de heer J. v. Dongen, sprak bij het uitrei ken der prijzen over de goede opkomst en duidde nog op enige moeilijke puntjes in de opzet van de tocht. De prijzen werden overhandigd door de voorzitter van de handbalvereniging, de heer P. van Wezel. De uitslag was: Meisjes: 1. Wilma Kuijpers; zij ontving 'n mooi boeket bloemen; 2. Carla van den Ho ven; 3. Joke van Dongen; 4. G. IJpelaar; 5. G. v. Noije; 6. Ans Boons; 7. M. Swaans; 8. H. Leermakers; 9. Sj. Chabot. Jongens: 1. T. v. Laarhoven; 2. T. van Seters; 3. W. Ligtenberg; 4. L. Boons; 5. H. v. Hest; 6. P. Appeljan; 7. W. v. Kuijk; M. v. d. Velden. P.V. „DE LUCHTBODE De postduivenvereniging „De Luchtbode" hield zondag 20 augustus haar vlucht van uit Duffel, afstand 72 km. Deelname 262 duiven. Gelost 8.30 uur. Aankomst eerste duif 9.32.32 uur; laatste prijsduif 9.42.4 uur. De uitslag was als volgt: H. v. d .Linden 1 17 25; J. van Dongen P.N. 2; J. Broekhoven 3 34 53; K. Aarts 4 52; Gebrs. Boons 5 19 43 47; A. v. Laar hoven 6 62 63; J. v. Dongen 7 23; A. Aarts 8 64 66; G. Schoenmakers 9 14 16 40; Hooijmayers 10 22 29 33 35; M. Vera 11 20 24 41 45 46 51; A. v. d. Velden 12 31 K. v. Esch 13 39 54; H. M. v. d. Velden 15; M. Maas 18; H. Leermakers 21 30 49; C. IJpelaar 26 60; A. Kuijten 27 36 37 44; H. v. d. Velden 28; A. J. v. Dongen 32; H. Vera 38; G. IJpelaar 42 65; H. v. d. Velden 48 50; B. v. Iersel 55 59; A. Leermakers 56 57 58; W. v. d. Velden 61; J. Aarts 67; overduif. Zaterdag 19 augustus was de vlucht van uit Orleans, afstand 472 km. Deelname 141 duiven. Gelost om 6. - uur. Aankomst eer ste duif 12.49.3; laatste prijsduif 15.8.37 uur. De uitslag was: A. v. d. Velden 1 8; K. v. Esch 2 5 14 36; J. v. Dongen 3 10; H. v. d. Linden 4 7 15 19 27; J. Aarts 6; A. Kuyten 9; P. van Noije 11 28; M. Vera 12 17 24; H. Leer makers 13 25 33; J. Broekhoven 16 26; Gebrs. Boons 20 23; W. v. Noije 21; H. v. d. Velden 22; Henk v. d. Velden 29 34; K. Aarts 30; H. Vera 31 32; A. v. Laar hoven 35; H. Vera 37. Vrijdagavond inmanden; tevens inleveren van de loten der TjB.C. wedvlucht. AANRIJDING Vrijdag werd de bromfietser A. B. uit Elshout ernstig gewond bij een aanrijding met een luxe wagen bestuurd door J. van D. uit Vlijmen. 'De bromfietser moest met. een bovenbeenbreuk in het ziekenhuis in Waalwijk worden opgenomen. De materi ele schade aan de wagen, die door krachtig remmen slipte en tegen een boom tot stil stand kwam was vrij groot. ORIËNTATIERIT Op zondag 3 september houden de Hun- nenrijders uit Drunen een nazomer-oriënta- tierit. Deze rit zal gehouden worden over 60 km. Nadere berichten over deze tocht volgen nog in ons volgende nummer. men, lijkt wel waarschijnlijk. Hij is technisch zeer goed onderlegd en rijdt op prachtig materiaal, maar heeft volgens Derksen toch niet de klasse van een Tiemen Groen, wiens opvolger hij nu is. Van de nog maar jonge Klaas Balk uit Halfweg heeft men grote verwachtingen in de Nederlandse wielerwereld voor de race over één kilometer. De 18-jarige Nederlandse kampioen zal moeten oppassen voor de Franse wereldkampioen van vo rig jaar Trentin, die in Tokyo 2e werd, alsmede voor de onbekende Deen Fredborg, die in Kopenhagen enkele mooie tijden voor zich liet afdrukken. Hij gaat dit najaar met Koopman en Derksen naar de vóór- Olympische Spelen in Mexico. „Als hij volgend jaar wat rijper is, is hij onze grote troef voor de baanwed- strijden", zegt Derksen. De coach vindt het erg jammer, dat hij niet kan beschikken over Fedor den Hertog en Peijnen voor de ploegachtervolging, waarop een Nederlands kwartet in Tokyo het goud bij verrassing won. Evenals in het tandemnummer, waarop Jansen en Koopman het Neder landse duo vormen, "is de strijd hierop open. Successen moeten als meevallers worden gezien. Over Mexico vertelt Derksen nog, dat daar op een houten baan wordt ge reden. die waarschijnlijk zeer snel kan zijn, temeer omdat de baan op 2200 meter hoogte is gelegen. De jongens'zullen goed aan het hout moeten wennen, dat een heel an dere cadans heeft dan het beton van de baan in Amsterdam. Ze moeten er volgend jaar minstens drie we ken voor de Spelen beginnen om goed te kunnen acclimatiseren. In cl'ie tijd kunnen ze tevens de baan leren kennen. De Kaatsheuvelse biljarter H. Soeterboek heeft in Elshout de Hert-Wisseltrofee gewonnen. Dit toernooi werd georganiseerd door de biljartvereniging „Krijt op Tijd", gevestigd in café v. Oorschot aan de Heusdenseweg 16. Zoals ieder jaar, was ook ditmaal de organisa tie prima verzorgd. Ook het mate riaal van de heer v. Oorschot was uitstekend, zodat men een zestal dagen van goed biljartspel getuige is geweest. In de finale-partij versloeg dhr. H. Soeterboek de heer Th. Vugts uit Haarsteeg in 34 beurten en werd hierdoor de gelukkige winnaar van de Hert-Wisseltrofee. Deze finale-partij werd gearbri- teerd door de internationale arbiter, de heer André Hamers uit Waal wijk. Na afloop reikte de voorzitter van de afdeling Waalwijk van de KN BB, de heer A. v. d. Made, in wel gekozen woorden de fraaie trofee uit. Dank bracht hij aan de deel nemers, de bestuursleden en aan 't organiserend comité van „Krijt op Tijd", die dit toernooi gezamenlijk tot een groot succes wisten te ma ken. De belangstelling was groot. De uitslag was als volgt: I. H Soeterboek, Kaatsheuvel 7 6,31 12 2. Th. Vugts, Haarsteeg 7 6,35 10 3. P. Dekker, Sprang-Capelle 7 5,66 10 4. A. v. Veldhoven, Vlijmen 7 5,81 8 5. C. v. d. Sanden, Waalwijk 7 5,72 6 6. M. v. Eijk, Vlijmen 7 4,44 6 7. M. Vorstenbosch, 's-Bosch 7 5,46 4 8. A. Voogd, Kaatsheuvel 7 4,22 0 Met grote voldoening kan „Krijt op Tijd" uit Elshout op dit in alle opzichten geslaagd biljarttoernooi terugzien. Drie gemaskerde mannen hebben op 't vliegveld Orly bij Parijs, geld en juwelen ter waarde van ca. 1 miljoen gestolen. GESLAAGD H. P. J. Langermans uit Waspik slaagde voor het examen Algemene Ontwikkeling N.O., opgeleid door de Leidsohe Onderwijs instellingen, Instituut voor Technisch On derwijs. HARMONIE SHOWDE IN TILBURG Zondag verzorgde de Waspikse Harmo nie, samen met St. Jan uit Kaatsheuvel en L'Eoho de Montage uit Tilburg een muzi kale Show in de wolstad. Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van '1 Echo de Montagne trokken de drie korpsen onder marsmuziek gezamenlijk van 't Korvelplein naar het Heuvelplein. Alle drie de korpsen staan onder leiding van de heer Chr. Kuy ten. KANJERPRINS Al werd de sportvisser Th. Montens uit de Irenestraat in Waspik dan niet uitge roepen tot Kanjerkoning ('n vorstelijke titel welke de KRO verleent aan die amateur visser die de grootste vis op de wal brengt) naar onze mening mag hij zich voortaan toch wel als lid van dit vissersvorstenhuis rekenen. Voor de brasem welke de heer Montens in het Oude Maasje aan de hen gel kreeg verdient hij ons inziens toch wel de titel kanjerprins want de riviervis welke hij met 'n gewone hengel wist te verschal ken was niet minder dan 56 cm lang. Voor de titel Kanjerkoning was echter al een melding binnen die enkele centimeters meer bedroeg. DUIVENSPORT De Reisduif, uitslag Orleans: J. Jonge- nelen 1; Sj. Langermans 2; B. Kuyten 3 7; H. Nerings 4; M. Bax 5; A. A. de Wit 6; H. Damen 8; G. Kemmeren 9; P. Kuy ten 10. P.V. „Waspik", uitslag Clermont: F. v. d. Mosselaar 1; F. v. Onzenoort 2 16 18; H. Treffers 3 4 7 8 17 19 22 23 26 27 28 29; P. v. .d. Mosselaar 5; Ant. Smits 9 24; P. de Graauw 6 10 11 13 20; A. v. d. Mosselaar 12; Th. Smits 14; Gebr. Selders 15 25; Th. Gijsman 21 30. De Reisduif, uitslag Duffel, (late jonge duiven): B. Kuyten 1 5 6; N. Smits 2 8; M. Bax 3; Th. v. d. Broek 4; A. A. de Wit 7; J. v. d. Velden 9; H. Boons 10. De laatste week van de vakantie vond in Drunen de Jeugd Vakantie vreugd plaats. Het organiserend co mité had weer een aantal spelen bedacht en georganiseerd, waarmee de jeugd vorige week werd bezig gehouden. Vanaf dinsdag tot vrij dag waren er een aantal evenemen ten over diverse punten in de ge meente verspreid en zaterdag was er tot slot een sportdag op 't speel veld in Braken-Oost. Deze sportdag vormde een hoog tepunt in deze- reeks van vakantie- spelen. We mogen alle lof geven aan de organisatoren voor de bizondere keurige verzorging en organisatie van deze sportdag. Trouwens, voor alle werk dat zij in het kader van deze jeugd vakantievreugd hebben verricht. De regen is die week nog al eens als spelbreker opgetreden. Zo verregende de rolsohaatswed- strijd en de stepwedstrijd, terwijl ook de Duinen-wandeltocht moest worden afgelast, waarvoor echter een andere tocht werd uitgezet voor de 250 kinderen, welke zich hier voor hadden gemeld. De rijwiel-oriëntatietocht met 'n deelname van 106 kinderen, ging wel door en werd een groot succes. De zwemwedstrijden hadden 'n zeer spannend verloop en het Ganzen bordspel was, evenals andere jaren, zeer leuk. Zondagmiddag had in de Voorste Vennen de prijsuitreiking plaats. De uitslagen waren als volgt: Tekenwedstrijd: 6-, 7- en 8-jarige jongens: 1. Lex Ruimers; 2. Peter Jacobs; 3. Jan v. Loon. 6-, 7- en 8-jarige meisjes: 1. Wilma; 2. Carla Benschop; 3. Yvet- te Vincentie. 9- en 10-jarige jon gens: 1. Guus Ruimers; 2. André de Vrieze; 3. M. v. d. Wiel. 9- en 10- jarige meisjes: 1. Sylvia v. Son; 2. Ella v. Gelder; 3. Toosje v. Mook. Jongens vanaf 11 jaar: 1. Paul Rui mers; 2. Pieter Kouwenberg; 3. Jos v. Sambeek. Meisjes vanaf 11 jaar: alleen een eerste prijs voor Willie de Bodt. Zwemwedstrijden: Ondiepe bassin: jongens (6-8 j.): 1. Roland Kop; 2. Ad Pulles. Meis jes (6-8 j.)o 1. Elly de Kok; 2. Jo- lainda Merkx. Jongens (9-11 j.): 1. Gerard v. Arendank; 2. Hans Verj 1 hoeven. Meisjes (9-11 j.): 1. José Elshout; 2. Beppie Elshout; 3. Sjan- nie Pijnenborg. Diepe bassin, 50 m. vrije slag: jongens (6-8 j.): 1. Ri- bert v. Heeswijk. Jongens (9-11 j.): Wim Henskens. Meisjes (9-11 j.): 1. José v. Zoom; 2. Corrie v. Esch; 3. Ankie Melis. Jongens (12 jaar en ouder): Gert Klomp. Meisjes (12 j. en ouder): 1. Tonnie van de Wiel; 2. Gerda v. Loon; 3. Marja v. Hal der; 4. Ria Spierings. Rijwieloriëntatierit over 33 km. 10-jarigen: Nettie v. d. Leest, Jo sé Elshout en Piet v. Iersel; 11-jari- gen: Frie v. Spijk, Judo v. Veggel en Franka v. Loon; 12-jarigen: Pauil Vinkenvleugei, Kobi Brok en Maria Pijnenborg. Ganzenbordspel met 200 deel nemers. Winnaars de groep Lijsters, be staande uit de volgende kinderen: José v. Zoom, leidster, Laurens de Krieger, Rolf Merkx, Tonny Noyons Luvien Walters, Gert jan v. Spijk, Jos Emmers, Anton Menheere, Ton Tausch, Harrie Smits, Riny Pulles en Friedie Klerkx. Rolschaatsen: Meisjes (6-10 j.): 1. Frieda Bosje, 8 jaar; 2. Christa Hakkenes, 6 jaar; 3. Dorine v. Logten, 10 jaar. Jongens 6-9 jaar: 1. Theo v. d. Sanden, 7 jaar; 2. Harrie Thomas sen, 8 jaar; 3. Theo v. Loon, 9 jaar. Jongens 10-13 j.): 1. Wim Pulles, 10 jaar; 2. Henk Arnoldus 11 jaar, 3. Christ Schellekens 13 jaar. Uitslagen sportdag: Jongens 6 jaar: 1. E. Austerman; 2. P. Pulles; 3. T. Tausch. 7 jaar: 1. S. Kouwenberg; 2. A. v. d. Brandt; 3. R. Ruimers. 8 jaar: 1. A. Wetter; 2. K. Janssen; 3. T. Pelders. 9 jaar: 1. R. Klerks; 1. A. Pulles; 2. L. Rui mers; 2. F. v. d. Meer; 3. E. v. d. Steen; 3. J. van 't Hoog. 10 jaar: 1. M. Musters; 1. S. Ruimers; 2. J. v.d. Wiel; 2. P. v. Iersel; 3. W. Pulles; 3. L. Spierings. 11 jaar: 1. F. v. Spijk; 2. P. Ruimers; 3. G. v. Loon. 13 jaar 1. G. Klomp; 2. P. Vinkenvleugei; 3. P. Kouwenberg. Meisjes 7 jaar: 1 A. van Spijk, 2 E. v. d. Wiel, 3 J. van Veghel. 8 jaar 1 E. de Kok, 2 H. Mimpsen, 3 W. Beijer. 9 jaar 1 S. Pijnenborg, 1 J. Vincentie, 2 J. Pulles, 2 E. v. Ier sel^ L. v. d. Hoven, 3 J. v. Steenis. 10 jaar 1 W. van Delft, 1 H. Jansen, 2 J. van Heivoort, 2 T. Bosch, 3 L. Dootmans, 3 D. von Logten. 11 jaar 1 J. van Hulten, 2 A. Melis, 3 H. Hombergen. 12 jaar 1 J. van Zoom, 2 A. Nelis, 3 B. Melis. 12 jaar 1 P. Elberse, 2 R. Spierings, 3 K. van Iersel. De Rijksvoorlichtingsdienst heeft de namen bekendgemaakt van de zes peten, die bij de doop van prins Willem-Alexander op zaterdag 2 september in de Grote of Sint Ja- cobskerk in Den Haag zullen assis teren. Zij zijn: prins Bernhard, de moeder van prins Claus mevrouw Gusta van Amsberg-von dem Bus- sche Haddenhausen, kroonprinses Margarethe van Denemarken, prof. dr. J. Zijlstra, mevr. R. Smith-Roëll en graaf Ferdinand von Bismarck. Omdat mevrouw Smith verhinderd is uit Canada over te komen, zal namens haar als doopgetuige optre den haar grootmoeder, mevr. M. del Court van Krimpen-Van Loon. - De burgemeester van Porto Ercole heeft een brief ontvangen, onder tekend door „De Italiaanse pro vo's", waarin deze dreigen, dat zij LSD in het drinkwater zullen doen, als de burgemeester niet vóór zaterdag aan koningin Julia na meedeelt dat zij Porto Ercole moet verlaten. - In Italië is een 23-jarige man ge arresteerd die er van wordt ver dacht de bedreigingen van H.M. de koningin te hebben aangeplakt en geschreven. - In China wordt de toestand steeds erger. In Kanton wordt tussen aanhangers en tegenstanders van Mao hevig gevochten. De doden hangen in bomen en palen. Reeds zijn 300.000 burgers uit Kanton gevlucht naar Portugees Macao en Birma. AKTIE VOOR ZILVEREN KLOO STERFEE ST VAN PATER FLORIBERT VELDHUIS Voor hen die nog niet in de gele genheid zijn geweest hun bijdrage te 'geven, kunnen dit deze week nog doen. In een gesloten enveloppe bij „De Echo van het Zuiden", Grote straat 205 Waalwijk of in de zaak van Jos van de Ven t.a.v. de heer A. Braun, Grotestraat 178 Waal wijk, waar U eventueel ook op een intekenlijst uw naam en adres kunt vermelden. Mede door uw gave, hoe gering ook komen wij tot het ge stelde doel waarover wij U in de „Echo van het Zuiden" van maan dag 14 augustus hebben geschreven. - In Canada is een man gearresteerd die ervan wordt verdacht vorige week op e en eenzame boerderij, de man en vrouw en 7 kinderen te hebben doodgeschoten. Foto boven: Hans de Kort ontvangt de eerste prijs voor de verkeers- veiligheidsrit. Foto onderDe belangstelling op de slotavond was enorm ZWARTE ZES De minimum veilige afstand in meters is gelijk aan de helft van uw snelheid. Dus bij 80 km minstens meter vrijhouden! Geef U eens de moeite onze modelboeken van 4 te komen Inzien. Wij hebben een sortering van ruim 70 stuks In de fraaiste en modernste ontwer pen en uitvoeringen. "Öelltooin^s-kaaltjee, Ondettlouu>haatten <zn llieoen, Goetliijdene-aankondigingen, 73 id pt ent jee e.?. kunnen wij U tonen In keuze van 120 modellen van prima uitvoering en In alle kwaliteiten en prijzen. Grotestraat 205 WAALWIJK

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 6