De Echo van het Zuiden u ziet het in een oogwenk Stassur OMEGA Gemeente Loon op Zand heeft begroting 1968 sluitend w.s.c. s.s.c. DOOR BELASTINGMAATREGELEN RM.C. Baardwijk onze kollektie brillen is "hip" D.E.S.K. Vüjnnesise Boys Nieuwkuiik N.E.O. Wit Zwart H.N.C. KMMC „Waalwijk" ZAALHOCKEY Behandeling op 21 december Sporthal Acné Drogisterij MIOCH Vermakelijkhelds- belasting inkQsnsien Drunen VRIJDAG 8 DECEMBER 1967 88e JAARGANG No. 98 PROGNOSES VAN DE CLUBS Als de weersomstandigheden het toelaten wordt er a.s. zondag op het RKC-terrein 'n zeer belangrijke wed strijd gespeeld. RKC ontmoet dan namelijk Sparta uit Beek en Donk, dat momenteel aan de kcp gaat. RKC heeft vier punten achterstand op Sparta. Sparta heeft zich tot nu toe ontpopt als een ploeg, waar terdege rekening mee gehouden dient te wor den, wat het kampioenschap betreft. RKC is de laatste wedstrijden steeds beter gaan spelen en vooral de wed strijden tegen Vlissingen en UNA hebben dit wel aangetoond. RKC speelde vooral de tweede helft van de wedstrijd tegen UNA een goe de partij voetbal en de zege heeft dan ook voor het grijpen gelegen, maar juist dat beetje geluk, wat nodig is, ontbrak. We hopen dan ook, dat - nu het spel zich in opwaartse lijn be vindt - RKC dit tegen Sparta waar zal maken en een goed resultaat zal weten te behalen. Een zege zal RKC in de top brengen en geeft dan be hoorlijke perspectieven. We kunnen dus een sportieve strijd tegemoet zien met goed voetbal en een 100 inzet van de beide ploegen, hetgeen door de toeschouwers zeker gewaardeerd zal worden. De leiding is in handen van de heer H. J. Wolffenbuttel. Het tweede elftal speelt om 12 u. eveneens thuis en wel tegen Roosen daal. Na het slechte resultaat tegen Veerse Boys zal men zich willen re vancheren. De jeugd gaat naar Veerse Boys en een zege moet toch binnen het be reik liggen. Het verdere programma luidt: RKC 3 - Haarsteeg 2 DESK 3 - RKC 4 Right 'Oh 4 - RKC 5 DESK 5 - RKC 6 A.s. zondag gaat Baardwijk naar Fijnaart om de Kaaise Boys te bekampen. Er is zondag j.l. tegen Zigo goed partij gegeven en de uit slag was dan ook navenant. Maar ook tegen Kaaise Boys zal er heel hard gewerkt moeten worden. De Kaaise Boys staan bekend als een hardwerkende ploeg. Trouwens de eerste kennismaking vorig seizoen loog er niet om, want binnen een kwartier namen zij door snel en sterk aanvallend spel al een 30 voorsprong. Baardwijkers, laat het ditmaal niet zo ver komen. Wij ver trouwen er daarom op dat de Kaai se Boys een fel strijdend Baardwijk tegenover zich hebben. Daarnaast zullen de Baardwijkers willen to nen dat het ernst is om zoveel mo gelijk punten te verzamelen. We hopen dat Baardwijk volledig kan aantreden, dan kan het een pittige wedstrijd worden. De supporters die mee willen gaan kunnen zich tot en met donderdag opgeven bij J. v. Mierlo, clubpaviljoen. Vertrek om Alle prijsklassen, vele kwaliteiten/ kleuren en modellen STATIONSSTRAAT 88 WAALWIJK 12.30 uur. De reserves van Baard wijk moeten het opnemen in de~ uit wedstrijd tegen RKDVC. We kunnen gerust concluderen dat de WSC-ers zondag j.l. hebben ge demonstreerd hoe het persé niet moet, als men een serieuze kans wil behouden op de ere-titel. Door de Waspikse overwinning zijn er plot seling, in plaats van één koploper, die steeds meer voorsprong krijgt, 6 serieuze kanshebbers gekomen voor de eerste plaats. WSc heeft haar 3 kostbare punten voorsprong, veranderd in 1 punt achterstand op de nieuwe koploper TAC. Zondag a.s komt Dongen op bezoek en het spreekwoord van de zgn. „kat in het nauw" mag voor WSC niets om het lijf hebben en ondanks dat er weer met diverse invallers gespeeld moet worden, moeten hier 2 pnt. uit komen, om zich te hand haven. Hier geldt geen excuus voor gelijkspel of onverdiende nederlaag. Op Dongen moet revanche genomen worden op hetgeen dat reeds onno dig verloren gegaan is. WSC-ers, uw opdracht voor zondag is: 90 mi nuten alles geven wat je hebt, niet alleen voor jezelf, doch jullie zijn het ook verplicht tegenover je tal rijke supporters. De leiding is in handen van de heer J. Langeler. Verder wordt gespeeld: OSS '20 2—WSC 2 WSC 3 Nieuwkuyk 2 Be Ready 2—WSC 4 WSC 5—White Boys 3 Heus den 4WSC 6 Zondag gaan de Dessers naar Raams- donksveer om Veerse Boys te ont moeten. Veerse Boys haalde zondag j.l. het stoute stukje uit om Middel burg met 10 te kloppen, maar de Dessers deden dit twee weken ge leden ook tegen Middelburg. Veerse Boys is op eigen terrein een moei lijke tegenstander, want zij verlo ren thuis alleen van TOP met 10. Uit de 10 gespeelde wedstrijden be haalden Veerse Boys 11 punten, waarmede zij direct achter de kop groep aankomen, zodat zij zondag alles in het werk zullen stellen om beide punten thuis te houden. De Dessers weten dat zij in 't Veer al les 'zullen moeten geven om enig succes te kunnen boeken, want vo rig jaar werd het een zware 50 nederlaag. We verwachten dan ook zondag een snelle- en spannende wedstrijd, omdat beide clubs op de overwinning gebrand zijn. Dessers, laat Uw supporters genieten van een goede en sportieve wedstrijd. De leiding is in handen van de heer P. Anneveld uit Den Haag. Verder wordt gespeeld: RKTVV 2—DESK 2 Jeugd: RKTVV—DESK A.s. zondag speelt Vlijmense Boys een uitwedstrijd tegen Geldrop, de ploeg die ook nog een grote kans heeft voor de bovenste plaats. Gel drop heeft 2 verliespunten meer dan de leider en 1 punt minder dan de Boys, die de 2e plaats bezetten. Dit wordt zeker een spannende wed strijd, want wie wint komt er beter Voor te staan. Voor de Boys zal het in Geldrop niet meevallen tot winst te komen, want dit jaar werd bij de uitwedstrijden weinig winst be haald, of zullen de Boys voor een verrassing zorgen. Vlijmen is tegen Geldrop in de voorgaande wedstrij den nog niet tot volle winst geko men. Deze wedstrijd wordt in Vlij men met grote belangstelling ge volgd. Laat dit voor de Boys een stimulans zijn, de puntjes mee naar Vlijmen te brengen. Aanvang wed strijd half drie. Zondag a.s. komt in Nieuwkuyk mede-koploper SAB op bezoek. Een bezoek dat men in N'ieuwkuyk met gemengde gevoelens tegemoet ziet, daar men afgelopen zondag in Berkdijk niet alleen de punten ach ter heeft moeten laten, maar ook liep aanvoerder Van Os een enkel breuk op, die hem voor de verdere competitie uitschakelde .en waar mede wij hem vanaf deze plaats 'n spoedig herstel toewensen. Ook staat het nog te bezien of 2 andere spe lers welke blessures opliepen tij dig genezen zullen zijn. We reke nen er echter op dat de invallers met hetzelfde élan zullen strijden, zodat de kop-positie, welke Nieuw kuyk op de ranglijst bezet, behou den zal blijven. Van de supporters verwachten wij dat zij hun spelers, iuist nu in deze moeilijke periode, zullen bijstaan en in grote getale a.s. zondag in Nieuwkuyk op het sportterrein aanwezig zullen zijn. A.s. zaterdag ontvangen de SSC- ers op hun sportpark aan de Wil- helminastraat het Ridderkerkse RV VH. Met deze wedstrijd begint dan voor SSC de tweede competitie- helft. De Ridderkerkers waren de eerste tegenstander van SCC in de ze competitie en SSC behaalde toen een prachtige 21 overwinning. Al hoewel RVVH vorig jaar landskam pioen werd zijn zij in deze competi tie niet met grote dingen voor de dag gekomen. SSC daarentegen heeft behoorlijke resultaten behaald en alhoewel er enkele wedstrijden verloren gingen voor de Vrijhoeve naren kon men toch niet altijd zeg gen, dat zij de mindere waren van hun tegenstanders. Maar het vlotte in hun voorhoede niet altijd. Thans echter heeft de SSC-voorhoede veel aan kracht gewonnen en hebben zij de laatste wedstrijden ook getoond wel degelijk doelpunten te kunnen maken. Hopenlijk zal dat a.s. zater dag ook zo zijn. Als arbiter zal fun geren de heer J. Dijkers uit Roosen daal. Aanvang 2.30 uur. De reserves van SSc treden te. Tholen aan te gen Tholense Boys. Na het voortreffelijke resultaat van NEO-' eerste team tegen Din- teloord, komt a.s, zaterdag N'ivo Sparta als tegenstander van NEO in het veld. Deze op het oog ge makkelijk lijkende wedstrijd, vraagt van de NEO-jongens toch een volle inzet om twee puntjes mee naar huis te kunnen nemen. Gezien de teamgeest bij het eerste elftal, zal dat dan ook zeker lukken. De wed strijd begint om 2.30 uur en de bus vertrekt om 1 uur bij café Doornen. Verder spelen: Sprang 2The Gun ners en Sprang 4Wit-Zwart 3, de ze v/edstrijden beginnen ook om half drie. JUWELIER 'n precisie horloge mei internationale Omega-garantie f, \V.: COMPLETE COLLECTIE Wit-Zwart treedt zaterdagmid dag om half drie aan tegen Wijk, de club die het tot nog toe uitste kend heeft gedaan. Wijk staat in punten gelijk met Wit-Zwart. In de uitwedstrijd tegen de roodbroeken kwamen de Capellenaren verras send goeti voor de dag: zij wonnen toen met 6—2. Wit-Zwart 2 en Wit- Zwart 4 zijn vrij. Het derde elftal gaat op bezoek bij Sprang 4. HNC moet zaterdag naar Sleeuwijk. Een ploeg waartegen het moeilijk is succes te behalen. Maar wordt er .gespeeld zoals tegen Brakel en Zuilichem, dan zijn de HNC-ers niet geheel kansloos. HNC 2 speelt in Oosterhout tegen SCO en HNC 3 in Den Bosch tegen Beatrix 4. Het vierde elftal van HNC is vrij. Zondag reist Waalwijk voor de tweede maal naar Zeeland voor 'n ontmoeting met Middelburg. De Zeeuwse hoofdstedelingen dragen al vanaf de eerste wedstrijd de ro de lantaarn en het zal met 5 pun ten achterstand op de voorlaatste bijzonder moeilijk worden om aan de degradatie te ontkomen. Bekij ken we even de doelcijfers na 10 wedstrijden dan zijn èr 3 doelpun ten gescoord en 34 tegendoelpunten. Dat een kat in het nauw rare spron gen maakt ondervond Best enkele weken geleden. Dat kwam niet ver der dan 11. De Waalwijkers heb ben met Middelburg echter altijd moeite gehad. ,,Er moet gewonnen worden, want elk punt is kostbaar", aanvang 14.30 uur. Zaterdag j.l. ondervonden ruim 30 hockeyleden aan den lijve wat zaalhockey-spelen is. Ze waren na afloop bijzonder enthousiast, al was het wat wennen aan de kleine speel ruimte, houten balken engladde vloer. Ze mochten zich verheugen in een behoorlijke belangstelling. A.s. zaterdag komt de tweede helft aan bod, zodat ieder om de 14 da gen speelt. Aanvang 15.00 uur, toe gang vrij. Burgemeester en wethouders van Loon op Zand zijn er in geslaagd voor het (lienstjaar 1968 een sluitende begroting samen te stellen. Wanneer de ge meenteraad op donderdag 21 december bijeen komt om dit omvangrijke werk stuk te behandelen, zal men tevens een aantal belastingmaatregelen ter goed keuring voorgeschoteld krijgen, welke nodig waren om evenwicht in die be groting te krijgen. De voorlopige verzameling van inkomsten en uitgaven der ontwerp-begroting vertoonde namelijk een nadelig saldo van f 251.681,45. In verband met dit tekort werden alle opgenomen posten aan een kritisch onderzoek onderworpen, hetgeen tot gevolg had dat een aantal bezuinigingen konden worden toegepast tot een bedrag van f 58.715,-, waar tegenover een aantal nieuwe subsidies kwamen te staan tot een totaal bedrag van f 8595, - zodat het voorlopig nadelige saldo kon worden gecorrigeerd tot 201.561,45. Ongeacht de vraag"aldus B. en W. in hun nota van aanbieding, ,,of het begrotingstekort al dan niet van structurele aard is, zullen belasting maatregelen noodzakelijk zijn om het evenwicht tussen de inkomsten en uit gaven te herstellen en daarbij uit te gaan van de normen, welke zijn vast gesteld door de minister van Binnen landse Zaken om voor een aanvullen de uitkering uit het gemeentefonds in aanmerking te komen, indien de ei gen inkomsten van een gemeente niet toereikend zijn Om de noodzakelijke en onvermijdelijke uitgaven te dek ken". De inwoners van de gemeente Loon zullen dus een finantieel offer moeten gaan brengen wanneer de raad zich met de voorgestelde bslas- tingsmaatregelen accoord verklaard. Deze hebben namelijk betrekking op de reinigingsrechten, straatbelasting en een rioolrecht. Naast deze maat regelen overwegen B. en W. nog de invoering van een straataanlegkosten- belasting, waarvan zij een opbrengst van f 97.000, - verwachten. De in voering van deze heffing is overi gens niet alleen van belang om de on gemotiveerde en dus onbillijke ver schillen in prijzen van bouwterreinen te nivelleren, maar ook om dekking te vinden voor de lasten van nieuwe dringend noodzakelijke onrendabele investeringen, zoals riolering kom Kaatsheuvel, aanleg sportpark, en voor de subsidiëring van enkele nood zakelijke voorzieningen zoals open bare leeszaal met uitleenboekerij en een muziekschool. Momenteel betaalt men in de ge meente Loon op Zand aan reinigings rechten voor de eerste emmer 13,20 gulden en voor de tweede en volgen de emmers f. 9.60. B. en W. willen deze bedragen nu optrekken tot res pectievelijk f. 18, - en f. 12. - Daarbij blijft men echter nog altijd belangrijk beneden de meer gebruike lijke norm van f. 24, - De voorge stelde verhoging zou een verbetering van de inkomsten opleveren van f. 20.400, - De straatbelasting wil men brengen van 9 op 10 procent voor ongebouwde en van 19 op 20 procent voor geboude eigendommen, hetwelk een meeropbrengst zal ople veren van f. 19.716,-. Als derde maatregel denken B. en W. aan het invoeren van een rioolrecht, dat mo menteel in de gemeente Leon op Zand nog niet werd geheven. Dit recht komt ten laste van de gebruikers. Van iedere gebruiker van de riolering wil men nu een bedrag gaan vragen van f. 52, - per aansluiting. Bij 3100 aansluitingen kan derhalve gerekend worden op 'n opbrengst van 161.200 gulden. De totale inkomstenverbete ring zou derhalve f. 201.316, - be dragen, waarmee het voorlopig ge raamde nadelige saldo kan worden genivelleerd. B. en W. realiseren zich, dat deze maatregelen een ver zwaring van lasten voor de ingezete nen zullen betekenen. Zij vertrouwen echter ,dat de raad de noodzaak daar toe zal inzien, omdat alleen op deze wijze een verdere uitbouw van het voorzieningspeil in de gemeente kan worden bereikt. Blijkens de nota van aanbieding bij de begroting 1968 zijn B. en W. van oordeel, dat niet langer meer mag worden gewacht met het in de begro ting ramen van de gevolgen van enige WEG ER MEE Vraagt U eens vrijblijvend advies over de MARBERT- producten. NIET TEVREDEN Dan ontvangt U een gratis consult van een Huidarts. Komt U eens langs bij: Grotestraat 327, Waalwijk Telefoon 3071 zeer urgente kapitaalsuitgaven. Deze hebben betrekking op een subsidie van f. 19.144,- aan de Stichting „De Werft" voor een te bouwen ge meenschapshuis, een nader te bepa len G.S.W.-buitenobject als vervolg op weg 64 en het rijwielpad langs de Dongenseweg (f. 9823, - een te bouwen sporthal te Kaatsheuvel (f. 23.115) en een subsidie voor een sportzaal te Loon op Zand ten be drage van f. 10.000, - „Uit boven staande opstelling zal U blijken", al dus B. en W. in hun nota, „dat wij voornemens zijn om zo spoedig moge lijk te komen tot de nodige perma nente voorzieningen ten behoeve van de beoefening van binnensporten, cmdat momenteel slechts kan worden beschikt over specifieke onderwijs- rcccmodaties, welke als regel te klein zijn en niet voldoen aan de eisen, welke gesteld worden voor sporten als zaalhandbal, volleybal en basket- ba'!". De buitensporten zullen daar bij echter niet worden vergeten. Mo menteel is een rapport in voorberei ding met betrekking tot plaats en omvang van de nodige sportterreinen in verband met het wegvallen van de „Efteling-accomodatie'. Vanzelfspre kend zal het nodig zijn deze plannen te verwezenlijken in nauw overleg met de georganiseerde plaatselijke sportbeweging. Bij een vorige gele genheid hebben B. en W. reeds al hun mening te kennen gegeven, dat voor dit overleg een zgn. sportraad het meest gewenst is. De opzet en werk wijze van deze sportraad is inmiddels zover uitgewerkt, dat een afgerond voorstel daaromtrent aan de raad ter beslissing kan worden voorgelegd. Het is de bedoeling in de zgn. be grotingsvergadering over te gaan tot het instellen van een sportraad. In de begroting is rekening gehou den met de volledige kapitaalslasten ten bedrage van f. 140.529,01 ter zake van het in aanbouw zijnde nieu we gemeentehuis. Wegens hogere ex ploitatiekosten is bovendien nog eens een bedrag van f. 10.000,- extra geraamd. De lonen en salarissen zijn berekend naar de op 1 juli 1967 gel dende sohaalbedragen. Ten laste van de gewone dienst zijn voorts geraamd de bijdragen aan de Stadsgewesten Tilburg en Waalwijk, resp. f. 8.275,- en f. 17.128, De onderwijsvergoe- dingen voor 1968 zijn opnieuw weer wat opgetrokken, namelijk van f. 80 op f. 90, - voor het g.l.o. en op f. 130,- voor het u.l.o. De in de begroting opgenomen subsidies zijn in het algemeen gelijk aan de bedragen, welke deswege in '67 werden ver trekt. Slechts twee nieuwe subsidies werden opgenomen, te weten: Stich ting Bedrijfsapostolaat Waalwijk e.o. f. 100, - en voor het cursus- en vor mingscentrum „Bergen" te Vught f. 25, In totaal belopen de subsi dies voor 1968 een bedrag van f. 277.706, - tegen f. 246.469, - van het vorige jaar. Bij het bepalen van de subsidie aan de sportvereni gingen is de ten aanzien van de ver enigingen, welke gebruik maken van de accomcdatie in 't natuurpark „De Efteling", uitgegaan van de voor '68 verhoogde huren. Ook voor 1968 blijft het streven van B. en W. er op gericht het peil van velerlei gemeentelijke voorzienin- gen in overeenstemming te houden met de zich steeds wijzigende eisen van de tijd. Wil dit uitgangspunt van hun beleid volgens hen kans van sla gen hebben, dan zal een zo efficiënt en rationeel mogelijk beheer van de beschikbare middelen noodzakelijk zijn. In het kader van dit streven zal bovendien gekomen moeten worden tot een zekere uitbouw van het voor zieningspeil. In de nota van aanbie ding bij de begroting van het dienst jaar 1967 hebben zij daarom gewezen op de noodzaak te komen tot een in vesteringsprogramma, waarin alle in de komende jaren te doene onrenda bele kapitaalsuitgaven naar rato van prioriteit moeten worden opgenomen. De lasten van deze uitgaven zullen tijdig in de opeenvolgende begrotin gen moeten worden geraamd, omdat anders de voor de uitvoering van deze investeringen benodigde dekkings middelen niet beschikbaar zullen zijn. De gegevens hiervoor zijn reeds ge deeltelijk verzameld. Het gemeentebe stuur is van mening, dat het investe ringsprogramma in de loop van 1968 aan de raad zal kunnen worden voor gelegd. Een moeilijk te verteren pil voor het gemeentebestuur van Loon op Zand vormt de mededeling van de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk dat de verma kelijkheidsbelasting binnen een tijds bestek van 10 jaar zal worden afge schaft. Het nadeel, dat de gemeente hiervan ondervindt, zal immers moe ten worden opgevangen door uitbrei ding van het gemeentelijk belasting gebied. Voor de specifieke situatie in Loon op Zand komt daar nog bij, dat compensatie moet worden gezocht voor het wegvallen van een opbrengst - gedacht wordt hierbij aan de ver makelijkheidsbelasting van „De Efte ling", welke jaarlijks meer dan 100- duizend gulden opbrengt - waarvan de heffing voornamelijk ten laste van de niet-ingezetenen komt. Deze hef fing zal in de toekomst de ingezete nen moeten worden opgebracht, waar door de verruiming van het belasting gebied voor deze gemeente tot een betekenend bedrag een verschuiving betekent. Inmiddels hebben B. en W. zich daarom tot de Vereniging van Nederlandse Gemeenten en tot de Raad voor de Gemeente-Financiën gericht en de aandacht op deze situ atie gevestigd. Bij het opmaken van de nota van aanbieding was neg geen goedkeu ring verkregen op een aantal investe ringen tot een gezamenlijk bedrag van circa f. 4.787.000, - welke si tuatie grote onzekerheid teweeg brengt bij de uitvoering van nieuwe werken. Daar komt dan nog bij, dat de financieringsopzet voor 1968, welke in wezen slechts betrekking heeft op wél goedgekeurde kapitaal uitgaven, een tekort vertoont van f. 4.300.000, De totale kapitaal behoefte beloopt derhalve ruim f. 9.000.000, - Van dit bedrag mag f. 1.330.000,— gefinancierd worden met vlottende middelen. In de finan ciering van het resterende bedrag moet worden voorzien door grondver- kopen en andere kapitaalopbrengsten, alsmede door geldlening. Door de bij zondere hoge rentevoet als gevolg van de heersende krapte op de kapi taalmarkt is de verkoop van gronden echter sterk teruggelopen en ook dit heeft een bijzonder ongunstige in vloed op de financieringspositie van de gemeente. De inkomsten, welke in de begro ting 1968 zijn geraamd uit hoofde van eigen gemeentelijke heffingen zijn: secretarieleges en rechten burgerlijke stand f. 20.000, - leges bouwver gunningen f. 25.000, - markt gelden f. 16.200, - straatbel, f. 112.216,-; reinigingsrechten f. 80.400, - riool- belasting f. 166.681, - baatbelas ting op wegen f. 7.000, - precario rechten f. 4.120,-; electrificatie- baatbelasting f. 6.100, - hondenbe lasting f. 9.800, - vermakelijkheids belasting f. 120.000, - vergunnings recht f. 4.400, - verlofrecht f. 360; hotelvergunningsrecht 45, - gulden; schoolgeld 2.000, - gulden; totaal f. 574.322, - ZONDAGSDIENST Vanaf zaterdagmorgen 11 uur tot maan-- dagmorgen 8 uur. uitsluitend voor spoed gevallen, dienst dokter Overgaag. ONGELUK MET DODELIJKE AFLOOP Dinsdagmorgen hatl in de Grotestraat in Drunen, nabij de Burg. Steinbachstraat, een ongeluk plaats met dodelijke afloor), waar van de 18-jarige bromfietser P. Brok uit Elshout het slachtoffer is geworden. De bromfietser raakte aan het slippen en werd in ziin zal meegesleurd door een nasserende vrachtwagen, bestuurd door G. H. uit Vee- nendaal. Het slachtoffer werd overgebracht naar het ziekenhuis in Tilburg waar hij kort na aankomst overleed. RIKCONCOURS Zatprdag 9 december is er weer een rik- concours in café H. van de Geld in Drunen. Aanvang 8 uur. AGENDA Hoge Broken: Zaterdag en zondag 8.30 uur: „Deze vrouw was hun prooi". 18 jaar. Zondag 4 uur: De Dikke en de Dunne: ..Door het dolle heen". Zondag 6.15 uur: „Love in Las Vegas". 14 jaar.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 9