SSC laat het er lelijk bij Voorlichtangsgids Schuhmusterschau in Düsseldorl met record aantal exposanten Raad Stadsgewest laat onderzoek verrichten voor structuurplan liggen tegen excelsior NEO en Seolto stellen teleur in doelpuntloze wedstrijd Baardwijk niet opgewassen tegen fel strijdend Gilze: 0-5 WAALWIJK SCHOENFABRIKANTEN TOONDEN ALLERNIEUWSTE MODE DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 25 SEPTEMBER 1967 - p I3ruuen-ESsh©ui Waspik laaf ©ver- wênning tegen Ons Vios ©ntglippen White B©ys Groen-Wit 2-4 Onderzoek in Van tfeijst affaire Veelzijdig Een graadmeter Enorm druk Uitslagen biljarten Elshout Drs O. Roemers wordt burgemeester van Vlissingen Hockey De j.l. zaterdag tegen Excelsior Maassluis gespeelde wedstrijd is voor de SSC-ers op een grote teleur stelling uitgelopen. De eerste speel- helft waren de SSC-ers, die eerst wat moesten wennen aan het glad de veld, beter dan Excelsior. Doch wat men ook probeerde het lukte niet het net te vinden. SSC moest deze middag weer verzwakt aan treden. H. Lagrouw en P. Faro wa ren nog niet hersteld. Na de thee was Excelsior iets beter dan SSC, doch van groots spel kon niet ge sproken worden. Qua techniek kwa men de mdimen uit Maassluis veel tekort bij SSC. Reeds in de eerste minuten no teerden we al enkele goede aan vallen van SSC. Excelsior probeer de ook een enkele maal door te dringen tot de veste van doelman Treffers, maar zij kwamen niet ver der dan de SSC-verdediging. In de 20e minuut kreeg Van der Schans een behoorlijke kans om te scoren doch zijn schot ging over. Even la ter was het weer Van der Schans die uit een door den Rooijen ge nomen hoekschop, een kansje kreeg. De Vrijhoevenaren die toch de bes te kansen kregen tot doelpunten konden deze kansen niet benutten. In de 43e minuut mocht SSC weer een hoekschop.nemen. Den Rooijen werd hiermee belast. Zijn voorzet kwam prachtig voor het Excelsior- doel, maar Maton mistte. De eerste speelhelft werd afgesloten met 'n 00 stand. Wie gedacht zou hebben, dat SSC in de tweede speelperiode beter voor de dag zou komen, kwam be drogen uit. Meteen dient gezegd te worden dat de scheidsrechter soms ook zeer dubieuze beslissingen nam. In de 3e minuut kwam het eerste Excelsior doelpunt. Van Witzenberg gaf de bal goed door naar Van Veen. Deze speler speelde de bal eerst met de hand en Smits die meende dat de scheidsrechter voör hands zou fluiten, bleef staan. Het fluitje Het eerste team van Waspik, op bezoek bij Ons Vios, leek in Tilburg regelrecht naar een duidelijke over winning te gaan. De eerste de bes te aanval leverde al een doelpunt on van Paul Donks die hiertoe keu rig door Cor Roos werd gelanceerd: 01. De nog volgende 89 minuten had de verdediging van Ons Vios, waarin de geroutineerde Walhout opereerde, echter weinig moeite met het afweren van de aanvallen van Waspiks voorwaartsen. Hun spel was al te doorzichtig en te traag van uitvoering om enige verrassing te kunnen brengen. Ook het plaatsen was in deze wedstrijd niet de sterkste zijde van Waspik. Van enige opbouw vanuit de ach terhoede was ook te zeld'en sprake. Ofschoon ook het, spel van Ons Vios bepaald niet groots te noemen was. verdiende dit elftal de overwinning toch wel. De rust ging met een 11 stand in. De gelijkmaker was een presentje van doelman Rekkers aan Henk Buurman van Ons Vios, in de laatste minuut van de eerste helft. Eerder in deze speelhelft klonk ap plaus aan het adres, van de Was- pikse keeper toen hij met een reflex een door Koster van Ons Vios inge schoten strafschop uit het doel ran selde. Een schot van Paul Smits, waarbij de bal via de lat terug in het veld kwam rondde na d'e her vatting een periode van 20 minuten af waarin Waspik veelvuldig ten aanval trok. Hierop noteerden we een bijzonder snelle uitval van de thuisclub. Flitsend ging de bal van man tot man door d'e verdediging van Waspik en het was weer Henk Buurman die deze mooiste aanval van de wedstrijd mocht afronden: 21. Een laatste krachtsinspanning van Waspik kon geen verandering meer brengen. van Brandt bleef echter uit en Van Veen kon zodoende 1scoren. Dit doelpunt was het sein voor SSc om de zaken toch iets steviger aan te pakken. Maar hun spel was tekort en zodoende kon de Excelsior-ver- dediging telkens goed ingrijpen. Bij Excelsior, dat nu enkele malen ge vaarlijk vopr het doel van Treffers kwam, kwam het meeste gevaar van de linkervleugel. Treffers moest meerdere malen met inzet van z'n talenten erger voorkomen. Naar mate het einde naderde trachtte SSC toch d'e verdiende gelijkmaker te scoren. Maar steeds lukte 't niet. In de 42e minuut werd het vonnis over SSC geveld. Doelman Treffers werd op een zware manier belet de bal weg te werken en even kon hij zich niet inhouden en duwde de Ex- celior speler met de bal weg. Dit kostte SSC een strafschop die door Van den Burg werd benut. Met 'n 02 achterstand en nog drie minu ten te spelen was het voor SSC niet meer mogelijk om gelijk te komen of zelfs de toch wel verdiende eer te redden. Het is een wedstrijd ge weest om maar spoedig te verge ten. De reserves van SSC deden het beter. In een goed gespeelde wed strijd klopten zij het 's Gravenmoer- se ONI met 42. Het Bredase Groen Wit heeft in Waspik-Boven eerl 24 overwin ning behaald op White Boys. Door Huub Kuyten kwam White Boys aan de leiding. Vlak voor rust scoor de Gabriëls van Groen Wit de ge lijkmaker. Twee vrije trappen, in de 7e en de 20e minuut van de twee de helft leverden voor de bezoekers evenzoveel doelpunten op: 13. Het was Bartels van Groen Wit die bij deze vrije trappen zijn vizier zo zui ver had afgesteld. Door Gerard Fa ro kwam White Boys op 23 maar Kees Koeken stelde de overwinning voor de Bredanaars veilig:24. In de voorhoede van White Boys zat weinig vaart. In samenwerking met het gemeen tebestuur van Drunen zal de uitge versfirma Internat" te 's Gravenha- ge een voorlichtingsgids over Drunen (en Elshout) uitgeven. De gids zal gratis worden verstrekt aan alle ge zinshoofden in de gemeente en ook aan alle nieuwe toekomstige bewo ners. Verder zal deze van de zijde van de gemeente ook op andere wij wor den verspreid. In de gids zullen alle wetenswaar digheden worden opgenomen die ook maar van enig belang zijn voor de inwoners, onder meer een opsomming en beschrijving van de gemeentelijke, kerkelijke en maatschappelijke instel lingen, scholen, historische overzich ten enz. enz., te veel om op te noe men. De uitgave wordt verlucht met foto's en wordt zodanig uitgevoerd dat het een aantrekkelijk en smaakvol geheel vormt. Het ligt in de bedoe ling om in deze gids ook de namen en secretariaten van de in Drunen en Elshout aanwezige verenigingen op te nemen. Van de verenigingsbesturen wordt dan echter zodanige medewer king verwacht, dat tijdig en wel vóór 15 oktober 1967 vorenbedoelde gege vens zullen zijn verstrekt. De Haagse politie is bezig met 'n onderzoek naar strafbare handelin gen in de Van Heijst-affaire. Butler Leo V. (51) van directeur J. P. J. van Heijst, is donderdagavond ge arresteerd op verdenking allerlei goederen van het failliet gegane be drijf te hebben weggevoerd om ze in handen van zijn in België ver blijvende werkgever te spelen. Hij wordt daarom beschuldigd van be drieglijke bankbreuk' (benadeling van schuldeisers en rechthebben den), zo maakte de politie vrijdag bekend. DÜSSELDORF - Tweemaal per jaar wordt in Düsseldorf de Schuhmusterschau gehouden. Tweemaal per jaar tonen de schoen fabrikanten uit Europa daar hetgeen zij voor het volgende seizoen op de markt gaan brengen. De beurs in Düsseldorf kan echt toon aangevend worden genoemd. Het belangrijkste bewijsstuk hiervoor is wel het aantal deelnemers dat daar verschijnt. In het afgelopen weekeinde waren het er bijna 300, bijna dubbel zoveel als er tijdens de Semaine du Cuir in Parijs hun prrodukten tonen. Het aantal ex posanten spiegelt dit jaar overigens een wat minder goede gang van zaken in deze tak van nijverheid af. Ten opzichte van het voor jaar waren er 30 exposanten minder. Het aantal inzendingen per land liep wat terug. De aantallen waren als volgt: Duitsland 180, België 6, Engeland 4, Frankrijk 33, Finland 1, Nederland 15, Italië 52, Oostenrijk 7 en Zwitserland 2. Onder grote publieke belangstelling kwam NEO j.l. zaterdag in het ge weer voor de thuiswedstrijd tegen Seolto uit Zevenbergen. Hoewel NEO 'n groot gedeelte van de speel tijd sterker was konden de jongens van trainer de Boorden geen doel punten maken. Dit kwam vooral ook door het stugge verdedigen van de Seolto-achterhoede, vooral in de tweede helft. In de beginfase van de strijd gaan beide ploegen tegen elkaar op maar in d'e 8e minuut ontstaat er voor het Seolto-doel een gevaarlijke situatie. NEO mag n.l. een vrije trap nemen op" 8 meter afstand van de doellijn. Door een misverstand bij de Sprang- se voorhoedespelers krijgen de ach terhoedespelers van Seolto voldoen de tijd' om de bal weg te werken. Seolto blijft echter aanvallend spe len en komt daarbij tot verrassend goede combinaties. Pas na een 25- tal minuten komt NEO sterker op zetten en begint de voorhoede te draaien. Bij één van deze aanval len komt Seolto goed weg, als Wim de Rooij d'e bal op doel schiet en de Seolto-back de bal nog net op tijd kan wegwerken. De NEO-ach- terhoede moet voor de rust nog 'n paar keer ingrijpen bij gevaarlijke aanvallen van Seolto. Maar de ach terhoede weet deze middag z'n man netje te staan en speelt een goede partij. Direct na de aftrap in de tweede helft weet P. Paulides door te drin gen tot voor het Zevenbergse doel Baardwijk heeft zondag in Gilze een goede gelegenheid voorbij laten gaan om zo niet op beide, dan toch minstens één punt beslag te leggen. In plaats daarvan werd het echter een nederlaag, zij het wel geflat teerd. Het meest schrijnende en op vallende is echter, dat de Baard- wijkploeg in haar voorhoede de af- werker miste die gistermiddag de geboden kansen kon benutten. Wan neer we hieraan toevoegen dat de Baardwijkers qua spel vóór de rust zeker niet de mindere waren en in het algemeen een duidelijk over wicht hadden, dan is het zonneklaar dat het in de ploeg aan een afma ker schort. Hat eerste half uur was alleszins hoopvol voor Baardwijk; reeds in de eerste minuut kreeg Ad Mulders al een prachtige kans om de score te openen, doch hij werd even buiten heit strafschopgebied ten val ge bracht. Die vrije trap leverde ech ter niets op. Na 5 minuten spelen drong Baardwijk weer het doelge bied van Gilze binnen, doch de bal ging over. Even later kreeg Baard wijk een corner te nemen die goed voor doel kwam, doch ook deze le verde geen gevaar op voor Gilze. Dan kwam er een aanval van Gilze, waarbij de bal door doelman v. Gee- nen keurig werd gestopt. Na een kwartier kreeg Mosselveld de bal aangespeeld, deze schoof hem door naar de vrijstaande v. Helvert, maar door onberekend schieten ging deze kans ook weer verloren. Vijf minuten later kreeg Mosselveld weer een open kans om te doelpun ten, doch door een mistrap liep dit ook weer op niets uit. Na nog en kele goede aanvallen van Baard wijk, waarbij enkele gade scorings kansen verloren gingen, werkte Gil ze zich los van de druk en het was de linksbuiten die een goed schot lostej dat door doelman v. Geenen keurig werd gestopt. Na een half uur deed zich voor Baardwijk weer een kans voor om te doelpunten, maar practisch de gehele voorhoede miste. Een goed schot van Ad Mul ders ging hoog over. Dan kwam Gilze weer in de aanval en hieruit werd het 10. Door argeloos spel van de achterhoede, maakte Gilze nog juist voor rust er 20 van. In de tweede helft zagen we een fel aanvallend Gilze en Baardwijk moest met lede ogen aanzien dat de stand werd opgevoerd tot 50. De Baardwijkers ondernamen nog wel enkele goede aanvallen, maar zoals reeds gezegd, het onbrak hun aan een afwerker. maar zijn schot wordt door de goed in vorm zijnde keeper gestopt. Na dat Seolto nu nog een paar keer tot voor het NEO-doel weet door te dringen is het toch spoedig NEO dat de overhand krijgt en dit tot het einde van de wedstrijd weet te be waren. De NEO-voorhoede probeert steeds tot scoren te komen, maar de definitieve afwerking ontbreekt bij de dikwijls fraai opgezette combina ties. Dat er geen doelpunten vallen vind mede zijn oorzaak in d'e ster ke verdediging van Seolto. De stand was bij het laatste fluitsignaal ge lijk aan die bij het eerste fluitsig naal: 00. Ook ditmaal presenteerde de Ne derlandse schoenfabrikanten zich weer met een flink aantal inzendin gen. Ten opzichte van de voor jaar s- beurs liep het aantal echter met 4 te rug. Aanwezig waren nu Angora - Tilburg, Anita - Waalwijk, Bata-Best, Bloch en Stibbe-Hollandia-Waalwijk, Diana - Kaatsheuvel, Empress Shoe - Nijmegen, J. v. Esch - Loon op Zand, Napoliana - Kaatsheuvel, Niva - Val- kenswaard, Van Riel - Drunen, J. Rouwmaat-Waalwijk, N.V. Schuwer- Waalwijk, Unieschoen - Bunschoten, Verenigde Schoen Fabrieken - Don gen en M. J. Vesters - Kaatsheuvel. Düsseldorf is een beurs met uiter sten. De ingezonden collecties zijn bijzonder veelzijdig. De inkopers, die uit heel Europa naar dit belangrijk ste evenement in hun branche trekken kunnen er terecht voor kinderschoe nen, dames- en herenschoenen, ortho pedisch schoeisel. Om nog maar niet te spreken van de variaties binnen al deze sectoren. De Nederlandse collec tie bleek bijzonder hecht doortim merd. Alle deelnemende fabrikanten toonden in dit modemekka hun laat ste creaties voor voorjaar en zomer '68. Het is overigens geen eenvou dige zaak binnen het immense expo sitiepaleis aan de boorden van de Rijn de Nederlandse stands terug te vin den. Ze stonden in alle hallen en ever alle verdiepingen verspreid. Van de zijde van de N.V. Unieschoen (waar in Timtur - Waalwijk, Knoek en Ros- Bunschoten, Pantolux-Bunschoten en Parade - Waalwijk) viel enig hoos ge luid te horen over de plaats die men toegedeeld had gekregen. Het gebouw is enorm groot en het aantal stand houders is de laatste jaren steeds Vrijdagavond kwamen de leden van de Gewestelijke Raad van het Stadsgewest Waalwijk in de raads zaal van Waalwijks stadhuis in openbare vergadering bijeen. Het belangrijkste punt van de agenda bevatte een voorstel tot het verle nen van een opdracht aan de Ver eniging van Nederlandse Gemeenten tot hef verrichten van een sociaal economisch onderzoek ter voorbe reiding van het intergemeentelijk struktuurplan. Het dagelijks be stuur is van mening dat op basis van de reeds beschikbare gagevens en aan de hand van nog te verzame len gegevens een samenvattende en afgeronde studie dient te worden gemaakt van de verschillende fa cetten van het Stadsgewest. Deze studie zal de uitgangspun ten dienen op te leveren voor het inter-gemeentelij k struktuurplan. Ten behoeve van een goede ruimte lijke ordening in het gebied van 't stadsgewestelijk is het nodig dat 'n inzicht wordt verkregen in de be staande toestand en in de mogelijke en wenselijke ontwikkeling van het gemeester J, Teijssen, voorzitter van de raad, was van mening dat men inderdaad' een zo breed mogelijke basis voor het opstellen van een discussienota moest hebben. De ma terialen die men voor deze nota zou kunnen bijeenbrengen en ordenen, dacht de heer Teijssen te kunen vin den in een frekuenter bijeenkomen van de Gewestelijke raad'. De nota zal moeten dienen als een uiting van de opvattingen van de streek en een graadmeter van hoever we zijn en wat we van plan zijn nog verder te doen. Zeer belangrijk noemde de voor zitter de oriëntatie op de verrich tingen ten noorden en zuiden van het gebied. Het lid van den Hoven uit Waalwijk vroeg om een ander dan een gestencilde nota b.v. druk werk, terwijl het lid' A. Meijs even eens uit Waalwijk de nota liever eerder zag verschijnen dan medio '68. Verder konden de leden zich unaniem verenigen met o.a. een voorstel tot vaststelling van een regiment van Orde voor de verga deringen van de Gewestelijke raad, stadsgewest. Uit de raad kwamen t een voorstel tot vaststelling van 'n diverse verzoeken, het vooronder zoek op een zo ruim1 mogelijke basis te verrichten. Hierdoor zou een do cument worden verkregen, dat op alle terreinen voorlichting geeft. Een sociaal economisch onderzoek vond burgemeester L. van Erp van Loop op Zand niet diepgaand ge noeg. Naar zijn mening dienden d'e sociaal geografische aspecten even eens aan de orde te komen. Beide begrippen, aldus de heer van Erp, geven een betere omchrijving van hetgeen de raad van plan is te doen. Verder noemdë hij de culturele en religieuze facetten en gesprekken met waterschappen en Kamer van Koophandel. Tevens was de burgemeester van Loon op Zand van mening dat het onderzoek niet alleen door het Da gelijks Bestuur moest worden bege leid, maar tevens door meer led'en uit de stadsgewestelijke raad. Bur- instrUctie voor de secretaris van 't stadsgewest, een voorstel tot vast stelling van voorschriften terzake van het geldelijk beheer en de boek houding van het stadsgewest, een voorstel tot vaststelling van een re geling met betrekking tot de con trole op he geldelijk beheer en de boekhouding van het stadsgewest, een voorstel tot vaststelling van 'n instructie voor de penningmeester van het stadsgewest, alsmede met een voorstel tot het aangaan van een rekeningcourantovereenkomst met de gemeente Waalwijk voor de periode 1 januari 1968 tot en met 31 december 1968 en tenslotte een voorstel tot vaststelling van de be groting 1968. Britse zeelieden hebben in 't wrak „De Liefde" dat in 1711 verging een grote schat aan gouden en zil veren munten gevonden. weer gegroeid. Dit maakte het voor de organisatoren van dit driedaagse evenement steeds moeilijker het alle exposanten naar de zin te maken. Niet te voorkomen is echter dat bijv. een deel van de exposanten op de bo venste (derde) verdieping van het ge bouw terecht komt. Het is nu een maal bekend, dat juist hier het minste publiek binnen loopt. Natuurlijk de vaste klanten en relaties komen wel. Een beurs is er echter tevens voor 't aanknopen van nieuwe relaties. Van de zijde der deelnemers overi gens niets dan goeds over het aantal bezoekers. Als gebruikelijk was het in de gebouwen zaterdagmiddag - de beurs gaat om 13.00 uur open - gezellig druk. De zondag is echter 'n topdag, alle exposanten hebben het dan razend druk om het iedere bezoe ker naar de zin te maken, voorlich ting te geven en eventuele contracten af te sluiten. De maandag is dan weer een aanzienlijk minder druk bezochte beursdag. De beurs in Düsseldorf is ongeveer Klasse C 1 BSV 1—BSV 2 1—8 't BruggetjeHBS 54 HMS 1Ons Genoegen 1 72 Nooit Volleerd 1N. Voll. 2 72 OOG 1—'t Vosje 1 6—3 De beste prestatie in deze klasse leverde Leo van Cromvoirt van Nooit Volleerd 1, door zijn partij kader meteen gemiddelde te spe len van 46.66 en een hoogste serie van 194 car. scoorde. Doch ook W. van Cromvoirt van BSV scoorde een serie van 165 car. terwijl hij een ge middelde van 51.62 behaalde. Ook de prestatie van J. van Helvoirt van HBS is vermeldenswaard nl. een hoogste serie van 172, gem.: 20.38 evenals die van W. Lamers van OOG en L, Kuys van 't Brug getje met gemiddelden van resp. 10.76 en 10.61. Klasse C 2 Centraal 1BVO 1 54 Keesje 1—HMS 2 2—7 KOT W 1—KOT E 1 5—4 Ons Genoegen 2OOG 2 54 WIK 1't Zwaantje 2 9-0 In deze klasse is het meest ver meldenswaard' de 90 overwin ning van WIK 1 uit Herpt tegen 't Zwaantje 2, waarbij W. v. d. Wist van WIK speelde met een gem. van 5.60 en een h.s. van 36 car. Ook J. v. Beers van KOT W speel de een prima partij met een gem. van 5.10 evenals J. de Jongh van Ons Genoegen die een gem. van 3.23 liet noteren. Klasse C 3 BVO 2—HMS 3 5—4 HBS 2—KN'A 1 5—4 KOT E 2—KOT W 2 7—2 't Vosje 3Keesje 2 54 Klasse C 4 BSV 3—BVO 3 0—9 HBS 3—Centraal 2 2—7 KOT E 3—KOT E 4 2—7 Ons Genoegen 3KOT W 3 9 't Vosje 4—OOG 4 7—2 KNA 2—Keesje 3 7—2 Fraaie overwinningen in deze klas van 90 van BVO 3 en KOT W 3. GOUDEN HUWELIJKSFEEST Het echtpaar Fressen-Van Hooff viert morgen, 26 september, in Elsho-ut zijn gou den huwelijksfeest. Het buurtcomité aan de Wolfshoek zal onder voorzitterschap van de heer A. van Heesbeen de feestelijkheden organiseren, 's Avonds is er voor de buurt genoten in de veilinghallen een feest. De oud-voorzitter van het NVVj drs D. Roemers, wordt burgemeester van Vlissingen. De benoeming is binnen- j kort te verwachten. De heer Roemers de laatste in de serie, die de vakmen sen gedurende de laatste weken te verwerken hebben gekregen. Van de kans om zich dan ook grondig op de hoogte te stellen van hetgeen voor jaar en zomer '68 gaan bieden wordt dan ook gretig gebruik gemaakt. In de komende maanden zullen de or ders door de winkeliers en inkoop- combinaties worden afgesloten. Het behoeft geen betoog, dat men op zo'n ogenblik moet weten wat de markt brengt. Het duel Liberty - Waalwijk in Don gen met als inzet de le plaats in de 3e klasse A is gedecideerd door de Dongense ploeg gewonnen. Boven dien betekende dit verlies voor Waal wijk verspeling van het trotse onge slagen record sedert 1966. Lober- ty was ongetwijfeld de betere ploeg en verdiende de overwinning volko men, maar dat de uitslag 5-1 was, hadden de Dongenaren te danken aan de abnominabele partijdige wedstrijd leiding. Liberty startte overrompelend en drong Waalwijk ver terug. Zelden kon KMHC gevaarlijk worden, alleen een prachtig schot van De Jongh had beter lot verdiend. Doelpunten kon den niet uitblijven en na een half uur was het 2-0. Kort voor half-time scoorde Somers uit een voorzet van de goedspelende Bergmans, op schit terende wijze tegen. Na de hervatting was KMHC aanvankelijk sterker, maar Liberty bleef de betere ploeg. Dit resulteerde nog in 3 treffers van de Dongenaren, zodat KMHC met 'n zware nederlaag de thuisreis kon aan vangen. De Waalwijkse dames speelden voor de rust een fantastische wedstrijd te gen MOP; na de hervatting kreeg MOP door hun routine en conditie een royale voorsprong: 1-5. HANDBOOGSPORT Op de banen van Constantia te Drunen werden de hoogste schutters van de eerste zestallen en ook de hoogste schutters van de twee zestal len alle uitgenodigd voor de wedstrijd over 50 pijlen om uit te maken wie dit jaar weer de kampioen zal wor den. Al van het begin begon N. v. d. Wiel aan een flinke serie en toonde dat hij er weer veel zin in had. Na 25 pijlen was de stand: 1. N. v. d. Wiel, 235 pnt.; 2. H. Verhoeven, 211; 3. Jan Klerkx 206; 4. Ad van Bladel 205; 5. Joh. Merkx 197; 6. J. v. Sprang 167. In de tweede 25 pijlen was het weer spannend. Vooral H. Verhoeven probeerde steeds meer op N. v. d. Wiel in te lopen maar deze zag het gevaar in en spande zich tot het ui terste. De uitslag van de tweede 25 pijlen werd: 1. H. Verhoeven 214; 2. A. v. Bladel 211; N. v. d. Wiel 210; Jan Klerkx 206; J. Merken 198 en Jo v. Sprang 157 punten. De totale uitslag over 50 pijlen: 1. N. v. d. Wiel 445 pnt.; 2. H. Ver hoeven 225; 3. Ad v. Bladel 416; 4. Jan Klerkx 412; 5. Joh. Merkx 395; 6. Jo v. Sprang 324 punten. Bij de tweede zestallen ook een spannende strijd waarbij H. Brok vlot van start ging en na 28 pijlen de stand als volgt was: 1. H. Brok, 193 pnt.; 2. A. v. Brug gen 156; 3. J. Wolfs 148; 4. J. v. Bavel 109. In het tweede gedeelte een gewel dige inspanning van P. van Bavel, maar H. Brok wist van geen wijken en de uitslag was als volgt: 1. H. Brok 197 pnt.; 2. A. v. Brug gen 182; P. v. Bavel 163; J. Wolfs 114 punten. Totale uitslag over 50 pijlen: 1. H. Brok, 390 pnt.) 2. A. v. Brug gen, 328 pnt.; 3. P. v. Bavel 272 p.; 4. J. Wolfs, 262 punten. is 52 jaar. Hij is lid van de Tweede i Kamer voor de Partij van de Arbeid, j - Rusland biedt meer oorlogshulp aan Noord-Vietnam. - 't Nederlandse vrachtschip SchV- kerk heeft 50 man gered van de Zuid-Slavische vrachtboot „Tre- binje'. Een Nederlandse stuurman de 37-jarige Brouwers uit Heilo is daarbij verdronken. - Twee mannen zijn bij een auto botsing verbrand. - De 2 Britse piloten, die met Tsjombe in Algiers moesten lan den, zijn vrijgelaten.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 7