WAALWIJK „Kracht en Vlugheid" gaat 40 jarig jubileum vieren Schaakvereniging Waalwijk' organiseert in voorjaar Brabantse schaakdag Drogisterij MIOCH Uit do Langstraat WAALWIJK K O AA. BI 22 23 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 3 NOVEMBER 1967 23 Waalwijkse bejaar den gaan 7 nov. in 't Vosje feesten Borgstel lingsfonds nam afscheid van voorzitter M. van Gïurp cosmetica Volleybal W, GROTESTRflflT WAALWIJK &,w«ju - Waalwijk organiseert dropping Zaterdag diamanten bruiloft in Waalwijk CHRISTELIJKE GYMNASTIEKVERENIGING Sprang-Capelle Waspik Competitie Orunen A.C. De Hunen rijders te Drunen organiseert opnieuw Sinterklaasrif De herfst vraagt om iets nieuws! HOENDERVANGERS HERENMODE Zeven medailles voor Vauxhall 1968 In het Parkpaviljoen hield de af deling Waalwijk van de R.K. Bond van Bejaarden en Gepensioneerden Dinsdagmiddag een druk bezochte al gemene ledenvergadering. Na ope ning door de voorzitter, werden de notulen der vorige vergadering zon der op- of aanmerkingen goedge keurd en vastgesteld. Tot lid van de kascommissie werd benoemd mevr. Moonen. Hierna deed het bestuur medede ling van een schrijven van de directie van de Stadsschouwburg te Tilburg, betreffende een speciale middagvoor stelling voor de Ouden van Dagen uit Tilburg en Omstreken op 9 januari 1968. Het bestuur voelt er veel voor deze speciale voorstelling met de af deling Waalwijk bij te wonen. Er zal een uitstekend programma worden vertoond, tegen aantrekkelijke prijzen voor de bejaarden. De leden die deze voorstelling wensen bij te wonen, kunnen zich biervoor opgeven bij het bestuur. Wat de feestdag op dinsdag 7 november a.s. betreft, zal om 9 uur v.m. in de Bemadettekerk een H. Mis worden opgedragen, met na afloop koffietafel in café 't Vosje, alleen voor de leden van de Bond. Om 20.00 uur n.m. cabaretavond met medewerking van het amuse mentsorkest „The Flying Stars" en het komisch duo Hermans-Jansen. De leden mogen hun echtgenoten meebrengen. Elk lid ontvangt 4 con sumptiebonnen en een rokertje. Voor de damesleden is er gebak. Dames van leden, die geen lid zijn, zijn van deze versnapering uitgesloten. Zij kunnen echter wel lid worden. Deel nemers uit Besoyen en Antoniuspa- rochie worden 's avonds per bus ge haald en na afloop thuisgebracht. Hiervoor vertrekt om 19.15 uur een bus vanaf café J. Hoevenaar langs de St. Antoniusparochie, St. Anto- niushof en Coubertinlaan. Tot slot dankte de voorzitter voor de grote opkomst en sloot de vergadering met de Christ, groet. In de vergadering van het Alge meen Bestuur van de Stichting Mid denstands-Borgstellingsfonds voor de Langstraat en het Land van Heusden en Altena te Waalwijk werd afscheid genomen van de voorzitter, de heer M F. M. van Gurp. De heer van Gurp heeft de ze funktie 12Ms jaar vervuld. Tij dens de vergadering werd de heer van Gurp dank gebracht voor het vele werk, dat hij in deze periode voor de Stichting heeft verricht. Als opvolger van de heer v. Gurp werd benoemd de heer A. G. Meijs, die als vertegenwoordiger van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Noordelijk Noord-Brabant in het Algemeen Bestuur der Stich ting zitting heeft. In de vacature, die als gevolg van het aftreden van de heer M. F. M. van Gurp in het Dagelijks Bestuur der Stichting was ontstaan, werd voorzien door de verkiezing van de heer A. M. Ver schuur te Heusden. Tijdens de ver gadering van het Algemeen Be- stuur werd de heer J. L. Cové be noemd tot districts-commissaris en de heer W. J .Keukens tot plaats vervangend districts-commissaris. Beide heren zijn als funktionaris verbonden aan de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor N'oorde-- lijk Noord Brabant. De heer Cové volgt hiermede de heer A. J. Kleij- berg op, die on 21 april. j.l. plotse ling is overleden. volledige huidverzorging, nu ook in Waalwijk. Specialité voor acné huid, voor rimpelcorrectie. U kunt U nu reeds opgeven voor een gratis schoon heidsbehandeling bij Grotestraat 327, Waalwijk tel. 3071 EEN WAARDEVOLLE CASSETTE GRATIS, ook bij aankoop in gedeelten. Wij adviseren U graag. Het herenteam van de nieuw op gerichte volleybalvereniging WSC, speelde zaterdag zijn eerste wed strijd in jde sporthal achter het Willem II terrein. De tegenstander was Terra Nova. Een veel sterker WSC maakte korte metten met haar tegenstander. De setstanden 15-8 en 15-12 spreken hier boekdelen. Vooral in de eerste set werden nog wel schoonheidsfoutjes gemaakt, maar deze waren in zijn geheel te wijten aan wedstrijdzenuwen. In de tweede set kwam Terra Nova helemaal niet meer aan de bak Meer dan 20 minuten heeft de wed strijd dan ook niet geduurd. A.s. zaterdag wofdt wederom in de Tilburgse sporthal gespeeld en wel tegen Automedon. WSc 1—Automedon 2 Aanvang half zes. OPENING DOUANELOODS Zaterdag 18 november om 11.00 uur opent burgemeester J. Teijssen de nieuwe douaneloodsen en op slagmagazijnen van de Fa. Frans Schilders aan de Zomerdijkweg 18 in Waalwijk. De pioniersgroep van de Katholie ke Werkende Jongeren in Waal wijk organiseert zondag 5 novem ber a.s. in samenwerking met de Jongerenbeweging (V.K.A.J.) een dropping die gehouden zal worden in de omgeving van Loon op Zand. De tocht zal de duur hebben van ±iy2 uur, waarna er nog een ge zellig samenzijn zal plaats vinden. Niet-leden kunnen zich echter ook opgeven en wel bij: L. van Vliet, Pater v. d. Elzenstraat 33, Waal wijk. Ais laatste mogelijkheid kan men zich opgeven zondag 5 novem ber om 18.3D uur in het gebouw on der de St. Janskerk (achter Cres cendo). De minimum-leeftijdsgrens wordt gesteld op 15 jaar. Zoals bekend viert het echtpaar J. Knops-Oosterwaal, wonende Put straat 116 te Waalwijk op 4 novem ber a.s. hun diamanten huwelijks feest. Het echtpaar woont nog niet zo lang in Waalwijk en is geen lid van de buurtvereniging „De Put straat". Deze vereniging bleek derhalve niet bereid, de organisatie van de feestelijkheden op zich te nemen. Dit vonden de naaste buurtbewo ners, de heren Berkeimans en Van Riel toch wel sneu voor het diaman ten paar. zodat besloten werd de voorbereidingen zelf ter hand te nemen en 4 november voor de oud jes 1 tot een onvergetelijke dag te maken. Er werd in de buurt hier voor een collecte gehouden, die 'n flink bedrag opbracht, waaruit bleek dat vele buurtbewoners er net zo over dachten als de beide initiatiefnemers, die dan ook de milde gevers uitermate dankbaar zijn. Het diamanten echtpaar Knops- Oosterwaal zal op 4 november a.s. door de buurtbewoners dus niet worden vergeten, hetgeen het echt paar en hun familie zeker deugd zal doen en die in dit geval de spreuk bewaarheid zien „Een goe de buur is dikwijls beter dan een verre vriend." GOUDEN HUWELIJKSFEEST Op zaterdag 18 november a.s. hocpt bet echtpaar A. J. den Teuling-Hee- ren, wonende Westeinde 10 in Waal wijk (Besoyen), de dag te herdenken, waarop zij vóór 50 jaar in het huwe lijk traden. Om 11 uur zal er te hun ner intentie een H. Mis worden op gedragen in de parochiekerk „Maria Onbevlekte Ontvangenis te Besoyen, waarna van 15.00 tot 16.30 uur ge legenheid bestaat in café Leenheers, Grotestraat 63, het gouden paar en hun familie te feliciteren. - De politie van Arcadia in de Ame rikaanse staat Florida heeft de 32-jarige neger James Richarson gearresteerd, die ervan verdacht wordt zijn zeven kinderen met pa- rathion te hebben vergiftigd. Hij had op elk van de kinderen een levensverzekering van 3600 gulden afgesleten. De Chr. Gymnastiekver. Kracht en Vlugheid" te Waalwijk (Besoyen), gaat haar 40-jarig bestaan vieren. Ter gelegenheid hiervan zal de jubi lerende vereniging op zaterdag 11 november a.s. in de muziekzaal van het Willem van Oranje College, Floris V-laan te Waalwijk van 2.30 uur tot 4.00 n.m. recipiëren. In het jaar 1927 staken in Be soyen enkele mensen de hoofden bij elkaar met als doel een Chr. Gym nastiekvereniging op te richten. Me deoprichters waren de heren: C. van Heijst, A. Schoondermark, B. en R. Treffers, Janson en J. v. d. Hammen. Als eerste leider werd benoemd de heer Chr. Treffers. Als ere-voorzitter werd aangetrokken Ds Schlemper. De vereniging kreeg de naam van BGV. Deze naam werd in 1931 veranderd DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de dok- tersdienst worden waargenomen door dok ter H. Winkelman, Kerkstraat Sprang, tel. 04167-2350. KERKDIENSTEN Zondag 5 november: Ned. Herv. Kerk, 9.30 en 2.30 uur: ds G. Wursten. Geref. Kerk Sprang, 9.30 en 4.30 uur: Ds v. d. Meulen Van Uithuizermeer. Geref. Kerk Capelle, 9.30 en 3 uur: can- didaat De Vries. Geref. Gemeente, Julianalaan, 9.30 en 3 uur: leesdienst. „MARIJKE" NAAR CONCOURS De Kon. Erkende Harmonie „Marijke" zal a.s. zaterdag deelnemen aan het fede ratief concours te Tilburg, uitgeschreven door de Kon. Erkende Harmonie „L'Echo des Montagnes". „Marijke" zal uitkomen in de derde afdeling, met als verplicht num- me'r „Cresus", Ouverture van Cerfontaine en als vrij nummer „Tamina" van dezelfde componist. Het concours wordt gehouden in de Stadsschouwburgzaal en „Marijke" moet om ongeveer 11 uur optreden. Vrijdagavond zal in de zaal van de Chr. Volksbond de slotrepetitie gehouden wor- j den, waardoor veel belangstelling wordt verwacht. Wij wensen „Marijke", bet beste succes toe. BURGERLIJKE STAND Geboorten: Adriaan Martinus zv Johannes van i Schans en van Pieternella van Beek; Eva Johanna dv Gover J. Faro en van Antonia van der Schans; Léonie Stefanie dv Leen- dert A. Cové en van Pieternella Mouthaan. Huwelijken: Korhelis Stuij en Alida van Tiggelen; Ar- noldus A Stam en Adriana van Vuuren; Cornelis Nederveen en Wilhelmina C Nieu- wenhuizen. Overlijden: Sijke Ros, wed. van Pols, 81 jaar; Jenneké Vos, wed. van Verduijn, 89 jaar. Ingekomen Tjeibbe A. Witteveen van Loon op Zand. Vertrokken: Adriaan Maijers naar Amsterdam; Nico'aas van Oosterhout en echtg. naar Loon op Zand; Alida van Tiggelen naar Sliedrecht; Wilhelmina C Nieuwenhuijzen naar 's Gra venmoer. BARAK- EN RIKCONCOURS Op de zaterdagen 11 en 18 novem ber a.s. organiseert de biljartver eniging Ons Genoegen in de zalen van café De Heibloem, bij de heer J. Passier, Antoniusstraat 5 te Waal wijk een groot barak- en rikcon- cours. Voor het rikconcours is 'n hoofdprijs van f 25,beschikbaar gesteld, iedere dag een dagprijs en verder nog waardevolle prijzen. Voor het barakconcours heeft de heer J. Passier als hoofdprijs een prachtige bil.iartkeu beschikbaar gesteld en verder iedere dag 'n dag prijs. De aanvang van de wedstrij den is om 20.00 uur. SOOS DUKDALF Zaterdagavond 4 november we derom een dansavond. Voor deze avond zal de muziek worden ver zorgd door de groep Just Fun uit Den Bosch. Deze groep die reeds enige maanden bestaat maar pas begin oktober is begonnen met zaal optredens heeft daarvoor alleen maar hard geoefend om een eigen sound te krijgen. Dat schijnt ze aar dig gelukt te zijn gezien de goede resultaten in Oss en .omstreken, waar ze regelmatig optreden. We hopen dat vele jonge mensen van 16 jaar en ouder de weg naar soos Dukdalf zullen vinden waar de mu ziek van Just Fun afgewisseld zal worden door de hits van gisteren, vandaag en morgen. Aanvang van deze avond vol muziek is 7.30 uur. Toegang 16 jaar en ouder. Dezer dagen heeft schaakvereni ging „Waalwijk" van het bestuur van de Noord Brabantse Schaak bond bericht ontvangen dat de Bra bantse schaakdag het komend voor jaar in Waalwijk zal worden gehou den. Dit evenement, hoogtepunt van de provinciale schaakcompetitie, trekt jaarlijks ruim 150 deelnemers uit alle delen van Brabant. Tijdens de Brabantse Schaakdag komen de teams, die in de vierde resp. derde klasse kampioen in hun afdeling zijn geworden, tegen elkaar uit in de strijd om het uiteindelijke klasse- kampioenschap. Daarnaast zijn er poules voor individuele spelers, in gedeeld naar sterkte. Door de gelijktijdige viering van het 40-jarig bestaan van de NBSB belooft de Brabantse Schaakdag op 27 april 1968 een belangrijke ge beurtenis in het Brabantse schaak leven te worden. „LANGSTRAAT 2" BEDWINGT „OISTERWIJK" In een spannende wedstrijd is Oisterwijk er niet in gpslaagd tegen Waal wij ks tweede tiental de over winning in de wacht te slepen. Wel iswaar bereikte Oisterwijk 'n voor lopig gunstige stand van 54„ maar de ene partij, die werd afgebroken, zal vrijwel zeker een punt opleve ren voor de Waalwijk-spelers. De 4 punten voor Langstraat werden ge- scoord door J. Hol, A. Horsten, H. Oversteeg en W. Postema. PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP In de tweede ronde om het per soonlijk kampioenschap van -Waal wijk én omstreken werden de vol gende partijen gespeeld: D. Pullens—J. Nijman 0—1 A. van BladelW. Goedhart 0 1 M? de WitM. Goudberg V2-V2 WIJZIGING CLUBAVOND Met ingang van deze week houdt s.v. „Waalwijk" zijn clubavond niet meer op woensdag-, doch op don derdagavond. Aanvang 20.0 uur in Hotel „De Twee Kolommen". ZONDAGSDIENST Vanaf zaterdagmorgen 11 uur tot maan dagmorgen 8 uur, uitsluitend voor spoed gevallen, dienst: dokter Verhaak. AGENDA Hoge Braken: Zaterdag 8.30 en zondag 8.30 uur: „Who is afraid for Virginia Woolf?". 18 jaar. Zondag 4 en 6.15 uur: „Colt 45". 14 jaar. TWEEDE DWERGONIË-RALLY Zondag 5 nov. a.s. organiseert de com missie-carnaval in samenwerking met de Hunenrijders een mooie en sportieve auto rally. Start 13.01 uur bij de Rex-Schoenfa- brieken. Inschrijf bureau: café P. Klerkx. Het parcours is 65 km. lang. „DE EDELZANGER" Maandag 6 november is het voor de vo gelclub „De Edelzanger" vergadering om 20.00 uur in Bar Dominiquè. Aansluitend hierop wordt door de heer Hofstra van vogelvoederfabriek „De Witte Molen" een filmavond aangeboden over vogels in de Brabantse bossen en vogels in Afrika. Na deze film is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Ieder die zich aangetrokken voelt tot de vogelwereld is van harte wel kom. Een vermoedelijk geestelijk ge stoorde jongeman (19) heeft woensdagmiddag onder bedreiging van een pistool twintig meisjes in een handwerkklas meer dan een uur gevangen gehouden en de le rares doodgeschoten. Na ruim 2 uur gaf de man zich over aan po litiemannen, die hem met honden te lijf gingen. OPSTELLING Het elftal van Waspik dat zondag op eigen terrein tegen Hilvaria zal optreden is als volgt samengesteld: doel: Piet Rek kers; achter: Jos Smits, Paul Smits, Kees de Graauw en Ad Smits; midden: Jan Ak kerman en Rien Verschure; voor: Piet Smits, Rees Smits, Willy Vervoort en Jan Broeders. Reserve: Bot. In de voorhoede hebben in vergelijking met de laatste op stelling drie spelers met elkaar van plaats verwisseld. JEUGDAVOND Maandag 6 november zal in de cantine van de v.v. Waspik de eerste jeugdavond worden belegd. Met gezelschapsspelen zul len de oudere junioren van de vereniging een plezierige avond doorbrengen. JAARVERGADERING Donderdag 9 nov. zal om 20.30 uur in de cantine van de v.v. „Waspik" een al gemene jaarvergadering worden gehouden. Ondermeer zal er 'n bestuursverkiezing aan de orde komen en zullen er mededelingen betreffende de cantine worden gedaan. De penningmeester zal een financieel overzicht geven van het afgelopen verenigingsjaar. Na het geweldige succes van vo rig jaar, organiseert de Drunense Automobielclub ,,De Hunenrijders" dit jaar opnieuw een bijzonder gezel lige Sinterklaasrit. Liever gezegd, het is in feite de pas opgerichte junioren afdeling van deze club, ,,De Hunen- rakkers"die de organisatie van deze speciaal voor de kinderen bedoelde rit in handen heeft, echter onder des kundige controle van de Hunenrij ders zelf. De Sinterklaasrit is, evenals vorig jaar, een rally, waarbij de kinderen zelf zoveel mogelijk aan 't werk zijn. Een rally, die speciaal voor hen ge maakt is, natuurlijk geheel in de Sinterklaassfeer. De datum van de rit, die in de gemeente Drunen ver reden wordt, is zondag 19 november jer 1 a.s., waarmee dan is voldaan aan de wens van velen, die de rit vroeger dan vorig jaar (toen 4 december) willen rijden. De lengte bedraagt ongeveer 30 kilometer en tijdens de rit is een rustpauze ingelast. Er wordt gereden volgens een eenvoudig, eigen regie mentje. Hoewel het nog vroeg is om nu reeds alle bijzonderheden te kunnen vermelden, hebben de Hunenrijders ons verteld, dat Sinterklaas zelf, ge assisteerd door een groot aantal Zwarte Pieten, aanwezig zal zijn en na afloop van de rit de prijzen uit zal reiken. Bovendien heeft hij toegezegd voor iedere deelnemende équipe een prijs te zullen meebrengen. Tijdens en na de rit zullen er nog speciale at tracties zijn. In verband hiermede wil de Sint graag tevoren zoveel mogelijk op de hoogte zijn van het aantal deel nemers. Vóórinschrijving is dan ook dringend gewenst, mede omdat de or ganisatoren van plan zijn slechts een beperkt aantal deelnemers te laten meedoen. Binnenkort zal in Drunen en Elsbout en bij de regelmatig deel nemende rallylief hebbers een Sint Nicolaaskrant worden bezorgd, waar in alle bijzonderheden worden ver meld. Meer inlichtingen over de Sin terklaasrit 1967 kunnen worden ver kregen bij de heer A.W. van Delft, Torenstraat 39 te Drunen (telefoon 04163 - 390). in „Kracht en Vlugheid". Aanvankelijk bestond de vereniging alleen uit heren, doch reeds enkele jaren later werd er een damesafde ling aan toegevoegd. Kracht en Vlug heid heeft zich in de loep der jaren prachtig weten te handhaven, mo menteel is er ook een lesavond voor dames-senióren, wat bijzonder in de smaak valt. Vele medailles en bekers heeft „Kraoht en Vlugheid" geduren de haar bestaan in de wacht weten te slepen, o.a. op de adspirantdagen en de Gewestelijke turndagen, waarvan de laatste in Waalwijk werd gehou den en waarvan de organisatie aan Kunst en Kracht werd toevertrouwd. Door duizenden turners en turnsters werd gestreden om de prijzen en de schitterend geslaagde turndemonstra- tie van die dagen ligt iedereen neg vers in het geheugen. De organisatie hiervan was in één woord af. Thans bestaat de vereniging 40 jaar en mag zich nog steeds in een grote bloei verheugen. Ondanks de vele 'jeugd leden die „Kracht en Vlugheid" telt, is er nog altijd plaats voor nieuwe leden. Met enthousiasme gaat „Kunst en Kraoht" thans op naar haar gou den jubileum. Niet zo maar een overhemd, maar iets aparts. Pasteltinten in effen en met een fijn streepje. Neem een modedas er bij. Een pull-polo met een biesje in nieuwe kleuren, of een ge breid jasje. Ook een hoed hoort bij uw wintergarderobe 'n Speciaalzaak heeft in mode artikelen zoveel meer. Fil.: M. v. d. Brand-Hens Grotestraat 155, Waalwijk De gloednieuwe Victor 2000 ver wierf één van de drie gouden medail les, toegekend aan Vauxhall Motors Ltd. door het „Institute of British Carriage Automobile Manufactu rers „Coachwork Competition" op de Londense Automobiel tentoonstelling in Earls Court. Vauxhall kreeg tevens twee zilveren en twee bronzen me dailles voor elk van de zeven wagens, welke aan deze competitie deelnamen. De succesvolle Viva kreeg twee gou den en een zilveren medailles, een be wijs voor het succes, dat deze wagen bij het publiek heeft ondervonden. Gouden medailles gingen naar de Viva SL en Viva SL Estate. Dé Viva de Luxe kreeg een zilveren medaille. De tweede zilveren medaille ging paar de Cresta de Luxe; de Victor en de Viscount kregen elk een bronzen medaille. BURGERLIJKE STAND Geboorten: Anna C P dv M P Hamers-Van Do- veren; Patricia H C M dv H A A de Bcnt-StübbeWilhelmus M M zv J M Nagtzaam-Roverts; Petrus M G zv M J Hesselbert'h-Wellens; Adria na dv W van Aalst-Koenen; Erik D H zv D Rijken-Maas; Jan P A M zv T J G VerwieUHoevenaarsGcdefri- dus AM zv J v. Bokhoven-de Gouw; Patricia M dv C G J F Mocnen-van Mensvoort; Elisa J W dv P W de Werdt-Konings. Overlijden: Adriana van den Hoven, 55 i. te Drunen; Johannes van de Ven, 58 L echtg. J A van Heeswijk; Marinus de Gouw. 83 j. weduwn. A van der Vel den; Petrus J C Hens, 60 j. echtg. C C Aarts. Huwelijks-aangiften: G J H van Erve, 26 j. te Tilburg -n G P E van Boxtel, 22 j. te, Waalwijk; A J van Liempt, 24 j. en A Ccuwcn- berg, 22 j. heiden te Waalwijk: J I F van Werd, 27 j. te Loon op Zand' en C A G van Zeist, 24 j. te Waal wijk; PGM Schoenmakers, 23 j. te Loon op Zand en M A Kooien, 23 j. te Waalwijk; C de Koning, 35 j. te Breda en J A T M Pullens, 27 j. te Waalwijk; W J R J van Arqn, 27 j. te Antwerpen en J A M v. d. Hurk, 20 j. te Waalwijk; C A C Brok, 23 j. en H A M van Baardwijk, 24 j. beiden te Waalwijk. v Huwelijken: G de Bruijn, 26 j. te 's-Hage en LI I A M van Son, 22 j. te Waalwijk; A H P J Couwenberg, 24 j. te Tilburg en J H van Assen, 28 j. te Waalwijk; P Visser, 24 j. te Werkendam en I T P Kuijper, 22 j. te Waalwijk; j V/ Parijs, 21 j. te Vlijmen en J M Knip pels, 19 j. te Waalwijk; F C M Slaats, 26 j. en M P van Esch, 24 j. beiden te Waalwijk. Ingekomen: C J M Akkermans van Loon op Zand; A G J Schrauwers van St. Michiels Gestel; C M M Beerens van St. Michiels Gestel; J C Hoevenaar en echtg. van Delft; P J Broeken van Made c a; T M Ernst van Luxem burg; M H M Verwiel van Ou dei- bosch; J M de Man van Vught; H Uitvlugt van Amsterdam; J A T M Pullens van Roosendaal ca; TAF, M van Buren van Loon op Zand; G A van Es van 's-Bosch; J B A Terburg van Nijmegen; E C Verhaar van Den Haag; J Lisapaly van Capelle aan de IJssel; M J C van de Wcuw van Loon op Zand. Vertrokken: J F M Schuurman naar Düsseldorf: H M Vogels naar Amsterdam; A A Kuijsten naar 's-Hage; A J Vermei en gezin naar Bergen op Zoom; O LI F Sertons en gezin naar 's-Bcsch; T J Klerks naar Drunen; J M Knippels naar Vlijmen; I T P Kuijper n,mr Oosterhout; A J P C van Oostrum naar Vught; C M Bakkers naar Loon op Zand; J van Drongelen naar Eind hoven.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 23