wAAlwijkse en lanqstRaatse couR^nt Uitgaan in het weekend Berg en Dal MEUBELSHOW meubelbeurs anton timmermans nieuw! SIMCA IIOO nieuw! SIMCA 1100 form A4 Musis Sacrum Apollo Lido Bij een grote, vertrouwde bank: Algemene Bank Nederland Gemeenschapshuis Taxandria-Bar El Mas Romantica ZONDAG JANUARI a.s. stationsstraat 84 waalwijk De SIMCA-1100, een bijzonder aantrekkelijk renpaardje meubelen uitsluitend verkrijgbaar bij Waar is uw spaargeld veilig? Algemene Bank Nederland Goede zit Angélique Mondo sexy di notte Jouw beurt, Schatje Flint vecht met vrouwen Sex a la minuut Zij, die van zonden leven Met de vinger aan de trekker 4% - Spaarboekje 4% - Spaarrekening 41/4% - Spaardeposito 41/2% 5% 51/2% 6% Spaardeposito Spaardeposito Spaardeposito Spaardeposito U bent welkom bij de Midden-klasser in Simca-serie Kofferruimte Capaciteit van Complete Woning inrichting VRIJDAG 19 JANUARI 1968 89e JAARGANG No. 6 De rcho vaii het Zuióen Uitgever Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredakteurJAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Losse nummers 20 cent Opgericht 1878 Bureaus Grotestraat 205. Waalwijk Tel. 04160-2621-2746 KaatsheuvelDr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167-2002 Abonnement p. week (0,30+ 2ct. inc.k.) 0,32 p. mnd. (1,30 10 ct. inc.k.) 1,40 p. kwrt. (3,65+10 ct. inc.k.) 3,75 p. kwrt. p. post 4,25 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 14 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Telegram-adres „ECHO' Angélique is door haar vader uit gehuwelijkt aan Graaf Jeoffrey de Peyrac in ruil voor een mijn. Angé lique voelt daar weinig voor en wil zich eerst aan haar oude speelka meraad Nicolaas geven. Dit wordt verijdeld en Jeoffrey neemt haar mee. Langzaam krijgt ze waarde ring voor hem. De koning, Lodewijk XIV, laat de graaf gevangenen ne men op beschuldiging van hekserij. Lodewijk tracht zo ook Angélique te veroveren. Dit gaat niet door. Angélique neemt haar oude vriend Nicolaas in de arm om haar man te bevrijden. Deze wordt echter ge ëxecuteerd. Angélique staat nu voor de keus, terugkeren naar haar huis of zich op de koning wreken. Donderdag t.m. dinsdag 8.30 uur, zondag 6 en 8.30 uur. De film is een collectie van ver maarde nachtclub-attracties bijeen gebracht uit vele landen. De reis door de uitgaanswereld laait ons zien en horen o.a.: De Koning van de Twist, een Russisch balletgezel schap. Carnival do Brasil, de dans rage de Madison, een Japans ballet en strip-tease uit Libanon, Duits land. Zweden, Amerika, Frankrijk en zelfs Vietnam. Het is een reis door de duurste nachtclubs. Nachtfilm Vrijdagavond 11 uur. Professor Whitaker, die onder zoekingen verricht op het gebied van de vaste brandstof, wordt ont voerd. Tijdens deze ontvoering wordt een geheim agente van de FBI vermoord. Het hoofd van de FBI roept hulp van Lemmy Cau tion, Eddie Constatine. in. Het spoor leidt naar Parijs. Hier komt Lemmy goed in aktie te vuist, met de re volver en natuurlijk met zijn whis ky. Hij raakt verward in de ene intrigue na de andere. Na een ener verende vechtpartij wordt de bende gearresteerd en de aanvoerder van de gansters ontmaskerd. Zondag 3 uur. Daar er verdachte dingen gebeu ren in een ruimtecentrum stelt Lloyd Cramden, het hoofd van de BVD zich in verbinding met Derek Flint, die altijd door mooie meisjes wordt omringd. Hij ontdekt dat de vrouwen van een schoonheidsinsti tuut op de Maagdeneilanden de heerschappij over de wereld van de mannen over wil nemen. Slechts één man wordt door hen getolereerd Generaal Carter, die zo heel de wereld denkt te regeren. Flint neemt hem gevangen en laat zich met Carter insluiten in een ruimte cabine. Tijdens de ruimtevlucht stelt hij Carter buiten gevecht. Hij keert op de aarde terug in gezelschap van twee lieve kosmonauthes. Donderdag, vrijdag en zondag. Op het Deense eiland Trang in het Kattegat gebeuren vreemde din gen. Tijdens de gemeenteraadsver kiezingen wint de gelukzaligheids partij, met aan de leiding Angelus Bok, de stembusstrijd. In de over winningsroes decreteert Angelus dat Trang voortaan onafhankelijk en los van Denemarken zal zijn en voordat de Deense regering beseft wat er gaande is. is Angelus al bezig een staat te vormen met een eigen bestuur, vlag. volkslied, leger en bankpapier. Het magische effect van de Trang-eieren, die een bij zondere uitwerking ten opzichte van vrouwen hebben, zorgen dat de toekomst er voor dit eilandje goed uitziet. Zaterdag, dinsdag en woensdag. Per jaar verdwijnen, volgens de makers van deze film, zo'n 15.000 meisjes in Frankrijk. Het zijn ge woonlijk meisjes jmet we)inig jof geen familie. Zij krijgen van hun beschermer een behoorlijke uitzet en een hotelkamer. Hij zorgt ervoor dat ze daarna snel van adres ver wisselen. Totdat ze voorgoed be horen tot het beroep dat door de Franse wetgever met een penne- steek is afgeschaft en ondergaan in een milieu dat officieel niet meer existeert, maar de politie handen vol werk geeft. „Zij die van de zonde leven" is een bijzonder span nende politionele zedenfilm. waar in de regisseur zich verre gehouden heeft van alle sentimentaliteit en in beheerste vorm de gruwelijke realiteit heeft beschreven. Een avonturenfilm die zich in Oklahoma afspeelt. Het draait om een gerafineerde en knappe vrouw die door geweld, corruptie en han digheid rijk is geworden. Haar dorst naar geld is zo groot dat zij zich ook de politiek begeeft. Voor de liefhebbers van wild-west. Zondagmiddag 3 uur. Het Duke City Spxtet met zang van Bob Smit is zaterdagavond in het Lido te vinden. Zondagmiddag kan men er terecht voor The Elec tric Brothers, terwijl het dansfes- tijn zondagavond wordt besloten Direct beschikbaar op vertoon ƒ2.000,- per maand; één maand opzegging voor hogere bedragen Direct beschikbaar 2.000,- per maand; één maand opzegging voor hogere bedragen Drie maanden opzegging Zes maanden opzegging Eén jaar opzegging Achttien maanden vast Twee jaren vast met de in De Langstraat zo popu laire All Stars, die ook nu weer zanger Frank Scott bij zich hebben. Traditiegetrouw kunnen we haast zeggen zondagmiddag in het ont spanningscentrum De Roestelberg het ensemble The Blue Birds, die telkens opnieuw tallozen naar deze gelegenheid trekken. Zaterdagavond zijn in het Ge meenschapshuis de P. J. L. Loving Works te vinden. Een beat-groupe die meetelt. De overbekende Five J's zullen zondagavond ongetwij feld weer talloze jongelui naar Baardwijk trekken. In de Taxandria-bar-dancing bij de Sporthal zijn in ieder weekeinde steeds meer jongelui te vinden. Za terdagavond staat de juke-box ge reed, zondagavond spelen er Danny and the Starfighters o-l.v. Harry de Gouw, die een gevarieerd dans- en showprogramma brengen, dat bij iedereen wel in de smaak zal vallen MEUBELBEURS Het gaat er zondagavond spannen bij soor El Mas in Kaatsheuvel. Dan is er het toporkest „After Tea" te vinden. Deze beatgroupe is zonder meer goed voor een volle zaal In het voorprogramma P. J. L. Loving Works, het orkest dat uien zater dagavond al in het Gemeenschaps huis kan "bewonderen. The Sound Specials zijn zaterdag avond opnieuw in Romantica. Het zijn zo langzamerhand de vaste gas ten geworden. Hun platen zijn veel beluisterd en het Radrio-optreden heeft aan hun bekendheid ook veel goeds gedaan. 21 Deze week is onze nieuwe meubelbeurs, Stationsstraat 84, Waalwijk, officieel geopend. Zondag a.s. van 12.00 tot 18.00 uur willen wij U speciaal de gelegenheid geven om eens heerlijk ongedwongen in onze nieuwe zaak een kijkje te nemen. Best gezellig, zo samen naar meubels te gaan kijken. Niet alleen vragen, maar ook kijken staat per slot van rekening vrij. Enne... er valt heel wat te kijken. Een keurcollectie meubelen, vloerbedekking, tapijten, lampen, vitrage, enz. enz. op 750 m2 is geen kleinigheid. Stap zondag met een gerust hart binnen (dat geldt uiteraard altijd); de deur staat er voor open. (Van onze verslaggever WAALWIJK - HEUSDEN - Het jongste renpaardje uit de Simca-stal heeft zijn capaciteiten al bewezen. Nog geen drie maanden op de Neder landse weg, of de Simca-1100 heeft zich al duidelijk leren kennen. Het is een sportieve, snelle en veilige wagen. Een auto die men, als men hem een maal over de weg heeft laten glijden, niet graag meer verlaat. Tot deze con clusie kwamen wij toen we een dag de Simca-1100 onder onze hoede kregen. De Garages De Groot - Heusden en Appels - Waalwijk, stelde ons deze wagen ter beschikking. De 1100 neemt in de Simca-serie een middenplaats in. Een midden plaats voorwat de prijs betreft. Voorwat de capaciteiten aangaat durven we deze auto geen midden klasser te noemen. Integendeel, de nieuwe 1100 vult in de Simca-serie een gat op tussen de f 6.000,- en f 8.000, waarin Simca tot op heden nog geen wagen had. Deze klasse omvat ongeveer 20 pet. van de Ne derlandse markt. Dealer: H. J. M. APPELS Automobiel, en Garagebedrijf N.V. Laageindsestoep Waalwijk tel. 04160 - 2336-4386 Na 18.00 uur 4371 117 Het kan haast uiwek genoemd worden, dat de fabriek bij het ont werpen van deze wagen met bijna alle wensen die de autobezitter maar hebben kan, rekening heeft gehouden. Het nieuwe type is name lijk lleverbaar in een twee-deurs en vier-deurs uitvoering, terwijl men naast de standaard en luxe uitvoering ook de Tourist als com binatiewagen en de Commercial als bestelwagen kent. Zoals we van het kleinere broer tje de 1000 gewend zijn, heeft de llOo een gemakkelijke instap en 'n meer dan perfecte zit, van waaruit men ruim zicht op de weg heeft. De stoelen zijn gemakkelijk ver stelbaar, terwijl van het luxe model slaapbanken te creëren zijn. Het dashbord is bijzonder en overzich telijk. Van Simca gewend, ook in de 1100 een prima regelbare ver warming van royale capaciteit. In de hoeken van het instrumenten bord bevinden zich twee verstelbare ventilatieroosters, terwijl twee af- zuigopeningen voor de „verbruikte" lucht achterin in de bovenbouw ervoor zorgen, dat een goede doorstroming van het interieur tot stand komt. zonder dat daartoe 'n raam behoeft te worden geopend. Het grote voordeel ten opzichte van de lOOC'-modellen is de voor wielaandrijving, die men bij con currerende merken veelal aantreft. Dwars voorin is een 1118 cc motor gemonteerd, die een boring en slag heeft van 74 x 65 mm en een vermo gen van 53 of 56 DIN Dk. De nieu we Simca heeft een vijfmaal gela gerde krukas, terwijl ook de mo derne wisselstroom agregator werd toegepast. De vier versnellingsbak heeft de Porsche syuchronisatie en is hetzelfde als 't pookje in de 1000. Dealer: DE GROOT's AUTOBEDRIJF Wijksestraat 25 Heusden tel. 04162- 165-468 117 Nu de motor voorin is geplaatst is een ruime kofferruimte verkre gen met talloze; mogelijkheden. Zo is een verlengde van de koffer- ruimte-vloer te verkrijgen door de achterbank neer te klappen. Een speciaal mechanisme zorgt ervoor dat de achterbank niet alleen naar voren maar ook naar beneden gaat. Er is geen gereedschap nodig en men behdeft de handen niet vuil te maken om van achtercomparti ment plus koffer één grote goede renbergruimte met vlakke vloer te maken, die door het omhoogklap- bare achterportier toegankelijk is. De inhoud van deze ruimte bedraagt 1170 kubieke decimeter. Het is een groot gemak, dat op deze wijze veel bagage kan worden meegenomen. Door een zeiltje is de kofferruimte afsluitbaar met de rest van de wa gen. Zowel op de hobbelige Langstraat- weg van Waalwijk naar Breda als op de „spiegel" Tilburg-Eindhoven liep de Simca 100 zonder de minste haperingen. De schokken werden uitstekend opgevangen. De perfecte remmen, schijfremmen voor, trom- melremmen achter, gaven ons een veilig gevoel. Ook de door de fa briek opgegeven top voor deze ruimzittende 4-persoons wagen, 140 kilometer per uur, bleek haalbaar. Voor 25o kilometer afgelegd met Wisselende snelheid over sterk wis selend wegdek, vergde de Simca 100, 24 liter benzine. De Simca 1100 is zijn prijs (vari ërend tussen f 6500,- en f 7500,-) waard. In De Langstraat wordt Simca vertegenwoordigd door Ga rage De Groot, Wijksestraat 25 in Heusden (voor Drunen, Vlijmen, Land van Heusden en Altena etc.) en door Garage Appels, Laageindse stoep in Waalwijk (voor Waalwijk, Sprang-Capelle, Kaatsheuvel etc.). /y^ ÉÊÊk TILBURG PIUSPLEIN 26-33 tel. 33080 Busdiensten ifln 2 en 6 stoppen voor de deur. Volop parkeergelegenheid officieel TOP-FORM adviseur

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 5