G. Duyvelaar op 70ste verjaardag door velen in het zonnetje gezet DRUNEN Voor verbetering van De Klinkaert stelt raad ton beschikbaar Kaatsheuvel UW MENING AKTIEF WAALWIJKER IN DRUNEN PROEVEN MET NIEUWE STRAATVERLICHTING DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DINSDAG 2 JANUARI 1968 3 Harmonie „St. Crispijn" bracht serenade Kerkkoor Serenade Nieuwjaars uitvoering van ONA VVV-kantoor in De Hoge Braken Benoeming commissies Diversen N.E.O. EViuzikaal hoogtepunt Spran^-Capelle Sprang Capelle Oplossing van kerstpuzzle Sprang 4HNc 2 2—2 Biljarten De heer G. Duyvelaar te Waalwijk bereikte dezer dagen de 70-jarige leeftijd. Ondanks deze vrij hoge leeftijd is hij echter nog uitzonderlijk vitaal. In het maatschappelijk en culturele leven van Waalwijk neemt de 70-jarige reeds vele jaren een vooraanstaande plaats in. De muziek had en heeft nog steeds zijn grote liefde. Zestig van de ze ventig jaren is hij hiervan een uitzonderlijke beoefenaar. Reeds op 10-jarige leeftijd werd hij verbonden aan de harmonie „De Volhar ding" in Steenbergen (zijn geboorteplaats). Op die leeftijd ging hij reeds met deze harmonie als werkend lid op een concours, waar „De Volharding" uitkwam in de hoogste afdeling. De muziek zit hem der halve in het bloed. Van Steenbergen kwam de heer Duyvelaar naar Waalwijk en was vele jaren, tot aan zijn pensioenge rechtigde leeftijd, werkzaam bij „Noord-Braband", Mij. van Verze- keling op het Leven, bij welke maat. schappij hij eveneens een vooraan staande positie bekleedde. Veertig jaar geleden werd hij lid van de Waalwijkse harmonie „St. Crispijn", waarvan hij nu reeds 31 jaar de bekwame dirigent is, die door de muzikanten op de handen wordt gedragen. Op concoursen, waaraan deze harmonie deelname, werden onder zijn leiding steeds eerste prijzen behaald, zodat 't met „St. Crispijn" steeds crescendo ging en hij het korps opvoerde van de 2e afdeling naar de Vaandelafdeling, waarin het thans uitkomt. Een prestatie van formaat, waarin di recteur Duyvelaar het leeuwenaan deel had, die steeds op de mede werking van zijn muzikanten ten volle kon rekenen. Het zich haven in de Vaandelafdeling legt echter aan het korps zware ver plichtingen op en stelt aan de diri gent hoge eisen. Om zich in deze afdeling te kunnen handhaven, zal „St. Crispijn" dit jaar moeten deel nemen aan een federatief concours, waar het minimum aantal punten dat hiervoor is gesteld, moet wor den behaald. Is dit niet het geval, dan zal de vereniging degraderen naar de ere-afdeling. Directeur en muzikanten zijn echter vol goede moed en zullen voor het komende concours gaan repeteren dat de stukken eraf vliegen. Ook het bestuur ziet het optreden van hun korps met vertrouwen te gemoet. overtuigd als zij zijn van de bekwaamheid van directeur Duy velaar en de capaciteiten en de ijver van de muzikanten. In 1936 nam de heer Duyvelaar tevens het directeurschap over van het Par. Kerkkoor van St. Jan en werd de opvolger van wijlen dhr. Norb. v. Bladel. De nieuwe jonge directeur wist niet alleen de kwa- lieit van dit kerkkoor te handha ven, doch zelfs nog aanmerkelijk op te voeren, zodat het thans mag worden gerekend tot een der beste uit de wijde omgeving. Enkele ja ren geleden werd het koor van St. Jan aangevuld met een dameskoor en werden o.l.v. de heer Duyvelaar bij plechtige diensten in deze kerk fraaie resultaten bereikt. Behalve zijn grote muzikale ga ven, die hem veel tijd kostten, wist de heer Duyvelaar zich ook op maatschappelijk gebied te Waalwijk grote verdiensten te verwerven. Circa 20 jaar is hij een vooraan staand lid van de Waalwijkse ge meenteraad, waar hij op eminente wijze de belangen der gemeente be hartigt. Reeds vele jaren is hij voor zitter van de woningbouwcommissie daarnaast lid van de financiële commissie lid van de Gewestelij ke Raad, lid van de Commissie van Bijstand Gemeentebedrijven en sinds 20 jaar lid van de Begrotings- en Rekeningcommissie. Op maat schappelijk terrein dus eveneens 'n prachtige staat van dienst. Vanaf de i oprichting is de 70-jarige heer Duy- I velaar lid van de Bond van Han- dels-, Kantoor- en Winkelbedien- den. Op zijn 70ste verjaardag mocht de heer Duyvelaar dan ook veel be langstelling ondervinden, o.a. bracht de harmonie „St. Crispijn" haar di recteur te zijnen huize een klin kende serenade, waarna zij tesamen met het bestuur hartelijk werden i ontvangen en gul werden onthaald. Door de beschermheer der har monie, tevens wnd. voorzitter, de heer J. Maiburg, werd het woord gevoerd. Hij feliciteerde de jubila- ris met zijn 70ste verjaardag - ook diens echtgenote en kinderen - en stelde hierna de grote verdiensten G. Duyvelaar van de heer Duyvelaar voor de har monie in het licht. Hij hoopte dat de 70-jarige vitale directeur nog Jang zijn krachten aan de harmonie zal kunnen blijven geven en wenste heni tenslotte met zijn muzikanten het grootst mogelijke succes op het a.s. muziekconcours. Bij monde van de heer J. v. Riel, gaven de leden de jarige directeur de verzekering, hun uiterste best te zullen doen met door trouw bijwo nen van de repetities, de plaats van „St. Crispijn" in de Vaandelafdeling te behouden. Tevens dankte hij na mens allen de heer en mevrouw Duyvelaar voor de hartelijke ont vangst. Verder ging 't er de gehele avond buitengewoon gezellig toe en uit al les bleek de goede verstandhouding tussen de directeur en de leden van ,.St. Crispijn", waarvan niets anders dan goeds is te verwachten. De toneelvereniging O.N.A. geeft ook dit jaar weer haar traditionele nieuwjaarsuitvoering. Deze uitvoe ring op vrijdag 5 en zaterdag 6 ja nuari is wel wat laat voor 'n nieuw jaarsuitvoering, maar zij is er zeker niet minder om. Zalengebrek noopt O.N.A. naar een verschuiving naar latere datum. O.N.A. heeft dit jaar een nieuwe regisseur, n.l. de heer J. v. d. Hoven uit Waalwijk. De heer Noyons, die vele jaren de leiding van O.N.A. heeft gehad en tevens de initiatief nemer was van deze nieuwjaarsuit voeringen, is enkele maanden ge leden uit Drunen vertrokken en heeft zich, door andere werkzaam heden genoodzaakt gezien zich uit de leiding terug te treikken. Dit iaar speelt O.N.A. het toneel spel „Het huis van ons leven", een toneelspel dat zeker in deze tijd ie dereen zal weten te boeien. Na dit toneelspel komt O.N.A. met de nieuwjaarswens van Tho- masvaer en Pieternel. Het geheel omlijst met dans en muziek. Deze Drunense nieuwjaarswens trekt al tijd veel belangstelling en zal zeker ook dit jaar weer in het teken van de belangstelling staan. In tegen stelling met andere jaren, toen deze wens geschreven werd door Ton Noyons, is de wens dit jaar geschre ven door mevr. Wassing. Wij wen sen O.N.A. veel succes en verwach ten een zeer mooie en gezellige avond met tot slot bal na. De vereniging V.V.V., afd. Dru nen-Elshout, start half maart in De Hóge Braken met een kantoor, waar men alle inlichtingen zal kunnen verkrijgen over allerlei dingen die Voor de laatste maal in 1967 kwam de raad vrijdagavond ten gemeen tehuize bijeen voor het nemen van enkele besluiten en het instellen van enkele commissies. Voor verbeteringen in en rond het kampeer- centrum de Klinkaert werd 99900gevraagd; het betrof hier het in zaaien en beplanten van het onlangs aangekochte terrein, de bouw van een toiletgebouw, aanleg van een weg naar het nieuwe terrein, het maken van een afrastering en verbetering en uitbreiding van 't meu bilair. Een krediet werd ook nog ge vraagd voor het nemen van proeven met nieuwe straatverlichting. Het is bekend dat de straatverlichting in de gemeente zeer slecht is. Door de dienst gemeentewerken is een rap port uitgebracht over deze verlich ting en wat zou moeten gebeuren om deze weer goed te maken? Het gehele plan is er op gebaseerd dat men zou overgaan naar een ander soort verlichting, speciaal in de Gro testraat. Hiervoor zal eerst 'n proef worden genomen door het plaatsen van een viertal nieuwe masten. Het bedrag dat hiervoor werd gevraagd was 8000, Dit was aanleiding voor de heer Brok om aandacht te vragen voor de verlichting rond de bejaarden huizen in plan Oost. Dit zal op kor te termijn worden opgelost. De heer Pijnenburg, die de aan dacht vroeg voor de verlichting in de Kleinestraat, kreeg een minder positief geluid te horen. HARTVERWARMEND Nu het Kerstfeest voor bij is, zou ik dé lezers van dit blad willen wijzen op twee symptomen. In de eerste plaats was daar de verrassing voor alle zieken in het St. Nicolaasziekenhuis. De leerlin gen van de Nijverheidsschool kwa men op Kerstavond persoonlijk aan de zieken een eigen werkstukje aan bieden: een fraaie twee-armige kan delaar. En zij deden dit geschenk niet alleen vergezeld gaan van hun goede wensen, maar zij gaven er bovendien nog een mooi opgemaakt schaaltje fruit bij. U had er bij moeten zijn om te zien hoe sommige zieken de tranen in de ogen kregen en om te horen welke woorden van dank er gestameld werden. Werke lijk ontroerend en hartverwarmend. Een tweede symptoom tijdens dit Kerstfeest was, dat een tiental jon gens en meisjes, studenten aan één van onze universiteiten, besloten hun Kerstvakantie nu eens niet in de gezellige huiselijke sfeer door te brengen, maar die te besteden in dienst van de medemens in nood. Een team van vijf ging werken in „Het Dorp", een inrichting voor spastische patiënten, U weet wel: uit de aktie „Open het Dorp". Een tweede team ging is Schaesbergen werken in een tehuis voor geeste lijk en lichamelijk gehandicapte kinderen. Als U op le Kerstdag 's avonds geluisterd hebt naar dé 2-minuten- toespraak van Mgr. Bluyssen, be hoef ik niet meer te verklaren waar om ik hierboven sprak van twee symptomen. Deze jonge mensen, die van de Nijverheidsschool en die van de Universiteit, hebben begrepen waar om het gaat als God mens wordt onder de mensen. A. Dercksen Lof aan onze directrice. Ik ben in „Antoniushof". Ik on dervind aan den lijve hoe goed wij het hier hebben. En nu zou ik al degenen die zeggen: „Hè, huis van ouden van dagen", wel door elkaar willen rammelen. Ik kan er niets aan doen, maar ik moet mij even uiten. Wij hebben het zó!!! En dat zullen wel alle bewoners van „St. Antoniushof" zeggen. Ik denk aan de gezellige St. Nicolaasavond, aan de mooie Kerstavond en aan het prachtige gevierde Kerstfeest. We hadden een stemmige nachtmis, waarin wij zelf zongen en ons nog eens met aandrang werd gevraagd om de goede geest, die er nu is, toch vooral te bewaren. Na de nachtmis een keurig verzorgd kerstontbijt. Je kunt niet denken, van alles was er; teveel om op te noemen. Er was 'n heel gezellige sfeer. Enkele leden van het bestuur, onze lieve direc trice, de rector en wij, waren samen één geheel. We gingen pas om 3 uur naar huis of naar onze eigen kamer, 's Morgens weer koffie met gebak. En dan het diner! Liefst zes gangen en ook nog een groot glas wijn. Nou, een prima pension; moeilijk om nog een beter te vinden. Voor dat alles moeten wij onze directrice hartelijk danken en ook onze kok, die alles zo fijn heeft klaargemaakt. Een dankbare van n „Antoniushof" Een krediet van 6900,werd nog gevraagd voor aanleg van wa terleiding op het nieuwe veilingter rein en voor het aanleggen van straatverlichting in Braken West 2 32500,—. Er werden deze avond enkele commissies gekozen, o.a. een straat- namencommissie. Hierin hebben zit ting de heren v. d. Wiel, Snoeren en Nass. In de commissie voor on derzoek gemeenterekeningen 1966 werden gekozen de heren v. Ven- rooy, Fortuyn en Nass. In de com missie van bijstand werd benoemd de heer C. H. Brok, Grotestraat 17. Dit in verband met het vertrek van de heer H. C. Brok naar elders. Bij de benoeming van de commis sie gemeenterekeningen, deelde de voorzitter mede, dat het de bedoe ling is voortaan te wisselen tussen de diverse leden. Tevens deelde hij mede dat de goede gewoonte om steeds voor het einde van het jaar de begroting voor het volgende jaar aan te bieden, niet kon doorgaan, omdat eerst de rekeningen over '66 geheel gereed moesten zijn. Men had dan betere en reëlere cijfers. Bij de koop van het pand no. 6 Kleinestraat voor de prijs van 7000 gulden, werd door de raad nog eens beklemtoond dat men toch streng moest doorgaan met krotopruiming. Aangekocht werd ook 't pand no. 8 in de Eindstraat, welk pand straks moet verdwijnen in verband met 't doortrekken van de toegangsweg van Braken West 2. Hiervoor zal straks ook moeten worden aange kocht het pand no. 10 in de Eind- straat. De aankoop van pand no. 8 ging met gesloten beurs i.v.m. ruil. Voor de omlegging van de Lipsstraat werd van de heer De Gouw in deze straat een stukje grond gekocht voor 1500,oppervlakte 75 m1. Aan de fa. v. Bokhoven in Vlijmen werd in Braken West 2 een iO-tal bouwplaatsen verkocht voor een ge- SPRANG - RIGHT 'OH 8 - 0 Right 'Oh bleek geen partij voor het veel sterkere Sprang. Met de rust leidde Sprang al met 5-0 door doel punten van Wim de Rooij (4) en Paul Paulides. De ploeg uit Geertruiden- berg slaagde er ook na de mst niet in uit de greep van de thuisclub te komen. Wim de Rooij en Frans Moc- nen zorgden er voor dat Sprang uit liep tot 8-0. des V.V.V.'s zijn. Dat de stichting V.V.V. niet stil zit, blijkt wel uit de verschillende punten die weer op korte termijn aan de orde komen. Zo zal eind januari door de bestu ren van Waalwijk, Kaatsheuvel, Heusden en Drunen de zaken van samenwerking nog eens worden uit gediept. Op de besturen van de diverse verenigingen in Drunen en Elshout zal een beroep worden ge daan om maandelijks de evenemen ten, welke zij hebben, op te geven voor publicatie in Het Hart van Bra bant. Op 8 januari zal in een be stuursvergadering aan de orde ko men de financiën voor het uitgeven van een Gids. Ook dit jaar is het gezamenlijk optreden van alle muziek- en zang gezelschappen in Drunen en Els hout in de grote zaal van De Hoge Braken een groot succes geworden. Le zaal was tot in de uiterste hoe ken gevuld en de prestaties van de deelnemende verenigingen lagen zeker nog boven die van vorig jaar. De organisatie van deze hele avond was in handen van een speciaal co mité, onder voorzitterschap van de heer A. Brok. De7e dankte dan ook bij de opening van deze avond alle deelnemende verenigingen en wees op de betekenis van een dergelijke muziekavond. Met een dergelijke avond zijn alle verenigingen in staat om op te treden voor een groot pu bliek en kunnen alle verenigingen die van de gemeente een soms niet onbelangrijke subsidie krijgen, to nen wat zij presteren. De avond zelf die ook werd bijgewoond door bur gemeester Stieger. verliep zeer vlot en kende verschillende hoogtepun ten. Naast alle muziek- en zangver enigingen traden ook op en werd zelfs de avond geopend door het ieugdkoor, 140 man sterk „De Duinzangertjes". Ook deze oogstten een verdiend en dankbaar applaus. zamenlijke prijs van ƒ74000,De fa. v. Bokhoven zal hierop een 10- tal premie-woningen bouwen, be stemd voor verkoop. Momenteel bouwt deze firma.in Braken West 2 reeds 12 premie-woningen. De raad gaf deze avond ook toe stemming voor het aangaan van 'n kasgeldlening tot 2 miljoen. Openbare vergadering van de Raad dezer gemeente op vrijdag 5 januari 1968 des namiddags 7.30 uur ten gemeentehuize. Agenda. 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Beschikbaarstelling krediet voor de aanschaffing van meubilair en speelmateriaal t.b.v. de openbare kleuterschool. 5. Verlenen van medewerking ex art. 72 der Lager-onderwijswet 1920 aan het Bestuur van de Vereniging voor Chr. u.l.o. voor Sprang-Capel- le e.o. 6. Delegatie bevoegdheden inza ke verkeersmaatregelen. 7. Verkoop grond aan de Wo ningbouw stichting „Sprang-Capelle" t.b.v. de bouw van 8 garages. 8. Verkoop van grond aan de Stichting voor de ontwikkeling van de tuinbouw in de gemeenten Was pik, Sprang-Capelle en 's-Graven- moer. 9. Aangaan overeenkomst van geldlening met de Stichting voor de ontwikkeling van de tuinbouw in de gemeenten 's-Gravenmoer, Sprang- Capelle en Waspik. 10. Beschikbaarstelling krediet voor verbouw van het pand Nieuwe- vaart 1. 11. Beschikbaarstelling krediet voor de aanschaffing van een zand/ zoutstrooier. 12. Beschikbaarstelling krediet voor het aanbrengen van een glij baan in het gemeentelijk zwembad. 13. Verlening van voorschotten aan de Woningbouwstichting „Spr._ Capelle" voor de bouw van 17 wo ningwetwoningen. 14. Verlening van voorschotten aan de Woningbouwstichting „Spr.. Capelle" voor de bouw van 32 wo ningwetwoningen. 15. Waarborging van de betaling aan rente en aflossing t.a.v. een door de Woningbouwstichting „Spr.- Capelle" te sluiten geldlening voor de aanleg van centrale verwarming etc. in het complex van 24 premie- woningen. 16. Aanbieding rekening grond bedrijf en gemeenterekening, beide dienstjaar 1965 en benoeming com missie van onderzoek dier rekenin gen. 17. Aanbieding begroting grond bedrijf en gemeentebegroting, beide dienstjaar 1968 en benoeming com missie van onderzoek dier begro ting. 18. Wijziging gemeentebegroting dienstjaar 1967. 19. Mededelingen. 20. Rondvraag. 21. Sluiting. KERSTVOLKSZANGDIENST Voor de zaterdagavond in „Zidewinde" gehouden Kerstvolkszangdienst bestond weer veel belangstelling. De grote zaal was door een 400-tal belangstellenden tamelijk gevuld. Onder de aanwezigen waren naast burgemeester Van Prooijen, die medewer king verleende, onder meer wethouder Jac. Vos en gemeente-secretaris Zonneveld met hun echtgenoten. De heer A. Schouten heette de aanwezigen hartelijk welkom en dankte allen die hierbij hun medewerking verleende. Naast veel samenzang, werden door leden van de Herv. en Geref. Kerk toepasselijke Schriftgedeelten gelezen en kerstdeclamaties verzorgd, terwijl de Chr. Gemengde Zangvereniging 'Hallelujah' ver schillende kerstliederen op zeer verdienste lijke wijze uitvoerde en de heer P. Drop op uitstekende wijze voor de begeleiding zorg de. Burgemeester van Prooijen las het Kerstevangelie uit Lucas 2, terwijl ds G. Wursten, Herv. predikant te Sprang een korte meditatie verzorgde. Ter bestrijding van de kosten werd een collecte aan de uit gang gehouden en de recette is bestemd voor de stichting „Memusa" (melaatsen hulp). Horizontaal: 1. log; 3. nar; 5. monster; 10. est; 12. ora; 13. oir; 14. it; 16. toko; 18. are; 19. oom; 21. oke; 23. oder; 25. mier; 26. merrie; 28. gnoe; 30. ben; 32. sloe; 34. orde; 36. komma; 39. klas; 41. aloe; 43. arme; 45. stom; 47. amen; 49. arie; 51. reeks; 54. edam; 56. emma; 58. min; 60. last; 62. infaam; 65. ezel; 66. esse; 68. rko; 69. dra; 70. eer; 71. onze; 73. we; 75. ave; 77. ren; 78. ada; 80. romance; 81. tik; 82. pit. Verticaal: 1. lei; 2. ge; 3. nto; 4. rood; 5. maarn; 6. noemer; 7. si; 8. troebel; 9. ram; 11. ster; 15. toe; 17. koel; 20. ore; 22. krom; 24. egel; 26. mak; 27. isar; 29. oost; 31. nee; 33. oker; 35. dame; 37. olm; 38. mand; 40. asem; 42. ook; 44. mama; 46. oran; 37. alm; 48. eenzaam; 50. iets; 52. enak; 53. som; 55. alleen; 57. mien; 59. ier; 61. serre; 63. fred; 64. aow; 67. sont; 69. dar; 72. zak; 74. ent; 76. v.; 79. ap. ZEER GESLAAGDE DUIVENSHOW „DE LUCHTVAART" In haar clublokaal bij café De Witte Brug organiseerde de P.V. De Luchtvaart op 2e Kerstdag een groots opgezette duivensbow, die nog meer aantrekkelijkheid bood, door de fraaie stand van het bekende kweeksta- tion Futural, alhier (L. ten Berge). De voor zitter der vereniging, de heer A. Klootwijk, opende deze tentoonstelling met een kort woord en sprak de hoop uit, dat eenieder tevreden mocht zijn over de wijze waarop de keurmeester de tentoongestelde duiven had bekroond. Naar van kenners zijde werd medegedeeld, was op deze show zeer best materiaal tentoongesteld. De bezoekers, en dat waren er weer zeer velen, waren vol lof over de indeling van deze tentoonstel ling. De Luchtvaart kan weer met genoe gen terugzien op dit jaarlijks evenement. De uitslag van de keuring had het volgende resultaat: Oude doffers: 1. A. Bakkeren; 2. B. van Campen, jr.; 4. L. ten Berge; 5. H. van Campen jr.; 6. H. de Jong; 7. L. ten Ber ge; 8. B. v. Campen; 9. B. Pols; 10. H. van Campen, 6r. Jarige doffers: 1. L. ten Berge; 2. L. ten Berge; 3. H. van Campen sr.; 4. H. van Campen, sr.; 6. Jac. Vcrduyn; 7. G. le Sage. Jonge doffers: 1. B. Pols; 2. L. ten Berge; 3. B. v. Campen; 4. A. van Iersel; 5. C. Blok; 6. L. ten Berge; 7. B. van Campen, jr.; 8. H. v. Campen, jr. Oude duivinnen: 1 en 2. L. ten Berge; 3. H. van Campen, sr.; 4. W. de Rooy; 5. L. ten Berge; 6. H. van Campen jr. Jarige duivinnen: 1. B. Pols; 2. Jac. Vcr duyn; 3. P. Nieuwenhuyzen; 4. W. de Rooij; 5 en 6. L. ten Berge; 7. M. v. d. Galien. Jonge duivinnen: 1. L. ten Berge; 2. H. van Campen sr.; 3. B. Pols; 4. H. v. Cam pen, jr.; 5. H. Brok; 6 en 7. H. v. Campen sr.; 8. A. v. Iersel; 9. C. Blok; 10. T. Nieuwenhuyzen 11. B. v. Campen; 12. M. v. d. Galiën. Late jonge: 1. H. de Jong; 2. B. Pols. WIT-ZWART - GOOD-LUCK 2-2 Het op volle sterkte staande Good- Luck nam kort na het begin met een fraai doelpunt van Broeders de lei ding: 0-1. Wat later stond het 0-2 door Verduin. Good-Luck was aan vankelijk sterker, maar gelijdelijk aan kwam Wit-Zwart, dat invallers telde voor Ad en Han Rosenbrand en kee per Arie Roomer, op toeren. Kort voor de rust bracht Wit-Zwart de GUNNINGEN Namens de Stichting bejaardenzorg „St. Janshof", Kaatsheuvel, werden onder architectuur van de heer Hub. Prins, alhier, de volgende werkzaam heden in verband met de uitbreiding van St. Janshof opgedragen. De ver bouw en uitbreiding aan aannemer Bastianen te Kaatsheuvel, de centrale verwarmingsinstallatie aan Schulte en Lestraden te Sassenheim, de electro- technische installatie aan de firma J. Beekmans te Kaatsheuvel, schilder werken aan de firma J. van Dun te Kaatsheuvel, loodgieterswerk en sani taire installatie H. P. Dekkers-van Vüet te Kaatsheuvel en de personen lift-installatie aan Starlift N.V. te Voorburg. Eveneens onder architec tuur van de heer Prins, architect BNA, is door de Stichting Woning bouw Baardwijk de bouw van 113 m'ddcnstandswoningen aldaar opge dragen N. de Bont te Oss voor een bedrag van f. 3.164.000,-. BRABANTS ZATERDAGVOETBAL In de tweede klas B had leider Rust Roest 2 het bijzonder moeilijk tegen het Oosterhoutse WVO. Even als destijds in Oosterhout resulteer de de ontmoeting in een 33 ge lijkspel. Rust Roest 2 kwam na de rust met 31 achter te staan, maar het lukte de Eindhovenaren in de laatste fase nog naast de WVO-ers te komen. Een spannend duel was ook Sprang 3PTT 2. De Sprange naren liepen na de rust een 31 achterstand op, PTT 2 scheen ze ker van de punten, maar de rood- w.lt-blauwen gaven zich niet ge wonnen. Zij maakten gelijk en wis ten zowaar door schoten van M de Jong en M. van Oosterhout met 53 te winnen. Door dit resultaat steeg Sprang 3 van de zesde naar de vijf de plaats. UITSLAGEN 2e klas B Rust Roest 2WVO 3—3 Sprang 3PTT 2 5—3 3e klas E Good Luck 4SCO 3—2 Wit-Zwart 3—JPS 2 1—2 3e klas F JPS 3—HNC 3 05 HNC 4Sprang 5 4—1 KNBB WAALWIJK Op donderdag 4 jan., vrijdag 5 jan. en zaterdag 6 jan. worden in het clublokaal van de B.V. 't Zwaantje, café ..Galgenwiel". J. Visser, Burg. Smeelelaan 124, Waalwijk, de finale gespeeld van de 2e klasse libre van het district Waalwijk. De deelne- mers zijn als volgt: L Pullens. Ons Genoegen H. de Jongh. BSV A. Verkooijen. 't Vosje I J. van Hoof. Nooit Volleerd I A. Verhoeven, 't Zwaantje A. van Veldhoven, BVO H. Braat. BVO De eerste ronde voor donderdag 4 januari is als volgt: 7.00 uur A. van Veldhoven-H Braat; 7 45 uur A. Verhoeven-H. de Jongh; 8.30 uur A. Verkooijen-J. v. Hoof; 9 15 uur L. Pullens-verliezer le ron-de De volgende partijen worden vol gens het A.V.-systeem vastgesteld. score terug tot 1-2 met een gran dioos doelpunt van Gerry Dorresteijn. nadat eerst Wim Timmermans de bal tegen de lat kopte. In de tweede helft legde Wit- Zwart de Veerse ploeg haar wil op. Een fraaie voorzet van Albert van Beek ging rakelings naast en een prachtig ingeschoten bal van Huub van Beek trof de lat. Het was ten slotte Jan de Rooij die doelman Van Keulen het nakijken gaf en daarmee het goed spelende Wit-Zwart naast Good-Luck bracht: 2-2.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 3