waalwijkse en LanqstRaatse couRanx RKC behaalt verdiende zege Vlissingen: 1-0 WSC blijft in baas over Waalwijk de TAC: 2-1 RWB laat 2-0 voorsprong bij Best Vooruit ontglippen Desk bedwong koploper Middelburg in eigen huis SSC voltrok vonnis over Amstelveen: 0-3 Vlijm. Boys in top-duel gelijk tegen Brabantia: 2-2 Enige, liefst ervaren plaatwerk- en construktietekenaars Machinefabriek Wed. Joh. Verhulst Zn. n.v. J. v. d. Wiel wint titel driebanden klasse B Succes voor atleten A.C. Waalwijk Waalwijkse judo kampioenschappen MAANDAG 22 APRIL 1968 ~'v.u wuo 89e JAARGANG No. 33 De xcho van het Zuióen Uitgever Waal wij ksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredakteurJAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Losse nummers 20 cent Abonnement p week (0,30+ 2ct. inc.k.) ƒ0,32 p mnd. (1,30+10 ct. inc.k.) 1,40 p.kwrt (3,65 10 ct. inc.k.) 3,75 p. kwrt. p. post 4,25 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 14 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaus Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621-2746 KaatsheuvelDr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167-2002 Telegram-adres „ECHO" Een prettige, sportieve strijd, waarin twee teams, de grote hitte ten spijt, toch tot draaglijk voetbal kwamen en soms, vooral door RKC, bij het opbouwen van de aanvallen zeer sluitende combinaties op de grasmat werden gelegd. Wat vooral aan RKC-zijde opviel, was de lust tot schieten van de voorhoede, waaraan ook door schakelspelers, bijna met goed gevolg, werd deel genomen. Al met al een aardige wedstrijd onder goede leiding, met een vertliende overwinning voor de geel-blauwen, die daardoor de lift omhoog hebben genomen in winst punten tot 23 uit 22 wedstrijden. Vlissingen opende met een hard schot, waaruit de bal hard en hoog naast het doel ging. Sterk verdedi gen leverde RKC twee hoekschop pen op en Vlissingen één. Reeds na 14 minuten spelen had RKC succes. Een goede kopbal van De Ruiter kreeg G. de Vaan onder controle en uit diens keiharde schot verdween het leder via de onderkant van de lat in het doel; 10. Reeds nu kun nen we stellen dat de voorhoede die gisteren eens iedere schietkans be nutte, waarlijk geen geluk had. Bij een hoekschop van Vlissingen was het even benauwd. Eerst stopte v. d. Anker de bal, daarna een van de RKC-verdedigers en de derde inzet van Vlissingen ging ver naast. RKC was nu toch wel in de meerderheid, ondanks felle tegenstoten van Vlis singen, die echt niet van gevaar ont bloot waren. Enkele fraaie voorzet ten van H. Passier konden niet wor den benut, omdat practisch niemand aanwezig was. Dit is wel een gevolg van het feit dat normaal de aanval len van RKC te veel in de breedte* worden opgezet en men niet of te weinig met onverwachte doorbra ken rekening houdt. Wij noteerden nog een ferm schot en een listig ge nomen vrije trap, beide van H. Passier. Een goede doorbraak van De Vaan, waarbij hij eerst een spe ler en daarna de doelman passeer de, scheen een doelpunt op te leve ren, doch een achterspeler haalde de bal nog juist uit de hoek. Een harde draaibal van Piet de Werd verraste bijna de Vlissingen-doel- man. Opnieuw gaf H. Passier een onverwachte voorzet, doch niemand was aanwezig. Een goede kans voor P. de Werd ging door niet zuiver koppen verloren, maar hij herstelde zich direct en toen bofte Vlissingen dat de oerhard aan de verkeerde kant van het doel verdween. Nadat de Vlissingen-doelman nog 'n goede poging van H. Passier had afgewe zen. kon men gaan rusten. RKC begon de tweede helft direct met verre schoten van De Ruiter en Beerens. Bart Bool had zich la ten vervangen door zijn broer Her man, die gedaan heeft wat hij kon. Te zacht terugspelen van Jo van Pruyssen dreigde noodlottig te wor den, doch v. d. Anker klaarde voor hem de situatie. P. de Werd ver speelde daarna een geheide kans door wat onbesuisd in te schieten. Keiharde schoten van H. Passier en G. de Vaan hadden echt een beter lot verdiend. Zelfs Beerens, tot de cornerhoek doorgedrongen, gaf een afgemeten voorzet, die ineens werd ingeschoten door P. de Werd, waar bij de bal de bovenlat scheerde. Maar ook Vlissingen gaf het niet op en bij een hoekschop kon v. d. Anker vallende opluchting brengen. G. de Vaan kreeg nog een goede kans, doch de bal ging naast. De Vlissingen-doelman werd zwaar op de proef gesteld en moest dikwijls de bal in nood het veld in stompen. Jammer genoeg waren en steeds geen RKC-aanvallers bij de hand. Beerens probeerde het nog eens zelf en de doelman moest al zijn talen ten aanpakken om een doelpunt te voorkomen. Vlissingen kwam sterk terug en Gijs v. Daelen, zowel als Freek Verhoeven, moesten 'n hoek schop prijsgeven. Daarna dachten we RKC veilig te zien komen, maar na goed solospel schoot H. Passier oerhard tegen de paal. Nog eenmaal schoot hij gevaarlijk in en ook een vrije trap ging juist naast het doel. Met de laatste aanval van Vlissin gen, waarbij Beerens, zwaar op de huid gezeten, nog een hoekschop moest toestaan, kwam het einde van een prettige wedstrijd met twee dik verdiende punten. We hopen maar dat de RKC-schutters deze schiet- honger behouden, dan kunnen doel punten niet uitblijven. Hoofdklasse jeugd RKC kampioen. Na geheel de competitie uitge sproken leider te zijn geweest, ha perde het de laatste tijd aan de scorings-machine. Dank zij een ver diende 20 overwinning in Raams- donksveer bij Veerse Boys, is aan de bijna ondraaglijke spanning van de laatste weken een einde geko men. Nu dient met de andere zui delijke kampioen, n.l. PCV uit Eind hoven, te worden uitgemaakt wie van beiden in Zeist om het kam pioenschap van Nederland mag spe len. Van harte proficiat, jongelui en jeugdbestuur, met dit resultaat en veel succes in de eindfase. In het clublokaal bij J. Passier heeft de huldiging plaats gehad. RKC viert weer feest. Deze schijnbare krampachtige overwinning van WSC op TAC is geen moment in gevaar geweest, want vooral na rust legde WSC de tegenstanders volkomen hun wil op en sporadisch kwamen de bl.- witten na rust aan bod. Dat zij één minuut na rust toch nog doelpunt te, had diverse oorzaken. De WSC- ers wachtten op het fluitsignaal van de scheidsrechter, doch TAC ging door en liep de bal in het WSC-net. Al met al een tamme wedstrijd, die door WSC goed is gespeeld, hoewel de uitslag van deze wedstrijd wei nig ter zake deed. Toen om half 3 Kleevens aftrap te, was de temperatuur 30° C., een klimaat om meer in het water te vertoeven dan om een voetbalwed strijd te spelen. Direct volgde de eerste WSC-aanval, die nog door talloze gevolgd zou worden, doch deze eerste aanval had reeds een voltreffer kunnen zijn. De Kort over rechts, passeerde snel back en kee per en schoot dan tegen de staan der en Kleevens hiel er een corner aan over, door de terugspringende bal via een verdediger achter te plaatsen. Hierna volgden een serie WSC-aanvallen, die door te kort en zelfzuchtig spel steeds weer de Til- burgse verdedigers in staat stelden in te grijpen. De blauw-witten wor stelden zich los en veroorzaakten moeilijkheden in de WSC-verdedi ging, doch ook hun schoten misten elke goede richting, ofschoon de bl- witten directer speelden en meer open spel. Eenmaal moest doelman De Mare een goed en hard schot over de lat tippen, doch veel ge- vaarlijk werk kreeg hij niet meer, want de verdedigingslinie De Ron- de-Alewijn-Hens en Sj. v. d. Steen waren volkomen voor hun taak be rekend. Nadat een hard schot van De Kort met moeite onschadelijk was gemaakt, kwam eindelijk 3 mi nuten voor rust het verdiende WSC- doelpunt, dat ontstond uit een vlot te combinatie tussen Snels, v. Oud- heusden en Kleevens, welke laatst genoemde in staat stelde de uitlo pende doelman met een boogbal te passeren. Met WSC in de aanval kwam de rust, die zeer welkom was. Reeds 1 minuut na rust stonden de partijen gelijk. Bij een aanval over rechts ontving de blauw-witte Elzenweg 1 WAALWIJK Wegens voortdurende uitbreiding van de produktie vragen wij voor de afdeling tekenkamer: Mondelinge en schriftelijke sollicitaties te richten aan ons adres. Telefonische inlichtingen 04160-2721 rechtsbinnen de bal in meters bui tenspelpositie, dat blijkbaar voor de WSC-verdediging een motief was om te blijven staan en op het fluit signaal te wachten, dat uitbleef, met als gevolg dat de Tilburger doorliep en zonder moeite scoorde; 11. Vanaf dit doelpunt was het vol komen gedaan met de blauw-witten. Met het memoreren van dit doel punt en een schot tegen de paal, zijn de wapenfeiten van de blauw- witten volledig beschreven en zou het alleen WSC zijn die nu het spel in handen nam tot het einde. Toch zou uit de talrijke aanvallen slechts één doelpunt ontstaan, na 'n mooie combinatie van De Ronde-De Kort- Kleevens, welke door laastgenoem- de met een hard schot werd afge rond, dat de Tilburgse doelman geen schijn van kans gaf. Dit was 16 min. voor tijd. Direct hierop schoot de Tilburg-rechtsbuiten buiten bereik van De Mare tegen de paal en dit slecht voorbeeld werd prompt door T. v. d. Steen nagevolgd, door ook oerhard tegen de staander te schie ten. Nog diverse malen probeerde WSC met aanvallen vanaf de ver dediging het Tilburgse defentieblok te doorboren, doch bij het eindsig naal, dat tevens het einde beteken de van de competitie, was de stand slechts 21. Voldoende voor revan che, en moet WSC, dat zeer lang de beste papieren had voor de ere-titel, genoegen nemen met de 4e plaats. De verre reis naar de Zeeuwse hoofdstad en het warme weer, ble ken voor DESK geen beletsel om de zaken tegen de Middelburgse groen-witten meteen energiek aan te pakken. De Kaatsheuvelse ploeg was gedurende de eerste 20 minu ten duidelijk sterker dan haar te genstander, van wie men maar wei nig goede passes zag. Het overwicht van DESK en haar uitstekende combinaties, waarbij vooral de lin kervleugel zich deed gelden, leid den reeds in de 15e minuut tot een verdiend doelpunt, waarvan een voorzet van rechtsbuiten Joep van Nieuwstadt de inleiding vormde. Via een Middelburgs been belandde de bal voor de voeten van Frank v. Riel, die doelman But passeerde; 0—1. Geleidelijk aan slaagde ook Mid delburg er in tot meer draaglijke combinaties te komen, maar de DESK-defensie, waarin de zieke v. d. Schans vervangen was door Jac. Kemmeren, die de gevaarlijke Pentury geen schijn van kans gaf, had op de aanvallen van de Zeeu wen telkens een afdoende antwoord. Na een half uur moest zij echter 't antwoord schuldig blijven op een goede combinatie, die door H. Wijs doeltreffend werd afgewerkt; 11. Vijf minuten later kreeg DESK een dot van een kans om opnieuw de leiding te nemen, toen een boog- balletje van v. Nieuwstadt nog op het nippertje door de Zeeuwse doel man kon worden afgeweerd, waar na Frank v. Riel de bal maar voor het inleggen had, doch hij schoot vrij voor doel grandioos naast. Het nieuwtje tijdens de rust dat concurrent TSC tegen Veerse Boys met 30 achter stond, bracht hoop in de Middelburgse harten en vorm de een extra stimulans om deze misstap van de Oosterhoutenaren uit te buiten. Dat ondervonden de Kaatsheuvelse geel-blauwen, waar in v. Nieuwstadt vervangen bleek door H. Netten, reeds een halve mi nuut na de hervatting. Een boogbal van H. Wijs over de uitgelopen DESK-doelman Lugters, probeerde v. Wezel nog te bereiken, maar hij arriveerde net te laat om het on heil af te wenden; 21. Het Middel- burg-vuurtje bleek echter gauw uit geblust en de strijd kreeg nu een evenwichtig karakter, waarbij DESK nog de beste kansen kreeg. Bij een hiervan liet doelman But de bal los, maar v. Riel was net iets te laat om hiervan te profiteren. Een minuut later opnieuw dezelfde si tuatie en nogmaals kon de Middel burg-defensie, waarin H. Gröene- wegen intussen plaats gemaakt had voor Bostelaar, het dreigende ge vaar afwenden. Een kwartier voor het einde moest doelman Lugters z'n capaciteiten tonen bij een ge vaarlijke schuiver in de uiterste hoek en zijn overbuurman But bracht de handen op elkaar toen hij een vliegend schot van de uitste kend op dreef zijnde Fr. Damen wist te stoppen. Nadat Pentury voor Middelburg nog een goede kans had gemist, bezorgde K. Soe- terboek 5 minuten voor het einde, na een goed opgezette aanval, Desk de dik verdiende gelijkmaker. Mid delburg kon zich met dit ene puntje in de handen knijpen toen Frank v. Riel enkele minuten voor het einde nog de kruising van paal en lat trof, waardoor DESK de volle winst ontging. Het was het eerste kwartier niet aan te zien dat RWB zich naar een 20 voorsprong zou uitlopen. Im mers, Best Vooruit ging direct van af het eerste fluitsignaal met veel elan in de aanval, waaruit zij zich dan ook een overwicht forceerde. De rood-wit-blauwe achterhoede wist deze aanvalsgolven bekwaam op te vangen, zodat deze geforceer de aanvalsdrift toch geen resultaat opleverde. RWB begon daarna zelf aan de opbouw van hun eigen aan val, wat gelukkigerwijze meer over de buitenspelers werd geleid dan in voorgaande wedstrijden, wat tot re sultaat had werkelijk goed uitge voerd aanvalsspel met goede doel- rijpe kansen. Uit een van deze aanvallen knal de Didden ineens in, maar gelukkig voor de doelman van Best, stond hij in de goede hoek en kon nog juist redding brengen. Het tempo werd vrij hoog opgevoerd, zodat het een frisse partij voetbal werd met open kansen. Dat er een doelpunt moest komen zat er wel in; RWB maakte in deze fase van de wedstrijd er dan ook de meest kans op. Het zou dan ook de in de laatste wedstrijden zeer actieve Han Bruurmijn zijn die voor RWB 10 liet aantekenen. Dit was dan ook de ruststand. Het tweede gedeelte van de match geleek een trouwe copie te worden van de eerste helft. Maar het zou voor RWB, achteraf bezien, min of meer een dramatisch verloop krij gen, als men dit zo mag noemen. Uit een van de RWB-aanvallen werd de bal opgebracht en keurig en hard ingeschoten; de keeper werkte de bal het veld in en twee achterspelers van Best stelden zich in het doel op. De bal werd echter keihard langs de keeper en achter de hem opgestelde spelers in 't doel geplaatst. De fel vlaggende grens rechter van Best had zijn eigen spe lers blijkbaar niet gezien. Een blik naar deze grensrechter was voldoen de voor de scheidsrechter om het doelpunt af te keuren. Hoewel ove rigens gezegd moet worden dat deze scheidsrechter toch beslist niet on bekwaam was. Best Vooruit begon vrij hard van leer,te trekken, soms wel eens wat te hard, zodat er nog wel eens ge stopt moest worden, maar gelukkig kwam er even later opluchting voor de RWB-aanhang toen Huur Bruur mijn een mooie pass afrondde met een tweede doelpunt. RWB zat zo waar op fluweel met nog amper 'n kwartier te voetballen en daarbij nog in de meerderheid zijnde. Maar toen kwamen weer die ongelukkige momenten voor RWB, die het nu weer twee doelpunten zou gaan kosten, na een goede wedstrijd ge speeld te hebben. Het eerste tegen doelpunt kwam via een strafschop, aan Best toegewezen wegens hands bal, doordat in laatste instantie v. Osch een zeker schijnend doelpunt voorkwam. Hieraan ging een blun der vooraf, doordat de bal te zacht werd teruggespeeld. RWB geraakte even totaal ontmoedigd, maar her stelde zich om in de laatste 10 min. de 21 voorsprong te kunnen hand haven. Toen kwam het fatale mo ment, drie minuten voor het einde, dat RWB zijn voorsprong prijs gaf. De voortreffelijke RWB-stopper moest het jammerlijk zelf zijn, na een prima gestreden wedstrijd, die een bal terugspeelde, om zo Best Vooruit het voor hen tweede for tuinlijke doelpunt te kunnen laten aantekenen. Gezien de overige uitslagen in deze afdeling, zitten er voor RWB in de twee laatste thuiswedstrijden nog goede kansen. In een weinig spectaculaire wed strijd heeft SSC afgelopen zaterdag Amstelveen definitief teruggewezen naar de 3e klasse. SSC dat zonder Den Rooijen aantrad was Amstel veen over alle linies de baas. Men kon aan het spel van de Amstelve- ners al spoedig bemerken, dat zij zich te neer hadden gelegd met een degradatie naar de 3e klasse. Nadat Amstelveen de bal aan het rollen bad gebracht zette het meteen een aanval op, die echter keurig werd opgevangen door van Peer en deze kon met een verre trap zijn eigen voorhoede aan het werk zetten. Even later kwam SSc over rechts terug en een voorzet van Faro werd door de Amstelveense achterspeler Koppen in eigen doel gewerkt, zo dat SSC met zeer gelukkige wijze aan een 01 voorsprong kwam. In een periode die nu volgde kwam Amstelveen wel meerdere malen tot goede aanvallen doch zij konden niet gevaarlijk voor het doel van Tref fers komen. SSC probeerde het ook tot goede aanvalsspel te komen, maar het liep telkenmale in de buitenspelval. Veel te genieten viel er in deze eerste speelhelft niet. De eerte minuten van de tweede speelhelft gaven eenzelfde beeld als voor de rust. Eerst in de 17e minuut zagen we nu eens een zeer goede aanval van SCC. Hans Lagraauw gaf de bal goed door naar v. d. Broek, die enkele tegentanders passeerde, maar zijn schot ging echter naast. In de 19e minuut dachten we dat Amselveen gelijk ging maken. SSC gaf even het middenveld prijs en de Amstelveners konden toen gevaar lijk doorbreken, doch op het kritie ke moment schoot men over of naast voor praktisch open doel. SSC ging nu iets feller spelen. In de 23e mi nuut kon eindelijk Faro eens tot goede aanvallen, doch het kon niet voorzet werd door v. d. Schans op keurige wijze in een doelpunt om gezet: 02. In de 36e minuut gaf ZATERDAGVOETBAL 2e klas B DOTO—RVVH 4—1 ArnemuidenSSS 30 SHONoord wijk 01 Kozakken BoysTer Leede lal 's Gravenzandse SVExcelsior 32 AmstelveenSSC 03 (Amstelveen deg.) 3e klas Good LuckSprang 40 Een spannende en sportieve wed strijd met vele doelrijpe kansen. Vooral de Boys kregen voor de rust de grondslag te leggen voor de over winning. Brabantia nam tweemaal de leiding en de Boys maakten 2 maal gelijk. Twee doelmannen van top-klasse, van Brabantia en Vlijm. Boys, die vele doelpunten wisten te voorkomen. Onder een record aantal toeschou wers, ongeveer 4000, werd precies op tijd afgetrapt. De eerste aanval len waren voor de Boys. Ekels schoot keurig in en de doelman van Brabantia wist te redden. Dan was het de linksbinnen van Brabantia die een goed schot gaf, maar doel man Vos stond goed opgesteld en werkte de bal weg. De Boys gingen het ook weer eens proberen en het was v. d. Burg die juist naast schoot, evenals een schot van Joosten dat tegen de paal kwam. Brabantia ver plaatste het spel, maar hier ontbrak het ook aan een goede afwerker. Dan waren het de Boys die over links aan een aanval bouwden en resulteerde in een schot, dat door de doelman tot corner werd ge werkt; deze leverde niets op. Dan was het de rechtsbuiten van Bra bantia die een kans kreeg en fraai inschoot; 01. De Boys pakten nu flink aan, waarbij Ekels een schot loste, maar de Brabantia-doelman redde. Dan was het rusten. Na de hervatting gingen de Boys direct in het offensief en het was v. d. Burg die naast schoot. De Boys zetten een aanval over rechts op en Oremans zorgde daarbij voor de ge lijkmaker; 11. Beide ploegen zet ten alles op alles, maar Brabantia leek iets gevaarlijker en met goede aanvallen werd de Boys-verdediging op de proef gesteld, doch succes bleef vooralsnog uit. Bij een volgen de Boys-aanval ging een schot van Overdijk ver naast. Nu was het Bra bantia weer dat ten aantal trok en goed samenspelend was het demid- voor die er 12 van maakte. De Boys zetten nu alles op alles om ge lijk te kunnen maken, maar de doel man van Brabantia was in prima vorm. Toch moest deze even later zwichten voor een hard schot van v. Overdijk; 22. Brabantia pro beerde wat het kon om de volle winst te bemachtigen, maar 't lukte niet en kwam het einde met een 22 gelijk spel. Lagrauw keurig door naar Faro die op zijn beurt een goede pass gaf naar v. d. Schans, deze gaf op zijn beurt door naar de vrijstaande Ma- ton die zich geen minuut bedacht en met een hard schot de Amstel veense doelman voor de derde maal het nakijken gaf. In de stand kwam geen wijziging meer en besloot SSC de competitie met een 30 overwin ning. SSC gaat zich nu concentre ren op de komende bekerwedstrij den. De eerste wedstrijd gaat al te gen het gepromoveerde Sprang. SSC 3JPS 2 5—2 SCO 2—SSC 4 2—4 In het afgelopen weekeinde wer den in de clublokalen van de BV Ons Genoegen (J. Passier) en BV BSV (A. van cromvoirt) voorwed strijden gespeeld om het persoonlijk kampioenschap voor het district Waalwijk van de KNBB driebanden klasse B. De uitslag was als volgt: 1. J. v. d. Wiel, BVO 12 0,463 2 2. H. Rombouts, Ons Genoegen 10 0,396 5 3. J. van Beek, HMS 8 0,372 7 4. A. van Mook, Keesje 6 0,427 8 5. Th. Timmermans, Centraal 6 0,340 9 6. P. van Veldhoven, KOT E 6 0,337 12 7. P Bleij levens, WZVH 6 0,309 14 8. M. Bleij levens, WZVH 5 0,317 15 9. L. ten Berg, HMS 10. W. Pullens, HBS 4 0,278 18% 2 0,277 21 11. W. de Louw, Keesje 4 0,256 21% 12. A. Heeren, Centraal 2 0,261 23 De heren J. v. d. Wiel, A. v. Mook, H. Rombouts en J. van Beek zijn gepromoveerd naar klasse A. De fi nale wordt gespeeld op 25, 26 en 27 april a.s. in het clublokaal van de BV HMS, café A. de Ruijter, Sprang- Capelle. AC Waalwijk nam zondag met 3 ploegen deel aan Nationale baan- estafette wedstrijden te Uden. Op de snelle sintelbaan van De Keien wis ten de jongens A-B-ploeg beslag te leggen op een eervolle 3e plaats, in een nieuw Waal wij ks record van 3.44.8. Deze ploeg bestond uit: J. Ma- hieu, J. Bouman, J. Knuist en F. van Dijk. Op het nummer Olympi sche estafette heren 800-400-200-200 meter, eindigden de Waalwijkse at leten op de 10e plaats in 3.44.8, een nieuw Waalwijks record. De deel nemers hieraan waren: P. v. d. Geld, A. Verhoeven, R. van Oijen en L. Gouda. De meisjes A-B-ploeg, 4 maal 100 meter estafette, welke bestond uit N. Demmers, W. Demmers, A. Demmers en D. Verhoeven, werden 5e in 54.8 sec. maar werden gedis kwalificeerd wegens een foutieve wissel. Door de Judoclub Shin-gi-tai uit Waalwijk werden de Waalwijkse kampioenschappen 1968 in De Ge croonde Leersse gehouden. De uit slagen waren als volgt: Jongens: 20-25 kg: P. Tilman; 25-30 kg: J. Dupont; 30-35 kg: M. van Ha ren; 40-45 kg G. Kuis; 45-54 kg: F. Routier; 54-63 kg: H. Keijlard. Meisjes: 30-35 kg: H. v. d. Lee; 40- 45 kg C. de Graaff 45-50 kg L. Ros. Senioren: 63-70 kg B. v. Veldhoven. 70-80 kg: J. van Ham. Alle categorieën: 1 J. van Ham; 2. H. v. d. Heuvel; 3. B. van Veldho ven.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 5