Voorhoede van SSC mist stootkracht tegen N'wijk 0-1 Aanleg van straten en bouw 65 woningen in Loon op Zand WAALWIJK Renault-garage Schoep opent april nieuwe garage NEO weet door goed spel Seolto op de knieën te krijgen Aanslagen op Ambassades in Den Haag Ned. Hervormd Kerkkoor - Waalwijk vierde zaterdag zilveren jubileum Vlijmense Boys blijft mee tellen door 2-1 zege op'OJC (oCi ampe jOampe DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN iyi a a ivdap 4 ma ART ntfis Geslaagde carnavalsmiddag voor bejaarden „Kunst en Kracht" sleepte elf prijzen m de wacht W- Swinkels hegraven belangstelling m Bestuur I V In Tilburg naar: - - Heuvelstraat 14 a Zangavond De vele toeschouwers die zater dagmiddag op het fraaie sportpark van SSC de wedstrijd tegen Noord wijk hebben gadegeslagen, zijn bij lange na niet aan hun trekken ge komen. Velen hadden een boeiende wedstrijd verwacht, maar het is ge heel anders gelopen. De conditie bij de SSC-ers bleek volkomen zoek. En tengevolge daarvan werd er, vooral na de rust, een spel gespeeld dat geheel zonder enig verband was. Voor de rust was het nog een aar dige wedstrijd, doch na tien minu ten in de tweede helft waren de Noordwijkers SSC volkomen de baas. Men zal er bij SSC goed aan doen aan de conditie de nodige aan dacht te schenken, alsmede aan 'n goed positie kiezen. Als scheidsrechter Leyten 't sein tot aanvang geeft, is het begin reeds hoopvol voor de SSC-ers. Nadat de bal van Noordwijk is overgenomen, belandt deze bij M. v. d. Schans, die, na enkele Noordwijkers te zijn gepasseerd, een keurig strak schot op doelman v. d. Niet lost, maar ook op even keurige wijze door hem met een duiksprong uit het doel wordt gehouden. Doch even later is het ook doelman Treffers die een Noordwijkse aanval, geleid over rechts, keurig tot corner weet te verwerken. De genomen hoekschop wordt vervolgens goed weggewerkt en SSC kan weer ten aanval trek ken. Doch bij SSC komt men niet verder dan Marijt en Spaanderman. De aanvallen van SSC zijn te door zichtig. zodat de Noordwijkers tel kenmale goed kunnen ingrijpen. Bij SSC zien we soms aardig spel van invaller Maton, maar het duurt te lang en zodoende kan men bij N.- wijk telkens de juiste positie kiezen. De laatste minuten voor de rust is SSC duidelijk iets sterker. Tot twee maal toe mag men een hoekschop nemen, maar de afwerking daarvan is zo slecht, dat zij geen gevaar op leveren voor doelman v. d. Niet. In de laatste seconden van de eerste helft schiet v. d. Lippe de bal tegen ae staander van het doel van SSC en de SSC-ers komen derhalve goed weg. Nadat de bal in de tweede helft aan het rollen was gebracht, zag 't er nu ook even hoopvol voor SSC uit. Na 2 minuten krijgt SSC, even buiten het strafschopgebied, een vrije trap te nemen, doch zowel Ma- ton als Kuijsten missen op jammer lijke wijze. SSC weet even later 'n hoekschop te forceren, maar ook hieruit kunnen zij geen succes ver krijgen. De SSC-ers blijven de eer ste tien minuten goed in de aanval en weten alsnog een- tweetal hoek schoppen te forceren, die ook nu weer geen succes opleveren. Ook een vrije trap in de 10e minuut wordt door Den Rooijen naast ge schoten. Nu zakt het spel van SSC toch beduidender af. Maar ook N.- wijk weej; vooralsnog niet tot doel punten te komen. In de 13e minuut schiet v. d. Lippe uit vrije positie naast. Doordat SSC's spel verslapt, dringt Noordwijk nu gevaarlijk op en door het toestaan van een twee tal hoekschoppen wordt het gevaar nog gekeerd. Doch in de 24e minuut weet Noordwijk toch met een vrij tam schot van Wijers op 10 te komen. Doordat de kanthalfs van SSC te ver naar voren waren ge drongen, komt de bal bij Wijers te recht. SSC's achterhoede komt da nig in de knel en kan Wijers niet houden. Met een tam schot weet hij Treffers te passeren en zo leidt N.- wijk met 01. SSC zet nu alles op alles om de achterstand in te lopen. Zij weten nog wel enkele aanvallen op te bouwen, maar door teveel in dividualistisch spel gaan de kansen verloren. Ook aan tempo komen de SSC-ers nu duidelijk tekort. In de laatste minuten mist Kuijsten de kans van zijn leven om gelijk te maken. Het einde komt met een 1-0 nederlaag voor SSC. Verdere uitslagen: ONI—SSC 2 1—2 SSC 3—HNC 2 1—1 Sprang 5SSC 4 42 Tijdens de vergadering van de ge meenteraad van Loon op Zand op donderdag 7 maart a.s. zal een voor stel ter tafel komen tot het aanleg gen van straten en wegen in het be stemmingsplan ,,Molenwijck" te Loon op Zand en dat daarvoor benodigde krediet beschikbaar te stellen. In het kerkdorp Loon op Zand is momenteel geen grond meer beschik baar voor de bouw van woningwet woningen, premiewoningen en derge lijke, waardoor voor tal van urgente huisvestingsproblemen geen oplossing kan worden gevonden. Burgemeester en wethouders zijn daarom van me ning, dat op korte termijn voorzienin gen moeten worden getroffen om hieraan een einde te- maken. Deze voorzieningen bestaan uit een gedeel telijk bouwrijpmaken van het bestem mingsplan „Molenwijck", dat is ge projecteerd ten zuiden van de be staande Kloosterstraat. Ter uitvoe ring van dit plan dienen thans een aantal straten en wegen te worden aangelegd, waardoor omtrent 22.000 vierkante meter bouwterrein voor uit gifte beschikbaar komt. Na het ge reedkomen van deze voorzieningen zullen circa 65 woningen in dit ge bied kunnen worden gebouwd, waar door op redelijke wijze in de onmid dellijke behoefte aan woningen in het kerkdorp Loon op Zand kan worden voorzien. De kosten van de bedoelde voorzieningen worden geraamd op f. 404.780, - inclusief riolering, openbaar groen en straatverlichting. Door het ontbreken van een daarvoor geëigende voorziening zal de afvoer van faecaliën en hemelwater voorlo pig geschieden met behulp van de kolkenzuiger van de gemeente. De gemeenteraad van Loon op Zand zal worden voorgesteld de gastarie- ven met ingang van 1 april 1968 te wijzigen. In deze gemeente wordt se dert de omschakeling van mijngas op aardgas het door de N.V. Nederland se Gasunie en de Commissie Samen werking Regionale Organen Gasvoor- ziening aanbevolen aardgastarief toe gepast voor zover het betreft de ku- biekemeterprijs. Er bestaat een gerin ge afwijking met de vastrechtbedra- g&n, welke zijn aanbevolen. Aan de opzet van de tariefstelling voor blok- en wijkverwarming zijn echter bezwaren verbonden en daar om is tussen de Gasunie en de SROG onderhandeld over verbetering van de tarievenstructuur voor deze grotere verwarmingsprojecten. Deze onder handelingen hebben thans geleid tot overeenstemming en in een gemeen schappelijke brief worden voor de zgn. grootverbruikers door genoemde instanties nieuwe tarieven aanbevolen met het verzoek deze zo spoedig mo gelijk in te voeren. Voorgesteld wordt het grootver bruikerstarief niet van toepassing te verklaren op blok- en wijkverwar ming; in plaats van éénmaal f. 150,- per blok/wijk vastrecht per jaar, 12,- gulden per woning in rekening te brengen met een minimum van f 150 per blok/wijk per jaar; een minimale afname van 20.000 m3 per jaar te blijven eisen; een prijs van 7, cent met m3 te berekenen met een jaarlijks vast te stellen reductie, welke voor de periode 1 november 1967 - 1 no vember 1968 0,7 ct per m3 bedraagt. De overige tarieven willen B. en W. als volgt vaststellen. Jaarverbruik tot 300 m3 18,- per jaar vastrecht en 25 ct per m3. Bij een jaarverbruik van 300 tot 600 m3 zijn deze bedragen resp. f. 33, - en 20 ct. Van 600 tot 2100 m3 f. 93, - en 10 ct. Van 2100 tot 20.000 m3 f. 156,- en 7 ct. Van 20.000 tot 170.000 m3 geen vastrecht en 7,75 ct. per m3. Van 170.000 tot 1.080.000 m3 f. 4800, - vastrecht en 5 ct. per m3. Jaarverbruik van 1.080.000 m3 en hoger f. 7500, - vastrecht en 4,73 ct per m3. Maandagmiddag: j.l. had het be stuur van de plaatselijke Bejaarden- bond haar leden een carnavalsfeest je aangeboden, waarvan dankbaar gebruik is gemaakt. Toen om onge veer 2 uur met een rikwedstrijd en barakwedstrijd werd aangevangen was het paviljoen tot in de uiterste hoeken bezet en werd er fel om de prijzen gestreden, die beschikbaar v^aren gesteld. Tussen de wedstrijden werden trac- taties gegeven. Voor de dames kof fie met gebak en de heren genoten van een sigaar en een consumptie. Er werd niet op een tractatie méér gelet zodat de stemming 100 pet was na een zeer spannende strijd, zowel met rikken als barakken, bleek dat bij het rikken de dames met het behalen van de prijzen, de heren de loef hadden afgestoken door 3 van de 5 prijzen te behalen n.l. Ie prijs mevr. van de Wiel met 57 pnt.; 2e prijs mevr. Dollekens 53 pnt.; 3e prijs Bertus Ammersdorfer 52 pnt.; 4e prijs mevr. Schmidt-Jongbloed 47 pnt. en 5e prijs de heer v. Rooij met 47 pnt. De prijzen bij het barakken wa ren voor: le prijs L. Klerx 175 pnt.; 2e prijs J. v. d. Hoven 129 pnt.; 3e prijs J. Reus 127 pnt.; 4e prijs J. Henkelman 107 pnt. en 5e prijs W Muskens met 104 pnt. Nadat allen nog getrakteerd wa ren en onderling een carnavalslied je was gezongen, ging men om on geveer 6 uur allen, voldaan huis waarts, met de wens, zulke midda gen nog meer te organiseren. BENOEMD Tot pastoor van de parochie H. Catharina in Den Bosch heeft de bis schop benoemd de oud-Waal wij ker dr. B. W. M. Speekenbrink, thans rector van het St. Jozef ziekenhuis in Best. GESLAAGD Aan de RK Universiteit van Nij megen slaagde voor het doctoraal examen medicijnen de heer J W Dekkers (23) uit Waalwijk. CARNAVALSGRAP Zaterdag vóór carnaval werd de levensgrote pop „Hannes", symbool van het Kaaischijtersrijk, op het plein voor het Gemeenschapshuis te Baardwijk plechtig onthuld en prijk te gedurende de carnavalsdagen op een 5 meter hoge paal 0p het plein. Toen de laatste dag van carnaval 's avonds om 11 uur „Hannes" tra ditioneel zou worden verbrand, bleek dit niet meer nodig. Met paal en al was hij verdwenen. Naar aan leiding hiervan ontving het bestuur van de Kaaischijters een brief, waarin werd verzocht elf gulden en elf cent, benevens 11 potten bier op een zekere plaats te deponeren. „Hannes" zou dan op een geheime plaats worden teruggebracht. Naar aanleiding van deze carnavalsgrap heeft het bestuur echter besloten om „Hannes" het volgend jaar dag en nacht te laten bewaken. SHOW WAS EEN GROOT SUCCES (Van onze verslaggever) WAALWIJK De unieke autoshow die Renault-dealer Garage Schoep uit Waalwijk het afgelopen week einde in De Gecroonde LeerSse hield heeft veel belangstelling getrokken. Cok werden heel wat nieuwe Re- nault-rijders verworven, die twee 'aar gratis gaan autorijden. Renault bood de kopers van een wagen tij dens deze show namelijk twee jaar gratis alle onderhoud, reparatie en olie. Renault had nog meer goed nieuws. Het dealersehap in Waalwijk wordt belangrijk uitgebreid. De nieuwbouw van Garage Schoep aan het Laageinde 39 in Waalwijk is namelijk bijna gereed. Deze ga rage-nieuwe stijl wordt geheel vol gens de principes van Renault-N'e- derland gebouwd en ingericht. Ga rage Schoep heeft straks" de beschik king over een werkplaats van 250 vierkante meter, een showroom van 200 m2 en een magazijn van ook nog eens 150 m2. Het geheel wordt ge completeerd met kantoren, kantine en autoshop. Men hoopt de nieuwe garage half april officieel te kun nen openen. Ook de andere aktiviteiten van Renault in de Langstraat worden vergroot. Zo is de Vrijbuiterclub, waarvan iedere Renault-rijder lid kan worden, nieuw leven ingebla zen, De Vrijbuiterclub organiseert legelmatig in streekverband film avonden, technische voorlichtings bijeenkomsten. ral ley's etc. Renault Nederland stelt alles in het werk cm het de autobezitter in de Lang straat zo goed mogelijk naar de zin te maken. Op de show maakten we kennis met alle bestaande Renault-model- len. Veel bekijks had de Renault-4, het handige familiewagentje, bij uit stek geschikt om er met het gezin cp uit te trekken, doch ook voor be roep en bedrijf aantrekkelijk. Men hoeft slechts de achterbank neer te k!appen om er een handige vracht en bestelwagen van te maken. Een aantrekkelijke middenklas- cr is de Renault- 8 uitgerust met 'n Sierra 1100 motor goed voor een top van 135 km per uur. De wagen doet warm aan en biedt veel comfort. De Renault-10 met dezelfde motor als de 8 is nog mooier, nog elegan ter. Een wagen waar men zich met een mee vertrouwd voelt is de Re- rault-16. Een wagen die dat biedt, waarnaar een verwende automobi list verlangt. In deze uitwedstrijd is NEO ge durende de volle speeltijd de meer dere geweest van het zwakkere Se olto uit Zevenbergen. Hoewel Seolto wel goed probeerde te voetballen, kon dit niet verhinderen dat NEO al spoedig met 20 voorstond. De tal rijke Sprangse supporters maakten zich nu niet al te bezorgd meer, maar toen Seolto 21 maakte, be gon het er toch wat donkerder uit te zien. In de tweede helft wist NEO haar zege toch verdiend veilig te stellen en zodoende de promotie kansen te vergroten. In de eerste minuten van de wed strijd gaat Seolto over tot de aan val, maar de NEO-achterhoede weet dan doelpunten te voorkomen. NEO begint nu beter te draaien. Na 11 minuten krijgt A. Vos de bal; hij geeft door naar P. Paulides die zich handig omdraait en hard inschiet: 01. NEO is nu duidelijk de betere ploeg en krijgt verschillende kansen om de voorsprong te vergroten. Na een achttiental minuten komt de bal dan vanuit de achterhoede bij Paul Paulides. die snel doorgeeft aan zijn broer Piet; deze laatste speler geeft de bal door naar de Rooij, die han dig inschiet en NEO een 20 voor sprong geeft. De Seolto-aanvallen worden nu iets beter, maar de NEO- achterhoede, met als uitblinkers keeper Vos en T. de Jong, weet het dreigende gevaar te keren en be dient bovendien de voorhoede van mooie passes. In de 37e minuut krij gen Paulides en de Rooij een prach tige kans, maar door te lang aarze len levert deze actie geen doelpunt op. Seolto wordt in deze spelperiode sterker en weet in de 40e minuut dan ook te scoren. In de tweede helft gaat NEO weer ten aanval om de zege veilig te stel len. Na 5 minuten spelen lukt dit als T. Vugs de bal doorschuift naar Paulides die rustig inschiet: 31. Frans Moonen raakt na een kwartier spelen geblesseerd, maar na een kort oponthoud draait hij weer vol- od mee. In de stand kwam geen wij ziging meer, zodat NEO bij het laat ste fluitsignaal tevreden het veld kon verlaten. In de prachtige sporthal van Oss werden gisteren vrije turnwedstrij- den gehouden, georganiseerd door de gymnastiever, Turnoss, aldaar. Elf Brabantse turnverenigingen had den hun beste krachten voor deze wedstrijden ingeschreven. Gezien deze zware concurrentie mag het een bijzonder succes heten dat niet minder dan 11 maal een turnster van Kust en Kracht uit Waalwijk bij de prijsuitreiking op het ere-schavotje kwam, waarvan zeifs 4 keer op de bovenste trede. Kunst en Kracht behaalde met de dames-junioren: 2e prijs paardsprin- gen (na. loting met le prijs) Corry Pullens; 3e prijs paardspringen: Car- ia Verheijden; 2e prijs evenwichts- balk: Carla Verheijden. In het totaal-klassement dames junioren (alle toestellen) werd Car la Verheijden 2e en Corry Pullens 3e. Bij de meisjes-aspiranten was 't succes nog groter n.l. le prijs paard springen Anja de Vaan; 2e prijs Els Couwenberg; 3e prijs Mirjam de Vaan. le prijs brug-ongelijk: Mir jam de Vaan. le prijs evenwichts- balk Els Couwenberg. le prijs to taal-klassement (alle toestellen) Els Couwenberg. Een compliment, ook voor leid sters en leiders, resp. mevr. Robben- Lombarts en A. v. d. Wiel, is hier j zeker op zijn plaats. Zaterdagmorgen vond in de St. Clemenskerk te Baardwijk de uit vaartdienst en daarna de teraarde bestelling plaats van de heer VV. P. Swinkels. De overledene heeft gedurende vele jaren als PTT-besteller, laat stelijk in de rang van besteller voorman, zich op algemeen gewaar deerde wijze dienstbaar weten te maken voor de Waal wij kse bevol king. Onder de talrijke aanwezigen merkten we o.m. op, de heer de Bont, oud-directeur van het post kantoor in Waalwijk. Ook een groot aantal leden van de biljartvereni ging 't Zwaantje, waarvan de heer Swinkels jarenlang lid is geweest, woonden de begrafenis bij. Acht geüniformeerde bestellers van liet plaatselijk postkantoor droegen hun oud-college op waardige wijze naar zijn laatste rustplaats. JUDOCLUB DE TERP De heer van Balen is in zoverre weer hersteld dat hij dinsdag a.s 5 maart de instructies weer hervat in de zaal van de Levensschool aan de Mr. van Coothstraat. De beginne lingen worden zoals vroeger" weer om 6 uur verwacht, terwijl de ge vorderden om 7 uur beginnen. Voor zover de informatie nog niet hele maal rond is. wordt elk lid ver zocht de medeleden op de hoogte te stellen. AGENDA Woensdag 8 uur repetitie dames koor in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur: repetitie mannen koor in De Twee Kolommen. In de vroege zondagmorgen - tussen een en twee uur - zijn in Den Haag aanslagen gepleegd op de ge bouwen van de Spaanse, Griekse en Portugese ambassades. De politie, die voornamelijk aanknopingspunten zoekt in de kringen van linkse extre misten, heeft nog geen arrestatie kunnen verrichten. Wel is een stu dent aangehouden. Deze bleek echter met de bommengooierij niets te ma ken te hebben. Minister Luns heeft inmiddels persoonlijk zijn excuses ge maakt voor de aanslagen. De politie, die nog een anoniem telefoontje heeft gehad dat hierna de Amerikaanse ambassade aan de beurt zou zijn, heeft voor de Amerikaanse vertegen woordiging bewaking ingesteld en voor de zekerheid haar surveillance opdracht gegeven verscherpt toezicht uit te oefenen op de gebouwen van andere buitenlandse vertegenwoordi gingen. WAALWIJK - Zaterdagmiddag hield het Ned. Herv. Kerkkoor uit Waal wijk-Centrum een receptie in het jeugdgebouw Dukdalfaan de Blyde Incomstenlaan in Waalwijk-Zuid ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan. Als eerste in de rij van belangstellenden was het burgemeester Teijssen, die het woord tot het jubilerende zangkoor richtte. ,,Niet alleen moet ik U dank brengen voor het feit, dat U gedurende 25 jaar de zang tijdens de diensten hebt verzorgd, maar vooral wil ik de nadruk leggen op de activiteiten, die U bij de diverse gelegenheden tentoongespreid hebt. Dit heeft dan vooral betrekking op het maatschappelijk leven. Regelma tig bent U te gast in het St. Nicolaas- ziekenhuis te Waalwijk 'en ook op andere plaatsen hebt U geregeld een bijdrage geleverd. Door Uw aanwe zigheid wist U steeds meer luister bij te zetten aan het te houden festijn. Ik moet u dan ook complimenteren voor de wijze waarop U zich gedu rende de afgelopen 25 jaar van Uw taak gekweten hebt, niet allen tijdens de diensten maar ook bij gelegenhe den daarbuiten. Dit is wel een dub bele felicitatie waard". Hierna gaven velen van hun be langstelling blijk en kwamen het jubi lerende bestuur hun gelukwensen aanbieden. Onder de aanwezigen Zondag ging Vlijmense Boys naar Rosmalen om de strijd aan te bin den tegen OJC. De Boys waren ver gezeld van een groot aantal suppor ters, die een spannende wedstrijd hebben gezien. De jeugdige H. van Overdijk was de grote man in de voorhoede. Hij maakte beide doel punten, waarvan een uit een straf schop. In het begin golfde het spel op en neer en beide doelen kwamen om beurten in gevaar, maar steeds bi achten beide doelmannen redding. Dan volgt een offensief van de Boys en steeds dreigde er groot gevaar, vooral toen linksbuiten een ver schot gaf die de doelman juist over de lat tikte. Na dit offensief komen er enkele goed aanvallen van OJC, maar ook deze brachten geen ge vaar. Bij een voorzet van van den Burg schiet Oremans naast. De Boys blijven aandringen en na een half uur namen zij de leiding: 10. Dit prikkelde de ÓJC-spelers die nu har der begonnen te spelen. Hun links buiten kreeg even vrij veld en zijn schot was raak: 11. Na rust hetzelfde spelbeeld. OJC werd sterker en het spel werd for ser, maar doelpunten bleven uit. Vlijmense Boys nam het offensief over en Oremans werd in het be ruchte gebied onderuit gehaald. De strafschop werd door van Overdijk ingeschoten: 12. Toen kwam OJc met man en macht opzetten en oefende een zware druk uit op het doel van de Boys. echter zonder suc ces. Een paar minuten voor het ein de stormde de midvoor van OJC op het Boys-doel af en werd in het strafschop gebied ten val gebracht. De toegekende strafschop werd door doelman Vos gestopt en toen floot de scheidsrechter voor het einde. De 3oys-doelman ging op de schouders van de supporters. Door deze over winning blijven de Boys meetellen. I merkten we onder andere op: Ds Bar- kema van de GerefKerk Waalwijk" - Sprang-Capelle, de heer Van Hees- wijk, de heer Van Oudheusden na mens de Liedertafel „Oefening en Vermaak", de heer Groen namens de Christelijke Gemengde Zangvereni ging Sprang-Capelle, Ds Kroes van de Ned. Herv. Kerk te Waalwijk- Centrum en de besturen van de diver se zangkoren uit Waalwijk. Velen de den nog hun waardering blijken en lieten dit vergezeld gaan van cadeaus. Het bestuur van de jubilerende vereniging bestaat uit de volgende personen: M. Boeschoten, voorzitter; J. Heij, secretaris; A. Taselaar, pen ningmeester; Mevr. J. Reisma, mu- ziekcommissaris; C. Smits, commis saris en H. Nieuwkoop, directeur van het zangkoor. Er zijn drie leden van het zangkoor, die reeds 25 jaar lid zijn. Het zijn de heren L. van Kam pen en J. Scholt en mevr. A. Hoo- gendoorn. Zij zullen dinsdagavond in besloten kring in het jeugdgebouw „Dukdalf" gehuldigd worden. a i kan U héél wat tijd (en ergernis) besparen. WIJ DOEN HET plisseren, repareren, ajouren, borduren, inkor ten, stoppen, vermaken enz. enz. WIJ MAKEN HET stofknopen, ceintuurs, gespen en nog véél ander atelier-werk. 's-Avonds werd in de Ned. Herv. Kerk aan de Haven een zangavond gehouden. Om half 8 werd de ope ning verricht door de voorzitter, de heer M. Boeschoten. Als eerste tra den op de Geref. Zangvereniging „Looft den Heer" o.l.v. directeur P. Christ en het R.K. Kerkkoor Besoyen o.l.v. directeur Fr. Wilmont. Hierna was het de beurt aan Jong „Excel sior" uit Sprang o.l.v. de heer Over- weel en de Christelijk Gemengde Zangvereniging Excelsior uit Sprang o.l.v. directeur Groen. Het laatste lied: Ambrosianischer Lobgesang van E. Gebhardt werd met het Heusdens Mannenkoor o.l.v. L. Groen samen gezongen. Vervolgens traden voor het voetlicht de Gemengde Zangvereni ging „Zang en Vriendschap" uit Hank o.l.v. H. Nieuwkoop en de Liedertafel „Oefening en Vermaak" o.l.v. L. Sars uit Waalwijk. Als laat ste trad op het jubilerende koor o.l.v. directeur H. Nieuwkoop met: „Alles was Ihr tut" van Dietrich Buxtude en „Jubilate Deo". Omstreeks half 1.1 werd de avond, waarvoor grote be langstelling bestond, gesloten door Ds. Kroes.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 7