Voorwedstrijden persoonlijk kampioenschap 4e klas libre Hoofd erbij - kruising vrij VERBOUWINGS-OPRUIMING VERS VAN DE PERS Abonneert U op dit blad Brieven Fa. P. van Rooij Loon op Zand 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 8 SEPTEMBER 1967 14 Drunen Capelle KNBB - Kaatsheuvel Dit weekeinde finale persoonlijke kam pioen 5e klas libre MAAR... 7^ Volkswagen- nieuws Nieuwe testmachine van Vauxhall motors De nieuwste recep ten met rijst Curiosa en antiek Ik doe alles zelf Achter dokter iligney's masker ij spelen buiten De keuken der 4 jaargetijden Vakantie in Spanje en op de Canarische eilanden Viieda zeem prima waakhond een kolenhaard KNBB - DISTRICT KAATSHEUVEL Niet minder dan 31 deelnemers hebben het afgelopen 'weekeinde elkaar bekampt om een van de acht finaleplaatsen. De uitslag van de vijf groepen: Groep A, café Evers: 1 J. Vugts 82.24 2, L. v. d. Wouw 82.53 3 J. Hendriks 81.98 4 M. Timmers 71.99 5 J. Rombouts 51.84 6 Th. Netten 0—1.92 Groep B: café Snoeren: 1 R. v. d. Velden 102.31 2 J. v. d. Linden 101.85 3 A. Biemans 81.82 4 W. Netten 61.80 5 M. Kemmer 21.34 6 R. Netten 01.35 Groep C: café van Berkel: 1 A. Emmers 101.86 2 J. van Gompel 101.80 3 W. van Uhm 8—1.78 4 Fr. Vugts 21.58 5 G. v. d. Hout C'1.53 6 B. Musters niet opgekomen. Groep D: café Vugts: 1 Fr. Laros 81.91 2 L. v. d. Velden 61.78 3 T. van Huiten 61.71 4 J. Leermakers 61.61 5 H. Pooters 61.44 6 Chr. van Wanrooij 41.61 Groep E: café Netten: 1 J. de Brouwer 101.33 2 C. Bergmans 71.74 3 F. van Wanrooij 61.37 4 H. Kemmer 61.36 5 J. Veraa 61.34 6 J. Molenschot 41,18 7 Sj Zeebregts 31.10 De finalisten, welke op vrijdag tot en met maandag a.s. in café van ZONDAGDIENST Vanaf zaterdagmorgen 11 uur tot maan dagmorgen 8 uur, uitsluitend voor spoed gevallen, dienst: dokter Overgaag. DE BOERTJES VAN BUUTEN IN DE HOGE BRAKEN Op donderdag 14 september zullen de Boertjes van Buuten, de bekende boeren- kapel van de KRO, spelen in de gote zaal van de Hoge Braken. Het betreft hier een radio-opname. Voor 't bijwonen van dit op treden is de toegang vrij, wel moet men voor f. 0.20 plaatsbespreken. Kinderen be neden de 14 jaar hebben alleen toegang onder geleide. Na de pauze volgt er een optreden van de harmonie Drunen. Plaats- bespreken zondag van 12 tot 1 uur en ver der maandag, dinsdag en woensdag van 8 tot 9 uur. ZOMERFESTIVAL Zaterdag zal het zomerfestival op het Plataanplein worden besloten met een lam pion-optocht en een openluohtlbal. Vrijdag avond zal eerst nog een optreden plaats vinden van het jeugdgezelschap „Con Amo- re" uit Tilburg, terwijl zaterdagavond met medewerking van de drumbands van SHJ en St. Jan, alsmede de O.L. Vr. Schuts een lampion-optocht zal worden gehouden. Na deze optocht openluchtbal met muziek van de Boerenkapel. VOORSTE VENNEN WEER OPEN Zaterdag start het vrije jeugdwerk de „Voorste Vennen" weer met haar serie ont spanningsavonden op zateravond. Jongens en meisjes van 13 tot en met 16 jaar zijn van harte welkom. De „Voorste Vennen' zijn geopend vanaf 7 uur. SOOS „MIKPUNT" De jongerensoos „Mikpunt" koos op een vergadering, zaterdagavond, Harry Willem- se, André de Laar en Jac. v. Eijsden op nieuw als bestuursleden. Op 23 september zal het Mikpunt haar eerste dansavond ge ven in de Hoge Braken. BURGERLIJKE STAND OVER DE MAAND AUGUSTUS Geboorten: Anna Christina, d.v. G. Klerks-KIijn; Ani ta, d.v. E. LapTé-de Brouwer; Adrianus, z. v. A. Kivits-van Sdhilt; Karin, d.v. P. van Veldhoven-Lambrechts; Henrica, d.v. L. v. d. Wiel-van Raaij; Arnoldus, z.v. P. Visser- Buunk; Jeronimus, z.v. Th. Reichert- Van Dorsselaar; Casper, z.v. Th. Suurbach-van Vlimmeren; Francisca, d.v. J. v. d. Sanden- de Brouwer; Aldegonda, d.v. L. de Wijs van Gurp; Astrid, d.v. J. de Barse-v. Rooij; Bernardus, z.v. H. v. Hofwegen-Masselink; Patrick, z.v. M. Cales-van Son; Yvonne, d. v. H. de Bonth-van Aalst; Martinus, z.v. W. de Jong-de Gouw; Henrica, d.v. J. Vrij hoeven-van der Meijden; Johannes, z.v. J. de Wit-Lambrechts; Mariëtta, d.v. J. van Bokhoven - Mommersteeg; Maria, d.v. J. Verhoeven-van Nunen; Martinus, z.v. A. de Gouw-de Gouw; Martinus, z.v. H. v. Sluis- veld-Moonen; Dina, d.v. A. v. Son-van Gel der; Helena, d.v. M. Leijtens-Timmermans. Overlijden: Jozen, Johannes M, 91 j. wed. v. P. Bie- kens; Elshout, Theodorus M., 69 j. echtg. van J. R. Kuijpers; Brok, Catharina, 85 j. wed. v. A. Brok. Huwelijken: P. J. Verdijk 28 j. te Drunen en A. M. de Man, 23 j. te Drunen; J. A. van Beurden, 23 j. te Vlijmen en M. J. A. v. Huiten, 21 j. te Drunen; A. J. Rademakers, 29 j. te Ammerzoden en C. A. M. Klijn, 30 j. te Drunen; P. L. v. Heeswijk, 24 j. te Drunen en M. M. Lambrechts 23 j. te Drunen; J. A. M. Koeken, 22 j. te Waalwijk en H. v. Drunen, 22 j. te Drunen; F. W. M. Vugts, 28 j. te Loon op Zand en H. L. F. M. v. d. Bijl, 22 j. te Drunen; M. F. A. Verhelst, 21 j. te Rijswijk en C. A. I. van Eeten, 22 j. te Drunen; H. J. M. Pullens, 27 j. te Waalwijk en A. A. J. M. Klerks, 25 j. te Drunen; A. M. de Bonth, 25 j. te Vlijmen en H. H. J. v. d. Wiel, 25 j. te Drunen; A. C. v. d. Laak, 22 j. te Vught en J. A. v. d. Hoven, 21 j. te Drunen; M. G. H. de Munnik, 28 j. te Drunen en H. A. Kuijten, 21 j. te Vught; P. H. M. v. Bokhoven, 26 j. te Drunen en H. C. J. M. van Sluisveld, 26 j. te Drunen. STICHTING JEUGDBELANGEN Voor de Stichting Jeugdbelangen is het winterseizoen weer begonnen. In de kelder onder het toneel is voor de junioren van het gilde Jong Nederland een waardig te huis ingericht. Nu kan dus gestart worden met deze groep. De kelder is ingericht en opgeknapt door de leidsters en leiders zelf, waarmede dus ook weer kosten zijn ge spaard. De groep Jong Nederland staat, on der leiding van de leiders Frans Biemans en Geert van Opstal. De stichting heeft dit jaar weer een sportdag in petto evenals het vorig jaar, welke zo buitengewoon goed is geslaagd. Deze heeft op een zaterdag plaats ongeveer half oktober. Nadere bijzonderheden hierover zullen la ter volgen, alsook het programma. DOKTERSDIENST Het weekend zaterdag 9 en zondag 10 september zal de doktersdienst, alhier wor den waargenomen door dokter R. Raaij- maakers, Hoofdstraat 68a te Kaatsheuvel, tel. 04167-2550. DEELNAME GILDEFEEST Zondag 10 september zal het gilde St. Ambrosius deelnemen aan het kleine gilde- feest te Oisterwijk, dat de Kring Zandleij daar organiseert voor de naast omliggende plaatsen. Vertrek om 12 uur vanaf de par keerplaats in de kerkstraat, bij café Ver meulen. Er wordt per eigen wagens gereisd. ZAALSPORTCLUB „ZIDEWINDE" De zaalsportclub „Zidewinde" die enkele maanden geleden opgericht werd is na de vakantie volop gaan draaien. Dank zij de medewerking van de gemeente zijn de be nodigde apparaten voor de drie afdelingen der vereniging beschikbaar gekomen. De afd. Judo heeft inmiddels een versterking gekregen van 'n aantal dames die geoefend zullen worden in de kunst van de zelfver dediging (Jiu-Jitsoe) door de bekwame oefenmeester Piet Konings. De afd. tafel tennis beschikt over drie goede tafels en deze afdeling bereidt zich reeds voor op 'n clubcompetitie, waarmede in de loop van de maand oktober zal worden gestart. De zelfde plannen heeft ook de afd. Badmin ton. Ook hiervoor is de belangstelling zeer groot. Nieuwe leden zijn nog altijd welkom. De vereniging heeft de beschikking over de sporthal op vrijdagavond van 7 tot 11 uur. Het is altijd mogelijk voor liefhebbers, die slechts op bepaalde uren kunnen komen, dit zo te regelen met de leiders van de af delingen (P. Konings - Judo, P. v. d. Me] - tafeltennis en mevr. Stein-Nieuwkoop voor badminton), dat zij dan inderdaad hun sport kunnen uitoefenen. Overigens kan men, in dien men lid der vereniging is, aan alle 3 takken van sport deelnemen (uiteraard zon der extra kosten). Tenslotte is het nog wel vermeldingswaard te weten, dat ook enige dames van middelbare leeftijd voornemens zijn deze week te starten met tafeltennis. Mogelijk voelen ook anderen daarvoor. Men kan altijd eens een kijkje gaan nemen en nadere inlichtingen zullen dan gaarne wor den verstrekt op de club-avond en verder bij de voorzitter, de heer H. L. Stein, Nieuwevaart 12, Capelle, tel. 04168 - 576 en 301. TRAINING WORDT HERVAT De ijsclub „Het Eendennest", alhier heeft de training voor de leden weer hervat. Zij die alsnog willen deelnemen aan deze trai ning kunnen zich opgeven bij H. van Beek, Poolsestraat 17, alhier. Spoedige aanmel ding is zeer gewenst. WEDVLUCHT Tezamen met de postduivenverenigingen uit Waspik en Raamsdonk heeft de post duivenvereniging „De Luohtvaart een wed vlucht gehouden vanuit Neufvilles, afstand 143 km met oude en vroege jonge duiven alsmede met late jonge duiven. De uitslag voor oude en vroege jonge duiven was als volgt: A. Klootwijk 1 22; P. Nieuwenhuijzen 2; RECHTD00R-0P DEZELFDE WKrGAATVOOR Hef afbuigende verkeer mag hef rechfdoor- gaande verkeer op dezelfde weg nief hin- cferen.Ook de voefganger nief Wanrooij om de kampioenstitel zul len strijden zijn de heren: 1 A. Emmers, HGL; 2 J. v. d. Lin den, HGL; 3 J. Hendriks, De Efte ling; 4 F. Laros, Ons Genoegen; 5 J. van Gompel, Brandaris; 6 M. Timmers, DJS; 7 A. Biemans, KOT; 8 W. van Uhm, KOT; le reserve W. Netten, HGL; 2e reserve C. Bergmans, Poedelvrees. De heren L. v. d. Wouw, HKS 2.53, J. Vugts, Ons Genoegen 2,24 en R. v. d. Velden, 't Centrum 2,31, promoveren naar de 3e klasse. J. Molenschot, KOT 1.18 en Sj. Zee bregts, Ons Genoegen 1.10, degra deren naar de 5e klasse. De hoogste serie van 21 werd behaald door J. v. d. Linden van HGL. De organi satie was in alle vijf de café's voor treffelijk geregeld. Het komende weekeinde zullen in café 't Hoventje onder leiding van de B.V. Nooit Volleerd, de finale wedstrijden 5e klasse verspeeld worden. Negen deelnemers zullen de strijd aanbinden voor de begeerde titel. De deelnemers zijn: A. Koenen. H. Stubbe, B. de Ronde allen van Poe delvrees. J. van Wanrooij, J. Scha pendonk, J. Gadella, J. Deweale allen van ~KTO. A. Lammers van NAS en G. Dingemans van Ons Ge noegen. Wedstrijdleider is de heer P. v. d. Velden. Partijlengte: 50 ca- rambols. Aanvangstijden zijn: vrij dag 7.00 uur, zaterdag 4.00 uur, zon dag 6.00 uur, maandag 7.00 uur. De prijsuitreiking zal plaatsvinden op maandag 11 september om ±10.00 uur door de districtsvoorzitter de heer J. v. d. Kaa. Voerganger heef f voorrang 'Refser en voefganger gaan voor: Zij gaan op A dezelfde weg rechfdoor Defram vormf een uitzondering! Hij gaaf als afbuigend verkeer vóór hef rechfdoorgaande verkeer op dezelfde weg Met dit nieuwe VW-busje zou men een slalom kunnen maken, die nor maal alleen voor goed uitgebalan ceerde personenwagens is wegge legd. Dat komt door de geheel nieu we achteras, die de Volkswagenfa briek voor de jongste versie heeft geconstrueerd. Twee kruiskoppelin- gen aan elke kant zorgen voor de buitengewone wegligging. Wist u overigens, dat de dure Porsche- sportwagens dezelfde constructie hebben? De VW-bus is de meest verkoch te bestelwagen ter wereld. Tot nu toe werden er meer dan 1,8 miljoen van gebouwd in een speciale fa briek in Hannover, waar 23.000 werknemers ongeveer 750 VW-be- stelwagens per dag fabriceren, die in 136 landen worden verkocht. In Nederland doen in allerlei branches meer dan 100.000 stuks dag in dag uit dienst. Professor Nordhoff, de president-directeur van de Volks wagenfabriek, lanceerde 17 jaar ge leden zelf dit transportmodel, waar van de populariteit nog steeds stijgt. Op het grote verzendstation in de VW-fabriek te Wolfsburg, vertrek ken dagelijks 30 treinen met Volks wagens; 16 uur per dag rollen de VW's van de band, om daarna op grote parkeerterreinen te worden gegroepeerd. Hier worden ze over de verschillende exportmarkten en bestemmingen verdeeld. Dan pas begint hun eerste reis. Voor 't ran geren en samenstellen van de trei nen, die geheel bestaan uit dubbel dekswagons, zorgen 10 dieselloco motieven, die eigendom van de VW- fabriek zijn. De rangeerders krijgen via een oproepinstallatie, die over het gehele terrein is aangebracht, aanwijzingen van de centraalpost. Bijna de gehele productie van de Volkswagenfabriek, die ongeveer 7000 auto's per dag bedraagt, wordt per spoor afgevoerd. Vauxhall Motors' nieuwste aan winst is een machine, die personen- auto- en bedrijfsautomotoren kan testen. De machine simuleert weg- situaties in de vorm van belastin gen, zoals die worden veroorzaakt door hef beklimmen van hellingen en het afdalen ervan, het achteruit rijden, opschakelen en terugscha kelen. Dit alles afgewisseld met min of meer hard optrekken en lang durig rijdeh op hoge kruissnelheid. Het ingevoerde programma duurt 35 minuten, maar kan net zolang herhaald worden tot een represen tatief kilometertal is bereikt. Men neemt aan dat deze apparatuur van de Vauxhall-Bedford fabrieken de eerste van Groot-Brittannië is. B. Verduijn 3 33 39; W. Martens 4 30; Jac. Verduijn 5; B. v. Campen 6 10 40; A. Tactor 7 11 32; Broekinans 8 16; J. van Strien 9; A. van Iersel 12; G. Kemmeren 13 15 21 34 36 41; Dr. Smits 14 38 50; H. Verschuren 17 28 37; B. Kuijten 18; "J. Nieuwenhuijzen 19; Neerings 20 25; A. Bakkeren 23; F. v. Hoof 24 43; P. v. d. Elshout 26; H. de Jong 27; P. Rutters 29; H. v. Campen, sr. 31 44; H. Verduijn 35; H. v. Dam 42; G. Treffers 45; H. Langer- mans 46; Dré de Wit 47; W. v. Gils 48; C. Fitters 49. Late jonge duiven J. Nieuwenhuijzen 1; A. Bakkeren 2 9; A. Ramsteijn 3 4 10; B. v. Campen 5 28; P. Fens 6; A. Stam 7 29; Th. v. d. Broek 8 15; P. Nieuwenhuijzen 11; Dick de Jong 12; Gelbr. Simons 13 25; Broeken van Dongen 14 27; H. v. Campen, jr. 16; A. v. Iersel 17 24; Gebr. van Eijl 18 20; H. Verduijn, jr. 19; A. v. Seeters 21; Jac. Ver duijn 22; H. Rozen'brand 23; H. v. Cam- pen sr. 26 32; W. Martens 30; B. Pols 31. Zondag a.s. wordt een kasvlucht gehou den vanuit St. Ghislain (enkel voor Ca pelle). Als mensen gelijkvloers op elkaar toekomen bestaat steeds de mogelijk heid dat zij gelijktijdig hetzelfde punt bereiken en elkaar hierbij ernstig voor de voeten lopen. Vooral in het ver keer en met name op kruispunten kan dit tot chaotische toestanden leiden. Daarom moet het gelijktijdig gebruik maken van een kruising manen tot voorkomend rijden". Een van de be langrijkste punten van voorkomend rijden" is stellig het zodanig bewust rijden, dat kruispunten tijdig worden opgemerkt, zodat men de tijd heeft alles wat er op en om de kruising ge beurt in zich op te nemen en de ver eiste maatregelen te treffen tijdig af remmen, stoppen, richting aangeven, voorsorteren etc.). Als vooriangsgerechtigde zodanig dat, als de ander geen voorrang mocht verlenen (om welke reden ook) de situatie toch kan worden gered. En als niet-voorrangsgerechtigde zodanig dat de ander ziet dat hij wordt op gemerkt. Dus: tijdig en duidelijk vaart minderen, zodat voorkomen wordt dat de voorrangsgerechtigde door bijvoorbeeld schrikreacties zelf in moeilijkheden raakt of deze ver oorzaakt. Los van de voorrangssitua ties zal het voorkomend rijden t.a.v. de kruispunten derhalve moeten im pliceren - extra oplettend - niet te snel, maar ook niet te langzaam - bedacht op langzaam verkeer (voetgangers op het kruispunt) - bedacht op onduidelijk gedrag van anderen - bedacht op door-geel-licht-rijders - bedacht op eigen duidelijkheid. Voor het welslagen van de poging het ongevallencijfer op kruispunten te drukken is het van groot belang 'n kruising zoveel mogelijk vrij te hou den. Het nieuwe voorschrift van ar tikel 40 lid 2 RW bepaalt dat be stuurders moeten voorkomen dat zij (bijvoorbeeld van links komende) be stuurders onnodig hinderen en tot agitatie provoceren door het kruis punt op te rijden terwijl zij daar toch op verkeer van rechts zullen moeten wachten. Hetzelfde geldt t.a.v. reoht- doorgaande bestuurders die bijvoor beeld voor een stoplicht moeten stil staan en daarbij een zijstraat niet on nodig moeten blokkeren. Sta dus niet op uw voorrang maar maak daarvan (speciaal op kruisingen) pas gebruik als het veilig kan. In de jurispruden tie is in zijn algemeenheid een zekere tendens in de richting van „voorko mend rijden" waar te nemen. Met na me is dit het geval in rechterlijke uit spraken t.a.v. voorrangsongevallen op kruispunten. Eerder dan vroeger zal de voor rangsgerechtigde tot mede$chuld ver oordeeld worden, indien hem verwe ten kan worden dat hij had behoren en kunnen voorzien dat de ander hem geen voorrang zou geven. Rekening houden met de fouten van anderen is dus niet gewenst maar verplicht. Zo er iets op een kruising voor rang moet hebben, dan is het de rea- teitszin. Men moet een vrije of veilige positie niet verruilen voor één waarin men vast komt te zitten of ernstig ge vaar loopt. Door op een kruising stil te gaan staan en zodanig een deel van die kruising voor zichzelf op te eisen zodat tenslotte niemand zich meer kan roeren bewijst men zichzelf en anderen een slechte dienst. Men ris keert het te worden aangereden met de verstrekkende gevolgen voor zich zelf en anderen. Een goede raad: „Hoofd erbij - Kruising vrij!" Eik Dl i .1 In de serie Maraboe Flash en de Zwarte on Witte Beertjes zijn de volgende deeltjes verschenen bij Bruna Utrecht/Antwerpen. Het is 'n uit 't Frans vertaald boekje en bedoeld voor de huisvrouw, die belangstelling heeft of wil hebben voor 'ns iets anders dan de traditio nele aardappel. Dat het werkje uit 't Frans vertaald is moge een aanwij zing zijn, dat men er tevergeefs re cepten in zoeken zal voor „nasi go- reng". Het boekje is voorzien van foto's waarop de diverse gerechten netjes „aangekleed" te zien zijn. Een boeje dat van de lezer geen ken ner wil maken, echter wel veel waar devolle tips geeft. De ondertitel „Van Rommelmarkt tot Veilinglokaal" is een duidelijke aanwijzing wat te ver wachten. Men vindt in dit werkje 'n korte omschrijving van de verschil lende stijlen en verder vele gegevens over „rommelmarkten" en gerenom meerde veilinglokalen in ibinnen- en buitenland. Zeer nuttig is de litera tuuropgave voor hen die verder wil len gaan dan dit beknopte boekje de belangstellende lezer brengen kan. Na lezing van dit boekje is men geen factotum, geen volleerd schrijnwerker en nog minder fijnbankwerker of in strumentenmaker. Wel zijn we in staat om met dit boekje in de hand de vele en vaak voorkomende kleine klusjes en reparaties in en om het huis zelf te verrichten en aldus vele guldens uit te sparen. Een zeer prac- tisch boekje, zeker in deze tijd! Een nieuwe „doktersroman" van de bekende Australische schrijver Shane Douglas, die ook met dit boek be wijst een vlot, hoewel niet al te diep gravend, auteur te zijn. De chirurg David Rigney, waarvan iedereen meent, dat hij een man is zonder emo ties, slechts een koel en nuchter vak man, deze David Rigney slaagt er in een klein meisje met 'n zeer moei lijke hartoperatie in leven te houden. Ook in deze koele bijna stille man gaat er dan iets leven en wordt hij „mens". Zeer bondig, zonder in telegram stijl te vervallen, hebben de samen stellers van deze Flash binnen nog geen 160 pagina's zo'n 300 spelle tjes en suggesties uit de doeken ge daan. Deze Flash leent zich dan ook voor de meest uiteenlopende doel einden: wie op zoek is naar boeien de spelletjes die in het programma van heit groite gezin passen, komt ruimschoots aan zijn trekken en kan vrijwel in één oogopslag ken nis nemen van spelregels en leef tijdsgroepen, terwijl „Wij spelen buiten!" stellig óók tegemoet komt aan ide belangstelling van de zijde van scholen, sportverenigingen en jeugdorganisaties die zomerkampen houden. „De keuken der vier jaargetij den" is een serie kookboekjes, waar van de recepten u het héle jaar door als muziek in d,e oren zullen klinken, want neit zomin als de aan de -seizoenen gewijde muziek van Vivaldi en Haydn gebonden is aan de lente, de zomer,de herfst of de wiinter, hoeft u dankzij diepvries en conserven rekening te hou den met de tijd van het jaar! Ook het weer in de lage landen maakt soms dat de vier jaargetijden on derling verwisselbare begrippen zijn,'wat niet wegneemt dat de keu ken zich, èn om voordelig uit te zijn èn om gezondheidsredenen, het beste richten kan op wat het sei zoen voorhanden heeft. Bij het samenstellen van deze al leen al door zijn formaat ideale reisgids, zijn de lyrische beschrij vingen van steden en landschappen overgelaten aan de kleurrijke fol ders die u gratis kunt krijgen bij de reisbureaus;. In plaats daarvan wordt u een schat van informatie geboden over o.a. het wegennet, de badplaatsen, de campings en mo tels, de bezienswaardigheden, de folklore, de taalen alle gastro nomische genoegens die maar denk baar zijn in Spanje. Niemand minder dan Joop v. d. Broek, schrijver van o.a. „A los to ros", een uniek boek over het Stie rengevecht, vertaalde en bewerkte deze Maraboe Flash, de miniatuur- encyclopedie voor het dagelijks le ven. ADONA Hollanidia's befaamde 2x2 rib. Ondergoed van de bovenste plank! Slip of shirt voor heren vanaf 3.45 Voor jongens vanaf 1.95 Markt Waalwijk Wij hebben bij een GRATIS SPONS. Drogisterij Van Amelsvoort Aan de Markt - Kaatsheuvel Tel. 2286 TE KOOP (Duitse Herder) Vondelstraat 1 Kaatsheuvel TE KOOP: Te bevragen bij - a»'« VI Si H. Kleijsen, Pater v. d. Elzenstraat 17, Waalwijk Voor zetfouten in telefonisch op gegeven advertenties wordt géén reductie of herplaatsing gegeven. De Administratie van „De Echo van het Zuiden" ander noaan het bureau van dit blad. Deze brieven worden dage lijks doorgezonden aan de betrokkenen. De schrijvers worden ver zocht géén foto's of originele getuigschriften van waarde in te sluiten. „De Echo van het Zuiden" stelt zich niet aansprakelijk voor teruggaven door adver teerders. -■ v. - GASTHUISSTRAAT 48 TELEFOON 2187 10 - 15 - 20 - 25% korting op ALLE artikelen BRIL-MONTUREN 20% KORTING GOUDEN DAMES- en HERENRINGEN 10 - 20% GOUDEN ARMBANDEN, BRILLANT- en DIAMANTRINGEN Keuze uit meer dan 500 horloges Doe nu reeds Uw aankopen voor St. Nicolaas U verdient er GOUD mee

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 14