Spoedig rapport over toekomstige winkelvoorziening in Drunen Marktkooplieden boden gemeentebestuur Kaatsheuvel petitie aan Brabants zaterdagvoetbal RAAD BESLOOT TOT AANKOOP VAN DE HOGE BRAKEN OM VERVROEGING MARKTTIJDEH GEVRAAGD 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 22 APRIL 1968 3 Honden aan de lijn in Drunen en Elshout Straatnamen Grondverkopen Golfbaan Honden aan de lijn Weekmarkt Rapport Bejaardenhuis Chaos Oplossing Diversen Waspik Wit Zwart Vlijmen Sprang-Capelle Capelle Vrïjh,-Capelle Over een groot aantal zaken werd vrijdagavond door de raadsleden van Drunen uitvoerig in een openbare vergadering gediscussieerd. De aankoop van de Hoge Braken voor 289.200,— werd in besloten ver gadering behandeld, terwijl het uiteindelijke besluit, dat zonder hoof delijke stemming werd genomen, in het openbaar viel. Binnenkort zal aan de raad ook een krediet worden gevraagd om de Hoge Braken een flinke opknapbeurt te geven, terwijl ook over de beheersvorm etc. de nodige voorstellen kunnen worden verwacht. De Hoge Braken werd eertijds met medewerking van de fa. Lips gebouwd, maar de be heersvorm onder het M.C.C.D. wekte nog al wat wrijvingen. Dit en diverse andere punten werden aanleiding voor de gemeente om met de fa. Lips over deze zaken te gaan praten, wat geresulteerd heeft in de aankoop van dit gebouw, dat nu onder leiding van de gemeente ver. der zal moeten gaan fungeren als cultureel centrum. Door de stichting schoolbelangen werd een krediet gevraagd van 23.718 voor de Paulusschool en 5.684 voor de St. Jozefschool. De St. Jozefschool heeft behoefte aan uitbreiding van een natuurkun- de-methode, buitenmateriaal voor lichamelijke oefening, meubilair en hulpmiddelen, alsmede zonwering. Voor de Paulusschool ging 't voor verbouwing 6.200,terwijl de rest van het gevraagde krediet be stemd was voor aanschaf van appa ratuur en leermiddelen. De raad keurde dit krediet goed. De heer Snoeren merkte op, dat het hier 'n semi-permanente school was en dat men eerder diende te denken aan een permanent schoolgebouw en niet te veel geld diende te besteden aan verbeterignen. De voorzitter was het daarmee maar gedeeltelijk eens. De raadscommissie voor straat namen leverde vrijdagavond zijn eerst werk in. Dit vond genade bij de overige leden. Alleen de heer Fortuyn vond dat de naam Sempke en Vennen behouden dienden te blijven. De heer Naas, voorzitter van deze commissie, antwoordde, dat hiervoor in Vennen-Oost nog wel de gelegenheid zou komen. De straatnamen welke werden gegeven waren de volgende: 1 Beethovenlaan (de weg naar 't Sempke en hoofdverkeersweg in 't nieuwe plan); 2. Mozartlaan; 3. Jo- hann Strausstraat; 4. Verdistraat; 5. Lisztlaan; 6. Diepenbrockstraat; 7. Von Suppéstraat; 8. Léharstraat; 9. Schubertstraat; 10. Mendelsshon- straat; 11. Ravelstraat; 12. Chopin- straat; 13. Eerste Dwerg; 14. Twee de Dwerg; 15. Derde Dwerg; 16. Voor een elders gelegen doorgang wordt de naam voorgesteld van „Passage"; 17. Aan de zuidzijde van het plan zullen een aantal bunga lows worden gebouwd. Op advies van de commissie doen B. en W. de raad het voorstel hieraan de naam te geven van „Meerdijkpark". De weg Giersbergen Distelberg kreeg de naam Margrietweg. De grondaan- en verkoop werd aanleiding tot een uitvoerige ge- dachtenwisseling en in vele geval len hadden diverse leden andere ideeën. In Elshout ging het over en kele terreinen welke gelegen zijn aan de uitmonding van de Schans- wijk. Hier kan de gemeente van de Provincie nog grond kopen en deze grond zou dan als bestemming kun nen krijgen bouwterrein voor kan didaat-bouwers. De prijs werd vast gesteld op 15,per m'-', wat door de meeste leden een hoge prijs werd genoemd. Tenslotte werd het voor stel toch aangenomen. Het lid Snoeren merkte op, dat elders in de agenda een voorstel kwam om grond te verkopen aan de Provincie voor 1,per m2. Wel een groot prijsverschil. De voorzitter antwoordde, dat het daar om geheel andere zaken ging. Grond werd verkocht aan diverse particulieren in de uitbreidingsplan nen en aan de Provincie, 700 m2 zijnde, terreinen aan het nieuwe spoorwegemplacement, dit tegen de formele prijs van 1,Aan de fa. Lips werden eveneens voor de prijs van ƒ1,per m- diverse percelen grond verkocht, welke verspreid liggen rond het huidige fabriekster rein. Het betrof hier plm. 2 ha. De heer Snoeren merkte op, dat in het verleden bij dergelijke grondtrans- acties andere maatstaven werden aangelegd ten aanzien van de prijs. Hij haalde het spreekwoord aan: gelijke monniken, gelijke kappen. Het vaststellen van de nieuwe grondprijzen voor 8 bungalowka vels in Vennen-Oost, stuitte op te genstand van het lid v. d. Wiel. Doordat een 8-tal kavels werden uitgebreid met meer tuingrond, kwam volgens de heer v. d. Wiel de gemiddelde m2-prijs lager dan oorspronkelijk was vastgesteld, ter wijl voor de 10 kavels welke meer aan de noordzijde lagen en volgens het pre-advies minder gunstig in feite per m2 hoger kwamen. Hoewel hij uiteindelijk over de m--prijs niet meer wilde spreken, vond hij het wel onjuist dat dan bij de 8 zuide lijke kavels, welke gunstig waren gelegen, van eenzelfde basisprijs van 16.000,werd uitgegaan. Hij stelde voor de oorspronkelijke prijs van 18.000,aan te houden, plus 10,voor de extra vierkante me ters voor aanleg tuin. Het voorstel van B. en W. werd tenslotte toch aangenomen, met de heer v. d. Wiel als tegenstemmer. De heer Duppen, Jac. van der Meijdenstraat, heeft het initiatief genomen tot de exploitatie van een midget-golfbaan. Zijn opzet is, de baan te leggen in de nabijheid van het recreatiegebied. Tot dat doel heeft hij aan de gemeente gevraagd of deze bereid is de hiervoor nodige grond (40 x 50 meter) te verhuren. Hierover besliste de raad gunstig en men besloot voor 10 jaar het be nodigde terrein aan de heer Duppen te verhuren. Het initiatief werd door het gemeentebestuur en ook de raad met instemming begroet en ontlokte bij de heer Brok de vraag wat het gemeentebestuur wil gaan doen met de roeivijver die dit jaar nog niet in gebruik kan worden ge nomen, want de waterstand is te hoog en de beplanting moet zich eerst nog wat verder kunnen ont wikkelen. Wat betreft de water stand, zal men de nodige maatrege len gaan nemen en men hoopt het volgend jaar met voorstellen te ko men over het gebruik van deze vij ver en het gebied daaromheen, dat naar zijn mening een mooie en goe de mogelijkheid biedt voor recrea tie. Naar aanleiding van een schrijven van het raadslid Snoeren over de overlast van honden, kwamen B. en W. op deze vergadering met 't voor stel om honden binnen het gebied ten zuiden van de spoorlijn, ten westen van de Lipsweg en Duin weg en ten noorden van de Hei of Meerdijk voortaan aan de lijn te laten houden. Dit voorstel werd la ter nog uitgebreid met een gebied in Elshout, nl. in de uitbreidingsge bieden van Elshout, waar de bebou wing veel intensiever is. De heer Snoeren was van mening dat deze verordening moest gelden voor het gehele gebied en hij werd daarbij gesteund door de leden v. Huiten en Fortuyn. Waar deze drie leden geen meerderheid vertegenwoordig de, werd het eerste voorstel aange nomen. Door de raad werd eveneens be handeld en ook goedgekeurd de in stelling van een weekmarkt. Deze zgn. gesaneerde markt zal gehou den worden iedere vrijdagmorgen en het aantal kramen zal voorlopig niet meer dan 40 bedragen. Het ge meentebestuur had, alvorens tot dit voorstel te komen, advies ingewon nen bij de plaatselijke standsorga nisaties, welke alle positief reageer den op dit voorstel. De heer De Kruiff vond de tijd vrijdagmorgen niet erg gunstig. De voorzitter ant woordde dat men graag een andere tijd had gekozen, maar men moest rekening houden met de reeds vast gestelde marktdagen in de omlig gende plaatsen. Aan de raad werd een krediet ge vraagd van 2500,— voor het laten maken van een rapport inzake de winkelvoorziening in de toekomst. Een dergelijk advies zal omvatten: 1. een analyse van het huidige winkelbestand in de gemeente; 2. een beschouwing van de toe komstige positie van het plaatselijk winkelapparaat, ook in regionaal verband bezien; 3. een prognose van de wenselij ke toekomstige omvang, situering en samenstelling van het kernwin- kelapparaat en van de ondersteun de buurtvoorzieningen; 4. een beschouwing over de met het winkelen samenhangende ver- keers- en parkeervoorzieningen; 5. enige aspecten met betrekking tot de realisatie. Aan de hand van een dergelijk advies-rapport kan in samenwerking met de plaatselijke middenstand door de gemeente een gericht realis tisch beleid worden gevoerd met betrekking tot de toekomstige win kelprojectie. Door de plaatselijke middenstand waren bij het C.I.B.M. ook reeds contacten gelegd voor het laten ma ken van een dergelijk rapport, zij het dan op een bescheidener schaal. Niet aleen dus dat een dergelijk rapport gewenst is voor de gemeen te, maar ook de plaatselijke mid denstand heeft het nut hiervan reeds duidelijk onderkend. Door de stichting bejaardentehuis werd deze avond garantie gevraagd voor de door de stichting aan te gane geldlening van 2.400.000,—. De raad verleende de gevraagde ga rantie voor rente en aflossing, maar niet nadat men opheldering had ge vraagd over diverse punten. De heer Snoeren, en met hem diverse andere leden, vonden een bejaardentehuis met 65 bedden te klein voor Dru nen. De heer Fortuyn vroeg wan neer het werk zou kunnen starten en de heer Kruiff vroeg waarom garantie werd gevraagd voor 2,4 miljoen, terwijl de bouw etc. was begroot op 2.5 miljoen. De heer Kop, secretaris van de stichting bejaardenzorg, gaf op deze vragen een zeer duidelijk en uit- (Van onze verslaggever) KAATSHEUVEL - De 40 marktkooplieden, die elke vrijdagmiddag het marktterrein in Kaatsheuvel bevolken, zijn niet tevreden over de gang van zaken die de gemeente sinds kort toepast. Na drie jaar markt is de gemeente vorige week de puntjes op de i gaan zetten en dit betekent dat de marktkooplieden niet voor 's middags 3 uur hun artikelen mogen ver kopen en evenmin voor 1 uur de kramen kunnen inrichten. Deze maat regel lokte protest uit. De heer L. Marcelis, hoofdbestuurslid en algemeen secretaris van de R.K. Bond van Marktkooplieden ,,St. Jozef" bood het gemeentebestuur een petitie aan, waarin om vervroeging van markttijden wordt gevraagd. De chef van de afdeling algemene zaken, de heer Van Opstal nam de petitie in ontvangst. Een petiie die volgt op een schrijven dat de markt kooplieden 10 april tot het gemeen tebestuur hebben gericht. Zowel het bestuur van de RK Bond als dat van de Nederlandse Bond vraagt in dit schrijven het tijdstip van ver koop op half drie te brengen en de kooplieden in de gelegenheid te stellen hun waren al om half een uit te stallen. Op dit schrijven dat nog niet behandeld is werd geen antwoord ontvangen. De heer Van Opstal vertelde dat van het tijdstip niet afgeweken kan worden. Wel kan incidenteel beke ken worden of sommige kooplieden toestemming kan worden verleend eerder naar het marktterrein te ko men. ,,Als we dit eerder hadden ge weten, waren er vanmiddag geen moeilijkheden geweest", zei de heer Marcelis. Deze doelde hier op de chaos die omstreeks 1 uur ontstond toen alle kooplieden gelijktijdig op het markt terrein wilden. De heer Marcelis is van mening dat de letter niet te streng moet worden toegepast. „Dan had dat al die drie jaren moeten gebeuren. Maar toen is steeds oog luikend toegestaan dat wel eens wat eerder dan 3 uur werd verkocht. Men komt hier aan de boterham van 40 kooplieden, die hun grootste om zet vóór drie uur halen", aldus de heer Marcelis. Het wijzigen van de markttijden ligt volgens de heer Van Opstal niet zo eenvoudig. Daarmee moeten naast het gemeentebestuur en GS ook de omliggende gemeenten akkoord gaan. „Wij willen de zaak niet be lemmeren. Het gemeentebestuur draagt de markt een goed hart toe". Daavmee is de heer Marcelis het eer-. Aileen waarom worden nu in eens de zaken 2,-v hjrl r .ngepakt. In geen enkele gemeenten hebben w,j darrmee moeilijkheden. Ik hoop dat de gulden midr.-.n-v 'g w. idt ge*v. den. Daarmee iedereen ge- h'.cd", aldus de iuer Mi-x- l voerig antwoord, dat in het kort hierop neerkwam: a. Met de bouw zou kunnen worden gestart in de tweede helft van dit jaar; b. voor wat betreft het aantal bedden dus, de grootte van het tehuis, was men, gezien de provinciale voorschriften, gebonden aan bepaalde regels. Bij deze speelt ook de financiëring een rol; c. De uitbreidingsmogelijkheden waren voor de toekomst nog open, voor wat betreft de financiën. De De aanbestedingen waren nog niet geheel afgerond en men vond het juister om nu voor 2,4 miljoen ga rantie te vragen. Mocht straks een aanvullende lening nodig zijn, dan is deze zeer zeker nog wel te krij gen. Aan de stichting woningbouw Drunen werd garantie verleend voor een te sluiten rekeningcourant- overeenkomst tot een bedrag van 1.500.000,Aan de welfare com missie werd een subsidie verleend van 400, ïmTm èïïïg UITVAART De sfeer die in de kamer hing, waar de overledene stond opgebaard, week niet af van alle andere soortge lijke. Strakke witte gezichten der aan wezigen en onderdrukt snikken van de kinderen om het verlies van hun dierbare. De begrafenis was voor het overige netjes verzorgd. Een grote zwarte auto bewoog zich langzaam aan het hoofd van de droefe stoet en werd zoals gebruikelijk geëscorteerd door de bekende mannen in ornaat. De zijkerk van het kerkgebouw was overvol. Een teken dat de gestor vene in hoge achting stond van zijn medegelovigen. De pastoor deed zijn best cm aan de uitvaart enige sfeer en plechtigheid te geven, doch het ge lukte hem niet. Achter in de kerk zongen enkele dames z.g. toepasselij ke liederen. Ze spanden zich wel in, doch het bracht niet veel op. Deze liedjes zouden het wel gedaan hebben in een vroegere vrouwencongregatie of H. Familie-bijeenkomst, maar pas ten niet bij zo'n gelegenheid. Straks zouden ze weer allen en bloc te com munie gaan. Dat deden zij altijd wan neer zij zongen, hetzij bij een huwe lijk, hetzij bij een uitvaart. In het eerste geval deden zij het voor het geluk van het bruidspaar en in het tweede geval ter intentie van de zielerust van de gestorvene. Het waren zeer godsvruchtige dames. Jammer echter dat zij bij deze ge legenheid ten afscheid van de dode het „In Paradisum" niet gezongen hadden, dat was wel latijn, maar voor het hart beter verstaanbaar dan hun Nederlandse rijmelarij. Na de Mis zette de stoet zich weer in beweging, richting kerkhof. De pastoor had de stoet niet mee ge volgd, maar kwam later haastig aan gereden in zijn autootje, vergezeld van zijn misdienaars. Bij de oude kerk stelde hij zich weer aan het hoofd van de stoet op. Angstvallig vermeed hij echter de hoofdingang van het kerkhof binnen te gaan, want daar bevond zich links het kinderkerkhof, dat meer op een vuilnisbelt geleek dan op een begraaf plaats der zo jong gestorvenen. Ook stuitte hij dan daar direct op de Cal varieberg waar zijn voorgangers en ook de stichter van de nu zo goed gedijende parochie begraven liggen. Dat was ook geen prachtig gezicht, daar deze berg op instorten staat en er verwilderd en verwaarloosd uitziet. Om al deze onaangenaamheden te vermijden, leidde hij de stoet door de dam van de twee zich daar bevinden de onbewoonbaar verklaarde wonin gen en kwam tot staan achter de ver wilderde haag van deze huizen. Met een bouwvallig schuurtje op de voor grond begon de pastoor de gebruike lijke gebeden uit te spreken. Hierme de was de plechtigheid afgelopen en iedereen ging wederom zijns weegs. De gestorvene was een diepgelovig man, die altijd zijn plichten goed ver vuld had. Hij zal hierboven wel zijn eeuwige loon ontvangen hebben, maar wat de kerk hem als afscheid gaf, was arm tierig. En dan dat kerkhof... bah De tuin van de pastoor ziet er het he le jaar door zeer verzorgd uit. 's Zo mers bloeien daar prachtige rode ro zenPAROCHIAAN DUIVENSPORT Uitslagen Duffel door de postduivenver eniging „Waspik": W. Donks 1 10 11 13 15; D. Langermans 2; P. Emmers 3; F. v. Onzenoort 4 5 17; P. de Graauw 6 7 9 18 19 20; A. Smits 8; J. v. d. Vleuten 12 16; P. v. d. Mosselaar 14; H. Treffers 21 24; Th. Smits 23; J. Timmers 25. Vilvoorde, „De Reisduif": D. Smits 1 11; W. van Gils 2 15; Th. v. d. Broek 3 24; Gebr. Selders 4; A. Kuyten 5; M Bax 6 9; B. Verduyn 7 14 25; J. Jongenelen 8 18 23; Dré de Wit 10; Th. Gijsman 12; N. Smits 16; G. Broekmans 17; G. Kern- meren 19 21; P. v. d. Elshout 22; H. Nc- rings 13 20. In de eerste klas van de afdeling Brabant is VVN uit Klundert nu heel dicht bij de eindstreep. De VVN-ers klopten BWR met 20. Beide goals kwamen van de goed- spelende H. Blommers. Als VVN komende zaterdag thuis wint van Tholense Boys is het kampioen. SSc 2 kon de kat uit de boom kij ken, want de vastgestelde ontmoe ting SSC 2Beatrix ging niet door. WHS eindigde de competitie met 'n 91 overwinning op Sprang 2. Door dit resultaat legden de Sint Anna- landers definitief beslag op de eer volle vierde plaats. Tholense Boys deed het weer opvallend goed. De Boys stuurden het Bredase The Gunners met een 30 nederlaag naar huis. ONI moest op eigen veld de vlag strijken voor Kogelvangers (02) en de gedegradeerde ploegen The Gunners 2 en DEB speelden gelijk (11) In de tweede klas B is de beslis sing aan de top gevallen. Door een 8—1 zege op PTT verwierf JPS uit Tilburg de titel. Hadden de JPS-ers verloren, dan zouden zij nog kam pioen zijn geweest, want Wit-Zwart klopte Rust Roest 2 uit Eindhoven met 31. Wit-Zwart 2 was in deze vooral voor de rust spannende wed strijd de betere ploeg. Onderaan won Good Luck 3 met 10 van ONI 2, maar de kans dat de wed strijd moet worden overgespeeld is groot, want reeds na 20 minuten zag de scheidsrechter zich genood zaakt dit onplezierige duel te staken. Het tweede elftal van Wit-Zwart speelde zaterdag haar laatste com petitiewedstrijd tegen Rust Roest 2 uit Eindhoven. Het resultaat van dit vooral voor de rust spannende duel was een fraaie 31 zege voor Wit- Zwart. In het begin van de wed strijd waren de Eindhovenaren ge vaarlijk, maar door goed ingrijpen van keeper J. Rozenbrand bleef het 0. Keurig samenspelend kwam Wit-Zwart tot enkele mooie aanval len, waaruit een hiervan A. van Beek de thuisclub de leiding gaf: 10. Wit-Zwart 2 was de oranje- zwarte ploeg duidelijk de baas, voor- al toen in het begin van de tweede helft een fraaie aanval resulteerde in een doeltreffend schot van A. van Beek: 20. Grimmig spelend tracht te Rust Roest nog naast Wit-Zwart te komen, maar ondanks het feit dat A. van Helden geblesseerd van het veld moest worden gedragen lukte dat niet. Na bekeken samenspel tus sen Huub en Albert van Beek werd door laatstgenoemde de score op be heerste wijze op 30 gebracht. Eerst tegen het einde kreeg Rust Roest 2 de kans de eer te redden: 31. Het bestuur van de v.v. Wit-Zwart verzocht ons mede te delen dat woensdagavond de training 'onder leiding van de heer D. Buitelaar, niet, zoals gewoonlijk, om half acht begint, maar om half zeven. PAASTOERNOOI De uitslagen van de diverse wedstrijd onderdelen waren als volgt: Opstel voor vijfde klassen: 1. Anjo Beerens 't Palet; 2. Genia Vesters, St. Jozefschool, Drunen. Zesde klassen: 1. Ineke Heijmans, St. Jo zefschool, Drunen; 2. Coley Vervloet, 't Pa let. De declamatie voor zesde klassen: 1. Jacqueline Peskens, Voctiusschool; 2. Ellie Knippels, St. Jozefschool en Carine van Vugt, Mariaschool. Voor de vijfde klassen: 1. Ise Egter van Wissekerke, St. Jozefschool, Drunen; 2. Edith Manuel, Voetiusschool. Voor de vierde klassen: 1. Marja Libregts, Mariaschool; 2. Jetty Joosten, Voetiusschool. Voor de derde klassen: 1. Marja Huygen, 't Palet; 2, Judith van Buul, 't Palet en Adina de Laat, Wilhelminaschool, Drunen. Groepswerk, fingerpainting en modeshow voor 5e klassen: 1. Mariaschool, Vlijmen, werken met waar deloos materiaal. Voor 6e klassen: 1. 't Palet, Vliedberg en St. Jozefschool, Drunen. De wissclbeker werd uitgereikt aan 't Pa let door burgemeester Schweitzer. Voetbal: Hier werd de jeugd van Vlijmen winnaar en kwam in het bezit van de wisselbeker en beker. GOUDEN HUWELIJKSFEEST Vrijdag was het de dag dat het echtpaar Van Herpen-Lam zijn gouden huwelijksfeest vierden. De heer Van Herpen, geboren te Vlijmen, 81 jaar en zijn vrouw, geboren te Someren is 77 jaar. Het feest werd ge vierd in café Ant. Klerks. Op de receptie waren o.m. aanwezig burgemeester mr L. Schweitzer, vele vrienden en bekenden. De buurtbewoners boden geschenken aan. VOLLEYBAL DAMES „EVER READY" Zondag speelden de Vlijmense dames de laatste 2 wedstrijden van het seizoen en bij winst zouden zij kampioen worden; maar dit lukte echter niet. Zowel bij de wedstrijd tegen Saturnus 1 als bij de wedstrijd tegen Set Up werd verloren. Nu staan zij op de 2e plaats en moeten nu degradatie en pro motiewedstrijden spelen. KORFBAL DAMES „NEVER DOWN" De Vlijmense dames van Never Down stelden zondag danig teleur tegen ONA uit Overasselt. De verwachtingen waren groot, gezien het succes tegen Blauw-Wit vorige week zondag. De wedstrijd werd met 0 - 1 verloren. WIELRENNEN RONDE VAN DEN DUNGEN Zondag werd in Den Dungen de jaarlijk se wielerronde gehouden. Bij de nieuwelin gen stratten Alosery en Fitters, die goed op dreef zijn. Vooral Alosery, die van de vier wedstrijden er 2 wist te winnen en in de andere 2 wedstrijden 9e en 11e werd. In Den Dungen kreeg hij pech en kwam te vallen. Fitters bleef in de kopgroep en werd in de sprint 8e. UITSLAGEN le klas WHSSprang 2 91 ONIKogelvangers 02 The Gunners 2DEB 11 Tholense BoysThe Gunners 30 VVN—BWR 2—0 SSC 2Beatrix uitg. 2e klas B Wit-Zwart 2—Rust Roest 2 3—1 PTT 2—JPS 1_8 (JPS kampioen) Sprang 3Beatrix 2 61 Good Luck 3—ON'I 2 1—0 (gest.) 3e klas E Sprang 4—SCO 2—6 SSC 3—JPS 2 52 Wit-Zwart 3—PTT T uitg. Beatrix 3Veerse Boys 12 3e klas F Beatrix 4—Wit-Zwart 4 uitg SCO 2—SSC 4 2—4 JPS 3Sprang 5 41 Dussense BoysHNC 4 5—3 RECEPTIE KAMPIOENSCHAP NEO Ier gelegenheid van het behalen van het kampioenschap van de 3e klas amateurs KNVB' afdeling Zuid I Zaterdagmiddag competitie en de hieraan verbonden promo tie naar de 2e klas amateurs KNVB zal door het bestuur van de voetbalvereniging NEO en de spelers, op a.s. zaterdag 27 april, van 15.00 tot 16.30 uur een receptie worden gehouden in het clubpaviljoen op het terrein aan het Molenplein te Sprang. GEMEENTERAAD De gewone openbare vergadering van"de raad der gemeente Sprang-Capelle op de laatste vrijdag der maand, zal in april geen doorgang vinden. De eerstvolgende verga dering zal worden gehouden op vrijdag 31 mei a.s. KINDER-ORANJEFEEST KONINGINNEDAG In tegenstelling met hetgeen in ons vorig nummer onder Capellc werd bericht be treffende een door de 3 Oranjeverenigingen van Sprang-Capelle georganiseerde kinder voorstelling in „Zidewinde", verzoekt het bestuur van de Oranjevereniging „Juliana" te Sprang ons te willen berichten, dat zij niet aan deze voorstelling zal medewerken, maar dat door de Oranjevereniging „Juli ana" te Sprang voor Koninginnedag kinder en volksspelen zullen worden georganiseerd op het voetbalterrein van NEO aan het Molenplein, waaraan ook alle kinderen kun nen deelnemen. NEO-RIK AVOND Vrijdagavond a.s. houdt NEO haar laat ste rikavond en wel in café Doornen. Er zijn weer prachtige prijzen beschikbaar, waar onder een hoofdprijs ter waarde van f. 25,-. Aanvang 8.30 uur. Komt U ook? E.H.B.O. AFD. SPRANG-CAPELLE De afdeling Sprang-Capelle van de Kon. Ned. Vereniging voor Eerste Hulp Bij On gelukken houdt hedenavond om 8 uur in „Zidewinde" haar 14c jaarvergadering. Naast de jaarverslagen zal er bestuursver kiezing gehouden worden wegens periodie ke aftreding van de heer Van Esch en me vrouw KQnings, die herkiesbaar zijn. TONEELUITVOERING De toneelvereniging „Gezelligheid", .al hier, zal a.s. zaterdag. 27 april 1968 in het cultureel centrum „Zidewinde" het toneel stuk „Schipper op de Maartjc Jacoba" op voeren. De opbrengst van deze toneeluit voering komt ten goede aan de voetbalver eniging „SSC" voor de verlichtingsaktie. Kaarten voor deze uitvoering zijn thans reeds in voorverkoop bij de bekende adres- HEROPENING CAFÉ PRUYSSERS Donderdag a.s. zal de geheel gemoderni seerde café van de heer P. Pruysscrs wor den heropend. Wie thans een kiikie gaat nemen in deze zaak zal eens goed kunnen zien wat voor veranderingen er aan dit in terieur zijn gedaan. Er is een zeer mooie bar gemaakt hetgeen het aanzien van bin nen nog fraaier maakt. De verbouwing is geschiedde onder architectuur van de heer Mombers uit Tilburg en is uitgevoerd door de fa. Verhagen. De verlichting werd ver zorgd door het installatiebureau van Wij len. alhier. Het horecabedrijf is een mooie zaak rijker geworden in onze gemeente. Uitslagen van de wedvlucht vanuit Duffel: M. de Tong 1 70 79; T. Kramer 2 10 13 17 20 43a: A. Floriin 3 23 59: A. Soie- rings 4 53 80 83 84 93: I. v. Zeist 5 44 68: A. Vos 6 37 52 66 85: H Snuijbroek 7 28 40 92; P. de Meter 8 54 82: I. de Meter 9 102; C. van Tilburg 11 36 46; A. Willems 12: G. Molegraaf 14; Toh. Sterren burg 15 65; ITnelaar 16 50 60: A Hev- b'om 18 30 104; Snaphaan 19 24 25 31; N. Treffers 21 38 86 89 98: Braspenning 22 33: D. Smits 26 97; D v Os 27 62 63; A'b. van Zeist 29 35; T. Treffers 32 91: M. Netten 34: Fr. Taetor 39 58 61A van Tigee'en 41 45 62 101: A. Snuijbroek 42 73 103; C. Verhagen 43: A Taetor 47 57; G. Rozenbrand 48 51 55 69 72 87: A. v Gooi 49 64 71: A. Nieuwenhuizen 56; C. Broeks 67 74 96: P Blom 75 94 95 99: D. v d. Schans 76 77 78; A. Telgangers 81: G. Geenen 88: W.N. 90; M. Mesch 100; C. Pullens 93a. Eerste duif 8.56.10 u laatste pduif 9.16.10 uur. Gelost om 8 uur. Vrijdag a.s. inmanden tussen half 7 en half 9 aan de Julianalaan.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 3