wMlwnkse en LanqstRAAtse couRAnt Een tuinstoel voor een krats meubelbeurs anton timmermans Voetbalver. Hieuwkuyk recipieert 18 mei na behalen kampioenschap f 398,- meer voor uw spaargeld Stassar c/c Langstraat Moederdag iets bizonders... iets van de juwelier Vlijmen Drunen Sprang-Capelle Capelle - In zijn felicitatietoespraak, die minister-president P. de Jong voor radio en televisie hield bij gelegen heid van de verjaardag van Koningin Juliana, benadrukte hij de betekenis van de monarchie in ons land. Hij wees erop dat bij alle drang naar staatkundige vernieuwing het koning schap nauwelijks onderwerp van dis cussie is. Koningin Juliana heeft het klimaat geschapen voor een nieuwe beleving van de constitutionele mo narchie als bindend element. Ons ko ningschap heeft veel van zijn roman tische glans verloren. Dat is goed en gezond, omdat het tegelijkertijd aan menselijkheid heeft gewonnen, aldus de minister president. •^«sest©-a'fï - Tijdens de bezetting van Hué door Noordvietnamese troepen en de Vietcong in februari zijn meer dan 1000 inwoners van de stad vermoord. Vele slachtoffers vertoonden sporen van martelingen, sommigen waren onthoofd, anderen zonder meer met enkele schoten gedood. De meesten lagen geboeid in hun graven, velen moeten zelf levend zijn begraven. - De heer Mellema, voorzitter van de Christelijk Historisch fractie in de Tweede Kamer heeft in Rotter dam een proces-verbaal gekregen wegens het rijden onder invloed. De CHU heeft hem voorlopig rust gegeven, te meer waar hij reeds onder medische behandeling was, wegens overspannenheid. Freule Wittewaal van Stoetwegen, als tij delijke plaatsvervangster aangewe zen meent, dat als de heer M. de politiek zou moeten verlaten, dit een ramp zou zijn voor hemzelf, zijn gezin, de fractie, de C.H.U en het land. - De uitslag van de gisteren in War schau gespeelde wedstrijd tussen Polen en Nederland was 0-0. Het was e eninteressante maar niet di rect een hoogstaande wedstrijd. Waspik Door de regering zijn maatregelen voorgesteld om de Tilburgse strijk- garen- en wolindustrie tegemoet te komen, maar dan zal een groot deel van het rapport Goldsmith worden opgevolgd. In Turkije zijn bij een aardbeving 36 mensen om 't leven gekomen. In Rotterdam is gisteren de eerste Zesdaagse Wielerwedstrijd van start' gegaan op een geheel nieuwe wielerbaan. STATIONSSTRAAT 84 - WAALWIJK - TELEFOON 04160-4379 Loon op Zand Nationaal schietconcours St. Hubertus Onze Marchal Rimpel-corrector in de verbeterde samenstelling be vrijdt U radicaal van rimpels en kraaiepootjes - 8 uur achtereen! Ons preparaat is thans extra-lang houdbaaren U hebt telkens maar weinig nodig! Prijs f 8,75. Gratis folder bij: Op overtuigende wijze heeft het le elftal van de voetbalver. Nieuwkuijk zondag het kampioenschap van de eerste klasse KNVB van de afdeling Noord-Brabant in de wacht gesleept. Deze titel houdt tevens promotie in naar de 4e klasse van de KNVB. Op zaterdag 18 mei a.s. houdt het be stuur van de vereniging wegens het behalen van de titel een receptie in café „De Ster" te Nieuwkuijk, waar bestuur, voetballers en andere leden 's-avonds nog een feest gaan vieren om die promotie te vieren. Denk overigens niet, dat in Nieuw kuijk niet al feest gevierd is. Direct na afloop werd op uitbundige wijze aan de vreugde over de 4 - 0 over winning op het Waspikse White Boys uiting gegeven. Een volle winst was Even borstelen met Crème Marchal en Uw haar herkrijgt zijn oorspron kelijke kleur. Volmaakt onschade lijk. Tube voor 6 maanden 3,75. Speciaal borsteltje 2,25. Ook ver krijgbaar in diepzwart. Drogisterij MIOCH Grotestraat 327, Waalwijk - tel. 3071 Gouden bruiloft Fam. v- Loon- Leermakers in Loon op Zand De pas naar de Kloosterstraat nr 40 verhuisde oudjes, de heer en mevr. Jac. van Loon (79) en Corn. Van Loon-Leermakers (77) zullen op dins dag 7 mei a.s. de dag herdenken, waarop zij voor 50 jaar geleden in 't huwelijk traden. Op deze dag zal 's-middags om 2 uur een H. Mis van dankbaarheid in de parochiekerk wor den opgedragen. Daarna zal het echt paar met de familie zich naar zaal Concordia begeven om het feest te beginnen. Hier is om 4 uur een receptie. 's-Avonds heeft een aanbieding van het cadeau van de oude buur, waarin zij ruim 49 jaar hebben gewoond, plaats. Harmonie Concordia, waar van de bruidegom een der overleven de oprichters is, zal dit feit niet on betuigd laten en de oude bassist met muzikale klanken komen feliciteren. De heer en mevr. Van Loon-Leerma kers hebben 9 kinderen gehad, waar van er nog 7 in leven zijn; in totaal zijn er 23 kleinkinderen. De heer Van Loon heeft zich zeer verdienstelijk gemaakt in de harmo nie, waarin hij naast zijn bas ook tuba, bariton en piston heeft gebla zen. Zijn werkzaam leven heeft hij steeds in de schoenfabriek doorge bracht en wel eerst bij de fa. Mart. Schoenmakers, later bij N.V. Oceana, Fa. v. d. Elzen, N.V. Brands en Hol- landia in Loon op Zand. Vermeld mag worden dat de heer Van Loon nog mede-oprichter is geweest van de begrafenisverzekering ,,St. Willibror dus" in 1958. Mevrouw Van Loon is de laatste tijd ziek geweest, maar ge zien haar leeftijd mag zij gelukkig nog vitaal zijn. Zij is nu weer opge knapt. Het moge die dag het gouden paar niet aan belangstelling ontbre ken. overigens nodig om zich Riel van het lijf te houden, dat zich door een 2-0 zege bij Berkdijk in Kaatsheuvel bij 'n eventuele misstap van Nieuwkuijk voor een kansje op de titel veilig stel de. Welnu, zondagmiddag en avond is er al gefeest. De ruim 40 jaar oude voetbalver eniging Nieuwkuijk viert met het kampioenschap in de promotie een terugkeer na 6 jaar naar de vierde klasse KNVB. Die plaats in deze klasse had men toen verspeeld op grond van de minder florisante pres taties van het eerste team. De voet ballers uit dit tot de gemeente Vlij men behorende dorp hadden tot nu toe hoger gericht dan de 4e klas. Voor tiainer Jan Timmermans betekent dit kampioenschap een waardevolle af sluiting van de drie jaar, dat hij de glorie van de voetbalver. Nieuwkuijk onder handen heeft gehad. De oud- RKC-speler kon wegens drukke werk zaamheden in zijn café-bedrijf in Waalwijk het contract met Nieuw kuijk niet meer verlengen. De func tie van trainer voor Nieuwkuijk kon het bestuur nog niet opvullen. Men zoekt nog naar een waardig rempla- cant voor de heer Timmermans. Horloger-Juwelier-Opticien Stationsstraat 88 Waalwijk - Tel. 3037 - (04160) VRIJDAG Z 707.7 166 89e JAARGANG No. 36 De tcho van het Zuióen Uitgever Waal wij ksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredakteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Losse nummers 20 cent Abonnement p week (0,30+ 2 ct. inc.k,) 0,32 p mnd. (1,30 10 ct. inc.k.) 1,40 p. kwrt (3,65 10 ct. inc.k.) 3,75 p. kwrt. p. post 4,25 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 14 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaus Grotestraat 205. Waalwijk Tel. 04160-2621-2746 Kaatsheuvel Dr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167-2002 Telegram-adres „ECHO' ORANJEFEEST TE VLIJMEN Voor de gemeente Vlijmen had het co mité Nationale Feestdagen een uitgebreid programma opgesteld. Er werd begonnen met H. Mis om 9 uur voor H.M. de konin gin en het koninklijk huis. Om 10 uur was er een aubade van de schoolkinderen op het Plein. Burgemeester Schweitzer hield een toespraak, met na afloop tractatic voor de kinderen. De harmonie „Concordia" met Drumband maakte een rondwandeling door Vlijmen. De scherpschuttcrsvcreniging „Ju liana" hield koningsschicten en het was de heer J. v. Helvoirt die als eerste uit de bus kwam. Er namen 30 schutters aan deel. Er was ook een voetbalwedstrijd tussen de jongensschool Vlijmen en de R.K. jongens school te Vliedberg. De jongensschool Vlij men won overtuigd. Om 8 uur werd er een concert gegeven door het Vlijmens mannen- en dameskoor in de aula van de R.K. meis jesschool. Om 9 uur was er een taptoe op het Plein, verzorgd door de Harmonie en Drumband Vlijmen. Het slechte weer hield, velen belangstellenden thuis. WEDVLUCHT „DE REISDUIF" Zondag hield de postduivenvereniging De Reisduif een wedvlucht vanuit Neufvilles; afstand 152,900 km. Los 7.30 uur. Eerste duif 9-01-30 uur; laatste prijsduif 9-08-18 uur. De uitslag is als volgt: R. v. Esdonk 1 14 21; N. v. Dal 2; J. v. d. Heuvel 3; Kooien, Kuijs 4 8 12; H. Ber- kelmans 5 19 20 30; C. Berkelmans 6; M. Strengers 7 24; H. Boom 8; J. Boom 10; M. Klomp 11 25 28; A. van Heivoort 13; W v. d. Heuvel 15; A. v. d. Heuvel 16; H. v. d. Ven 17; J. Koks 18 26; J. v. d. San- den 22; Th. v. Overdijk 23; P. Diepstraten 27; M. Koks 29. WEDVLUCHT „DE REISDUIF" Zondag wedvlucht van De Reisduif van uit St. Quentin, Frankrijk, afstand 240 km. Inkorven vrijdagavond in café H. Boom-v. d. Wiel. DOKTERSDIENST Vanaf zaterdagmorgen 11 uur tot maan dagmorgen 8 uur, uitsluitend voor spoed gevallen, dienst dokter Ovcrgaag. KONINGINNEDAG-VIERING De viering van Koninginnedag was ook in Drunen dit jaar weer bijzonder geslaagd. 's-Morgens was er een kinderaubade, ter wijl de jeugd de gehele dag bezig was met sporten, zoals handbal, volleybal en voetbal. Het waren de hoogste klassen van de la gere school, de huishoudschool en de ULO, welke voor deze sporten aantraden. Her man Bonnekamp gaf op het carrillon van de Lambertuskerk een concert en 's-avonds was er op het Raadhuisplein een keurig verzorgde taptoe door de Drumband en Harmonie Drunen. Met deze taptoe toonde de harmonie met drumband, onder leiding van Chris Tielemans haar kunnen op dit gebied. Deze taptoe, de beste tot nu toe door de harmonie Drunen gegeven, kreeg het slechte weer een goede belangstelling. Een geslaagd Koninginnedagfeest en een taptoe die om herhaling vraagt. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de dok- tersdienst worden waargenomen door dokter H. Winkelman, tel. 04167-2350. KERKDIENSTEN Zaterdagavond half acht hoopt voor de Gcrof. Gemeente aan de Julianalaan Ln de Dienst des Woords voor te gaan de heer Mol, theologisch student te Hardinxveld - Giesendam. Zondag 5 mei: Ned. Herv. Kerk Sprang, 9.30 en 2.30 uur: ds G. Wursten. Geref. Kerk Sprang, 9.30 en 4.30 uur: ds G. F. Hajer, legerpredikant te Ede. Geref. Gemeente Julianalaan, 9.30 en 3 u.: Leesdienst. BENOEMD Tot onderwijzer aan de Chr. School te IJsselstein is met ingang van 1 augustus a.s. benoemd de heer C. A. M. Versteeg, thans als zodanig werkzaam aan de Chr. School te Sprang. ZANGVERENIGING „EXCELSIOR" De Chr. Gemengde Zangvereniging „Ex celsior" te Sprang, direkteur de heer Jac. Groen, zal op woensdag 29 mei a.s. gaan zingen voor de patiënten van het Sanato rium „Sonnevanck" te Harderwijk. HARMONIE „MARIJKE" De Harmonie en Drumband „Marijke' te Sprang nam j.l. dinsdag deel aan het défilé bij Paleis Socstdijk, bij gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Koningin. Het gezelschap, waarbij zich vele dames der leden enz. hadden aangesloten vertrok met een tweetal touringcars naar Soestdijk. Het was voor de thuisblijvers natuurlijk een ge beurtenis „Marijke" op de beeldbuis te zien voorbij marcheren. Na afloop werd naar „Austerlitz" gereden, waar werd gegeten, waarna de thuisreis werd aanvaard. Om streeks half 6 arriveerde men aan het ge meentehuis, vanwaar een muzikale wande ling werd gemaakt door Sprang, waarbij bij enige jarigen, waaronder de 93-jarige W. Kuijsten, een serenade werd gebracht. Direkteur Stolk werd hulde gebracht, om dat hij in enkele jaren de prestaties van de harmonie op een hoog niveau heeft weten te brengen, wat ook reeds enkele promoties meebracht. Hem werd door het bestuur een cadeau overhandigd. Zijn vrouw werden bloemen aangeboden. GESLAAGD KONINGINNEFEEST De plaatselijke Oranjevereniging alhier en te Vrijhoeve hebben voor de leerlingen der lagere scholen een geslaagd Koninginne- feest gehouden in het cultureel centrum „Zidewinde". Gedurende een 2 uur duren de show heeft de bekende humorist Gray met zijn assistente de kinderen een zeer aardig programma voorgeschoteld. Het was leuk om te zien met welk een grote be langstelling de kinderen deze show volgden. Het Koninginnefeest werd 's-avonds beslo ten met een groot Oranjebal en ook voor dit bal bestond een grote belangstelling. Al met al is het een zeer geslaagde dag ge- utppcf DE LUCHTVAART De postduivenvereniging 'De Luchtvaart' houdt a.s. zondag een wedvucht vanuit St. Ghislain, afstand 159 km. Inkorven a.s. vrijdagavond om 8 uur in zaal De Ruiter, café De Witte Brug. Roosendaal uit Waalwijk, Drs Dordrechter en drs De Nooy, beiden ambtenaar van de bond van Ned. gemeenten. HISTORISCHE BOERDERIJ ONDER SLOPERSHAMER De boerderij voorheen bewoond door de heer L. Smits, vooraan op 't Vaartje, pand nr. 12. wordt momenteel gesloopt. Deze historische boerderij, daterend uit 1661, werd 4 jaar geleden, met een daarbij ge legen perceel grond door de gemeente aan gekocht. Later zag men van de plannen af om deze hoeve, welke op de monumenten lijst voorkwam, te restaureren en verkocht men het pand aan een particulier. Inmid dels schijnt het weer in andere handen te zijn overgegaan en gaan er geruchten dat hier een benzinestation gaat verrijzen van de Pam. KONINGINNEDAG De vereniging Ned. en Oranje bood de Waspikse bevolking een uitgebreid pro gramma met wijkvoetbal, speurtocht, oriën- tatierit, instuifavonden en autorally als hoofdschotels. Loco-burgemeester R. van Dongen nam 's morgens vanaf het bordes van het gemeentehuis een kinderaubadc in ontvangst waarbij de harmonie haar mede werking verleend. Een tractatie aan de schooljeugd liet zich goed smaken. De voor naamste uitslagen van de verschillende agendapunten waren: wijkvoetbal: 1. nieu- wewijk tussen Z.A.K. en spoorlijn; 2e Spoorstr. - Schotse Hooglandersstr. - Stad- houdersdijk; 3. Carmelietenstraat, Vaarkant en zijstraten; 4. Benedenkerk, Havendijk en 't Vaartje. Speurtocht: 1. Janny Sprangers en Diny Langermans; 2. Elly Fitters, Jeanne Loonen en Annie Kuyten; 3. Henk de Cloe en Ri- nie Mol; 4. Tonny en Elly Kuyten; 5. Ria Gommers en Anny Feyneman. Oriëntatierit: 1. Elly de Bont en Jcannet van Onzenoort; 2. Elly Buyks en Jcanine v. d. Elshout; 3. Corry Both en Ria Zijlmans; 4. Bert van Bergen en Jozef Hessier; 5. Kees Savelkouls, Tonny Kamp en Mels Naalden; 6. Jan Kools en Ad Kuysters. Autorally: 58 wagens, georganiseerd door de A.C.K.-afdeling Waspik: 1. P. A. Ruy- tenberg en mevr. Ruytenberg; 2. C. Roo- vers en F. van Steenboven; 3. A. Snels en Chr. Langermans; 4. W. en F. Ocrlemans; 5. M. Smits en J. v. d. Hoven; 6. A. en J. Coesmans; 7. C. Kemmeren en J. de Vries; 8. Th. Leyser en J. Tabbers; 9. A. de Graauw en mcj. Gcerts; 10. L. Fitters en Th. Coesmans. UITSTAPJE OUDEN VAN DAGEN Het comité Recreatie Bejaarden organi seert het jaarlijkse uitstapje voor Waspiks bejaarden (boven 65 jaar) dit jaar op woensdag 15 mei. De trip gaat naar Val kenburg. De leden van de bejaardenverehi- ging kunnen gratis mee. Niet leden betalen voor deelname f. 15,-. Het vertrek is ge pland op half negen. De koffietafel zal wor den gebruikt in hotel Excelsior te Valken burg. Na een toer door Limburg zal men geruime tijd in Valkenburg vertoeven. Rond 9 uur 's-avonds zal de harmonie weer voor een muzikale thuiskomst zorg dragen. DUIVENSPORT Uitslag Vilvoorde, P.V. „Waspik": G. Kuyten 1; J. Pagie 2; H. Treffer 3 7 9 11 13; W. Donks 4 10 16; P. de Graauw 5 8 14 19; F. van Onzenoort 6; D. Lan germans 12; A. van Tilborgh 15; P. Em mers 17; C. de Rooy 18; J. Gommers 20. P.V. De Reisuif: eveneens Vilvoorde: G. Kemmeen 1; A. Kuyten 27 12 15 18 19; J. Smits 3 5; J. Timmers 4; B. .Ver- duyn 6; H. Smits 8 25; H. Nerings 9 10 11; Th. Gijsman 13; G. Kuyten 14; G. Broekmans 16 23; A. Faro 17; C. Fitters 20; B. Kuyten 21; Gebr. Selders 22; H. Boons 24. SCHOOLHOOFD BENOEMD Het bestuur van de in aanbouw zijnde ge mengde school in Waspik-Boven heeft met ingang van het nieuwe schooljaar tot hoofd van de Servatiusschool benoemd de heer Theuerzeit uit Schijndel. Het eerste hoofd van deze school is 50 jaar. INFORMATIE IN VERBAND MET STRUCTUURPLAN Teneinde zo ruim mogelijk geïnformeerd te raken omtrent de wenselijkheden en mo gelijkheden in en van Waspik als deel van het Stadsgewest Waalwijk, spraken verte genwoordigers van de bond van Nederland se gemeenten en een afgevaardigde van het stadsgewest Waalwijk met een aantal zgn. sleutelfiguren uit Waspik. Doel is om aan het stadsgewestelijk bestuur een situatie schets van dit ogenblik te kunnen geven en tevens zo uitvoerig en volledig mogelijk die richtlijnen te verschaffen welke voor het opstellen van een structuurplan voor dit stadsgewest noodzakelijk worden geacht. Na gesprekken, eerst met het college van bur gemeester en wethouders en daarna met de gemeenteraad, vond nu een bijeenkomst plaats met afgevaardigden van de Waspikse bevolking. Naast de kerkelijke autoriteiten van de twee parochies en de Ned. Hevr. gemeente namen hieraan deel vertegen woordigers van de plaatselijke industriële bedrijven, de drie standsorganisaties Mid denstand, N.K.V. en N.C.B. en de tuinders terwijl ook ingewijden in jeugdzaken en sportbeoefening aan het gesprek deelnamen. Het onderzoek werd gedaan door drs J. Bij aankoop van onze weekaanbieding een moderne, verstelbare tuinstoel dubbel voordeel dus van 49.50 NU voor slechts 10.—. Een spotkoopje zonder weerga. Evenals onze weekaanbieding zelf: een modern BANKSTEL, sierlijk gestileerde vormgeving, met Skai-combi, compleet, MET SALONTAFEL VOOR SLECHTS Alleen geldig in de week van 3 tot en met 9 mei 1968. ATLETIEK De Waspikse atleet Henk van Tunhout kwam in Den Bosch voor het Bredase Sprint uit op de 200 m. hardlopen, een openingswedstrijd op vernieuwde banen in De Vliert. In een goede tijd van 23.1 liep hij zich naar een derde plaats in de eind rangschikking. SINT WILLIBRORDUS Onder voorzitterschap van de heer A. C. IJpelaar hielden de leden van de vakvereni ging St. Willibrordus in café De Statie hun jaarvergadering. Secretaris J. L. de Wit was aftredend en kon zich niet meer herkiesbaar stellen. De heer IJpelaar bracht hem wel gemeende dank voor bewezen diensten en overhandigde de scheidende secretaris een aardige attentie. In de vacature werd voor zien door de verkiezing van de heer J. A. W. van Dijk. Herkozen in het bestuur wer den de heren Chr. Kuyten en A. J. Ursel- man. De heer Chr. Kuyten werd tevens ge kozen als afgevaardigde voor de districts- raad. Districtsbestuurder de heer Sauwer behandelde nog enkele actuele onderwerpen. Uit de verslagen bleek dat het afgelopen jaar ruim f. 4.000, - vacantierechten, pen sioen en achterstallig loon via de organisa tie werd achterhaald, terwijl ruim f. 1.000,- uit het rechtenpakket aan de leden werd uit betaald. Het 40-jarig lid de heer P. Hey- mans kon wegens ziekte niet worden ge huldigd, maar jubilaris ontving thuis van 't bestuur de gouden NKV-speld met een cheque. Mevr. kreeg bloemen aangeboden. De schutterij van het Gilde St. Hubertus heeft zondag op haar bomen een nationaal concours gehouden. De opkomst was zeer bevredigend. De uitslag is als volgt: Koning is geworden schutter E. v. Engelen uit Reijnen. i le Kampioen, mevr. Mannie, St. Maurits, Udenhout. 2e Kampioen, G. Wijtmans, St. Sebastiaan, Udenhout. Voor het korps was: le prijs: St. Jan, schutterij te Kaatsheuvel; 2. St. Martinus te Tongeren; 3. St. Joris, Gilze; 4. St. Maurits, Udenhout; 5 St. Hu bertus, Rcijen; 6. Schutterij Juliar.a, Vlij men; 7. St. Maurits, Udenhout. Voor personeel, geldprijzen: 1. B. v. Balkom; 2. A. Visser; 3. A. van Breugel; 4. J. Pijnenburg; 5. J. Wijtmans; 6. Fr. Mannie; 7. B. Vroomans. Voor personeel luxe prijzen: 1. J. Kapteijns; 2. J. Weijters; 3. P. van Nieuwstad; 4. A. Visser; 5. A. Weijtmans; 6. A. v. Vugt; 7. H. Claassens; 8. W. Vos; 9. G. Weijtmans; 10. W. Meijs. Personeel, geldprijzen, vrije hand: 1. Jac. Mannie; 2. Fr. Mannie; 3. P. van Nieuwstad; 4. K. Schonus; 5. W. Vos; 6. J. Hultermans; 7. C. Vroomans. Personeel, luxe prijzen vrije hand: 1. P. v. Nieuwstad; 2. A. Claassens; 3. Jac. Mannie; 4. Jac. Schonus; 5. A. Wijt mans; 6. J. Pijnenburg; 7. K. Schonus; 8. Jac. Vroomans; 9. A. Visser; 10. Verspaan- donk. Extra opgelegd: 1. St. Maurits, Udenhout; 2. St. Martinus, Tongeren; 3. St. Maurits, Udenhout; 4. St. Joris, Gilze; 5. St. Joris, Gilze; 6. St. Jan, Kaatsheuvel. Extra vrije hand: 1. St. Joris, Gilze; 2, 3 en 4 St. Hubertus, Berkel; 5. St. Maurits, Udenhout; 6. St. Hubertus, Berkel. P.V. „DE LUCHTBODE" De postduivenvereniging „De Luchtbode hield op Koninginnedag haar vlucht vanuit Vilvoorde, afstand 90 km; deelname 161 duiven. Gelost om 8 uur. Aankomst eerste duif 8.53.54 uur; laatste prijsduif 9.2.21 u. Overduif: B. van Iersel. De uitslag is als volgt: Gebrs. Boons 1 3 6 30 31; C. IJpedaar 2 5; J. van Broekhoven 4 16; B. Hooijmayers 7; G. IJpelaar 8 29; P. van Leest 9 10 17 21 38 41; A. Leermakers 11 12 27; J. Aarts 13; H. Vera 14; Henk v. d. Velden 15; K. v. Esch 18 37; B. van Iersel 19 23 36; G. Schoenmakers 3A; J. van Dongen 22 28; M. Vera 24 25 26 26 32; A. van Laarhoven 33 39 40; v. d. Velden, v. Don gen 34; H. v. d. Velden 35. DOKTERSDIENST Het weekend zaterdag 4 en zondag 5 mei zal de doktersdienst te Loon op Zand wor den waargenomen door dokter P. Wijten- burg. Hoofdstraat 4, Kaatsheuvel, telefoon 04167-2550. GEEN ANGST VOOR DE SPIEGEL AI, 'n GRIJZE HAAR PRACHTRINGEN met briljant en vele andere edelstenen. Gouden armbanden Broches enz. Ook sieraden in doublé

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 13