De Echo van het Zuiden WAALWIJK u ziet het in een oogwenk Stassar ÉiitM w, m Waalwijkse Muziekschool vestigt dependance in Drunen lieett altijd iets voorU! iedereen weet det PERZISCHE TAPIJTEN "t,f !:;t it v./v ft tl ft-1 VAN MIL tandartsendienst onze koSlektie brillen is "hip" „DE BIEKORF" A. Bax werd koning van „De Vrolijke Vissers" TuinaanSeg nieuw St. Nicolaaszieken- huis aanbesteed aan Fa. A. v. Bladei '~~&eMaurant S-lotei ^öerwiet c~LDaalwyk Doe ook iets aan uw gezondheid in uw vrije tijd II tf - >11: i felf: 'ft f "t-mill ■f.'W- :'W ':m m I X hm kleine kleedjes Tafelkleden Vloerkleden GMESTRAAT WAALWIJK Gezelschap liet Ouden van Dagen in de steek BANKETBAKKERIJ EIGEN FABRIKAAT 2 tot 3 jaar Sprang Capelle WEDVLUCHTEN VRIJDAG 25 AUGUSTUS 1967 88e JAARGANG No. 68 ZONDAGDIENST ARTSEN Zaterdag 26 en zondag 27 augustus Van zaterdagmiddag 12 uur tot zon dagavond 24 uur; uitsluitend voor spoedgevallen Arts: Dr. Langemeijer Apotheek: Nijman Zaterdag 26 augustus Uitsluitend voor spoedgevallen van 17.00 tot 17.30 uur: Tandarts: H. de Groot, Drunen ZONDAGDIENST voor wit gele- en groene kruis Zaterdag 12.00 uur tot maandag 8.00 uur Mevr. M. de Kort-Vloemans, Burg. van Grotenhuisstraat 7, Waalwijk Tel. 4109 of 2367. ZONDAGDIENST PASTORIëN Zondag 27 augustus van 13.00 tot 24.0o uur Pastorie: St. Antonius, Burg. Smee- lelaan 68, tel. 3531 N.H. KERK WAALWIJK Zondag 27 augustus 10.00 uur v.m.: Ds. Ph. Kroes N.H. KERK BESOYEN Zondag 27 augustus 10.00 uur v.m.: Ds. J. Vink 6.30 uur n.m.: Ds. J. Vink Extra kollekte voor de Kerkvoogdij N.H. KERK BAARDWIJK Zondag 27 augustus 9.00 uur v.m.: Ds. C. J. Baart, Raamsdonksveer GEREFORMEERDE KERK WAALWIJK Zondag 27 augustus 10 en 5 uur: Ds. W. R. Barkema PINKSTERGEMEENTE Kloosterweg 62, Waalwijk Zondag 27 augustus 2.3C' uur n.m.: wordt in voorzien Alle prijsklassen, vele kwaliteiten, kleuren en modellen STATIONSSTRAAT 88 WAALWIJK Ka*u'st>leln - Waalwijk T*U4oor> O 41 60 - 2351 MEER DAN 8000 ARTIKELEN Zaterdag zijn de leden van „De Vrolijke Vissers" uit Besoyen weer aangetreden om uit te maken wie van hen zich koning kan noemen voor 1967-1968, en wie kans zag de grootste vis te vangen en zo de wisselbeker voor een jaar in zijn bezit te mogen hebben. Er meldden zich 56 deelnemers, waaronder 13 Belgen. Ondanks de sterke wind, die tegen het einde van de wedstrijden recht door de Maas stond, is toch nog menig visje aan de haak geslagen. Koning van „De Vrolijke Vissers" werd de heer A. Bax met 8 stuks, de wisselbeker werd door de heer Theo Wagema- kers in de wacht gesleept met de grootst gevangen vis. Voor de prij zen kwamen in aanmerking: 1 Jan Wagemakers 96 pnt. 2 A. Bax 75 pnt. 3 Alfons Maas 70 pnt. 4 H. Wagemakers 68 pnt. 5 A. J. Roomer 67 pnt. De prijsuitreiking vond plaats om 8 uur 's avonds in het clublokaal café 't Hoefijzer. Jan Hoevenaar, met daaraan verbonden de jaarlijk se feestavond met muziek en dans. „De Vrolijke Vissers" kunnen te rug zien op een geslaagde visdag en een prima verzorgde feestavond. Volgend jaar augustus hoopt de vereniging het 20t-jairig bestaans- feest te vieren. Reeds nu is het be stuur actief om van deze dag iets bijzonders te maken, en in alle op zichten te doen slagen. (Van onze verslaggever) WAALWIJK Woensdagmiddag beeft de openbare aanbesteding van de aanleg en onderhoud van de tui nen van het nieuwe St. Nicolaas- ziekenhuis plaats gevonden. De op dracht om 10.000 m2 tuin aan te leggen werd gegeven aan de laag ste inschrijver, de firma A. van Bla dei. Grotestraat 312 (t.o. Ford-ga- rage) in Waalwijk. De firma Van Bladei heeft twee jaar geleden ook de bijzonder fraaie tuin rond de Verpleegstersflat aangelegd. De tuinen van het St. N'icolaas- ziekenhuis beslaan, inclusief de 3 binnentuintjes, ruim 10.000 m2. De firma Van Bladei plant hier 25 bo men, 3000 heesters en solitairs (dit zijn zeer mooie vrijstaande plan ten), 25 klim- en gevelplanten. 350 vaste planten en 150 rozenstruiken. Ook komen er 43 bloembakken. In de tuin worden verder zes zitban ken geplaatst. De 10.000 m2 grond vragen veel bewerking. Zo zal er 125 kilogram graszaad worden gezaaid. 25 ton compost en 32 kub-meter mest worden gestort. Met het grondwerk zal de firma Van Bladei ten spoedigste begin nen. Geleidelijk aan, als het weer zich daarvoor leent, worden de bo men en heesters geplant. Bij de aanbesteding behoort ook het on derhoud. De firma Van Bladei heeft destijds bij" de aanleg van de tuin van de verpleegstersflat veel suc ces geoogst met de „rozentuin". De ze tuin, waarin 10 verschillende soorten rozen staati, is bijzonder in trek. We twijfelen er dan ook niet aan. of het nieuwe St. Nicolaaszie- kenhuis krijgt bijzonder mooie tui nen. A. MOMBERS BEGRAVEN Onder grote belangstelling is woensdag j.l. de heer A. P. G. Mom bers uit Waalwijk op het R-K. Kerk hof van de parochie St. Jan ter aar de besteld. Vooraf werd in de paro chiekerk een plechtige Requiemmis opgedragen. Tijdens zijn vakantie moest de heer Mombers worden op genomen in het Zweeds Rode Kruis- ziekenhuis in Zierikzee waar hij j.l. zondag overleed. De overledene was directeur en commissaris van de N.V. Atlas Handelsonderneming en van de N.V. Lederfabriek Mom bers. De heer Mombers bereikte de leeftijd van 55 jaar. KONINGIN WlLHELMINA FONDS Door het comité Waalwijk van 't Koningin Wilhelminafonds zal ge durende de periode van 28 augus tus tot en met 10 september a.s. in deze gemeente een huiscollecte, via bijdragzakjes, worden gehouden ten bate van het Kóningin Wilhelmina fonds voor de kankerbestrijding. Uit. dit fonds worden jaarlijks gro te bedragen geput om de volksziek te „kanker" met alle ter beschik king staande middelen te bestrij den. Bijzondere aandacht vraagt 't comité voor Z. Ex. Dr. R. J. H. F.ruisinga, Staatssekretaris van So ciale Zaken en Volksgezondheid, die zich op donderdag 31 augustus 's avonds van 8.05 tot 8.10 uur via de AVRO-mikrofoon tot het Neder landse volk zal wenden met een woord van aanbeveling voor deze kollekte. Het comité doet ook nu weer een dringend beroep op de Waalwijkse bevolking om 't uiterst belangrijke werk van het Koningin Wilhelminafonds daadwerkelijk te steunen door de kollekte van het comité Waalwijk ruim te gedenken. Het is ons aller plicht. Het Waalwijkse comité van het Koningin Wilhelmina Fonds: Mevr. A Bernhards: mevr. G, C. W. van Boven; mevr. H. M. Dercksen; mevr J M Duivelaar; mevr. H. Smits; mevr. A. M. A. Steemers; mevr. A. J. M. Verhulst: mevr. A. Wiesman en de heren J L. Cové en J. A. Timmerman. DE TERP De vakanties behoren voor de jeugd weer tot het verleden. Bij het begin van het schooljaar opent ook De Terp weer haar poort voor de jeugd en wel op maandag 28 augustus. Het is goed te weten dat alle leden zo spoedig mogelijk een uitnodiging ontvangen wanneer en hoe laat de clubs beginnen De sport-, spel- en hobbyclubs van de Terp hebben steeds plaats voor nieuwe leden, t.w. jongens kunnen naar de judoclub, handenarbeid, vliegtuigbouw en radio-electro. Meisjes^ kunnen naar de handen arbeid'en ballet. Daarnaast zijn er nog enkele zgn. gemengde clubs, de schaakclub, tafeltennis, fotogra fie, philatelie en de vrije expressie. Voor eventuele vragen en aanmel dingen kunt u elke avond na 7 uur terecht bij de heer Verdonk op de Terp, Irenestraat 3, Waalwijk. JUDOCLUB „DE TERP" Op de onlangs gehouden examens slaagden voor: Gele Band: Freek van Balen. Hans de Kort, Ivo Roor- da, Karei Schretlen, Tiny Schuur- mans, Peter van Vlimmeren; Gert- Jan v. d. Westen, Mare Zijlmans. Oranje Band: Lambert Mombers, Tjen van Mossel, Hielke Nijholt, Wim Nijs. Groene Band: Hans Cramer, Paul van Mossel. Afgewezen: één. Uit deze uitslag blijkt duidelijk de kwaliteit van de instructies. De ze staan sedert jaren o.l.v. de heer van Balen. Begrijpelijk zijn er weer veel jongens van 9 jaar en ouder die zich met deze prachtige sport vertrouwd willen maken. De lessen worden gegeven elke dinsdagavond van 6-8 uur in de Levensschool in de Mr. van Coothstraat. Bij de lo pende cursus kunnen dragers van gele, oranje en groene band, die mo- gélijk niet aangesloten zijn, zich alsnog aanmelden. Nieuwelingen kunnen zich opgeven bij „De Terp", Irenestraat 3, waarna bij voldoen de deelname een nieuwe cursus be gonnen wordt. DE POSTDUIF Zaterdag 19 augustus j.l. hield De Postduif een wedvlucht vanuit Or leans met jonge duiven, welke door de slechte weersomstandigheden voor 6o a 70 pet. van de jonge garde wel wat zwaar geworden is en de zelfde dag hun hok niet wisten te bereiken. De eerste duif werd ge constateerd om 12.47 uur. de laat ste om 17.08 uur. De uitslag was als volgt: H. Pullens 1 21 27 43 44 56; H. Lom- barts 2 41; P. Timmermans 3; Jan Hamers 4 38 48 52 p; J. v. d. Heuvel 5; A. Rekkers 6 33; J. Didden 7; A. Vermeer 8; J. de Jong 9 10 11; G. de Man 12 16; G. van Soelen 13; J van Bladei 14; G. van Helvoirt 15 31; van Riel-de Louw 18; J. van Schaik 19 34 42; H. Schafer 20; A. van Huiten 22; G. van Boxtel 23 25; J. Ophorst 24; L. van Son 26; J. Biekens 29 39 45 46; A. van Mierlo 30; Fr. Hoffmans 35 5'0; P. van Esch 36 53; L. v. d. Heuvel 37; J. Tim mermans 40; Th. de Ronde 49; Adr. Leijtens 51 55; A. Spapens 54; A. van Hilst 57. Zondag 20 augustus j.l. hield De Postduif een wedvlucht met oude en jonge duiven vanuit Duffel. Hier volgt de uitslag der oude duiven: A. Spapens 1 20 63; W. Snels 2 10 30 65; Fr. Schoemans 3; Groene- veld 4 5 7 12 23 56; A. van Hilst 6 54; A, van Baardwijk 8 26; J. Merkx 9 43; A. van Eeten 11 16 28 51; L. v. d. Heuvel 13 27 42; Th. Reuser 14 58; H. van Boxtel 15 36; A. v. d. Schans 17 21 32 44; A. Vermeer 18 29 61; Avontuur 19 52 62; A. van Huiten 22 25 59; J. de Bont 24; Th. Verhulst 31; H. Braat 33; J. van Beek 34; M. v. d. Griendt 35; van Riel-de Louw 37 41; Bakkere 38 48; A. Rekkers 39 47; E. Schoemans 40 46; J. Mulder 45 64; H. Schafer 49; P. Pullens 50; J. Didden 53; J. van Schaik 55; J. de Benis 57; M. v. d. Heuvel 60. Hier nog de uitslag der jonge duiven op Duffel: Groeneveld 1 21 22 63 69 70; H. van Boxtel 2 76; L. van Son 3 5 27 32 37 59 74 87; J. Biekens 4 56; W. Snels 6 23 24 34 47 48; A. van Baardwijk 7 62 84; J. Timmermans 8 30; H. Lombarts 9; J. Biekens 10 16 19; P. Timmermans 11 50 54; J. de Jong 12 14 73; M. v. d. Pleuvel 13 57 61 75; J Didden 15 46; J. Hamérs 17 49 65 71 86; J. de Benis 18 82; J. Verhagen jr. 20; A. van Mierlo 25 52; J. Ophorst 26 72; Th. Reuser 28; J. Merkx 29; Adriaanse 31 58 78; Jac Treffers 33 39; M. v. d. Heuvel 35 51; H. Pullens 36 38 41; A. Spapens 40 60; G. Brokken 42 53; v. Onzen- oord 43; J. van Bladei 44; M. v. d. Griendt 52; H. Knippels 64; A. van Eeten 66; F. van Gerven 67; J. Mul ders 68; L, v. d. Heuvel 77; Th. v. d. Meijdenberg 79; A. Verhoeven 80; J. de Bont 81; E. Schoemans 83 85; Avontuur 88. WSC VETERANEN NAAR DORTMUND De veteranen van de Waalwijkse Y.v. WSC hebben wederom een uit nodiging ontvangen van hun sport vrienden van PSD-„Schwarz-Gelb." De sfeervolle omgeving waar U met familie en vrienden dineert Het adres waar Uw recepties en diners, zakelijk of privé, hun juiste omlijsting vinden en slagen Levert voor Uw huiselijke feestjes voortreffelijke koude schotels in alle prijsklassen. Grotestr. 208 Tel. 04160-2330 Het internationaal erkerwie hotel, waar U Uw vrienden en relaties met een gerust hart kunt onderbrengen Dortmund', om daar de jaarlijkse „interland" te spelen, met daarna gezellig samenzijn bij het aange boden diner en groot bal. Dit „in- terland"-feest zal plaats vinden op 9 en 10 september. De veteranen van WSC zullen 's zaterdags vroeg in de ochtend vertrekken en na in Dortmund te hebben overnacht zondags in de namiddag weer thuis zijn. Zoals in andere plaatsen in Ne derland (o.a, Amsterdam, Arnhem e.a.) zal óón in Waalwijk met in gang van zaterdag 16 september iedere zaterdagmorgen in bos en heide een conditietraining van start gaan. Dit zal dan gebeuren o.l.v. een gediplomeerd sportleraar, tevens atletiek- en voetbaltrainer. Deze training houdt in dat er vanaf bo vengenoemde datum 's zaterdags- 's morgen gedurende één uur een lichte conditietraining plaats vindt, die zal bestaan uit eenvoudige loop oefeningen, gecombineerd en afge wisseld met gymnastiekoefeningen en balspelen. Iedereen van 25 tot 5o jaar, zowel getraind als ongetraind, vooral de laatstgenoemden, kan hieraan deel nemen. Woonplaats, beroep en ge slacht zijn niet belangrijk. De opzet is slechts, dat ónder deskundige leiding op een prettige wijze de conditie van de deelnemers gelei delijk aan op een gezond peil ge bracht wordt. Hebt u belangstelling om mee te doen. stuur dan vóór 5 september een berichtje naar het volgende adres: J. M. Nelissen, Mr. Mackaystraat 3. Waalwijk. Hierna zullen nadere mededelingen volgen. 4' 3 - 'St KAK A'V Fraaie collectie originele perzen, o.a. Darjassin, Karadja, Pen- jerlik, Lilahan enz. w.o. Shiras, Iran, Malaghan, Beludsch, Hamadan en Bord- jaluw. ook extra grote maten, o.a. Shiras, Sarouk, Afghan, Ha madan, Kurdistan. Het was én voor het bestuur van de afd. Waalwijk van de Bond voor Bejaarden en Gepensioneerden én voor de ca. 150 bejaarden, die maan dagmiddag in café 't Vosje waren bijeengekomen, een grote teleur stelling, dat het gezelschap „Rhein- master" uit Breda, dat op zich had genomen voor de oudjes een gezel lige middag te verzorgen, niet was verschenen. Alleen de leidster van het gezel schap. mej. M. van Dijck, was in 't Vosje aanwezig. Volgens haar be greep ook zij er niets van, dat de overige leden van het gezelschap niet waren komen opdagen. Haar veronderstelling was, dat zij auto pech hadden. In arren moede pro beerde zij met enkele conferences, voordrachten en liedjes, er nog van te maken wat er van te maken viel. Na de pauze hield zij zelfs nog een aardige causerie over algemene ge zondheidsverzorging. Met een en ander slaagde zij er toch wel in de oudjes enkele uren bezig te hou den, doch dit kon de teleurstelling toch niet helemaal wegnemen. Het bestuur had nog voor een gratis consumptie gezorgd, doch als ge heel werd dit bejaardenfeestje een fiasco, waaraan het bestuur echter niet de minste schuld had. Hun aan deel was alleen te zorgen voor 'n geschikte zaal en daar hadden zij voor gezorgd. Voor de rest lag de schuld helemaal bij het gezelschap „Rheinmaster", dat echter ditmaal wel een bijzonder slechte beurt maakte. Jammer voor de Waalwijk se oudjes, die zich van deze middag heel wat hadden voorgesteld. Grotestraat 234, Tel. 231 2 Waalwijk H Bonbons Twee jaar geleden werd in Waal wijk de Sichting Waalwijkse Muziek- l school opgericht en het moet worden gezegd dat deze start succesvol ver liep. De school bleek echt in een gro te behoefte te voorzien en mag zich in Waalwijk in een toenemende po pulariteit verheugen. Nu herhaalde lijk en op velerlei wijze gebleken is dat ook in Drunen grote belangstel ling bestaat voor een opleidings- of vormingsschool op het gebied van muziek gaat de Waalwijkse Muziek school per 1 september in deze plaats een dependance vestigen. De lessen zullen zich voorlopig be perken tot het klassikale basisonder wijs, de Algemene Muzikale Vorming (AMV), aan kinderen van de lagere scholen. Moderne onderzoekingen hebben aangetoond dat bijna ieder kind in meerdere of mindere mate ontvankelijk is voor muziek. Het AMV-onderwijs is er op de eerste plaats op gericht de verschillende, veelal nog sluimerende muzikale ei genschappen hij het kind zoals gevoel voor ritme, melodie, vorm en samen klank, te activeren en tot ontwikke ling te brengen. Het kweken van mu- siceervreugde aan de hand van het eenvoudige kinder- en volkslied staat hierbij voorop. Dit eist een creatieve instelling zowel van de leerkracht als van de leerling. Zeker in de eerste tijd worden al te technische lees- en trefoefeningen geweerd. Het dom weg aanleren van feiten staat op het tweede plan. De AMV-cursus, die afhankelijk van de aanvangsleeftijd 2 tot 3 jaar duurt, bereidt enerzijds voor op in strumentaal afgeronde zelfstandige opleiding. De lessen in Drunen, 45 COLLECTE GEZINSZORG Denkt u aan de jaarlijkse collecte van de R.K. Stichting Gezinszorg Waalwijk en Omstreken die volgende week huis-aan-huis gehouden wordt. BURGERLIJKE STAND Geboren: Johannes G W zv v Wijk- Verhulst; Waltherus M zv A H M Verhoeven-Span; Bernardus A F zv W M W Zom-Jansen; Marco zv A J L van der Aa-de Hommel te Dru nen; Lambertus C P zv P M M van Laarhoven-de Jong; Michaël L A zv A J M Schalken-van Bommel te Loon op Zand; Petronella J M dv PCM van Iersel-Slaats; Petrus M J zv P J Vrij hoe ven-Verhagen te Drunen; Michaël A W M zv A G M van Daelen-de Louw; Johannes T A zv A H L de Bont-v. Bokhoven; Gerardus C C M zv C C Keetels-de Munnik te Drunen. Overleden: Hendrika v d Schans, 25 dgn te Sprang-Capelle. Marinus C Maas, 72 j, echtg P P Smolders. Gehuwd: M A van den Besselaar 20 j te Drunen en W J M Damen 19 j te Waalwijk; G J de Jong 22 j te Loon op Zand en L L Verwiel 23 j te Waalwijk. Huwelijks-aangiften: A A van der Wiel 25 j te Waspik en A Quirijns 23 j te Waalwijk; J P Beekmans 25 .j te Vlijmen en A C L T Verhagen 27 j te Waalwijk; W L J van der Lee 25 j te Drunen en M M T van Engelen 23 j te Waalwijk. Ingekomen: M P Kemper van Ze venbergen; A M Lucassen van Weesp; H J M van Langen en ge zin van Den Bosch; A M G Claes- sen van Esloo; C C J M Goedhart van Loon op Zand; P G C J van den Hoven van Loon op Zand; E J A de Mul en gezin van Sas van Gent; J M M Cordes van Den Bosch; M J v d Biggelaar van Raamsdonk; H van Drunen van Drunen; A C v d Mosselaar van Berlicum; A J P C van Oostrum van Maarheeze; A M Heijmans van Dussen. Vertrokken: S Kingma naar Aus tralië; H B Schaap naar Rotter dam; J W Steenbeek naar Amster dam; H A Dercksen naar Amster dam; M Fischer naar Oisterwijk; J G A M Smits naar Ubbergen; L L Verwiel naar Geertruidenberg; B G Bosch en gezin naar Drunen; JAM van Riel naar Nijmegen; F G M van der Schot naar Dongen; R A H Koopman naar Eindhoven; M W T Schapendonk naar Breda; W H A van Huiten naar Oploo ca; J G Vos naar Leiderdorp; H J M Coomans en gezin naar Loon op Zand; R A van Dongen naar Hilversum; N.B Berr.evoets naar Zierikzee; J N P van Hoof naar Helvoirt; P A M van Roosmalen naar Eindhoven; A M Dirks naar Rotterdam; A G van der Linden naar Barcelona; M W S van Laarhoven naar Barcelona; E Ko- cak naar Turkije; O Unal naar Tur kije; J H J Toorians naar Amster dam. minuten, zullen door de heer Van Kessel op woensdagmiddag in de Paulusschool worden gegeven. Bij voldoende deelname zal het lesgeld f 18,- per jaarbedragen. Ouders die hun kinderen 'n dergelijke waar devolle vorming niet willen onthou den dienen zich zo spoedig mogelijk tot een van de scholen in Drunen te wenden. De Nederlandse journalisten Henk Neuman (KRO), Paul van 't Veer (Vrije Volk) en mr G. B. J. Hilterman (Elseviers Weekblad) zullen op verzoek van het ministe rie van Buitenlandse Zaken al,s waarnemer de verkiezingen in Z. Vietnam bijwonen. Deze worden op 3 september gehouden. De 25-jarige mevrouw De V.-Z. uit Monster heeft woensdagmorgen, vermoedelijk verkerend in een de pressieve toestand, geprobeerd haar drie maanden oude baby te wurgen. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de dok- tersdienst worden waargenomen door dok ter H. Winkelman, tel. 04167-2350. KERKDIENSTEN Zondag 27 augustus. Ned. Herv. Kerk, 9.30 en 2.30 uur: ds G. Wursten. Geref. Kerk. 9.30 en 4.30 uur: ds H. J. Mulder van Badhoevedorp. UITSTAPJE De diaconie van de Geref. Kerk biedt de bejaarden van die gemeente a.s. zater dag een uitstapje aan. BOOM VERDWENEN Op de Algemene Begraafplaats aan de Tilburgseweg werd in de nacht van maan dag op dinsdag een boom afgezaagd en ontvreemd. Van de dader ontbreekt elk spoor. NEO-NIEUWS Zaterdag a.s. is het dan weer zover: de eerste competitiewedstrijd vindt dan name lijk plaats. Voor het eerste elftal van NEO is het een thuiswedstrijd tegen Rillandia (Zeeland), een niet te onderschatten tegen stander. Maar gezien de resultaten van de drie voorafgaande oefenwedstrijden kunnen we ook deze ontmoeting met vertrouwen tegemoet zien. De Sprangse ploeg steekt op het moment in een uitstekende vorm en ais de ploeg op dit peil blijft staan, dan doen de spelers tevens een ernstige gooi naar het kampioenschap. De wedstrijd be gint om kwart over 4 en we hopen dat ook nu weer veel supporters onze jongens ko men aanmoedigen. Het tweede elftal speelt zaterdag om 2 uur tegen een elftal van DESK op het ter rein aan de Oudestraat. GESLAAGD Aan het Instituut voor Technisch Onder wijs te Leiden slaagde voor Wiskunde L.O. J. E. J. Dörr, Emmastraat 40, Sprang-Ca pelle. De postduivenvereniging 'De Luchtvaart', alhier, hield in samenwerking met de post duivenvereniging uit Waspik en Raamsdonk een drietal wedvluchten. De uitslag was a's volgt: Orleans, 472 km.: j. Jongenelen 1; P. Pluijm 2 39; S. Langermans 3 33; A. Klootwijk 4 45; A. Bakkeren 5; B. Kuijten 6 12: Dr. de Jong 7 38; H. Nerings 8; L. ten Berge 9 22 47 48; M. Bax 10; A. A. de Wit 11; H. Damen 13 28 50; C. Remmeren 14; P. Kuijten 15 17 36; Th. v. d. Broek 16; Th. v. Dongen 18; H. Boons 19 44; K. Broeders 20; Dr. Smits 21; C. Fitters 23; J. Kieboom 24; W. Mar tens 25; G. Ie Sage 26; L. de Wit 27 40; B. Pols 29 41; J. Groenendaal 30; M. v. d. Galiën 31 46; G. Treffers 32; Dré de Wit 34 43; W. v. Gils 35; Gebr. Simons 37; M. Verhagen 42; v. Strien 49. Duffel, 72 km.: W. de Rooij 1 27 28 33 36; Dr. Smits 2 4 18 26; F. v. Hoof 3 5 10 50; M. Bax 6 34 40; H. Nerings 7 11; A. Bakkeren 8; C. Fitters 9; B. v. Campen 12 35; G. Remmeren 13 25; H. de Jong 14; H. v. Dam 15 30; Th. v. Dongen 16 38 39 42; P. .v. d. Elshout 17; H. Boons 19; H. Verschuren 20; A. v. Beek 21 45; C. Blok 22; B. v. Pelt 23; Dré de Wit 24 49; A. Biggelaar 39; P. v. d. Pluijm 31; A. v. Oosterhout 32; H. Verduijn 37 44; B. Verduijn 41; T. Fens 43; L. de Wit 46; J. Ndeuwenhuizen 47; A. Donks 48. Duffel met late jonge: B. Kuijten 1 8 10; N. Smits 2 12; M. Baks 3; P. Nieu- wenhuijzen 4; Th. v. d. Broek 5; A. van Oosterhout 6; A. Ramsteijn 7; Dick de Jong 9 15; A. A. de Wit 11; v. d. Ve'den 13; H. Boons 14; Broekmans 16 18; B. y. Campen 17; C. de Cloe 19; H. v. Campen sr. 20. Zondag a.s. wordt een wedvlucht gehou den vanuit Vilvoorde, afstand 90 km. BILJARTCLUB H.M.S. De biljartvereniging H.M.S., gevestigd in café De Witte Brug, alhier, houdt heden avond een ledenvergadering, waarop de in deling zal plaatsvinden voor de nieuwe com petitie. LEDENVERGADERING SSC '55 De voetbalvereniging SS'C '55 zal heden avond in haar clubhuis op het sportterrein aan de Wilhelminastraat een algemene le denvergadering houden. Behoudens de ge bruikelijke punten komt op de agenda ook voor een bespreking over de interne taak verdeling voor het nieuwe competitie-sei zoen.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 13