Invalidenbond St. vierde het eerste Liduina lustrum 'I Wijnhuis mm ii M0OD" WAALWIJK Gedragen kleding voor mensen in nood ZATERDAGMIDDAG AKTiE IN WAALWIJK een intiem kerstdiner 7 7 Café-Restaurant Bliksemactie f? Ook muziekonderwijs voor de jeugd van Kaatsheuvel Waspik Boeiende toneel avonden bij lüesiri BelletabSe Afwezig A„ W, F- Weening Sprang-Capelle Afwezig E. L. Steens Woningbouw ver, gaat bejaarden- woningen in Baard wijk bouwen Capelle Banen EMM in 'I Yosjje in gebruik genomen Leerlingen van Mater Amabilisschool - Waalwijk zetten zich in voor Missie-projekt Slagerij Willemse in Winkelgalerij Fast, üuijpersstraat Volleybal Feestavond Stab! C.l. en Polyvinyl C.H. Zaterdag j.l. vierde de afd. Waal- I wijk en Omstreken van de r.k. In validenbond „St. Lidwina" haar le lustrum. In de Bemadettekerk droeg de geestelijk adviseur pastoor J. Oomens, die zich later aan het al taar, omdat hij onwel werd moest ia ten vervangen door kapelaan Ver- melis, een H, Mis op voor de leden, Na de II. Mis werden de invaliden w.o. uit Kaatsheuvel en Drunen per auto naar café v. d. Heuvel overge bracht. De afdelingsvoorzitter, de heer E. van Duin gaf een overzicht over de afgelopen vijf jaar. Hij memoreerde daarbij o.m. het vele wek dat door de heer Timmermans, penningmees ter en tevens oprichter van de af deling v/as verzet. Hij bracht in herinnering de belangrijke steun, die bij de start was verleend door de Landelijke Bond alsmede de ondervonden steun van de adviseurs kapelaan Lempens en pastoor Oo mens, van de secretaressen mevr. Engels en mej. Hoffmans en van het scheidende bestuurslid mevr. Stemers. Ook werd de heer Timmer mans voor zijn belangrijk werk in Kaatsheuvel dank gebracht. Er werd slechts met enkele leden begonnen. In 1963 liep het ledental op tot 28, terwijl er nu 48 leden zijn, wat eigenlijk nog te weinig is. De voorzitter noemde de activitei ten van de afdeling op waarbij de voornaamste zijn: de behartiging van de sociale voorzieningen voor de gehandicapten, de contactavon den "in Waalwijk, Drunen en Kaats heuvel, de Lente-toto's, de St. Ni- colaasavonden. het Lourdesfonds, de ontspanningsavonden, verzorgd door leerlingen van de Mater Ama- billisschool, de uitstapjes en de spelavonden. Dank werd gebracht aan het Roode Kruis voor de hulp die men steeds ondervond. Het se cretariaat zal worden overgenomen door mevr. van Wijk. Namens het bestuur bood hij de heer Timmer mans een presentje aan. Deze prees in zijn dankwoord de prettige sa menwerking in de bond, waardoor goede resultaten konden worden bereikt. In maart zal weer worden begonnen met de lente-toto. Mej. Koster, directrice van het Lan: delijk Bureau uit Den Haag, zei graag naar Waalwijk te zijn geko men, om het persoonlijk contact met de afdeling te onderhouden. Zij wees op het feit dat het belangrijk ste werk van een afdeling niet de organisatie van prettige bijeenkom sten is, maar wel het behartigen van de persoonlijke belangen van v de leden. De katholieke bond die 6000 leden telt, houdt nauw contact met de andere organisaties die m totaal 30.000 leden tellen. Zo kan met meer kracht voor de belangen van de invaliden bij de betreffende ministeries worden aangeklopt. In dit verband wees zei op de totstand- op 2e Kerstdag A. van den WASSENBERG Raadhuisstraat 10, Waspik tel. 04168 - 704 koming van de wet arbeidsonge schiktheid. Namens de invaliden bracht de heer van Kol dank aan het bestuur. Na dit officiële gedeelte werd door de heer Korthout uit Kaats heuvel een kleurenfilm vertoond van het bezoek aan Bobbejaans- land. De avond werd voortgezet in de zaal van Gez. Elshout te Drunen waar o.a. optraden de conferencier Bouk Martens, Trio Kees de Nijs, imitator Albert Brosens, Yvonne de N'ijs, zang en Peter Or an, gooche laar. Het is voor de afdeling een prachtige dag geworden. Waalwijk gaat helpen met het inzamelen voor De mensen in nood, van gedragen kleding, schoeisel, hoeden enz. Doe een goed werk! Steun deze actie, die gericht is op de noodlijdende mens. De goederen worden opgehaald tussen 2 en 4 uur op ZATERDAG 23 DECEMBER a.s. Zet de pakjes dus klaar. Geef een telefoontje: 04160 - 3751 goederen nog niet gehaald zijn. Dank voor Uw hulp na 4 uur, als de Actie „MENSEN IN NOOD" Frans Snijdersstraat 6, Waalwijk Het bestuur van de Waalwijkse mu ziekschool, in casu de directeur van deze onderwijsinstelling op het gebied van de muziek is druk doende de laat ste voorbereidingen te treffen om de gemeente Kaatsheuvel in haar activi teiten te betrekken. Al geruime tijd bestonden plannen om de jeugd van Kaatsheuvel op muzikaal terrein te gaan activeren en bekwamen omdat al veelvuldig was gebleken dat hier voor grote belangstelling bestond. De plaatselijke verenigingen zullen dit initiatief toejuichen omdat de ama teuristische beoefening van de mu ziek in Kaatsheuvel van oudsher veel vuldig en veelzijdig, er wèl bij zal varert. De lessen zullen zich in Kaatsheuvel beperken tot klassikaal basisonder wijs, de zgn. algemene muzikale vor ming, AMV genoemd. Dit onderwijs is er in de eerste plaats op gericht de verschillende, veeal nog sluimerende muzikale eigenschappen hij het kind als gevoel voor ritme, melodie, vorm en samenklank, te activeren en tot ontwikkeling te brengen. Het kweken van musiceervreugde aan de hand van het eenvoudige kinderlied en 't volks lied staat hierbij voorop. De AMV- cursus die afhankelijk van de aan- vangsleeftijd 2 tot 3 jaar duurt, be reidt voor op instrumentaal onderwijs maar kan zeer zeker ook gezien wor den als een afgeronde en zelfstandige muzikale opleiding. Het lesgeld, 18,- per jaar, in drie termijnen te voldoen, waarvoor elke week een les van 45 minuten, kan voor niemand een bezwaar zijn. Men mag daarom verwachten dat vele jon gens en meisjes Van de lagere school leeftijd deze kans zullen aangrijpen om zioh voor hun hele leven te ver rijken. Moderne onderzoekingen héb ben ook aangetoond dat bijna ieder kind in meerdere of mindere mate ontvankelijk is voor muziek. eD lessen zullen vermoedelijk op zaterdagmorgen worden gegeven in de Bernardusschool, Dr. Ariënspl. 7. Men kan zich voor de cursus, die 1 januari van start gaat, opgeven bij de lagere school welke men bezoekt. Na dere inlichtingen zijn in te winnen bij de directeur van de muziekschool, de heer H. C. Timm, tel. 04160-3890. Spreekuur; 's woensdagsmiddags van 2 tot 3 uur en van 7 tot 8 uur. Wil- helmmastraat 4, Waalwijk. Dat het amateurtoneel in Waspik-B oven nog springlevend is, zowel bij het publiek als onder de acteurs en actrices, bewees de to neelvereniging Henri Belletable zaterdag en zondag weer eens. Een zevental leden van Henri Belletable, jong talent nog, wist twee avonden een volle zaal in haar ban te krijgen met een blijspel van Marco Gil bert Sauvajon, dat in de Nederlandse ver taling als titel kreeg „Met dertien aan ta fel". Het stuk bracht de toeschouwer naar een flatgebouw van de Villardiers in Parijs waar op een avond voor Kerstmis een aantal^ gas ten waren uitgenodigd. Qua tekst, c.q. intri ge, zijn de eerste twee bedrijven van dit blijspel niet zo bijster meeslepend. Het is dan ook een grote verdienste van hen die dit stuk op de planken brachten dat ze ook hierin reactie aan de zaal ontlokten. De vakkundige leiding van de provinciaal regisseur van het WKA, werkgroep katho- liek amateurtoneel, Hans Langeniberg, die de basisregie voerde, had daarin een duide lijk aandeel. Met name in de enscenering was zijn aanwijzende hand gunstig merk baar. Pas in het derde bedrijf werkt het stuk duidelijk naar een climax. Jammer dat men juist hier soms een tikkeltje tekort schoot voor het prelicaat summum bonum. Het spel had hier juist iets meer glans kun nen krijgen. Waarmee we echter beslist niet willen suggeren dat ook hier niet van goed toneel sprake zou zijn geweest. Zonder de heren B. Lodewijks, A. Kamp, P. Verschuren en B. Smits die resp. als Antoine Villardier, Docteur Peloursat, Fré- déric en Jean-Charles Chamhon verdienste lijk speelden, te kort té doen menen we te mogen stellen dat de damesrollen door Ria Smits, als madeleine Villardier, Nelly van Hooren als Consuéla Dolorès Koukouwsko en Ria van Hooren as Veronique Chamhon het sterkst werden gespeeld. En met name de heide dochters van regisseur C. van Hoo ren stalen de schoonheidsprijs. Tegen het einde diende N. Meys als Dupaillon zich als 13e gast aan tafel aan. tandarts Kaatsheuvel tot 8 januari a.s. Collega's nemen waar. RIK- EN BARAKCONCOURE N.E.O. Zaterdag j.l. werd onder enorme belang stelling het jaarlijkse rik- en barakconcours gehouden van de v.v. NEO in café Trom pen. Bij het barakken ging de eerste prijs naar L. Chabot, de tweede naar D. Vos en de derde naar M. Brouwers. Bij het rikken waren 6 prijzen, welke gewonnen werden door resp. Jac. de Jong, Joh. Brouwers, J. Treffers, M. Rijsdijk, L. Chabot en P. van Onzenoord. De 5 prijzen van de onderlinge verloting zijn gevallen op de volgende lot nummers: 1917, 1734, 1435, 201 en 1852. M. HOEFNAGEL VOORZITTER WIT-ZWART De voetbalvereniging Wit-Zwart heeft vrij dagavond tijdens de jaarvergadering met algemene stemmen de heer M. Hoefnagel tot voorzitter gekozen. De heer L. de Haan kon zich wegens drukke werkzaamheden niet langer voor deze functie beschikbaar stellen. Hij blijft wèl lid van het bestuur. De heer De Haan was ruim 15 jaar voor zitter van Wit-Zwart. Hij heeft zijn taak op uitmuntende wijze vervuld. Voort werd het bestuur uitgebreid met de heren P. Dek ker en K. Ie Sage. Het bestaat thans uit 10 personen. De vergadering herkoos de beide bestuursleden de heren G. le Sage en J. le Sage. TURNWEDSTRIJDEN Slechts zes van de twintig verenigingen uit de kring Brabant-Limburg van het KNCGV (het Koninklijk Nederlands Christelijk Gym- nastiekverbond) konden zaterdag deelnemen aan de vaardigheidswedstrijden in het tur nen in de sporthal Zidewinde. Voor de meeste verenigingen was de tijd van voor bereiding helaas te kort, zo vertelde de heer A. C. Rijken, voorzitter van de technische GESLAAGD Na een cursus van 2V2 jaar aan die Brandweerschool in Tilburg zijn voor „Bevelvoerder Brandweer" ge slaagd de heren N. A. van Wel, J. M. Vugts en C. G. Pot van de Vrij willige Brandweer Waalwijk. Aan de Vrije Universiteit te Am sterdam slaagde de heer G. J. C. v. d. Hoven te Waalwijk voor het candidaats examen economische wetenschappen. van 23 dec. t/m 1 januari '68 tandarts Waalwijk (Van onze verslaggever) WAALWIJK Donderdagavond komt de raad van Waalwijk voor de laatste maal in 1967 in een openba re vergadering bijeen. De vrij korte agenda zal waarschijnlijk weinig moeilijkheden opleveren. De wo ningbouwvereniging Baardwijk gaat 76 bejaardenwoningen bouwen, uit te voeren in blokken van 2 bouw lagen. Van deze 76 woningen zullen er 40 (4 blokken van 10 woningen) worden gebouwd in het bestem mingsplan Laageinde I,_ nl. tussen de Ir. Lelystraat en de in aanbouw zijnde 80 flatwoningen en 36 (3 blokken van 12) in 't bestemmings plan Groenewoud, ten zuiden van de Berkenlaan. Alle woningen krijgen centrale verwarming. Elke wooneenheid is van de straat afzonderlijk bereik baar. Per 2 woningen is er 'n over dekte gemakkelijk beloopbare trap. Elke woning bevat o.a. een woon kamer, een slaapkamer, een keu ken en een berging. De beneden woningen hebben een eigen zonter- ras, terwijl de bovenwoningen zul len worden voorzien van een over dekt zitbalkon. De maximale huur prijs kan f 1451- bedragen, exclu sief kosten cv en centrale antenne. Het ziet er naar uit dat men hier beneden zal blijven. Voor de openbare kleuterschool in Waalwijk komt een eigen ge bouw. Het wordt een tweeklassig gebouw aan de Coubertinlaan. Mo menteel is een klas van de open bare lagere school in de Coubertin laan in gebruik terwijl ook een lo kaal van de Herman Broerenschool voor dit doel is ingericht. De overige punten vindt men on der de agenda, elders in dit blad. KERSTVIERING ST. ANTONIUSHOF Op donderdag 21 december 's avonds om half acht, zullen de Evangelische Leefgroepen van Waalwijk, een ge- zamelijke Kerstviering houden met al le bewoners van het bejaardencentrum St. Antoniushof aan de Burg. Smee- lelaan 116. De avond zal opgeluisterd worden door het cabaret „Asbest" van de Fraters Capucijnen uit Til burg. commissie van de kring Brabant-Limburg. Bovendien worden op 20 januari de selectie wedstrijden gehouden, eveneens in de sport hal te Sprang-Capelle. Vorig jaar vonden deze wedstrijden plaats in Den Bosch. De verenigingen die zaterdag j.l. aan de wed strijden in Sprang-Capelle deelnamen wa ren: Kracht en Vlugheid uit Waalwijk; ONI uit 's Gravenmoer; Longo uit Breda; PGV uit Den Bosch; EMS uit Almkerk en Pro Patria uit Sprang-Capelle. Pro Patria was met de organisatie van de wedstrijden be- last.Uitslagen: Dames tweede graad A: eerste prijs PGV en Kracht en Vlugheid; tweede prijs Pro Patria, Kracht en Vlugheid en Longo. Da mes tweede graad B: derde prijs Pro Patria en Longo; Dames derde graad: tweede prijs PGV; derde prijs Longo; Heren tweede graad A: eerste prijs; Pro Patria; tweede prijs ONI; Heren tweede graad B: derde prijs: Pro Patria. DUIVENSHOW „DE LUCHTVART" De P.V. Luchtvaart, gevestigd in café De Witte Brug, houdt traditiegetrouw met Kerstmis weer een grote duivenshow. Bij de Luchtvaart is men er om bekend, dat zij steeds de beste duiven showen en dit zal ook nu weer het geval zijn. Op deze show is ook een fraaie stand van het bekende kweekstation „Futural" in deze gemeente. Elke rechtgeaarde duivenliefhebber kan wortden aangeraden een bezoek te brengen aan deze tentoonstelling. Zondagmiddag werden onder grote belangstelling de nieuwe binnendoe- len van de Handboogschutterij Een dracht maakt macht" gevestigd in ca fé 't Vosje, geopend. Deze binnen- doelen vormen een onderdeel van het onlangs geopende en geheel gemoder niseerde café 't Vosje in Baardwijk. In samenwerking met de eigenaar van het café en een kleine selectie groep werkers, werden deze binnendoelen gerealiseerd door de vice-voorzitter de heer A. Glaudemans. De achterzaal, een lange brede gang en een overdekte ruimte, waar de drie blazoenen zijn opgehangen, vormen samen de 25 m. lange baan. De voorzitter van EMM, de heer M. v. d. Mee vertelde in z'n opening dat de realisering van deze over- schietbaan prachtig kon worden inge past in de modernisering van 't Vosje. Hij bracht vooral dank aan de heer A. Glaudemans en zijn medewerkers voor hun inbreng in het werk. Door dat nu in de wintermaanden ook kan worden geoefend, kan naar zijn me ning het peil van de prestaties wor den opgevoerd. De beschermheer van EMM, de heer J. Smits, feliciteerde het verenigingsbestuur en legde even eens de nadruk op het verhogen van de prestaties. Met hetgeen er in het afgelopen jaar is gepresteerd, heeft de vereniging de symboliek in de naam Eendracht maakt macht' waar gemaakt, aldus de beschermheer. Hierna bood de heer Glaudemans mevrouw Heeren-Pulles negen rode rozen aan, waarna de beschermheer het eerste officiële schot loste en midden in de roos schoot, een mees terlijk schot. De leerlingen van de Mater Ama- billisschooi te Waalwijk gaan zich inzetten voor een missie-project n.L voor hulp aan een ziekenhuis in Phalombe (Afrika). Dit is een uit vloeisel van de Vredesweek die in oktober werd gehouden. Tijdens deze Vredesweek hield de heer Kleisterlee op een bijeen komst in 't Vosje, een preekbeurt, hetgeen op de leerlingen van de school veel indruk had gemaakt, zodat zij zich afvroegen, wat ze zelf zouden kunnen doen, om de nood in de ontwikkelingslanden enigs zins te kunnen verlichten. Uit elke groep van de M.A.S.-school werd een comité in het leven ge roepen om de plannen nader uit te werken, waarbij mej. M. Hoffmans als begeleidster optreedt. Wat be treft de deelname berust het pro gramma van de meisjes geheel op vrijwillige basis. Vrijdagavond werd in het gebouw van de Jongerencursus aan de Ta- xandriaweg een werkbijeenkomst gehouden. De leden van het comité waren nog vol lof over het optre den van een Surinaamse dansgroep, die vorige week in de Huishoud school optrad. Voor donderdag 21 december staat er een nieuwe bij eenkomst op het programma. Tij dens deze bijeenkomst zal de jour nalist Jan Glissenaar, bekend van zijn Afrikareizen een en ander ver tellen van zijn ervaringen. Door de leerlingen werden intussen brieven geschreven naar de Medi sche Missiezusters, naar het Cen traal Missiecommissariaat en naar de Memisa, om opgave van projec ten, die door de leerlingen van de M.A.S. verzorgd zouden kunnen worden. Vanaf 15 nov. wordt in de klassen wekelijks met bussen rond gegaan en met Kerstmis zal het re sultaat hiervan worden bekeken. Aan de actie doen ook bestuursle den en docenten mee. Er wordt ge streefd naar een bedrag van f 1500.-. Verder wordt gedacht aan het hou den van een fancy-fair in het ko mende voorjaar en aan een dans avond met carnaval. Hiervoor zal de Surinaamse dansgroep worden uitgenodigd. De gespreksavond van donderdag 21 dec. is tevens als Kerstviering bedoeld. Zr. Francine van de Me dische Missiezusters zal dan nadere bijzonderheden vertellen over het werk in Phalombe. Zij zal ook dia's vertonen. Belangstellenden kunnen zich ook bij deze actie aansluiten. De Katholieke Nationale Stichting „Mensen in Nood" doet graag veel voor de mensen in nood wie dat ook en waar ook mogen zijn. Voor heel veel mensen bestaat, ook in ons welvaartswereldje van van daag de nood in het ontbreken van voldoende kleding. Er zijn massa's mensen, die zich geen raad weten met gebruikte kleding, die te klein zijn geworden, of niet meer in de mode zijn, die niet prettig meer zit ten of hier of daar een vlek of kale plek vertonen. „Mensen in Nood" houdt zich warm aanbevolen voor goed gedragen kleding. Bijna dagelijks komen er aanvra gen om kleding uit binnen- en bui tenland van vluchtelingen-organisa ties, rampencomité's, missionaris sen, liefdadigheidsinstellingen en stille armen. Al uw gedragen kle ding in alle soorten en maten, kleu ren, kwaliteiten en variaties is wel kom. Houdt U eens een grote oprui ming. In Waalwijk is voor dit doel zaterdag een actie op touw gezet. Organisatrice hiervan is mevrouw Verhoeven. Het gemeentebestuur van Waalwijk staat achter deze ac tie. Een honderdtal jongens en meisjes uit de St. Antoniusparochie zullen hieraan medewerking verle nen, terwijl particulieren hun auto hiervoor beschikbaar stellen. De centrale post is gevestigd in de cantine van de Sociale Werkplaats aan de Minekelerweg. Op zaterdag 23 december zal de kleding worden opgehaald tussen 14.00 en 17.00 uur. De inwoners van Waalwijk wordt verzocht alles klaar te willen leg gen, zodat dit een vlot verloop ga randeert. VOLLEYBALVERENIGING W.S.C. Afgelopen week heeft het herenteam van de Waalwijkse volleybalvereniging WSC 2 wedstrijden voor haar competitie gespeeld. Uitslagen: WSC - Pendragon 2: 2-1 WSC - De Spartanen: 2-0 Over de eerste wedstrijd valt weinig goeds te vertellen. Er werd slecht en lusteloos ge speeld vooral in de 2e set. De eerste set werd dan wl gewonnen omdat er net iets minder fouten gemaakt werden dan door Pendragon: 15-11. In de 2e set werd de Tilburgse club echter duidelijk sterker en deze set werf dan ook zeer verdiend door hen: 8 -15. In de 3e set werden de Til- burgers echter op niet mis te verstane wijze duidelijk gemaakt dat de twee winstpunten mee naar Waalwijk moesten. Goed werd er niet gespeeld; de inzet maakte echter veel goed en de verbouwereerde Tilburgers ble ken niet meer in staat nog één punt te sco ren: 15-0. De Spartanen maakte het WSC in de 2e wedstrijd niet al te moeilijk. Dankzij de ere divisie-wedstrijd Tornado-Cito op een naast liggend veld, waren zij nog in staat enige punten te scoren. Zonder dat WSC een ogenblik voluit moest spelen en met meer aandacht bij voornoemde wedstrijd was dan bij hun eigen, werden de Spartanen twee winstpunten afgetroggeld. Op de helft van de competitie heeft WSC 6 wedstrijden gespeeld en hieruit 10 pun ten behaald. De doelcijfers zijn 11-3. In de tweede helft van de competitie zal WSC uitkomen in de 4e klasse A (tot nu toe B) Deze klasse geeft recht op promotie; de te genstand zal ook zwaarder zijn, want deze klasse is samengesteld uit de 4 beste teams uit de beide 4e klasse. In de bekende winkelgalerij aan de Past. Kuijpersstraat zal de nieuw verbouwde zaak van de heer en mevr. Willemse worden geopend op donderdag 21 december. Op nr. 30 is nu een moderne slagerij ver schenen. Deze zaak was eertijds ge vestigd in de Grotestraat 139. Bij deze verhuizing is gebruik gemaakt van de mogelijkheden die aanpas sing vereisen in deze omgeving, d. w.z. dat er een grote behoefte was aan een slagerij, waar alles wat daarmee verband houdt te krijgen is. Het programma bevat naast alle vlees en vleeswaren, levensmidde len, diepvriesartikelen, fruitconser- ven, limonades en wijnen en wat al niet meer, kortom alles wat maar nodig is voor de fijnste tafel. De inrichting van de winkel is even eens bijzonder, zodat men deze ge heel kan overzien en de artikelen er als het ware zich zelf aanprijzen. De gemeente, B. en W. en ieder een heeft meegewerkt om hier, in deze wijk van groeiend Waalwijk, een zaak te plaatsen die onmisbaar zal zijn. De officiële opening heeft plaats woensdagavond om 6 uur, terwijl voor het publiek de deuren op donderdag 21 december zullen open gaan om 9 uur voormiddag. In een kleurige folder zijn de produc ten van deze firma keurig aange boden, terwijl de firma Willemse niet alléén feest op die dag, maar óók de kinderen, want daarvoor is een bijzondere attractie. TOTO JEUGDBILJART Inzet 512.10. le prijs; D. Pruijsers, Wendelnesse- weg, Sprang-Capelle, Chr. Schaaf- stra, 2e Crispijnstr. 50 Waalwijk, J. v. Helvoirt, Min. Loeffstr. 35, A. Schalken, Noordstr. 45, H. Danc- kaart, Dom. Nieuwenhuisstr. 4 al len met 512.10. Zij ontvangen elk 15.36. 2e prijs: J. Timmermans, Antonius- straat 136, Waalwijk en J. Bekkers, Heikantstraat 39, Vught, beiden met 512.11. Zij ontvangen f 25.60. 3e prijs: J. Brok, Prof. Piersonstr. Waalwijk met 512.13 en ontvangt 25.60. Prijzen afhalen bij: C. v. d. Sanden, Mr. Kap. v. w. Coppellostr. 16 tot 22 december. Reclames tot 22 dec. Vrijd agavond 15 december j.l. sloot het bestuur van de Personeelsvereni ging der beide bedrijven hun aktivi- teifen voor het jaar 1967 af met een feestavond in de grote zaal van De Gecroonde Leersse te Waalwijk. Om 20.30 uur opende de voorzitter offi cieel de avond met een welkomswoord aan de direktie en alle personeelsle den met hun echtgenoten of introdu- cees en het voorstellen van The All Stars. De stemming zat er, dankzij deze sublieme band, al snel in en met hun muziek wisten The All Stars jong en oud op de dansvloer te krijgen. De loterij met een 150 flinke prijzen bracht de nodige spanning en de vele winnaars konden vergenoegd hun winst bekijken. Als hoogtepunt wer den om ongeveer 23.30 uur namens de direktie twee reisies uitgeloot. De zanger van The All Stars trok de en veloppen met de namen van de twee gelukkigen, de heren W. Zom en M. Aussems. Uit handen van de voorzit ter, bijgestaan door de vice-voorzitter, kregen zij elk een twee-persoons vliegreis Eindhoven-Amsterdam w. inclusief geheel gratis verblijf in Am sterdam en het nodige zakgeld. Om 01.00 uur werd de avond besloten met een gezamelijke n.l. de „Bostella" waarbij iedereen op de vloer was. Het bestuur der personeelsvereniging kan ook dit jaar weer terugblikken op een waardige afsluiting van het jaar '67. WINKELSLUITING Deze week mogen de winkels in Waalwijk op woensdag 20, donder dag 21 en zaterdag 23 december tot 9 uur geopend zijn. Vrijdag 22 dec. mogen de zaken tot 10 uur geopend zijn. Volgende week vrijdag 29 dec. geldt ook de gebruikelijke open stelling tot 10 uur. Zaterdag 30 dec. zijn de zaken tot 9 uur geopend. DIREKTEUR A.B.N. WEG In verband met zijn benoeming tot direkteur van het kantoor Oss van de Algemene Bank Nederland zal de heer J. A. M. van der Schot tot heden direkteur van het kantoor Waalwijk van bovengenoemde bank a.s. donderdag tijdens een receptie in hotel Verwiel afscheid nemen van de relaties in Waalwijk en om geving. Deze receptie wordt gehou den van half 5 tot 6 uur. Tevens kan men dan kennis maken met zijn op volger, de heer A. R. M. Lebens, die direkteur was van het kantoor Ber gen op Zoom van deze Bank. De wedstrijd OWvOC tegen Odulphus be gint volgens de goede Brabantse gewoonte een half uur te Iaat. De vele mensen die op het begintijdstip, 6 uur, niet aanwezig waren zullen huilen van verdriet en wel om dat zij de herojische strijd van onze oude OWvÓC-broeders tegen het krachtig aan vallend Odulphus moesten missen. Want een heroj'sche strijd was het; ondanks een ge weldig spectaculair spelende verdediging, moest OWvOC in de eerste set de zege laten aan Odulphus en wel met 13 -15. In de tweede set echter werden de ballen als bommen in het speelveld van Odulphus gesmetsjt. Deze set werd gewonnen met 16-14. Nu bleek het van welke grote klasse het eerste team wel is, want in de derde set werd Odulphus volkomen over speeld. Zo maakte OWvOC aansluiting met de top in de eerste klas. Het reserve-team, dat tot nu toe weinig succesvol was vanwege aanpassingsmodlijk- heden, liet zaterdagavond het publiek ver stomd staan door hun zeer talentvolle spel. De eerste set werf weliswaar verloren, maar de tweede werd gewonnen met 15-12. De derde set werd jammergenoeg met 15-9 verloren. Zijn er nog mensen die lid wil len worden die kunen zich opgeven bij OWvOC. 1. VRIJDAG KERSTWIJDING GRASDUINERS-DUKDALVERS IN HERV. KERK-HAVEN In navolging van de zo geslaagde Kerstwijding van vorig jaar toen 'n Kerstspel werd opgevoerd in de Hervormde kerk aan de Haven, zal er nu weer tussen beide jeugdgroe pen een Kerstbijeenkomst plaats vinden, en wel op vrijdagavond 22 dec. a.s. om 8 uur in „Dukdalf" aan de Blijde Incomstelaan, achter de 2e Zeine. Deze Kerstwijding draagt een open karakter, d.w.z. iedereen, die belangstelling heeft, kan bin nenkomen. N'a afloop zal er nog ge legenheid zijn gezellig een kopje koffie te drinken. De toegang is vrij, alleen wordt een kollekte ge houden ter bestrijding van de on kosten. DISTRICT WAALWIJK KNBB Uitslagen: Klasse C 1: BSV 1—BSV 2 2—7 HBS 1't Bruggetje 1 45 Ons Genoegen 1HMS 1 27 Nooit Volleerd 2Nooit Voll. 1 45 't Vosje 1—OOG 1 2—7 Klasse C 2 BVO 1—Centraal 1 7—2 HMS 2—Keesje 1 7—2 KOT E 1—KOT W 1 5—4 OOG 2Ons Genoegen 2 54 't Zwaantje 2WIK 1 72 Klasse C 3 Keesje 2-'t Vosje 3 54 KOT W 2—KOT E 2 0—9 KNA 1—HBS 2 3—6 HMS 3—BVO 2 5—4 Klasse C 4 Centraal 2HBS 3 72 BVO 3—BSV 3 7—2 KOT E 4—KOT E 3 7—2 KOT W 3Ons Genoegen 3 54 OOG 4—'t Vosje 4 4—5 Keesje 3—KNA 2 0—9

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 7