WAALWIJK I De 6-cylinder „Ventora" Wat doet de wijkverpleegster van een kruisvereniging in feite Vliegen eruitmet een aluminium hor WAALWIJK EEN NIEUWE VAUXHALL: UNIEK ONDERZOEK WIT- GELE KRUIS NOVITEIT OP HUISHOUDBEURS DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DINSDAG 16 APRIL 1968 N. H. Soeur afwezig Ledenvergadering Groene Kruis maandag 22 april Algemene vergade ring Nederl. Bond Oudsfrajders zater dag in Waalwijk A-C- Waalwijk organiseert atletiek wedstrijden Record-drukte voor De Efteling: 45.000 bezoekers Loon op Zand „MOEDERS VOOR MOEDERS" VROUWENBEWEGING N.K.V. Donderdag a.s. is er ledenverga dering om 8 uur in de Theresia- school. Er komt op die avond een Pater Capucijn, Pater Maximus uit Helmond, die een lezing zal houden over: hypnose, magnetisme en spiri tisme. Dinsdag 23 april is er een ex cursie naar de Huishoudbeurs in Amsterdam. Men vertrekt om 8 uur v.m. vanaf Mulders-Sars en rijdt dan rechtstreeks naar de Huishoudbeurs toe. 's Avonds vertrekt men weer om half zeven uit Amsterdam NEUROLOOG van 14 april t.m. 21 april LENTE-TOTO Inzet f 964,80. Deeln.: 1096 le prijs E. v. d. Leur, Victorie straat 17, Waalwijk en J. Verhulst, Forestierlaan 3, Waalwijk met resp. f 964,75 en f 964,85. Ieder ontvangt f 72,36. 2e prijs T. Beerendonk, Narcis- senstraat 7, Drunen. Hij heeft ge raden f 964,73 en ontvang f 96,48. 3e prijs Jeugdbiljartclub Waalwijk met f 964,72. Ontvangt f 48,24. De prijzen kunnen worden afge haald woensdagavond a.s. tussen 6 en 8 uur bij de heer J. Timmermans Mgr. Prinsenstraat 16. Waalwijk. Op maandag 22 april a.s., 's-avonds om 7.45 uur precies, wordt in de mu ziekzaal van het Willem van Oranje College, de jaarlijkse algemene leden vergadering gehouden. Voor de pau ze zal het huishoudelijke gedeelte van de vergadering worden afgehandeld, waarbij aan de orde zullen komen de vaststelling van het jaarverslag van de secretarisse en de penningmeester, 't verslag van de kascontrole-commis sie en de verkiezing van een drietal bestuursleden. Na de pauze zal de heer C. Kreuger van de Suid-Afrikaanse Toeriste- Korporasie een film vertonen over Zuid-Afrika, getiteld „Hier is Zuid- Afrika. De film geeft een toeristisch overzicht met bloemen, struisvogels, Drakensbergen, sportstranden, "wild reservaten, bantoeleven en dansen. Daar velen hier ongetwijfeld belang stelling voor hebben, hoopt het be stuur vele leden op deze avond te mogen begroeten. Op 20 april 1968 zal de jaarlijkse algemene vergadering van de Ned. Bond van Oudstrijders en Dragers v/h Mob. Kruis, worden gehouden in Waalwijk. De organisatie van de ze vergadering is n.l. toevertrouwd aan de afd. Waalwijk. De vergade ring wordt gehouden in de grote zaal van de Gecroonde Leersse en staat onder leiding van de Bonds voorzitter G. J. Le Fèvre de Mon- cuai-ïrfSHLM' t'gny, Generaal b.d. Het programma van de dag is als volgt: 10.00-10.30 uur: ontvangst van de deelnemers in de Gecroonde Leersse in Waalwijk-centrum, waarbij de afd. WaalWijk en kopje koffie aan biedt. 10.30 uur precies: aanvang van de werkvergadering. 12.00-13.15 uur: apéritief, aangebo den door de afd. Waalwijk, gevolgd door een gezamenlijke Brabantse koffietafel. 13.30-13.50. uur: ontvangst ten ge meentehuize door de burgemeester van Waalwijk. 11.00 uur precies: voortzetting van de werkvergadering. 17.00 uur circa: zal de vergadering door de Bondsvoorzitter worden ge sloten. Deze vergadering wordt bijge woond door afgevaardigden van af delingen en districten in Nederland. De werkvergadering bevat de ge bruikelijke agendapunten o.m. het verzenden van telegrammen aan H.M. de Koningin en Z.K.H. de Prins der Nederlanden, deze laatste in zijn funktie als Beschermheer van de Bond. Voor de dames van de afgevaar digden heeft de afd. Waalwijk in c,'e morgen een bezoek aan 't schoe nenmuseum georganiseerd en in de namiddag een rondrit door de Waal wij kse recreatiegebieden. Leden van de afd. Waalwijk, wel ke alsnog aan de Bondsvergadering van zaterdag 20 'april wensen deel te nemen, kunnen zich hiervoor nog opgeven bij het sekretariaat tot en met donderdag 18 april a.s. AGENDA Woensdag 8 uur: repetitie dames en heren van de Liedertafel „Oefe ning en Vermaak in de Bernadette- kerk. Dr. Schaepmanlaan 33. Zondag 12 uur: repetitie mannen koor in De Twee Kolommen. Ac Waalwijk '66 organiseert met medewerking van de sportleraren der Waal wij kse scholen en de stich ting Sportraad Waalwijk op dins dag 30 april, atletiekwedstrijden voor de Waalwijkse scholieren. Ook zij. die buiten Waalwijk wonen maar een Waalwijkse school bezoeken, l unnen aan deze wedstrijden deel nemen. De wedstrijden worden gehouden op het WSC-sportpark en vangen aan om 13.00 uur. Het programma ziet er als volgt uit: Jongens van 12 t.m. 14 jaar 60 m hoogspringen, verspringen, balwer- pen. Jongens van 15 t.m. 17 jaar: 80 m, hoogspringen, verspringen en balwerpen. Meisjes van 12 t.m. 14 jaar: 60 m, hoogspringen, versprin gen, balwerpen. Meisjes van 15 t.m. 17 jaar: 80 m, hoogspringen, ver springen, balwerpen. Bij voldoende inschrijvingen van meisjes en jongens boven 17 jaar wordt hiervoor hetzelfde program ma ingelast als geldende voor 15 t.m. 17 jaar. Doch deze wedstrijden zijn, voor 18 jaar en ouder. Het in schrijfgeld bedraagt voor iedereen f 0,50. ongeacht of men aan een of meerdere nummers meedoet. Er mag hoogstens aan drie nummers wor den deelgenomen. De te winnen prijzen bestaan uit prachtige medail les welke in ruime mate beschik baar zijn. Men kan zich voor deze wedstrijden opgeven bij de sport leraren van de diverse scholen, of Vauxhall, de Engelse afdeling van General Motors, heeft zijn program ma uitgebreid met de Ventora, een nieuw model, dat een hoge graad van luxe en prestatie aan een com pacte vo»*m paart. Ontwikkeld uit de vorig jaar geheel vernieuwde Victor, combineert de Ventora de weglig- ging,1 besturing en de ingebouwde veiligheid van dit model met de 6- cylinder 3,3 liter-motor van 142 PK van VauxhalI's Cresta- en Viscount- series. Een aantal specifieke eigen schappen kenmerken echter de Ven tora. De wielophanging van het nieuwe model werd aangepast. Het systeem van schroefveren rondom, onafhan kelijke voorvering en vier langslig- gende geleide armen met Panhard- stang achter, dat ook de Victor ken merkt, werd behouden, de veren werden echer verzwaard, terwijl de afstelling van de schokbrekers ge wijzigd werd. De Vauxhall Ventora wordt stan daard met een 4-versnellingsbak met vloerschakeling geleverd. Po- werglide automatische transmissie kan tegen bijbetaling worden gele verd. Een zwaardere koppeling met een plaatdiameter van 217 mm en een zeer zware achteras (overbren- gmgs-verhouding 3,45 1werden speciaal ontworpen, voor de over brenging van het aanzienlijk grote re motorvermogen op de achterwie len. Schijfremmen met grote diame ter en grote remblokken vóór en trommelremmen achter worden door een uiterst krachtige servo-eenheid bediend. Komfort, veiligheid en bedienings gemak zijn bij het ontwerpen van de Ventora bepalend geweest. Op het instrumentenbord bevinden zich, direct vóór de bestuurder, de wit op zware, verdiept opgestelde, wijzer platen, van de snelheidsmeter met kilometerteller en dagteller, de toe- renteller, ampèremeter, brandstof meter, oliedruk en watertempera tuur De voor- en achterdeuren werden met komfortabele armsteunen uit gerust, waarin de deurkrukken ver zonken zijn aangebracht. Er werd overvloedig gebruik gemaakt van isolatiemateriaal voor het dempen van rij- en motorgeluiden. Dit, ge combineerd met de dikke en zachte tapijten, verzekert een bijzonder ge ruisloos rijden. Uiterlijk wordt de Ventora ge kenmerkt door zijn aparte grille, speciale wieldoppen met sierringen en vinyldakbekleding. Een in kleur contrasterende bies is op de flan ken aangebracht. Radiaalbanden (165 x 13) behoren tot de standaard- uitruting. Belangrijke veiligheids voorzieningen bij de Ventora zijn o.m. 'n energie-absorberende stuur- kolqm, extra dunne voorruitstijlen, veiligheidssloten op de deuren. Het instrumentenbord is zowel aan de boven- als aan de onderkant gecapi- tioneerd. 'n Ventilatiesysteem, waar bij de lucht via ventilatie-openingen in het instrumentenpaneel of de verwarmingsinstallatie wordt aan gezogen en via luchtsleuven naast de achterruit wordt afgevoerd, ver- zekertj ook bij gesloten ramen, een intensieve, tochtvrije en geruisloze luchtverversing in het passagiers compartiment. Tussen de afzonderlijke zitplaat sen vóór bevindt zich een console waarop naast de versnellingshandle, ook bedieningsknoppen voor de rui tenwissers, koplampen en de elek trische ruitensproeier zijn gemon teerd. bij het secretariaat van de organi serende vereniging. Mgr. Zwijsen- straat 13, tel. 3669. De inchrijvingen staat open tot vrijdag 26 april. Het is voor het natuurpark De Ef teling het drukste Paasweekeinde in de 16-jarige geschiedenis geweest. Maar liefst 45.000 personen bezoch ten het park. Vorig jaar noteerde De Efteling een bezoek van 14.000 per sonen. De record-drukte is ongetwij feld aan het mooie weer te wijten ge weest. 21% van de bezoekers was afkomstig uit België, 8% uit Duits land. VERLOOFDENGESPREKKEN In de parochie's Loon op Zand, Kaats heuvel en De Moer zullen in de maand april verloofdengesprekken gehouden wor den. De opgave hiervoor moet op 21 april binnen zijn op de pastories. De bijdragen moeten voldaan zijn op 26 april. De eerste dag wordt gehouden op vrijdag 26 april om 8 u. Dan zal dr A. de Vries te Loon op Zand een inleiding geven. Hier zijn de verlooiden aanwezig en de echtparen welke de tweede avond de verloofden zullen ont vangen voor een verder gesprek. Ze heeft plaats in het cultureel centrum. De tweede avond is op een nader te be palen datum in de week van 28 april. Het betreffende echtpaar zal deze datum bepa len, om met hen te praten. De derde avond - een forumavond - wordt ingeleid door een priester. Vragen kunnen gesteld wor den aan een dokter, een echtpaar en een priester. Deze heeft plaats op een avond in de week van 5 mei a.s. Samen zai er ge praat worden over liefde: een hele toer, een hele opgave. Wie zijn wij? man en vrouw; lichaam en liefde, het eigen geweten en het samen weten; Christen zijn in het hu welijk. BILJARTEN In de Loonse biljartwedstrijd is de stand deze week: Brandaris II 4 146 Brandaris 111 3 106 Centrum II 3 104 Centrum 1 3 100 Vriendenkring 11 3 98 Vriendenkring I 3 96 Belga I 3 94 Brandaris I 3 90 Succes I 2 77 Finantie I 2 70 Succes II 3 70 Het programma voor deze week is: 16 april: Brandaris 111-Succes I 18 april: Brandaris II Centrum I 19 april: Belga I - Brandaris III Vriendenkring II - Vriendenkring I Finantie I - Brandaris 1 OPENING TANK-SERVICESTATION In de Kerkstraat is de laatste tijd heel veel bedrijvigheid. Zo opende zaterdag de heer en mevrouw G. Wijtvliet-van Beurden het tankstation voor de verkoop van vrije benzine. Zaterdagmorgen had de feestelijke opening plaats. De heer Dijkman van N.V. Dijkman S.K.G. uit Tilburg richtte zich tot de aanwezigen en zei dat het hier een his torisch moment betrof voor de fam. Wijt- vliet. Het was de omschakeling van vaste brandstoffen op benzine-verkoop. Reeds meer dan 40 jaar had deze firma relaties met de fa. Dijkman. Spreker duidde op het juiste moment dat deze witte pompen ge komen waren, juist nu, omdat de familie Wijtvliet heel veel zorgen gekend heeft in verband met hun gezondheid. De gemeen schapssympathie in het dorp zal nu in waar de kunnen worden omgezet, door de ver koop van benzine en smeermiddelen. De heer en mevrouw Wijtvliet werden dan ook hartelijk gefeliciteerd met hun ondernemen. Naast de verkoop van benzine brengt deze zaak ook accessoires. Het terrein is mooi] omgeven door een vaste aanplant van strui ken en heesters, en is geheel geplaveid. In het midden staan op een berm de beide pompen, zodat zowel van de Kerkstraat als van de Willibrordusstraat ingereden kan worden, om het verkeer geen hinder te la ten ondervinden. Bij deze opening ontvan gen allen die tanken een aardige verrassing, terwijl het nieuwe bedrijf was herschapen in een bloemensalon, getuige de geweldige be langstelling van in en buiten Loon op Zand. Het zal ongetwijfeld de bedoeling zijn, dat mettertijd een autowasserette aan dit bedrijf wordt toegevoegd, want de heer Wijtviet heeft nog meer plannen. BOERINNENBOND De leden van de plaatselijke afdeling van de Boerinnenbond zijn voornemens een be zoek te brengen aan de Internationale huis houdbeurs in Amsterdam op 23 april a.s. Is er tijd genoeg, dan wordt ook de bollen streek te Lisse bezocht. Opgaven worden voor 20 april bij het bestuur verwacht. P.V. „DE LUCHTBODE" De postduivenvereniging „De Luchtbode" hield zondag 14 april haar vlucht vanuit Vilvoorde, afstand 90 km. Deelname 348 duiven. Gelost om 8.30 uur. Aankomst eer ste prijsduif 9.44.48 uur; laatste prijsduif 9.59.2. Overduif H. v. d. Velden. De uitslag is als volgt: K. v. Esch 1 2 9 73 78 82; C. IJpelaar 3 4 10 12 38 44 65 68 80; G. IJpelaar 5 8 11 43 53 77; P. van Noije 6 27 31 35 55 56; P. Hooymayers 7 15 17 21 32 49 63; Gebr. Boons 13 24 26 30 67 75; H. v. d. Velden 14 39 42 88; M. Vera 16 54 59 76 79 85 87; Gebr. van Noije 18 19 22 37 57; A. J. van Dongen 20 48 72; Henk v. d. Velden 23 47 51 81; M. Maas 25 45; A. de Kort 28 69; Gebrs. v. d. Velden 29; J. van Dongen 33 40; A. Kuijten 34; H. v. d. Linden 36 58 62; K. Aarts 41 61 74; J. van Broekheven 46 52 64 66 70; v. d. Velden-v. Dongen 50; A. van Laarhoven 60; J. Aarts 71; A. Leermakers 83; H. Vera 84; P. v. Leest 86. De maatschappij gezondheidszorg van de kruisverenigingen (Wit-Gele, Groene en Oranje-Groene Kruis) heeft zich in de loop der jaren ont wikkeld tot een compleet bedrijf' met rond 10.000 personeelsleden, overwegend, (wijk)verpleegsters en kraamverzorgsters. Rond 72% van het Nederlandse volk is lid van een der drie kruisverenigingen en de meeste leden identificeren de kruisverenigingen met de wijkverpleegster, omdat zij voor hen de personificatie is van de organisatie. Van eenvoudige ziekenverpleging is de taak van de wijkverpleging in de loop der jaren geroeid tot een uitge breid arbeidsveld van curatieve en preventieve taken en nog regelmatig ondergaat het werk uitbreiding. Om dat het pakket van diensten dat een kruisvereniging aanbiedt van plaats tot plaats verschilt of althans kan verschillen, hadden de landelijke kruisorganisaties geen exact inzicht in de plaatselijke situatie rond de wijkverpleegsters. Dit is een duide lijke handicap bij de beleidsvorming, het aanvaarden van nieuwe taken, 't moderniseren van organisatievormen en zorgverlening, etc. De Nationale Federatie Het Wit- Gele Kruis gaf daarom in 1965 aan het Gemeenschappelijk Instituut voor Toegepaste Psychologie te Nijmegen opdracht 'n inventarisatie-onderzoek te verrichten naar de functie en taak van de wijkverpleegster en de organi satie-structuur waarbinnen zij werk zaam is. Vandaag zijn de resultaten van dit onderzoek, vervat in een rapport „Functie en structuur van het Wit- Gele Kruis" beschikbaar gekomen. Met dit rapport is ook voor de bui tenstaander voor het eerst in de ge schiedenis van de kruisverenigingen de mogelijkheid geschapen, kennis te nemen van de reële taakinhoud van de wijkverpleegster. Het rapport ver meldt de resultaten van 'n groot aan tal interviews met wijkverpleegsters, districtverpleegsters, artsen, directeu ren van ziekenhuizen en G.G. en G.D.s' plaatselijke en provinciale be stuurders van kruisverenigingen, do centen, leiders v$n M.O.B.'s, etc. In een aantal plaatsen worden in het kader van een landelijk experi ment (waaraan ook het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid medewerking verleent) proeven geno men met de inschakeling van zieken- verzorgsters. Door het propageren van grotere werkeenheden middels re gio- of districtvorming wordt er naar gestreefd economischer te werken en meer mogelijkheden voor betere zorg te scheppen. Samen met het Neder lands Huisartsen Instituut wordt ge zocht naar mogelijkheden voor betere samenwerking tussen huisarts en wijkverpleegster; op dezelfde wijze vinden onderzoekingen plaats samen met het algemeen maatschappelijk werk en de geestelijke gezondheids zorg. De thuisgezondheidszorg van de kruisverenigingen is volop in ontwik keling, omdat de kruisorganisaties zich er van bewust zijn, dat hun werk moet aansluiten bij de zich razend snel ontwikkelende en wijzigende kli nische ziekenzorg. In deze ontwikke ling past ook het 2-daags congres dat het Wit Gele Kruis in oktober orga niseert onder de titel „Zorgen voor morgen". Op dit congres zal gezocht worden naar aansluiting van de hui dige gezondheidszorg op die van de toekomst, waarbij men denkt aan een tijdsbestek van enkele tientallen ja ren. Al is ons land slechts schaars be- zomerd, wij houden van het buiten leven. Eén zonnige zondag, en heel Nederland werpt zich languit in het gras, om zich in de frisse lucht en op eenvoudige wijze te goed te doen aan spijs én drank. Zelfs als het regent zijn er tallozen, die zonder mokken hun komfortabele kamer ruilen voor een kille, lage tent. Voor het „terug naar de natuurhebben wij heel ivat over. Al houden wij het, als het erop aan komt, nooit langer vol dan drie weken. Dan hebben we genoeg van de vliegen in de jam, van de wespen in de limonade en van de muggenmu- ziek om ons hoofd. Dan willen we de properheid van thuis terug. De properheid van thuis, waar we ons tegen het binnendringend onge dierte beschermen met de elementaire vliegenmepper, met de voor dier evenzeer als voor mens onaangenaam riekende insectensprays en met de door vader vervaardigde hor, die bij nader inzien toch méér muggen door laat, dan de bedoeling was, omdat 't houten frame vaak al bij de eerste stoten ontwricht raakt. Sinds kort be hoeft u zich daaraan echter niet meer te ergeren. Er zijn nu namelijk 'Luxa flex' aluminium horren verkrijgbaar, gemaakt van heel licht dan ook heel stevige wit gemoffelde aluminium profielen, die niet kunnen buigen of trekken. Het gaas is gevlochten van onaantastbaar fiberglas en overtrok ken met een makkelijk schoon te hou den plastic laag. En omdat de draden dankzij diezelfde plastic laag op alle kruispunten op elkaar gelast konden worden, kunnen de maasopeningen van dit gaas niet wijken of rekken en niet krimpen of rafelen. Bovendien kunnen deze aluminium horren - verkrijgbaar zijn als oprolbare raam- horren, scharnierende en schuivende uitneembare raamhorren en hordeu ren - zowel binnen als buiten ge plaatst worden. De horren worden precies op maat geleverd; de hordeu ren worden automatisch gesloten door een deurdranger en dichtgehouden door speciale sloten of een magneet sluiting. Deze gloednieuwe horren zijn één der nieuwtjes van de 23e Internationale Huishoudbeurs/Idee, van 19 tlm 28 april a.s. in het RAl- gebouw te Amsterdam. De oprolbare hor laat zich met één simpele handbeweging openen of sluiten. Een lichte druk op de patentsluiting en de hor rolt zich weer op van Organon Oss. Het contactadres voor Waalwijk: Mevr. M. ten Haaff- van Helvoirt, le Zeine 22. HULPDIENST WAALWIJK Voor hulp aanbieden en hulp vra gen: tel. 2778, b.g.g. 2604 of 2726. STICHTING WAALWIJKSE MUZIEKSCHOOL Spreekuur directeur: 's woensdags van 2-3 en van 7-8 uur. Wilhelminastraat 4, tel. 3890. BIBLIOTHEEK GEREF. KERK Ambrosiusw., hoek Mgr. Prinsenstr. Uitleningen: vrijdagavond 8-9 uur ingang: Mgr. Prinsenstraat STICHTING PROTESTANTSE CHR. LEESBIBLIOTHEEK Gevestigd in gebouw Chr. Belan- "nv\. Besoyensestraat 3. geopend or donderdag van 7.15-8 uur. SINT CLEMENS BIBLIOTHEEK BAARDWIJK Geopend: vrijdagavond van 7-8 uur. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Grotestraat 196a - tel. 3787 Jeugdbibliotheek: Maandag 16.00-17.30 uur Dmsdag 16.00-17.30 uur Woensdag 15.00-17.30 uur Vrijdag 14.00-17.30 uur Iedere woensdag wordt er voorge lezen van 14.30 tot 15.00 uur. Volwassenen: Maandag 14.00-16.00 19.00-20.30 u. Dinsdag 14.00-16.00 Woensdag 19.00-20.30 u. Vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 u. Zaterdag 10.00-12.30 13.00-15.00 u. Tijdens de openingsuren is de lees zaal vrij toegankelijk. REGIONALE STICHTING KATH GEZINSZORG LANGSTRAAT e-o. Maatschappelijk werkster: R. M. Adriaansens. Hertog Janpark 9 tel. 2963. GEZINSZORG Inlichtingen te vragen bij: Mevr. G. E. van de Veen-Kroon, Westeinde 5, tel. 2449, b.g.g. 2331. GEWESTELIJK ARBLiOSBUREAU Grolestraat 405, Waalwijk Dagelijks geopend: van 8.30 uur tot 12.30 uur. Uitsluitend voor werkenden boven dien: vrijdagavond van 7.00 tot 8.00 uur. STICHTING WELZIJN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN OOSTERHOUT, WAALWIJK Sociaal Pedagogische dienst. Rayon: Drunen Heusden, Kaatsheu vel, Loon op Zand. Sprang-Capelle, V/aalwijk, Waspik, Soc. Pedagoog J. Leeuwenberg, Grotestraat 244a (voormalig Zusterklooster J. M. J.) Waalwijk, tel. 04160-2283. Spreek uren: maandag tot en met vrijdag 9-10 uur, maandagavond van 19.00 tot 20.30 uur. STICHTING „ST. ANTONIUSHOF" Bejaardencentrum St. Clemenshof Loeffstraat 72. tel. 3445. Bejaardencentrum St. Antoniushof Burg. Smeelelaan 116, tel. 4432 of 4433. Secretariaat: W. Cox, Weth. Smol- dersstraat 22. tel. 4238, Waalwijk. STICHTING PROT. CHR. SOCIAAL PEDAGOGISCHE ZORG IN N.B. Soc. Pedagoge: Mej. T. M. Volkers, Odysseuslaan 27, Eindhoven, tel. 040-35275. Spreekuur: le donderdag van de maand in de Ireneschool, Molen straat, Waalwijk n.m. van 19.00 tot 20.00 uur. Eoodschappen voor mej. Volkers worden in de Ireneschool aange nomen. STEDELIJK SOCIAAL CARITATIEF CENTRUM Par. St. Clemens en H. Bernadette: Maatsch. werkster A. C. M. Hoff- rr.ans. Bureau Loeffstraat 54, teL 3410. Spreekuur Bernadette in de kleu terschool Hummeloord. maandag 6.30-7.30 uur. tel. 4588. Far St. Jan en O. L. Vrouw- Maatsch. werkster M. A. M. Hoff- mans. Bureau: Grotestraat 244a, tel. 2882. (voorm. Zusterklooster J.M.J.) Spreekuur in Besoven in de Ber- nadetteschool: maandag van 4-5 uur Burg. Verwielstraat 2a. Par. St. Antonius: Maatsch. werker E. J. v. d. Stoop. Bureau Grotestraat 238. tel. 2882. Dinsdag 2-3 uur Muloschool, Hade- wychstraat, tel. 3412.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 3